Larry Hryb چند بازی دیگر را که آماده پیوستن به Backward Compatibility ایکس باکس وان هستند، معرفی کرد. در این میان بازی پر طرفدار و بی نظیر Prince of Persia نیز دیده می‌شود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Prince of Persia ،Earth Defense Force 2025 و SINE MORA امروز به Backward Compatibility می‌آیند.

— Larry Hryb (@majornelson) August 7, 2018

شاهزاده ایرانی (Prince of Persia) توسط Ubisoft توسعه داده شد و ده سال پیش منتشر شد. در بازی شاهزاده ایرانی، همانطور که احتمالا حدس می‌زنید، این بازی به دنبال یک شخصیت بی نام و نشان در جستجو برای ثروت است، اما وارد یک ماجراجویی می‌شود که جذابیت بیشتری برای او دارد. Earth Defense Force 2025 یک بازی تیراندازی سوم شخص است که از زمین در مقابل بیگانگان محافظت می‌کند. در نهایت، SINE MORA یک تیراندازی است که در یک جنگ بزرگ در سیاره دیگری اتفاق می‌افتد.

در اول ماه می ، بازیکنان همه امتیازهایی که در بازی ایکس باکس ۳۶۰ به دست آورده‌اند، به ایکس باکس وان اضافه می‌شوند. این باید یک انگیزه اضافی برای برگشتن به بازی‌های مورد علاقه‌تان باشد.

شما می‌توانید تمام بازی‌های سرویس Backward Compatibility را از طریق این لینک مشاهده کنید، در صورت اضافه شدن بازی جدید، لیست فوق به‌روزرسانی می‌گردد.


ویژگی backwards compatibility اکس باکس وان که در نوامبر ۲۰۱۶ معرفی شد، این امکان را به شما می‌دهد تا بازی‌های اکس باکس ۳۶۰ را روی این کنسول جدید بازی کنید. بازی‌های محبوب و پرطرفدار زیادی به تدریج از این ویژگی پشتیبانی کردند و با استقبال زیادی نیز روبرو شدند. در ابتدا این قابلیت با ۲۱ بازی معرفی شد و حالا تعداد بسیاری به این مجموعه پیوسته‌اند و انتظار می‌رود این مایکروسافت این اطمینان را داده است که صدها بازی دیگر در ادامه به این لیست افزوده شوند.

منبع :

MSPOWERUSER

814 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , , ,