Princeofpersiathesandsoftime-01
بازی‌های شرکت Ubisoft یکی از بهترین بازی‌های موجود در کنسول‌ها و رایانه‌هاست. حال این کمپانی فرانسوی در سی امین سالگرد خود، هرماه یک بازی رایگان دیجیتالی برای گیمرهای یارانه در نظر گرفته است. کاربران می‌توانند این بازی را به‌رایگان دانلود کنند و از آن لذت ببرند.

ازجمله‌ی بهترین بازی‌های این شرکت Prince of Persia: The Sands of Time است. بازی‌ای که در سال ۲۰۰۳ برای کنسول‌ها و رایانه‌ها عرضه شد و با استقبال خوبی مواجه شد. برای این ماه بازی Prince of Persia: The Sands of Time در نظر گرفته‌شده است. بازی‌ای که کمتر کسی در دنیای بازی‌ها پیدا می‌شود که با آن آشنا نباشد، بخصوص برای ما ایرانی‌ها! این بازی داستان یک شاهزاده جوان ایرانی را برای شما روایت خواهد کرد!
البته یوبی سافت برای دسترسی به این بازی عضویت در پلتفرم Uplay و باشگاه خود را شرط دسترسی دانسته است. این شرط برای کسانی که به دنبال ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده داخل بازی هستند شاید کمی ناراحت‌کننده باشد، چون بایستی کمی انتظار بکشند. حال باید دید یوبی سافت برای ماه‌های دیگر چه عنوانی را در نظر خواهد گرفت، اما قطع به‌یقین ۶ عنوان کلاسیک گنجینه بازی‌های یوبی سافت تا انتهای امسال برای دانلود رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت. شما برای دسترسی به این عناوین می توانید به این لینک مراجعه نمایید.
منبع :

THE VERGE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Dante14
پاسخ دهید سه شنبه 31 خرداد 1395

Devil may cry

hamed gh
پاسخ دهید سه شنبه 31 خرداد 1395

دمت گرم که اطلاع دادی عشقی …

saedi.930
پاسخ دهید سه شنبه 31 خرداد 1395

گیمر یارانه…سبد کالا توش بازی نیس

samir1374
پاسخ دهید سه شنبه 31 خرداد 1395

در حال دانلود 😀

ardalanrzn
پاسخ دهید سه شنبه 31 خرداد 1395

امیدوارم Assassin’s Creed 2 رو هم جز این لیست اضافه کنه. بهترین قسمت Assassin’s Creed بود. عاشق شخصیت Ezio بودم. داستان بازیش هم عالی بود.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,