_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

رئیس Private Division: مایکروسافت باید گسترش Game Pass را تضمین کند پروژه‌های جدیدی در راه است...

Private Division، برچسبی که توسط تیک-تو ایجاد شده تا به طور ویژه به انتشار عناوین باکیفیت توسط سازندگان مستقل بپردازد، دو عنوان نخست خود را در سال جاری میلادی منتشر خواهد کرد. این دو عنوان Ancestors: The Humankind Odyssey، ساخته استودیوی Panache Digital (که توسط Patrice Desilets خالق سری Assassin’s Creed تاسیس شده است) و The Outer Worlds ساخته استودیوی آبسیدین (که در حال حاضر به مالکیت مایکروسافت درآمده است) می‌باشند.

مایکل وروسز (Michael Worosz)، رئیس Private Division، در مصاحبه‌ای که توسط MCVUK منتشر شده است، به طور ویژه از مالکیت استودیوهای جدید توسط مایکروسافت در سال 2018 صحبت کرده که واضح است این موضوع، شبیه همان استودیوهایی است که Private Division با آن‌ها همکاری می‌کند. طبق صحبت‌های او، مایکروسافت برای کسب مالکیت‌های بیشتر از این نوع، باید رشد مداوم Xbox Game Pass را تضمین کند و حتی در این صورت نیز، بعضی از استودیوهای مستقل وجود دارند که می‌خواهند تحت کنترل خودشان باشند. در ادامه بخشی از سخنان او در این خصوص را مشاهده می‌کنید:

در حال حاضر واضح است که مایکروسافت تلاش دارد با ارائه محتویات در دسترس منحصر به فرد، به جایگاه Game Pass خود ارزش بدهد. من عقیده دارم که ارزشی که این کار آن‌ها دارد، منطقی به نظر می‌رسد؛ من فکر می‌کنم که آن‌ها برای این که قادر باشند تا مالکیت‌های بیشتری از این دست، کسب کنند، باید رشد Game Pass در طول زمان را ثابت کنند و اگر آن‌ها از عهده این کار بربیایند، آن زمان می‌توانم بگویم که استودیوهای بیشتری را برای توسعه محتویات انحصاری، تحت مالکیت خود درخواهند آورد.

برخی از توسعه‌دهندگان مشخص، به دلایلی می‌خواهند مستقل باشند؛ آن‌ها در شرکت‌های بزرگتر کار کرده‌اند و می‌خواهند که قادر به کنترل سرنوشت خود در مقیاسی بزرگتر باشند؛ آن‌ها خواهان آزادی بیشتر در خلاقیت هستند. داشتن یک شرکت مادر بزرگتر، به خصوص شرکتی مانند مایکروسافت با بازاری تریلیون دلاری، گاهی اوقات جلوی این مسیر را می‌گیرد.

در جایی دیگر از این مصاحبه، مشخص شد که Private Division با استودیوهای معرفی نشده‌ی دیگری در حال کار است و پروژه‌های معرفی نشده‌ی دیگری نیز در راه است. پروژه‌هایی همچون Project Wight، ساخته استودیوی The Outsiders و یک عنوان تیراندازی اول شخص علمی تخیلی که توسط استودیوی V1 Interactive (که توسط مارکوس لتو، از خالقین Halo تاسیس شده است) در حال اجرا است که البته به هر دوی آن‌ها در مراسم معرفی Private Division اشاره شده بود.

نظر شما در مورد Private Division چیست؟ به نظرتان آن‌ها می‌توانند با پروژه‌های جدید خود به موفقیت دست پیدا کنند؟ نظرات خود را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

WCCFTECH

260 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,