اخبار

توسعه دهندگان بازی Project Cars 2 تحت تاثیر اکس باکس وان اکس قرار گرفته اند استودیو هنوز آماده صحبت درباره جزئیات نیست

آقای COO Rod Chong توسعه دهنده بازی Project Cars 2 در مصاحبه ی جدیدی اعلام کرده است که او و تیمش تحت تاثیر سخت افزار اکس باکس وان اکس قرار گرفته اند. نسخه شبیه سازی مسابقات اتومبیل رانی برای اکس باکس وان اکس تغییرات ویژه ای را به همراه خواهد داشت اما سازنده آن حاضر به گفتن جزئیات نیست زیرا این استودیو هنوز در حال بهینه سازی است. در ادامه با کافه اکس باکس وینفون با ما همراه باشید.

متاسفانه من به اندازه کافی نمی توانم درباره این بازی به شما بگویم زیرا همان طور که صحبت کردیم ما در حال بهینه سازی هستیم. ما واقعا تحت تاثیر سخت افزار قرار گرفتیم و قطعا بازی با تغییراتی همراه خواهد بود ولی ما آماده نشان دادن آن ها نیستیم.حتما این بازی ۶۰ فریم اجرا خواهد شد.

آقای Chong قبلا درباره اینکه چرا اندازه فریم برای Project Cars 2 مهم است، صحبت کرده اند و تاکید کرده اند که اگر این بازی را روی ۶۰ فریم تجربه نکنید مطمئنا شما را اذیت می کند.

کسانی که  Project Cars 2 را روی PS4 Pro بازی خواهند کرد هم بهبود هایی را در آن مشاهده می کنند اما جزئیات دقیق اکنون مشخص نیست. PS4 Pro در دسترس کاربران است اما اکس باکس وان اکس در دهم نوامبر به بازار جهانی عرضه می شود.

آقای Stephen Viljoen کارگردان Project Cars 2 اخیرا گفته :

Project Cars 2 در اکس باکس وان اکس به طور قابل توجهی بهتر از نسخه Ps4 Pro است.

من دقیقا نمی توانم به شما بگویم که تفاوت این نسخه روی دو کنسول چگونه است اما واضح است که آنها در اکس باکس وان اکس به دلیل سخت افزار بهتر مشخص تر است.

بازی Project Cars 2 در ۲۲ سپتامبر برای کامپیوتر های شخصی ، اکس باکس وان و PS4 عرضه می شود.

نظر شما چیست؟ با وجود این صحبت ها شما کنسول بعدی مایکروسافت را در لیست خرید خود قرار می دهید یا خیر؟

منبع :

GAMESPOT

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,