در مصاحبه‌ی جدیدی که کارگردان عنوان Project Cars 2 انجام داده، از قدرت کنسول اکس باکس وان اکس نسبت به کنسول رقیب یعنی PS4 Pro صحبت شده است و Stephan Viljoen نظرش را درباره‌ی این دو کنسول ابراز کرده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

وقتی Stephan Viljoen درباره‌ی نحوه‌ی بهینه‌سازی جلوه‌های بصری بازی‌شان برای PC و کنسول‌های بازی صحبت می‌کرد او گفت که نمی‌تواند به‌طور دقیق از توانمندی‌های بیش‌تر اکس باکس وان اکس نسبت به PS4 Pro سخن بگوید. وی در ادامه بیان داشت که قدرت بالاتر سخت‌افزار اکس باکس وان اکس نسبت به کنسول رقیب چیزی آشکار است که باعث بهبودهای چشمگیر و قابل توجه در بازی‌ها خواهد شد.

او در ادامه گفت:

موتور [بازی‌سازی] ما ذاتا مقیاس‌پذیر است. این موضوع را برای بازیکنان پی‌سی در نظر گرفتیم بنابراین با ورود به [بخش تنظیمات] گزینه‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید از Low تا Ultra آن‌ها را انتخاب کنید؛ برای نمونه جزئیات مسیر و خودرو. تنظیمات زیادی [در بخش تنظیمات نسخه‌ی پی‌سی] وجود دارد. بنابراین کاری که ما انجام می‌دهیم این است که در زمانی که بازی‌مان را برای پلتفرم خاصی منتشر می‌کنیم، [این گزینه‌ها] را برای هرکدام از پلتفرم‌ها بهینه می‌کنیم.

بدیهی است که ما نمی‌توانیم همه‌چیز را بر روی الترا تنظیم کنیم. در حالی که پی‌سی توانایی پاسخگویی به ۳ نمایشگر ۴K [به‌صورت همزمان] را دارد اما این امکان بر روی کنسول‌های این نسل وجود ندارد. اکس باکس وان اکس از سخت‌افزار عالی‌ای استفاده می‌کند و ما از این بابت بسیار هیجان‌زده هستیم و سعی می‌کنیم که اکثر توان این کنسول را استفاده کنیم. بنابراین زمانی که بازی را بر روی این کنسول اجرا می‌کنید به طرز خاصی [همه‌چیز]  نسبت به دیگر پلتفرم‌ها بهتر به نظر می‌رسد؛ البته به استثاناء پی‌سی‌های بالارده.

در حالی که قدرت بیش‌تر کنسول اکس‌باکس وان اکس نسبت به PS4 Pro برای همگان واضح و مبرهن است اما شنیدن نقطه نظرات سازندگان درباره‌ی این کنسول نیز خالی از لطف نیست. Project Cars 2 یکی از عناوینی است که برای هر دو کنسول Xbox One X و PS4 Pro بهینه خواهد شد و مطمئنا تفاوت عملکرد این عنوان بر روی کنسول‌های ذکرشده بسیار جالب خواهد بود.

Project Cars 2 درست در تاریخی که اکس باکس وان اکس عرضه‌ی عمومی خواهد شد، در دسترس خواهد گرفت. از این رو علاقه مندان به این بازی می‌توانند در تاریخ ۲۲ نوامبر اقدام به دریافت این بازی کنند.

دیدگاه خود را درباره‌ی نظر سازنده‌ی Project Cars 2 با ما در میان بگذارید.

منبع :

ONMSFT

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ss
پاسخ دهید چهارشنبه 18 مرداد 1396

اولا کارگردان project cars 2 واقعا خسته نباشه با این اظهار نظرش ( خب معلومه از ps4 pro قویتر هست دیگه!!!)
دوما این آقا اول بره یه سری به بازی داغون (از لحاظ فیزیک) خودش بزنه… بعد وقت کرد بیاد در مورد کنسول ها نظر بده 😀

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,