سازندگان بازی Project Cars 2 کاملا از بازی که در حال ساخت آن هستند راضی هستند و معتقدند که نام های دیگر و بازی های دیگر از جمله Forza Motorsport 7 توانایی رقابت با آنها را نخواهند داشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اینطور به نظر می رسد که سازندگان Project cars 2 خیلی به کار خودشان اعتقاد دارند. در مصاحبه ای که اخیرا با اندی تودور از استودیو Slightly Mad انجام گرفته است وی بیان داشت که سایر بازی های مسابقات اتوموبیل نسبت به Project Cars 2 در سطح پایین تری قرار دارند. تودور با مثال زدن رزولوشن ۴k و آب و هوای متغیر و پویا سعی در اثبات نظریه خود داشت. وقتی از وی در رابطه با رقابت Project Cars 2 با سایر بازی های هم سبک سوال شد وی بیان داشت:

نه، واقعا رقابتی وجود ندارد. شاید به نظر این حرف من جسورانه و حتی گستاخانه باشد ولی نه. به این دلیل که ما مدتهاست که بازی های مسابقات اتوموبیل رانی را طراحی می کنیم و همیشه به خوبی نام های بزرگی که وجود داشتند بوده ایم. اما این بار ماجرا کمی متفاوت است، این بار فکر می کنم سایر نام ها از ما سطح پایین تری دارند و سعی دارند تا به سطحی که ما داریم برسند. شاید شنیده باشید که بازی دیگری (Forza Motorsport 7) به تازگی قابلیت آب و هوای متغیر و پویا را به بازی اضافه کرده است. خب اگر یادتان باشد Project Cars این قابلیت را در سال ۲۰۱۵ داشت. و یا قابلیت بازی با کیفیت ۴k، باز هم اگر به عقب برگردیم و مصاحبه های قبلی مرا به خاطر بیاورید گفته بودم امکان بازی Project Cars با کیفیت ۱۲k وجود دارد و در این نسخه هم همینطور است. لطفا بروید و یک بار این بازی را بازی کنید، پس از آن باور خواهید کرد که ما تکنیکی ترین بازی اتوموبیل رانی پیشرفته هستیم.

هر چند که قدرت بالای Project Cars در مورد شبیه سازی ساختار مکانیکی خودرو ها، آب وهوای متغیر و پویا و استفاده و به کار بردن بیشترین و نهایت رزولوشن ممکن بر کسی پوشیده نیست و بازی تحسین برانگیزی برای اکس باکس وان بود، اما در ابتدا که بازی ارائه شد باگ های بسیار زیادی، به خصوص در زمینه نورپردازی، داشت. سایه های بازی سو سو میزدند و قطع و وصل می شدند. همچنین اجرای بازی و در عملکرد بازی هم باگ های زیادی مشاهده شده بود. جالب است که تودور تمام این مشکل هارا فراموش کرده است. به هر حال تا چند ماه دیگر که هر دوبازی روانه بازار شوند می توانیم شاهد رقابت آنها و در نهایت مشخص شدن برنده قطعی میان این دو بازی باشیم.

منبع :

MSPOWERUSER

67 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ss
پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

کلی به این حرف خندیدم:
“Forza از آنها عقب تر است و در تلاش برای هم سطح شدن با آنها است”
من بازی racing رو از گران توریسمو ۱ شروع کردم و هنوز هم عاشق این بازی هستم و forza رو هم به عنوان گزینه دوم دوست دارم….ولی خدایی projec cars خیلی خنده داره…اتفاقا در زمینه “شبیه سازی ساختار مکانیکی خودرو ها” از همه عقب تر هست.
به این خاطر میگم که خودم ۱۵ گیگ project cars رو دانلود کردم و در کمتر از ۱ ساعت حاضر شدم کل بازی رو که تقریبا ۵۰ گیگ شده بود (بعد از unzip) رو پاک کنم…کنترل و مکانیک خودروها در این بازی واقعا خنده داره حتی بنظرم مکانیک need for speed از این بازی بهتر هست.

محمد یوسف
پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

افتضاحه این بازی ، طرفم داره شر و ور میگه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,