این روز ها مایکروسافت به شدت مشغول به روز رسانی اپلیکیشن های خود در ویندوز ۱۰ بوده و سعی دارد رابط کاربری تمام آن ها را با بهره گیری از عناصر پروژه NEON، بهبود دهد. پروژه نئون یکی از کارهای آینده ی مایکروسافت برای بهبود و زیباسازی رابط کاربری ویندوز ۱۰ است که احتمالا به به روز رسانی رد استون ۳ به صورت رسمی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اکنون نوبت به اپلیکیشن Windows Camera رسیده است و آن نیز به جمع برنامه های نئون پیوسته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Windows Camera اپلیکیشن اصلی و پیش فرض دوربین ویندوز ۱۰ می باشد که با ویژگی های خوب و به روز رسانی های مستمر همواره مورد توجه کاربران بوده است. اکنون با به روز رسانی جدیدی که مایکروسافت برای این اپلیکیشن منتشر کرده است، Windows Camera نیز مانند اپلیکیشن هایی که در روز های گذشته به روز شده اند به رابط کاربری نئون مجهز گشته و در آن از عنصر Blur استفاده شده است.

این به روز رسانی در حال حاصر برای اعضای اینسایدر حلقه Fast ویندوز ۱۰ در دسترس قرار گرفته است و کاربران این حلقه می توانند آن را از استور ویندوز دریافت کنند.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 4 - 25 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتيبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندرويد : خیر
  • نسخه تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
1633 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ali
💔 9 پاسخ دهید شنبه 16 اردیبهشت 1396

مایکروسافت اول بیاد خود ویندوز رو به نئون ارتقا بده مثلأ تنظیمات و راست کلیک و استور و اج و فایل اکسپلورر بهتره بعد بیاد برنامه ها رو به نئون تغییر بده اینجوری یک دست تره

ali
💔 1 پاسخ دهید شنبه 16 اردیبهشت 1396

و امیدوارن این طراحی هم پای پی سی برای موبایل هم باشه موبایل واقعأ به چنین تغییراتی نیاز داره ویندوز ۱۰ موبایل خیلی بیشتر به طراحی های جذاب نیاز داره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,