شرکت بزرگ ژاپنی کپکام (Capcom) سرانجام از گیم پلی و جزئیات اولیه عنوان وحشت بقای خود به اسم Project Resistance رونمایی کرد که یک نسخه فرعی یا همان Spin-off از مجموعه Resident Evil به حساب می‌آید. در این بازی چهار بازمانده برای فرار کردن با هم همکاری می‌کنند، در حالی که یک بازیکن دیگر در نقش Mastermind برای متوقف کردن آن‌ها تلاش می‌کند. 

عنوان Project Resistance که توسط تیم سازنده و توسعه دهنده‌ی استودیوی NeoBards در حال ساخته شدن است، قرار است برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد.

هر یک از این بازماندگان ست مهارت‌های خاص خود را در اختیار دارند و در مسیر فرار آن‌ها نیز تله‌ها و معماهای زیادی برای حل کردن قرار داده شده است. Mastermind می‌تواند از طریق دوربین‌های امنیتی آن‌ها مشاهده کند و زیر نظر بگیرد، تله‌های مرگبار سر راه آن‌ها قرار دهد، زامبی‌های پرشمار برای حمله کردن به طرف آن‌ها بفرستد و کارهای بسیار زیاد دیگری برای متوقف کردن این بازماندگان انجام دهد. حتی این امکان نیز فراهم شده است که Tyrant با نام مستعار Mr. X را برای اولین بار در تاریخ این سری کنترل کنید تا ویرانی‌ها و خرابکاری‌های بسیاری به جای بگذارید.

ثبت نام برای آزمایش بتای محدود این بازی در حال حاضر انجام می‌شود که برای کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. دوره‌ی بتای این بازی از تاریخ ۴ اکتبر برابر با ۱۲ مهر ماه از ساعت ۱۲ به وقت محلی آغاز خواهد شد و سه روز بعد در تاریخ ۷ اکتبر برابر با ۱۵ مهر ماه در همین ساعت به اتمام خواهد رسید. در حال حاضر هیچ تاریخ عرضه دقیقی برای این بازی اعلام نشده است و حتی محدوده عرضه آن نیز مشخص نیست اما انتظار می‌رود که در طی چند روز آینده در جریان برگزاری رویداد Tokyo Game Show 2019 که در حال حاضر برپا شده است، شاهد عرضه شدن تریلرهای بیشتری از گیم پلی و سایر جزئیات این بازی باشیم. در ادامه شما را به دیدن اولین تریلر گیم پلی این بازی دعوت می‌کنم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,