frank-oconnor

مایکروسافت پروژه اسکورپیو را رسما در نمایشگاه E6 سال ۲۰۱۶ معرفی کرد تا باردیگر هواداران خود را منتظر نگه دارد. بعد از گذشت چندین ماه هنوز اطلاعات دقیقی از جزییات به جز چند ویژگی اولیه معرفی شده از طرف مایکروسافت، منتشر نشده است. قدرت ۶ ترافلوپس، پشتیبانی ۴K، معرفی واقعیت مجازی بسیار باکیفیت و پهنای باند ۳۲۰ گیگابایتی و پردازنده هشت هسته ای جزو اولین اطلاعات آن است.

طبق ادعای مایکروسافت، این کنسول قوی ترین کنسول بازی ای است که تا بحال ساخته شده است و حالا فرانک اُکونر مدیر ۳۴۳ اینداستریز و تیم توسعه ی بازی هیلو، با توجه به دسترسی به این کنسول و روند ساخت آن، اسکورپیو را قوی تر از چیزی که فکر می کرده می داند. او بیان کرده به گفته ی مایکروسافت ایمان دارد و زمانی که این شرکت آن را قدرتمندترین کنسول دنیا می خواند، شکی در آن نیست. او پیشرفت های این کنسول را نیز مورد ستایش قرار داده است.

هنوز مشخص نیست اسکورپیو قوی تر از آن چیزی است که اعلام شده یا خیر، اما به نظر می رسد مایکروسافت جزئیات بیشتری از این کنسول طی ماه های آینده منتشر کند و البته احتمال می رود که همانند دیگر دستگاه های این چند سال خود، اطلاعات را در صندوقچه ی اسرار خود حفظ کند و تا زمان رونمایی از درز اطلاعاتی حلوگیری کند.

اگرچه در بخش اسکورپیو سایت مایکروسافت، تعطیلات زمستانی زمان پایان انتظار نوشته شده است، اما با توجه به سکوت خبری این شرکت تا امروز، احتمال می رود همانند دیگر کنسول های خود، نمایشگاه E3 میزبان جدیدترین کنسول ردموندی ها باشد.

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Reza.T1994
پاسخ دهید دوشنبه 20 دی 1395

نمایشگاه E6؟؟؟؟!!!!

MRS1380
پاسخ دهید دوشنبه 20 دی 1395

احیانا نمایشگاه E3 نبود ؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,