عنوان ترسناک Don’t Knock Twice داستان مادر گناه‌کاری را روایت می‌کند که باید حقیقت را در پشت داستان جادوگر شیطانی آشکار کند. این بازی هم‌اکنون برای اکس باکس وان و کامپیوتر در دسترس است. هم‌چنین می‌توانید این بازی را با هدست‌های واقعیت مجازی بازی کنید که واقعا تجربه‌ی ترسناکی را برای شما فراهم می‌آورد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

این بازی بر اساس فیلمی با همین نام با هنرنمایی Katee Sackhoff ساخته شده است. اگر شما به دنبال یک بازی ترسناک هستید حتما Don’t Knock Twice انتخابی عالی برای شما خواهد بود.

این بازی ترسناک اول شخص بر اساس افسانه های روانشناختی وحشتناک شهری ساخته شده است. یک مادر گناه کار برای نجات دختر خود باید حقیقت ترسناکی را در پشت صحنه شهری که یک جادوگر شیطانی در آن وجود دارد، کشف کند. با یک ضربه او از تخت خواب بیرون می‌آید و با ضربه دیگر از عالم مردگان بر می‌خیزد (اشاره به اسم این بازی به معنی دو بار در نزن). جست و جو در کاخی بزرگ آغاز می‌شود که تمام شی های آن قابل استفاده‌اند. شما باید برای نجات دختر خود به عمق‌های این کاخ رفته، سرنخ بیابید، از وسایل برای مبارزه استفاده کنید و یا فرار کنید.

این بازی هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتمی و کامپیوترهای شخصی در دسترس است و شما می‌توانید آن را با قیمت ۹.۹۹ پوند خریداری کنید. البته برای مدت محدود قیمت این بازی ۷.۹۹ پوند است.

نظر شما چیست؟ آیا شما بازی‌های ترسناک را دوست دارید یا خیر؟

منبع :

THEXBOXHUB

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,