یکی از بدترین و بزرگترین مشکلات بازی‌های آنلاین وجود متقلبین در آن است که لذت بازی را از ما می‌گیرند. اینها با استفاده از برنامه‌های مختلف سعی در بیش از حد قوی کردن کاراکتر خود یا دستکاری در بازی را دارند. خوشبختانه این مشکل در PlayerUknown Battlegrounds بسیار سریعتر از بازی‌های دیگری همچون بتلفیلد حل شد. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با وینفون همراه باشید.

تابحال 2.5 میلیون کاربر که تقلب آنها در سیستم ضدتقلب PUBG کشف شده است بصورت کامل از بازی بن شده‌اند. ممنوعیت بازی تا ابد جریمه سنگینی است که این بازیکنان باید در قبال تقلب و حذف لذت بازی تا آخر عمر بپردازند. در طی دوماه گذشته PUBG با استفاده از سیستم ضدتقلبی موسوم به Battle Eye تعداد 2.5 میلیون اکانت که در آن‌ها تقلب صورت گرفته را از بازی بیرون کرده.

در شش ماه اول حدود 332هزار کاربر به دلیل تقلب از بازی حذف شدند و حالا با گذشت حدود یک سال از انتشار اولین نسخه قابل بازی PUBG، تعداد این کاربران به 2.5 میلیون نفر رسیده است. مسئول بخش ضدتقلب بازی PUBG، دوهیونگ لی، در اینباره پیامی نیز منتشر کرده است.

ما به شدت با بازیکنانی که تجربه تلخ روبرو شدن با یک متقلب در بازی را داشته‌اند همدردی می‌کنیم و تمام تلاش خود برای مقابله با سازندگان، توسعه‌دهندگان و استفاده‌کنندگان از برنامه‌های تقلب را می‌کنیم.

دوهیونگ لی همچنین خبر داد تیم سازنده بازی در حال کار برروی یک سیستم قی ضدتقلب است که باز بودن برنامه‌های ناشناس و مشکوک هنگام بازی کردن PUBG را بررسی می‌کند.

نظر شما چیست؟ آیا تابحال با متقلبین در بازی‌های آنلاین روبرو شده‌اید؟

منبع :

MSpowerUser

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,