به بخش پرسش و پاسخ سایت وینفون خوش آمدید، اینجا مکانی است برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
لطفا قبل از پرسیدن سوالی ابتدا جستجو کنید شاید قبلا کسی سوال شما را مطرح کرده باشد.

تشکر و پیشنهاد

+2 امتیاز
44 بازدید
سلام.
اول تشکر می کنم از مدیران و کسایی که تولید محتوا می کنن برای سایت. در این حدود دوسالی که گوشی های ویندوزی استفاده می کنم با بیشتر آموزش ها و برنامه ها از طریق این سایت آشنا شدم. برای خرید هم به هرکسی که دنبال فروشگاه معتبر بود اینجا رو پیشنهاد کردم.
می دونم که سرپا نگه داشتن و آپدیت یه سایت هزینه بر هست و با توجه به کم شدن قابل توجه محصولات همین که سایت همچنان ادامه می ده باید راضی بود.
ولی حالا که دوستان زحمت نوشتن و مقاله و ترجمه رو می کشن بهتره به ویندوزموبایل بیشتر پرداخته بشه تا مسائل دیگه. چون دلیل اصلی بیشتر مخاطبین سایت همینه. مثلا کلی مطلب درمورد ویندوز دسکتاپ گذاشته می شه که خیلی جامع تر و کاملترش رو در انجمن های نرم افزاری میشه پیدا کرد. ولی همین چند روزه خبرهای نرم افزار ویندوزموبایل اصلا پوشش داده نشده. مثلا تلگرام با قابلیت جدید آپدیت شد، یونیگرام آپدیت شد، آتی کلندر با آپدیت جدید بیشتر قسمت هاش برای نسخه رایگان فعال شد و .... عدم معرفی ببرنامه ها و ... ممکنه این تصور رو به وجود بیاره که سیاست خود مایکروسافت یعنی دلسرد کردن گوشی دارها رو پیش گرفتید مثلا برای مهاجرت به نوکیا
حالا که سایت سرپا هست و از طرفی مای نوکیا قطعا جبران قسمتی از کمبود محصولات این سایت رو می کنه، حیف هست که مخاطبین مطالب ویندوزموبایل دور بشن از سایت.
در مورد فروشگاه هم نوشتید که قرار محصولات سرفس بیاد و این عالیه. بسیار کسایی دیدم که دنبال یه فروشگاه معتبر برای خرید سرفس ها بودن و متاسفانه توی این سایت تخصصی محصولات مایکروسافت موجود نبود.
باز هم ممنونم و آرزوی موفقیت دارم.
سوال شده آبان 23, 1396 در نرم افزار ویندوز فون توسط alirezatzr (11,150 امتیاز)

1 پاسخ

+1 امتیاز
بسیار ممنونم دوست عزیز.حرف دل منو زدی.
منم دقیقا همین درخواست رو دارم
مطالب در مورد گوشی بیشتر باشه تا جانبی
پاسخ داده شده آبان 23, 1396 توسط birjand_sky (1,470 امتیاز)
...