–1 امتیاز
149 بازدید
سوال شده در سوالات عمومی گوشی توسط reyhaneh-n-r (1.4k امتیاز)
بعضی از برنامه که ابدیت میخواد یا حتی میخوام برنامه جدید نصب کنم couldtn install میزنه,حتی محل دانلود رو تغییر دادم ولی درست نشد. کسی میدونه ایراد از کجاست؟

2 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده توسط mikaeil001 (7k امتیاز)
سلام دوست عزیز
منم این یکی دو روز اخیر توی استفاده از استور گاهی کمی مشکل داشتم ولی وی پی ان مشکل رو برطرف کرد. ببینید وی پی ان مشکلتون رو حل میکنه یا نه. (در ضمن چک کنید تاریخ و ساعتتون تنظیم باشه و ریجن رو هم چک کنید که ایران نباشه)
دارای دیدگاه توسط reyhaneh-n-r (1.4k امتیاز)
ویرایش شده توسط reyhaneh-n-r
با وی پی ان هم دانلود کردم ولی باز نصب نمیشه،خدایی تاریخ و ساعت برای گوشی ضروریه من هررور با ساعت گوشی از خواب بیدار میشم،ریجنمم ایران بود که کلا استور باز نمیشد،بعد از 5سال داشتن این گوشی بار اوله این اتفاق میفته،بازم ممنون از راهنماییتون. کد ارور :80246016*0
دارای دیدگاه توسط morteza_vasheghani_farahani (3.7k امتیاز)
مارس 2015 معرفی شد این گوشی، شما چجوری 5 ساله داریش؟
دارای دیدگاه توسط reyhaneh-n-r (1.4k امتیاز)
منظورم به اینه که تازه نخریدم که با اینجور تنظیمات اشنا نباشم حالا 3سال ،به جای مچ گیری و سوتی گیری اگه میتونید کمک کنید.
+1 امتیاز
پاسخ داده شده توسط mikaeil001 (7k امتیاز)
سلام دوست ویندوزی
من درباره ی این اروری که نوشتید سرچ کردم و چند تا کامنت دیدم که  بیشترشون نوشته بودن با ری استارت مشکلشون حل شده و چندتا هم نوشته بودن که چند روز بعد خود به خود مشکل برطرف شده و مثلا به تاریخشون دقت کردم دیدم یه نفر حدود 18 روز بعد نوشته بود که مشکل خود به خود برطرف شده. یکی هم نوشته بوده که برای نصب برنامه های مایکروسافت مشکل داره و برنامه هایی که دولوپرهای دیگه گذاشتن به راحتی دانلود میشده که بازم مشکلش بعد از چند روز برطرف شده. یکی دیگه هم نوشته بود وقتی از قسمت storage فایلهای temp رو پاک کرده مشکل برطرف شده. توی یه کامنت دیگه هم نوشته شده بود که وقتی که از اینترنت یه اپراتور دیگه استفاده کرده مشکلش حل شده. من بازم براتون میگردم اگر مطلبی دیدم براتون مینویسم.
امیدوارم مشکلتون حل بشه
دارای دیدگاه توسط reyhaneh-n-r (1.4k امتیاز)
ممنون،همه رو تست کردم بازم نشد،الانم که برنامه tik tok حذف شد از استور و نصب نشد،بازی toon blast هم میخواستم که اونم نصب نشد باز
به بخش پرسش و پاسخ سایت وینفون خوش آمدید، اینجا مکانی است برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
لطفا قبل از پرسیدن سوالی ابتدا جستجو کنید شاید قبلا کسی سوال شما را مطرح کرده باشد.
...