_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تمام برنامه‌های پشتیبانی از Rage 2 مشخص شدند

ممکن است بازی Rage 2 عنوانی مبتنی بر سرویس نباشد اما توسعه دهندگان این بازی پیش از این قول داده‌اند که به عرضه محتویات مختلفِ دنباله دار بر اساس یک چرخه منظم و همینطور انتشار آپدیت‌های مختلف پس از انتشار این بازی بپردازند. اکنون آن‌ها به حساب رسمی این بازی در شبکه اجتماعی توییتر مراجعه کرده‌اند تا دقیقا جزئیات ریز به ریز برنامه‌هایی که پس از انتشار این بازی در نظر گرفته‌اند را اعلام کنند و مشخص کنند این جزئیات دقیقا قرار است چه چیزهایی باشند. 

علاوه بر قرار دادن اطلاعات و جزئیاتی درمورد کم و کیف این برنامه‌ها و محتویات، سازندگان عنوان Rage 2 یک ایده کلی درمورد زمانی که ما موفق به تجربه و در اختیار گرفتن این محتویات و آپدیت‌ها خواهیم شد نیز در اختیارمان قرار داده‌اند که در ادامه به اعلام آن‌ها خواهم پرداخت.

این برنامه‌ها که برای ادامه پشتیبانی و حمایت از بازی Rage 2 در نظر گرفته شده‌اند، از ماه می سال جاری میلادی آغاز خواهند شد و تا ماه آگست ادامه پیدا خواهند کرد. توسعه دهندگان این بازی آپدیتِ محتویاتی که در هر ماه برای Rage 2 به انتشار خواهند رسید را با جزئیات دقیق اعلام کرده‌اند طوری که قرار است هر ماه یک رویداد جهانی به این بازی اضافه شود. به جز این یک سری پوسته سلاح جدید، یک وسیله نقلیه جدید، کدهای تقلب جدید و همینطور چالش‌های جدید بیشتر در زمانبندی آپدیت و محتویات این بازی وجود دارد که می‌تواند تنوع بسیار خوبی به این بازی اضافه کند و حس و حال تازه‌ای به آن ببخشد تا بازیکنان دچار یکنواختی و تکرار رویدادها نشوند. خبر خوشحال کننده این است که تمام این محتویات قرار است رایگان باشند. اما در عین حال دو بسته گسترش دهنده پولی نیز وجود خواهد داشت که هر کس مایل به تجربه آن‌ها بود می‌تواند با پرداخت بهای آن‌ها، به انجامشان بپردازد.

اولین بسته گسترش دهنده این بازی تحت عنوان Rise of the Ghosts قرار است در ماه آگست برای این بازی به انتشار برسد و در دسترس کسانی که آن را خریداری کرده‌اند، قرار بگیرد. این بسته گسترش دهنده داستان سرایی جدید، قبیله جدیدی از دشمنان و همینطور سلاح‌ها، قابلیت‌ها و همچنین مناطق قابل گشت و گذار بیشتر به این بازی اضافه خواهد کرد تا بازی‌بازان از انجام دادن آن‌ها لذت ببرند. دومین بسته گسترش دهنده که در حال حاضر بدون نام است و هنوز اسمی برای آن انتخاب نشده نیز محتویات جدید زیادی به این بازی اضافه خواهد کرد و در پاییز سال جاری نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

خود بازی Rage 2 نیز به صورت نسخه کامل روز گذشته در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است که کاربران ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. امتیازات، نقدها و نمرات این بازی نیز از دید منتقدان هم اکنون به انتشار رسیده که نشان می‌دهد با عنوان چندان درخشانی رو به رو نیستیم اما باز هم تجربه هر کس با دیگری فرق دارد و برای این که بتوان قضاوت صحیح کرد، باید شخصا تجربه‌اش کرد.

منبع : وینفون
964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,