_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اولین گیم‌پلی عنوان Rage 2 عرضه شد.

همانطور که چند روز گذشته وعده داده شده بود، شرکت بتسدا اولین گیم‌پلی جدیدترین عنوان خود یعنی Rage 2 را منتشر کرد.

این ویدئو همه‌ی چیزهایی را که از بازی انتظار دارید را به نمایش گذاشته است؛ هزاران انفجار و تیراندازی. همچنین در این ویدئو شاهد وسایل حمل و نقل و ضرب وشتم های بسیاری هستیم. این عنوان توسط دو استودیو Avalanche  و استودیو id Software در حال توسعه است و قرار است دنباله‌ی نسخه یک خود باشد. در ادامه می‌توانید ویدئو منتشر شده را تماشا کنید.

توسعه دهندگان قسمت بسیار کمی از داستان این عنوان را منتشر کرده‌اند. در ادامه می‌توانید جزئیات منتشر شده از داستان بازی را بخوانید.

درعنوان Rage 2، شما مستقیماً وارد یک دنیای دیستوپیان، دنیایی بدون هیچ  قانون و نظمی می‌شوید. می‌توانید به هرجایی که میخواهید بروید، به هر چیزی دوست دارید شلیک کنید و یا اگر دوست داشتید، همه چیز را منفجر کنید. این عنوان باعث  همکاری دو استودیو‌ بزرگ و قدرتمند Avalanche  (استادان ساختن عناوین جهان باز پر هرج و مرج) وid Software  (خدایان سبک تیراندازی اول شخص) شده است تا کارناوالی از خشونت و قتل عام را برای شما به ارمغان بیاوردند.

در سال ۲۱۸۵، تعداد انسان‌ها به شدت کاهش یافته است. گروه‌های خلافکار بیرحم و خون خوار در جاده‌ها آزادانه پرسته می‌زنند و حکومت ستمگر سعی دارد تا با زور بر افراد باقی مانده حکومت کند. شما در نقش Walker هستید؛ آخرین نگهبان این سرزمین. از خانه‌تان رانده شده‌اید،‌ تا بمیرید. شما در این سرزمین بیرحم باید به مبارزه با  گروه‌های خون خوار و وحشی خواهید پرداخت تا اینکه ابزار لازم و کافی برای مبارزه با حکومت ستمگر را پیدا کرده و یک بار برای همیشه این سلطه گری را به پایان برسانید.

این عنوان مطمئنا چیز های زیادی برای تجربه کردن خواهد داشت و یقینا استودیو Avalanche قصد ندارد که  پیشینه‌ی خود را با این عنوان خراب کند.

هنوز تاریخ انتشار مشخصی از این در دسترس نیست اما این عنوان برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی ارائه خواهد شد.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,