_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بازی Raiders of the Broken Planet تفاوت چندانی روی اکس باکس وان اکس و PS4 Pro ندارد مگر آن‌که شما عاشق تحلیل اجرای بازی باشید!

با عرضه اکس باکس وان اکس در ماه نوامبر و مزیت‌هایی که این کنسول دارد، کسانی که خواهان قدرت و رزولوشن بالا هستند، قطعا به سمت این دستگاه می‌روند اما تکلیف کسانی که با کنسول‌های دیگر بازی می‌کنند چه می‌شود؟ اکس باکس وان اکس چه چیزی برای آن‌ها فراهم می‌آورد؟ در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

با توجه به بازی Raiders of the Broken Planet عنوان اکشن و ماجراجویی چند نفره که اپیلوگ (بخش آخر) آن این ماه می‌آید، تهیه کننده این بازی آقای Dave Cox در مصاحبه‌ای با GamingBolt گفته است که تشخیص تفاوت این بازی بر روی اکس باکس وان اکس و PS4 Pro بسیار مشکل است مگر آن‌که شما متخصص تحلیل اجرای بازی باشید.

ما همیشه تلاش می‌کنیم تا در حین حفظ کیفیت، حداکثر استفاده را از پلتفرم برده باشیم و این که گیمرهای ما بهترین تجربه را بدون توجه به پلتفرمشان به دست بیاورند. اگر شما متخصص تحلیل اجرا هستید، تفاوت اندکی در اندازه فریم و عمق بازی مشاهده خواهید کرد اما در غیر این صورت تشخیص آن‌ها بسیار سخت است.

کمپانی MercurySteam تایید کرده که بازی Raiders of the Broken Planet به صورت تقویت شده برای هر دو کنسول اکس باکس وان اکس و PS4 Pro منتشر خواهد شد. اما چگونه توسعه‌دهندگان قابلیت‌های دو کنسول را قبل از شروع توسعه ارزیابی کرده‌اند؟ آقای Cox در این باره می‌گوید:

همواره پیشرفت دادن یک پروژه برای ما آسان‌تر است. داشتن قدرت زیاد هیچ وقت مشکلی نبوده است زیرا که ما با ابزارهای با کیفیت کار می‌کنیم. ما باید یک تعادل بین چیزی که داریم و چیزی که قرار است بر روی بازی پیاده کنیم، ایجاد کنیم و فداکاری در این زمینه آسان نیست زیرا هر دو کنسول اکس باکس وان اکس و PS4 Pro نسخه تقویت شده قبلی خود هستند و تنها سوال برای ما افزایش کیفیت دارایی‌هایمان است.

نسخه رایگان پرولوگ(بخش آغازین) این بازی در ۲۲ سپتامبر برای اکس باکس وان، PS4 و کامپیوتر‌های شخصی منتشر خواهد شد.

به نظر شما این کار به قدرت اکس باکس وان اکس صدمه می‌زند یا خیر؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,