_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

ابزارهای ضد تقلب در راه Rainbow Six Siege

بازی Rainbow Six Siege از زمان عرضه‌، رشد بی نظیری را تجربه کرده و در حال حاضر جزو بهترین شوترهای بازار است. اما مشکلی که از ابتدا همراه بازی بوده، ابزارهای تقلب و افراد استفاده کننده از آنها بوده است. به تازگی، تیم سازنده از اقدامات آینده‌ی خود برای جلوگیری از تقلب پرده برداشت. برای تشریح این اقدامات، با وینفون همراه باشید.

رینبو سیکس سیج که مدت زیادی از زمان عرضه‌ی فصل جدید آن نمی‌گذرد، از ابتدای عرضه تاکنون، در کنار رشد بی‌نظیر تعداد بازیکنان و افزایش محتویات آن، همواره با افزایش تعداد افراد متقلب نیز روبرو بوده است. تیم سازنده از ابتدا با بهره‌گیری ابزارهای مختلف در صدد جلوگیری از این‌گونه متقلبین بود اما تعداد آن‌ها روز به روز افزایش یافت. Ubisoft نیز در اقدامی برای پاسخ به هکرها، در این پست قدم‌های بعدی برنامه‌ی ضد تقلب خود را مشخص کرد.

در ابتدا، تقویت تست نفوذ داخلی مد نظر تیم سازنده است که به آن‌ها اجازه‌ی شبیه‌سازی ریسک نفوذ هکرها و سواستفاده‌ی آن‌ها از پچ‌های بازی را قبل از استفاده‌ی افراد متقلب می‌دهد. این روند که در روزهای گذشته آغاز شده، با توجه به اعلام یوبیسافت، در روز 16 جولای موجب محرومیت بیش از 600 نفر از بازیکنانی که توسط افراد متقلب توانسته‎اند به رنک‌های بالا برسند، می‌شود.

در ادامه، یوبیسافت به “تمرکز اصلی” بر فعال سازی تایید هویت دو عاملی برای تمام بازیکنان Ranked در PC اشاره کرد. با اضافه کردن تایید هویت از طریق شماره موبایل، ایمیل یا اپلیکیشن، لایه‌ی امنیتی دیگری برای وارد شدن به حساب کاربری افزوده می‍شود که لایه‌ی جدید، ساخت حساب های کاربری غیر قابل ردیابی را برای کاربران سخت‌تر می‌کند.

تست‌ها همچنین در حال ورود به سیستم حریف یابی (MMR) رینبو سیکس سیج، برای اضافه کردن “رتبه‌بندی مهارت” هستند. تغییرات مد نظر شامل ثابت ماندن MMR در بازی‌هایی که هکرها شناسایی شده‌اند و محدود کردن اختلاف بین MMR برای اعضای پارتی است.

بسیاری از این تغییرات هنوز در مراحل اولیه هستند و ممکن است هیچوقت به بازی اصلی راه پیدا نکنند، با این حال، با رشد ناامیدی در جامعه‎‌ی بازیکنان، یوبیسافت توانایی نشان دادن حسن نیت خود در رابطه با آگاهی از مشکل و حل کردن آن را دارد. برای اطلاع کامل از تغییرات، می‌توانید این پست بلاگ رینبو را مطالعه نمایید.

نظر شما در رابطه با این تغییرات چیست؟ آیا به بهتر شدن بازی کمک خواهند کرد؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

15 پست
علیرضا قنواتی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,