همه شما با نام کمپانی مطرح Razer آشنا هستید. به تازگی این کمپانی خط تولید جدیدی از محصولات مربوط به دنیای بازی را راه اندازی کرده است. در این خط تولید جدید کمپانی ریزر قرار است به محصولات خود رنگ و لعاب تازه ای ببخشد و تنوع رنگ را به لوازم جانبی تولیدی خود اضافه کند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

در همین راستا قرار است تا کمپانی Razer محصولات جدید مربوط به دنیای بازی های رایانه ای خود همچون موس، کیبورد، هدست و … را در رنگ های دیگری علاوه بر رنگ مشکی نیز تولید کند. در حال حاضر این کمپانی رنگ های سفید و خاکستری را برای شروع این تغییر برگزیده است. در نخستین اقدام این کمپانی شاهد معرفی مجموعه ای جدید مخصوص بازی به نام Mercury & Gunmetal هستیم که شامل کیبورد Blackwidow X، موس Lancehead، هدفون Kraken 7.1 و موس پد Invicta است.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۴۸۰p

این محصولات در رنگ های سفید و خاکستری در دسترس علاقه مندان قرار خواهند گرفت، با این وجود هنوز هم اغلب محصولات این کمپانی صرفا با رنگ مشکی تولید خواهند شد اما امیدواریم به زودی شاهد ایجاد تنوع رنگ در دیگر محصولات این کمپانی نیز باشیم. ناگفته نماند که قیمت کیبورد BlackWidow X چیزی در حدود ۱۴۹.۹۹ دلار و موس Lancehead نیز ۷۹.۹۹ دلار تعیین شده است. همچنین هدفون Kraken 7.1 V2 ارزشی برابر با ۹۹.۹۹ دلار و موس پد Invicta  نیز ۵۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده است. علاقه مندان به این محصولات می توانند برای تهیه آن به اینجا مراجعه کنند.

منبع :

MSPU

379 پست
علیرضا عنادی
علیرضا عنادی هستم، دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی و عاشق عکاسی و گرافیک - اینستا: alirezaenadi
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,