maxresdefault

همانطور که می دانید مایکروسافت شب گذشتهدر جریان کنفرانس از بازی جدیدی برای کنسول اکس باکس وان رونمایی کرد، یکی از عناوین فانتزی و مورد انتظار در کنفرانس E3 مایکروسافت، بازی ReCore بود. در کنفرانس سال گذشته نیز، تریلری از این عنوان به نمایش در آمد و تا امسال آماده عرضه شد و امروز، مایکروسافت اعلام کرد که این عنوان گلد شده است و تریلر دیگری از این عنوان به نمایش گذاشت.

recore2

این بازی، یک عنوان تخیلی در سبک اول شخص می باشد و هم رده بازی هایی چون فال اوت قرار می گیرد و دارای سبک منحصر به فرد و فانتزی می باشد. در این بازی، شما وظیفه هدایت یک انسان و دستیار آن که یک رباط به شکل سگ می باشد را بر عهده دارید تا با پیش رفتن در محیط بازی و پشت سر گذاشتن موانع دشوار، با لشکری از رباط ها و انسان ها مبارزه کنید و به هدف خود دست پیدا کنید.

۸۳۳۰f5f5f7b174fd7adaccbefe3f8c17

تریلر این بازی، بسیار جالب و دلنشین است و در آن، به جزییات و گرافیک بازی بسیار توجه شده است و همچنین، نورپردازی این بازی و نحوه رفتار کاراکتر های آن، در جای خود جای تحسین دارد و مشخص است که این بازی حاصل ماه ها تلاش توسعه دهندگان آن است و انتظار می رود که در لیست برترین بازی های کنفرانس E3 امسال قرار بگیرد. حال همانطور که گفته شد تریلر این بازی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم و شما را به دیدن آن دعوت می کنیم.

دانلود ویدیو

نظر شما در رابطه با این تریلر چیست؟

منبع :

THEVERGE

  • چهارشنبه 26 خرداد 1395 09:00
  • یک نظر
  • حمیدرضا عبدی
  • رسانه , ویدیو
1021 پست
حمیدرضا عبدی
سردبیر وبسایت - اینستا : hara1368 ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
سروش930
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه 26 خرداد 1395

سلام من بیلد رسمی ۱۰.۰.۱۰۵۸۶.۴۲۰ وین ۱۰ موبایل رو دارم. توی وین ۸.۱ project my screen داشتم. الان دنبالش میگردم نیست. تو وین ۱۰ چطور میشه از قابلییت میراکست استفاده کرد ؟ لطفا کسی میدونه کمک کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,