همانطور که در جریان هستید،‌ بخش آنلاین عنوان Red Dead Redemption 2 تحت عنوان Red Dead Online هم‌اکنون در غالب نسخه آزمایشی (بتا) در دسترس برخی از بازی‌بازان قرار گرفته و به طور رسمی کار خود را آغاز کرده است. با انتشار این بازی، راکستار (Rockstar) اقدام به بازگشایی صفحات تازه‌ای برای بازی‌بازان کرده تا بازخوردهای خود از نسخه بتای Red Dead Online را به سمع و نظر آن‌ها برسانند.

در حقیقت راکستار با انتشار این بازی به صورت آزمایشی قصد به اجرا درآوردن فرمولی را دارد که پیش از این در عنوان Grand Theft Auto Online نیز به اجرا درآورده بود.

پس از به انتشار رسیدن نسخه رسمی عنوان Red Dead Redemption 2 در ماه گذشته این هفته، به طور رسمی شاهد عرضه بخش مولتی پلیر این بازی تحت عنوان Red Dead Online بودیم که بر این اساس طبق ادعا و اظهاراتی که مایکروسافت کرده، با در دسترس قرار گرفتن آن برای برخی از بازی‌بازان، در آینده‌ای نزدیک یعنی تا همین جمعه پیش رو شاهد در دسترس قرار گرفتن آن برای تمام کسانی که این بازی را خریداری کرده‌اند، خواهیم بود.

با آغاز دوره آزمایشی Red Dead Online از روز گذشته، که ابتدا برای آن عده از کسانی که نسخه Ultimate Edition این بازی را خریداری کرده‌اند، در دسترس قرار گرفته است، راکستار گیمز نیز به طور رسمی اقدام به بازگشایی صفحه‌های پشتیبانی جدیدی برای بازی‌بازان کرده تا آن‌ها نظرات و بازخوردهای خود را درمورد تجربه Red Dead Online با آن‌ها در میان بگذارند.

در کنار تشویق بازی‌بازان برای نظر دادن درمورد این بازی و گیم‌پلی آن و همینطور سایر ویژگی‌های Red Dead Online، این صفحه‌های پشتیبانی مکان‌های اصلی برای بازی‌بازان خواهند بود تا گزارشات خود را از باگ‌ها و سایر مشکلات تکنیکی این بازی که ممکن است در حین بازی‌ کردن با آن‌ها رو به رو شده باشند، با آن‌ها در میان بگذارند. شما برای دیدن این صفحه که درموردش صحبت کردم و قرار دادن بازخورد خود در آن می‌توانید به این آدرس سر بزنید تا به صفحه پشتیبانی رسمی راکستار منتقل شوید.

در حالی که فعلا نسخه بتای Red Dead Online در دست برخی از بازی‌بازان خوش شانس قرار گرفته است و در حال حاضر می‌توانند به انجام آن بپردازند، تا پایان هفته فرصت برای سایر افراد نیز فراهم خواهد شد تا شانس ورود به دنیای غرب وحشی را پیدا کنند و در آن وارد شوند و به ماجراجویی بپردازند.

Red Dead Redemption 2 نیز در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و بخش مولتی پلیر آن تحت عنوان Red Dead Online نیز برای این افراد یا در دسترس قرار دارد و یا به زودی قرار خواهد گرفت. بخش مولتی پلیر این بازی قرار است با گذر زمان تکامل پیدا کند و بخش‌های بیشتری از آن در دسترس قرار بگیرد تا امکانات و فعالیت‌های بیشتری در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. اگر شما هنوز موفق به تجربه این بازی نشده‌اید، بهتر است هر چه زودتر نسبت به انجام این کار اقدام کنید چرا که در غیر این صورت فرصت تجربه و انجام یکی از بهترین بازی‌های نسل هشتم را از دست داده‌اید.

منبع :

DUALSHOCKERS

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,