هفته گذشته، بخش مولتی پلیر عنوان Red Dead Redemption 2 تحت عنوان Red Dead Online توسط راکستار (Rockstar) به انتشار رسید و در حالی که عده زیادی از بازی‌بازان از آن قدر دانی کردند و در حال لذت بردن از آن هستند، اما نگرانی‌های مختلفی هم درمورد آن وجود داشت. در حالی که به دلیل بازخورد و درخواست بازی‌بازان، اقصاد درون بازی در حال تغییر پیدا کردن است، اما بازی‌بازان نگران احتمال ریست شدن آمار و ارقام و پیشروی خود نیز هستند که راکستار قوت قلب تازه‌ای به این افراد داده.

اولین واکنش راکستار به این موضوع را در هفته گذشته دیدیم، جایی که راکستار اعلام کرد: “همیشه شانس این وجود دارد که به دلیل به وجود آمدن برخی مشکلات، ما مجبور به اجرا و پیاده سازی صفر کردن آمار و ارقام شویم و مقدار پیشروی بازی‌بازان و رده بندی آن‌ها را ریست کنیم.”

آن عده از کسانی که نگران از دست دادن تمام پیشروی‌های خود هستند، ممکن است حتی با ریست شدن شخصیت خود نیز رو به رو شوند. در توییتی تازه، توسعه دهنده این بازی اعلام کرد که در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ریست کردن پیشروی و یا آمار بازی‌بازان به عنوان بخش قابل اجرا در روند تکامل نسخه بتای این بازی، وجود ندارد و در حقیقت این چیزی نیست که آن‌ها دوست داشته باشند، انجام شود. تیم توسعه دهنده این بازی در حال حاضر هنوز هم در حال کار روی تعادل برقرار کردن چرخه اقتصاد این بازی و همینطور ایجاد پایداری بازی برای به‌روزرسانی تازه‌ای که در هفته آینده برای این بازی عرضه خواهد شد است.

در حالی که ریست شدن آمار، ارقام و پیشروی بازی‌بازان ممکن است زمانی که این بازی از حالت بتا خارج شود، رخ دهد، اما در حال حاضر بازی‌بازان می‌توانند هر مقدار پول و طلایی که دوست دارند را از این بازی به دست بیاورند. اگر ایجاد تعادل در چرخه اقتصادی این بازی توسط راکستار خوب به اجرا دربیاید، بنابراین دیگر با خیال راحت می‌توان از فعالیت‌ها و جوایز این بازی لذت برد و لحظات شاد و خاطره‌انگیزی با آن تجربه کرد. شما می‌توانید زمانی که این به‌روزرسانی به انتشار رسید، با تغییر و تحولاتی که در پی آن در این بازی به وجود آمده است، بیشتر آشنا شوید. پس همچنان با وینفون باقی بمانید. فراموش نکنید که ما را با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود همراه کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

934 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,