قسمت بیستم از راهنمای Red Dead Redemption 2 به یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی اختصاص داده شده. در این بخش لوکیشن تمام جانوران بازی از جمله جانوران لجندری را مشاهده خواهید کرد. بدون شک برای بسیاری از شما، این مقاله یکی از طولانی‌ترین قسمت‌های راهنما و همچنین یکی از پرکاربردترین آن‌ها خواهد بود.

در رد دد ریدمپشن 2 با 178 گونه جانوری طرف هستیم. با مطالعه و پوست کندن تمام جانوران بازی، دو تروفی و اچیومنت Zoologist و Skin Deep را دریافت خواهید کرد. همان طور که آگاه هستید این راهنما لوکیشن تمام جانوران بازی را به شما نشان خواهد داد. در این میان اشاره کنم جانورانی که ممکن است در فصل پنج در جزیره Guarma متوجه آن‌ها نشوید، لازمه هیچ یک از تروفی و اچیومنت‌های بازی نیستند. برای دریافت تروفی و اچیومنت‌های مربوطه شما تنها باید جانورانی را که روی نقشه اصلی ظاهر می‌شوند، پیدا و شکار کنید. با مراجعه به منوی ایست، Progress، بخش Compendium زیر گزینه Animals می‌توانید تعداد جانورانی را که تا به این لحظه پیدا کرده‌اید، مشاهده کنید. کلوپ اجتماعی راکستار (Rockstar Social Club) روند پیشرفت تروفی و اچیومنت‌های بازی را به صورت درصدی به اطلاع شما خواهد رساند.

برای دریافت تروفی و اچیومنت Zoologist، شما باید به طور کامل حیوانات را مورد بررسی قرار دهید؛ برای این کار، به اندازه کافی به آن‌ها نزدیک شوید و با دوربین خود به آن‌ها نگاه کنید تا بررسی شوند. در بخش Compendium، باید درصد پیشرفت هر حیوان 100 درصد باشد تا بررسی آن‌ حیوان در جهت تروفی و اچیومنت Zoologist حساب شود. اشاره می‌کنم که حتما در جریان فصل پنج، برخی از حیوانات آن فصل که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را بررسی کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال طوطی‌ها فقط در آنجا زندگی می‌کنند. البته هنوز مشخص نیست در صورتی که برخی از حیوانات را در فصل پنج بررسی کنید روی تروفی تاثیر می‌گذارند یا خیر. پیشنهاد می‌کنم برای اجتباب از مشکل، از ابتدای داستان به دقت تمام گونه‌های جانواری را یک بار مورد بررسی قرار دهید تا در آخر سر بدون مشکل این تروفی و اچیومنت را کسب کنید. این را هم در نظر داشته باشید که تمام 178 گونه جانوری را بررسی و مطالعه کنید، به این گونه که در بازی لازم است تمام گونه‌های طوطی‌ها، خوک‌ها، شاهین‌ها و… را بررسی و مطالعه کنید نه اینکه یک شاهین را بررسی و دیگر کاری به این گونه نداشته باشید.

برای دریافت تروفی و اچیومنت Skin Deep، شما باید تمام 178 گونه را شکار و پست آن‌ها را بکنید. از بین 178 گونه تنها نصف آن‌ها را می‌توانید پوست بکنید (جانورانی که به شما پوست می‌دهند). برای مثال با شکار پرندگان و جانوران کوچک، آن‌ها مستقیما به کیف شما اضافه می‌شوند و نمی‌توانید آن‌ها را پوست بکنید، در نتیجه این گونه جانوران در جهت تروفی و اچیومنت مربوطه اعمال نمی‌شوند. این را هم به یاد داشته باشید که برخی از پرندگان بزرگ جثه را می‌توان پوست کند. دوباره اشاره کنم که حتما در جریان فصل پنج، برخی از حیوانات آن فصل که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال طوطی‌ها فقط در آنجا زندگی می‌کنند. البته هنوز مشخص نیست در صورتی که برخی از حیوانات را در فصل پنج بکشید روی تروفی تاثیر می‌گذارند یا خیر. پیشنهاد می‌کنم برای اجتباب از مشکل، از ابتدای داستان به دقت تمام گونه‌های جانواری را یک بار شکار و پوست آن‌ها را بکنید تا در آخر سر بدون مشکل این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.

اما جانوران لجندری به دلیل اینکه از دست دادنی هستند، لازمه هیچ یک از تروفی و اچیومنت‌های بازی نیستند. اگر اشتباهی یک جانور لجندری را بکشید یا اینکه به روش دیگری کشته شود و شما فراموش کنید که پوست آن را بکنید، پوسته آن ممکن است برای همیشه ناپدید شود و شما نتوانید از مزایای آن استفاده کنید. برای اینکه از این احتمالات جلوگیری کنید، با مراجعه به راهنمای Red Dead Redemption 2؛ بخش سوم پیش نیازهای Collectibles، شکل و شمایل تمام جانوران لجندری را مشاهده کنید تا درصورتی که به آن‌ها برخوردید، مرتکب اشتباهی نشوید و بتوانید آن‌ها را از دیگر جانوران تشخیص دهید. اما بریم سراغ بحث اصلی این قسمت از راهنما.

لوکیشن تمام جانوران بازی

برای اکثر جانورانی که در ادامه مشاهده می‌کنید، دو تصویر در نظر گرفته شده است. یکی از لوکیشن آن جانور و دیگری از شکل آن. در تصویر دوم، جانور در محدوده‌ای که با خط قرمز مشخص شده، دیده شده است. یک روش دیگر برای اینکه تمام جانوران بازی را پیدا کنید، بعد از اینکه داستان را تمام کردید، تمام نقشه بازی را زیر و رو کنید و تمام ماموریت‌های غریبه را کامل کنید. از آغاز گیم‌پلی تا پایان داستان چیزی حدود 120 گونه را پیدا خواهید کرد. برای پیدا کردن بقیه هم می‌توانید از این راهنما بهره ببرید. این هم در ذهن داشته باشید که برخی از جانوران مانند جغدها و خفاش‌ها تنها در شب و برخی دیگر تنها در روز پدیدار می‌شوند. پرندگان را می‌توانید هم در حالت نشسته و هم در حال پرواز در هر زمانی پیدا کنید. اگر نتوانستید جانوری را در محدوده‌های مشخص شده پایین پیدا کنید، کمپی برپا کنید و زمان را به پیش ببرید یا به منوی اصلی برگردید و سپس به ادامه بازی برگردید. هر بار که از بازی خارج می‌شوید و برمی‌گردید، ممکن است گونه‌های تا به حال دیده نشده‌ای برای شما ظاهر شوند. به طور موثر، می‌توانید مدام از بازی خارج و به بازی برگردید تا در یک مکان تعداد بسیاری از گونه‌های جانوری را پیدا و شکار کنید. لیست جانوران زیر به همان ترتیبی که در Compendium وجود دارد، قرار داده شده‌اند (ردیف به ردیف).

اگر نام جانوری که در بازی پیدا نکرده‌اید را می‌دانید (نام انگلیسی)، فرمان CTRL + F را فشار دهید و در باکسی که ظاهر می‌شود، نام آن جانور را سرچ کنید تا مستقیما به بخش آن در این مقاله هدایت شوید. توجه کنید که تنها برای کاربران رایانه‌های شخصی جستجوی نام جانوران جوابگو خواهد بود. همچنین می‌توانید روی عکس‌های پایین برای بزرگ‌نمایی کلیک کنید تا محدوده مشخص شده واضع‌تر نشان داده شود.

Animal Compendium — صفحه اول

American Alligator

تمساح‌ها در مناطق باتلاق و دلتای رودخانه Lemoyne – در جنوب Bluewater Marsh و در سراسر Bayou Nwa زندگی می‌کنند. آن‌ها شکارچیان گوشتخوار درنده‌ای هستند که از ماهی‌ها، پرندگان، دوزیستان و پستانداران تغذیه می‌کنند. گلوله‌های یک رایفل می‌تواند از پوست سخت و زرهی تمساح‌ها عبور کند. پوست تمساح، گوشت و دندان آن برای غذا و یا ساختن آیتم‌ها مفید هستند.

از پوست بی‌نقص تمساح می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. تمساح‌ها دارای پوست، دندان و گوشت شکاری بزرگی هستند که در ساختن و پختن مورد استفاده قرار می‌گیرند (منظور این است که از یک تمساح پوست، دندان و گوشت شکاری آن حاصل می‌شود). برای کشتن تمساح‌ها با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از کمان با تیرهای بهبود یافته یا تک تیرانداز با دوربین زوم بالا استفاده کنید.

American Alligator (کوچک جثه)

تمساح‌ها در مناطق باتلاق و دلتای رودخانه Lemoyne – در جنوب Bluewater Marsh و در سراسر Bayou Nwa زندگی می‌کنند. آن‌ها شکارچیان گوشتخوار درنده‌ای هستند که از ماهی‌ها، پرندگان، دوزیستان و پستانداران تغذیه می‌کنند. گلوله‌های یک رایفل می‌تواند از پوست سخت و زرهی تمساح‌ها عبور کند. پوست تمساح، گوشت و دندان آن برای غذا و یا ساختن آیتم‌ها مفید هستند.

از پوست بی‌نقص تمساح می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. تمساح‌ها دارای پوست، دندان و گوشت شکاری بزرگی هستند که در ساختن و پختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن تمساح‌ها با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از کمان با تیرهای بهبود یافته یا تک تیرانداز با دوربین زوم بالا استفاده کنید.

Nine-Banded Armadillo

Nine-Banded Armadillo که نوعی گورکن هستند را می توان در مناطق Gaptooth Ridge، چشمه‌های Cholla Springs و Rio Bravo پیدا کرد. به عنوان همه‌چیزخوار، رژیم اصلی آن‌ها شامل حشرات، مهره‌داران کوچک و اغلب لاشه‌ها می‌شود. اسلحه Varmint به عنوان یکی از بهترین سلاح‌ها برای شکار این نوع گورکن‌ها در نظر گرفته می‌شود، زیرا این گلوله‌ها به راحتی می‌توانند پوست آن‌ها را سوراخ کنند. از گورکن‌ها می‌توان به عنوان غذا استفاده کرد، هر چند که قوام گوشت آن‌ها رشته‌ای است. از لاشه‌های گورکن‌ها می‌توان برای ساختن بهره برد.

گوشت رشته‌ای گورکن‌ها را می‌توانید در نزد بازرگانان به فروش برسانید. از گورکن‌های Nine-Banded صدف (مانند صدف لاک پشت) و گوشت رشته‌ای حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن این نوع از گورکن‌ها با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از اسلحه Varmint استفاده کنید.

American Badger

گورکن‌ها را می توان در مناطق خشک‌تر آمریکا پیدا کرد. گورکن‌ها شکارچیان حفارکن هستند که از سنجاب‌ها، کور موش‌ها، سگ‌های علف‌زار و موش‌‎های صحرایی تغذیه می‌کنند. اسلحه Varmint به عنوان یکی از بهترین سلاح‌ها برای شکار گورکن‌ها در نظر گرفته می‌شود. از پنجه و پوسته گورکن‌ها می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد. همچنین گوشت این نوع جانور خوردنی است.

از پوست بی‌نقص گورکن می‌توانید برای ساختن Hat استفاده کرد. از گورکن‌ها پوسته، پنجه‌ها و گوشت رشته‌ای حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گورکن‌ها با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از اسلحه Varmint استفاده کنید.

Little Brown Bat

خفاش‌های گوچک جثه قهوه‌ای در بیشتر قسمت‌های آمریکا در شب یافت می‌شوند. آن‌ها پستانداران حشره‌خواری هستند که از پشه‌ها، زنبورها، سوسک‌ها و مگس‌ها تغذیه می‌کنند. به خاطر اندازه این گونه خفاش‌ها، آن‌ها می‌توانند با ضربه کم‌تری کشته شوند. یک کمان با تیرهای Small Game را می‌توان برای شکار  موفقیت آمیز این خفاش‌ها به‌کار برد. گوشت آن‌ها رشته‌ای اما خوردنی است و از بال‌ها می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد.

لاشه خفاش‌ها را می‌توانید در نزد بازرگانان به فروش برسانید. از یک خفاش‌ گوشت رشته‌ای و یک بال حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گورکن‌ها با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

American Black Bear

خرس سیاه آمریکایی در جنگل‌های دور افتاده Roanoke، دره بزرگ و Tall Trees یافت می‌شود. این نژاد در مقایسه با خرس گریزلی از اندازه کوچک‌تری برخوردار است. خرس‌های سیاه آمریکایی جانوران همه‌چیزخواری هستند که از ماهی قزل آلا، عسل، میوه، پستانداران کوچک و قارچ‌ها تغذیه می‌کنند. یک تک تیرانداز با دوربین زوم بلند می‌تواند خرسی با این جثه را از پای درآورد. از پنجه و چربی آن‌ها می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و از گوشت این خرس‌‌ها می‌تواند برای تغذیه بهره برد.

از پوست بی‌نقص خرس سیاه آمریکایی می‌توانید برای ساختن Hat استفاده کرد. از خرس‌ها پوست، پنجه و گوشت شکاری بزرگی حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خرس‌ها با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از یک تک تیرانداز یا کمان با تیرهای مناسب استفاده کنید.

Grizzly Bear

خرس‌های گریزلی به شرق Grizzlies بومی هستند. به عنوان یک جانور همه‌چیزخواری، رژیم غذایی آن شامل توت‌ها، ریشه‌ها، آهوی علف‌خوار، گوزن شمالی، ماهی و لاشه متغیر می‌شود. راحت‌ترین راه برای از پای درآوردن خرسی با این جثه، رایفل با سرعت شلیک بالا (High Velocity) یا گلوله‌های سریع (Express Bullets) است. از پنجه، گوشت و چربی آن‌ها می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و از گوشت این خرس‌‌ها می‌تواند برای تغذیه بهره برد.

از پوست بی‌نقص خرس گریزلی می‌توانید برای ساختن یک جفت پوشیدنی Chaps استفاده کرد. از خرس‌های گریزلی پوست، پنجه و گوشت شکاری بزرگی حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خرس‌های گریزلی با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از یک تک تیرانداز با دوربین زوم بالا یا کمان با تیرهای بهبود یافته (Improved Arrows) استفاده کنید.

North American Beaver

سگ آبی آمریکای شمالی در امتداد رودخانه Kamassa در Roanoke یافت می‌شود. رژیم گیاه خواری آن شامل پوست درخت، کامبو، ریشه‌ها، جوانه‌ها و گیاهان آبی است. Varmint سلاح ایده‌آل برای شکار سگ‌های آبی به شمار می‌رود. از غده، پوست و چربی سگ‌های آبی می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد.

از پوست بی‌نقص سگ آبی می‌توانید برای ساختن Hat استفاده کرد. از سگ‌های آبی پوست، غده و چربی حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن سگ‌های آبی با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از رایفل Varmint استفاده کنید.

Blue Jay

بلو جی‌یز نوعی پرنده هستند که می‌توان در مناطق جنگلی American Heartland یافت. آن‌ها به عنوان پرندگان همه‌چیزخوار از آجیل، بلوط، دانه، سوسک، ملخ و کرم‌های صدپا تغذیه می‌‎کنند. یک پرنده با این اندازه را می‌توان با ضربه کم‌تری شکار کرد. از یک کمان با تیرهای Small Game می‌توانید برای شکار موفقیت آمیز این پرنده‌ها استفاده کرد. پرهای آن‌ها را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و لاشه آن‌ها را می‌توان به بازرگانان به فروش رساند.

از پوست بی‌نقص بلو جی‌یز می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از این پرنده‌ها گوشت شکاری کوچک و پرها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن این پرنده‌ها با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Wild Boar

گراز وحشی را می‌توان در ایالات New Hanover, Lemoyne و الیزابت غربی یافت. آن‌ها جانوران همه‌چیزخواری هستند که از دوزیستان، خزندگان، حشرات، کرم‌ها و پستانداران کوچک تغذیه می‌کنند. آن‌ها همچنین ریشه‌ها و میوه‌ها را می‌خورند. استفاده از یک رایفل یا کمان همراه با تیرهای سمی آسان‌ترین راه برای از پای درآوردن یک جانور با این جثه است. از گوشت نازک و تُرد آن می‌توانید برای خوردن و از دندان و چربی آن برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پوست بی‌نقص گراز وحشی می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از گرازهای وحشی گوشت ترد، دندان، پوسته و چربی حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گرازهای وحشی با یک شلیک (به اصطلاح A Clean Kill) از رایفل استفاده کنید.

Whitetail Buck

آهوی دمُ سفید را می‌توان در مناطق جنگلی در سراسر ایالات پیدا کرد. آن‌ها که گیاه‌خوار هستند از نارگیل، جوانه‌ها، شاخه‌ها و گیاهان سبز برای تامین غذای خود استفاده می‌کنند. برای شکار حتمی این جانوران فِرز، همیشه فاصله خود را حفظ کنید. سلاح‌هایی با بُرد بلند، مثل رایفل یا کمان با تیرهای سمی، موثرترین سلاح برای شکار این آهوها هستند. گوشت این جانور برای خوردن مورد استفاده قرار می‌گیرد و از پوست و شاخ آن می‌توانید در ساختن آیتم‌ها بهره ببرید.

از آهوی دم سفید می‌توانید در دستور پخت Thyme Venison بهره ببرید. از آهوی‌های دم‌ سفید گوشت، پوست و شاخ حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن آهوهای دم سفید با یک شلیک از رایفل با دوربین زوم بلند استفاده کنید.

Whitetail Deer

گوزن‌های دم سفید در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی در سراسر ایالات بازی یافت می‌شوند اما در جنگل‌های New Hanover, Lemoyne و غرب الیزابت رایج‌تر هستند. رژیم گیاه‌خواری آن‌ها شامل چمن‌ها، آجیل، قارچ‌ها، شاخه‌ها و میوه‌ها می‌باشد. از آن جایی که با کوچک‌ترین تحرک وحشت زده می‌شوند، حفظ فاصله، زمانی که در حال شکار گوزن دم سفید هستید شانس شما برای کشتن را افزایش دهد. سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل، یا کمان با تیرهای سمی، بهترین سلاح برای شکار این گوزن‌ها محسوب می‌شوند. پوست گوزن را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و از گوشت آن‌ها برای تغذیه خود مورد استفاده قرار داد.

از گوزن دم سفید می‌توانید در دستور پخت Oregano Venison بهره ببرید. از گوزن دم سفید پوسته و گوشت حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن آهوهای دم سفید با یک شلیک از رایفل استفاده کنید.

American Bison

گاومیش کوهان‌دار آمریکایی بومی دشت‌های New Hanover و الیزابت غربی است. به عنوان یک جانور گیاه‌خوار، بایسن برای تامین غذای خود روی غلات، یونجه و ذرت متمرکز می‌شود. به دلیل اندازه‌ی بزرگ گاومیش کوهان‌دار آمریکایی، سلاح‌هایی با قدرت بالا مانند رایفل Carcano یا کمان با تیرهای بهبود یافته، باید در هنگام شکار در نظر گرفته شود. از گوشت گاومیش کوهان‌دار آمریکایی می‌توانید برای پختن استفاده کنید.

از گاومیش کوهان‌دار آمریکایی می‌توانید در دستور پخت Thyme Prime Beef بهره ببرید. از گاومیش کوهان‌دار آمریکایی شاخ، پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گاومیش کوهان‌دار آمریکایی با یک شلیک از رایفل استفاده کنید.

Angus Bull

آنگوس بول را می‌توان در مزارع و رنچ‌ها سراسر ایالات بازی پیدا کرد. رژیم غذایی این جانور شامل غلات، یونجه و ذرت است. متوسط اندازه یک گاو می‌تواند به این معنی باشد که کشتن آن‌ها نسبت به دیگر جانوران سخت‌تر است. استفاده از یک کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با قدرت بالا، شانس شما را در هنگام شکار این گاو خشمگین افزایش می‌دهد. از گوشت و شاخ آن می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از آنگوس بول می‌توانید در دستور پخت Minty Prime Beef بهره ببرید. از آنگوس بول شاخ، پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن آنگوس بول با یک شلیک از رایفل با دوربین زوم بلند استفاده کنید.

Devon Bull

دِون بول را می‌توان در مزارع و رنچ‌ها سراسر ایالات بازی پیدا کرد. به عنوان یک گیاه‌خوار رژیم غذایی این جانور شامل غلات، یونجه و ذرت می‌شود. متوسط اندازه یک گاو می‌تواند به این معنی باشد که کشتن آن‌ها نسبت به دیگر جانوران سخت‌تر است. آسان‌ترین راه برای شکار جانوری با این جثه، استفاده از یک کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با قدرت بالا است تا شانس شما را در هنگام شکار این گاو خشمگین افزایش یابد. از گوشت و شاخ آن می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید. همچنین گوشت آن برای سیر کردن خود یک گزینه بسیار مناسب است.

از دِون بول می‌توانید در دستور پخت Thyme Prime Beef بهره ببرید. از دِون بول شاخ، پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن دِون بول با یک شلیک از رایفل با دوربین زوم بلند استفاده کنید.

Animal Compendium — صفحه دوم

Hereford Bull

هِرفورد بول را می‌توان در مزارع و رنچ‌ها سراسر ایالات بازی پیدا کرد. به عنوان یک گیاه‌خوار رژیم غذایی این جانور شامل غلات، یونجه و ذرت می‌شود. متوسط اندازه یک گاو می‌تواند به این معنی باشد که کشتن آن‌ها نسبت به دیگر جانوران سخت‌تر است. آسان‌ترین راه برای شکار جانوری با این جثه، استفاده از یک کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با قدرت بالا است تا شانس شما را در هنگام شکار این گاو خشمگین افزایش یابد. از گوشت و شاخ آن می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید. همچنین گوشت آن برای سیر کردن خود یک گزینه بسیار مناسب است.

از هِرفورد بول می‌توانید در دستور پخت Oregano Prime Beef بهره ببرید. از هِرفورد بول شاخ، پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن هِرفورد بول با یک شلیک از رایفل با دوربین زوم بلند استفاده کنید.

American Bullfrog

غوک بزرگ آمریکایی اغلب در آب‌های گرم و کم‌ عمق Bayou و Bluewater Marsh یافت می‌شود. به عنوان یک جاندار گوشت‌خوار، بول‎‌فراگ از ماهی و حشرات کوچک تغذیه می‌کند. آن‌ها هم‌نوع خوار هم هستند و نوع خودشان را می‌خورند. اندازه این گونه قورباغه‌ها به این معنی است که یک کمان با تیرهای Small Game هنگام شکار، یک سلاح ایده‌آل محسوب می‌شود. از گوشت این دوزیست می‌توانید برای تغذیه خود استفاده کنید.

پوست بی نقص بول‌فراگ را می‌توانید در نزذ بازرگانان به فروش برسانید. از بو‌ل‌فراگ آمریکایی پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن هِرفورد بول با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Northern Cardinal

کاردینال‌ها شمالی تمایل دارند در مناطق جنگلی New Hanover و الیزابت غربی ساکن شوند. رژیم همه‌چیزخواری آن‌ها شامل غلات، علف هرز، دانه‌ها و میوه‌ها می‌باشد. به دلیل اندازه کوچک آن‌ها، شکار کردن این پرندگاه نسبت به دیگر جانوران آسان‌تر است. برای شکار این پرندگان یک کمان با تیرهای Small Game می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. از پرهای این پرندگان می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و لاشه آن‌ها را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید.

از پرهای کاردینال می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کاردینال شمالی پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن هِرفورد بول با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

American Domestic Cat

گربه خانگی آمریکایی را می‌توان در مراتع و شهرهای سراسر ایالات بازی پیدا کرد. علی رغم طبیعت گوشت‌خواری، این گربه‌ها از مخلوط جو دوسر و نان شیرین (نانی که با شیر خیس شده است) تغذیه می‌کنند. به دلیل از بین بردن مشکلات آفاتی محل سکونت شما، گربه‌ها حیوانات خانگی بسیار خوبی هستند.

از گربه‌ها می‌توانید به عنوان حیوانات خانگی استفاده کنید. گربه‌ها به عنوان حیوانات خانگی، گزینه مناسبی برای از بین بردن آفات هستند.

Cedar Waxwing

پرنده‌های نغمه سرای سرو در مناطق آزاد و جنگلی سراسر ایالات بازی زندگی می‌کنند. رژیم غذایی اصلی آن‌ها شامل انواع توت و میوه‌های شیرین در تمام طول سال است و در طول فصول پرورش تنها از حشرات تغذیه می‌کنند. از کمان با تیرهای Small Game می‌توانید به راحتی برای شکار این پرنده‌ها استفاده کنید. پرهای نغمه سرای سرو را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای نغمه سرای سرو می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از نغمه سرای سرو لاشه و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن نغمه سرای سرو با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Dominique Chicken

مرغ‌های دومنیک را می‌توان در مزارع سکونت، خانه‌های مزرعه‌ای و شهرها و پیدا کرد. به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها شامل بذر، دانه و هر گونه حشره‌ای که ممکن است پیدا کنند. استفاده از یک کمان با تیرهای Small Game با موفقیت مرغ را می‌کشد و آسیب کمتری به گوشت آن‌ وارد خواهد کرد. گوشت سرخ‌شده مرغ‌های دومنیک منبع خوبی از غذا است و از پرها می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد.

از مرغ دومنیک می‌توانید در دستور پخت Minty Plump Bird بهره ببرید. از مرغ دومنیک پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ دومنیک با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Dominique Rooster

خروس‌های دومنیک را می‌توان در مزارع سراسر Lemoyne، الیزابت غربی، New Hanover و نیو آستین پیدا کرد. به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، آن‌ها معمولا به دنبال شکار حشرات و گیاهان هستند. کمان با استفاده از تیرهای Small Game موثرترین سلاح برای شکار خروس‌ها محسوب می‌شود. پرهای آن‌ها را می‌توانید در ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و گوشت آن‌ها منبع خوبی از غذا محسوب می‌شود.

از خروس‌ دومنیک می‌توانید در دستور پخت Plain Plump Bird بهره ببرید. از خروس‌ دومنیک پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خروس‌ دومنیک با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Java Chicken

مرغ‌های جاوا را می‌توان در مزارع سکونت، خانه‌های مزرعه‌ای و شهرها و پیدا کرد. به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها شامل بذر، دانه و هر گونه حشره‌ای که ممکن است پیدا کنند. استفاده از یک کمان با تیرهای Small Game با موفقیت مرغ را می‌کشد، زیراکه نسبت به دگیر سلاح‌ها آسیب وارد شده به گوشت آن‌ را به حداقل می‌رساند. گوشت سرخ‌شده مرغ‌های دومنیک منبع خوبی از غذا است و از پرها می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد.

از مرغ جاوا می‌توانید در دستور پخت Thyme Plump Bird بهره ببرید. از مرغ جاوا پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ جاوا با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Java Rooster

خروس‌های جاوا را می‌توان در مزارع سراسر Lemoyne، الیزابت غربی، New Hanover و نیو آستین پیدا کرد. به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، آن‌ها معمولا به دنبال شکار حشرات و گیاهان هستند. از آن جایی که باید سلاحی انتخاب کنید که کم‌ترین آسیب ممکن به گوشت آن بزند، کمان با استفاده از تیرهای Small Game موثرترین سلاح برای شکار خروس‌ها محسوب می‌شود. پرهای آن‌ها را می‌توانید در ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و گوشت آن‌ها منبع خوبی از غذا محسوب می‌شود.

از خروس‌ جاوا می‌توانید در دستور پخت Oregano Plump Bird بهره ببرید. از خروس‌ جاوا پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خروس‌ جاوا با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Leghorn Chicken

مرغ‌های لِگ‌هورن را می‌توان در مزارع سراسر Lemoyne، الیزابت غربی، New Hanover و نیو آستین پیدا کرد. به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، آن‌ها معمولا به دنبال شکار حشرات و گیاهان هستند. از آن جایی که باید سلاحی انتخاب کنید که کم‌ترین آسیب ممکن به گوشت آن بزند، کمان با استفاده از تیرهای Small Game موثرترین سلاح برای شکار خروس‌ها محسوب می‌شود. پرهای آن‌ها را می‌توانید در ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و گوشت آن‌ها منبع خوبی از غذا محسوب می‌شود.

از مرغ لِگ‌هورن می‌توانید در دستور پخت Plain Plump Bird بهره ببرید. از مرغ لِگ‌هورن پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ لِگ‌هورن با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Leghorn Rooster

خروس‌های لِگ‌هورن را می‌توان در مزارع سراسر Lemoyne، الیزابت غربی، New Hanover و نیو آستین پیدا کرد. به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، آن‌ها معمولا به دنبال شکار حشرات و گیاهان هستند. از آن جایی که باید سلاحی انتخاب کنید که کم‌ترین آسیب ممکن به گوشت آن بزند، کمان با استفاده از تیرهای Small Game موثرترین سلاح برای شکار خروس‌ها محسوب می‌شود. پرهای آن‌ها را می‌توانید در ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و گوشت آن‌ها منبع خوبی از غذا محسوب می‌شود.

از خروس‌ لِگ‌هورن می‌توانید در دستور پخت Oregano Plump Bird بهره ببرید. از خروس‌ لِگ‌هورن پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خروس‌ لِگ‌هورن با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Greater Prairie Chicken

مرغ‌های چمن‌زار بزرگ بومی دشت‌های بزرگ هستند (توجه داشته باشید که در هوا پرواز می‌کنند!). به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، آن‌ها از غلات، آجیل و حشرات تغذیه می‌کنند. برای کشتن مرغ چمن‌زار بزرگ از کمان با تیرهای Small Game کنید چونکه موثرترین راه برای شکار مرغ‌ها محسوب می‌شود. پرهای آن‌ها را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و گوشت آن را می‌توان برای پخت و تهیه یک وعده مناسب مورد استفاده قرار داد.

از مرغ چمن‌زار بزرگ می‌توانید در دستور پخت Thyme Plump Bird بهره ببرید. از مرغ چمن‌زار بزرگ پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ چمن‌زار بزرگ با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Western Chipmunk

موش‌های خرمایی زمینی غربی بومی جنگل‌های انبوه جنگلیNew Hanover، غرب الیزابت و Lemoyne هستند. به عنوان یک پرنده همه‌چیزخوار، آن‌ها از دانه‌ها، غنچه‌ها، میوه‌ها و آجیل‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کنند. برای شکار موش‌های خرمایی زمینی با کم‌ترین آسیب ممکن به لاشه آن‌ها، کمان با تیرهای Small Game می‌توانند به کار روند. لاشه آن‌ها را می‌توانید به بازرگانان بفروشید.

پوست موش خرمایی زمینی را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید از موش خرمایی زمینی لاشه و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن موش خرمایی زمینی با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Californian Condor

کاندور یا همان کرکس کالیفرنیایی بومی نیو آستین است. این لاشخور گوشتخوار به طور عمده از لاشه دیگر جانوران تغذیه می‌کند، هر چند که گاهی از لاشه پرنده و خزندگان نیز به عنوان منبع غذایی خود بهره می‌گیرد. رایفل Varmint به عنوان بهترین سلاح برای شلیک به کاندور در نظر گرفته می‌شود. گوشت آن خوردنی است و پرهای آن را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها به کار برد.

از پرهای کاندور کالیفرنیایی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کاندور کالیفرنیایی لاشه و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن کاندور کالیفرنیایی با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Cougar

یوزپلنگ آمریکایی یا گربه‌های پشمالوی آمریکایی بومی ایالت‌های نیو آستین، الیزابت غربی و بخش‌های جنگلی دوردست New Hanover هستند. به عنوان یک گوشتخوار، طعمه آن شامل آهوی کوهی، موس‌های شمالی و بزهای کوهی می‌شود. راحت‌ترین راه برای از پای درآوردن جانوری با این اندازه، استفاده از کمان با تیرهای سمی یا یک رایفل است. از دندان‌های یوزپلنگ آمریکایی می‌توان برای ساختن آیتم‌ها و از گوشت آن‌ها را می‌توان به عنوان غذا استفاده کرد.

از پوست بی نقص یک یوزپلنگ آمریکایی می‌توانید برای ساختن یک Coat استفاده کرد. از یوزپلنگ آمریکایی پوسته، دندان و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن یوزپلنگ آمریکایی با یک شلیک از یک رایفل استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه سوم

Double-crested Cormorant

قره قازهای کاکل‌دار در نزدیکی آب‌های Lemoyne، الیزابت غربی و New Hanover یافت می‌شوند. به عنوان یک گوشتخوار، آن‌ها از ماهی، دوزیستان و سخت پوستان تغذیه می‌کنند. رایفل Varmint، بهترین سلاح برای تیراندازی به این مرغ‌های ماهی‌خوار محسوب می‌شود. از پرهای قره قازهای کاکل‌دار می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از قره قاز کاکل‌دار می‌توانید در دستور پخت Plain Game Bird بهره ببرید. از قره قاز کاکل‌دار پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن قره قاز کاکل‌دار با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Neotropic Cormorant

قره قازهای نئوتروپیک بومی سرزمین‌های مرطوب و آب‌های ساحلی Lemoyne، غرب الیزابت و New Hanover هستند. به عنوان یک گوشتخوار، آن‌ها حشرات آبی، ماهی آب شیرین و سخت پوستان را شکار می‌کنند. همانند نژاد قره قازهای کاکل‌دار، برای شکار قره قازهای نئوتروپیک نیز بهترین گزینه ممکن استفاده از رایفل Varmint است. از پرهای قره قازهای نئوتروپیک می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از قره قاز نئوتروپیک می‌توانید در دستور پخت Plain Game Bird بهره ببرید. از قره قاز نئوتروپیک پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن قره قاز نئوتروپیک با یک شلیک از یک کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Florida Cracker Cow

گاو فلوریدا را می‌توان در مزارع، خانه‌های مزرعه‌ای و رنچ‌ها سراسر ایالات بازی پیدا کرد. به عنوان یک گیاه‌خوار رژیم غذایی این جانور شامل غلات، یونجه و ذرت می‌شود. متوسط اندازه یک گاو می‌تواند به این معنی باشد که کشتن آن‌ها نسبت به دیگر جانوران سخت‌تر است. آسان‌ترین راه برای شکار جانوری با این جثه، استفاده از یک کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با قدرت بالا است تا شانس شما را در هنگام شکار این گاو خشمگین افزایش یابد. گوشت این گاو را می‌توانید به بازرگانان بازی به فروش برسانید. همچنین گوشت آن برای سیر کردن خود یک گزینه بسیار مناسب است.

از گاو فلوریدا می‌توانید در دستور پخت Thyme Prime Beef بهره ببرید. از گاو فلوریدا پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گاو فلوریدا با یک شلیک از کمان با تیرهای ارتقا یافته استفاده کنید.

California Valley Coyote

گرگ صحرایی دره کالیفرنیا را می‌توان در امتداد نیو آستین، New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne پیدا کرد. وعده اصلی این گوشتخوار به طور عمده لاشه دیگر جانوران است اما گوشت جوندگان نیز یکی از غذاهای مورد علاقه این گرگ صحرایی محسوب می‌شود. برای شکار بی‌دردسر، استفاده از تیر و کمان یا سلاح‌های رپیتر گزینه مناسب‌تری نسبت به سلاح‌های دیگر است. از پوست گرگ صحرایی دره کالیفرنیا می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد یا آن را نزد بازرگانان به فروش رسانید. همچنین گوشت رشته‌ای آن برای یک وعده غذایی متوسط مناسب است.

دندان گرگ صحرایی دره کالیفرنیا را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. از گرگ صحرایی دره کالیفرنیا پوسته و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گرگ صحرایی دره کالیفرنیا با یک شلیک از اسلحه‌های رپیتر استفاده کنید.

Cuban Land Crab

خرچنگ لندهای کوبا بومی Guarma است اما همچنین می‌توان آن را در اطراف سواحل و جزایر Flat Iron Lake در نقشه اصلی پیدا کرد. وعده غذایی آن‌ها شامل برگ، چمن، حشرات و لاشه دیگر جانوران می‌شود. از تیر و کمان می‌توانید برای سوراخ کردن خرچنگ لندهای کوبا استفاده کنید. لاشه خرچنگ لندهای کوبا را می‌توان به بازرگانان فروخت. اگر آن را در منطقه Guarma نتوانستید از این خرچنگ‌ها شکار کنید نگران نباشید، چونکه می‌توانید آن را در ساحل شمالی Flat Iron Lake و یا در جزایر Flat Iron Lake نیز پیدا کنید.

از خرچنگ لندهای کوبا می‌توانید در دستور پخت Minty Crustacean بهره ببرید. از خرچنگ لندهای کوبا پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خرچنگ لندهای کوبا با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Red Swamp Crayfish

خرچنگ‌های خاردار رِد سوامپ بومی مناطق باتلاقی Bayou Nwa هستند. خرچنگ‌های خاردار رِد سوامپ همه‌چیزخوار بسیار فرصت طلب هستند و از هر گونه پوشش گیاهی نرم، لارو حشرات، حلزون آبی و لاشه دیگر جانداران تغذیه می‌کنند. این سخت پوستان آب شیرین را می‌توان در سوراخ‌هایی که خودشان درست می‌کنند، پیدا کرد. در حفره‌هایی مشابه آن‌هایی که شما در آن تخم‌مرغ‌های تمساح را پیدا می‌کنید، این خرچنگ‌ها را پیدا خواهید کرد. به مناطقی که خرچنگ‌های خاردار رِد سوامپ در آن ساکن هستند بروید و از سواخ‌هایی که مشاهده می‌کنید، آن‌ها را لوت کنید. از لاشه خرچنگ‌های خاردار رِد سوامپ می‌توانید به عنوان طعمه ماهی استفاده کنید.

از خرچنگ خاردار رِد سوامپ می‌توانید به عنوان طعمه ماهی استفاده کرد. از خرچنگ خاردار رِد سوامپ پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خرچنگ خاردار رِد سوامپ با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Whooping Crane

ماهی‌خوار ووپینگ را می‌توان در زمین‌های مرطوب Lemoyne و New Hanover پیدا کرد. به عنوان پرندگان همه‌چیزخوار، آن‌ها از جوز، توت‌ها، دانه‌ها، حشرات و همچنین پرندگان و خزندگان کوچک تغذیه می‌کنند. رایفل Varmint بهترین سلاح برای از پای درآوردن ماهی‌خوار ووپینگ در نظر گرفته می‌شود. پرهای ماهی‌خوار ووپینگ را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و لاشه آن را می‌توان نزد بازرگانان به فروش رساند.

از ماهی‌خوار ووپینگ می‌توانید در دستور پخت Plain Game Bird بهره ببرید. از ماهی‌خوار ووپینگ پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن ماهی‌خوار ووپینگ با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Sandhill Crane

ماهی‌خوار سندهیل در مردابی مرطوب و پوشیده از علف Lemoyne و New Hanover. زندگی می‌کند. به عنوان پرندگان همه‌چیزخوار، آن‌ها از جوز، توت‌ها، دانه‌ها، حشرات و همچنین پرندگان و خزندگان کوچک تغذیه می‌کنند. رایفل Varmint بهترین سلاح برای از پای درآوردن ماهی‌خوار سندهیل در نظر گرفته می‌شود. پرهای ماهی‌خوار سندهیل را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و لاشه آن را می‌توان نزد بازرگانان به فروش رساند.

از ماهی‌خوار سندهیل می‌توانید در دستور پخت Plain Game Bird بهره ببرید. از ماهی‌خوار سندهیل پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن ماهی‌خوار سندهیل با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

American Crow

کلاغ آمریکایی را می‌توان در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی در ایالات مختلف بازی پیدا کرد. به عنوان پرندگان همه‌چیزخوار، آن‌ها از تکه‌های گوشت، بذر، تخم‌مرغ، غلات و لاشه دیگر جانوران تغذیه می‌کنند. کمان با تیرهای Small Game به عنوان بهترین سلاح برای شکار کلاغ‌های آمریکایی در نظر گرفته می‌شود. لاشه کلاغ آمریکایی را می‌توانید به بازرگانان به فروش برسانید و پرهای آن‌ها را در جهت ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پرهای کلاغ آمریکایی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کلاغ آمریکایی لاشه و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن کلاغ آمریکایی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

American Fox Hound

سگ فاکس هاوند آمریکایی نژاد محبوبی از سگ‌ها است که آن را می‌توان در شهرهای سراسر ایالت بازی پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. این سگ‌ها برای شکار پرورش داده می‌شوند و عموزاده نژاد انگلیسی Fox Hound هستند.

سگ فاکس هاوند آمریکایی همراه خوبی برای شکار است. سگ فاکس هاوند آمریکایی نژاد محبوبی از سگ‌ها که در شهرهای بازی یافت می‌شوند. سگ فاکس هاوند آمریکایی برای شکار پرورش دادن شده‌اند و عموزاده نژاد انگلیسی خود هستند.

Australian Shepherd

سگ شپرد استرالیایی را می‌توان در اکثر شهرهای بازی پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. نژاد شپرد استرالیایی پرورش دیده برای چوپانی و محافظت از گوسفندان به خصوص در مناطق کوهستانی هستند (شپرد استرالیایی سگ گله‌ای مناسبی است).

سگ شپرد استرالیایی برای چوپانی گوسفندان مناسب هستند. سگ شپرد استرالیایی را می‌توانید در مزرعه‌های سراسر ایالات بازی پیدا کنید. این نژاد سگ‌ها همان طور که از نامشان مشخص است برای چوپانی گوسفندان به خصوص در مناطق کوهستانی مناسب هستند.

Bloodhound

سگ بول‌هاوند را می‌توان در اکثر شهرهای بازی پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. سگ بول‌هاوند پرورش دیده شده تا در شکار گرازها و آهوهای کوهی همراه بسیار مفیدی باشند.

سگ بول‌هاوند همراه خوبی برای شکار گرازها و آهوهای کوهی است. سگ بول‌هاوند را می‌توانید در شهرهای ایالات بازی پیدا کنید. به دلیل اندازه بزرگ سگ بول‌هاوند، از آن می‌توانید در شکار جانوران بزرگ جثه مانند گرازها و آهوهای کوهی استفاده کنید.

Bluetick Coonhound

سگ بلوتیک کان‌هاوند را می‌توان در مزرعه یا شهرهای Lemoyne و New Hanover پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. به دلیل حس بویایی بسیار قوی که دارد، بلوتیک کان‌هاوند یک سگ شکاری عالی محسوب می‌شود، به خصوص اگر بخواهید راکون‌ها را شکار کنید، سگی بهتر از بلوتیک کان‌هاوند پیدا نخواهید کرد.

بلوتیک کان‌هاوند سگ سکاری بسیار عالی هستند. سگ بلوتیک کان‌هاوند نژاد محبوبی از سگ‌ها محسوب می‌شود که به دلیل حس بویایی قوی، گزینه بسیاری عالی برای پیدا کردن و ردیابی راکون‌ها به حساب می‌آید.

Border Collie

سگ بوردر کالیز را می‌توان در مزرعه یا شهرهای Lemoyne و New Hanover پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. سگ بوردر کالیز نژادی از سگ‌های گله‌ای پرورش دیده است که برای چوپانی احشام مناسب هستند.

سگ بوردر کالیز نژادی پرورش دیده برای گله داری احشام (چهارپایان اهلی) است. سگ بوردر کالیز را می‌توانید در Bayou Nwa پیدا کنید و از آن برای گله‌داری احشام استفاده کنید.

Catahoula Cur

سگ کاتیولا کُر را می‌توان در شهرهای ایالات بازی پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. سگ کاتیولا کُر به طور سنتی و از قدیم برای شکار گرازهای وحشی مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

از سگ کاتیولا کُر از قدیم و الایام برای شکار گرازها استفاده می‌شده است. سگ کاتیولا کُر را می‌توانید در شهرهای بازی پیدا کنید و از آن برای شکار گرازهای وحشی استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه چهارم

Chesapeake Bay Retriever

سگ چِسپی بِی رتریورز را می‌توان در مزرعه‌ها، خانه‌های مزرعه‌ای، ایستگاه‌های قطار و شهرهای New Hanover پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. چِسپی بِی رتریورز نژادی از سگ است که برای شکار، پیدا کردن و بازگردادن پرندگان شکاری مانند اردک، غاز و دیگر پرندگان آبزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سگ چِسپی بِی رتریورز برای باز یافتن پرندگان شکاری گزینه مناسبی است. سگ چِسپی بِی رتریورز را می‌توانید در مزرعه‌ها و شهرهای ایالات بازی پیدا کنید. این نژاد سگ معمولا برای ردیابی و شکار استفاده می‌شود و همان طور که از نامش مشخص است، برای باز یافتن پرندگان شکاری توسط شکارچیان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Siberian Husky

سگ سیبری هاسکی را می‌توان در مزرعه‌ها و شهرهای الیزابت غربی و New Hanover پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. سگ سیبری هاسکی پرورش داده شده تا در شکار و جمع آوری شکار (منظور از شکار دوم جانور یا پرنده کشته شده است) کمک بسیار خوبی برای شکارچی محسوب شود.

سگ سیبری هاسکی نژادی از سگ شکارچی است که برای جمع آوری لاشه جانوران و پرندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. سگ سیبری هاسکی را می‌توانید در مزرعه‌ها و شهرهای ایالات بازی پیدا کنید و از آن در شکار و جمع آوری لاشه‌ها استفاده کنید.

Labrador Retriever

سگ لابردور رتریورز را می‌توان در مزرعه‌ها و گشتزارهای New Hanover و نیو آستین پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. همانند سگ فاکس هاوند آمریکایی، سگ لابردور رتریورز نیز همراه خوبی برای مواقع شکار است.

سگ لابردور رتریورز همراه خوبی در زمان شکار جانوران و پرندگان است. سگ لابردور رتریورز را می‌توانید در غرب Heartlands پیدا کنید و از همراهی آن در مواقع شکار استفاده مفیدی ببرد.

Poodle

سگ پودل را می‌توان در مناطق ثروتمند سنت دنیس و رودس پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. سگ پودل برای شکار اردک و پرنده همراه مفید ظاهر می‌شود.

سگ پودل همراه خوبی برای شکار پرندگان شکاری همچون اردک‌ها و دیگر پرنده‌ها محسوب می‌شود. سگ پودل را می‌توانید در شهرهای ایالات بازی پیدا کنید و در هنگام شکار اردک‌ها و پرندها از آن استفاده مفیدی ببرید.

Mutt

سگ مات را در سنت دنیس و Armadillo پیدا کرد. به عنوان حیواناتی همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن‌ها معمولا شامل غذای سگی می‌شود که از گوشت، مواد گیاهی و مواد زائد تشکیل شده‌ است. مات سگی است که حداقل سه نژاد مختلف دارد و نژاد مات خانگی آن می‌تواند حیوان خانگی خوبی باشد.

سگ مات می‌تواند حیوان خانگی خوبی باشد. سگ مات را می‌توانید اطراف Armadillo و سنت دنیس پیدا کنید و از آن به عنوان حیوان خانگی استفاده کنید.

Rufus

روفوس سگ خانواده Marston و بهترین دوست جک است (به یاد داشته باشید تنها زمانی که داستان بازی را کامل کردید، می‌توانید روفوس را در مزرعه Beecher’s Hope، واقع در غرب بلک واتر پیدا کنید). این سگ معمولا روی ایوان جلویی خانه جان می‌نشیند.

روفوس از نژاد سگ‌های لابردور رتریورز است بنابراین همراه مناسبی در مواقع شکار محسوب می‌شود. روفوس پسر خوبی است.

Standard Donkey

الاغ استاندارد را می‌توان در مزرعه‌ها و گشتزارهای سراسر ایالات بازی پیدا کرد. الاغ‌ها حیواناتی گیاه‌خوار هستند که از چمن، علف و کاه جو به عنوان منبع غذایی استفاده می‌کنند. الاغ‌ها به عنوان یکی از ارزان‌ترین اشکال کار کشاورزی در نظر گرفته می‌شوند.

از الاغ‌ها می‌توانید برای استفاده روزمره خود به خصوص در کشاورزی استفاده کنید. الاغ‌ها را می‌توانید در سراسر نیو آستین پیدا کنید. از الاغ‌ها به عنوان ارزان‌ترین و کم هزینه‌ترین وسیله برای کار کشاورزی استفاده می‌شود.

Mallard Duck

اردک‌های مارلاد در زمین‌های مرطوب New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne رایج هستند. به عنوان پرندگانی همه‌چیزخوار، آن‌ها از جوز، غلات، حلزون و ماهی‌های کوچک مواد غذایی خود را تامین می‌کنند. استفاده از کمان با تیرهای Small Game بهترین سلاح برای شکار مرغابی‌ها در نظر گرفته می‌شود. گوشت اردک مارلاد منبع خوبی از غذا است و پرهای آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای اردک مارلاد می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از اردک مارلاد پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن اردک مارلاد با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Pekin Duck

اردک‌های پِکین را می‌توان در زمین‌های مرطوب New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne پیدا کرد. به عنوان پرندگانی همه‌چیزخوار، آن‌ها از مواد گیاهی، ماهی کوچک و حیوانات آبزی کوچک تغذیه می‌کنند. استفاده از کمان با تیرهای Small Game بهترین سلاح برای شکار اردک‌های پِکین در نظر گرفته می‌شود. گوشت اردک‌های پِکین منبع خوبی از غذا است و پرهای آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از اردک پِکین می‌توانید در دستور پخت Minty Game بهره ببرید. از اردک‌های پِکین پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن اردک‌های پِکین با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Bald Eagle

عقاب‌های کچل بومی مناطق کوهستانی Ambarino و غرب الیزابت است. عقاب‌ها شکارچیان همه‌چیزخواهر فرصت طلبی هستند که منبع غذایی آن‌ها از پستانداران کوچک مانند سنجاب‌ها، راکون‌ها، خرگوش‌ها و سگ دشتی تامین می‌شود. رایفل Varmint به عنوان بهترین سلاح برای شکار عقابی با این اندازه در نظر گرفته می‌شود. از پرهای عقاب کچل می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پرهای عقاب کچل می‌توانید برای ساختن چاقوهای پرتاب شوند بهبود یافته استفاده کرد. از عقاب کچل پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن عقاب کچل با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Golden Eagle

عقاب‌های طلایی بومی مناطق کوهستانی Ambarino و غرب الیزابت است. عقاب‌ها شکارچیان همه‌چیزخواهر فرصت طلبی هستند که منبع غذایی آن‌ها با استفاده از چنگال‌های تیز و قوی از پستانداران کوچک مانند خزندگان، پرندگان و ماهی‌ها تامین می‌شود. رایفل Varmint به عنوان بهترین سلاح برای شکار عقابی با این اندازه در نظر گرفته می‌شود. از پرهای عقاب طلایی می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پرهای عقاب طلایی می‌توانید برای ساختن چاقوهای پرتاب شوند بهبود یافته استفاده کرد. از عقاب طلایی پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن عقاب طلایی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Reddish Egret

حواصیل‌های رِدیش را می‌توان در مناطق باتلاقی Bayou Nwa پیدا کرد. به سبب طبیعت همه‌چیزخواریشان، آن‌ها برای تامین غذای خود از ماهی، حشرات، قورباغه‌ها و سخت پوستان استفاده می‌کنند. زمانی که صحبت از شکار و به پایین انداختن حواصیل رِدیش می‌شود، رایفل Varmint بهترین گزینه ممکن برای این کار است. پرهای حواصیل رِدیش را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و لاشه آن را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید.

از حواصیل رِدیش می‌توانید در دستور پخت Minty Game بهره ببرید. از حواصیل رِدیش پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن حواصیل رِدیش با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Little Egret

حواصیل‌های لیتل را می‌توان بومی‌های اصلی مناطق باتلاقی Bayou Nwa دانست. به سبب طبیعت همه‌چیزخواریشان، آن‌ها برای تامین غذای خود از ماهی، حشرات، قورباغه‌ها و سخت پوستان استفاده می‌کنند. زمانی که صحبت از شکار و به پایین انداختن حواصیلی با این اندازه می‌شود، رایفل Varmint بهترین گزینه ممکن برای این کار است. پرهای حواصیل لیتل را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و لاشه آن را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید.

از حواصیل لیتل می‌توانید در دستور پخت Oregano Game بهره ببرید. از حواصیل لیتل پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن حواصیل لیتل با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Snowy Egret

حواصیل‌های اسنویی بومی مناطق باتلاقی و لجن زار Lemoyne هستند. به سبب طبیعت همه‌چیزخواریشان، آن‌ها برای تامین غذای خود از ماهی، حشرات، قورباغه‌ها و سخت پوستان استفاده می‌کنند. زمانی که صحبت از شکار و به پایین انداختن حواصیلی با این اندازه می‌شود، رایفل Varmint بهترین گزینه ممکن برای این کار است. پرهای حواصیل اسنویی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و لاشه آن را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید.

از حواصیل اسنویی می‌توانید در دستور پخت Minty Game بهره ببرید. از حواصیل اسنویی پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن حواصیل اسنویی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Rocky Mountain Bull Elk

گوزن شمالی سفید پشت کوهستان‌های راکی بومی مناطق Ambarino و بخش شمالی New Hanover است. به سبب طبیعت گیاه‌خواری که دارد از چمن‌ها، برگ‌ها، پوست درخت و گیاهان تغذیه می‌کند. گوزن شمالی سفید پشت به راحتی جا به جا می‌شود، بنابراین توصیه می‌شود تا جایی که ممکن است فاصله خود را حفظ کنید. سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با دامنه دید بلند (یا دوربین زوم بلند)، بهترین سلاح‌ها برای شکار این جانور در نظر گرفته می‌شوند. پوست و شاخ گوزن شمالی سفید پشت را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید. همچنین گوشت بالغ آن منبع خوبی از غذا است.

از پوست بی نقص گوزن شمالی سفید پشت کوهستان‌های راکی می‌توانید برای ساختن یک جفت پوشیدنی Chaps استفاده کرد. از گوزن شمالی سفید پشت کوهستان‌های راکی شاخ‌ها، پوسته و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن شمالی سفید پشت کوهستان‌های راکی با یک شلیک از رایفل با دامنه دید بلند (یا دوربین زوم بلند) استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه پنجم

Rocky Mountain Cow Elk

گوزن شمالی گاومانند کوهستان‌های راکی بومی مناطق Ambarino و بخش شمالی New Hanover است. به سبب طبیعت گیاه‌خواری که دارد از چمن‌ها، برگ‌ها، پوست درخت و گیاهان تغذیه می‌کند. گوزن شمالی گاومانند به راحتی وحشت زده می‌شود، بنابراین توصیه می‌شود تا جایی که ممکن است فاصله خود را حفظ کنید (در این جا منظور این است که تاجایی که ممکن است از فاصله دور اقدام به شکار این جانور کنید). سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با دامنه دید بلند (یا دوربین زوم بلند)، بهترین سلاح‌ها برای شکار این جانور در نظر گرفته می‌شوند. پوست گوزن شمالی گاومانند را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید. همچنین گوشت بالغ آن منبع خوبی از غذا است.

از پوست بی نقص گوزن شمالی گاومانند کوهستان‌های راکی می‌توانید برای ساختن یک جفت پوشیدنی Chaps استفاده کرد. از گوزن شمالی گاومانند کوهستان‌های راکی پوسته و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن شمالی گاومانند کوهستان‌های راکی با یک شلیک از رایفل با دامنه دید بلند (یا دوربین زوم بلند) استفاده کنید.

American Red Fox

روباه قرمز آمریکایی بومی جنگل‌ها و علفزارهای غرب الیزابت، New Hanover و Lemoyne است. به سبب طبیعت همه‌چیزخواریشان، آن‌ها از پستانداران کوچک جثه مثل سنجاب‌ها، خرگوش‌ها و همچنین پرندگان، میوه‌ها، توت‌ها و سبزه‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کنند. کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رپیتر به عنوان بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن یک روباه در نظر گرفته می‌شود. پوست و پنجه‌های روباه قرمز آمریکایی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پوست بی نقص روباه قرمز آمریکایی می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از روباه قرمز آمریکایی گوشت رشته‌ای و پوست آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن روباه قرمز آمریکایی با یک شلیک از یک سلاح رپیتر استفاده کنید.

American Gray Fox

روباه خاکستری آمریکایی بومی جنگل‌ها و علفزارهای غرب الیزابت، New Hanover و Lemoyne است. به سبب طبیعت همه‌چیزخواریشان، آن‌ها از پستانداران کوچک جثه مثل سنجاب‌ها، خرگوش‌ها و همچنین پرندگان، میوه‌ها، توت‌ها و سبزه‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کنند. از یک تیر و کمان یا یک رپیتر به راحتی می‌توانید برای زخمی کردن یا کشتن یک روباه استفاده کنید. پوست و پنجه‌های روباه خاکستری آمریکایی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پوست بی نقص روباه خاکستری آمریکایی می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از روباه خاکستری آمریکایی گوشت رشته‌ای و پوست آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن روباه خاکستری آمریکایی با یک شلیک از یک سلاح رپیتر استفاده کنید.

Silver Fox

روباه نقره‌ای را می‌توان شب هنگام در زیستگاه‌های مختلف در ایالات بازی پیدا کرد.به سبب طبیعت همه‌چیزخواریشان، آن‌ها از مواد گیاهی، جوندگان، حشرات، پرندگان و لاشه دیگر جانوران تغذیه می‌کنند. کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رپیتر به عنوان بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن یک روباه در نظر گرفته می‌شود. پوست و پنجه‌های روباه نقره‌ای را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید. اگر می‌خواهید این جانور را شکار کنید، شب هنگام در زیستگاه‌های مختلف بازی به دنبال آن برگردید.

از پوست بی نقص روباه نقره‌ای می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از روباه نقره‌ای گوشت رشته‌ای و پوست آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن روباه نقره‌ای با یک شلیک از یک سلاح رپیتر استفاده کنید.

Banded Gila Monster

هیولای باندد گیلا بومی بیابان‌های نیو آستین است. هیولای باندد گیلا به عنوان شکارچی کوچک جثه از پستانداران کوچک، سوسمارها، قورباغه‌ها، پرندگان، تخم پرندگان و لاشه جانوران دیگر تغذیه می‌کنند. رایفل Varmint بهترین سلاح برای شکار مارمولک‌های باندد گیلا با این اندازه محسوب می‌شود. گوشت خزنده هیولای باندد گیلا خوردنی است و از لاشه آن می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پوست بی نقص هیولای باندد گیلا می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از هیولای باندد گیلا گوشت خزنده آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن هیولای باندد گیلا با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Alpine Goat

گوسفند آلپاین بومی را می‌تواند در مزرعه‌ها و گشتزارهای سراسر ایالات بازی پیدا کرد. گوسفند آلپاین بومی جانوری با طبیعت گیاه‌خوار است که در چمن‌ها، علف‌ها، گیاهان و درختان چرا می‌کند. یک تیر و کمان یا یک رپیتر بهترین سلاح برای شکار این گوسفندها محسوب می‌شوند. از پوسته گوسفند آلپاین بومی می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و همچنین گوشت نرمه آن را به عنوان یک وعده غذایی خوب میل کنید.

از پوست بی نقص گوسفند آلپاین بومی می‌توانید برای ساختن یک جفت Boots استفاده کرد. از گوسفند آلپاین بومی پوسته و گوشت نرمه آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند آلپاین بومی با یک شلیک از یک سلاح رپیتر استفاده کنید.

Canada Goose

غاز کانادا ساکن علفزارهای New Hanove و Lemoyne است. غاز کانادا در درجه اول گیاه خوار است و غذای خود را در چمن و غلات تامین می‌کند، اما آن همچنین ماهی‌های کوچک و حشرات را نیز می‌خورد. رایفل Varmint بهترین اسلحه برای شکار غازی با این اندازه محسوب می‌شود. گوشت سرخ‌شده غاز کانادا منبع خوبی از غذا است و پرهای آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از غاز کانادا می‌توانید در دستور پخت Oregano Plump Bird بهره ببرید. از غاز کانادا پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن غاز کانادا با یک شلیک از یک سلاح رپیتر استفاده کنید.

Ferruginous Hawk

شاهین فروجینوس را می‌توان در سراسر ایالات (در حال پرواز) پیدا کرد. به عنوان شکارچی کوچک جثه و فِرز، شاهین‌ها از پستانداران کوچک مثل خرگوش، سنجاب‌ها، سگ‌های دشتی، سوسمارها و پرندگان غذای خود را تامین می‌کنند. برای شکار این پرنده، رایفل Varmint به عنوان بهترین اسلحه در نظر گرفته می‌شود. پرهای شاهین فروجینوس را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای شاهین فروجینوس می‌توانید برای ساختن تبرهای بهبود یافته Tomahawk استفاده کرد. از شاهین فروجینوس پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن شاهین فروجینوس با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Red-tailed Hawk

شاهین دُم قرمز بومی دشت‌های آزاد و بیابان‌های نیو آستین، الیزابت غربی و New Hanover است. به عنوان شکارچی کوچک جثه و فِرز، شاهین‌ها از پستانداران کوچک، خزندگان، ماهی، پرندگان و لاشه‌های تازه جانوران دیگر تغذیه می‌کنند. برای شکار این پرنده، رایفل Varmint به عنوان بهترین اسلحه در نظر گرفته می‌شود. پرهای شاهین دُم قرمز را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای شاهین دُم قرمز می‌توانید برای ساختن تبرهای بهبود یافته Tomahawk استفاده کرد. از شاهین دُم قرمز پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن شاهین دُم قرمز با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Rough-legged Hawk

شاهین پا دُرُشت را می‌توان در مناطق آزاد و کنار صخره‌ها سراسر ایالات بازی پیدا کرد. به عنوان شکارچی کوچک جثه و فِرز، پستانداران کوچک و لاشه‌های جانوران دیگر به غذای اصلی شاهین‌ها در فصل زمستان تبدیل می‌شوند. آسان‌ترین راه برای به زمین انداختن پرنده‌ای با این اندازه، استفاده از رایفل Varmint است. پرهای شاهین پا دُرُشت را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای شاهین پا دُرُشت می‌توانید برای ساختن تبرهای بهبود یافته Tomahawk استفاده کرد. از شاهین پا دُرُشت پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن شاهین پا دُرُشت با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Great Blue Heron

حواصیل آبی بزرگ در ناحیه مرطوب و پوشیده از چمن Lemoyne زندگی می‌کند. حواصیل آبی بزرگ از دسته پرندگان همه‌چیزخوار است و از ماهی‌های کوچک، خرچنگ‌ها، دوزیستان و پرندگان کوچک برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. رایفل Varmint به عنوان بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن ماهی‌خوار در نظر گرفته می‌شود. پرهای حواصیل آبی بزرگ را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و همچنین گوشت آن را می‌توانید برای یک وعده مناسب بپزید.

از حواصیل آبی بزرگ می‌توانید در دستور پخت Oregano Game بهره ببرید. از حواصیل آبی بزرگ پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن حواصیل آبی بزرگ با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Tricolored Heron

حواصیل سه رنگ در ناحیه مرطوب و پوشیده از علف Lemoyne زندگی می‌کند. حواصیل آبی بزرگ از دسته پرندگان همه‌چیزخوار است و از ماهی، حشرات، دوزیستان و سخت پوستان برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. رایفل Lancaster Varmint به عنوان بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن ماهی‌خوار در نظر گرفته می‌شود. پرهای حواصیل سه رنگ را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و همچنین گوشت آن را می‌توانید برای یک وعده مناسب بپزید.

از حواصیل سه رنگ می‌توانید در دستور پخت Minty Game بهره ببرید. از حواصیل سه رنگ پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن حواصیل سه رنگ با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Desert Iguana

سوسمار (یا ایگوانای) صحرایی بومی نیو آستین است (که عمدتا در جزایر کوچک San Luis River یافت می‌شوند). سوسمار صحرای به طور کلی گیاه‌خوار در نظر گرفته می‌شود و از گیاهان ابدی، میوه و گاهی اوقات حشرات تغذیه می‌کند. سوسمار صحرایی را به راحتی می‌توان با تفنگ Varmint شکار کرد. گوشت خزنده سوسمار صحرایی خوردنی است و پوست آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پوست بی نقص سوسمار صحرایی می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از سوسمار صحرایی پوسته و گوشت خزنده آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن سوسمار صحرایی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Green Iguana

سوسمار (یا ایگوانای) سبز بومی Guarma است اما همچنین می‌توان آن را در بزرگ‌ترین جزیره Flat Iron Lake (روی نقشه اصلی) پیدا کرد. سوسمار سبز همانند هم نوعش سوسمار صحرایی عمدتا گیاه‌خوار است و از گیاهان، برگ‌ها، میوه‌ها و گل‌ها تغذیه می‌کنند. اما گاهی اوقات تخم‌مرغ، برگ و حشرات را نیز می‌خورد. رایفل Varmint بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن یک سوسمار محسوب می‌شود. گوشت خزنده سوسمار سبز خوردنی است و پوست آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پوست بی نقص سوسمار سبز می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از سوسمار سبز پوسته و گوشت خزنده آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن سوسمار سبز با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Collared Peccary

گراز آمریکایی کالِرد بومی نیو آستین است. گراز آمریکایی کالِرد جانوری با طبیعت گیاه‌خوار است که از گیاه آگوا، کاکتوس گلابی دندانه‌دار، لوبیا درخت کهور، میوه‌ها، آجیل و ریشه‌ها تغذیه می‌کند. برای شکار گراز (خوک‌های وحشی) تیر و کمان یا یکی از سلاح‌های رپیتر موثرترین گزینه پیش رو هستند. لاشه گراز آمریکایی کالِرد را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید و گوشت آن‌ را برای یک وعده مناسب بپزید.

از پوست بی نقص گراز آمریکایی کالِرد می‌توانید برای ساختن یک جفت Boots استفاده کرد. از گراز آمریکایی کالِرد پوسته و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گراز آمریکایی کالِرد با یک شلیک از یک اسلحه رپیتر استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه ششم

Common Loon

لون بومی سرزمین‌های آرام و آبی New Hanover، الیزابت غربی و Ambarino است. لون پرنده‌ای گوشت‌خوار است که از سخت پوستان، دوزیستان، سمندرها، قورباغه‌ها، زالوهای آبزی برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. بهترین راه برای کشتن یا مجروح کردن یک لون، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. گوشت پرنده‌ای لون را می‌توانید به عنوان غذا استفاده کنید و از پرهای آن برای ساختن آیتم‌ها بهره ببرید.

از لون می‌توانید در دستور پخت Plain Game Bird بهره ببرید. از لون پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن لون با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Pacific Loon

لون اقیانوس ساکن بومی دریاچه‌های دور افتاده و حوزچه‌های New Hanover، الیزابت غربی و Ambarino است. لون اقیانوس ساکن پرنده‌ای گوشت‌خوار است که از ماهی‌های کوچک و حشرات آبزی و نیز برخی از مواد گیاهی در طول فصول پرورش تغذیه می‌کند. همانند لون معمولی، بهترین راه برای کشتن یا مجروح کردن یک لون اقیانوس ساکن، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. گوشت پرنده‌ای لون اقیانوس ساکن را می‌توانید به عنوان غذا استفاده کنید و از پرهای آن برای ساختن آیتم‌ها بهره ببرید.

از لون اقیانوس ساکن می‌توانید در دستور پخت Plain Game Bird بهره ببرید. از لون اقیانوس ساکن پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن لون اقیانوس ساکن با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Yellow-billed Loon

لون نوک زرد بومی سرزمین‌های آرام و آبی الیزابت غربی و Ambarino است. لون نوک زرد پرنده‌ای گوشت‌خوار است که از ماهی‌های متوسط جثه و همچنین حشرات آبزی تغذیه می‌کند. همانند لون معمولی، بهترین راه برای کشتن یا مجروح کردن یک لون اقیانوس ساکن، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. گوشت پرنده‌ای لون نوک زرد را می‌توانید به عنوان غذا استفاده کنید و از پرهای آن برای ساختن آیتم‌ها بهره ببرید.

از لون نوک زرد می‌توانید در دستور پخت Plain Game Bird بهره ببرید. از لون نوک زرد پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن لون نوک زرد با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Western Bull Moose

گوزن بول وسترن بومی ایالت الیزابت غربی است. برای مثال این گوزن در Cairn Lake واقع در Ambarino ظاهر می‌شود (در این مکان گوزن وسترن معمولی نیز پیدا شده است). گوزن بول وسترن از دسته جانوران همه‌چیزخوار است که از جوانه‌های درختان بید، درختان غان، گیاهان آبزی و گیاه گل علفی فوربز تغذیه می‌کند. این پستانداران بزرگ را می‌توانید با کمان و تیرهای بهبود یافته یا رایفل با دامنه زوم بلند از پای درآورد. پوست و شاخ‌های گوزن بول وسترس را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پوست بی نقص گوزن بول وسترن می‌توانید برای ساختن یک جفت Bull Boots استفاده کرد. از گوزن بول وسترن پوست، شاخ‌ها و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن بول وسترن با یک شلیک از یک رایفل با دامنه زوم بلند استفاده کنید.

Western Moose

گوزن وسترن در جنگل‌های دوردست ناحیه‌های New Hanover، الیزابت غربی و Ambarino پیدا می‌شود. برای مثال این گوزن در Cairn Lake واقع در Ambarino ظاهر می‌شود (در این مکان گوزن وسترن معمولی نیز پیدا شده است). گوزن وسترن از دسته جانوران همه‌چیزخوار است که از جوانه‌های درختان بید، درختان غان، گیاهان آبزی و گیاه گل علفی فوربز تغذیه می‌کند. موثرترین راه برای شکار گوزن وسترن استفاده از کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با دامنه زوم بلند است. پوست گوزن وسترس را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پوست بی نقص گوزن وسترن می‌توانید برای ساختن یک جفت Bull Boots استفاده کرد. از گوزن وسترن پوست و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن وسترن با یک شلیک از یک رایفل با دامنه زوم بلند استفاده کنید.

Mule

قاطر را می‌توان در مزرعه‌ها و گشتزارهای سراسر New Hanover پیدا کرد. قاطر به عنوان حیوانی گیاه‌خوار، به چرای چمن‌ها، علف و غلات برای تامین غذای خود روی می‌آورد. قاطرها نسبت به اسب‌ها به دلیل سُم‌های محکم‌تر و پوستی مقاوم‌تر برای کار دستی بیشتر ترجیع داده می‌شوند.

قاطرهای را می‌توانید در سراسر سرزمین بازی پیدا کنید. به لطف داشتن سُم‌های محکم و پوستی مقاوم، قاطرها گزینه مناسب‌تری برای کار دستی محسوب می‌شوند و مردم بیشتر آن‌ها را برای این کارها به کار می‌گیرد.

American Muskrat

زیستگاه اصلی موش آبی آمریکایی در امتداد رودخانه‌ها و سواحل نیو آستین، New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne است. موش آبی آمریکایی به عنوان جانوری همه‌چیزخوار، رژیم غذایی آن شامل گیاهان آبزی، ماهی کوچک و دوزیستان می‌باشد. رایفل Varmint موثرترین راه برای شکار این دسته از جوندگان در نظر گرفته می‌شود. پوست و عطر غده‌های موش آبی آمریکایی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت رشته‌ای آن را می‌توانید برای پختن مورد استفاده قرار دهید.

از پوست (خز) بی نقص موش آبی آمریکایی می‌توانید برای ساختن یک جفت Muskrat Gloves استفاده کرد. از موش آبی آمریکایی عطر غده‌ها و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن موش آبی آمریکایی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Baltimore Oriole

مرغ انجیر بالتیمور را می‌توان در Roanoke Ridge پیدا کرد. مرغ انجیر بالتیمور یک پرنده همه‌چیزخوار است به همین دلیل منبع غذایی خود را از میوه‌ها، شهد گل‌ها و حشرات تامین می‌کند. بهترین راه برای کشتن یا مجروح کردن مرغ انجیر بالتیمور استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. گوشت مرغ انجیر بالتیمور را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. یک راه آسان برای کشتن تعداد بالای مرغ انجیر بالتیمور و پرندگان دیگر این است که به رودخانه غرب والنتاین بروید. در آن مکان می‌توانید با برپا کردن کمپ یا از بازی خارج شدن و سپس به بازی بازگشتن، زمان را به پیش ببرید تا در مکانی که در تصویر پایین به نمایش درآمده، گونه‌های جدیدی از پرندگان ظاهر شوند.

از پرهای مرغ انجیر بالتیمور می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از مرغ انجیر بالتیمور لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ انجیر بالتیمور با یک شلیک از از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Hooded Oriole

زیستگاه اصلی مرغ انجیر هودد الیزابت غربی است. مرغ انجیر بالتیمور یک پرنده همه‌چیزخوار است به همین دلیل منبع غذایی خود را از میوه‌ها، شهد گل‌ها و حشرات بزرگ تامین می‌کند. بهترین راه برای کشتن یا مجروح کردن مرغ انجیر هودد استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. گوشت مرغ انجیر هودد را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. یک راه آسان برای کشتن تعداد بالای مرغ انجیر هودد و پرندگان دیگر این است که به رودخانه غرب والنتاین بروید. در آن مکان می‌توانید با برپا کردن کمپ یا از بازی خارج شدن و سپس به بازی بازگشتن، زمان را به پیش ببرید تا در مکانی که در تصویر پایین به نمایش درآمده، گونه‌های جدیدی از پرندگان ظاهر شوند.

از پرهای مرغ انجیر هودد می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از مرغ انجیر هودد لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ انجیر هودد با یک شلیک از از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Californian Horned Owl

جغد شاخ‌دار کالیفرنیا بومی نیو آستین (در شب هنگام) است. جغد شاخ‌دار کالیفرنیا یک پرنده شکارچی گوشت‌خوار است به همین دلیل برای تامین غذای خود پستاندارانی همچون خرگوش‌های صحرایی، خرگوش‌ها، موش و پرندگان کوچک را شکار می‌کند. رایفل Varmint بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن یک پرنده با این اندازه محسوب می‌شود. از پرهای جغد شاخ‌دار کالیفرنیا می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت پرنده‌ای آن را می‌توانید به عنوان یک وعده غذا میل کنید.

از پرهای جغد شاخ‌دار کالیفرنیا می‌توانید برای ساختن تبر هومینگ Tomahawk استفاده کرد. از جغد شاخ‌دار کالیفرنیا پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن جغد شاخ‌دار کالیفرنیا با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Coastal Horned Owl

جغد شاخ‌دار ساحلی در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی ایالات بازی (در شب هنگام) پیدا می‌شود. تقریبا هر باری که در هنگام شب نزدیک آب‌های سراسر ایالات بازی بروید، با این جغدها رو به رو خواهید شد. برای پیدا کردن جغد شاخ‌دار ساحلی تنها کافیست به کنار رودخانه یا دریاچه‌ها در هنگام شب بروید. جغد شاخ‌دار ساحلی یک پرنده شکارچی گوشت‌خوار است به همین دلیل برای تامین غذای خود پستانداران کوچک و پرندگان را شکار می‌کند. رایفل Varmint بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن یک پرنده با این اندازه محسوب می‌شود. از پرهای جغد شاخ‌دار ساحلی می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت پرنده‌ای آن را می‌توانید به عنوان یک وعده غذا میل کنید.

از پرهای جغد شاخ‌دار ساحلی می‌توانید برای ساختن تبر هومینگ Tomahawk استفاده کرد. از جغد شاخ‌دار ساحلی پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن جغد شاخ‌دار ساحلی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Great Horned Owl

جغد شاخ‌دار بزرگ در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی ایالات بازی (در شب هنگام) پیدا می‌شود. احتمال اینکه با یک جغد شاخ‌دار بزرگ روی بام خانه Radley رو به رو شوید، بالا است (روی نقشه، بالای حرف “D” از Rhodes به دنبال این خانه بگردید). جغد شاخ‌دار بزرگ یک پرنده شکارچی گوشت‌خوار است به همین دلیل برای تامین غذای خود پستانداران، پرندگان کوچک و بی‌مهرگان را شکار می‌کند. رایفل Varmint بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن یک پرنده با این اندازه محسوب می‌شود. از پرهای جغد شاخ‌دار بزرگ می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت پرنده‌ای آن را می‌توانید به عنوان یک وعده غذا میل کنید.

از پرهای جغد شاخ‌دار بزرگ می‌توانید برای ساختن تبر هومینگ Tomahawk استفاده کرد. از جغد شاخ‌دار بزرگ پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن جغد شاخ‌دار بزرگ با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Angus Ox

گاو نر آنگوس را می‌توان در مزارع و رنچ‌ها New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne پیدا کرد. گاو نر آنگوس به عنوان یک گیاه‌خوار، رژیم غذایی آن شامل چمن، یونجه و علف تازه مانده می‌شود. متوسط اندازه یک گاو می‌تواند به این معنی باشد که کشتن آن‌ها نسبت به دیگر جانوران سخت‌تر است. آسان‌ترین راه برای شکار پستانداری با این جثه، استفاده از یک کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با دامنه زوم بلند است تا شانس شما را در هنگام شکار این گاو خشمگین افزایش یابد. از گوشت و شاخ گاو نر آنگوس می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید. همچنین گوشت آن برای سیر کردن خود یک گزینه بسیار مناسب است.

از پوست بی نقص گاو نر آنگوس می‌توانید برای ساختن یک جفت پوشیدنی Chaps استفاده کرد. از گاو نر آنگوس شاخ، پوست و گوشت درجه یک آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گاو نر آنگوس با یک شلیک از رایفل با دوربین زوم بلند استفاده کنید.

Devon Ox

گاو نر دِون را می‌توان در مزارع و رنچ‌ها New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne پیدا کرد. گاو نر دِون به عنوان یک گیاه‌خوار، رژیم غذایی آن شامل چمن، یونجه و علف تازه مانده می‌شود. متوسط اندازه یک گاو می‌تواند به این معنی باشد که کشتن آن‌ها نسبت به دیگر جانوران سخت‌تر است. آسان‌ترین راه برای شکار پستانداری با این جثه، استفاده از یک کمان با تیرهای بهبود یافته یا یک رایفل با دامنه زوم بلند است تا شانس شما را در هنگام شکار این گاو خشمگین افزایش یابد. از گوشت و شاخ گاو نر دِون می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید. همچنین گوشت آن برای سیر کردن خود یک گزینه بسیار مناسب است.

از پوست بی نقص گاو نر دِون می‌توانید برای ساختن یک جفت پوشیدنی Chaps استفاده کرد. از گاو نر دِون شاخ، پوست و گوشت درجه یک آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گاو نر دِون با یک شلیک از رایفل با دوربین زوم بلند استفاده کنید.

Panther

پلنگ‌ها بومی سرزمین‌های دوردست جنگلی و باتلاقی Lemoyne هستند. پلنگ‌ها شکارچیان گوشت‌خوار هستند به همین دلیل برای تامین غذای خود گوزن، گراز وحشی و بزها را شکار می‌کنند. یک روش موثر برای شکار این پستانداران بزرگ، استفاده از یک رایفل با سرعت بالا یا فشنگ‌های Express Bullets یا کمان با تیرهای بهبود یافته است. قلب و پنجه‌های پلنگ را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و گوشت آن را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده غذایی مناسب به کار ببرید.

از پوست (خز) بی نقص پلنگ می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از پلنگ پوست و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن پلنگ با یک شلیک از رایفل استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه هفتم

Florida Panther

پلنگ‌ فلوریدا بومی سرزمین‌های دوردست جنگلی و باتلاقی Lemoyne است. پلنگ فلوریدا شکارچیان گوشت‌خوار هستند به همین دلیل برای تامین غذای خود گورکن‌ها، راکون‌ها، گوزن دم سفید، خوک‌های وحشی و گاهی اوقات تمساح‌ها را شکار می‌کنند. برای شکار این گربه‌های خون گرم استفاده از یک رایفل یا کمان با تیرهای سمی موثرترین گزینه‌های پیش رو هستند. قلب و پنجه‌های پلنگ فلوریدا را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و گوشت آن را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده غذایی مناسب به کار ببرید.

از پوست (خز) بی نقص پلنگ فلوریدا می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از پلنگ فلوریدا پوست و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن پلنگ فلوریدا با یک شلیک از رایفل استفاده کنید.

Carolina Parakeet

طوطی کوچک دُم دراز کارولینا بومی Bayou است. طوطی کوچک دُم دراز کارولینا یک پرنده گیاه‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از بوته‌ها، دانه‌ها و میوه‌های درختان جنگل تامین می‌کند. کمان با تیرهای Small Game می‌توانند این پرنده‌های کوچک را به راحتی شکار کنند. لاشه طوطی کوچک دُم دراز کارولینا را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید.

لاشه طوطی کوچک دُم دراز کارولینا را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. از طوطی کوچک دُم دراز کارولینا لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن طوطی کوچک دُم دراز کارولینا با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Blue and Yellow Macaw

(توجه: این طوطی‌ها لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیستند) طوطی‌های دُم بلند آبی و زرد رنگ آمریکای جنوبی را می‌توانید به طور انحصاری در فصل پنجم و در جزیره Guarma پیدا کرد. طوطی‌های دُم بلند آبی و زرد رنگ آمریکای جنوبی پرندگانی گیاه‌خوار هستند به همین دلیل غذای خود را از میوه‌ها، دانه‌ها، گیاهان، جوز و برگ‌ها تامین می‌کنند. موثرترین راه برای شکار این پرندگان رنگارنگ، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پرهای طوطی‌های دُم بلند آبی و زرد رنگ آمریکای جنوبی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت پرنده‌ای آن‌ها برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت بنابراین این پرندگان از دست دادنی هستند. پس حتما در جریان فصل پنج، برخی از جانوران آن فصل که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این طوطی‌ها فقط در آنجا زندگی می‌کنند.

پرهای طوطی‌های دُم بلند آبی و زرد رنگ آمریکای جنوبی را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. از طوطی‌های دُم بلند آبی و زرد رنگ آمریکای جنوبی پرها و گوشت پرنده‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن طوطی‌های دُم بلند آبی و زرد رنگ آمریکای جنوبی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

 

Great Green Macaw

(توجه: این طوطی لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیست) طوطی‌ دُم بلند سبز رنگ آمریکای جنوبی را می‌توانید به طور انحصاری در فصل پنجم و در جزیره Guarma پیدا کرد. طوطی‌ دُم بلند سبز رنگ آمریکای جنوبی یک پرنده‌ی گیاه‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از میوه‌ها، دانه‌ها، گیاهان، جوز و برگ‌ها تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار این پرنده رنگارنگ، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پرهای طوطی‌ دُم بلند سبز رنگ آمریکای جنوبی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت پرنده‌ای آن برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت بنابراین این پرنده از دست دادنی است. پس حتما در جریان فصل پنج، برخی از جانوران آن فصل که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این طوطی فقط در آنجا زندگی می‌کنند.

پرهای طوطی‌ دُم بلند سبز رنگ آمریکای جنوبی را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. از طوطی‌ دُم بلند سبز رنگ آمریکای جنوبی پرها و گوشت پرنده‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن طوطی‌ دُم بلند سبز رنگ آمریکای جنوبی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Scarlet Macaw

(توجه: این طوطی لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیست) طوطی‌ دُم بلند اسکارلت آمریکای جنوبی را می‌توانید به طور انحصاری در فصل پنجم و در جزیره Guarma پیدا کرد. طوطی‌ دُم بلند اسکارلت آمریکای جنوبی یک پرنده‌ی گیاه‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از میوه‌ها، دانه‌ها، گیاهان، جوز و برگ‌ها تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار این پرنده رنگارنگ، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پرهای طوطی‌ دُم بلند اسکارلت آمریکای جنوبی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت پرنده‌ای آن برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت بنابراین این پرنده از دست دادنی است. پس حتما در جریان فصل پنج، برخی از جانوران آن فصل که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این طوطی فقط در آنجا زندگی می‌کنند.

پرهای طوطی‌ دُم بلند اسکارلت آمریکای جنوبی را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. از طوطی‌ دُم بلند اسکارلت آمریکای جنوبی پرها و گوشت پرنده‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن طوطی‌ دُم بلند اسکارلت آمریکای جنوبی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

American White Pelican

پلیکان سفید آمریکایی بومی مناطق ساحلی New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne است. پلیکان سفید آمریکایی یک پرنده شکارچی گوشت‌خوار است به همین دلیل برای تامین غذای خود ماهی، حشرات، دوزیستان، لاک‌پشت‌ها، جانوران و پستانداران کوچک را شکار می‌کند. رایفل Varmint یکی از موثرترین سلاح‌ها برای شکار پلیکان‌ها در نظر گرفته می‌شود. گوشت‌ پلیکان سفید آمریکایی را می‌توانید برای داشتن یک وعده مناسب بپزید و از پرهای آن برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پلیکان سفید آمریکایی می‌توانید در دستور پخت Minty Exotic Bird بهره ببرید. از پلیکان سفید آمریکایی پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن پلیکان سفید آمریکایی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Brown Pelican

پلیکان قهوه‌ای رنگ بومی مناطق ساحلی New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne است. پلیکان پلیکان قهوه‌ای رنگ یک پرنده شکارچی گوشت‌خوار است به همین دلیل برای تامین غذای خود پرندگان کوچک و پستانداران، لاک‌پشت‌ها، خرچنگ‌ها، ماهی و دوزیستان را شکار می‌کند. رایفل Varmint یکی از موثرترین سلاح‌ها برای شکار پلیکان‌ها در نظر گرفته می‌شود. گوشت‌ پلیکان پلیکان قهوه‌ای رنگ را می‌توانید برای داشتن یک وعده مناسب بپزید و از پرهای آن برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پلیکان پلیکان قهوه‌ای رنگ می‌توانید در دستور پخت Oregano Exotic Bird بهره ببرید. از پلیکان پلیکان قهوه‌ای رنگ پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن پلیکان قهوه‌ای رنگ آمریکایی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Ring-necked Pheasant

قرقاول گردن حلقه‌ای را می‌توان در چمن‌زار New Hanover و الیزابت غربی پیدا کرد. با رفتن به جنوب غربی والنتاین، زیر حرف‌های “AL” از Valentine احتمال بسیاری بالایی وجود دارد که با قرقاول گردن حلقه‌ای رو به رو شوید. همچنین قرقاول گردن حلقه‌ای چینی نیز ممکن است در آن مکان ظاهر شود. این قرقاول‌ها پرندگانی همه‌چیزخوار هستند اما رژیم غذایی آن‌ها فصلی تغییر می‌کند. در زمستان، آن‌ها از غلات تغذیه می‌کنند و در تابستان حشرات کوچک را می‌خورند. یک سلاح موثر برای شکار قرقاول‌ها استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. از پرهای قرقاول گردن حلقه‌ای می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و همچنین گوشت آن منبع خوبی از غذا را فراهم می‌کند.

از پرهای قرقاول گردن حلقه‌ای می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از قرقاول گردن حلقه‌ای پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن قرقاول گردن حلقه‌ای با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Chinese Ring-necked Pheasant

قرقاول گردن حلقه‌ای چینی بومی چمن و زمین‌های جنگلی New Hanover و الیزابت غربی است. با رفتن به جنوب غربی والنتاین، زیر حرف‌های “AL” از Valentine احتمال بسیاری بالایی وجود دارد که با قرقاول گردن حلقه‌ای رو به رو شوید. همچنین قرقاول گردن حلقه‌ای نیز ممکن است در آن مکان ظاهر شود. این قرقاول‌ها پرندگانی همه‌چیزخوار هستند اما رژیم غذایی آن‌ها فصلی تغییر می‌کند. در زمستان، آن‌ها از غلات تغذیه می‌کنند و در تابستان حشرات کوچک را می‌خورند. یک سلاح موثر برای شکار قرقاول‌ها استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. از پرهای قرقاول گردن حلقه‌ای چینی می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و همچنین گوشت آن منبع خوبی از غذا را فراهم می‌کند.

از پرهای قرقاول گردن حلقه‌ای چینی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از قرقاول گردن حلقه‌ای چینی پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن قرقاول گردن حلقه‌ای چینی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Berkshire Pig

خوک‌ بارشیر را می‌توان در مراتع و شهرهای سرتاسر شهر New Hanover پیدا کرد. خوک‌ بارشیر به عنوان جانوری همه‌چیزخوار از موش، تخم‌مرغ، محصولات کشاورزی، قارچ‌ها، ریشه‌ها و علف‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. در هنگام شکار خوک‌ بارشیر به کارگیری یکی از اسلحه‌های رپیتر یا تیر و کمان به عنوان موثرترین سلاح‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. گوشت تُرد خوک‌ بارشیر برای پخت‌ و پز ایده‌آل است و پوست آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از خوک‌ بارشیر می‌توانید در دستور پخت Minty Pork بهره ببرید. از خوک‌ بارشیر پوست و گوشت تُرد آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خوک‌ بارشیر با یک شلیک از یک اسلحه رپیتر استفاده کنید.

 Big China Pig

خوک‌ چینی بزرگ را می‌توان در مراتع و شهرهای سرتاسر شهر New Hanover پیدا کرد. خوک‌ چینی بزرگ به عنوان جانوری همه‌چیزخوار از موش، تخم‌مرغ، قارچ‌ها، ریشه‌ها و علف‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. در هنگام شکار خوک‌ چینی بزرگ به کارگیری یکی از اسلحه‌های رپیتر یا تیر و کمان به عنوان موثرترین سلاح‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. گوشت تُرد خوک‌ چینی بزرگ برای پخت‌ و پز ایده‌آل است و پوست آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از خوک‌ چینی بزرگ می‌توانید در دستور پخت Thyme Pork بهره ببرید. از خوک‌ چینی بزرگ پوست و گوشت تُرد آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خوک‌ چینی بزرگ با یک شلیک از یک اسلحه رپیتر استفاده کنید.

 Old Spot Pig

خوک‌ پیر اسپات را می‌توان در مراتع و شهرهای سرتاسر شهر New Hanover پیدا کرد. خوک‌ چینی بزرگ به عنوان جانوری همه‌چیزخوار از مارمولک، موش، تخم‌مرغ، محصولاتکشاورزی و قارچ‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. در هنگام شکار خوک‌ پیر اسپات به کارگیری یکی از اسلحه‌های رپیتر یا تیر و کمان به عنوان موثرترین سلاح‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. گوشت تُرد پیر اسپات برای پخت‌ و پز ایده‌آل است و پوست آن را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از خوک‌ پیر اسپات می‌توانید در دستور پخت Oregano Pork بهره ببرید. از خوک‌ پیر اسپات پوست و گوشت تُرد آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خوک‌ پیر اسپات با یک شلیک از یک اسلحه رپیتر استفاده کنید.

Band-tailed Pigeon

 

کبوتر باند تِیل را می‌توان در جنگل‌های مرطوب الیزابت غربی پیدا کرد. این کبوتر ممکن است روی سنگ‌های رودخانه شمالی پل Bard نیز ظاهر شود. همچنین گونه‌ای دیگر از کبوترها احتمال دارد در این مکان ظاهر شود. کبوتر باند تِیل پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از توت‌ها، حبوبات، میوه‌ها، بوته‌ها، میوه‌های کاج و حشرات تغذیه می‌کند. یک روش موثر برای کشتن یا مجروح کردن کبوتر باند تِیل استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پرهای کبوتر باند تِیل را می‌توانید در جهت ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و لاشه‌ آن را به فروش برسانید.

از پرهای کبوتر باند تِیل می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کبوتر باند تِیل لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن کبوتر باند تِیل با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Rock Pigeon

کبوتر صخره‌ای را می‌توان در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی سراسر ایالات بازی پیدا کرد. این کبوتر ممکن است روی سنگ‌های رودخانه شمالی پل Bard نیز ظاهر شود. همچنین گونه‌ای دیگر از کبوترها احتمال دارد در این مکان ظاهر شود. کبوتر صخره‌ای پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از انواع توت‌ها، میوه‌ها، غلات، کرم‌های خاکی و دانه‌ها تغذیه می‌کند. یک روش موثر برای کشتن یا مجروح کردن کبوتر صخره‌ای استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پرهای کبوتر صخره‌ای را می‌توانید در جهت ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و لاشه‌ آن را به فروش برسانید.

از پرهای کبوتر صخره‌ای می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کبوتر صخره‌ای لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن کبوتر صخره‌ای با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه هشتم

Virginia Opossum

صاریغ ویرجینیا را می‌توان در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی سراسر ایالات بازی پیدا کرد. صاریغ ویرجینیا جانوری همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از غلات، آجیل، میوه‌ها، دوزیستان، پرنده‌ها و تخم‌های آن‌ها، موش‌ها و لاشه دیگر جانوران تغذیه می‌کند. رایفل Varmint، موثرترین سلاح برای شکار این دسته از پستانداران است. گوشت صاریغ ویرجینیا رشته‌ای اما خوردنی است و پوست آن را می‌توانید در جهت ساختن آیتم‌ها به کار ببرید.

از پوست (خز) بی نقص صاریغ ویرجینیا می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از صاریغ ویرجینیا پوست و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن صاریغ ویرجینیا با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

American Pronghorn Buck

گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی بومی علفزارهای وسیع و پهن New Hanover و الیزابت غربی است. گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه درمنه، جوانه‌های سبز، چمن و گیاه گل علفی فوربز برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی، رایفل‌ها یا کمان با تیرهای سمی است. پوست گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از پوست بی نقص گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی پوست و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

American Pronghorn Doe

گوزن پرانگ‌هورن ماده آمریکایی بومی علفزارهای وسیع و پهن New Hanover و الیزابت غربی است. گوزن پرانگ‌هورن ماده آمریکایی جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه درمنه، جوانه‌های سبز، چمن و گیاه گل علفی فوربز برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوزن پرانگ‌هورن ماده آمریکایی، رایفل‌ها یا کمان با تیرهای سمی است. پوست گوزن پرانگ‌هورن ماده آمریکایی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از پوست بی نقص گوزن پرانگ‌هورن نر آمریکایی می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گوزن پرانگ‌هورن ماده آمریکایی پوست و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن پرانگ‌هورن ماده آمریکایی با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Sonoran Pronghorn Buck

گوزن سونوران نر را می‌توان در صحراهای باز نیو آستین پیدا کرد. گوزن سونوران نر جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه درمنه، جوانه‌های سبز، چمن و گیاه گل علفی فوربز برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوزن سونوران نر، رایفل‌ها یا تیر و کمان است. پوست گوزن سونوران نر را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از خز بی نقص گوزن سونوران نر می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گوزن سونوران نر پوست و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن سونوران نر با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Sonoran Pronghorn Doe

گوزن سونوران ماده بومی علفزارهای وسیع و پهن New Hanover و الیزابت غربی است. گوزن سونوران ماده جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه درمنه، جوانه‌های سبز، چمن و گیاه گل علفی فوربز برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوزن سونوران ماده، رایفل‌ها یا تیر و کمان است. پوست گوزن سونوران ماده را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از خز بی نقص گوزن سونوران ماده می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گوزن سونوران ماده پوست و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن سونوران ماده با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Baja California Pronghorn Buck

زیستگاه اصلی گوزن پرانگ‌هورن نر باها کالیفرنیا Gaptooth Ridge و Rio Bravo است. گوزن پرانگ‌هورن نر باها کالیفرنیا جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه درمنه، جوانه‌های سبز، چمن و گیاه گل علفی فوربز برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوزن پرانگ‌هورن نر باها کالیفرنیا، رایفل‌ها یا تیر و کمان است. پوست گوزن پرانگ‌هورن نر باها کالیفرنیا را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از خز بی نقص گوزن پرانگ‌هورن نر باها کالیفرنیا می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گوزن پرانگ‌هورن نر باها کالیفرنیا پوست و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن پرانگ‌هورن نر باها کالیفرنیا با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Baja California Pronghorn Doe

زیستگاه اصلی گوزن پرانگ‌هورن ماده باها کالیفرنیا Gaptooth Ridge و Rio Bravo است. گوزن پرانگ‌هورن ماده باها کالیفرنیا جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه درمنه، جوانه‌های سبز، چمن و گیاه گل علفی فوربز برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوزن پرانگ‌هورن ماده باها کالیفرنیا، رایفل‌ها یا تیر و کمان است. پوست گوزن پرانگ‌هورن ماده باها کالیفرنیا را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از خز بی نقص گوزن پرانگ‌هورن ماده باها کالیفرنیا می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گوزن پرانگ‌هورن ماده باها کالیفرنیا پوست و گوشت بالغ آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوزن پرانگ‌هورن ماده باها کالیفرنیا با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

California Quail

بلدرچین کالیفرنیایی را می‌توان در نیو آستین پیدا کرد. بلدرچین کالیفرنیایی پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود در درجه اول از حشرات، توت‌ها و در درجه دوم از بلوط‌ها تغذیه می‌کند. این پرندگان کوچک را می‌توانید به راحتی با استفاده از کمان با تیرهای Small Game، شکار یا مجروح کنید. لاشه بلدرچین کالیفرنیایی را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید.

از پرهای بلدرچین کالیفرنیایی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از بلدرچین کالیفرنیایی لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن بلدرچین کالیفرنیایی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Sierra Nevada Bighorn Ram

گوسفند کوهی نر سیِرای نوادا را می‌توان در الیزابت غربی و نیو آستین پیدا کرد. گوسفند کوهی نر سیِرای نوادا جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه گل علفی فوربز، گیاهان چوبی و علف‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. آسان‌ترین راه برای شکار گوسفند کوهی نر سیِرای نوادا، استفاده از رایفل‌ها یا کمان با تیرهای سمی است. پوست و شاخ‌های گوسفند کوهی نر سیِرای نوادا را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت نرمه آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از گوسفند کوهی نر سیِرای نوادا می‌توانید در دستور پخت Oregano Minty Mutton بهره ببرید. از گوسفند کوهی نر سیِرای نوادا پوست، شاخ‌ها و گوشت نرمه آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند کوهی نر سیِرای نوادا با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Sierra Nevada Bighorn Sheep

گوسفند کوهی ماده سیِرای نوادا را می‌توان در الیزابت غربی و نیو آستین پیدا کرد. گوسفند کوهی ماده سیِرای نوادا جانوری گیاه‌خوار است و از گیاه گل علفی فوربز، گیاهان چوبی و علف‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. آسان‌ترین راه برای شکار گوسفند کوهی ماده سیِرای نوادا، استفاده از رایفل‌ها یا تیر و کمان است. پوست گوسفند کوهی ماده سیِرای نوادا را می‌توانید به عنوان ماده برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت خالص آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از گوسفند کوهی ماده سیِرای نوادا می‌توانید در دستور پخت Thyme Mutton بهره ببرید. از گوسفند کوهی ماده سیِرای نوادا پوست و گوشت خالص آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند کوهی ماده سیِرای نوادا با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Desert Bighorn Ram

گوسفند صحرایی نر در نیو آستین زندگی می‌کند. گوسفند صحرایی نر جانوری گیاه‌خوار است و از درخت راج، کاکتوس و علف‌ها غذای خود را تامین می‌کنند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوسفند صحرایی نر، استفاده از رایفل‌ها یا کمان با تیرهای سمی است. پوست و شاخ‌های گوسفند صحرایی نر را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت نرمه آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار ببرید.

از گوسفند صحرایی نر می‌توانید در دستور پخت Oregano Minty Mutton بهره ببرید. از گوسفند صحرایی نر پوست، شاخ‌ها و گوشت خالص آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند گوسفند صحرایی نر با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Desert Bighorn Sheep

گوسفند صحرایی ماده در مناطق مختلف نیو آستین زندگی می‌کند. گوسفند صحرایی ماده جانوری گیاه‌خوار است و از درخت راج، کاکتوس و علف‌ها غذای خود را تامین می‌کنند. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. رایج‌ترین سلاح مورد استفاده در هنگام شکار گوسفند صحرایی ماده، استفاده از رایفل‌ها یا تیر و کمان است. پوست گوسفند صحرایی ماده را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت نرمه آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار ببرید.

از گوسفند صحرایی ماده می‌توانید در دستور پخت Minty Mutton بهره ببرید. از گوسفند صحرایی ماده پوست و گوشت خالص آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند گوسفند صحرایی ماده با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید

Rocky Mountain Bighorn Ram

زیستگاه اصلی گوسفند نر کوهستان‌های راکی ناحیه Grizzlies است. گوسفند نر کوهستان‌های راکی جانوری گیاه‌خوار است و به طور عمده از چمن‌ها و علف‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند اما در زمستان گیاهان چوبی را نیز می‌خورد. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. آسان‌ترین راه برای شکار گوسفند کوهی ماده کوهستان‌های راکی، استفاده از رایفل‌ها یا کمان با تیرهای سمی است. پوست و شاخ‌های گوسفند نر کوهستان‌های راکی را می‌توانید به عنوان ماده برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت خالص آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از گوسفند نر کوهستان‌های راکی می‌توانید در دستور پخت Oregano Mutton بهره ببرید. از گوسفند نر کوهستان‌های راکی پوست، شاخ‌ها و گوشت خالص آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند نر کوهستان‌های راکی با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Rocky Mountain Bighorn Sheep

زیستگاه اصلی گوسفند ماده کوهستان‌های راکی ناحیه Grizzlies است. گوسفند ماده کوهستان‌های راکی جانوری گیاه‌خوار است و به طور عمده از چمن‌ها و علف‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند اما در زمستان گیاهان چوبی را نیز می‌خورد. از آن جایی که با یک جانور بزرگ جثه طرف هستیم، برای شکار آن به یک اسلحه با تاثیر بالا نیاز خواهیم داشت. آسان‌ترین راه برای شکار گوسفند کوهی ماده کوهستان‌های راکی، استفاده از رایفل‌ها یا تی و کمان است. پوست گوسفند ماده کوهستان‌های راکی را می‌توانید به عنوان ماده برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید و گوشت خالص آن‌ را می‌توانید برای پختن و داشتن یک وعده مناسب به کار برد.

از گوسفند ماده کوهستان‌های راکی می‌توانید در دستور پخت Oregano Mutton بهره ببرید. از گوسفند ماده کوهستان‌های راکی پوست و گوشت خالص آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند ماده کوهستان‌های راکی با یک شلیک از رایفل‌ها استفاده کنید.

Black-tailed Jackrabbit

خرگوش دُم سیاه در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی سراسر ایالات بازی یافت می‌شود. خرگوش دُم سیاه جانوری گیاه‌خوار است که از گیاه گل علفی فوربز، جوانه، شاخه، پوست، و محصولات برای تامین غذای خود استفاده می‌کند که به همین دلیل خرگوش‌ها آفات در نظر گرفته می‌شوند. رایفل Varmint سلاح ایده‌آل برای استفاده در هنگام شکار خرگوش دُم سیاه است. پوست خرگوش دُم سیاه را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید و گوشت آن را می‌توان به عنوان یک وعده مناسب میل کرد.

از پوست بی نقص خرگوش دُم سیاه می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از خرگوش دُم سیاه پوست و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن خرگوش دُم سیاه با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

North American Raccoon

راکون آمریکای شمالی در سراسر New Hanover، الیزابت غربی و Lemoyne یافت می‌شود. راکون آمریکای شمالی جانوری همه‌چیزخوار است که بسته به محیطی که در آن باشد از گیاهان، توت‌ها، دوزیستان، جوندگان و تخم‌مرغ برای تامین غذای خود تغذیه می‌کند. رایفل Varmint موثرترین سلاح برای شکار راکون آمریکای شمالی است. گوشت راکون آمریکای شمالی رشته‌ای اما خوردنی است و پوست آن را می‌توان در جهتن ساختن آیتم‌ها استفاده کرد.

از پوست بی نقص راکون آمریکای شمالی می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از راکون آمریکای شمالی پوست و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن راکون آمریکای شمالی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه نهم

Black Rat

موش‌های سیاه را می‌توان در سنت دنیس و سایر نواحی پرجمعیت بازی پیدا کرد. موش سیاه جانوری همه‌چیزخوار است که از ته‌مانده هرچیزی که می‌تواند پیدا کنند، تغذیه می‌کنند. در این میان دانه‌ها، برگ‌ها، محصولات کشاورزی و قارچ‌ها غذاهای مورد علاقه این موش است. موش‌های سیاه می‌توانند به راحتی با کمان با تیرهای Small Game کشته یا زخمی شوند. گوشت موش سیاه رشته‌ای اما خوردنی است و پوست آن را می توان در جهت ساختن آیتم‌ها استفاده کرد.

از پوست (خز) بی نقص موش سیاه می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از موش سیاه پوست و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن موش سیاه با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Brown Rat

موش‌های قهوه‌ای را می‌توان در Armadillo و دیگر مناطق پرجمعیت پیدا کرد. موش قهوه‌ای جانوری همه‌چیزخوار است که از غذاهای دور افتاده و نیز غلات، دانه‌ها، پستانداران کوچک و پرندگان برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد که کمان با تیرهای Small Game موثرترین راه برای کشتن یا زخمی کردن موش قهوه‌ای است. از پوست موش قهوه‌ای می‌توان در جهت ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و گوشت رشته‌ای آن را برای یک وعده مناسب پخت.

از پوست (خز) بی نقص موش قهوه‌ای می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از موش قهوه‌ای پوست و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن موش قهوه‌ای با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Western Raven

کلاغ غربی را می‌توان در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی سراسر ایالات بازی پیدا کرد. کلاغ غربی پرنده‌ای همه‌چیزخوار است که از غلات و دانه‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند، اما همچنین ترجیح می‌دهد که از لاشه جانوران و تخم پرندگان دیگر نیز تغذیه کند. استفاده از کمان با تیرهای Small Game موثرترین راه برای کشتن یا زخمی کردن کلاغ غربی است. از پرهای کلاغ غربی می‌توان در جهت ساختن آیتم‌ها استفاده کرد و گوشت آن را برای یک وعده مناسب پخت.

از پرهای کلاغ غربی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کلاغ غربی پرها و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن کلاغ غربی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Red-footed Booby

(توجه: این پرنده لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیست) قاز دریای شمالی پا قرمز را می‌توانید به طور انحصاری در فصل پنجم و در جزیره Guarma پیدا کرد. قاز دریای شمالی پا قرمز یک پرنده‌ی گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از ماهی مرکب و دیگر ماهی‌ها تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار قاز دریای شمالی پا قرمز، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پرهای قاز دریای شمالی پا قرمز را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت پرنده‌ای آن برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت بنابراین این پرنده از دست دادنی است. پس حتما در جریان فصل پنج، برخی از جانوران آن فصل که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این قاز فقط در آنجا زندگی می‌کنند.

از قاز دریای شمالی پا قرمز می‌توانید در دستور پخت Minty Game بهره ببرید. از قاز دریای شمالی پا قرمز لاشه، پرها و گوشت پرنده‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن قاز دریای شمالی پا قرمز با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

American Robin

رابین آمریکایی بومی گستره وسیعی از زیستگاه‌های طبیعی سراسر ایالات بازی است. رابین آمریکایی به عنوان پرنده‌ای همه‌چیزخوار از حشرات، کرم نوزاد، توت‌ها و میوه‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. در نظر گرفته می‌شود که موثرترین راه برای شکار این پرندگان کوچک، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. گوشت سرخ‌شده رابین آمریکایی منبع خوبی از غذا است و پرهای آن را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد.

از پرهای رابین آمریکایی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از رابین آمریکایی لاشه و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن رابین آمریکایی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Roseate Spoonbill

لک لک گرمسیری روزیت اسپون‌بِل بومی Bayou Nwa است. لک لک گرمسیری روزیت اسپون‌بِل به عنوان پرنده‌ای همه‌چیزخوار از جلبک، خرچنگ‌ها، حشرات و ماهی‌های کوچک برای تامین غذای خود تغذیه می‌کند. رایفل Varmint به عنوان بهترین سلاح برای زخمی کردن یا کشتن لک لک گرمسیری روزیت اسپون‌بِل در نظر گرفته می‌شود. پرهای زینتی لک لک گرمسیری روزیت اسپون‌بِل را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت پرنده‌ای آن را برای دریافت یک وعده مناسب میل کرد.

از پرهای لک لک گرمسیری روزیت اسپون‌بِل می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از لک لک گرمسیری روزیت اسپون‌بِل پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن لک لک گرمسیری روزیت اسپون‌بِل با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Herring Gull

مرغ دریایی هِرینگ را می‌توان در Bluewater Marsh پیدا کرد (همچنین در اطراف ساحل Flat Iron Lake، همه گونه‌های دیگر این مرغ‌های دریایی را می‌توان پیدا کرد). مرغ دریایی هِرینگ به عنوان پرنده‌ای همه‌چیزخوار از تخم‌های پرنده، ماهی دریایی، زباله و لاشه دیگر جانوران برای تامین غذای خود تغذیه می‌کند. کمان با تیرهای Small Game به عنوان بهترین سلاح برای شکار کردن مرغ دریایی هِرینگ در نظر گرفته می‌شود. پرهای مرغ دریایی هِرینگ را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت پرنده‌ای آن را برای دریافت یک وعده مناسب میل کرد.

از پرهای مرغ دریایی هِرینگ می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از مرغ دریایی هِرینگ پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ دریایی هِرینگ با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Laughing Gull

مرغ دریایی لافینگ را می‌توان در سراسر Lemoyne پیدا کرد (همچنین در اطراف ساحل Flat Iron Lake، همه گونه‌های دیگر این مرغ‌های دریایی را می‌توان پیدا کرد). مرغ دریایی لافینگ به عنوان پرنده‌ای همه‌چیزخوار از تخم‌های پرنده، حشرات، ماهی مرکب، سخت پوستان، ماهی‌های دیگر و آشغال برای تامین غذای خود تغذیه می‌کند. کمان با تیرهای Small Game به عنوان بهترین سلاح برای شکار کردن مرغ دریایی لافینگ در نظر گرفته می‌شود. پرهای مرغ دریایی لافینگ را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت پرنده‌ای آن را برای دریافت یک وعده مناسب میل کرد.

از پرهای مرغ دریایی لافینگ می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از مرغ دریایی لافینگ پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ دریایی لافینگ با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Ring-billed Gull

مرغ دریایی منقار حلقه‌ای را می‌توان در سراسر سنت دنیس پیدا کرد (همچنین در اطراف ساحل Flat Iron Lake، همه گونه‌های دیگر این مرغ‌های دریایی را می‌توان پیدا کرد). مرغ دریایی لافینگ به عنوان پرنده‌ای همه‌چیزخوار از تخم‌های پرنده، حشرات، جوندگان و غلات برای تامین غذای خود استفاده می‌کنند. این پرنده همچنین اغلب غذای پرندگان دیگر را می‌دزدد. کمان با تیرهای Small Game به عنوان بهترین سلاح برای شکار کردن مرغ دریایی منقار حلقه‌ای در نظر گرفته می‌شود. پرهای مرغ دریایی منقار حلقه‌ای را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت پرنده‌ای آن را برای دریافت یک وعده مناسب میل کرد.

از پرهای مرغ دریایی منقار حلقه‌ای می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از مرغ دریایی منقار حلقه‌ای پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ دریایی منقار حلقه‌ای با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Merino Sheep

گوسفند مِرینو را می‌توان در مزرعه‌ها و شهرهای سراسر New Hanover پیدا کرد. گوسفند مِرینو به عنوان یک حیوان گیاه‌خوار از گیاه گل علفی فوربز، گیاهان مرتعی، علف‌ها و شبدرها برای تامین غذای خود استفاده می‌کنند. یکی از اسلحه‌های رپیتر یا تیر و کمان، بهترین سلاح برای شکار گوسفندان محسوب می‌شود. پشم گوسفند مِرینو را می‌توان در جهت ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و از گوشت آن برای داشتن یک وعده مناسب استفاده کرد.

از گوسفند مِرینو می‌توانید در دستور پخت Thyme Mutton بهره ببرید. از گوسفند مِرینو پوست و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گوسفند مِرینو با یک شلیک از رپیترها استفاده کنید.

Striped Skunk

راسوی راه‌راه را می‌توان در انواعی از زیستگاه‌های طبیعی سراسر ایالات بازی پیدا کرد. راسوی راه‌راه جانوری همه‌چیزخوار است که از حشرات، ماهی، خرچنگ‌ها، پستانداران کوچک، چمن‌ها، میوه‌ها و لاشه جانوران دیگر برای تامین غذای خود تغذیه می‌کند. راسوها توانایی ایجاد بوی بد با استفاده از غدد عطر خود را دارند تا شکارچیان را مرعوب سازند. این باعث می‌شود تا سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل Varmint بهترین گزینه برای شکار این نوع جانوران باشد. پوست راسوی راه‌راه را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت رشته‌ای آن را به عنوان یک وعده مناسب پخت.

از پوست راسوی راه‌راه می‌توانید برای ساختن یک جفت پوشیدنی Boots استفاده کرد. از راسوی راه‌راه پوست و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن راسوی راه‌راه با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Red Boa Snake

(توجه: این مار لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیست) مار بوا قرمز را می‌توانید به طور انحصاری در جزیره Guarma پیدا کرد. تمام مارهای جزیره Guarma را می‌توان در یک نقطه پیدا و شکار کرد. برای پیدا کردن مارها به زیر حرف “E” از Arroyo De La Vibora بروید. حال بعد از اینکه در آن مکان یک مار را شکار کردید، از آن مکان دور شوید و بگذارید زمان به جلو رود (برای به جلو انداختن زمان بازی می‌توانید کمپی برپا کنید و بخوابید یا از بازی خارج شده و دوباره وارد شوید)، حال به مکان مورد نظر برگردید تا شاهد گونه‌ جدیدی از مارها باشید. مار بوا قرمز خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از جوندگان، سوسمارها، پرنده‌ها و دوزیستان تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار مار بوا قرمز، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار بوا قرمز را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت پس حتما در جریان فصل پنجم جانوران که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این مار فقط در آنجا زندگی می‌کنند. توجه کنید که این مار از دست دادنی است.

از پوست بی نقص مار بوا قرمز می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار بوا قرمز پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار بوا قرمز با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Rainbow Boa Snake

(توجه: این مار لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیست) مار بوا رنگین کمانی را می‌توانید به طور انحصاری در جزیره Guarma پیدا کرد. تمام مارهای جزیره Guarma را می‌توان در یک نقطه پیدا و شکار کرد. برای پیدا کردن مارها به زیر حرف “E” از Arroyo De La Vibora بروید. حال بعد از اینکه در آن مکان یک مار را شکار کردید، از آن مکان دور شوید و بگذارید زمان به جلو رود (برای به جلو انداختن زمان بازی می‌توانید کمپی برپا کنید و بخوابید یا از بازی خارج شده و دوباره وارد شوید)، حال به مکان مورد نظر برگردید تا شاهد گونه‌ جدیدی از مارها باشید. مار بوا رنگین کمانی خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از جوندگان، سوسمارها، پرنده‌ها و دوزیستان تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار مار بوا رنگین کمانی، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار بوا رنگین کمانی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت پس حتما در جریان فصل پنجم جانوران که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این مار فقط در آنجا زندگی می‌کنند. به یاد داشته باشید که این مار از دست دادنی است.

از پوست بی نقص مار بوا رنگین کمانی می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار بوا رنگین کمانی پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار بوا رنگین کمانی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Sunglow Boa Snake

(توجه: این مار لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیست) مار بوا درخشان را می‌توانید به طور انحصاری در جزیره Guarma پیدا کرد. تمام مارهای جزیره Guarma را می‌توان در یک نقطه پیدا و شکار کرد. برای پیدا کردن مارها به زیر حرف “E” از Arroyo De La Vibora بروید. حال بعد از اینکه در آن مکان یک مار را شکار کردید، از آن مکان دور شوید و بگذارید زمان به جلو رود (برای به جلو انداختن زمان بازی می‌توانید کمپی برپا کنید و بخوابید یا از بازی خارج شده و دوباره وارد شوید)، حال به مکان مورد نظر برگردید تا شاهد گونه‌ جدیدی از مارها باشید. مار بوا درخشان خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از جوندگان، سوسمارها، پرنده‌ها و دوزیستان تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار مار بوا درخشان، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار بوا درخشان را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت پس حتما در جریان فصل پنجم جانوران که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این مار فقط در آنجا زندگی می‌کنند. به یاد داشته باشید که این مار از دست دادنی است.

از پوست بی نقص مار بوا درخشان می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار بوا درخشان پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار بوا درخشان با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Diamondback Rattlesnake

مار زنگی پشت الماسی بومی Lemoyne، بخش‌هایی از الیزابت غربی و New Hanover است. مار زنگی پشت الماسی خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از پرندگان ساکن زمین، موش‌ها، خرگوش‌ها و لاک‌پشت‌ها تامین می‌کند. موثرترین راه برای زخمی کردن یا کشتن مار زنگی پشت الماسی، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار زنگی پشت الماسی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن به عنوان منبع غذا استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار زنگی پشت الماسی می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار زنگی پشت الماسی پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار زنگی پشت الماسی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه دهم

Fer-de-Lance Snake

(توجه: این مار لازمه دریافت دو تروفی و اچیومنت ZOOLOGIST و SKIN DEEP نیست) مار فِر دِ لانس را می‌توانید به طور انحصاری در جزیره Guarma پیدا کرد. تمام مارهای جزیره Guarma را می‌توان در یک نقطه پیدا و شکار کرد. برای پیدا کردن مارها به زیر حرف “E” از Arroyo De La Vibora بروید. حال بعد از اینکه در آن مکان یک مار را شکار کردید، از آن مکان دور شوید و بگذارید زمان به جلو رود (برای به جلو انداختن زمان بازی می‌توانید کمپی برپا کنید و بخوابید یا از بازی خارج شده و دوباره وارد شوید)، حال به مکان مورد نظر برگردید تا شاهد گونه‌ جدیدی از مارها باشید. مار فِر دِ لانس خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از جوندگان، سوسمارها، پرنده‌ها و دوزیستان تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار مار فِر دِ لانس، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار فِر دِ لانس را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید. توجه داشته باشید که بعد از فصل پنج هیچ راهی برای بازگشت به جزیره Guarama وجود وجود نخواهد داشت پس حتما در جریان فصل پنجم جانوران که در جزیره “Guarma” زندگی می‌کنند را شکار کنید زیرا بعضی از حیوانات به طور مثال این مار فقط در آنجا زندگی می‌کنند. به یاد داشته باشید که این مار از دست دادنی است.

از پوست بی نقص مار فِر دِ لانس می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار فِر دِ لانس پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار فِر دِ لانس با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Black-tailed Rattlesnake

مار زنگی دُم سیاه را می‌توان در نیو آستین پیدا کرد. مار زنگی دُم سیاه خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از حیوانات کوچکی مثل انواع موش‌ها و مارمولک تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار مار زنگی دُم سیاه بدون اینکه آسیب زیادی به پوست آن وارد شود، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار زنگی دُم سیاه را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار زنگی دُم سیاه می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار زنگی دُم سیاه پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار زنگی دُم سیاه با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Timber Rattlesnake

مار زنگی الواری بومی Lemoyne، بخش‌هایی از الیزابت غربی و New Hanover است. این مار و بسیاری از گونه‌های دیگر را می‌توان در ناحیه باتلاقی اطراف Shady Belle پیدا و شکار کرد. مار زنگی الواری خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از پرندگان کوچک، موش‌ها، خرگوش‌ها و سوسمارها تامین می‌کنند. موثرترین راه برای شکار یا زخمی کردن مار زنگی الواری، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار زنگی الواری را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار زنگی الواری می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار زنگی الواری پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار زنگی الواری با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Northern Copperhead Snake

مار سر مسی زهردار شمالی را می‌توان در سراسر New Hanover و Lemoyne پیدا کرد. این مار و بسیاری از گونه‌های دیگر را می‌توان در ناحیه باتلاقی اطراف Shady Belle پیدا و شکار کرد. مار سر مسی زهردار شمالی خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از موش، مارمولک، حشرات و پرندگان کوچک تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار یا زخمی کردن مار سر مسی زهردار شمالی، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار سر مسی زهردار شمالی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار سر مسی زهردار شمالی می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار سر مسی زهردار شمالی پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار سر مسی زهردار شمالی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Southern Copperhead Snake

مار سر مسی زهردار جنوبی را می‌توان در سراسر New Hanover، مناطق جنوبی الیزابت غربی و Lemoyne پیدا کرد. این مار و بسیاری از گونه‌های دیگر را می‌توان در ناحیه باتلاقی اطراف Shady Belle پیدا و شکار کرد. مار سر مسی زهردار جنوبی خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از موش، مارمولک، حشرات و پرندگان کوچک تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار یا زخمی کردن مار سر مسی زهردار جنوبی، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار سر مسی زهردار جنوبی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار سر مسی زهردار جنوبی می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار سر مسی زهردار جنوبی پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار سر مسی زهردار جنوبی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Midland Water Snake

مار آب‌های داخلی بومی سواحل Roanoke Ridge و زمین‌های باتلاقی Lemoyne (در حال شنا کردن در آب) است. این مار و بسیاری از گونه‌های دیگر را می‌توان در ناحیه باتلاقی اطراف Shady Belle پیدا و شکار کرد. مار آب‌های داخلی خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از جانوران شکاری، قورباغه، سمندرها و ماهی‌ها تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار یا زخمی کردن مار آب‌های داخلی، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار آب‌های داخلی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار آب‌های داخلی می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار آب‌های داخلی پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار آب‌های داخلی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Cottonmouth Snake

مار دهان پنبه‌ای بومی سواحل Roanoke Ridge و زمین‌های باتلاقی Lemoyne (در حال شنا کردن در آب) است. این مار و بسیاری از گونه‌های دیگر را می‌توان در ناحیه باتلاقی اطراف Shady Belle پیدا و شکار کرد. مار دهان پنبه‌ای خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از جانوران شکاری، قورباغه، سمندرها و ماهی‌ها تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار یا زخمی کردن مار دهان پنبه‌ای، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار دهان پنبه‌ای را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار دهان پنبه‌ای می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار دهان پنبه‌ای پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار دهان پنبه‌ای با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Northern Water Snake

مار آب‌های شمالی بومی سواحل Roanoke Ridge و زمین‌های باتلاقی Lemoyne (در حال شنا کردن در آب) است. این مار و بسیاری از گونه‌های دیگر را می‌توان در ناحیه باتلاقی اطراف Shady Belle پیدا و شکار کرد. مار آب‌های شمالی خزنده‌ای گوشت‌خوار است به همین دلیل غذای خود را از جانوران شکاری، قورباغه، سمندرها و ماهی‌ها تامین می‌کند. موثرترین راه برای شکار یا زخمی کردن مار آب‌های شمالی، استفاده از کمان با تیرهای Small Game است. پوست مار آب‌های شمالی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها به کار ببرید و از گوشت رشته‌ای آن برای پختن استفاده کنید.

از پوست بی نقص مار آب‌های شمالی می‌توانید برای ساختن یک Saddle استفاده کرد. از مار آب‌های شمالی پوست و گوشت رشته‌ای آن‌ها حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مار آب‌های شمالی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Scarlet Tanager Songbird

مرغ نغمه‌سرا اسکارلت تاناجر را می‌توان در مناطق جنگلی در سرتاسر Lemoyne، الیزابت غربی و New Hanover پیدا کرد. این پرنده و بسیاری از پرندگان کوچک دیگر را می‌توان در اطراف “Briathwaite” شکار کرد. مرغ نغمه‌سرا اسکارلت تاناجر پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از مورچه‌ها، سوسک‌ها، پروانه‌ها، شکوفه و میوه‌ها تغذیه می‌کند. مرغ نغمه‌سرا اسکارلت تاناجر را می‌توان به راحتی با استفاده از یک کمان با تیرهای Small Game شکار کرد. پرهای مرغ نغمه‌سرا اسکارلت تاناجر را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای مرغ نغمه‌سرا اسکارلت تاناجر می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از مرغ نغمه‌سرا اسکارلت تاناجر لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ نغمه‌سرا اسکارلت تاناجر با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Western Tanager Songbird

مرغ نغمه‌سرا غربی تاناجر را می‌توان در مناطق جنگلی در سرتاسر Lemoyne، الیزابت غربی و New Hanover پیدا کرد. این پرنده و بسیاری از پرندگان کوچک دیگر را می‌توان در اطراف “Briathwaite” شکار کرد. مرغ نغمه‌سرا غربی تاناجر پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از حشرات، مورچه‌ها، در طول فصول پرورش و از میوه‌ها و غنچه‌های میوه در طول زمستان تغذیه می‌کند. مرغ نغمه‌سرا غربی تاناجر را می‌توان به راحتی با استفاده از یک کمان با تیرهای Small Game شکار کرد. پرهای مرغ نغمه‌سرا غربی تاناجر را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای مرغ نغمه‌سرا غربی تاناجر می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از مرغ نغمه‌سرا غربی تاناجر لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن مرغ نغمه‌سرا غربی تاناجر با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Eurasian Tree Sparrow

گنجشک اروپایی-آسیایی درختی را می‌تواند در علفزارهای غرب الیزابت و New Hanover پیدا کرد. این پرنده و بسیاری از پرندگان کوچک دیگر را می‌توان در اطراف “Briathwaite” شکار کرد. گنجشک اروپایی-آسیایی درختی پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از حشرات، بذر و دانه تغذیه می‌کند. گنجشک اروپایی-آسیایی درختی را می‌توان به راحتی با استفاده از یک کمان با تیرهای Small Game شکار کرد. پرهای گنجشک اروپایی-آسیایی درختی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای گنجشک ااروپایی-آسیایی درختی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از گنجشک اروپایی-آسیایی درختی لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گنجشک اروپایی-آسیایی درختی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

American Tree Sparrow

گنجشک آمریکایی درختی را می‌تواند در علفزارهای غرب الیزابت و New Hanover پیدا کرد. این پرنده و بسیاری از پرندگان کوچک دیگر را می‌توان در اطراف “Briathwaite” شکار کرد. گنجشک آمریکایی درختی پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از انواع توت‌ها، بذر و حشرات تغذیه می‌کند. گنجشک آمریکایی درختی را می‌توان به راحتی با استفاده از یک کمان با تیرهای Small Game شکار کرد. پرهای گنجشک آمریکایی درختی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای گنجشک آمریکایی درختی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از گنجشک آمریکایی درختی لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گنجشک آمریکایی درختی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Golden Crowned Sparrow

گنجشک تاج طلایی را می‌تواند در علفزارهای غرب الیزابت و New Hanover پیدا کرد. این پرنده و بسیاری از پرندگان کوچک دیگر را می‌توان در اطراف “Briathwaite” شکار کرد. گنجشک تاج طلایی پرنده‌ای همه‌چیزخوار است و برای تامین غذای خود از حشرات، کرم نوزاد، دانه‌ها، توت‌ها و گل تغذیه می‌کند. گنجشک تاج طلایی را می‌توان به راحتی با استفاده از یک کمان با تیرهای Small Game شکار کرد. پرهای گنجشک تاج طلایی را می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار دهید.

از پرهای گنجشک تاج طلایی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از گنجشک تاج طلایی لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گنجشک تاج طلایی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

American Red Squirrel

سنجاب قرمز آمریکایی بومی مناطق جنگلی الیزابت غربی و New Hanover است. سنجاب قرمز آمریکایی جانوری همه‌چیزخوار است که برای تامین غذای خود از جانوران کوچک مثل موش، جوز، دانه‌ها و قارچ‌ها تغذیه می‌کند. شکار سنجاب قرمز آمریکایی با کمان و تیرهای Small Game در مقایسه با دیگر سلاح‌ها، آسیب کم‌تری به پوست آن وارد می‌کند. پوست سنجاب قرمز آمریکایی را می‌توان نزد بازرگانان به فروش رساند و از گوشت رشته‌ای آن به عنوان یک منبع غذا استفاده کرد.

از پوست بی نقص سنجاب قرمز آمریکایی می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از سنجاب قرمز آمریکایی لاشه و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن سنجاب قرمز آمریکایی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Western Gray Squirrel

سنجاب خاکستری غربی بومی مناطق جنگلی الیزابت غربی و New Hanover است. سنجاب خاکستری غربی جانوری همه‌چیزخوار است که برای تامین غذای خود از جوز، انواع توت‌ها، دانه‌ها، تخم‌ها و پرندگان کوچک تغذیه می‌کند. شکار سنجاب خاکستری غربی با کمان و تیرهای Small Game در مقایسه با دیگر سلاح‌ها، آسیب کم‌تری به پوست آن وارد می‌کند. پوست سنجاب خاکستری غربی را می‌توان نزد بازرگانان به فروش رساند و از گوشت رشته‌ای آن به عنوان یک منبع غذا استفاده کرد.

از پوست بی نقص سنجاب خاکستری غربی می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از سنجاب خاکستری غربی لاشه و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن سنجاب خاکستری غربی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Animal Compendium – – صفحه یازدهم

Black Squirrel

سنجاب سیاه ساکن زمین‌های جنگلی New Hanover و بخش‌هایی از الیزابت غربی است. سنجاب سیاه جانوری همه‌چیزخوار است که برای تامین غذای خود از دانه‌ها، جوزها، حشرات کوچک و قارچ‌ها تغذیه می‌کند. شکار سنجاب سیاه با کمان و تیرهای Small Game در مقایسه با دیگر سلاح‌ها، آسیب کم‌تری به پوست آن وارد می‌کند. پوست سنجاب سیاه را می‌توان نزد بازرگانان به فروش رساند و از گوشت رشته‌ای آن به عنوان یک منبع غذا استفاده کرد.

از پوست بی نقص سنجاب سیاه می‌توانید برای ساختن یک Hat استفاده کرد. از سنجاب سیاه لاشه و گوشت رشته‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن سنجاب سیاه با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Western Toad

وزغ غربی بومی سرزمین‌های Lemoyne است. وزغ غربی جانوری گوشت‌خوار است که برای تامین غذای خود از زنبورهای درشت، سوسک‌ها، مورچه‌ها، خرچنگ‌ها و تنندگان استفاده می‌کند. کمان با تیرهای Small Game به عنوان بهترین سلاح برای شکار وزغ غربی در نظر گرفته می‌شود چون کم‌ترین آسیب را به لاشه آن وارد می‌کند. پاهای وزغ غربی منبع خوبی از غذا هستند.

پوست بی نقص وزغ غربی را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. از وزغ غربی لاشه و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن وزغ غربی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Sonoran Desert Toad

وزغ صحرایی سانوران بومی Rio Bravo است. وزغ صحرایی سانوران جانوری گوشت‌خوار است که برای تامین غذای خود از هزارپایان، سوسمارها، عنکبوت‌ها و موش‌ها استفاده می‌کند. کمان با تیرهای Small Game به عنوان بهترین سلاح برای شکار وزغ صحرایی سانوران در نظر گرفته می‌شود چون کم‌ترین آسیب را به لاشه آن وارد می‌کند. پاهای وزغ صحرایی سانوران منبع خوبی از غذا هستند.

پوست بی نقص وزغ صحرایی سانوران را می‌توانید نزد بازرگانان به فروش برسانید. از وزغ صحرایی سانوران لاشه و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن وزغ صحرایی سانوران با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Eastern Wild Turkey

بوقلمون وحشی شرقی را می‌توان در مناطق جنگلی یا پر از بوته Lemoyne، غرب الیزابت غربی و New Hanover پیدا کرد. بوقلمون وحشی شرقی پرنده‌ای فرصت طلب همه‌چیزخوار است که از حشرات، دانه‌ها و علف‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. راحت‌ترین راه برای از پای درآوردن یک پرنده با این اندازه، استفاده از رایفل Varmint است. پرهای بوقلمون وحشی شرقی را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت آن را به عنوان یک منبع غذایی میل کرد.

از بوقلمون وحشی شرقی می‌توانید در دستور پخت Thyme Plump Bird بهره ببرید. از بوقلمون وحشی شرقی پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن بوقلمون وحشی شرقی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Rio Grande Wild Turkey

بوقلمون وحشی ریو گرانده بومی نیو آستین است. بوقلمون وحشی ریو گرانده پرنده‌ای فرصت طلب همه‌چیزخوار است که از حشرات، دانه‌ها، شاخ و برگ، چمن‌ها و جوزها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. راحت‌ترین راه برای از پای درآوردن یک پرنده با این اندازه، استفاده از رایفل Varmint است. پرهای بوقلمون وحشی ریو گرانده را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت آن را به عنوان یک منبع غذایی میل کرد.

از بوقلمون وحشی ریو گرانده می‌توانید در دستور پخت Oregano Plump Bird بهره ببرید. از بوقلمون وحشی ریو گرانده پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن بوقلمون وحشی ریو گرانده با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Alligator Snapping Turtle

لاک‌پشت تمساحی بومی مناطق باتلاقی Lemoyne است. لاک‌پشت تمساحی جانوری گوشت‌خوار است که در درجه اول از لاک‌پشت‌های کوچک‌تر، قورباغه‌ها، مارها و در درجه دوم از برخی گیاهان آبزی برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. کمان با تیرهای Small Game به عنوان بهترین سلاح در هنگام شکار لاک‌پشت‌ها استفاده می‌شود. گوشت لاک‌پشت تمساحی را می‌توان به عنوان یک منبع غذایی میل کرد یا آن را نزد بازرگانان به فروش رساند.

از لاک‌پشت تمساحی می‌توانید در دستور پخت Plain Herptile بهره ببرید. از لاک‌پشت تمساحی گوشت آن حاصل می‌شود که در پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن لاک‌پشت تمساحی با یک شلیک از کمان با تیرهای Small Game استفاده کنید.

Eastern Turkey Vulture

کرکس بوقلمونی شرقی بومی Lemoyne و New Hanover است. کرکس بوقلمونی شرقی پرنده‌ای گوشت‌خوار است که از خزندگان، پرندگان، ماهی و دوزیستان برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. کرکس بوقلمونی شرقی هنگام شکار، حیوانات تازه مرده را به خاطر نرم‌تر بودن گوشت‌شان ترجیح می‌دهد. رایفل Varmint بهترین سلاح برای شکار کرکس بوقلمونی شرقی و دیگر پرندگان این اندازه محسوب می‌شود. پرهای کرکس بوقلمونی شرقی را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت پرنده‌ای آن را به عنوان یک منبع غذایی میل کرد.

از پرهای کرکس بوقلمونی شرقی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کرکس بوقلمونی شرقی پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن کرکس بوقلمونی شرقی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Western Turkey Vulture

کرکس بوقلمونی غربی در انواعی از زیستگاه‌های سرتاسر نیو آستین و الیزابت غربی یافت می‌شود. کرکس بوقلمونی غربی پرنده‌ای گوشت‌خوار است که از پرندگان، دوزیستان و ماهی‌ها برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. کرکس بوقلمونی غربی هنگام شکار، حیوانات تازه مرده را به خاطر نرم‌تر بودن گوشت‌شان ترجیح می‌دهد. رایفل Varmint بهترین سلاح برای شکار کرکس بوقلمونی غربی و دیگر پرندگان این اندازه محسوب می‌شود. پرهای کرکس بوقلمونی غربی را می‌توان برای ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد و گوشت پرنده‌ای آن را به عنوان یک منبع غذایی میل کرد.

از پرهای کرکس بوقلمونی غربی می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از کرکس بوقلمونی غربی پرها و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن کرکس بوقلمونی غربی با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Gray Wolf

زیستگاه اصلی گرگ خاکستری در ناحیه Big Valley و Tall Trees شمالی است. گرگ‌ها تقریبا شب هنگام در تمام مناطق بازی ظاهر می‌شوند. تنها کافیست در شب با اسب خود به سواری بپردازید تا با گرگ‌ها رو به رو شوید. هنگامی که به گرگ‌ها نزدیک شدید، آن‌ها به صورت خودکار به سمت شما حمله‌ور می‌شوند. گرگ خاکستری جانوری گوشت‌خور است که گوزن و بز کوهی و همچنین حیوانات کوچک‌تر مانند پرندگان، سگ‌های آبی و ماهی را برای تامین غذای خود شکار می‌کند. از آن جایی که گرگ‌ها اغلب به صورت دسته‌ای حمله می‌کنند، توصیه می‌شود که سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل‌ها یا تیر و کمان برای زخمی کردن یا کشتن یک گرگ استفاده شود. گوشت گرگ خاکستری را می‌توان به عنوان غذا میل کرد و همچنین پوست و قلب آن را می‌توان در جهت ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد.

از پوست بی نقص گرگ خاکستری می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گرگ خاکستری پوست، قلب و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گرگ خاکستری با یک شلیک از کمان با تیرهای سمی استفاده کنید.

Timber Wolf

گرگ الواری بومی جنگل Cumberland و Grizzlies است. گرگ‌ها تقریبا شب هنگام در تمام مناطق بازی ظاهر می‌شوند. تنها کافیست در شب با اسب خود به سواری بپردازید تا با گرگ‌ها رو به رو شوید. هنگامی که به گرگ‌ها نزدیک شدید، آن‌ها به صورت خودکار به سمت شما حمله‌ور می‌شوند. گرگ الواری جانوری گوشت‌خور است که گوزن شمالی، موش، خرگوش‌ها و سنجاب‌ها را برای تامین غذای خود شکار می‌کند. از آن جایی که گرگ‌ها اغلب به صورت دسته‌ای حمله می‌کنند، توصیه می‌شود که سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل‌ها یا تیر و کمان برای زخمی کردن یا کشتن یک گرگ استفاده شود. گوشت گرگ الواری را می‌توان به عنوان غذا میل کرد و همچنین پوست و قلب آن را می‌توان در جهت ساختن آیتم‌ها مورد استفاده قرار داد.

از پوست بی نقص گرگ الواری می‌توانید برای ساختن یک Vest استفاده کرد. از گرگ الواری پوست، قلب و گوشت آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن گرگ الواری با یک شلیک از کمان با تیرهای سمی استفاده کنید.

Red-bellied Woodpecker

دارکوب منقار قرمز را می‌توان در Roanoke Ridge پیدا کرد. دارکوب منقار قرمز پرنده‌ای همه‌چیزخوار است که از حشرات، میوه‌ها، جوزها و توت‌ها غذای خود را تامین می‌کند. استفاده از کمان با تیرهای Small Game، بدون آسیب زدن به لاشه دارکوب منقار قرمز، بهترین گزینه پیش رو است. از پرها و لاشه دارکوب منقار قرمز می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پرهای دارکوب منقار قرمز می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از دارکوب منقار قرمز لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن دارکوب منقار قرمز با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

Pileated Woodpecker

دارکوب کاکل‌دار را می‌توان در مناطق جنگلی New Hanover پیدا کرد. دارکوب کاکل‌دار پرنده‌ای همه‌چیزخوار است که از حشرات، میوه‌ها، جوزها و توت‌ها غذای خود را تامین می‌کند. استفاده از کمان با تیرهای Small Game، بدون آسیب زدن به لاشه دارکوب کاکل‌دار، بهترین گزینه پیش رو است. از پرها و لاشه دارکوب کاکل‌دار می‌توانید برای ساختن آیتم‌ها استفاده کنید.

از پرهای دارکوب کاکل‌دار می‌توانید برای ساختن لوازم جانبی Hat استفاده کرد. از دارکوب کاکل‌دار لاشه و گوشت پرنده‌ای آن حاصل می‌شود که در ساختن و پختن یا فروختن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کشتن دارکوب کاکل‌دار با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

خرس گریزلی بهاراتی لجندری (Legendary Bharati Grizzly Bear)

خرس گریزلی بهاراتی لجندری بومی O’Creagh’s Run ناحیه Grizzlies East است. این خرس از هر گونه‌ی دیگری که تا به امروز در آن ناحیه دیده شده، بزرگ‌تر است. زخم‌های مشخص روی صورت و بدن خرس گریزلی بهاراتی لجندری، این جانور را به راحتی قابل‌ شناسایی می‌کند. خرس گریزلی بهاراتی لجندری یک جانور همه‌چیزخوار است که از توت‌ها، ریشه‌ها، چمن‌ها، آهو‌ها، گوزن شمالی، ماهی و لاشه دیگر جانوران غذای خود را تامین می‌کند. استفاده از سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل با دامنه زوم بلند یا کمان با تیرهای بهبود یافته، به شما شانس بیشتری در شکار این جانور عصبانی را می‌دهد. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یکی از تیلزمن‌های نادر را بسازید.

از خرس گریزلی بهاراتی لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Bear Head Hat استفاده کرد. از خرس گریزلی بهاراتی لجندری پنجه‌های آن حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن خرس گریزلی بهاراتی لجندری با یک شلیک از رایفل با دامنه زوم بلند استفاده کنید.

گوزش شمالی لجندری (Legendary Moose)

گوزن شمالی لجندری بومی Roanoke Ridge و New Hanover است. گوزن شمالی لجندری را می‌توان با اندازه بزرگ‌تر و موهای خاکستری کوتاه آن تشخیص داد. گوزن شمالی لجندری جانوری همه‌چیزخوار است که از جوانه‌های درختان بید و درختان غان، گیاهان آبزی و گیاه گله گل فوربز برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. بهترین سلاحی که برای شکار گوزن شمالی لجندری استفاده می‌شود، سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل با دامنه زوم بلند یا کمان با تیرهای بهبود یافته است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از گوزن شمالی لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Moose Moccasins استفاده کرد. از گوزن شمالی لجندری یک شاخ‌ حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گوزن شمالی لجندری با یک شلیک از کمان با تیرهای بهبود یافته استفاده کنید.

سگ آبی لجندری ( Legendary Beaver)

سگ آبی لجندری بومی Elysian Pool ناحیه New Hanover است. موهای روشن بر روی پوست سگ آبی لجندری تشخیص آن را در مقایسه با سگ‌های آبی دیگر این منطقه آسان می‌کند. سگ آبی لجندری جانوری گیاه‌خوار است که از پوست درخت، تهاتر، ریشه‌ها، جوانه‌ها و گیاهان آبی برای تامین غذای خود استفاده می‌کند. رایفل Varmint سلاح موثرترین سلاح در هنگام شکار سگ آبی لجندری در نظر گرفته می‌شود. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک نادر یک ترینکت نادر بسازید.

از سگ آبی لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Beaver Flop Hat استفاده کرد. از سگ آبی لجندری یک دندان حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن سگ آبی لجندری با یک شلیک از رایفل Varmint استفاده کنید.

گراز وحشی لجندری (Legendary Boar)

گراز وحشی لجندری بومی Bluewater Marsh است. گراز وحشی لجندری را می‌توان به راحتی با اندازه بزرگ‌تر و موهای قهوه‌ای روشن آن تشخیص داد. گراز وحشی لجندری جانوری همه‌چیزخوار است که برای تامین غذای خود دوزیستان، خزندگان، حشرات، کرم‌ها و پستانداران کوچک را شکار می‌کند. بهترین سلاحی که برای شکار گراز وحشی لجندری استفاده می‌شود رایفل یا کمان با تیرهای سمی است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک تیلزمن نادر بسازید.

از گراز وحشی لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Boar و Bison Fowlers استفاده کرد. از گراز وحشی لجندری یک دندان حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گراز وحشی لجندری با یک شلیک از رایفل استفاده کنید.

تمساح لجندری (Legendary Bull Gator)

تمساح لجندری (یا Bull Gator) بومی مناطق باتلاقی Lagras ناحیه Bayou Nwa است. تمساح لجندری را می‌توان به راحتی با اندازه بزرگ و مقیاس‌های زال آن شناسایی کرد. تمساح لجندری، جانور گوشت‌خوار و شکارچی ماهری است که از ماهی‌ها، پرندگان، دوزیستان و پستانداران برای تامین غذای خود تغذیه می‌کند. سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل با دامنه زوم بلند یا کمان با تیرهای بهبود یافته، به عنوان بهترین سلاح برای شکار این تمساح در نظر گرفته می‌شود. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک تیلزمن نادر بسازید.

از تمساح لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Alligator Vest استفاده کرد. از تمساح لجندری یک دندان حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن تمساح لجندری از کمان با تیرهای بهبود یافته استفاده کنید.

روباه لجندری (Legendary Fox)

روباه لجندری بومی Scarlett Meadows ناحیه Lemoyne است. روباه سفید به راحتی می‌تواند به خاطر رنگ موی خز آن تشخیص داده شود. روباه لجندری به عنوان جانوری همه‌چیزخوار غذای خود را از سنجاب‌ها، خرگوش‌ها و همچنین پرندگان، میوه‌ها، توت‌ها و سبزه‌ها تامین می‌کند. بهترین سلاحی که برای شکار این روباه پیدا می‌شود رپیترها یا تیر و کمان است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از روباه لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Fox Moccasins استفاده کرد. از روباه لجندری یک دندان حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن روباه لجندری از سلاح‌های رپیتر استفاده کنید.

گرگ صحرایی لجندری (Legendary Coyote)

گرگ صحرایی لجندری بومی Heartlands ناحیه New Hanover است. گرگ خاکستری تیره را می‌توان با اندازه‌ی بزرگی که دارد (نسب به گرگ‌های صحرایی دیگر)، به راحتی تشخصی داد. گرگ صحرایی لجندری جانوری گوشت‌خوار است که گوشت جوندگان منبع غذایی اصلی آن است. موثرترین سلاح برای شکار گرگ صحرایی لجندری رپیترها یا تیر و کمان است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از گرگ صحرایی لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Coyote Half Chaps استفاده کرد. از گرگ صحرایی لجندری یک پنجه حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گرگ صحرایی لجندری از سلاح‌های رپیتر استفاده کنید.

قوچ کوهی لجندری (Legendary Big Horn Ram)

قوچ کوهی لجندری بومی ناحیه Grizzlies West است. قوچ کوهی لجندری می‌تواند به راحتی با موهای خاکستری کوتاه و اندازه بزرگ‌تر آن نسبت به دیگر قوچ‌ها تشخیص داده شود. قوچ کوهی لجندری یک جانور گیاه‌خوار است که از گیاه گل علفی فوربز، پوشش گیاهی چوبی و سبزه‌ها غذای خود را تامین می‌کند. سلاح ایده‌آل برای شکار قوچ کوهی لجندری رایفل یا کمان با تیرهای سمی است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از قوچ کوهی لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Ram Hat استفاده کرد. از قوچ کوهی لجندری یک شاخ حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن قوچ کوهی لجندری از کمان با تیرهای سمی استفاده کنید.

گوزن سفید رنگ لجندری (Legendary Elk)

گوزن سفید رنگ لجندری بومی جنگل Cumberland، ناحیه New Hanover است. موهای سفید قابل‌ تشخیص و یال ژولیده گوزن سفید رنگ لجندری را با سایر گوزن‌ها در منطقه متفاوت می‌سازد. گوزن سفید رنگ لجندری یک جانور گیاه‌خوار است که از چمن‌ها، برگ‌ها، پوست و گیاهان غذای خود را تامین می‌کند. گوزن سفید رنگ لجندری به راحتی وحشت زده می‌شود می‌شود بنابراین توصیه می‌شود تا جایی که ممکن است فاصله خود را حفظ کنید. سلاح‌هایی با بُرد بلند مانند رایفل با دامنه زوم بلند یا کمان با تیرهای بهبود یافته، به عنوان بهترین سلاح برای شکار گوزن سفید رنگ لجندری در نظر گرفته می‌شود. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از گوزن سفید رنگ لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Elk Moccasins استفاده کرد. از گوزن سفید رنگ لجندری یک شاخ حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گوزن سفید رنگ لجندری از رایفل با دامنه زوم بلند استفاده کنید.

گرگ لجندری (Legendary Wolf)

گرگ لجندری بومی ناحیه Grizzlies است. اندازه بزرگ‌تر این گرگ لجندری و خز تمیز و قهوه‌ای مشخص آن، این جانور را به راحتی می‌توان در مقایسه با سایر گرگ‌های منطقه تشخیص داد. گرگ لجندری جانوری گوشت‌خوار است که از گوزن، بز کوهی و همچنین حیوانات کوچک‌تر مانند پرندگان، سگ‌های آبی و ماهی غذای خود را تامین می‌کند. سلاح ایده‌آل برای شکار گرگ لجندری رایفل یا کمان با تیرهای سمی است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از گرگ لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Wolf Batwing Chaps استفاده کرد. از گرگ لجندری قلب آن حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گرگ لجندری از رایفل با دامنه زوم بلند استفاده کنید.

گاومیش کوها‌ن‌دار برفی لجندری (Legendary White Bison)

گاومیش کوها‌ن‌دار برفی لجندری بومی کوهستان‌های شمالی Ambarino است. گاومیش کوها‌ن‌دار برفی لجندری به دلیل رنگ موهایش به راحتی می‌تواند تشخیص داده شود. گاومیش کوها‌ن‌دار برفی لجندری یک جانور گیاه‌خوار است که از دانه، علف و ذرت غذای خود را تامین می‌کند. به دلیل اندازه بزرگ گاومیش کوهان‌دار آمریکایی، سلاح‌هایی با ضربات بالا بهترین گزینه مناسب برای شکار این جانور محسوب می‌شود. سلاح ایده‌آل، رایفل با دامنه زوم بلند یا کمان با تیرهای بهبود یافته است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک تیلزمن نادر بسازید.

از گاومیش کوها‌ن‌دار برفی لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary White Bison Hat استفاده کرد. از گاومیش کوها‌ن‌دار برفی لجندری یک شاخ حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گاومیش کوها‌ن‌دار برفی لجندری از رایفل با دامنه زوم بلند استفاده کنید.

آهوی نر لجندری (Legendary Buck)

آهوی نر لجندری بومی Big Valley ناحیه الیزابت غربی است. موهای کوتاه و قهوه‌ای روشن، آهوی نر لجندری را در مقایسه با سایر آهوهای منطقه متمایز می‌سازد. آهوی نر لجندری یک جانور گیاه‌خوار است که از جوز، جوانه‌ها، شاخه‌ها و گیاهان سبز غذای خود را تامین می‌کند. سلاح ایده‌آل برای شکار آهوی نر لجندری رایفل یا کمان با تیرهای سمی است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از آهوی نر لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Buck Vest استفاده کرد. از آهوی نر لجندری یک شاخ حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن آهوی نر لجندری از کمان با تیرهای سمی استفاده کنید.

گاومیش کوهان‌دار تاتانکا لجندری (Legendary Tatanka Bison)

گاومیش کوهان‌دار تاتانکا لجندری بومی Hennigan’s Stead ناحیه نیو آستین است. گاومیش کوهان‌دار تاتانکا لجندری را می‌توان با موهای کوتاه سیاه و موهای خاکستری روشن اطراف کوهان و سر تشخیص داد. گاومیش کوها‌ن‌دار تاتانکا لجندری یک جانور گیاه‌خوار است که از دانه، علف و ذرت غذای خود را تامین می‌کند. به دلیل اندازه بزرگ گاومیش کوهان‌دار تاتانکا لجندری، سلاح‌هایی با ضربات بالا بهترین گزینه مناسب برای شکار این جانور محسوب می‌شود. سلاح ایده‌آل، رایفل با دامنه زوم بلند یا کمان با تیرهای بهبود یافته است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از گاومیش کوها‌ن‌دار تاتانکا لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Bison Vest استفاده کرد. از گاومیش کوها‌ن‌دار تاتانکا لجندری یک شاخ حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گاومیش کوها‌ن‌دار تاتانکا لجندری از رایفل با دامنه زوم بلند استفاده کنید.

پستاندار آهومانند لجندری (Legendary Pronghorn)

پستاندار آهومانند لجندری بومی Rio Bravo ناحیه نیو آستین است. پستاندار آهومانند لجندری به راحتی توسط موهای سفید کوتاهی که کل بدن آن را پوشانده است، شناخته می‌شود. پستاندار آهومانند لجندری یک جانور گیاه‌خوار است که از درمنه، جوانه‌های سبز، علف‌ها و گیاه گل علفی فوربز غذای خود را تامین می‌کند. سلاح ایده‌آل برای شکار پستاندار آهومانند لجندری رایفل یا کمان با تیرهای سمی است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از پستاندار آهومانند لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Pronghorn Coat استفاده کرد. از پستاندار آهومانند لجندری یک شاخ حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن پستاندار آهومانند لجندری از کمان با تیرهای سمی استفاده کنید.

گربه وحشی پشمالو لجندری (Legendary Cougar)

گربه وحشی پشمالو لجندری بومی Gaptooth Ridge ناحیه نیو آستین است. خز سیاه منحصر به فرد باعث می‌شود گربه وحشی پشمالو لجندری به راحتی قابل‌تشخیص باشد. گربه وحشی پشمالو لجندری یک جانور گوشت‌خوار است که از شکار کردن آهو، گوزن شمالی، قوچ شمالی و بزهای کوهی غذای خود را تامین می‌کند. به سبب درنده بودن طبیعت خود، گربه وحشی پشمالو لجندری بسیار خطرناک است. از همین رو سلاح ایده‌آل برای شکار این گربه وحشی لجندری رایفل یا کمان با تیرهای سمی است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از گربه وحشی پشمالو لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Cougar Flop Hat استفاده کرد. از گربه وحشی پشمالو لجندری یک دندان حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن گربه وحشی پشمالو لجندری از کمان با تیرهای سمی استفاده کنید.

پلنگ لجندری (Legendary Panther Giaguaro)

پلنگ لجندری بومی جنوب Scarlett Meadows در Lemoyne است. (پلنگ لجندری جگوار تنها زمانی که نُه چالش مستر هانتر را کامل کرده باشید ظاهر می‌شود. بعد از اینکه چالش‌های مستر هانتر را کامل کردید، این جانور را می‌توانید در منطقه Bolder Blade، جنوب رودس پیدا و شکار کنید). پلنگ لجندری به راحتی با موهای کوتاه خرمایی‌اش با نشانه‌های سیاه و زخم‌های بی‌شمار روی بدنش تشخیص داده می‌شود. پلنگ لجندری یک جانور گوشت‌خوار است که از شکار گوزن، بز و گراز وحشی غذای خود را تامین می‌کند. سلاح ایده‌آل برای شکار پلنگ لجندری رایفل‌هایی با بُرد بالا یا کمان با تیرهای سمی است. کشتن این جانور به شما این فرصت را می‌دهد که یک ترینکت نادر بسازید.

از پلنگ لجندری می‌توانید برای ساختن Legendary Panther Range Gloves استفاده کرد. از پلنگ لجندری یک چشم حاصل می‌شود که در ساختن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کشتن پلنگ لجندری از کمان با تیرهای سمی استفاده کنید.

اینم تمام لوکیشن و مشخصات جانورانی که می‌توانید در رد دد ریدمپشن 2 پیدا و شکار کنید. امیدواریم از این قسمت نیز نهایت استفاده را برده باشید. قسمت بیستم از راهنمای Red Dead Redemption 2 آخرین قسمت آموزش اصلی بازی بود که تقدیم شما کاربران گرامی وینفون شد. از این پس و از دی ماه سری جدید آموزش‌های رد دد ریدمشپن 2 که مربوط به ایستر اِگ‌ها، مپ کلی بازی، کدهای تقلب، آموزش بخش ردد دد آنلاین و راهنمای کامل هر یک از ماموریت‌های اصلی، جانبی و Errands است، تقدیم شما خواهد شد.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ارتور مورگان
پاسخ دهید پنجشنبه 9 خرداد 1398

خوب بود. مرسی

mahdi
پاسخ دهید چهارشنبه 27 شهریور 1398

ببخشید یک سوال من وقتی حیوانات لجندری رو می کشم داخل مپ روی تصویرشان ضرب در نمی خورد علتش چیست ؟

yashar
پاسخ دهید سه شنبه 22 بهمن 1398

سلام خسته نباشید خیلی خوب بود فقط…
میخواستم بدونم چجوری میشه با سگ به شکار رفت وقتی سمت سگا میرم فقط pet میزنه که کارخاصیم نمیکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,