قسمت شانزدهم راهنمای Red Dead Redemption 2 به بخش سوم پیش نیازهای Collectibles اختصاص دارد. در این بخش لوکیشن‌های دریم‌کچرز (Dreamcatcher)، جانوران لجندری، کلبه‌ها (Shacks)، مخفیگاه باندها، انبار خانه‌های مزرعه‌ای (Homestead Stash) و باونتی‌ها را باهم پیدا خواهیم کرد. ممکن است این بخش از پیش نیازهای Collectibles برای بسیار دشوار باشید به همین دلیل در قسمت شانزدهم از راهنمای رد دد ریدمپشن به لوکشین این موارد خواهیم پرداخت پس مانند همیشه در ادامه با ما همراه شوید.

دریم‌کچر

در مجموع 20 دریم‌کچر در بازی و در سراسر مناطق آن پراکنده شده‌اند. دریم‌کچرها یک حلقه کوچک حاوی یک مش اسب یا ساخت مشابهی از رشته یا نخ، تزئین شده با پرها و مهره‌ها است. اعتقاد بر این است که هرکس صاحب یکی از این دریم‌کچرها باشد آرزوهای آن شخص برآورده می‌شوند. Dreamcatchers در اصل توسط سرخپوستان آمریکایی ساخته شدند. پیدا کردن تمام دریم‌کچرها لازمه تکمیلی 100 درصد است، به همین خاطر تصمیم گرفتم لوکیشن هر یک را برای شما کاربران وینفون مشخص کنم.

اشاره کنم که هیچ کدام از این دریم‌کچرها از دست دادنی نیستند و بعد از اینکه وارد فصل دوم شدید، می‌توانید جمع آوری مکان آن‌ها را در هر ترتیبی شروع کنید. برای اینکه مکان دریم‌کچر را شناسایی کنید، ابتدا به کنار درختی که دریم‌کچر بالای آن آویزان است بروید و سپس دکمه :triangle: / :y: را فشار تا آن را بررسی کنید. همچنین اگر در محدوده یک دریم‌کچر قرار گرفتید، با دید عقابی خود می‌توانید مکان دقیق آن را شناسایی و هایلایت کنید (دریم‌کپرها در دید عقابی حوله زرد رنگ دارند). با رفتن به منوی ایست، Progress، در بخش Total Completion می‌توانید مکان تعداد دریم‌کچرهایی که جمع آوری کرده‌اید را در بخش Dreamcatchers مشاهده کنید. آن‌ها همچنین 2 درصد از 100 درصد تکمیلی بازی را نیز محسوب می‌شوند.

بعد از اینکه مکان تمام دریم‌کچرها را جمع آوری کردید، می‌توانید پاداش خود را که یک پرک جدید است در Elysian Pool به دست آورید. از درون آبشار وارد غار شوید، از منوی اسلحه فانوس را در دست بگیرید تا غار را روشن کنید. به انتهای غار که رسیدید نقاشی روی دیوار غار پیدا خواهید کرد. به نقاشی نگاه کنید و سپس نوک پیکان باستانی (Ancient Arrowhead) را بردارید. این پرک Ancient Arrowhead را برای شما باز می‌کند که هنگام استفاده از کمان نوار سطح استقامت شما نسبت به قبل دو برابر دیرتر خالی می‌شود.

نقشه لوکیشن دریم‌کچرها

در ادامه مکان دقیق هر یک از دریم‌کچرها روی نقشه را مشاهده خواهید کرد.

دریم‌کچر 1#

دریم‌کچر 2#

دریم‌کچر 3#

دریم‌کچر 4#

دریم‌کچر 5#

دریم‌کچر 6#

دریم‌کچر 7#

دریم‌کچر 8#

دریم‌کچر 9#

دریم‌کچر 10#

دریم‌کچر 11#

دریم‌کچر 12#

دریم‌کچر 13#

دریم‌کچر 14#

دریم‌کچر 15#

دریم‌کچر 16#

دریم‌کچر 17#

دریم‌کچر 18#

دریم‌کچر 19#

دریم‌کچر 20#

جمع آوری پاداش

بعد از اینکه مکان 20 دریم‌کچر بازی راپیدا کردید شخصیت شما چیزی در دفترچه خود یادداشت می‌کند. می‌توانید پاداش خود را که یک پرک جدید است در Elysian Pool به دست آورید. از درون آبشار وارد غار شوید، از منوی اسلحه فانوس را در دست بگیرید تا غار را روشن کنید. به انتهای غار که رسیدید نقاشی روی دیوار غار پیدا خواهید کرد. به نقاشی نگاه کنید و سپس نوک پیکان باستانی (Ancient Arrowhead) را بردارید. این پرک باعث می‌شود که در هنگام استفاده از کمان استقامت شما دیرتر کاهش یابد.

کار شما با دریم‌کچرها تمام شد.


جانوران لجندری

رد دد ریدمپشن 2 شانزده جانور لجندری دارد. پیدا کردن و شکار کردن پنج جانور لجندری لازمه 100 درصد تکمیلی بازی است. جانوران لجندری همچنین برای Animals بخش Compendium و کسب دو تروفی و اچیومنت Skin Deep و Zoologist (مطالعه و پوست کندن تمام گونه‌های جانوری) لازم هستند. جانوران لجندری نسخه‌های ویژه‌ای هستند که با شکار هر یک صاحب پوست لجندری می‌شوید. پوست‌ها جانوران لجندری در مقایسه با دیگر جانوران منحصر به فرد هستند و می‌توان آن‌ها را به موارد خاص پوشیدنی نزد Trapperها تبدیل کرد. اگر به هر دلیل پوست لجندری را گم کنید، آن را می‌توانید نزد فروشنده Trapper پیدا کنید بنابراین هیچ یک از این پوست‌ها از دست دادنی نیستند. همچنین پوست کندن جانوران لجندری به صورت خودکار Study بخش Compendium را کامل می‌کند. به یک نکته‌ی دیگر هم اشاره کنم که علی رغم اینکه چگونه و با چه سلاحی آن‌ها را شکار می‌کنید، در هر صورت به شما پوست لجندری می‌دهند. پس اگر دوست دارید با شات گان خود جانوران لجندری را سوراخ سوراخ کنید بدون اینکه به پوست آن آسیبی وارد کنید.

در فصل دوم حسین شما را با خود به شکار خرس لجندری می‌برد. بعدا در وسط‌های ماموریت این انتخاب را دارید که ماموریت را کنسل کنید یا اینکه به شکار خرس لجندری ادامه دهید. حسین همچنین نقشه جانوران لجندری را نیز به شما می‌دهد اما نقشه کامل نیست و زیاد دقیق هم نیست.

نقشه لوکیشن جانوران لجندری

نقشه بالا، نقشه جانوران لجندری است که حسین در جریان فصل دوم به شما می‌دهد. از طریف کیف خود، زیر بخش Documents سپس Maps می‌توانید Legendary Animal Map را مشاهده کنید.

مقدمات لازم برای شکار جانداران لجندری:

شکار این دسته از جانوران تفاوت‌هایی با شکارهای عادی خواهد داشت. اولا اینکه اگر جاندار موردنظر درنده باشد، قطعا تهدید بزرگی برای جان شما به حساب می‌آید و باید سعی کنید قبل از اینکه خودتان تبدیل به یک طعمه شوید، کار حیوان را تمام کنید. نکته مثبت اینجا است که نحوه شکار کردن در مورد جانوارن لجندری هیچ تاثیری روی کیفیت نهایی شکار و ارزش آن ندارد و به همین دلیل هم آزاد هستید تا با هر روشی از پرتاب دینامیت گرفته تا به رگبار بستن حیوانات بیچاره، آن‌ها را از پای درآورید و باز هم صاحب یک پوست باارزش و کمیاب شوید. با این حال، هنوز هم قبل از رفتن به سراغ یکی از لجندری‌ها باید حتما نگاهی به قابلیت‌ها و آیتم‌های خود داشته باشید.

اول از همه، حتما نوار مربوط به توانایی دید عقابی را تا آخر پر کنید تا در شرایط اضطراری که در معرض حمله جانور هستید، به خوبی از این قابلیت برای ضربه زدن به جانور استفاده کنید. همچنین بهتر است که در ویژگی دد آی به سطح 4 دست پیدا کنید تا در هنگام استفاده به شما نشان دهد که شلیک به کدامیک از اندام‌های جاندار می‌تواند صدمه‌ای اساسی به آن وارد کند. علاوه بر این، حتما با سلاح‌هایی قوی مثل شاتگان، اسنایپر رایفل یا تیروکمان با تیرهای ارتقایافته و سمی سراغ شکار لجندری‌ها بروید تا سریع‌تر کار را یک‌سره کنید. در نهایت هم حتما به خاطر داشته باشید که شما فقط و فقط یک بار می‌توانید جانوران لجندری را شکار کنید، بنابراین پس از شکار بدون هیچ فوت وقتی پوست و بقیه اندام‌های به‌دردبخور جانور را بردارید و اگر قصد کرفت کردن آیتم‌های ویژه‌ای را دارید، سریع به سمت Fenceها حرکت کنید. البته اگر شما یک حیوان لجندری را بکشید ولی آن را لوت نکنید، آیتم‌هایی که از طریق این شکار قابل دست‌یابی هستند به منوی فروشنده‌هایی که با نام Trapper در بازی شناخته می‌شوند، اضافه خواهد شد.

دیگر مواردی که باید رعایت کنید، به پر بودن نوارهای استقامت و سلامتی مربوط می‌شود. همچنین همیشه یادتان باشد که پیش از پیاده شدن از اسب خود، تمام سلاح‌های ضروری را با خودتان حمل کنید و حتما هم به اندازه کافی در اسب‌تان جای خالی داشته باشید تا بتوانید تمامی اندام‌های به‌دردبخور جانور را با خود حمل کنید. به یاد داشته باشید که جانوران لجندری همواره بزرگ‌تر از گونه‌های مشابه خود هستند و معمولا هم رنگشان سفید است. همیشه برای شکار لجندری‌ها باید مسیری که آن‌ها طی کرده‌اند را به کمک توانایی دید عقابی دنبال کنید تا در نهایت به محلی که جاندار قرار دارد برسید و توجه داشته باشید که این مسیر را به حالت خم شده و آرام طی کنید. اگر در حین کشتن یک جانور لجندری جان خود را از دست بدهید، دوباره در همان نزدیکی زنده خواهید شد، اما ممکن است که جاندار کمی دورتر فرار کرده باشد. ضمنا، سعی کنید در نزدیکی‌های محل حیوانات لجندری با دیگر جانوران درگیر نشوید، چرا که باعث می‌شود مسیر حرکت لجندری برای مدتی ناپدید شود.

پیدا کردن جانوران لجندری

به مکان‌هایی که در ادامه مشاهده می‌کنید، بروید. هنگامی که به اندازه کافی به جانور لجندری نزدیک شدید، آیکون آن روی نقشه ظاهر می‌شود. آیکون به شکل جانور با یک تاج است. این تاج به معنی این است که جانور لجندری است. با ورود شما به قلمروی جانور لجندری باید نوشته پایین در گوشه بالا سمت چپ ظاهر شود، اگر نوشته پایین به نمایش درنیامد جانور لجندری نیز ظاهر نمی‌شود.

نوشته بالا به شما می‌گوید: “شما وارد قلمروی جانور لجندری شده‌اید. با پیدا کردن و بررسی سرنخ‌ها این جانور لجندری را شکار کنید”. حتما باید این سرنخ به شما نشان داده شود. اگر نوشته ظاهر نشد، کمپی برپا کنید، بخوابید تا زمان را به جلو ببرید، سپس با اسب خود از آن مکان دور شوید و دوباره به این مکان برگردید تا نوشته مربوطه در گوشه بالا سمت چپ ظاهر می‌شود. اگر با نوشته‌ای مانند “Being Too Busy” مواجه شدید، دوباره در کمپ بخوابید، از منطقه دور شوید و برگردید. این کار معمولا هر فعالیتی که مانع ظاهر شدن جانور لنجدری می‌شود را از بین می‌برد.

اکنون با زدن آنالوگ‌های چپ و راست وارد دید عقابی خود شوید و اطراف را برای یافتن سرنخ‌های زرد رنگ بررسی کنید. این سرنخ‌ها به طور تصادفی در محدوده قلمروی جانور ظاهر می‌شوند بنابراین باید کمی به جستجو بپردازید.

معمولا پس از یافتن و بررسی کردن سه سرنخ زرد رنگ، ردپایی که شما را به جانور می‌رساند پدیدار می‌شود. به محض اینکه جانور در دیدرس شما قرار گرفت، وارد حالت دِد آی شوید و یک خشاب کامل را به بدن جانور شلیک کنید.

مکان جانوران لجندری

خرس گریزلی بهاراتی لجندری (Legendary Bharati Grizzly Bear)

گوزش شمالی لجندری (Legendary Moose)

سگ آبی لجندری ( Legendary Beaver)

گراز وحشی لجندری (Legendary Boar)

تمساح لجندری (Legendary Alligator)

روباه لجندری (Legendary Fox)

گرگ صحرایی لجندری (Legendary Coyote)

گوسفند کوهی لجندری ( Legendary Big Horn Ram)

گوزن سفید رنگ لجندری (Legendary Elk)

گرگ لجندری (Legendary Wolf)

گاومیش کوها‌ن‌دار سفید لجندری (Legendary White Bison)

آهوی نر لجندری (Legendary Buck)

گاومیش کوهان‌دار تاتانکا لجندری (Legendary Tatanka Bison)

پستاندار آهومانند لجندری (Legendary Pronghorn)

گربه وحشی پشمالو لجندری (Legendary Cougar)

پلنگ لجندری (Legendary Panther Giaguaro)

پلنگ لجندری جگوار تنها زمانی که نِه چالش مستر هانتر را کامل کرده باشید ظاهر می‌شود. بعد از اینکه چالش‌های مستر هانتر را کامل کردید، این جانور را می‌توانید در منطقه Bolder Blade، جنوب رودس پیدا و شکار کنید.


کلبه‌های چوبی

رد دد ریدمپشن 2 نوزده کلبه چوبی دارد. شاک‌ها کلبه‌های چوبی هستند که در سراسر جهان بازی یافت می‌شوند. از این کلبه‌های چوبی بیشتر از 5 تا وجود دارد اما برای این مورد تنها کافیست پنج تا را پیدا کنید. البته با انجام ماموریت‌های داستانی با چندتایی برخورد خواهید کرد بنابراین زیاد نگران این مورد هم نباشید. به غیر از کلبه‌های شماره 13 و 17 که در ادامه مشاهده می‌کنید، دیگر کلبه‌ها را می‌توانید از آغاز فصل دو بازدید کنید. داخل این کلبه‌ها آیتم‌های مفید و گاهی اوقات کارت‌های سیگاری نیز یافت می‌شوند. کلبه‌های شماره 13 و 17 در اواخر بازی در دسترس قرار می‌گیرند. بعضی از بازیکنان بعد از پایان داستان این دو کلبه را پیدا کرده‌اند.

هیچ کدام از این کلبه‌ها از دست دادنی نیستند و در هر زمان و حتی بعد از کامل کردن داستان می‌توانید آن‌ها را پیدا و آیتم‌های موجود را لوت کنید. برای اینکه از پیشرفت خود آگاه شوید به منوی ایست بروید در Progress سپس Total Completion بخش مربوط به Shacksها را مشاهده کنید.

نقشه لوکیشن کلبه‌ها

این نقشه مکان تمام کلبه‌های موجود در بازی را به شما نشان می‌دهد. برای اندازه کامل، روی نقشه کلیک کنید.

برای مکان دقیق‌تر هر کلبه تصاویر پایین را مشاهده کنید.

کلبه 1#

کلبه 2#

کلبه 3#

کلبه 4#

کلبه 5#

کلبه 6#

کلبه 7#

کلبه 8#

کلبه 9#

کلبه 10#

کلبه 11#

کلبه 12#

کلبه 13#

کلبه 14#

کلبه 15#

کلبه 16#

کلبه 17#

کلبه 18#

کلبه 19#


مخفیگاه باندها

در رد دد ریدمپشن 2 با شش مخفیگاه باندها طرف هستیم که باید آن‌ها را پیدا کنیم. پیدا کردن این مخفیگاه‌ها لازمه 100 درصد تکمیلی بازی هستند. این بخش از راهنما به شما آموزش خواهد داد تا تمام مخفیگاه‌ها را پیدا کنید. در این میان چهار مخفیگاه با پیشرفت شما در طول داستان به صورت خودکار پیدا می‌شوند و دو مخفیگاه دیگر را می‌توانید بعد از اینکه به بخش داستانی Epilogue رسیدید، در ایالت نیو آستین، بخش جنوبی نقشه پیدا کنید. کاربرانی که صاحب یکی از نسخه‌های آلتیمیت یا اسپشل ادیشن بازی هستند، مخفیگاه باند دیگری را به عنوان پاداش در منطقه Twin Rocks پیدا خواهند کرد. دارندگان نسخه استاندارد بازی هیچ مخفیگاه باندی را در آن مکان پیدا نخواهند کرد.

چهار مخفیگاه باندهایی که در طول داستان پیدا می‌شوند

چهار تا از شش مخفیگاه باندهای موجود غیر قابل از دست دادن هستند زیراکه جزء ماموریت‌های داستانی هستند. بنابراین با خیال راحت داستان بازی را بدون اینکه نگران از دست دادن یا متوجه نشدن این مخفیگاه‌ها باشید، به پیش ببرید. این چهار مخفیگاه از این قرارند:

  • مخفیگاه Six Point Cabin: به صورت خودکار در فصل دوم پیدا می‌شود.
  • مخفیگاه Shady Belle: به صورت خودکار در فصل سوم پیدا می‌شود.
  • مخفیگاه Beaver Hollow: به صورت خودکار در فصل پنجم پیدا می‌شود.
  • مخفیگاه Hanging Dog Ranch: به صورت خودکار در فصل ششم پیدا می‌شود.

دو مخفیگاه باند باقی مانده

بعد از اینکه به بخش داستانی Epilogue رسیدید، دسترسی شما به بخش جنوبی نقشه، ایالت نیو آستین بازی می‌شود. اینجا می‌توانید دو مخفیگاه باند باقی مانده را پیدا کنید.

مخفیگاه Thieves Landing

این مخفیگاه در لبه شرقی نیو آستین، کنار رودخانه‌ای که به دریاچه Flat Iron متصل است، قرار دارد.

مخفیگاه Fort Mercer

در نزدیک وسط‌های نیو آستین، در Big Bravo که یکی از تقسیمات اولیه نیو آستین است، می‌توانید این مخفیگاه را پیدا کنید.

مخفیگاه نسخه‌های آلتیمیت و اسپشل ادیشن بازی

مخفیگاه Twin Rocks

در صورتی که صاحب یکی از نسخه‌های آلتیمیت یا اسپشل ادیشن بازی باشید، در منطقه Twin Rocks، شمال نیو آستین می‌توانید مخفیگاه باند را پیدا کنید. اگر با نسخه استاندارد بازی به آن مکان بروید تنها چند غریبه در آن جا ظاهر خواهند شد که باند به حساب نمی‌آیند.

به این ترتیب شما شش مخفیگاه (هفت اگر صاحب یکی از نسخه‌های آلتیمیت یا اسپشل ادیشن بازی باشید) را پیدا می‌کنید. در نیو آستین مطمئن شوید که تمام دشمنان موجود را بکشید. اگر به درستی این بخش را انجام دهید، فعالیت Gang Hideouts در راستای تکمیلی 100 درصد بازی اعمال می‌شود.


انبار خانه‌های مزرعه‌ای (Homestead Stash)

در رد دد ریدمپشن 2 شما باید انبار (صندوق) چهار خانه مزرعه‌ای را برای دریافت تروفی و اچیومنت Breaking and Entering بازیابی کنید (به عبارتی لوت کنید). این بخش از راهنما مکان تمام خانه‌های مزرعه‌ای و انبار آن‌ها را به شما نشان خواهد داد. در جموع هفت خانه مزرعه‌ای برای بازیابی وجود دارند که تنها به چهار تای آن نیاز نیاز است بنابراین از بین این هفت خانه چهار تا را به دلخواه انتخاب کنید. آخرین آن‌ها که در Willard’s Rest قرار دارد تنها بعد از رسیدن به فصل ششم در دسترس قرار می‌گیرد. دیگر خانه‌های مزرعه‌ای را می‌توانید از اوایل فصل دوم بازیابی و لوت کنید، البته پیشنهاد می‌کنم که هرچه سریع‌تر لوت کردن آن‌ها را شروع کنید، به این دلیل که در اواخر بازی برخی از ساکنان این خانه‌ها ممکن است که دیگر ظاهر نشوند و به این ترتیب شما نتوانید برای پیدا کردن سرنخ‌ها آن‌ها را بازجویی کنید. یا در بدترین سناریوی ممکن تصادفی ساکنان این خانه‌ها را بکشید که در این صورت وضعیت را برای خودتان پیچیده می‌کنید. پس بهتر است که هرچه سریع‌تر بازیابی آن‌ها را شروع کنید.

یک نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که مطمئن شوید تمام چیزهای هر خانه را لوت کنید نه اینکه صندوق آن را لوت کنید و خانه را ترک کنید. برخی از بازیکنان زمانی که فقط صندوق این خانه‌ها را لوت کرده‌اند، تروفی و اچیومنت Breaking and Entering برای‌شان باز نشده است به همین دلیل برای جلو گیری از این اتفاق همه چیز را لوت کنید.

انبار Chez Porter

صندوق مخفی در قسمت بالای انبار قرار دارد. برای سرقت این مکان با خاویار وقتی که ماموریت سرقت از خانه او را در فصل دوم یا فصل سوم قبول کردید، می‌روید. شما می‌توانید خاویار را در اردوگاه گروه پیدا کنید. اشاره کنم که بدون خاویار هم می‌توانید بعدا به خانه مدنظر بروید اما مشخص نیست که آیا در این صورت یکی از چهار خانه تروفی و اچیومنت “Breaking and Entering” محسوب می‌شود یا خیر. بعد از داستان هم احتمال وجود دارد که بتوانید صندوق خانه را پیدا کنید. در داخل طویله شما می‌توانید از نردبانی به طبقه بالا بروید تا صندوق انبار را در کنار چند کومه علف خشک پیدا کنید. صندوق گنج شامل 2 تا 50 دلاری و یک کیسه جواهرات است. باز هم اشاره می‌کنم که مطمئن شوید همه چیز را در خانه‌ها لوت کنید.

مزرعه Aberdeen Pig

هنگامی که به مزرعه می‌رسید، یه نفر نشسته روی ایوون که با شما سلام می‌کند. جواب سلام او را بدهید، با او حرف بزنید و وی را به داخل خانه دنبال کنید. سپس از خانه دزدی کنید. همچنین مطمئن شوید که از خانه خارج شوید و از درِ جنوبی خانه داخل شوید. این در شما را به صندوق آن خانه می‌برد. توجه کنید که درِ جنوبی خانه تا زمانی که با آن شخص وارد خانه نشوید، بسته است بنابراین ابتدا با او وارد خانه شوید، تمام خانه را لوت کنید و سپس از در پشتی وارد مکانی که صندوق انبار در آن قرار دارد، شوید. صندوق مدنظر تنها حاوی 2 تا 50 دلار است.

خانه Lonnie’s Shack

داخل خانه Lonnie’s Shack با چهار مرد رو به رو می‌شوید. قبل از اینکه وارد خانه شوید، بهتر است به صورت دستی بازی را ذخیره کنید. سه نفر را بکشید و یکی را زنده نگه دارید. اسلحه خود را به سمت بازمانده نشانه بگیرید و او را تهدید کنید تا مکان صندوق را به شما نشان دهد. مکان صندوق بسته به شخصی که زنده نگه می‌دارید متفاوت خواهد بود؛ برای مثال ممکن است زیر بالش یکی از تخت‌ها یا در کیسه غله در آشپزخانه باشد اما اگر هر چهار نفر را بکشید یا اینکه آخرین بازمانده را بازجویی نکنید، قادر نخواهید بود صندوق آن خانه را پیدا و بازیابی کنید.

عمارت Van Horn

ویلایی در جنوب پست بازرگانی Trading Horn وجود دارد. شما گاهی اوقات ممکن است دو نفر را در داخل ویلا پیدا کنید (این کاملا تصادفی است). آن‌ها هفته‌ای یک‌ بار در یک زمان تصادفی در ویلا هستند. بعضی از بازیکنان در زمان شب آن‌ها را پیدا کردند، من آن‌ها را در روز پیدا کردم (می‌توانید یک کمپ درست کنید تا زمان را به جلو ببرید). شب‌ها می‌توانید دو نفر را پیدا کنید که در طبقه پایین‌تر ویلا می‌خوابند اما در طول روز ممکن است فقط بنشینند یا قدم بزنند. پول را از روی میز آن‌ها به سرقت ببرید (طبقه پایین) و همه چیز دیگر را در خانه لوت کنید. برای من یک ساعت طول کشید تا بالاخره آن‌ها را در طول روز پیدا کردم. 20 شب پشت سرهم به ویلا سر می‌زدم اما نشانه‌ای از این دو نفر را پیدا نکردم و آن‌ها در طول شب هیچ وقت آنجا نبودند. سپس بازی را دوباره راه‌اندازی کردم، فعالیت‌های دیگری انجام دادم و وقتی که برگشتم آن‌ها در اولین تلاش من در ویلا حضور داشتند. حضور داشتن یا نداشتن این دو نفر در طول شب و روز کاملا تصادفی است و اگر مثل من درگیر شدید، یک بار بازی‌تان را راه‌اندازی کنید تا شاید جواب دهد.

خانه Jacksonها

به خانه جکسون‌ها وارد شوید، در داخل خانه یا با پسر یا با پدر ملاقات خواهید کرد. در اتاق نشیمن تفنگ ساچمه‌ای را بردارد و پسر را تهدید کنید تا مکان صندوق را به شما بگوید. موقعیت صندوق تصادفی است و می‌تواند در داخل شومینه اتاق نشیمن باشد یا بیرون از خانه، به سمت راست ورودی، یک سوراخ کوچک در کنار خانه با یک جعبه داخل آن وجود دارد. جعبه را باز و آن را لوت کنید. سپس تمام چیزهای خانه را لوت کنید مخصوصا پک‌های سیگاری که در صندوق اتاق پسر و تفنگ ساچمه‌ای که در اتاق نشیمن قرار دارند. برای اطمینان بیشتر، تنها زمانی که با پسر رو به رو شدید صندوق را بازیابی کنید چونکه برای بعضی از بازیکنانی که با پدر رو به رو شده‌اند و صندوق را پیدا کرده‌اند، در جهت دریافت تروفی و اچیومنت “Breaking and Entering” محسوب نشده است.

کلبه Watsonها

در داخل کلبه واتسون‌ها پیرزنی را مقالات خواهید کرد. وارد خانه پیرزن شوید، از نردبان پشتی برای پایین رفتن به زیرزمین استفاده کنید. در زیرزمین تفنگ ساچمه‌ای را به‌دزدید و خانه را ترک کنید. برداشتن شات‌گان برای دریافت تروفی و اچیومنت مربوطه کافی است اما اگر می‌خواهید چیزهای دیگری به‌دزدید، در نزدیکی کلبه کمپی برپا کنید و دوبار پشت سرهم بخوابید تا به یک روز جلوتر بروید. سپس وارد خانه که شدید با چهار پسر پیرزن رو به رو می‌شود. هر چهار پسر را بکشید تا صندوقی که قبلا روی میز آشپزخانه بود، اکنون ظاهر شود. صندوق حاوی 73 دلار پول مفت است.

استراحتگاه Willard (همان Rocky Seven)

این تنها زمانی که اولین ماموریت فصل ششم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد. به آنجا بروید و با ساکن زن صحبت کنید و سپس به او یاد بدهید که چگونه شکار کند. پس از گذشت دو روز به آنجا برگردید (کمپی برپا کنید و بخوابید تا زمان را به جلوتر ببرید). بعد از اینکه زن را دوباره مقالات کردید، با او مسابقه تیراندازی انجام دهید، سپس او را به داخل خانه دنبال کنید. با او شام بخورید و صندوقی که کنار تخت او قرار دارد را لوت کنید. همانند تمام خانه‌های دیگر، تمام چیزهای این خانه را نیز لوت کنید.

نکته جانبی: شما ممکن است با اشخاص تصادفی برخورد کنید که به شما درباره دزدی خانه در “Rocky Seven” می‌گویند که روی نقشه همان “Willard’s Rest” است. پس این دو مورد را از هم جدا نکنید چونکه در اصل منظور همان استراحتگاه Willard است.


باونتی‌ها

رد دد ریدمپشن 2 دارای شش باونتی است که آن‌ها را می‌توانید اداره‌های کلانتر شهرهای بزرگ پیدا کنید. این باونتی‌ها داخل اداره کلانتر به عنوان پوستر روی دیوار قرار دارند. شما باید پنج باونتی را برای تکمیلی 100 درصد قبول و کامل کنید. باونتی‌ها را می‌توانید در شهرهای والنتاین (Valentine)، رودس (Rhodes)، سنت دنیس (Saint Denis)، استرابری (Strawberry)، بلک واتر (Blackwater) و تامبل‌وید (Tumbleweed) پیدا کنید.

بعد از اینکه کمی در روند داستان پیش رفتید، به محض اینکه وارد این شهرها شدید، باونتی‌ها روی نقشه ظاهر می‌شوند. برای قبول و انجام باونتی‌ها شما باید وارد اداره کلانتر این شهرها شوید و سپس پوستر مربوط به باونتی روی دیوار را بردارید. پس از اینکه پوستر را برداشتید ماموریت باونتی شروع می‌شود. حال که وارد ماموریت باونتی شدید، محدوده‌ای از نقشه دایره‌وار به شکل سفید درمی‌آید که یعنی شما بایستی در آن محدوده دنبال خلافکارانی که باونتی روی آن‌ها قرار داده شده، بگردید. ماموریت باونتی به این صورت است که شخص مورد نظر را با لسو (طناب) می‌گیرید، سپس دست و پاهایش را با طناب می‌بندید و روی پشت اسب خود می‌گذارید و در آخرین مرحله خلافکار را به اداره کلانتر برده و تحویل مامور قانون می‌دهید. برای گرفتن هر خلافکار، به عبارتی برای کامل کردن هر باونتی، پاداش پولی دریافت خواهید کرد.

به یک نکته اشاره کنم که از قابلیت آتوپایلت اسب برای رفتن به مکان خلافکار و برگشتن به اداره کلانتر استفاده کنید. برای این کار، روی نقشه هر مکان راکه خواستید بروید، علامت گذاری کنید، سپس سوار اسب خود شوید و با دکمه :x: پلی استیشن 4 / :a: ایکس باکس وان شروع به سواری کنید، در آخر Touchpad :touchpad: پلی استیشن 4 / View-Button :view: ایکس باکس وان را نگه دارید تا صحنه سینماتیک مربوطه نمایش داده شود و پس از آن دستتان روی از روی تمام دکمه‌ها بردارید تا اسب به طور اتوماتیک و بدون دخالت دست به مکان علامت گذاری شده برود. این روش همان فست تراول نیست اما تقریبا بسیاری شبیه به هم هستند. اشاره کنم که باید روی خیابان‌ها این روش از مسافرت را انجام دهید تا به درستی جوابگو باشد.

در ادامه باونتی‌های هر شهر را مشاهده می‌کنید.

باونتی والنتاین (Valentine)

باونتی رودس (Rhodes)

باونتی سنت دنیس (Saint Denis)

باونتی استرابری (Strawberry)

باونتی بلک واتر (Blackwater)

باونتی تامبل‌وید (Tumbleweed)

این تمام باونتی‌هایی بود که می‌توانید در جهان و شهرهای رد دد ریدمپشن 2 قبول و انجام دهید. یادتان باشد که خودتان هم می‌توانید باونتی دیگر شکارچیان جایزه‌بگیر و ماموران قانون باشید. برای آشنایی کامل با باونتی‌ها، به خصوص باونتی بلک واتر و خلاصی از دست باونتی‌ها، همچنین همه چیزهایی که باید در مورد اسب‌ها و اصطبل‌ها باید بدانید به راهنمای Red Dead Redemption 2؛ نکات و ترفندها: بخش دوم مراجعه کنید.

بخش سوم پیش نیازهای Collectibles نیز به پایان رسید. در قسمت بعد راهنمای Red Dead Redemption 2 به بخش آخر این پیش نیازها خواهیم پرداخت. امیدوارم که این قسمت نیز مورد توجه شما کاربران خوب وینفون قرار گرفته باشد. در روزهای آینده منتظر قسمت‌های دیگر باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,