همان طور که گفتیم راهنمای قسمت پانزدهم بازی Red Dead Redemption 2 به بخش دوم فعالیت‌های Collectibles اختصاص دارد. در این بخش لوکیشن‌های سنگ‌های حکاکی شده، ماموریت‌های شکاری و نقشه‌های گنج را هایلایت خواهیم کرد. شما همراهان همیشگی وینفون در ادامه با ما باشید.

حکاکی‌های سنگی

رد دد ریدمپشن 2 ده سنگ حکاکی شده دارد که هریک در مکانی منحصر به فرد قرار دارند. این حکاکی‌ها بخشی از ماموریت غریبه Geology for Beginners را تشکیل می‌دهند و همان طور که می‌دانید لازمه تکمیلی 100 درصد نیز هستند. هیچ کدام از این حکاکی‌ها از دست دادنی نیستند و می‌توانید در هر ترتیبی بعد از پایان دادن به داستان بازی سراغشان بروید. همان طور که از نامشان مشخص است، تصاویر هستند که روی سنگ‌ها حکاکی شده‌اند. این راهنما لوکیشن هر یک همراه با ماموریت مربوطه را به شما آموزش خواهد داد.

نقشه سنگ‌های حکاکی شده

شروع ماموریت سنگ‌های حکاکی شده با Geology for Beginners

پیدا کردن سنگ‌های حکاکی شده در واقع بخش از ماموریت Geology for Beginners است. این ماموریت در کلبه شمال غربی استرابری شروع می‌شود. وقتی به آن جا رسیدید با شخصی رو به رو می‌شود. با او حرف بزنید تا ماموریت در لوکیشن تصویر پایین شروع شود.

در هنگام صحبت شما با این شخص، او درباره حکاکی‌هایی که روی 10 سنگ نقش بسته‌اند حرف می‌زند و شما باید مختصات این سنگ‌ها را از طریق پست به او ارسال کنید. ما ابتدا تمام 10 سنگ را پیدا می‌کنیم سپس اطلاعات را به او ارسال خواهیم کرد. دو روز بعد از طرف این شخص دعوت‌نامه‌ای دریافت می‌کنیم که از ما می‌خواهد به کلبه‌اش برویم.

سنگ حکاکی‌شده 1#

اولین سنگ در آخر جاده، روی کوهستان Mount Hagen ناحیه Grizzlies West قرار دارد. همانند دیگر Collectibleهای مشابه، این یکی نیز درون سنگ حکاکی شده است.

سنگ حکاکی‌شده 2#

دومین سنگ در Whinyard Straight قرار دارد. حکاکی‌های این سنگ رو به رودخانه آن منطقه است.

سنگ حکاکی‌شده 3#

در غرب Cumberland به سمت لبه کوه حرکت کنید تا با مسیر کوچکی مواجه شوید که شما را به سمت پایین می‌برد. از این مسیر به پایین بروید تا سرانجام با سنگ حکاکی شده رو به رو شوید. البته می‌توانید از بالای کوه به پایین پرش کنید اما برای اینکار باید نوار سطح سلامت شما پر باشد.

سنگ حکاکی‌شده 4#

این یکی سخت‌ترین سنگ حکاکی شده است که باید پیدا کنید. از ایستگاه Bacchus به سمت کوه‌ها از جنوب (طرف جنوب رودخانه) نزدیک شوید، سپس به بالای کوه بروید. از مسیری که از بالای کوه به پایین منتهی می‌شود؛ عبور کنید (مسیر بین دو درخت بالای کوه) تا به سنگ حکاکی شده که رو به روی رودخانه است مواجه شوید.

سنگ حکاکی‌شده 5#

دیگر سنک حکاکی شده در جنوب Moonstone Pond قرار دارد. روی زمین مسطح که قرار گرفتید، رو به روی خود سنگی هرم شکل خواهید دید که حکاکی درون آن قرار دارد.

سنگ حکاکی‌شده 6#

در Roanoke سنگ حکاکی شده رو به جاده است. روی جاده هم می‌توانید این حکاکی را مشاهده کنید.

سنگ حکاکی‌شده 7#

در طرف شرق Elysian Pool تخته سنگ بزرگی را مشاهده می‌کنید که حکاکی درون آن قرار دارد.

سنگ حکاکی‌شده 8#

نزدیک بالای کوهی در شمال غربی ایستگاه Flatneck تخته سنگ صاف و بزرگی را مشاهده خواهید کرد که حکاکی درون آن صورت گرفته است.

سنگ حکاکی‌شده 9#

در امتداد لبه‌ی کوه حرکت کنید تا مسیری را مشاهده کنید که به سمت پایین جایی که یک اسکلت بزرگ روی زمین قرار دارد، منتهی می‌شود. به سمت پرتگاه دایره‌وار بچرخید تا حکاکی روی سنگ راکه رو به دره پایین کوه است، مشاهده کنید.

سنگ حکاکی‌شده 10#

آخرین سنگ حکاکی شده را می‌توانید در کنار دریاچه Owanjila پیدا کنید. حکاکی رو به دریاچه است.

ارسال متخصات 10 سنگ حکاکی شده در اداره پست

به اداره پست هر شهری که می‌خواهید بروید (اگر به ترتیب بالا سنگ‌های حکاکی شده را پیدا کرده باشید، اداره پست استرابری نزدیک‌ترین است)، با کارمند صحبت کنید و متخصات را به Francis Sinclair ارسال کنید (تصویر پایین اداره پست استرابری را نشان می‌دهد).

دریافت دعوت‌نامه بعد دو روز

اجازه دهید دو روز از زمان بازی بگذرد. برای این کار از شهر خارج شوید، کمپی برپا کنید و دو بار پشت سرهم بخوابید تا یک روز بازی بگذرد، سپس چند دقیقه (زمان واقعی نه درون بازی) صبر کنید و دوباره دو بار پشت سرهم بخوابید تا دو روز بگذرد. حال به اداره پست برگردید و نامه را بررسی کنید. نامه تحت عنوان Invitation From Francis Sinclair همراه با چند پاداش به پاس زحماتی که برای پیدا کردن لوکیش‌های سنگ‌های حکاکی شده کشیدید، برای شما ارسال شده است. در این دعوت‌نامه قرانسیس شما را به کلبه‌اش، جایی که ماموریت را آغاز کردید دعوت می‌کند.

به نزد Francis Sinclair برگردید

آخرین کار شما این است که به مکانی که ماموریت را آغاز کردید، بازگردید. بعد از اینکه دعوت فرانسیس را پذیرفتید، چند ساعت (درون بازی) صبر کنید تا علامت او با یک آیکون علامت سوال سفید رنگ روی نقشه ظاهر شود. دوباره می‌توانید کمپی برپا کنید و بخوابید تا زمان درون بازی را به جلو ببرید.

اکنون که به خانه فرانسیس رسیدید، وارد منزل شوید. سپس خواهید یافت که فرانسیس یک سال است که مرده است اما همسر او فرزندی در آغوش دارد که دقیقا همان خال مادرزادی فرانسیس را دارد. روی دیوار خانه می‌توانیم اسنادی که فرانسیس جمع آوری کرده است را مشاهده کنیم. در وسط این اسناد مردمانی را می‌بینید که از طریق پورتال‌ها بین گذشته، حال و آینده رفت و آمد می‌کنند.

خب الان شاید بسیاری از شما در این فکر باشید که چه اتفاقی افتاده است؟ باید بگویم که فرانسیس سینکلر مسافر زمان است و حکاکی‌های سنگی آسمان خراش‌ها، شهرها و همچنین یکپارچه‌های باستانی را نشان می‌دهد. شخصی از آینده این حکاک‌ها را برجای گذاشته است. حال سوال دوم این است که چرا در وهله اول فرانسیس مختصات این حکاکی‌ها را از ما درخواست کرد؟ او حتما می‌دانست که در جایی بین حکاکی‌ها یک پورتال (دوازه‌ای بین زمان) وجود دارد بنابراین می‌خواست هر یک را بررسی کند. او به طریقی به خط زمانی ما آمده بود، دوره‌ای که بیش از یک سال از مرگ او گذشته بود و می‌خواست پورتالی پیدا کند که او را به خط زمانی خودش بازگرداند.

بعد از کات‌سنینی که در این میان مشاهده می‌کنید، حتما به داخل کلبه برگردید و قطب‌نمای Old Brass Compass را بردارید. این آیتم را می‌توانید به یک تیلزمن مفید تبدیل کنید. اگر سریع به کلبه برنگردید و بعدا بخواهید این کار را انجام دهید، در کلبه بسته می‌شود و شما نمی‌توانید قطب‌نما را لوت کنید. کار شما با سنگ‌های حکاکی شده تمام شد!


ماموریت‌های شکار

رد دد ریدمپشن 2 پنج لوکیشن ماموریت شکار دارد. کامل کردن تمام ماموریت‌های شکار لازمه تکمیلی 100 درصد است. در ادامه یاد خواهید گرفت که چگونه بهترین لاشه‌ها را به دست آورید و کجا جانوران این ماموریت‌ها را پیدا کنید. چهار ماموریت اول از فصل دوم در دسترس قرار می‌گیرند (اما به دلیل اینکه قابلیت دِد آی را تا فصل ششم در اختیار ندارید و نمی‌توانید نقاط حیاتی جانوران را شناسایی کنید، کشتن این جانوران با یک تیر تقریبا غیرممکن است بنابراین تا پایان داستان بازی سراغ این ماموریت‌ها نروید). دلیل دیگری که باید صبر کنید تا داستان بازی را کامل کنید این است که آخرین ماموریت شکار در بخش داستانی Epilogue در دسترس قرار می‌گیرد.

برای شروع این ماموریت‌ها باید پوستری در یکی از ایستگاهای قطار بازی پیدا کنید. روش کار این ماموریت‌ها این است که از شما می‌خواهد نوع خاصی از جانوران (در حالت ایده آل جانوری با کیفیت سه ستاره) را با اسلحه‌های که در ادامه مشخصات آن‌ها را خواهید دید، شکار کنید. این لاشه‌ها باید در حالت بی‌نقص خود قرار داشته باشند، به این معنا که باید با یک شلیک به نقطه ضعف، جانور را شکار کنید. جانورانی که کیفیت سه ستاره دارند، حتما با یک شلیک به شما لاشه بی‌نقص می‌دهند. البته گاهی اوقات می‌توان از جانوران یک یا دو ستاره نیز لاشه بی‌نقص گرفت اما اغلب آن‌ها در حالت “خوب” قرار دارند نه حالت “بی‌نقص”. کار شما این است که تمام جانوران مورد نظر را شکار کنید و لاشه آن‌ها را بردارید و از آن‌هایی که سه ستاره هستند خیلی خیلی مراقبت کنید. برای این ماموریت‌ها هیچ وقت پوست حیوانات را نکنید بلکه لاشه‌ی آن‌ها را بردارید تا اعلانی در رابطه با ماموریت در گوشه بالا سمت چپ نمایشگرتان دریافت کنید.

بعد از اینکه تمام جانوران مورد نیاز یک ماموریت را شکار کردید، به اداره پست بروید و یک Filled Request به خانم هابز ارسال کنید. بعد از این کار، اجازه دهید 24 ساعت زمان بازی بگذرد سپس برای دریافت پاداش و آغاز ماموریت بعدی به اداره پست برگردید. جانوران در مکان‌های خاصی ظاهر می‌شود که در ادامه به آن‌ها خواهم پرداخت.

نکته مهم: ترینکت Buck برای این ماموریت‌ها بسیار مفید است. این ترینکت هنگامی که جانوران را جمع آوری می‌کنید کیفیت‌ آن‌ها را افزایش می‌دهد. این ترینکت را می‌توانید از پوست کندن قوچ لجندری به دست آورید. بعد از اینکه این جانور لجندری را شکار کردید و پوست آن را کندید به فروشگاه Fence بروید و ترینکت Buck را کرافت کنید. با این تریکنت شانس اینکه جانوران یک یا دو ستاره در حالت بی‌نقص باشند بسیار بالا است.

چطور بهترین لاشه‌ها را به دست آوریم

 1. اولین قدم این است که طعمه (تله9 را از Trapper یا فروشگاه‌های عمومی خریداری کنید. برای تمام جانوران ماموریت‌های شکار به طعمه Herbivore نیاز دارید. تعداد 99 عدد از این طعمه را در اینونتوری خود داشته باشید.
 2. دومین قدم، رایفل Varmint را از اسلحه فروشی خریداری کنید (البته اگر این رایفل را ندارید، وگرنه نیازی به خرید دوباره نیست).
 3. پوستر ماموریت شکار را از اداره پست بردارید و به ناحیه شکار بروید، سپس طعمه را دور از دست (دور از جاده) جایی که به راحتی بتوان نزدیک شدن جانور به طعمه را دید، قرار دهید. برای مثال، طعمه را در جایی غیر از علف‌های بلند قرار دهید و خودتان به بالای تپه‌ای که دید بهتری دارید بروید. خم شوید و حداقل بیست متر از طعمه فاصله بگیرید.
 4. وقتی که جانوری به طعمه نزدیک شد، از دوربین برای مطالعه آن استفاده کنید. سپس نام جانور را به شما نشان می‌دهد. با دوربین می‌توانید نوع کمیاب بودن جانور را در گوشه پایین سمت راست بیابید. جانوران سه ستاره‌ای همیشه در صورتی که با یک شلیک کشته شوند پوست بی‌نقص به شما می‌دهند اما کمیاب بودن آن‌ها مثل بردن بلیط لاتاری تصادفی است. در صورتی که ترینکت لجندری Buck را داشته باشید، حتی اگر جانور یک یا دو ستاره باشد می‌توانید لاشه بی‌نقص بگیرید. تیرهای Small Game به این دلیل که شانس بیشتری برای دادن لاشه بی‌نقص می‌دهند، گزینه‌ی بهتری است.
 5. شما باید جانور را با یک شلیک شکار کنید. برای اینکه موفق شوید، به نقطه ضعف جانور که معمولا قلب یا سر است شلیک کنید. برای اینکه تمام تقاط ضعف یک جانور را ببینید باید دِد آی (این قابلیت نقاط ضعف جانوران را هایلایت می‌کند) را در اختیار داشته باشید. این قابلیت در طی فصل ششم و با کامل کردن ماموریت Goodbye, Dear Friend به دست می‌آید. خب، بله شما باید ابتدا داستان بازی را کامل کنید سپس به سراغ این ماموریت‌ها بروید.
 6. برای اینکه یک شلیک عالی داشته باشید، باید از اسلحه مناسب استفاده کنید. اگر از کالبیر بیش از حد بزرگ استفاده کنید به لاشه صدمه می‌زنید. اسلحه مناسب برای شکار این جانوران رایفل Varmint است اما تیرهای Small Game برای جانوران کوچک جثه مناسب‌تر است. همچنین بعد از اینکه روی جانور مطالعه کردید، اسلحه مناسب آن را در بخش Compendium مشاهده کنید. اما در کل، برای پرندگان رایفل Varmint و برای جانوران کوچک جثه تیرهای Small Game مناسب‌تر هستند.
 7. بعد از اینکه با یک شلیک جانور را شکار کردید لاشه آن را بردارید. اگر لاشه آن در حالت بی‌نقص باشد چک‌مارتی روی نمایشگر ظاهر می‌شود (دکمه :left: نگه دارید و در Wildlife Art Exhibition پیشرفت خود را مشاهده کنید). حتما ترینکت لجندری Buck را به‌همراه داشته باشید.
 8. حال که تمام لاشه جانوران مورد نیاز یک ماموریت را در حالت “بی‌نقص” دارید، به اداره پست بروید و آن‌ها را به خانم هابز ارسال کنید. تنها زمانی که لاشه تمام حیوانات موردنیاز یک ماموریت را داشته باشید می‌توانید آن‌ها را ارسال کنید. بعد از ارسال 24 ساعت صبر کنید، به اداره پست برگردید تا پاداش ماموریت اول را دریافت و ماموریت دوم را آغاز کنید.

هشدار گلیج (ماموریت بعدی شروع نمی‌شود): هنگامی که یکی از این ماموریت‌ها را کامل کردید و لاشه‌ها را به خانم هابر ارسال کردید، مطمئن شوید که لاشه بی‌نقص دیگری برای ماموریت بعدی در اینونتوری خود نداشته باشید. در غیر این صورت ممکن است بازی گلیج پیدا کند و ماموریت بعدی هرگز آغاز نشود. این یعنی کامل کردن پنج ماموریت شکار غیرممکن می‌شود و تکمیلی 100 درصد هم ناتمام باقی می‌ماند.

هشدار گلیج دو (پوسترهای شکار در دسترس نیستند): برخی از بازیکن‌ها گزارش دادند که پوستر این ماموریت‌ها برای‌شان در دسترس نیست. این گلیج احتمالا به خاطر این است که ماموریت The Ties that Bind U هنوز فعال است و آن را کامل نکرده‌اند. اگر این مشکل برای شما هم پیش آمده به احتمال بالا به این دلیل است که ماموریت The Ties that Bind U قبول کرده‌اید اما هنوز آن را کامل نکرده‌اید بنابراین پایان دادن به این ماموریت ممکن است مشکل شما را حل کند.

لوکیشن‌های ماموریت شکار

لوکیشن پوستر 1#: اداره پست والنتاین

لوکیشن پوستر 2#: اداره پست استرابری

لوکیشن پوستر 3#: اداره پست رودس

لوکیشن پوستر 4#: اداره پست سنت دنیس

لوکیشن پوستر 5#: اداره پستف پست بازرگانی ون هورن

ماموریت شکار یک

جانوران مورد نیاز: سنجاب و خرگوش بالغ (Squirrel ،Adult Rabbit)

لاشه سنجاب (در حالت بی‌نقص)

مانند خرگوش‌ها، سنجاب‌ها تقریبا در هر جایی از نیمه شمال نقشه پیدا می‌شوند. آن‌ها به طور خاص معمولا در لبه بالا سمت راست نقشه پیدا می‌شوند. سنجاب‌ها بسیار کوچک هستند و دیدن آن‌ها در بین چمن کمی مشکل است. من آن‌ها را با قرار دادن یک تله Herbivore در جاده پیدا کردم شما هم این کار را انجام دهید تا آن‌ها را پیدا کنید.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه خرگوش بالغ (در حالت بی‌نقص)

خرگوش‌ها تقریبا در هر جایی از نیمه شمال نقشه پیدا می‌شوند. حتی ممکن است درحالی که روی جاده می‌دوند با آن‌ها رو به رو شوید. خرگوش‌ها رایج‌ترین جانوران این بازی هستند.

 • اسلحه مناسب: رایفل Varmint

ماموریت شکار دو

جانوران مورد نیاز: پرنده سهره کاکل قرمز، موش و دارکوب (Cardinal ،Rat, ،Woodpecker)

لاشه پرنده سهره کاکل قرمز (در حالت بی‌نقص)

همان طور که گفتم سهره کاکل قرمز نوعی پرنده است و ممکن است در حالی که پرواز می‌کند یا نشسته است آن را پیدا کنید. مواظب باشید که با نزدیک شدن به آن‌ها، پرواز می‌کنند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه موش (در حالت بی‌نقص)

به شخصه همیشه چندتا موش را در غار پشت آبشار Elysian Pool پیدا می‌کنم. شما هم در طول روز وارد این غار شوید تا چند موش را شکار کنید. فراموش نکنید که یک چراغ هم همراه خود داشته باشید، تا آخر غار پیش بروید تا با موش‌ها مواجه شوید. از تیرهای Small Game استفاده کنید. با این تیرها از یک موش یک ستاره‌ای لاشه بی‌نقص گرفتم.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه دارکوب (در حالت بی‌نقص)

یکی از رایج‌ترین پرندگان بازی دارکوب است که تقریبا در هر جایی از قسمت شمالی نقشه ظاهر می‌شوند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

ماموریت شکار سه

جانوران مورد نیاز: موش خرمایی زمینی، پری شاهرخ طلایی، پرنده سینه سرخ و صاریغ (Chipmunk ،Oriole ،Robin ،Opossum)

لاشه موش خرمایی زمینی (در حالت بی‌نقص)

موش‌های خرمایی شبیه به سنجاب ها هستند و هر دو دارای اندازه‌ای یکسان هستند و در مناطق هم‌پوشانی ظاهر می‌شوند. موش‌های خرمایی نسبت به سنجاب‌ها کمیاب‌تر هستند اما در مناطق بیشتری یافت می‌شوند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه پرنده سینه سرخ (در حالت بی‌نقص)

سینه سرخ نوعی پرنده است که تنها در چند مکان خاص ظاهر می‌شود.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه پری شاهرخ طلایی (در حالت بی‌نقص)

یک پرنده بزرگ جثه که تنها در چند محدوه‌ی کوچک ظاهر می‌شود. تنها در مناطقی که روی نقشه مشخص شده‌اند دنبال این پرنده بگردید.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه صاریغ (در حالت بی‌نقص)

تنها در چند منطقه پیدا می‌شوند نه جای دیگری بنابراین تنها در مناطقی که روی نقشه مشخص شده‌اند دنبال این جانور بگردید.

 • اسلحه مناسب: رایفل Varmint

ماموریت شکار چهار

جانوران مورد نیاز: مرغ نغمه‌سرا، گنجشک، وزغ، غوک بزرگ، راسو (Songbird ،Sparrow ،Toad ،Bullfrog ،Skunk)

لاشه مرغ نغمه‌سرا (در حالت بی‌نقص)

مرغ نغمه‌سرا از رایج‌ترین پرندگان این بازی هستند و تقریبا در هر جا ظاهر می‌شوند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه گنجشک (در حالت بی‌نقص)

یک پرنده رایج که تقریبا در هر جای شمال نقشه ظاهر می‌شوند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه وزغ (در حالت بی‌نقص)

وزغ‌ها تنها در نزدیکی آب ظاهر می‌شود. جاهایی مانند رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و جزیره‌ها.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه غوک بزرگ (در حالت بی‌نقص)

آن‌ها مانند وزغ‌ها نزدیک آب ظاهر می‌شوند اما در مکان‌های کم‌تری نسبت‌ به وزغ‌ها. غوک‌ها را با وزغ‌ها اشتباه نگیرید چون دو گونه متفاوت هستند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه راسو (در حالت بی‌نقص)

راسوها را می‌توان در هر جای نقشه پیدا کرد اما در شمال شرق بیشتر یافت می‌شوند.

 • اسلحه مناسب: رایفل Varmint

ماموریت شکار پنج

جانوران مورد نیاز: پرنده بال‌لاکی سدری، خفاش، زاغ، کلاغ و سگ آبی (Cedar Waxwing ،Bat ،Blue Jay ،Crow ،Beaver)

لاشه پرنده بال‌لاکی سدری (در حالت بی‌نقص)

بال‌لاکی سدری نوعی پرنده است ک در مناطق محدودی یافت می‌شوند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه خفاش (در حالت بی‌نقص)

خفاش‌ها تنها در غارها پیدا می‌شوند. برای مثال غار پشت آبشار Elysian Pool (از درون آبشار رد شوید تا وارد غار مربوطه شوید).

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه زاغ (در حالت بی‌نقص)

زاغ نوعی پرنده با رنگ آبی است که تنها در چند منطقه‌ای که در تصویر پایین مشخص شده‌اند، ظاهر می‌شوند. زاغ‌ها دوست دارند کنار آب‌ها زندگی کنند.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه کلاغ (در حالت بی‌نقص)

کلاغ‌ها در میان رایج‌ترین پرندگان بازی قرار دارند. می‌توان آن‌ها را نشسته یا در حال پرواز پیدا کرد.

 • اسلحه مناسب: تیرهای Small Game یا رایفل Varmint

لاشه سگ آبی (در حالت بی‌نقص)

سگ‌های آبی تنها در مناطقی که روی نقشه پایین مشخص شده‌اند، یافت می‌شوند. به این مکان‌ها بروید و آن‌ها را شکار کنید.

 • اسلحه مناسب: رایفل Varmint

پس از اینکه تمام ماموریت‌های شکار خانم هابر را کمال کردید، بعد از گذشت یک تا دو روز او شما را به کلبه‌اش دعوت می‌کند. دعوت‌نامه او را بخوانید و سپس به مکانی که روی نقشه علامت گذاری می‌شود بروید. خانم هابز به عنوان پاداش به شما مجسمه سنجاب را می‌دهد که می‌توانید آن را بالای شویمنه خود در Beecher’s Hope (مزرعه شما بعد از اینکه داستان بازی را کامل کردید) قرار دهید. این مجسمه شش بار دزدیده می‌شود که هر بار باید در مکانی آن را پیدا کنید و به بالا شومینه بازگردانید. تروفی و اچیومنت مربوطه پس از اینکه شش بار مجسمه را پیدا کردید، بازی می‌شود. مکان‌هایی که باید برای یافتن مجسمه بگردید از این قرارند:

 • درون صندوق اتاق جان
 • درون دودکش اتاق جان را بررسی کنید.
 • به آشپزخانه جایی که یک نردبان به اتاق زیر شیروانی پیدا می‌کنید، بروید. از نردبان بالا رفته و در صندوق سمت راست مجسمه را بازیابی کنید.
 • جنب طویله جایی که گوسفندان حضور دارند، درون چرخ دستی مجسمه را پیدا خواهید کرد.
 • داخل طویله از نردبان بالا بروید. مجسمه درون صندوق قرار دارد.
 • این دفعه مجسمه در محوطه طویله نیست بلکه در شمال ناحیه West Elizabeth، یعنی شمال استرابری روی کوهی قرار دارد. تصویر پایین

نقشه‌های گنج

همان طور که در قسمت‌های پیشین راهنما یاد گرفتید، رد دد ریدمپشن 2 دارای چهار نقشه گنج است. هیچ کدام از این گنج‌ها از دست دادنی نیستند، با این حال یکی از این گنج‌ها به‌نام Les Trésor Des Morts تنها برای کاربرانی که نسخه دیجیتال ادیشن را پیش خرید کرده یا افرادی که نسخه‌های التیمیت یا اسپشل ادیشن را خریداری کرده باشند در دسترس است. اگر اجازه دسترس به این گنج را ندارید نگران نباشید، سه گنج پیش فرض بازی تنها چیزی است که برای تکمیلی 100 درصد نیاز دارید. در صورتی هم که دسترسی به این گنج را دارید، می‌توانید یکی دیگر از گنج‌های بازی را نادیده بگیرید (البته درصورتی که می‌خواهید هرچه زودتر تکمیلی 100 را به پایان برسانید).

چیزی که در رابطه با این گنج‌ها خاص است این است که شما همیشه باید یک سری سه سرنخ را قبل از اینکه به گنج حقیقی برسید، دنبال کنید. به این صورت که یک نقشه منجر به مکان بعدی خواهد شد و مکان چهارم که شما از آن بازدید می‌کنید یک گنج واقعی خواهد داشت. بیایید شروع کنیم.

مروری بر نقشه‌های گنج:

 • نقشه گنج Jack Hall Gang (باند جک هال) = 1000 دلار
 • نقشه گنج Poisonous Trail (پویزنز تریل) = 2000 دلار
 • نقشه گنج High Stakes (های استیکز) = 1500 دلار
 • نقشه گنج Le Tresor Des Morts (لِ تریژر دز مورتز) = 2500 دلار
 • نقشه گنج Torn Mended (ترون مندِد) = یک هفت تیر
 • نقشه گنج Chick (چِک) = 35 دلار
 • Killer Clue Pieces (کیلر کلو پیسز) = به ماموریت غریبه منتهی می‌شود

نقشه گنج Jack Hall Gang (باند جک هال)

 • در دسترس بودن: به محض اینکه فصل دوم شروع شد. گنج باند جک هال بخشی از ماموریت غریبه است.
 • پاداش: دو شمش طلا که هر دو به ارزش 1000 دلار در فروشگاه Fence قابل فروش هستند.

در نزدیکی ایستگاه Flatrock یک غریبه به نام ماکسیمو (Maximo) حضور دارد که پس از صحبت با او، وی یک نقشه گنج را به شما می‌فروشد که این نقشه، نقشه گنج باند جک هال است که شما در سه مرحله باید گنج او را پیدا کنید (بعد از اینکه با ماکسیمو حرف زدید، او به شما نقشه گنجی را پیشنهاد می‌کند، شما اولین بار قبول نکنید تا قیمت آن را به 10 تا 5 دلار کاهش دهد سپس نقشه را به ارزان‌ترین قیمت از او خریداری کنید). موقعیت مکانی ماکسیمو در تصویر پایین قابل مشاهده است.

 1. در مرحله اول در قسمت جنوبی شهر ولنتاین سنگ‌هایی با ظاهری جالب در منطقه‌ای به نام Caliban’s Seat وجود دارد که شما باید به این مکان سفر کنید. طبق نقشه، باید از قسمت شمال شرقی این منطقه وارد شوید که یک الگو بسیار واضح قابل مشاهده است. پس از دنبال کردن این الگو، شما به یک سوراخ کوچک می‌رسید که اطراف آن را سنگ سفیدی پوشش داده است. یک گردنبند مروارید که می‌توانید آن را در Fence به فروش برسانید و یک نقشه که در واقع محل دومین بخش از گنج جک هال است، نتیجه اولین بخش از تلاش شما برای یافتن این گنج است. 
 2. دومین بخش گنج باند جک هال در منطقه‌ای به نام Cotorra Springs قرار دارد که این منطقه در بالای Fort Wallace دیده می‌شود. پس از سفر به این منطقه متوجه تخته سنگ‌های جالبی می‌شوید که گنج دوم در زیر تخته سنگی قرار دارد که بالای آن کاملا صاف است و ظاهر متفاوتی نسبت به دیگر مجموعه سنگ‌ها دارد. علاوه بر نقشه محل سومین بخش از گنج باند جک هال، شما صاحب 15 دلار پول نقد نیز می‌شوید. 
 3. سومین و آخرین بخش گنج باند جک هال در شمال شرقی نقشه بازی و در مرکز دریاچه O’Creagh’s Run قرار دارد. این مکان در واقع در شمال Emerald Ranch و Emerald Station قرار دارد و پس از سفر به این منطقه یک جزیره کوچک در مرکز دریاچه مشاهده خواهید کرد که در بخش چمنزار آن سومین و آخرین بخش گنج باند جک هال قرار دارد. شما پس از یافتن آخرین بخش از گنج باند جک هال صاحب 500 دلار پول نقد و 2 شمش طلا می‌شوید که شمش‌های طلای خود را می‌توانید در فروشگاه Fence به فروش برسانید. 

نقشه گنج Poisonous Trail (پویزنز تریل)

 • در دسترس بودن: به محض اینکه فصل دوم شروع شد. شما باید نقشه شروع را بردارید تا اولین سرنخ را پیدا کنید.
 • پاداش: چهار شمش طلا که هر چهار به ارزش 2000 دلار در فروشگاه Fence قابل فروش هستند.

در ناحیه برفی شمال غرب نقشه، در نزدیک رودخانه Cairn یعنی در Cairn Lodge کلبه‌ای پیدا خواهید کرد. وارد کلبه شوید و در داخل صندوقی که کنار تخت است، نقشه شروع گنج را بردارید.

 1. اولین بخش گنج پویزنز تریل در وسط تپه‌ای درون درختی قرار دارد. در وسط تپه دو درخت را مشاهده خواهید کرد. یکی تنه درخت است که روی زمین دراز کشیده و دیگری درختی مرده است که نقشه درون آن قرار دارد.
 2. دومین بخش گنج پویزنز تریل بالای یک تپه، سنگ‌هایی را مشاهده می‌کنید که کنارهم قرار داده شده‌اند. در وسط این سنگ‌ها سوراخی است که نقشه گنج در آن قرار داده شده است.
 3. آخرین بخش گنج درون غار پشت آبشار Elysian Pool قرار دارد. بعد از اینکه از آبشار به داخل غار رفتید، فانوس خود را از منوی اسلحه انتخاب کنید، در غیر این صورت تاریکی پیش از حد راه شما را بلاک می‌کند. حال که وارد غار شدید، اولین مسیر سمت راست را به پایین طی کنید و تا آخر در سمت راست به مسیر خود ادامه دهید تا اینکه به لبه می‌رسید. اکنون در انتهای سمت راست با تونل کوچکی مواجه می‌شود، از آن عبور کنید تابه چند تونل دیگر برسید. در یکی از این تونل‌ها سومین و آخرین بخش گنج پویزنز قرار دارد.

حال که نقشه گنج پویزنز را تمام کردید، چهار شمش طلا در اختیار دارد. شمش‌های طلا را می‌توانید در فروشگاه Fence به ازای مبلغ 2000 دلار بفروشید یا اینکه آن‌ها را به اردوگاه خود اهدا کنید.

نقشه گنج High Stakes (های استیکز)

 • در دسترس بودن: در فصل سوم و بعد از کامل کردن ماموریت داستانی The New South.
 • پاداش: سه شمش طلا که هر سه به ارزش 1500 دلار در فروشگاه Fence قابل فروش هستند.

نقشه گنج دیگر بازی High Stakes نام دارد که در واقع یک اتفاق تصادفی در بازی است. شما باید شکارچی گنج پیر در شمال Riggs Station را پیدا کنید. البته شما می‌توانید این شکارچی گنج را در منطقه دیگری که در شمال منطقه Cumberland Falls و در بین دو شهر Strawberry و Valentine قرار دارد، نیز پیدا کنید که نقشه هر دو محل حضور این شخصیت قابل مشاهده است. پس از آن که این شخص را با طناب بستید و لوت کردید، صاحب اولین نقشه گنج High Stakes می‌شوید. همان طور که اشاره کردم، این شخص در چندین مکان حضور دارد که در تصویر پایین با دایره قرمز رنگ مکان‌هایی که ممکن است با او رو در رو شوید، مشخص شده‌اند.

 1. اولین بخش این گنج در یک آبشار در منطقه Cumberland Falls که غرب شهر ولنتاین است، قرار دارد که پس از ورود به آبشار و رد شدن از یک تکه چوب و بالا رفتن از یک سنگ، به راحتی می‌توانید دومین نقشه گنج High Stakes و مقداری پول را پیدا کنید.
 2. دومین بخش گنج High Stakes در منطقه Grizzlies West قرار دارد. در قسمت شمال شرقی این منطقه یک دریاچه یخ زده به نام Barrow Lagoon وجود دارد که با سفر به این منطقه شاهد یک پل سنگی که برف آن را پوشش داده خواهید بود که با بالا رفتن از آن و عبور از پل متوجه یک گودال می‌شوید که در آن بخش دوم گنج و سومین و آخرین نقشه گنج High Stakes قرار دارد.
 3. سومین و آخرین بخش گنج High Stakes در بالا و نزدیکی Fort Wallace قرار دارد. با رفتن به قسمت شمال شرقی این محل که نزدیک Bacchus Station است، یک راه قابل مشاهده است که با عبور از آن و پریدن از چند تخته سنگ، به محلی می‌رسید که یک سوراخ کوچک در آن قرار دارد که محل آخرین گنج است و شما صاحب سه شمش طلا می‌شوید.

نقشه گنج Le Tresor Des Morts (لِ تریژر دز مورتز)

 • در دسترس بودن: تنها برای کاربرانی که نسخه دیجیتال ادیشن را پسش خرید کرده یا افرادی که نسخه‌های التیمیت یا اسپشل ادیشن را خریداری کرده باشند در دسترس است.
 • پاداش: پنج شمش طلا که هر پنج به ارزش 2500 دلار در فروشگاه Fence قابل فروش هستند.
 1. اولین بخش گنج لِ تریژر دز مورتز، در قسمت جنوبی والنتاین (جنوب غربی حرف N از ناحیه New Hanover) چندین خانه را مشاهده می‌کنید که بر اثر آتش سوزی با خاک یکسان شده‌اند. اما یکی از این خانه‌ها (زندان) هنوز سرپا است و کامل ویران نشده است. به داخل تنها خانه‌ای که نسوخته است وارد شوید و نقشه گنج را کنار جسدی پیدا کنید.
 2. دومین بخش گنج لِ تریژر دز مورتز در آموزشگاه سنت دنیس قرار دارد. در آن جا یک راهروی زیرزمینی در زیر یکی از ساختمان‌ها وجود دارد. از آن مسیر عبور کنید و نقشه گنج را روی دیوار کنار یک صندوقچه چوبی پیدا کنید.
 3. آخرین بخش گنج لِ تریژر دز مورتز در داخل ساختمان کوچک قبرستان سنت دنیس قرار دارد.

گنج لِ تریژر دز مورتز بیشترین تعداد شمش طلا با پنج عدد را دارا است. در فروشگاهای Fence می‌توانید هر یک را به ارزش 500 (مجموع 2500) دلار به فروش برسانید.

نقشه گنج Torn (ترون و Mended)

 • در دسترس بودن: بخش اول و دوم نقشه از فصل دوم به بعد در دسترس قرار می‌گیرند. با این حال تنها زمانی که به بخش داستانی Epilogue رسیدید، به گنج دست پیدا می‌کنید. اساسا ابتدا باید داستان بازی را کامل کنید سپس سراغ این گنج بروید.
 • پاداش: هفت تیر اوتس میلر (Otis Miller) و پنج عکس عجیب
 1. بخش اول گنج ترون در سمت چپ نقشه، در آغاز رودخانه Little Creek، داخل کشوِ یک کلبه چوبی قرار دارد.
 2. بخش دوم گنج ترون در بالا سمت راست نقشه، درون یک کشو خانه‌ای به نام Manito Glade قرار دارد. بعد از این که نقشه دوم را جمع‌آوری کردید، به نقشه Mended تبدیل می‌شود که در واقع از کنارهم قرار دادن دو نقشه به‌دست آمده حاصل می‌شود.
 3. نقشه مندِد در ناحیه نیو آستین، نیمه جنوبی نقشه قرار دارد. دوباره اشاره می‌کنم که تنها زمانی که به بخش داستانی Epilogue رسیدید، می‌توانید به آن مکان بروید. نقشه در غرب Twin Rocks داخل غار کوچکی قرار دارد. پول یا شمش طلایی وجود ندارد اما به عنوان پاداش یک هفت تیر که لازمه تکمیلی 100 درصد نیز است و چند عکس به شما می‌دهد.

نقشه گنج Chick (چِک)

در طی ماموریت اصلی فصل دوم یعنی Money Lending and other Sins شما باید بدهکاری به اسم Chick Matthew را پیدا کنید. بعد از اینکه او را گرفتید، وی به شما یک نقشه گنج می‌دهد. شما می‌توانید نقشه را بازیابی کنید تا مبلغ 35 دلار برای صندوق خیریه اردوگاه خود به دست آورید و ماموریت اختیاری مربوطه را کامل کنید.

نقشه Killer Clue (کیلر کلو)

 • در دسترس بود: از آغاز فصل دوم در دسترس قرار می‌گیرد.
 • پاداش: ماموریت غریبه American Dreams و 25 دلار

پازل کیلر کلو از لحاظ فنی یک نقشه گنج نیست اما به غریبه‌ای منتهی می‌شود که به شما ماموریتی مخفی (American Dreams) خواهد داد.

راه حل پازل کیلر کلو: بعد از اینکه تمام مکان‌های قتل را پیدا کردید، به محلی که قاتل در آن حضور دارد بروید. رفتن به نزد این قاتل لازمه ماموریت غریبه American Dreams است.

شمش‌های طلا

در رد دد ریدمپشن 2 شاهد وجود شمش‌های طلای بسیاری هستیم که به طور مثال برخی از آن‌ها در نقشه‌های گنج‌ بازی پیدا می‌شود یا یکی دیگر از این شمش‌های طلای را پس از تکمیل مرحله The Spines of America به دست خواهید آورد. همچنین برخی مواقع با لوت کردن برخی از شخصیت‌ها می‌توانید صاحب شمش طلا شوید. با این حال، شمش‌های طلای مخفی نیز در بازی وجود دارد که شاید از وجود آن مطلع نباشید. اولین شمش طلای مخفی در شهر سوخته Limpany در جنوب منطقه Horseshoe Overlook قرار دارد. پس از وارد شدن به این شهر سوخته به ساختمان کلانتری این شهر بروید که در زیر میز آن یک صندوق است و در این صندوق شمش طلا و یک آیتم با ارزش برای اسب شما قرار دارد.

دومین شمش طلا پس از شروع فصل چهارم بازی قابل دسترس است. پس از پایان فصل سوم و ورود به فصل چهارم، شما می‌توانید به Lemoyne’s Braithwaite Manor در جنوب شهر Rhodes سفر کنید که در ساختمان اصلی این خانه که در آتش سوخته است، یک اتاق در ورودی آن قرار دارد که در آن یک جعبه قفل دیده می‌شود که پس از باز کردن جعبه، شما صاحب شمش طلایی که در داخل آن قرار دارد می‌شوید.

قسمت پانردهم از راهنمای Red Dead Redemption 2 به پایان رسید. در روزهای آینده منتظر قسمت‌های دیگر آموزش جامع رد دد ریدپشن 2 باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,