یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2018 بازی Red Dead Redemption 2 است که با توجه به تاخیرهایی که در عرضه آن پیش آمده حسابی اشتیاق کاربران را افزایش داده است. راک استار استودیو توسعه دهنده بازی روز گذشته تریلر گیم پلی بازی را منتشر کرده تا بخشی از عطش و اشتیاق کاربران را آرام کند.

شب گذشته تریلر رسمی گیم پلی بازی بسیار مورد انتظار Red Dead Redemption 2 منتشر شد، تا راک استار به بخش از انتظار و هیجان کاربران پاسخ دهد. گیم پلی جدید بازی جزییات بسیار خوبی از روند مبارزات، محیط بازی، تعاملات صورت گرفته در محیط نشان می‌دهد.

استودیو راک استار از همان زمان آغاز توسعه بازی عنوان کرده بود که دنیای Red Dead Redemption 2 در مقایسه با نسخه پیشین بسیار بزرگتر شده است. رشته کوه‌ها، بیابان‌ها، شهرهای در دست توسعه تنها بخشی از دنیای بزرگ و زیبای این بازی به‌شمار می‌آیند.

در نسخه جدید بازی شما کنترل آرتور مورگان از دسته یاغیان Van der Linde را برعهده دارید و با او در سرزمین‌های مختلف به گشت و گذار خواهید پرداخت. دسته یاغیان Van der Linde کمپی را به‌عنوان مقر اصلی خود بنا خواهند کرد که محل تعامل و گفتگوی شما با دیگر هم قطاران و روایت ماجراهای جاری و مختلف موجود در بازی خواهد شد.

هنگام برخورد با افراد و شخصیت‌های مختلف موجود در بازی گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارد، در نتیجه با توجه به سلیقه و ذائقه خود قادر خواهید بود ماجراهای مختلفی را رقم بزنید. برای مثال قادر هستید بنابر اختیار خود با کلانترهای بازی گفتگو کرده، یا آنکه اسلحه به دست گرفته و ماجرا را به شکل دیگری ادامه دهید.

Red Dead Redemption 2 از تاریخ 26 اکتبر یعنی 4 آبان برای ایکس باکس وان و PS4 در دسترس است. تریلر بازی را چطور ارزیابی می‌کنید؟ آیا ساخته جدید راک استار نظر شما را به خود جلب کرده است؟

منبع :

GAMINGBOLT

1335 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
لپتاپ های HP OMEN 15 و 17 معرفی شدند چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
با ThinkReality رقیب هولولنز آشنا شوید چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,