در جدیدترین مقالات آموزشی وینفون، این بار به سراغ یکی از بهترین بازی‌های سال و نسل هشتم رفته‌ایم. در این مقاله سعی داریم تمام مدال‌های طلای بازی، همه لباس‌های شخصیت اصلی و ماموریت‌های داستانی Red Dead Redemption 2 را معرفی کنیم، پس در ادامه با من وینفون همراه شوید.

خب، یکی از موردانتظارترین، بزرگ‌ترین و بلند پروازانه‌ترین بازی شرکت محبوب و پیشینه کار راکستار روز پنج‌شنبه هفته گذشته منتشر شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت با ستایش همه جانبه منتقدان رو به رو شد؛ متای بازی Red Dead Redemption 2 تا به این لحظه و براساس 29 نقد، 98 روی ایکس باکس وان و 97 روی پلی استیشن 4 براساس 78 نقد است. شما می‌توانید با مراجعه به این لینک، خلاصه‌ای از نقدها و نمرات منتشر شده بازی را مشاهده کنید. همچنین نقد و بررسی این عنوان در سریع‌ترین زمان ممکن روی وب‌سایت وینفون منتشر شد که از اینجا می‌توانید نقد و بررسی کامل آن را مطالعه کنید. خلاصه‌ای از نقد بازی:

در حالی که Red Dead Redemption عمدتا بر روی داستان جان مارستون تمرکز داشت، Red Dead Redemption 2 در مورد کل گروه Van der Linde به عنوان یک جامعه، به عنوان یک ایده و به عنوان آخرین نفس‌های غرب وحشی است. بازی در مورد آرتور نیز هست اما از نقطه نظری که شما به گروه نگاه می‌کنید، داستان شخصی و گیج‌کننده او از روایتی بزرگتر حمایت می‌کند. برخی از سیستم‌ها و ماموریت‌های ساختاری قابل پیش‌بینی بازی، به خوبی در خدمت داستان قرار گرفته‌اند؛ با این وجود برای دنبال کردن و درک چرایی این موضوع، لازم نیست که زیاد صبور باشید. Red Dead Redemption 2 یک پیش‌درآمد فوق‌العاده بر نسخه اول است اما در عین حال با تکیه بر خود و به صورت مستقل نیز داستانی عاطفی و تفکر برانگیز را ارائه می‌دهد و نیز جهانی که دل کندن از آن بعد از اتمام بازی بسیار سخت است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، رد دد ریدمپشن 2 مملو از محتوا است و بازیکنان را به گونه‌ای به خود درگیر می‌کند که اکثر بازی‌های عرضه شده در تحقق بخشیدن آن ناتوان بوده‌اند؛ حال این درگیری ممکن است به چالش کشیدن بازیکنان برای انجام دوباره ماموریت‌های داستانی باشد یا گشتن دنبال لباس‌های منحصر به فرد (که برخی از این لباس‌ها می‌توانند پرک‌های مخصوص به خودشان را داشته باشند). در این مقاله، هر دوی این مقوله را پوشش داده‌ایم پس بدون مقدمه چینی بیشتر سراغ آن‌ها می‌رویم.

مدال‌های طلایی (Gold Medals)

هر بار که یک ماموریت داستانی را انجام دهید، رد دد ریدمپشن 2 به شما یک مدال می‌دهد. در مجموع 104 مدال در بازی وجود دارد که هر یک به یکی از ماموریت‌های داستانی اختصاص داده شده اما لازم است اشاره کنم که تنها با تکمیل کردن ماموریت صاحب این مدال‌ها نخواهید شد، بلکه پیش نیازهایی وجود دارند که باید آن‌ها را تکمیل کنید. خوشبختانه، بازی به شما این اجازه را می‌دهد که هر وقت که خواستید، ماموریتی را دوباره انجام دهید، همچنین چک لیستی از پیش نیازهای مربوطه را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. یکی از تروفی و اچیومنت‌های بازی نیز به مدال‌ها اختصاص داده شده که با به دست آوردن 70 مدال، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.

اگر می‌خواهید که تمام مدال‌های طلایی بازی را به دست آورید، ویدیوی پایین را مشاهده کنید. البته لازم است اشاره کنم که ویدیوی پایین حاوی اسپویل شدید است و در صورتی که قصد دارید خودتان جهان بازی را کاوش و با ذهنیت خودتان تمام مدال‌های طلایی بازی را به دست آورید، ویدیوی مربوطه را تماشا نکنید، اما اگر از آن دسته از بازیکنانی هستید که به داستان بازی اهمیت نمی‌دهید و جهان بازی و تِم آن برایان جالب است، پس می‌توانید ویدیو را مشاهده کنید.

در صورتی که با پخش ویدیو به مشکل برخوردید، به این لینک مراجعه کنید: https://www.aparat.com/v/OB2vl

لباس‌های شخصیت اصلی

هر شهر از بازی رد دد ریدمپشن 2 لباس منحصر به فرد خود را برای فروش در دسترس شما قرار می‌دهد. لباس‌ها، پرک‌ها و ویژگی‌های مخصوص به خودشان را دارا هستند و برخی از آن‌ها را تنها در زمان و وضعیت خاصی می توان خریداری کرد؛ به عنوان مثال، تنها در سطح خاصی از رتبه بندی Honor می‌توان برخی از لباس‌ها را خریداری کرد.

با وجود 62 لباس متشکل از 126 قطعه منحصر به فرد و برخی الزامات خاص، شما باید مدت زمان بسیاری را صرف تجربه بازی کنید تا اینکه فقط قادر باشید تمام لباس‌های بازی را پیدا و مشاهده کنید. خوشبختانه، من ویدیویی برای شما پیدا کردم که با مشاهده آن می‌توانید نگاهی دقیق به تمام لباس‌های بازی داشته باشید. در ادامه ویدیوی مدنظر را مشاهده کنید.

در صورتی که با پخش ویدیو به مشکل برخوردید، به این لینک مراجعه کنید: https://www.aparat.com/v/rsZF4

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی‌ استیشن 4 عرضه و منتشر شده است. بدیهی است که هنوز خبری مبتنی بر عرضه این عنوان روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر نشده است.

منبع : وینفون
183 پست
رسول امینی
Played My First Game In 2005 Which It Was Resident Evil 4, A Huge Fan Of Video Games And Spend A Lot Of Time On Playing. On My Spare Time I Write Articles For WinPhone
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,