هنوز دو هفته از انتشار این بازی نمی‌گذرد اما به نظر می‌رسد که تاکنون از بسیاری از بازی‌ها فروش بیشتری را داشته‌است.  Take-Two Interactive، شرکت اصلی کمپانی Rockstar، امروز اعلام کرد که میزان فروش Red Dead Redemption 2 تاکنون به 17 میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است، که بزرگترین عرضه برای یک بازی در یک مدت کوتاه برای بازی‌های این کمپانی است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این اعداد شامل نسخه‌های فیزیکی و فروش دیجیتال به طور یکسان، و در سراسر PS4 و Xbox One هستند. نکته فوق‌العاده در مورد این عملکرد این است که با تجزیه و تحلیل این ارقام، Rockstar اعلام می‌کند که Red Dead Redemption 2 در هشت روز اول انتشار خود بیش از Red Dead Redemption (سری اول این عنوان) که هشت سال از انتشار آن می‌گذرد، فروش داشته است. این فقط به شما نشان می‌دهد که نام تجاری Rockstar و Red Dead در این هشت سال گذشته چه مقدار افزایش یافته است و تا چه اندازه به موفقیت رسیده‌اند.

البته، این بازی در حال حاضر موفقیت بزرگی را در تمامی ابعاد بدست‌آورده است، اما اکنون باید ببینیم که آیا این بازی در آینده می‌تواند به اندازه‌ی بازی Grand Theft Auto 5 پرفروش باشد، که با تقریباً 100 میلیون نسخه فروخته شده از این بازی، بالاترین فروش بازی را در کل جهان و در کل تاریخ دارا است. Take-Two Interactive فکر نمی‌کند که فروش این بازی به نزدیکی فروش بازی Grand Theft Auto 5 برسد اما شروع عالی فروش به دست آمده‌ی این بازی به نظر می‌رسد که این امکان را دارد که این بازی به فروش بازی Grand Theft Auto 5 برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,