_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مدت زمان گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

عنوان Red Dead Redemption 2 یک بازی بسیار وسیع و پرجزئیات است. جالب است که نسخه اولیه این بازی و همچنین آخرین عنوانی که توسط راکستار (Rockstar) به انتشار رسیده یعنی Grand Theft Auto V نیز هر کدام در زمان خود بزرگ‌ترین و پرجزئیات‌ترین بازی‌هایی بودند که تا آن زمان به انتشار رسیده بود. اما این بازی به راستی چه تفاوت‌هایی در وسعت فعالیت‌ها، شخصی‌سازی سلاح‌ها و یا حتی وسعت دنیای زنده خود با عناوین گذشته‌ی راکستار دارد؟ در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازم.

اگر دنبال عدد و رقم هستید، موسس و کارگردان بخش نوآوری شرکت راکستار یعنی دن هاوسر (Dan Houser) برایتان خبرهای خوبی دارد.

طبق گزارشی که Vulture از منابع داخلی راکستار تهیه کرده، مدت زمان به طول انجامیدن Red Dead Redemption 2 شصت و پنج ساعت خواهد بود. این که این ۶۵ ساعت به همراه ماموریت‌های فرعی این بازی محاسبه شده و یا فقط طول خط داستانی آن است، مشخص نیست و راکستار چیزی از این بابت نگفته است. با این حال طبق اظهارات هاوسر برخی از محتویات این بازی در مراحل پایانی ساخت آن حذف شده است وی در این زمینه گفت:

این‌ها هیچ وقت از نظر تکنیکی درست کار نمی‌کردند و یا به اندازه کافی صاف و نرم نبودند و یا بیش از حد زاید و اضافی به نظر می‌رسیدند.

هاوسر در ادامه صحبت‌های خود افزود:

ما یک مرحله روی قطار را حذف کردیم که شما باید با شکارچیان جایزه بگیر، دست و پنجه نرم می‌کردید چون در ابتدا جذاب بود اما سپس این طور نبود. این بخش از پروسه همیشه درمورد مصالحه و سازش و معامله کردن بوده است. همیشه همه مردم بخشی از عنوانی که دوست دارند را از دست می‌دهند.

علاوه بر این اطلاعات بسیار جالب دیگری نیز از این بازی به انتشار رسیده که اعلام می‌دارد ۲۲۰۰ روز مراحل ضبط حرکات موشن کپچر این بازی به طول انجامیده، خط داستانی این بازی نزدیک به ۲۰۰۰ صفحه است، ۵۰۰،۰۰۰ خط دیالوگ و نزدیک به ۳۰۰،۰۰۰ انیمیشن در این بازی به کار گرفته شده است که هر کدام از آن‌ها به تنهایی برای ساخت یک بازی کافی به نظر می‌رسند. مراحل موشن کپچر و اجرای آن‌ها از سال ۲۰۱۳ آغاز شده در حالی که ساخت این بازی نیز از سال ۲۰۱۰ شروع شده بود. بیشت از ۱۲۰۰ بازیگر در ساخت این بازی دخیل بودند که ۷۰۰ نفر از آن‌ها دیالوگ داشته‌اند. نتیجه آن به این شکل شده که هر کدام از NPC ها حدود ۸۰ صفحه دیالوگ دارند.

می‌دانم! من هم مانند شما برای جا افتادن کامل این اعداد و ارقام نیاز به کمی زمان داشتم اما خب در نهایت این است Red Dead Redemption 2؛ بزرگ‌ترین بازی نسل هشتم. این بازی قرار است در تاریخ ۴ آبان ماه برابر با ۲۶ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی به انتشار برسد. اخیرا مطلع شدیم که حجم مورد نیاز این بازی برای نصب هم ۸۸.۵۷ گیگابایت است؛ حداقل صفحه‌ی این بازی در فروشگاه مایکروسافت که این طور اعلام کرده است. چند تصویر جدید و جزئیات سلاح‌های این بازی را نیز می‌توانید از این آدرس مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,