به تازگی اعلام شده است که عنوان Red Dead Redemption 2 تنها عنوانی خواهد بود که در تعطیلات سال جاری برای پیش خرید در دسترس قرار خواهد گرفت و عناوین دیگر از این عنوان عقب خواهند افتاد و بدون هیچ رقیبی وارد میدان خواهد شد.

به تازگی وبسایت خبری VentureBeat گزارشی منتشر کرده که در آن آمده که یک خرده فروشی ابراز داشته است که تنها بازی تعطیلات امسال که مطابق انتظارات در بازار عمل خواهد کرد، بازی در ساخته شده توسط استودیو راک ‌استار گیمز (RockStar Games) یعنی عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2  خواهد بود.

بنابراین به احتمال زیاد عنوان Battlefield 5، عنوانی خواهد بود که پایین تر از انتظارات عمل خوهد کرد و درخواست های بازیکنان را برآورده نخواهد کرد و همچنین دیگر رقیب عنوان Red Dead Redemption 2 یعنی عنوان Call of Duty: Black Ops 4 نیز از چنین رویه‌ای پیروی خواهد کرد. عنوان Battlefield 5 تا به اینجای کار، از دیگر عنوان استودیو الکترونیک آرتز یعنی عنوان Titanfall 2  که در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شده بود، بهتر عمل کرده و پیش ‌بینی می‌شود که رکورد فروش بسیار بهتری نسبت به این عنوان را نیز داشته باشد.

هنوز مشخص نیست که آیا این گزارش شامل بازی‌های فرست پارتی (First Party)  شرکت سونی نیز می‌‌شود یا خیر اما به نظر نمی‌رسد که دو عنوان فرست پارتی این شرکت یعنی عناوین  Spider-Man و Super Smash Bros. Ultimate عملکرد نامناسبی تری نسبت به عنوان مورد بحث در بازار خواهند داشت. بنابراین به احتمال زیاد، این گزارش برروی بازی ‌های شخص ثالث یا ترد پارتی (Third Party)  مطرح تمرکز دارد.

بر اساس دیگر گزارش وبسایت  VentureBeat، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برای پس از عرضه عنوان Battlefield 5 برنامه هایی خواهد داشت و اگر این عنوان نتواند مطابق با انتظاراتش ظاهر شود، این شرکت اقدام به عرضه بروزرسانی های مختلف و رایگان، محتویات بیشتر و حالت بتل رویال (Battle Royale) خواهد کر تا اینکه این انتظارات برآورده شوند.

عناوین Battlefield 5،Red Dead Redemption 2  و Call of Duty: Black Ops 4  در ماه اکتبر سال جاری میلادی برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهند شد. عنوان Spider-Man نیز در ماه سپتامبر سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه و منتشر خواهد شد. این در حالی است که عنوان Super Smash Bros. Ultimate در ماه دسامبر و همچنین به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه می‌شود.

به نظر شما کدام یک از این عناوین موفق تر خواهد بود؟ شما تجربه کدام یک از این عناوین را بیشتر ترجیح می‌دهید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,