پس از اینکه پیش نیازهای Collectibles را در چهار بخش تقدیم شما کاربران گرامی کردیم، در جدیدترین قسمت از راهنمای Red Dead Redemption 2 به معرفی چالش‌های بازی و مینی‌گیم‌های بازی پرداخته‌ایم. در این قسمت یاد خواهید گرفت که مینی‌گیم‌های بازی را کجا پیدا کنید و چگونه مشغول انجام هر یک باشید. همچنین چالش‌های بازی را داریم که در نوع خود چالش برانگیز هستند.

چالش‌ها

رد دد ریدمپشن 2 مجموع 90 چالش جذاب را برای شما تدارک دیده که این 90 چالش در نُه دسته مختلف دسته بندی شده‌اند. با کامل کردن چالش‌های مختلف شما صاحب سلاح‌ها، تجهیزات و گزینه‌های ارتقای ویژه‌ای خواهید شد. همان طور که اشاره کردم چالش‌های بازی در 9 دسته مختلف قرار دارند که در ادامه هر 9 دسته را لحاظ کرده‌ام. با کامل کردن هر یک از این چالش‌ها، سلاح‌ها، تجهیزات و گزینه‌های ارتقای منحصر به فرد هر یک را به عنوان پاداش دریافت می‌کنید.

 • چالش‌های راهزنان (Bandits)
 • چالش‌های جستجوگر (Explorer)
 • چالش‌های قمارباز (Gambler)
 • چالش‌های گیاه شناس (Herbalist)
 • چالش‌های اسب سوار (Horseman)
 • چالش‌های استاد شکارچی (Master Hunter)
 • چالش‌های تیرانداز ماهر (Sharpshooter)
 • چالش‌های نجات دهنده (Survivalist)
 • چالش‌های متخصص سلاح‌ها (Weapons Expert)

هیچ کدام از این چالش‌ها از دست دادنی نیستند و می‌توانید هر زمان که خواستید به سراغ این چالش‌ها بروید. پیشنهاد می‌کنم به دلیل تعدادی بالای چالش‌ها، از ابتدای بازی انجام دادن و کامل کردن این چالش‌ها را در دستور کار خود قرار دهید تا در آخر بازی روی هم انباشته نشوند. چالش‌ها لازمه تکمیلی 100 درصد هستند و برای این امر شما باید تمام چالش‌ها را انجام دهید. چالش‌های رد دد ریدمپشن 2 دشوار نیستند بلکه به عنوان آموزشی بر چیزهایی که باید در بازی انجام دهید، در بازی قرار داده شده‌اند. اشاره کنم که چالش‌های هر نُه دسته به صورت پشت سرهم در دسترس قرار می‌گیرند: طوری که ابتدا باید 10 چالش دسته اول را انجام دهید تا 10 چالش دسته دوم در دسترس قرار گیرد، سپس 10 چالش دسته دوم را انجام دهید تا 10 چالش دسته سوم باز شود. این روند را باید همین طور ادامه دهید تا به دسته نهم و چالش‌های آن می‌رسید. در ادامه به سراغ چالش‌های هر دسته و ماهیت هر یک می‌رویم.

چالش‌های راهزنان (Bandits)

 1. از پنج شهروند شهرهای بازی دزدی کنید.
 2. دو کالسکه را به سرقت ببرید یا دو کالسکه را به نزد یکی از فروشندگان Fence ببرید.
 3. در یک روز، از صندوق پول شمار چهار مغازه دزدی کنید.
 4. در یک روز، سه کالسکه را به سرقت ببرید یا سه کالسکه را به نزد یکی از فروشندگان Fence ببرید.
 5. در یک ایالت، مبلغ 250 دلار را از طریق باونتی جمع آوری کنید.
 6. پنج اسب را به سرقت ببرید و آن‌ها را در غار Clemens نزد Horse Fence به فروش برسانید.
 7. از شهروندان شهرها یا مسافران مبلغ 50 دلار یا اشیاء قیمتی به ارزش 50 دلار را به سرقت ببرید.
 8. هفت واگن را به سرقت ببرید و آن‌ها را نزد فروشنده Fence مزرعه Emerald به فروش برسانید.
 9. سه مرتبه سه نفر را با طناب ببندید و آن‌ها را روی راه آهن قظار رها کنید.
 10. بدون اینکه کشته شوید یا دستگیر شوید، پنج سرقت از قطار را کامل کنید.

چالش‌های جستجوگر (Explorer)

سه تا از گنج‌های بازی را کامل کنید. پیشنهاد من به شما این سه نقشه گنج پایین هستند.

نقشه گنج High Stakes (های استیکز)

شما باید شکارچی گنج پیر در شمال Riggs Station را پیدا کنید. البته شما می‌توانید این شکارچی گنج را در منطقه دیگری که در شمال منطقه Cumberland Falls و در بین دو شهر Strawberry و Valentine قرار دارد، نیز پیدا کنید که نقشه هر دو محل حضور این شخصیت قابل مشاهده است. پس از آن که این شخص را با طناب بستید و لوت کردید، صاحب اولین نقشه گنج High Stakes می‌شوید. همان طور که اشاره کردم، این شخص در چندین مکان حضور دارد که در تصویر پایین با دایره قرمز رنگ مکان‌هایی که ممکن است با او رو در رو شوید، مشخص شده‌اند.

نقشه گنج Jack Hall Gang (باند جک هال)

در نزدیکی ایستگاه Flatrock یک غریبه به نام ماکسیمو (Maximo) حضور دارد که پس از صحبت با او، وی یک نقشه گنج را به شما می‌فروشد که این نقشه، نقشه گنج باند جک هال است که شما در سه مرحله باید گنج او را پیدا کنید (بعد از اینکه با ماکسیمو حرف زدید، او به شما نقشه گنجی را پیشنهاد می‌کند، شما اولین بار قبول نکنید تا قیمت آن را به 10 تا 5 دلار کاهش دهد سپس نقشه را به ارزان‌ترین قیمت از او خریداری کنید).

نقشه گنج Poisonous Trail (پویزنز تریل)

در ناحیه برفی شمال غرب نقشه، در نزدیک رودخانه Cairn یعنی در Cairn Lodge کلبه‌ای پیدا خواهید کرد. وارد کلبه شوید و در داخل صندوقی که کنار تخت است، نقشه شروع گنج را بردارید.

برای راهنمای کامل هر یک از این گنج‌ها و دیگر گنج‌های بازی به راهنمای Red Dead Redemption 2؛ بخش دوم پیش نیازهای Collectibles مراجعه کنید.

 1. یک نقشه گنج را پیدا کنید.
 2. یک گنج را پیدا کنید.
 3. یک گنج را پیدا کنید.
 4. یک گنج را پیدا کنید.
 5. یک گنج را پیدا کنید.
 6. یک گنج را پیدا کنید.
 7. یک گنج را پیدا کنید.
 8. یک گنج را پیدا کنید.
 9. یک گنج را پیدا کنید.
 10. یک گنج را پیدا کنید.

چالش‌های قمارباز (Gambler)

 1. پنج دست از بازی پوکر را برنده شوید: به سادگی پنج بار بازی پوکر که یکی از مینی‌گیم‌های رد دد ریدمپشن 2 است را برنده شوید.
 2. در مینی‌گیم بلک‌جک، شرط بازی را دو برابر کنید و و پنج دست برنده شوید: دو برابر کردن یعنی شما تنها یک کارت دیگر را به دست اضافه می‌کنید. بهترین راه برای برنده شدن این است که با یک رقم بالا بازی را شروع کنید یا با یک رقم در ابتدای دور بازی را شروع کنید.
 3. سه مرتبه در مینی‌گیم Five Finger Fillet برنده شوید: آسان‌ترین راه برای برنده شدن این است که همیشه در حریف دور اول را شکست دهید. با مراجعه به لوکیشن‌های دیگر این مینی‌گیم می‌توانید حریف خود را به سطح پایین‌تری بکشانید. از آنجایی که تنها بین دکمه‌های  :x: + :square: یا :x: + :triangle: یا :x: + :circle: / X + A یا Y + A یا B + A باید سوییچ کنید، حریف دور اول آسان‌ترین است.
 4. در هر یک از لوکیشن‌های ایستگاه Flatneck، سنت دنیس و والنتاین حریف را از بازی خارج کنید: منظور این است که در مینی‌گیم پوکر بعد از اینکه حریف شرط را به حداکثر رساند (به زبان خودمانی بعد از اینکه حریف تمامش را کشید وسط) او را به خانه بفرستید. اگر در این کار موفق شدید به لوکیشن‌های دیگر بروید و این روند را تکرار کنید. در میان پیش از اینکه روی صندلی برای شروع بازی بنشینید، ابتدا بازی را به صورت دستی ذخیره کنید و سپس بازی را به شرط All-in برسانید. اگر موفق نشدید فایل ذخیره خود را بارگذاری کنید.
 5. سه راند مینی‌گیم دیمینو را بدون اینکه یک کاشی (منظور سنگ‌های دومینو است) دومینو بیرون بکشید در مقابل دو حریف یا کمتر برنده شوید: برای این بخش باید به مکانی بروید که در آن دو یا سه نفر روی میز مشغول بازی دومینو باشند. در سنت دنیس دنبال این مینی‌گیم بگردید. درست مانند بسیاری از چالش‌های Gambler، این یکی نیز کاملا تصادفی است. اگر در بازی خوش شانس باشید، لازم نیست که هیچ سنگ اضافی بیرون بکشید (به اصطلاح انگلیسی Draw کنید). شاید بسیاری از شما مانند من این بازی را در دنیای واقعی تجربه کرده باشید اما برای آن دسته که با این بازی آشنایی ندارند تنها ترفندی که می‌توانم به شما بگویم این است که سعی کنید تا آخر راند سنگ‌هایی که تمام شماره‌ها را دارند، نگه دارید (هر سنگ دارای دو شماره است، مثلا 4 و 6 یا 2 و 3 یا 1 و 5).
 6. دلال بلک‌جک را در دو لوکیشن رودس و ون هورن شکست دهید: کل فرایند پنج دقیقه طول خواهد کشید. تنها لازم است که دو مرتبه برنده شوید. در هر بازی بلک‌جک حداقل یک مرتبه برنده خواهید شد. یعنی تحت هر شرایطی یک بار برنده خواهید شد بنابراین زیاد نگران این بخش نباشید.
 7. در لوکیشن‌های استرابری، والنتاین و ون هورن بازیکن مینی‌گیم Five Finger Fillet را شکست دهید: تنها لازم است به لوکیشن‌های اشاره شده بروید و حریف دور اول را که آسان‌ترین هم است، شکست دهید.
 8. با سه ضربه یا بیشتر، سه دست از مینی‌گیم بلک‌جک را برنده شوید. صادقانه می‌گویم که این بخش بسیار اذیت کننده و کاملا بر اساس شانس شما است. در مقطعی حتی شاید به خودتان بگویید که این چالش‌ها جز اتلاف وقت چیز دیگری نیستند. شما باید چیزی بین 18 تا 21 با مجموع 4 کارت در دست داشته باشید و امیدوار باشید که دست حریف بهتر از دست شما نباشد. تنها می‌گوییم که موفق باشید…
 9. پشت سرهم سه دست (بازی) از مینی‌گیم دومینو را برنده شوید: هر مینی‌گیم دومینو قوانین مخصوص به خود را دارید بنابراین اگر نمی‌خواهید تمام این باید و نبایدها را یاد بگیرید، در یک مکان سه دست پشت سرهم برنده شوید. یکی از این دومینوهایی که من پیدا کردم، جالب‌ترین آن‌ها است اما همچنین نوعی از دومینو است که باید بیشترین توجه خود را به آن معطوف کنید. در این دومینو هر بار که کاشی آخرای بازی برابر با عددی باشد که بتوان آن را به وسیله رقم 5 تقسیم کرد، 10 پوینت به دست خواهید آورد. پس اگر در سمت چپ شش باشد شما این فرصت را دارید که در سمت راست چهار بگذارید تا مجموع 10 پوینت را کسب کنید.
 10. پشت سرهم سه دست (بازی) از مینی‌گیم پوکر را برنده شوید: مثل هیشه چالش‌های Gambler بر اساس شناس بنا شده‌اند. روشی که برای من جواب داد این بود که در اول نوبت (Turn) شرط را بالا بردم، سپس شکست خوردم (Flop) و در آخرین دور شرط بندی، یک شرط بزرگ گذاشتم. سه دست پشت سرهم پس از اینکه شرط را بالا بردم، حریف درهم شکسته شد. این بخش هم آزار دهنده است اما نه به اندازه بخش 8.

چالش‌های گیاه شناس (Herbalist)

 1. شش گیاه Yarrow را جمع آوری کنید.
 2. چهار گونه توت را جمع آوری و میل کنید.
 3. هفت آیتم را طوری بسازید که یکی از مواد ترکیبی آن Sage باشد (به زبانی ساده‌تر هفت مرتبه آیتم‌هایی بسازید که در ساخت آن‌ها از یک Sage استفاده کرده باشید): Sage یکی از مواد سازنده این هفت آیتم باشد.
 4. پنج قارچ را جمع آوری کنید و آن‌ها را خورد اسب‌تان بدهید.
 5. هفت آیتم را طوری بسازید که یکی از مواد ترکیبی آن Indian Tobacco باشد (به زبانی ساده‌تر هفت مرتبه آیتم‌هایی بسازید که در ساخت آن‌ها از یک Indian Tobacco استفاده کرده باشید): Indian Tobacco یکی از مواد سازنده این هفت آیتم باشد.
 6. 15 گونه گیاه (Herb) را جمع آوری کنید.
 7. کرافت کنید و از پنج Miracle Tonics منحصر به فرد استفاده کنید.
 8. از گیاه Oleander برای ساختن پنج اسلحه سمی استفاده کنید.
 9. از هر گونه گیاه بازی (یعنی 43 گونه) یکی را جمع آوری کنید: به راهنمای Red Dead Redemption 2؛ بخش آخر پیش نیازهای Collectibles، برای مشاهده لوکیشن تمام گونه‌های گیاهی بازی مراجعه کنید.
 10. تمام 11 نوع گوشت را بپزید.

چالش‌های اسب سوار (Horseman)

 1. درحالی که روی اسب خود هستید، پنج خرگوش را شکار کنید: خرگوش‌ها اغلب در امتداد جاده‌ها در حال دویدن هستند. وقتی یک خرگوش را مشاهده کردید، دنبالش کنید و آن را شکار کنید. خرگوش‌ها اغلب در جنوب والنتاین و اطراف ایستگاه Flatneck ظاهر می‌شوند.
 2. در عرض 15 ثانیه از روی سه مانع پرش کنید: تنها کاری که باید انجام دهید این است که از روی سه سنگ گوچک یا پرچین در مدت زمان مشخص شده پرش کنید.
 3. در کمتر از پنج دقیقه، با اسب خود از شهر والنتاین به رودس بروید: با داشتن چند محرک اسب به راحتی می‌توانید در مدت زمان مشخص شده مسافت تعیین شده را طی کنید. محرک‌ها برای این است که در هنگام خالی شده استقامت اسب، نوار استقامت را پر کنید. محرک‌ها را می‌توانید در اصطبل‌ها خریداری کنید.
 4. در حالی که روی اسب خود هستید، از طناب لسوی خود برای کشیدن قربانی به طول 3300 پا استفاده کنید: در داخل شهر یا بیرون شهر شخصی را به دلخواه انتخاب کنید و در حالی که روی اسب‌تان هستید آن را با لسوی خود گیر بیاندازید (مهم نیست که چه کسی را برای این کار در نظر دارید، می‌توانید یک روستایی را انتخاب کنید، در کل لازم نیست که آن شخص دشمن شما باشد) سپس به طول 3300 پا (1000 متر) شخص را به دنبال خود بکشید. اشاره کنم که اگر در این مسافت آن شخص بمیرد هم به مسیر خود ادامه دهید تا مسافت تعیین شده را طی می‌کنید.
 5. در حالی که روی اسب خود هستید، پنج جانور را له کنید (زیر بگیرید): تنها لازم است که پنج جانور را با اسب خود زیر بگیرید. قرقاو‌ل‌ها یا همان مرغ بهشتی به دلیل اینکه کُند هستند و راحت می‌توان آن‌ها را زیر گرفت، مناسب این کار هستند. در نزدیک بخش جنوبی نقشه یعنی اطراف شهر رودس (به خصوص بخش جنوبی رودس) می‌توانید قرقاول‌ها را پیدا کنید.
 6. بدون اینکه روی آب راه بروید (نباید در مسیر روی هیچ جای آبی حرکت کنید) و در کمتر از نُه دقیقه با اسب خود از شهر استرابری به سنت دنیس بروید: در مسیر نباید پاهای اسب‌تان روی گودال‌های آب بیافتد. برای کامل کردن این چالش مسیر راه آهن قطار را دنبال کنید، از روی پل راه آهن جنوب شرق سنت دنیس عبور کنید تا به سنت دنیس می‌رسید. محرک‌ها برای این است که در هنگام خالی شده استقامت اسب، نوار استقامت را پر کنید بنابراین حتما از این آیتم‌ها به همراه داشته باشید. محرک‌ها را می‌توانید در اصطبل‌ها خریداری کنید. همچنین باید یکی از بهترین اسب‌های بازی را در اختیار داشته باشید. برای اینکه بهترین اسب‌های بازی را خریداری کنید به بخش اسب‌ها در راهنمای Red Dead Redemption 2؛ نکات و ترفندها: بخش دوم، مراجعه کنید.
 7. بدون اینکه از روی اسب خود پیاده شوید، هفت دشمن را بکشید: برای این کار به شهرهای بازی بروید و به مردم شلیک کنید تا ماموران قانون از راه برسند. سپس در حالی که روی اسب خود هستید، هفت تا از ماموران قانون را بکشید. در این حالت ماموران قانون دشمن شما به حساب می‌آیند. اشاره کنم که روستاییان غیرمسلح دشمن محسوب نمی‌شوند.
 8. در حالی که روی اسب خود هستید، پنج شکارچی (منظور جانور است) را بکشید: بهترین جانور برای این کار تمساح‌ها هستند. در جنوب شرقی لبه‌های نقشه، جنوب شرقی رودس در ناحیه باتلاق می‌توانید تسماح‌ها را پیدا کنید. تمساح‌ها همچنین در شرق Shady Belle (اردوگاه باند شما در فصل چهارم) پیدا می‌شوند. به محض اینکه آن‌ها را پیدا کردید، روی اسب خود اقدام به شکار آن‌ها کنید.
 9. بدون اینکه روی آب راه بروید (نباید در مسیر روی هیچ جای آبی حرکت کنید) و در کمتر از 17 دقیقه با اسب خود از ون هورن به بلک واتر بروید: این چالش را تا زمانی که به بخش داستانی Epilogue نرسید، نمی‌توانید کامل کنید. به این دلیل که اگر قبل از بخش Epilogue بخواهید به بلک واتر بروید، به محض وارد شده به شهر به دلیل باونتی که روی سر دارید، توسط شکارچیان جایزه‌بگیر و دیگر افراد کشته خواهید شد. مانند چالش ششم، برای کامل کردن این چالش نیز در مسیر نباید پاهای اسب‌تان روی گودال‌های آب بیافتد. از روی پل راه آهن جنوب غربی ون هورن عبور کنید و سپس از روی پل راه آهن ایستگاه Flatneck بگذرید، سپس تمام مسیر را به سمت غرب نقشه طی کنید. در آخر، در جنوب استرابری در امتداد پل کوچک چوبی Owanjila Dam که به منطقه بلک واتر منتهی می‌شود، حرکت کنید. مطمئن شوید که قبل از شروع این چالش، قسمت‌های نقشه را باز کرده باشید تا مسیری که در آن عبور می‌کنید را به دقت زیرنظر داشته باشید. هرچند زمان تعیین شده کافی خواهد بود تا از ون هورن به بلک واتر بروید اما محض اطمینان چندتا محرک اسب را از اصطبل فروشی‌ها خریداری کنید تا در صورت نیاز از آن‌ها برای پر کردن استقامت اسب خود استفاده کنید.
 10. تمام گونه اسب‌های وحشی را رام کنید: برای لوکیشن و چگونگی رام کردن اسب‌های وحشی به راهنمای Red Dead Redemption 2؛ بخش آخر پیش نیازهای Collectibles، مراجعه کنید.

چالش‌های استاد شکارچی (Master Hunter)

 1. پوست سه آهو را بکنید.
 2. سه پوست خرگوش با کیفیت بی‌نقص را جمع آوری کنید.
 3. با استفاده از دوربین خود 10 گونه جانوری را پیگیری کنید.
 4. یک جانور را صدا بزنید و پنج مرتبه با یک شلیک پنج جانور را شکار کنید.
 5. پوست سه خرس گریزلی یا خرس سیاه را بکنید.
 6. پنج گربه پشمالو (یوزپلنگ یا همان جگوار) را شکار کنید و سپس پوست آن‌ها را بکنید.
 7. از طعمه برای فریب دادن و شکار کردن گیاه‌خوار و شکارچی استفاده کنید.
 8. بدون اینکه از قلاب ماهیگیری استفاده کنید، سه ماهی را بگیرید.
 9. یک صاریغ را درحالی که خودش را به موش مردگی زده است، بگیرید. همان طور که می‌دانید صاریغ‌ها در صورتی که احساس خطر کنند نقش مرده‌ها را بازی می‌کنند، طوری که شکارچی احساس می‌کنند که ضاریغ مرده است. حال شما باید در این حالت یک صاریغ را بگیرید.
 10. پلنگ لجندری Giaguaro را پیدا و شکار کنید. برای پیدا کردن لوکیشن این جانور لجندری به راهنمای Red Dead Redemption 2؛ بخش سوم پیش نیازهای Collectibles، مراجعه کنید.

چالش‌های تیرانداز ماهر (Sharpshooter)

 1. سه پرنده پروازی را شکار کنید: منظور پرندگانی است که پرواز می‌کنند مانند گنجشک‌ها، طوطی‌ها ،دارکوب‌ها و… (باید در حالی که این پرندگان پرواز می‌کنند به آن‌ها شلیک و شکارشان کنید).
 2. در یک بار استفاده از قابلیت دِد آی، دو گونه جانوری متفاوت را شکار کنید: یعنی شما باید وارد حالت دِد آی شوید سپس در این حالت دو گونه جانور را بکشید بدون اینکه از این قابلیت بیرون بیایید.
 3. در حالی که روی قطار در حال حرکت هستید، پنج پرنده پروازی را شکار کنید.
 4. با استفاده از تبر پرتاب شونده Tomahawk و از فاصله 80 پا، فردی را بکشید.
 5. بدون اینکه اسلحه خود را عوض یا خشاب‌هایش را دوباره بارگذاری کنید، پنج جانور را شکار کنید.
 6. از فاصله 660 پا با یک رایفل دوربین دراز، فردی را بکشید.
 7. پشت سرهم هفت هدشات داشته باشید.
 8. بدون اینکه اسلحه خود را عوض یا خشاب‌هایش را دوباره بارگذاری کنید، سه دشمن را خلع سلاح کنید.
 9. در یک بار استفاده از قابلیت دِد آی، به کلاه سه نفر شلیک کنید (کلاه هر سه نفر باید از روی سرشان پایین بیافتد).
 10. با سه بار شلیک متوالی (پشت سرهم) رایفل دوربین دراز، سه پرنده پروازی را شکار کنید: روش انجام این چالش به این صورت است که باید سه با پشت سرهم (بدون توقف کردن) به سه پرنده‌ای که در حال پرواز هستند شلیک کنید.

چالش‌های نجات دهنده (Survivalist)

 1. سه ماهی Bluegill را صید کنید.
 2. پنج جانور را تحویل اردوگاه یا فروشنده Trapper دهید.
 3. با رایفل Varmint پنج جانور را شکار کنید.
 4. یک دینامیت، یک تیر آتشی، یک تیر بهبود یافته، یک تیر سمی و یک تیر Small Game را بسازید.
 5. یک ماهی را در حالی که روی قایق رودخانه Bayou و روی راه آهن قطار هستید، صید کنید.
 6. پنج مرتبه یک جانور لاشخور را درحالی که مشغول خودرن لاشه است، شکار کنید.
 7. با شلیک متوالی هشت تیر Small Game، هشت جانوری شکاری را شکار کنید.
 8. یک تبر هومینگ Tomahawk، یک تبر بهبود یافته Tomahawk، یک دینامیت سبک و یک بطری آتش‌زای سبک را بسازید.
 9. ماهی صید کنید که حداقل 19lb وزدن داشته باشد.
 10. از هر نژاد ماهی یکی را در سراسر جهان بازی صید کنید.

چالش‌های متخصص سلاح‌ها (Weapons Expert)

 1. با چاقو سه دشمن را بکشید.
 2. در عرض 10 ثانیه و تنها با چاقو‌های پرتاپ شونده سه دشمن را بکشید.
 3. سه پرنده شکاری را تنها با استفاده از تبر پرتاب شونده Tomahawk شکار کنید.
 4. از مهماتی که ساخته‌اید و با استفاده از شات‌گان، 10 دشمن را بکشید: تنها از مهماتی که برای شات‌گان ساخته‌اید می‌توانید برای کامل کردن این ماموریت استفاده کنید.
 5. در حالی که دشمنان روی اسب هستند، پنج دشمن را با پنج چاقوی پرتاب شونده بکشید: این یعنی هر دشمن سوار بر اسب را باید با یک چاقوی پرتاب شونده بکشید.
 6. تنها با استفاده از یک دینامیت چهار دشمن را همزمان بکشید.
 7. چهار دشمن را پشت سرهم با همان تبر پرتاب شونده Tomahawk بکشید: به این صورت که اولین دشمن را با این تبر می‌کشید سپس همان تبر را بردارید و دومی، سومی و چهارمین دشمن را هم به همین ترتیب می‌کشید.
 8. با استفاده از شات‌گان Long-Barrelled تعداد 15 دشمن را بکشید.
 9. با استفاده از کمان، از پشت سر نُه دشمن را در حالی که از حضور شما آگاه ندارند بکشید.
 10. تنها با استفاده از چاقوهای پرتاب شونده، یک خرس گریزلی را بدون دریافت کوچک‌ترین آسیبی شکار کنید.

این تمام 90 چالش رد دد ریدمپشن 2 هستند که برای تکمیلی 100 درصد باید آن‌ها را انجام دهید.


مینی‌گیم‌ها

مینی‌گیم‌ها یا بازی‌های رومیزی در رد دد ریدمپشن 2 چهار نوع است. این بازی‌ها لازمه تکمیلی 100 درصد هستند بنابراین در این بخش قصد داریم لوکیشن هر یک را برای شما کاربران گرامی مشخص کنیم. بازی‌های رومیزی از این قرارند:

 • Five Finger Fillet
 • Blackjack
 • Dominoes
 • Poker

برای اینکه هر بازی در جهت تکمیلی 100 درصد اعمال شود لازم نیست تمام مینی‌گیم‌ها را برنده شوید. تنها کافیست روی صندلی بنشینید (بازی را شروع کنید) و سپس می‌توانید بازی را ترک کنید. درصد پیشرفت خود در این بازی‌ها را می‌توانید در منوی ایست، Progress بخش Total Completion در قسمت Table Games مشاهده کنید. هیچ کدام از این مینی‌گیم‌ها از دست دادنی نیستند و می‌توانید بعد از پایان داستان بازی به سراغشان بروید. اگر یکی از این بازی‌ها برای شما در دسترس نبود، به پیشرفت خود در داستان بازی ادامه دهید. زمانی که به فصل چهارم رسیدید تقریبا به تمام چیزهای بازی از جمله مینی‌گیم‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد. گاهی اوقات بازی‌های رومیزی در اردوگاه گروه شما نیز ظاهر می‌شوند و می‌توانید با اعضای گروه خود آن‌ها را انجام دهید اما توجه داشته باشید که همیشه در اردوگاه شما در دسترس نخواهند بود. لوکیشن مینی‌گیم‌هایی را که در ادامه مشاهده می‌کنید، دائما در آن مکان حضور دارند و شما همیشه می‌توانید برای بازی کردن یکی از آن‌ها به این لوکیشن‌ها بروید.

اگر قصد دارید در رابطه با این مینی‌گیم‌ها بیشتر بدانید به منوی ایست رفته و در بخش Help به Activities مراجعه کنید. بخش Activities می‌توانید قوانین مربوط به هر مینی‌گیم و همچنین ترفندهایی برای برنده شدن را یاد بگیرید. وقتی که برای اولین بار یکی از این بازی‌های رومیزی را انجام می‌دهید، دستورالعمل‌های آموزشی نیز دریافت خواهید کرد. به یک نکته دیگر اشاره کنم که گاهی اوقات بازی‌های پوکر و بلک‌جک پر هستند (تمام صندلی‌ها توسط بازیکنان گرفته شده‌اند). اگر این اتفاق برای شما پیش آمد، به خارج از شهر بروید، کمپی برپا کنید و بخوابید تا زمان را به جلو ببرید، سپس به بازی برگردید. در ادامه ابتدا به لوکیشن مینی‌گیم‌ها می‌پردازیم سپس به سراغ نحوه بازی کردن هر یک می‌رویم.

بازی رومیزی Five Finger Fillet را می‌توانید در شهر استرابری پیدا و بازی کنید.

بازی رومیزی Blackjack را می‌توانید در سالون شهر رودس بازی کنید.

بازی رومیزی Dominoes را می‌توانید در پارک شهر سنت دنیس بازی کنید.

بازی رومیزی Poker در واقع بخشی از ماموریت داستانی فصل چهارم یعنی A Fine Night of Debauchery است، بنابراین غیرممکن است که متوجه آن نشوید. با این حال شما می‌توانید در سالون شهر سنت دنیس این مینی‌گیم را بازی کنید.

بازی رومیزی Poker را می‌توانید در سالون شهر والنتاین بازی کنید.

بعد از اینکه ماموریت داستانی Who is Not without Sin فصل دوم را کامل کردید، بازی رومیزی Poker در ایستگاه Flatneck در دسترس قرار می‌گیرد.

بعد از اینکه به بخش داستان Epilogue رسیدید، می‌توانید بازی رومیزی Poker در سالون شهر بلک واتر بازی کنید.

آخرین لوکیشنی که می‌توانید بازی رومیزی Poker را در آن بازی کنید، در سالون شهر تامبل‌وید است. اشاره کنم بعد از اینکه به بخش داستان Epilogue رسیدید، می‌توانید در این لوکیشن پوکر بازی کنید.

 

بازی رومیزی Five Finger Fillet

این مینی‌گیم آزمون شجاعت و هماهنگی است. فایو فینگر فلِت در نسخه پیشین رد دد ریدمپشن نیز وجود داشت. نحوه بازی کردن این بازی رومیزی به این گونه است که شما یک دستتان را روی میز می‌گذارید و با دست دیگری یک چاقو برمی‌دارید و باید سعی کنید که چاقو را از بین فاصله انگشتانتان به میز بزنید. قوانین فایو فینگر فلِت این هستند که به بین انگشتانتان ضربه بزنید و سعی کنید از زدن چاقو به انگشتانتان جلوگیری کنید، سرعت بازی با هر بار که به درستی عمل کنید افزایش پیدا می‌کند و هر بار که به انگشت خود ضربه بزنید، یک فرصت را از دست خواهید داد. اشاره کنم که حداکثر فرصت‌هایی که دارید پنج بار است.

بازی رومیزی Blackjack

بلک‌جک به این صورت است که ابتدا باید برای وارد شدن به بازی مبلغی پرداخت کنید سپس تا زمانی که ژتون‌هایتان تمام نشده یا همه را شکست نداده‌اید، می‌توانید به بازی کردن ادامه دهید. افرادی که قبلا با این بازی آشنایی پیدا کرده‌اند به راحتی می‌توانند برنده شوند اما کسایی که تجربه این مینی‌گیم را نداشته‌اند نگران نباشند. قوانین برنده شده در بلک‌جک به این صورت است که در ابتدا دو کارت به شما داده می‌شود، سعی کنید مجموع کارت‌هایی که در دست دارید به 21 یا نزدیک‌ترین عدد ممکن برسد، شما می‌توانید کارت‌های بیشتری از دیلر درخواست کنید و هر زمان که خواستید بازی کردن را متوقف کنید و شخصی که مجموع کارت‌هایش از بقیه به 21 نزدیک یا دقیقا 21 باشد، برنده خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر مجموع عدد کارت‌های شما بیشتر از 21 باشد، بازی را می‌بازید. همچنین زمانی که مجموع کارت‌های شما دقیق 21 باشد، به اصطلاح بازی، شما حریفان‌تان را بلک‌جک کرده‌اید.

بازی رومیزی Dominoes

به مانند تمام مینی‌گیم‌های دیگر بازی، برای دومینو هم ابتدا باید برای وارد شدن به بازی مبلغی پرداخت کنید. همانند دومینوی دنیای واقعی، در رد دد ریدمپشن 2 شما با هفت کاشی دومینو بازی را شروع می‌کنید. نحوه درست قرار دادن کاشی‌ها به این صورت است که شماره کاشی که در دست دارید باید با شماره کاشی که روی میز است، یکی باشد تا بتوانید آن کاشی را روی میز قرار دهید، سپس با گذاشتن صحیح کاشی‌ها باید کاری کنید که تا حد امکان دیگر حریفان تمام کاشی‌های خود را در دست داشته باشند. به زبانی ساده‌تر باید کاشی با عددی روی میز قرار دهید که حریف‌تان کاشی با عدد مربوطه را در دست نداشته باشد تا او نتواند در نوبت خود کاشی روی میز قرار دهد و نوبت به حریف بعدی برسد. اگر خوش شانس باشید گاهی اوقات حتی می‌توانید کاری کنید که دست تمام حریف‌هایتان را نگه دارید. انتظار داشته باشید که حدود نیم ساعت را صرف بازی کردن یک دست کامل از دومینو کنید.

بازی رومیزی Poker

می‌توان ساعت‌ها غرق بازی کردن پوکر شوید. شکست دادن اولین حریف شما آسان است، به گونه‌ای که اگر حتی بدترین کارت‌ها را در دست داشته باشید با کوچک‌ترین تحریک می‌توانید کاری کنید که او از ادامه بازی منصرف شود و شما بازی را ببرید. در پوکر به دو روش می‌توانید برنده شوید؛ اولی این است که با اطمینان و داشتن بهترین کارت‌ها بدون نگرانی بازی را برنده شوید یا اینکه کارت‌های خوبی در دست ندارید اما با متقاعد کردن دیگر بازیکنان از اینکه بهترین کارت‌ها را در اختیار دارید، کاری کنید که آن‌ها از بازی خارج شوند و شما برنده بازی باشید. خب، روش اول این گونه است که فرض می‌کنیم شما کارت‌هایی مانند، سه کار از یک نوع (Three Of A Kind)، فول هاوس (Full House)، دو جفت (Two Pair) و… را در اختیار دارید. در این صورت می‌توانید بازی را بدون هیچ نگرانی برنده شوید و حتی می‌تواند مبلغ شرط را به حداکثر برسانید تا بیشترین سود را ببرید. اما گاهی اوقات هم پیش می‌آید که دست شما اصلا کارت‌های خوبی ندارد و اگر همین جوری پیش بروید بازی را می‌بازید، اما برای جلوگیری از باختن می‌توانید با زیرکی کاری کنید که حریف‌هایتان فکر کنند که شما دست بهتری دارید و در صورتی که ادامه دهند، بازی را خواهند باخت، در این صورت آن‌ها از ادامه دادن منصرف می‌شوند و شما بازی را برنده خواهید شد.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,