به لطف عناوینی که در این چند سال اخیر با محتواهای اختیار بسیار عالی منتشره شده‌اند، بازی‌های جهان باز به نقطه‌ای رسیده‌اند که اکنون ادغام ماموریت‌های فرعی با ماموریت‌های داستانی مهم‌تر از هر زمان دیگر است. راکستار به عنوان پادشاه عناوین جهان باز، مطمئنا عقب نخواهد کشید و قرار است با Red Dead Redemption 2 مرز این دو نوع ماموریت را کم‌تر از قبل کند.

در جریان صحبت‌هایی که با مجله رسمی ایکس باکس، شماره 169 شده، مدیر طراحی Red Dead Redemption 2 استودیو راکستار شمالی، آقای ایمران سارور (Imran Sarwar)  اشاره کرد که به جای تلاش برای ایجاد تفرقه بین محتوای اختیاری و محتوای اجباری، بازی جهان باز Red Dead Redemption 2 با ارائه محتوا، بازیکنان را از طریق اکتشاف و تعامل مجبور به ماجراجویی و غرق شدن در جهان آن می‌کند. او در این رابطه گفت:

ما سعی کردیم فراتر از ماموریت‌های فرعی و داستانی فکر کنیم تا دامنه وسیعی از تجربه‌ها را برای بازیکن ایجاد کنیم و بتوانند تا حد امکان به طور طبیعی در جهان آن رفت و آمد داشته باشند. جهان آن پر از کارهایی است که باید انجام شوند و بهترین راه برای یافتن آن‌ها، گشتن و تعامل با افرادی است که با آن‌ها ملاقات می‌کنید. صحبت کردن با مردم شهر و یا در اردوگاه، اغلب فعالیت‌های جدیدی را برای بازیکن باز می‌کند تا در آن مشارکت داشته باشد. شما هرگز نمی‌دانید که چه نوع تجربه‌ای ممکن است در انتظار شما باشد.

اطلاعات بسیاری که تا به امروز از Red Dead Redemption 2 منتشر شده، گواهی یک بازی بسیار عالی را می‌دهد. اخیرا، سیلی از اطلاعات جدید در رابطه با این عنوان مورد انتظار، از تعامل جهان باز آن گرفته، تا تعامل پویای شخصیت‌های غیرقابل بازی، تا سطح جزییاتی که در بازی به کار گرفته شده و بسیاری از چیزهای دیگر منتشر شده است. چندی پیش در رابطه با شخصیت‌های مکمل این عنوان اطلاعاتی منتشر شده که در ادامه می‌توانید با این شخصیت‌ها آشنا شوید.

نخست، درباره جان مارستون (John Marston)، پروتاگونیست اصلی بازی Red Dead Redemption صحبت خواهیم کرد که بسیاری با آن آشنایی دارند و شخصیت محبوبی نزد بازیکنان شمرده می‌شود. از آن‌جایی که بازی Red Dead Redemption 2 یک پیش‌ درآمد محسوب می‌شود، جان مارستون نیز در آن حضور دارد و به نظر می‌رسد که یکی از شخصیت‌های کلیدی این بازی خواهد بود. در کنار او، شاهد همسر و پسرش یعنی ابیگیل (Abigail) و جک (Jack) نیز هستیم؛ هرچند به نظر می‌رسد که آن‌ها هنوز با یکدیگر ازدواج نکرده‌اند و در ادامه داستان شاهد این قضیه خواهیم بود.

در کنار مارتسون، شاهد بیل ویلیماسون (Bill Williamson) و خاویر اسکوئلا (Javier Escuella)، دو عضو گروه Van der Linde در لیند نیز هستیم که حضور پررنگی در بازی Red Dead Redemption داشتند. البته خود داچ ون در لیند (Dutch van der Linde)، رئیس این باند تبهکاری نیز در این تصاویر حضور دارد. Uncle، شخصیت دیگر بازی Red Dead Redemption 2 است که قطعاً کسانی که نسخه پیشین این سری را تجربه کرده‌اند، با آن آشنایی دارند. اما مهم‌ترین تصویر این گالری را می‌توان تصویر آرتور مورگان (Arthur Morgan)، شخصیت اصلی بازی Red Dead Redemption 2 دانست.

در عین حال، شخصیت‌های جدیدی در این بازی حضور خواهند داشت که بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد. از جمله آن‌ها می‌توان به لئوپولد استراوس (Leopold Strauss)، فردی حیله‌گر و بی‌تفاوت که در اصل استرالیایی‌ست و حسابدار گروه Van der Linde است اشاره کرد. کارن جونز (Karen Jones)، یک هنرمند کلاه‌بردار که فردی جسور و خنده‌دار است. سدی ادلر (Sadie Adler)، بیوه‌ای بی‌رحم که به دنبال انتقام مرگ شوهرش است. پیرسون (Pearson)، آشپز و قصاب اصلی گروه که صدایی بلند دارد و پر سروصداست. و Micah Bell وحشی و غیر قابل پیش‌بینی نیز جزو دیگر شخصیت‌های این بازی هستند.

همچنین شاهد Hosea Mathews، دوست صمیمی داچ و دست راست او که استادی فریبکاری‌ و دزدی نجیب‌زاده است نیز هستیم. سوزان گریم‌شاو (Susan Grimshaw) سرسخت و کسی که در گروه به دنبال تحقق عدالت است. مری بث گسکیل (Mary-Beth Gaskill)، که با مهربانی و محبت مردم را گول می‌زند و جنایتکاری حرفه‌ای است. Reverend Swanso کشیشی که به فساد کشیده نیز باقی شخصیت‌های این بازی را شکل می‌دهند.

در ادامه می‌توانید تصاویر و دیالوگ هر یک از شخصیت‌ها را مشاهده کنید.

در جهانی دزد هستیم که دیگر ما را نمی‌خواهد.

به گمانم تمام چیزی که برایم باقی مانده، شک و ترید است؛ شک و زخم‌های صورتم.

فقط به من بسپارش. برای من کار نشد نداره.

سخت دنبال ما هستند چونکه می‌دانند که ما خود ترس هستیم.

از این پس هیچ کس حق ندارد چیزی از من بگیرد.

طوری که الان دارم آزادانه زندگی می‌کنم را با هیچ زندگی دیگری عوضش نمی‌کنم.

چرا داستان عاشقانه این‌قدر بچگانه به نظر می‌رسد؟ چونکه تمام چیزی است که داریم.

بسیار سختی کشیدم و همه چیزم را از دست دادم؛ خوش گذرانی‌هایم، ایمانم، حتی خانواده‌یم.

آقایان، چیزهای خوبی برایتان دارم.

کلاهبردارهای فراری، سرقت از بانک‌ها، روی هم ریختن با مایه‌دارها و اتفاقات ناگوار.

اگر قرار باشد بجنگیم، پس می‌جنگیم. اگر قرار باشد فرار کنیم، پس فرار می‌کنیم. اگر قرار است بمیریم پس می‌میریم، اما… آزاد باقی می‌مانیم.

در هرصورت، بسیاری از ماها گرسنه، ترسیده و تنها بزرگ شده‌ایم.

مردم به من می‌گویند آدم تنبل، اما من تنبل نیستم، فقط از کارکردن متنفرم. این دو چیز متفاوتی هستند.

آدم بده‌ها را گرفتی؟

اگ حتی یک کبودی روی او بزارند، قسم می‌خورم که شخصا شعله‌های جهنم را برسرشان می‌بارم.

دنیای تند و زننده‌ای است که هر لحظه ممکن است ما را هم دربر بگیرد.

مردم خوشحال و سیر هستند. به گمانم بدون مشکل خواهیم بود.

بر این باور هستم که برنده و بازنده‌ای وجود دارد… و هیچ شخص دیگری به غیر از این دو.

جهنمی که به پا کردیم، مقداری از لطف آن را برگرداندیم.

دست به کار احمقانه‌ای نزن تا ما کار ناخوشایندی انجام ندهیم.

ای کاش، با بهای اندکی می‌توانستم فرزانگی به دست آورم.

دارید با دم شیر بازی می‌کنید.

قسم می‌خورم اگه کسی بهت کاری نداشت، الان توی کثیفی خودت پوسیده بودی.

این عنوان بسیار مورد انتظار در تاریخ 4 آبان 1397 (26 اکتبر 2018 میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

منبع :

GAMINGBOLT GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,