بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 چندی پیش با عنوان رد دد آنلاین در دسترس کاربران قرار گرفت. بنابراین تصمیم گرفتیم که بخش چهارم از آموزش رد دد ریدمپشن 2 را به حالت Red Dead Online اختصاص دهیم. در این بخش یاد خواهید گرفت که چگونه در هر ساعت 7000 ایکس‌پی کسب کنید، چگونه وارد یا خارج Posse (کلن) شوید، از حداکثر رتبه در رد دد آنلاین باخبر شوید و از دیگر بخش‌های این حالت باخبر شوید.

در این آموزش سریع‌ترین گلیج استخراج کردن ایکس‌پی را به شما نشان خواهد داد که با آن می‌توانید در هر ساعت 7000 ایکس‌پی دریافت کنید. این یعنی سه برابر سریع‌تری از زمانی که در حال انجام بازی‌های PVP هستید. در ماموریت‌های داستانی حالت آنلاین تنها با دشمنان هوش مصنوعی رو در رو خواهید شد بنابراین مهارت خاصی نیاز نخواهید داشت.

گلیج استخراج (Exploit Glitch) ایکس‌پی رد دد ریدمپشن 2

همان طور که اشاره کردم این روش به هر بازیکن 7000 ایکس‌پی در هر یک ساعت می‌دهد. در ادامه دستورالعمل کسب ایکس‌پی در هر یک ساعت را به ترتیب طی کنید.

 1. با یکی از دوستان خود یک Posse دو نفره تشکیل دهید. این روش به دو بازیکن نیاز دارد.
 2. رهبر Posse باید آخرین ماموریت داستانی بخش آنلاین یعنی Kill Them, Each and Every One را دوباره آغاز کند. برای آغاز مجدد ماموریت موردنظر، دکمه :square: / :x1: را نگه دارید << Select Mission >> Story >> Progress >> Pause Menu (اشاره کنم که رهبر Posse باید حداقا یک بار ماموریت Kill Them, Each and Every One را کامل کرده باشد تا برای انجام مجدد در دسترس قرار گیرد).
 3. برای مچ‌میکینگ (MATCHMAKING) روی دکمه :square: / :x1: کلیک کنید بلافاصله هنگامی که در لابی هستید، برای خارج شدن دکمه :circle: / :b: و برای قبول دکمه :x: / :a: را فشار دهید. توجه کنید که اکنون بازی هر دو بازیکن را در جهان بازی قرار می‌دهد و جایی که ماموریت موردنظر شروع خواهد شد روی نقشه، نزدیک جایی که ظاهر شده‌اید با دایره زرد رنگ مشخص می‌شود.
 4. هر دو بازیکن باید همزمان وارد دایره زرد رنگ محدوده ماموریت شوند. برای اینکه کاملا مطمئن شوید که هر دو بازیکن همزمان وارد دایره زرد رنگ می‌شوند، بهترین کار این است که هر دو بازیکن سوار یک اسب شده باشند و سپس وارد محدوده ماموریت شوند.
 5. برای اینکه ماموریت آغاز شود، رهبر Posse باید روی دکمه :x: / :a: کلیک کند. توجه کنید که اگر قدم‌ها را به درستی طی کرده باشید، مچ‌میکینگ برای‌تان اسکیپ می‌شود و شما را سریعا وارد ماموریت می‌کند. پیشنهاد می‌کنم که برای صرفه جویی در زمان کات‌ سین‌ها را اسکیپ کنید (نادیده بگیرید).
 6. اهداف ماموریت خود را طی کنید تا زمانی که به Fort Mercer، جایی که دشمنان ظاهر می‌شوند، برسید (بعد از کات سینی که در آن کلاه خود را روی سر می‌گذارید).
 7.  اینجا استخراج واقعی ایکس‌پی شروع می‌شود. زمانی که به رسیدید (بعد از کات سین)، شما 50 مهمات Split Point برای اسلحه Carbine Repeater دریافت خواهید کرد (این به صورت خودکار و به رایگان به شما داده خواهد شد و ربطی به سطحی که در آن قرار دارید، ندارد). منوی اسلحه را با زدن دکمه :l1: / :lb: باز کنید، اسلحه Carbine Repeater را پیدا کنید و برای انتخاب مهمات Split Point جهت راست دی‌پد (:right:) را فشار دهید. اشاره کنم که مهمات Split Point را به رایگان در این ماموریت دریافت خواهید کرد و برای هر دشمنی که بکشید (کیل) 6 ایکس‌پی به شما می‌دهد.
 8. حال دشمنان را با Carbine Repeater Executions قتل عام کنید (منظور از Executions این است که به سمت دشمن رفته و ابتدا با خود اسلحه یا مشت و پا دشمن را بزنید تا شخصیت شما با اسلحه کار دشمن را تمام کند). به سمت آن‌ها بروید و دکمه :rt: را فشار دهید. در این حالت باید با هر کیل 34 ایکس‌پی (6 ایکس‌پی برای هر کیل + 6 ایکس‌پی برای مهمات Split Point + 11 ایکس‌پی برای Execution + 11 ایکس‌پی برای Eyes Wide Shut) دریافت کنید. این یعنی در حالت عادی که 6 ایکس‌پی برای هر کیل دریافت می‌کردید، اکنون به 34 ایکس‌پی برای هر کیل افزایش یافته است(به عبارتی دیگر، 566 درصد افزایش ایکس‌پی). به یک نکته مهم اشاره کنم که ابتدا دشمنانی که پشت مسلسل‌ها موقعیت گیری کرده‌اند را هدشات کنید. سپس می‌توانید به سمت دشمنان دیگر بدوید و در فاصله نزدیک با Executions آن‌ها را بکشید. در این ماموریت پوشش سنگینی بر تن خواهید کرد که به مقدار قابل توجهی آسیب‌های دریافتی را کاهش خواهد داد.
 9. در قدم نهم اجازه دهید که آخرین دشمن شما را بکشید (هر دو تا جان خود را از دست دهید). سپس هر دو بازیکن برای RETRY CHECKPOINT باید دکمه :x: / :a: را فشار دهند. این باعث می‌شود که تمام دشمنان دوباره ظاهر شوند و شما می‌توانید به فارم کردن ایکس‌پی ادامه دهید.
 10. قدم‌های 7 تا 9 را تکرار کنید. در هر تکرار 50 مهمات ویژه به رایگان دریافت خواهید کرد. به یاد داشته باشید که هر بار باید مهمات را مجهز کنید. از فاصله نزدیک با Executions تمام دشمنان را بکشید، اجازه دهید آخرین دشمن شما را بکشد، چک‌پوینت را دوباره بارگذاری کنید، به کشتن دشمنان ادامه دهید.

با هر دور که حدود پنج دقیقه طول می‌کشد، هر بازیکن نزدیک به 600 ایکس‌پی دریافت خواهد کرد. این یعنی تقریبا 120 ایکس‌پی در هر دقیقه یا 7200 ایکس‌پی در هر ساعت برای هر بازیکن. یکی از تروفی و اچیومنت‌های بخش آنلاین رد دد ریدمپشن 2 مربوط به رسیدن به رتبه 50 است؛ برای دریافت تروفی و اچیومنت Notorious شما باید به رتبه 50 برسید که لازمه رسیدن به این رتبه، 175,300 ایکس‌پی است. اگر از روش بالا برای فارم کردن ایکس‌پی استفاده کنید، تقریبا 25 ساعت زمان نیاز دارید تا به این رتبه برسید. حب مسلما 25 ساعت زمان زیادی است اما اگر بخواهید با روش معمولی بازی، یعنی انجام بازی‌های PVP مقایسه‌اش کنید، 3 تا چهار برابر سریع‌تر به رتبه موردنظر خواهید رسید. این یعنی بالای 50 ساعت از وقت خود را صرفه جویی می‌کنید (بازی کردن در PVP بسته به نوع مهارتی که دارید، دور و بر 80 ساعت زمان خواهد برد تا به رتبه 50 برسید). علاوه بر زمان بسیاری زیاد بازی‌های PVP نسبت به XP Exploit Glitch، با روش بالا نیازی به مهارت خاصی ندارید. برای اینکه روند فارم کردن ایکس‌پی حوصله سربر نشود، از راه‌های مختلفی برای رفتن به Fort Mercer استفاده کنید. موفق باشید! 🙂


نحوه وارد یا خارج Posse (کلن) شدن

در حالت آنلاین رد دد ریدمپشن 2 (بخش چند نفره) شما می‌توانید یک Posse ایجاد کنید که تقریبا همان کلن محسوب می‌شود. در این قسمت یاد خواهید گرفت که چگونه یک Posse ایجاد کنید و چه تنظیماتی برای آن درنظر گرفته شده است.

ایجاد یک Posse

 1. ابتدا باید آشنایی سازی بخش آنلاین را کامل کرده باشید (باید ماموریت کو-آپ Honor Among Horse Thieves را تمام کرده و به اردوگاه بازگرده باشید). این کار باعث می‌شود که روند ساختن Posse در دسترس قرار گیرد.
 2. حال با فشار دادن دی‌پد چپ گزینه Posse و سپس دکمه :square: / :x1: یک کلن تشکیل دهید.
 3. اکنون از بین Temporary Posse که رایگان است و Persistent Posse که 200 دلار برای‌تان آب می‌خورد، یکی را انتخاب کنید. Persistent Posse یک کلن دائمی است و مانند Temporary Posse نیست که موقتی باشد و بعد از چند روز از بین رود.

شما می‌توانید تنظیمات خصوصی Posse خود را بر روی باز برای همه (تمام بازیکنان در صورت تمایل می‌توانید بدون فرستادن دعوت نامه وارد کلن شما شوند) یا تنها با دعوت (تنها بازیکنانی که دعوت نامه فرستاده‌اند و شما وارد آن‌ها را قبول کرده‌اید وارد کلن شما می‌شوند) قرار دهید. بخش Friendly Fire را هم می‌توانید به دلخواه روی On یا Off قرار دهید (در صورتی که Friendly Fire را روی On قرار دهید، اگر گلوله هم‌تیمی‌ به‌تان اصابت کند، آسیب خواهید دید و حتی شاید کشته شوید اما اگر روی Off قرار دهید، از گلوله‌های شلیک شده توسط بازیکنان گروهتان مصون خواهید بود). اگر کلن را Persistent Posse ایجاد کنید، حتی اگر از آن خارج شوید، کلن سرجای خود بازی می‌ماند و از بین نمی‌رود و هر وقت که میل کردید، به رایگان می‌توانید به عنوان لیدر وارد Persistent Posse که ساخته‌اید، شوید. همچنین می‌توانید Persistent Posse را بازسازی کنید تا به صورت رایگان قادر باشید تنظیمات آن را تغییر دهید.

دوست خود را به Posse دعوت کنید: بعد از اینکه Posse خود را تشکیل دادید، دی‌پد چپ را فشار دهید، روی Posse گزینه Invite to Posse را انتخاب کنید. از دکمه R1 / RB برای سوییچ کردن بین دوستان و بازیکنانی که آنلاین استفاده کنید.

عضو شدن در یک Posse: به منوی Pause بروید، روی Online کلیک و سپس روی گزینه Posse Up کلیک کنید تا به طور تصادفی، بازی شما را وارد یکی از Posse های موجود کند.

قبول کردن دعوت نامه یک Posse: دی‌پد چپ را فشار دهید و در بخش Invites، دعوت‌ نامه‌هایی را که از طرف بازیکنان یا دوستان خود دریافت کرده‌اید، قبول کنید.

ترک کردن یک Posse: دی‌پد چپ را فشار دهید، در بخش Posse روی Abandon Posse کلیک کنید (توجه داشته باشید که در طی ماموریت نمی‌توانید با این گزینه از کلن خارج شوید) تا از کلنی که در آن حضور دارید، خارج شوید. برای اینکه در طی ماموریت‌های فعال از کلن خارج شوید (برای مثال وارد بخشی شده‌اید که دوست ندارید و می‌خواهید بلافاصله از آن خارج شوید) به منوی Online برگردید و گزینه Free Roam را انتخاب کنید. گزینه Abandon Posse در طی ماموریت‌های فعال همانند تصویر پایین غیرفعال می‌شود.

خارج شدن از Posse که خودتان ایجاد کرده‌اید: اگر کلنی ایجاد کرده‌اید و قصد دارید از آن خارج شوید، دی‌پد چپ را فشار دهید و در بخش Posse روی Abandon Posse کلیک کنید.

این تمام نکاتی بود که درباره ایجاد کردن، خارج شدن و وارد شدن به Posse در رد دد ریدمپشن 2 باید بدانید. حال که می‌توانید Posse ایجاد کنید، با دوستان خود هم تیم شوید و از باهم بودن لذت ببرید.


درحالت آنلاین رد دد ریدمپشن 2 شما می‌توانید لول خود را برای رسیدن به رتبه‌های بالا ارتقا دهید. اما شاید بپرسید که بالاترین رتبه ممکن در رد دد آنلاین چند است؟

خب، بالاترین رتبه در حالت آنلاین رد دد ریدمپشن 2، رتبه 100 است.

 • برای اینکه از رتبه فعلی خود باخبر شوید، زیر بخش Player >> Your Character >> General >> Rank آن را مشاهده کنید.
 • Rank Unlocks را می‌توانید در منوی Pause زیر بخش Progress >> Rank Unlocks مشاهده کنید.

برای اینکه تروفی و اچیومنت Notorious را دریافت کنید، باید به رتبه 50 برسید.


پیش از اینکه حالت آنلاین رد دد ریدمپشن 2 در دسترس بازیکنان قرار بگیرید، برای بسیاری از ما جای سوال بود که آیا شخصیت ما در حالت آنلاین رد دد ریدمپشن 2 صحبت خواهد کرد یا خیر. در این قسمت جواب این سوال را می‌دهیم.

رد دد ریدمپشن 2 آنلاین، در تاریخ نوامبر 27 سال 2018 میلادی مصادف با 6 آدر ماه 1397 همراه با سفارشی سازی شخصیت اصلی در دسترس کاربران قرار گرفت. در بخش رد دد آنلاین کات سین‌های زیادی را مشاهده خواهید کرد اما حتی یک کلمه هم از زبان شخصیت خود نخواهید شنید. سوال اینجاست که آیا اصلا شخصیت رد دد آنلاین صحبت می‌کند؟ خب، متاسفانه جواب خیر است، شخصیت شما در رد دد آنلان صحبت نمی‌کند.

مهم نیست که جنسیت شخصیت شما مذکر یا مونث باشد، در هر صورت شخصیت شما یک کلمه هم حرف نمی‌زند. تنها صدایی که شخصیت مذکر / مونث از خود در می‌آورد، سوت زدن جهت صدا کردن اسب است که میزان صدا و شفافیت آن را می‌توان تنظیم کرد.


بتای رد دد ریدمپشن 2 آنلاین، در تاریخ نوامبر 27 سال 2018 میلادی مصادف با 6 آدر ماه 1397 در دسترس کاربران قرار گرفت. از آن زمان تا به امروز شاید برای بسیاری جای سوال باشد که آیا می‌توان در نسخه بتا رد دد آنلاین تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کرد؟ جواب این سوال را در این قسمت خواهم داد.

جواب این سوال، بله است. شما می‌توانید تروفی و اچیومنت‌های آنلاین رد دد ریدمپشن 2 را در نسخه بتا رد دد آنلاین کسب کنید. اولین تروفی و اچیومنتی که برای کامل کردن آشنا سازی بخش آنلاین دریافت می‌کنید، Breakout است. این تروفی و اچیومنت بعد از اینکه اولین ماموریت کو-آپ یعنی Honor Among Horse Thieves را انجام دادید و به اردوگاه‌تان بازگردید، برای‌تان باز می‌شود. سپس کات سینی با نام Cripps را مشاهده خواهید کرد و سپس بقیه حالت آنلاین بازی شروع می‌شود. آشنا سازی بخش آنلاین بخشی از داستان آنلاین بازی است بنابراین ممکن نیست که آن را از دست بدهید. اولین تروفی را در تصویر پایین نگاه می‌کنید.

برای راهنما و لیست کامل تروفی و اچیومنت‌های Red Dead Redemption 2، به راهنمای بازی Red Dead Redemption 2؛ تمام لینک‌های آموزشی، مراجعه کرده و در آخر مقاله روی لینک مربوط به تروفی و اچیومنت‌ها کلیک کنید.


در حالت آنلاین رد دد ریدمپشن 2 نیز اردوگاهی در اختیار دارید، اما این اردوگاه در مقایسه با کمپی که در بخش تک نفره در اختیار دارید، کمی متفاوت است. در این قسمت تغییرات ایجاده شده و کارهایی را که اردوگاه شما در حالت رد دد آنلاین انجام می‌دهد، بررسی خواهیم کرد.

 1. کمپ شما در رد دد آنلاین تنها یک نفر به اسم Cripps دارد. این شخصیت پس از اینکه بخش آشنا سازی آنلاین را تمام کردید، در کمپ حاضر می‌شود. در کمپ، شما می‌توانید لباس‌های جدیدی برای Cripps (نه برای خود) و ارتقاهای کمپ جدیدی از او خریداری کنید. برخی از ارتقاها گیم‌پلی را بهبود می‌بخشند و برخی دیگر تنها برای زیبایی ظاهری هستند. به طور کلی، ارتقاهای کمپ آنقدر که باید مفید نیستند و بهتر است ابتدا تمام سلاح‌های بازی را خریداری کنید سپس به خریدن این ارتقاها اقدام کنید.
 2. در کنار آتش کمپ می‌توانید گوشت را برای دریافت یک وعده غذایی بپزید.
 3. شما می‌توانید آیتم‌های که خریداری کرده‌اید را از طریق کاتالوگ قابل‌ حمل (:left:) نزد کمپ تحویل بگیرید. بعد از اینکه آیتمی را خریداری کردید، آن را می‌توانید داخل جعبه‌ی بزرگی در کمپ خود پیدا کنید.
 4. در داخل خمیه خود در کمپ می‌توانید لباس خود را به دلخواه عوض کنید.
 5. کمپ شما به عنوان یک منطقه امن عمل می‌کند، به این گونه که هنگامی که در کمپ خود هستید، بازیکنان دیگر نمی‌توانند به شما حمله کنند (فروشگاه‌ها نیز همین عملکرد را دارند). اگر می‌خواهید منطقه امن را حدف کنید، با دکمه :l2: / :lt: به پرچم کمپ خود نگاه کنید و آن را پایین بیاورید.

شما می‌توانید کمپ خود را به این‌ور و آن‌ور ببرید. برای اینکار، در هر جا که خواستید منوی اسلحه را باز کنید، دکمه :r1: / :rb: را فشار دهید و سپس کمپ را که در پایین قرار دارد، انتخاب کنید. در طول بخش آشنا سازی آنلاین، کمپ شما در یک مکان ثابت باقی می‌ماند اما بعد از آن، مکان آن با گذشت هر روز (زمان بازی) تغییر می‌کند. تغییر مکان یک کمپ کوچک یک دلار هزینه دارد و اجازه دارید یک تا چهار بازیکن را در کلن خود داشته باشید. تغییر مکان یک کمپ بزرگ دو دلار هزینه دارد و اجازه دارید یک تا هفت بازیکن را در کلن خود داشته باشید.

کمپ شما همیشه روی نقشه و نمایشگر شما مشخص شده است (مارک آن شبیه به یک مثلث سبز رنگ است). اگر نمی‌توانید آن را پیدا کنید، شخصیت خود را به سمت آیکون کمپ HUD بچرخانید تا فلش شخصیت شما به سمت کمپ هدایت شود. سپس نقشه را باز کنید و در یک خط مستقیم از آن جایی که شخصیت‌تان با آن روبرو است، مسیر را دنبال کنید. اگر باز هم نتوانستید کمپ خود را پیدا کنید، لوکیشن آن را تغییر دهید. در رد دد آنلاین هیچ راهی برای فست تراول رفتن به کمپ وجود ندارد بنابراین همیشه باید با اسب خود به کمپ بازگردید.

ارتقاهای اردوگاه در بخش آنلاین

در پایین تمام ارتقاهای موجود برای کمپ در حالت آنلاین را مشاهده می‌کنید. در داخل کمپ خود با فشار دادن دکمه‌های :l2: + :triangle: / :lt: + :y: به Cripps نگاه کرده و ارتقاها را خریداری کنید. خریداری پنج ارتقا کمپ (برای مثال خریدن پنج رنگ پرچم که هر کدام 50 دلار هزینه دارد) تروفی و اچیومنت Home Comforts را باز خواهد کرد.

تِم (Theme)

 • Standard >> بدون تاثیر
 • Traveling Opulence >> بدون تاثیر
 • The Hobo Life >> بدون تاثیر
 • Military Surplus >> بدون تاثیر
 • Survivor >> بدون تاثیر

خیمه (Tent)

 • Bedrolls >> نوارهای هسته‌هایتان را به میزان 15 درصد در حالت Free Roam (پرسه زدن آزادانه) افزایش می‌دهد. هنگامی که وارد یک کمپ شدید، نوارهای هسته‌هایتان 25 درصد سریع‌تر پر می‌شوند.
 • Lean-To >> نوارهای هسته‌هایتان را به میزان 25 درصد در حالت Free Roam (پرسه زدن آزادانه) افزایش می‌دهد. هنگامی که وارد یک کمپ شدید، نوارهای هسته‌هایتان 50 درصد سریع‌تر پر می‌شوند.
 • A-Frame >> نوارهای هسته‌هایتان را به میزان 35 درصد در حالت Free Roam (پرسه زدن آزادانه) افزایش می‌دهد. هنگامی که وارد یک کمپ شدید، نوارهای هسته‌هایتان 75 درصد سریع‌تر پر می‌شوند.
 • Tall Lean-To >> نوارهای هسته‌هایتان را به میزان 45 درصد در حالت Free Roam (پرسه زدن آزادانه) افزایش می‌دهد. هنگامی که وارد یک کمپ شدید، نوارهای هسته‌هایتان 100 درصد سریع‌تر پر می‌شوند.
 • Open-Air Lean-To >> نوارهای هسته‌هایتان را به میزان 55 درصد در حالت Free Roam (پرسه زدن آزادانه) افزایش می‌دهد. هنگامی که وارد یک کمپ شدید، نوارهای هسته‌هایتان 125 درصد سریع‌تر پر می‌شوند.
 • Covered Lean-To >> نوارهای هسته‌هایتان را به میزان 65 درصد در حالت Free Roam (پرسه زدن آزادانه) افزایش می‌دهد. هنگامی که وارد یک کمپ شدید، نوارهای هسته‌هایتان 150 درصد سریع‌تر پر می‌شوند.
 • Covered >> نوارهای هسته‌هایتان را به میزان 75 درصد در حالت Free Roam (پرسه زدن آزادانه) افزایش می‌دهد. هنگامی که وارد یک کمپ شدید، نوارهای هسته‌هایتان 175 درصد سریع‌تر پر می‌شوند.

پرچم (Flag)

 • در کل هشت رنگ برای پرچم کمپ شما وجود دارد اما این رنگ‌ها تنها در جهت زیبایی هستند و تاثیر یا منفعتی در گیم‌پلی ایجاد نمی‌کنند.

تجهیزات (Equipment)

 • Fast Travel Post >> به شما این اجازه را می‌دهد که از کمپ به جایی فست تراول کنید. اشاره کنم که از هیج جایی نمی‌توانید به کمپ فست تراول کنید پس این دو مورد را با هم اشتباه نگیرید.

لباس‌های کریپس (Cripps’ Outfits)(این لباس‌ها ظاهر کریپس را تغییر می‌دهند اما هیچ منفعتی برای شما ندارند)

 • Standard 1 >> بدون تاثیر
 • Standard 2 >> بدون تاثیر
 • Standard 3 >> بدون تاثیر
 • Standard 4 >> بدون تاثیر
 • Standard 5 >> بدون تاثیر
 • Travelling Opulence 1 >> بدون تاثیر
 • Travelling Opulence 2 >> بدون تاثیر
 • The Hobo Life 1 >> بدون تاثیر
 • The Hobo Life 2 >> بدون تاثیر
 • Military Surplus 1 >> بدون تاثیر
 • Military Surplus 2 >> بدون تاثیر
 • Survivor 1 >> بدون تاثیر
 • Survivor 2 >> بدون تاثیر

غذا پختن در اردوگاه

برای دریافت تروفی و اچیومنت Master Craftsman که لازمه کسب آن ساختن 20 آیتم است، به سادگی و با پختن 20 تکه گوشت می‌توانید آن را دریافت کنید. از آن جایی که به آتش برای پختم نیاز دارید، آتش کمپ‌تان تنها مکانی هست که می‌توانید این کار را انجام دهید. شما می‌توانید گوشت پخته را در کیف خود برای مواقع ضروری ذخیره کنید.

دریافت آیتم‌های خریداری شده

شما می‌توانید از طریق کاتالوگ قابل حمل و با فشار دادن دکمه :left:، آیتم مورد نیاز خود را خریداری کنید. آیتم‌های خریداری شده به جمعه کمپ شما و همچنین به اداره پست تحویل داده می‌شوند.

سفارشی سازی لباس

در داخل خیمه کمپ خود و از طریق کمد لباس می‌توانید پوشش شخصیت خود را به دلخواه سفارشی سازی کنید.

منطقه امن

کمپ شما منطقه امنی است که بازیکنان دیگر نمی‌توانند در حالی که در کمپ حضور دارید، به شما حمله کنند. با این حال، اگر به دنبال جنگ هستید، می‌توانید منطقه امن را باایین آوردن پرچم کمپ از بین ببرید و در را برای بازیکنان دیگر باز کنید. اگر می‌خواهید منطقه امن را حدف کنید، با دکمه :l2: / :lt: به پرچم کمپ خود نگاه کنید و آن را پایین بیاورید. همان طور که در بالا به آن اشاره شد، شما می‌توانید رنگ پرچم خود را تغییر دهید.

این تمام کارهایی است که اردوگاه شما در حالت آنلاین رد دد ریدمپشن 2 ارائه می‌دهد. امیدوارم چیز تازه‌ای با خواندن این قسمت یاد گرفته باشید.


در آخرین قسمت این بخش از آموزش Red Dead Redemption 2، به شما یاد می‌دهیم که چگونه کالسکه کاروان را در رد دد آنلاین نابود کنید. در رد دد ریدمپشن 2 آنلاین، ممکن است اعلانی درباره اینکه کلن رقیب یک ماموریت Free Roam تدارک دیده است را دریافت کنید که از شما دعوت می‌کند آن را متوقف نکنید (نگذارید ماموریت به اتمام برسد). اغلب اوقات این ماموریت‌ها حول این است که کلن رقیب قصد دارد کاروان کالسکه را به جایی تحویل دهد. خب، در این میان شما باید چه کار کنید؟ هدف شما این است که کاروان کالسکه باند کلن رقیب را نابود کرده و نگذارید به مقصد خود برسد.

شما می‌توانید هزار دفعه بدون اینکه کالسکه نابود شود یا اینکه اسب‌ها آسیبی ببینند، به طرف آن‌ها شلیک کنید. خب، حال سوال اینجاست که چطور باید کالسکه‌ها را نابود کنید؟ کالسکه را به‌دزدید و خیلی راحت آن را از صخره‌ای به پایین بیاندازید (ارتفاع صخره پنج متر باشد برای این کار کافی خواهد بود).

اصلا به خودتان زخمت شلیک به کالسکه را ندهید. شاید با شلیک کردن به آن، این طور به نظر برسد که کالسکه درحال آسیب دیدگی است (حتی تکه‌های چوب با شلیک شما از کالسکه کنده می‌شوند) اما با این روش هرگز نابود نمی‌شود. بدون هدر دادن مهمات، خیلی ساده آن را از پرتگاهی به پایین بیاندازید. اگر نگذارید کالسکه یک کلن رقیب به مقصد برسد و آن را نابود کنید، تروفی و اچیومنت All’s Fair را دریافت خواهید کرد.

بخش چهارم از آمورش Red Dead Redemption 2 که به بخش رد دد آنلاین اختصاص داشت، به اتمام رسید. حال که هیچ بخش دیگری از بازی باقی نمانده که آموزش و راهنمای آن را در وب‌سایت وینفون برای شما کاربران گرامی قرار نداده باشیم، ار این پس با راهنمای کامل تمام ماموریت‌های داستانی و ماموریت‌های غریبه (جانبی) در خدمت شما خواهیم بود.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,