یکی از عناوینی که بسیاری از گیمرها انتظار عرضه آن را می‌کشند Red Dead Redemption 2 است، عنوانی که با توجه به موفقیت بسیار چشمگیر نسخه اول، امید زیادی بدان بسته شده است. برای آنکه در دنیای غرب وحشی مجددا غرق شوید باید مقداری صبر کنید، اما خبر خوب آنکه به‌لطف افشاگری یک خرده‌فروشی دانمارکی حداقل مدت زمانی که باید انتظار بکشید مشخص شده است.

راک استار را باید یکی از موفق‌ترین توسعه‌دهندگان دنیای بازی دانست، شرکتی که با دو بازی پرطرفدار و جنجالی GTA و Red Dead Redemption توانسته جایگاه ویژه‌ای در دنیای گیم به‌دست آورد. گیمرهای زیادی در سراسر دنیا منتظر عرضه نسخه جدید Red Dead Redemption هستند تا بار دیگر مسحور دنیای افسانه‌ای غرب وحشی گردند.

اکنون به‌دلیل افشاگری یک خرده‌فروشی دانمارکی زمان عرضه این بازی مشخص شده است،  البته این اولین بار نیست که یک خرده‌فروشی زمان عرضه یک محصول را فاش می‌کند، اصولا خرده‎‌فروشی‌ها ید طولانی در این زمینه دارند. خرده‌فروشی Coolshop در لیست فروش خود زمان عرضه Red Dead Redemption 2 را 8 ژوئن سال 2018 درج کرده است. بنابراین اگر از علاقه‌مندان این بازی هستید تقریبا تا خرداد ماه باید صبر کنید.خرده‌فروشی Coolshop کارنامه درخشانی در افشای زمان عرضه بازی‌ها دارد، برای مثال پیش از این زمان عرضه دقیق GTA V را اعلام کرده بود. در اینجا باید اشاره کنیم که استودیو راک استار پیش از این اعلام کرده بود که Red Dead Redemption 2 در بهار سال 2018 عرضه خواهد شد، که کاملا با زمانی که این خرده‌فروشی اعلام کرده مطابقت دارد و ما در آخرین ماه از فصل بهار شاهد عرضه عمومی این بازی خواهیم بود.

البته باید یادآوری کنیم که برخی شایعات حکایت از آن دارند که عرضه عمومی این بازی مجددا تاخیر خواهد خورد، راک استار تاکنون عرضه این بازی را یکبار به‌ تعویق انداخته است. امیدواریم که عرضه نهایی این بازی با تاخیر مجدد همراه نشود. اگر مایل به پیش سفارش این بازی هستید هم‌اکنون می‌توانید به مبلغ 59.99 دلار بازی را از مایکروسافت استور پیش خرید کنید. اگر تاکنون تریلر رسمی این بازی را مشاهده نکرده‌اید در ادامه می‌توانید تریلر رسمی آن را تماشا کنید تا فضای کلی دنیای بازی را لمس کنید.

 

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,