امروز توسعه‌دهنده‌ی بازی Red Dead Redemption 2 رسما اعلام کرد برای ساخت بازی‌ای با کیفیت‌تر، عنوان در دست ساخت‌شان تا بهار ۲۰۱۸ تاخیر می‌خورد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

قرار بود این عنوان که دنباله‌ی نسخه‌ی اول عنوان یادشده بود، در پائیز امسال عرضه گردد اما شرکت راک‌استار برای اعلام کرده که برای ساخت تجربه‌ای بی‌نظیر برای بازیکنان، به زمان بیش‌تری نیاز دارد.

راک‌استاز از این بابت از طرفداران این عنوان عذرخواهی کرده است اما این نکته را نیز اضافه کرده که تیم توسعه‌ی بازی بر این باور هستند که “بازی وقتی عرضه خواهد شد که تمام قسمت‌هایش آماده باشد.” مطمئنا پس از مدت طولانی‌ای که طرفداران برای دنباله‌ی این عنوان صبر کردند، انتظار شش ماهه برای عرضه‌ی بازی‌ای کامل معقول به نظر می‌رسد.

راک‌استار وعده داده است که در انتهای تابستان، ما خبرهای بیش‌تری را درباره‌ی Red Dead Redemption 2 خواهیم شنید که به نظر همان کنفرانس E3 می‌رسد. همچنین راک‌استار برای به‌دست آوردن دل طرفدارانش، چند تصویر جدید از این عنوان را منتشر کرده که محیط بی‌نظیر بازی را به تصویر می‌کشند.

شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا این انتظار شش ماهه از دید شما ارزشش را دارد؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,