دیگر برای هیچ کس مایه غافلگیری نیست که باز هم بگوییم عنوان Red Dead Redemption 2 هم برای راکستار (Rockstar) و هم شرکت مادر آن یعنی تیک تو (Take Two Interactive) یک موفقیت بزرگ و شاید هم تکرار نشدنی بوده است که هنوز هم در حال ثبت فروش بسیار خوبی است تا همچنان به ارتقای آمار و ارقام خود ادامه دهد. همانطور که نتایج به دست آمده از داده‌های آماریِ UKIE/Gfk Chart Track از آمار و ارقام فروش محصولات سخت افزاری بازی‌های ویدیویی در کشور بریتانیا نشان می‌دهد، این بازی باز هم موفق به صدر نشینی در این کشور شده است.

آمار به دست آمده از فروش بازی‌های ویدیویی در هفته منتهی به ۹ فوریه ۲۰۱۹ میلادی که توسط GamesIndustry به انتشار رسیده، نشان می‌دهد که عنوان بسیار موفق Red Dead Redemption 2 در هفته گذشته باز هم موفق به بازپس گیری رتبه نخست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته در بریتانیا شده که توانسته با کسب جایگاه Kingdom Hearts 3 که هفته گذشته در اولین هفته فروش خود موفق به کسب رتبه نخست این جدول شده بود، به این رتبه بازگردد. در این بین آخرین عنوان شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) نیز دو پله سقوط کرده تا این هفته در جایگاه سوم به سر ببرد.

بین این دو نیز عنوان ورزشی به شدت محبوب FIFA 19 قرار گرفته که نسبت به جایگاه هفته گذشته خود دو پله صعود کرده تا در رتبه دوم پرفروش‌ترین بازی‌های هفته بریتانیا قرار بگیرد. همچنین این بازی باز هم توانسته Resident Evil 2 Remake را کنار بزند که این هفته از جایگاه دوم به چهارم سقوط کرده. با این حال Call of Duty: Black Ops 4 نیز بدون تغییر نسبت به هفته گذشته در همان جایگاه پنجم هفته قبل خود باقی مانده است. این در حالی است که دو نماینده از بازی‌های انحصاری نینتندو سوییچ یعنی بازی‌های New Super Mario Bros. U Deluxe و همینطور Mario Kart 8 Deluxe به ترتیب در جایگاه‌های ششم و هفتم این جدول آرام گرفته‌اند.

عناوین Spyro Reignited Trilogy, Super Smash Bros. Ultimate و همینطور Grand Theft Auto V نیز به ترتیب در سه رتبه باقی مانده از ۱۰ بازی پرفروش هفته قرار گرفته‌اند تا بدین ترتیب جایگاه هر ۱۰ بازی پرفروش این هفته در هفته منتهی به ۹ فوریه مشخص شود. شما می‌توانید در ادامه این متن لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش هفته گذشته در بریتانیا را مشاهده کنید. به خاطر داشته باشید که لیست به دست آمده، از نتایج فروش نسخه فیزیکی این بازی‌ها است و فروش دیجیتالی آن‌ها به حساب نیامده بنابراین میزان فروش کلی این بازی‌ها را نشان نمی‌دهد.

لیست ۱۰ بازی پرفروش هفته منتهی به ۹ فوریه در بریتانیا:

  1. Red Dead Redemption 2
  2. FIFA 19
  3. Kingdom Hearts 3
  4. Resident Evil 2
  5. Call of Duty: Black Ops 4
  6. New Super Mario Bros. U Deluxe
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Spyro Reignited Trilogy
  9. Super Smash Bros. Ultimate
  10. Grand Theft Auto 5
منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,