بخش دوازدهم از آموزش Red Dead Redemption 2 به سری هشتم ماموریت‌های اصلی بازی اختصاص داده‌ایم. در این بخش به کامل کردن ده ماموریت هشتم بازی یعنی ماموریت Of Men and Angels I & II، ماموریت The Course of True Love – IV & V، ماموریت Money Lending and other Sins – VI & VII، ماموریت Just a Social Call، ماموریت A Rage Unleashed، ماموریت The Delights of Van Horn، ماموریت Goodbye, Dear Friend، ماموریت Favored Sons، ماموریت The Bridge to Nowhere و ماموریت Archeology for Beginners می‌پردازیم.

ماموریت Of Men and Angels I & II

ماموریت Of Men and Angels I & II یکی از ماموریت‌های اختیاری هانر بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر راهنما خواهد کرد. انجام دادن ماموریت Of Men and Angels I & II برای کسب تروفی و اچیومنت از دست دادنی :silver: Lending a Hand trophy مورد نیاز است.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: سیستر کالدرون (Sister Calderón)
 • ناحیه: Saint Denis
 • لازمه‌ها: ماموریت Brothers and Sisters, One and All را به اتمام رسانده باشید (در فصل چهار)
 • در دسترس بودن: بین دو ماموریت A Fork in the Road و The Fine Art of Conversation در دسترس قرار می‌گیرد
 • پاداش: هانر

محل شروع ماموریت Of Men and Angels I & II

در اوایل فصل ششم، می‌توانیم سیستر کالدرون را درحالی که برای فقرا پول جمع آوری می‌کند، در شهر سنت دنیس پیدا کنیم. این تنها زمانی اتفاق می‌افتد که ماموریت Brothers and Sisters, One and All را در فصل چهارم به اتمام رسانده باشید. توجه داشته باشید که باید قبل از ماموریت ترلونی The Fine Art of Conversation، این ماموریت را انجام دهید در غیر این صورت ماموریت Of Men and Angels I & II از دسترس بودن خارج می‌شود.

بعد از گفتگوی کوتاه اما درگیر کننده با سیستر کالدرون، او امیدوار است که ما هم برای کمک به افراد فقیر کمک مالی به او بکنیم.

دومین قسمت از ماموریت سریعا آغاز می‌شود و می‌توان درجا آن را به اتمام رساند. شما می‌توانید 10 دلار یا چهار آیتم غذایی (یا هر ترکیبی که دوست دارید. مثلا دو آیتم غذایی و 5 دلار) اهدا کنید. برای من، هنگامی که پول را اهدا می‌کردم بازی در قسمت سینماتیک آن گلیج پیدا می‌کرد بنابراین آیتم‌های غذایی را اهدا می‌کردم. البته دقیق مشخص نیست که این مشکل برای چند نفر پیش آمده ولی شخصا این مشکل را داشتم.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت هانر اختیاری Of Men and Angels I & II در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال ماموریت The Course of True Love IV-V آغاز خواهد شد.


ماموریت The Course of True Love IV-V

ماموریت The Course of True Love IV-V یکی از ماموریت‌های اختیاری هانر بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن دو بخش آخر ماموریت که در فصل ششم بازی جریان دارند راهنما خواهد کرد. انجام دادن ماموریت The Course of True Love IV-V برای کسب تروفی و اچیومنت از دست دادنی :silver: Lending a Hand trophy مورد نیاز است.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: پنه‌لوپه برث‌ویت (Penelope Braithwaite)
 • ناحیه: Braithwaite Manor
 • لازمه‌ها: تمام ماموریت‌های اصلی فصل ششم را به اتمام رسانده باشید
 • پاداش: هانر

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Course of True Love V

 • 5 نفر از اعضای Braithwaite را در حالی که قطار را تعقیب می‌کنند هدشات کنید.
 • ماموریت را در عرض 7 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید

محل شروع ماموریت The Course of True Love IV

بعد از اینکه تمام ماموریت‌های فصل ششم را به اتمام رساندیم، نامه‌ای دیگر از طرف پنه لوپه دریافت خواهیم کرد. نامه را می‌توانید در خیمه خود در کمپ Beaver Hollow پیدا کنید. پنه لوپه از ما می‌خواهد که برای آخرین بار به او کمک کنیم.

محل شروع ماموریت The Course of True LoveV

سوار اسب خود شوید و به سمت Braithwaite Manor حرکت کنید تا پنه لوپه برث ویت را به ایستگاه قطار اسکورت کنید. پنه لوپه و برو می‌خواهند که یک بار برای همیشه دشمنی خانواده‌های خود را رها کنند و زندگی خودشان را در آرامش و بدون درگیری آغاز کنند. هنگامی که پنه لوپه و برو را در ایستگاه قطار شهر رودس به کنار هم آورید و بلیط‌های قطار را خریداری کردید، سر و کله تعدادی از اعضای خانواده آن‌ها پیدا می‌شوند و مشکلاتی برای شما ایجاد می‌کنند. زمان آن رسیده که وارد ماجرا شوید.

بعد از اینکه یک حال حسابی به پسر عموها دادید، به پنه لوپه و برو در اولین قسمت سفر با قطار ملحق شوید. اما تا خواستید نفسی تازه کنید، تعداد بیشتری از اعضای خانواده برث ویت ظاهر می‌شوند. سوالی که اینجا برای ما پیش می‌آید این است که اعضای خانواده پنه لوپه چند نفر هستند؟ ما که تا به این لحظه باید تمام آن‌ها را از بین برده باشیم…

 • مدال طلایی: 5 نفر از اعضای Braithwaite را در حالی که قطار را تعقیب می‌کنند هدشات کنید.

چاره‌ای نیز به جز اینکه تعقیب کنندگان را ریشه کن کنید. کاور بگیرید و مینی مپ خود را برای مشاهده نقطه‌های قرمز رنگ زیر نظر داشته باشید. وارد حالت دِد آی شوید و یک یا چندین نفر از اعضای برث ویت را هدف قرار دهید و ماشه را بکشید. توجه داشته باشید که روی قطار باید پنج نفر از اعضای برث ویت را هدشات کنید تا این لازمه کسب مدال طلایی را کامل کنید. البته دشمنان بیشتر از ده نفر هستند بنابراین کامل کردن این لازمه نباید کار سختی باشد.

بعد از مدتی درگیری روی قطار درحال حرکت، بالاخره راننده، آن را متوقف می‌کند و پا به فرار می‌گذارد. زمان آن رسیده که خودمان کنترل قطار را در دست بگیریم و به سمت ایستگاه بعدی آن را به حرکت درآوریم. پیشنهاد پنه لوپه که به شما جواهر خودش را می‌دهد قبول نکنید تا سطح هانر شما کمی در جهت راست حرکت کند. سپس آرتور کالسکه‌ای برای این دو معشوقه حاضر می‌کند تا آن‌ها یک قدم به هدف خود نزدیک‌تر شوند؛ بعد از اینکه از قطار پیاده شدید، آرتور کالسکه‌ای به مقصد بوستون تدارک می‌بیند تا این زوج را راهی زندگی که می‌خواستند، بکند. بعد از اینکه پنه لوپه و برو سوار کالسکه شدند و شما را به مقصد بوستون ترک کردند، ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت هانر داستانی The Course of True Love IV-V در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال ماموریت Money Lending and Other Sins VI-VII آغاز خواهد شد.


ماموریت Money Lending and Other Sins VI-VII

ماموریت Money Lending and Other Sins VI-VII یکی از ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن دو بخش دیگر ماموریت موردنظر راهنما خواهد کرد. ماموریت Money Lending and Other Sins VI-VII به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت That’s Murfee Country را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: لئوپولد استراوس (Leopold Strauss)
 • ناحیه: Beaver Hollow Camp
 • لازمه‌ها: ماموریت That’s Murfee Country را به اتمام رسانده باشید.
 • پاداش: هانر

محل شروع ماموریت Money Lending and Other Sins VI

مزدبگیر اتریش باند ما، لئوپولد استراوس از ما می‌خواهد که چند قرض عقب افتاده را از چند نفر پس بگیریم. این بار باید از دو بدهکار فقیر حسابمان را تسویه کنیم.

بدهکار جی. جان ودرز

آقای ودرز یک فراری ارتشی است که لوکیشن او در سمت غرب کمپ ما قرار دارد.

هنگامی که به لوکیشن او رسیدید، آقای ودرز را زیر گاری‌اش پیدا می‌کنید که درحال تعمیر آن است. بعد از کمی صحبت کردن با او، ما مورد حمله قرار خواهیم گرفت. ما اینجا نیستم که ودرز را نجات دهیم اما نجات دادن خودمان مطمئنا ارزشش را دارد. به مینی مپ خود نگاه کنید، سپس در فرصت مناسب از کاور خارج شده، وارد حالت دِد آی شوید و به راحتی سر چندین دشمن را برای هدشات کردن هدف قرار دهید، حال تنها کاری که باقی مانده این است که ماشه را بکشید. اگر یادتان باشد در یکی از ماموریت‌های پیشین به یک دانستنی جالب اشاره کردم؛ “فانوس‌ها دوست ندارند به‌شان شلیک شود”. در این لحظه یکی از دشمنان شما که ظاهرها این دانستنی را می‌دانسته، به فانوس گاری که شما پشت آن سنگر گرفته‌اید شلیک می‌کند و گاری را به آتش می‌کشد. هنگامی که ترتیب تمام دشمنان را دادید، زن باردار ودرز از میان کاور به بیرون می‌آید و شما در آن لحظه متوجه خواهید شد که این مرد مشکلات زیادی دارد که باید با آن‌ها دسته و پنجه نرم کند. بخشیدن آقای ودرز و چشم پوشی کردن از قرض او، سطح هانر ما را در جهت راست به حرکت درمی‌آورد.

بدهکار آرتور لندندری

بدهکار بعدی، آرتور لندندری، کارگر یکی از معدن‌های آنزبرگ است.

هنگامی که به معدن رسیدید، ابتدا باید با سرکارگر معدن در داخل صحبت کنیم. او به ما می‌گوید که متاسفانه آرتور لندندری عمر خود را به ما داده و اگر بخواهیم قرضمان را تسویه کنیم، باید به نزد همسرش برویم. خانم لندندری را می‌توانیم در کمی به سمت جنوب پیدا کنیم. هنگامی که به آن‌جا رسیدیم، متوجه خواهیم شد که خانم لندندری صاحب بچه‌ای است و نمی‌تواند چیزی به ما بدهد. برخی حتی می‌خواهند خانه‌اش را تصاحب کنند. ما نمی‌توانیم پولی از خانم لندندری بستانیم اما این گزینه را در اختیار داریم که از قرض همسر جان باخته‌اش چشم پوشی کنیم. برای این بدهکار دو گزینه پیش رو داریم؛ فقط از قرض همسر جان باخته‌اش چشم پوشی کنیم یا از قرض همسر جان باخته‌اش چشم پوشی کنیم و به او کمی پول برای خرج و مخارج اهدا کنیم. با انتخاب گزینه دوم، سطح هانر ما کمی در جهت راست حرکت می‌کند.

پس از این، آرتور اعصابش از کارهای استراوس به هم می‌خورد و دیگر نمی‌خواهد هیچ قرضی از هیچ افراد فقیری بستاند.

محل شروع ماموریت ماموریت Money Lending and Other Sins VII _ بخش آخر

به کمپ خود بازگردید و با استراوس رو در رو شوید. آرتور دیگر نمی‌خواهد که قیافه استراوس را دور و بر کمپ ببیند و او را به بیرون پرت می‌کند.

حال دیگر لازم نیست به خاطر کارهای این مرد عذاب وجدان بگیرید.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت هانر داستانی Money Lending and Other Sins VI-VII در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال ماموریت Just a Social Call آغاز خواهد شد.


ماموریت Just a Social Call

ماموریت Just a Social Call هفتاد و چهارمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Just a Social Call به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت Icarus and Friends و That’s Murfee Country را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: مایکا (Micah)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Just a Social Call

 • سه دشمن سوار بر است را هدشات کنید.
 • بعد از کشتن Cornwall، در عرض 2 دقیقه و 45 ثانیه به اسب‌ها برسید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Annesburg, New Hanover

با مایکا صحبت کنید

با ملاقات کردن مایکا و داچ در شهر آنزبرگ از نقشه دیوانه‌وار داچ اگاه خواهید شد. او می‌خواهد با Cornwall قراری ببندد که به واسطه آن بگذارد همه آزاد شوند.

چیز ناراحت کننده است که نقشه داچ دومین نقشه دیوانه‌ورای است که امروز شنیده‌اید. داچ و مایکا را به سمت اسکله دنبال کنید و پشت جعبه‌های مشخص شده خود را پنهان کنید.

 • مدال طلایی: بعد از کشتن Cornwall، در عرض 2 دقیقه و 45 ثانیه به اسب‌ها برسید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

نکته مهم: لطفا قبل از اینکه به ادامه ماموریت بروید، پاراگراف پایین را به دقت مطالعه کنید.

از این لحظه نا زمانی که به اسب‌ها می‌رسید، کلید کار این است که به حرکت خود ادامه دهید و در همین حال دشمنان را از بین ببرید. با توجه به مدت زمان 2 دقیقه و 45 ثانیه‌ای که برای کامل کردن یکی از لازمه‌های این ماموریت و کسب مدال طلایی آن فرصت دارید، بدانید که زمان در نظر گرفته شده کم است و هر ثانیه آن ارزشمند است. تا زمانی که در وسط درگیری معطل نشوید و راه رفتن را بدانید، امکان پذیر است که در زیر مدت زمان تعیین شده این لازمه را کامل کنید. درحالی که نمی‌توانید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد استفاده کنید، به طور متناقض بهترین راه حفظ سلامت خود این است که در این ماموریت تهاجمی بازی کنید و به جای اینکه در کاور به دشمنان شلیک کنید، مدام به پیش بروید و در همین حال دشمنان خود را از بین ببرید. دوباره این را تکرار می‌کنم که مدام درحال حرکت به سمت جلو باشید و در همین حال به دشمنان شلیک کنید. تنها زمانی که رگباری از گلوله‌های دشمن به سمت شما شلیک شده و می‌خواهید خشاب اسلحه‌تان را عوض کنید یا اینکه واقعا چاره دیگری به جز کاور کردن ندارید، پشت اجسام دور و بر سنگر بگیرید. از آن جایی که درصد دقتی برای کسب مدال طلایی این ماموریت از اهمیت برخوردار نیست، بهتر است که سه بار پشت سرهم به سمت توده‌ای از دشمنان شلیک کنید و به حرکت خود ادامه دهید. بدانید که اگر شما به آن‌ها شلیک کنید مسلما آن‌ها نمی‌توانند به سمت شما شلیک کنند و در کاور باقی می‌مانند. خوشبختانه داچ هم در این مسیر به سمت نگهبان‌ها شلیک می‌کند و نیازی نیست که تمام کارهای سخت را به تنهایی به دوش بکشید. به حرف‌های داچ گوش کنید تا بتوانید بدون اینکه ضربه‌های زیادی دریافت کنید به سمت جلو پیش روی کنید.

هنگامی که کشتی Cornwall از راه رسید، سینماتیکی که پخش می‌شود را مشاهده کنید تا نقشه درحال جریان داچ را ببینید. با مرگ Cornwall، شما سریع وارد نبردی دیگر خواهید شد.

به محض اینکه سینماتیک به پایان رسید، تایمر زمان شروع خواهد شد. دو نگهبان روی کشتی و نگهبان روی اسکله سمت راست خود را سریع از بین ببرید.

هنگامی که هر سه نگهبان کشته شدند (یا اینکه داچ گفت: !Oh, shit, Pinkertons)، بچرخید و از اسلکه به سمت عقب حرکت کنید. در این میان با چهار نفر از اعضای Pinkerton رو در رو خواهید شد که معمولا داچ دوتای آن‌ها را از بین می‌برد. درحالی که به جلو حرکت می‌کنید، خشاب را عوض کنید و دست از شلیک کردن برندارید. دوباره اشاره می‌کنم که نگران دقتی نباشید و به شلیک کردن ادامه دهید تا آن‌ها را از پای درمی‌آورید.

هنگامی که چهار نفر از اعضای Pinkerton کشته شدن (یا اینکه داچ گفت: !Come on, Micah’s gone after those papers)، مسیر خود را به سمت شمال تغییر دهید و به کنار برج آب بروید. یکی از اعضای Pinkerton روی برج آب و یکی روی پل پیاده رو خواهد بود. بدون اینکه توقف کنید، هر دو را بکشید.

در آن طرف پل سه نفر دیگر از Pinkerton‌ها خود را در بین بشکه‌ها پنهان کرده‌اند.

بعد از اینکه این سه نفر را از بین بردید، داچ به شما می‌گوید They’re shooting from that building >> آن‌ها از کنار آن خانه شلیک می‌کنند که بعد از این حرف، چند موج دیگر از افراد Pinkerton‌ از راه می‌رسند. دو تا از این افراد دشمنان کنار ستون چوبی و جعبه‌ها به سمت شما شلیک می‌کنند.

…همچنین دوتای دیگر از بالای خانه روی راهروی جلویی

داچ به شما می‌گوید Look out up there, on the left >> بالا سمت چپ را بپا که در این لحظه باید از طریق پله‌های چوبی به سمت راهروی بالایی خانه حرکت کنید. پله‌های چوبی در سمت غرب خانه قرار دارند. از آن‌ها برای بالا رفتن به راهروی جلویی استفاده کنید.

به بالای پله‌ها بروید تا به مایکا ملحق شوید. همچنین آماده کشتن دو نفر دیگر از اعضای Pinkerton باشید که روی راهرو، کنار مایکا ظاهر می‌شوند. برای پیش روی کردن شما باید آن‌ها را بکشید (تا داچ هم بگوید: Come on! We gotta move).

پشت سر مایکا از در عبور کنید . از پله‌های سمت چپ برای رفتن به بالا استفاده کنید. در بالای پله‌ها پشت دیوار چوبی کم ارتفاع سنگر بگیرید و به سمت غرب خود نگاه کنید. از دو مسیری که پیش روی شما قرار دارد، داچ و مایکا به پایین و سمت جنوب می‌روند و شما به بالا و سمت راست می‌روید تا از بین بردن دشمنان را بین خودتان تقسیم کنید. حال که می‌دانید که باید از کدام مسیر حرکت کنید، از کاور خارج شده و درحالی که به سمت دشمنان شلیک می‌کنید، به سمت بالا پیش روی کنید.

از آن جایی که مسیر پیش رو مستقیم است و به راحتی می‌توان در دیدرس دشمنان قرار گرفت، در اینجا کمی محتاطانه به پیش بروید اما برای مدت زمان زیادی در کاور باقی نمانید. گاهی اوقات بهتر است درحالی که تهاجمی به سمت جلو حرکت می‌کنید و دشمنان را از بین می‌برید، یک یا دو گلوله به شما اصابت کنند نه اینکه برای مدت زمان طولانی پشت سنگر به سمت دشمنان شلیک کنید. پیش روی خود گروهی چهار نفره از اعضای Pinkerton را مشاهده خواهید کرد که معمولا یکی از آن‌ها از سمت شمال، دو تا از سمت جنوب و دیگری از پشت، روی سکو به طرف شما شلیک می‌کنند. هنگامی که دوتای سمت خود را از بین بردید، به سمت جلو حرکت خود را آغاز کنید و باقی مانده‌ها را بدون اینکه توقف کنید، بکشید.

داچ داد می‌زند که Up ahead, there’s more of ’em >> رو به رو، تعداد بیشتری حضور دارند. در همین لحظه تعداد بیشتری از اعضای Pinkerton روی پله‌های سمت غرب ظاهر می‌شوند.

معمولا دو تا از Pinkertonها روی پله‌ها و یکی پشت میله سمت راست کاور کرده است.

بعد از این ترتیب این سه نفر را دادید، از پله‌ها بالا بروید اما قبل از اینکه بخواهید به بیرون بروید، مراقب باشید.

یکی از Pinkertonها در بالای پله‌ها در سمت چپ خواهد بود. بعد از اینکه او را کشتید، به سمت راست پله‌ها حرکت کنید.

درحالی که شما روی پله‌های باز به حرکت خود ادامه می‌دهید، چندین نفر از اعضای Pinkerton روی سطح زمین با اسلحه تک تیرانداز به سمت شما شلیک می‌کنند. برای یک ثانیه هم زحمت شلیک کردن به آن‌ها را به خود ندهید و با تمام سرعت مسیر خود را ادامه دهید و تا جایی که می‌توانید از برخورد گلوله‌ها دوری کنید. خوشبختانه داچ و مایکا به سمت دشمنان شلیک می‌کنند تا آن‌ها دست از شلیک کردن بردارند و سر خود را پایین نگه دارند.

در بالا، به سمت راست بچسپید و به حرکت خود ادامه دهید.

از پله‌ها بالا بروید و خود را آماده کنید. حال باید چند دشمن دیگر را از بین ببرید.

کلید اینکه سریع این کار را انجام دهید این است که به حرف داچ گوش کنید و به واگن نفت شلیک کنید (بعد از اینکه داچ گفت: !Shoot that oil wagon، به واگن شلیک کنید). گاری پشت انباری از جعبه‌ها است اما از هر دو طرف می‌توانید آن را مشاهده کنید و از هر دو طرف دید کافی برای شلیک کردن به آن را دارید (تصویر بالا محدوده‌ای که باید شلیک کنید را برای شما مشخص کرده است).

در واقع به محض شما از خانه بیرون آمدید، می‌توانید قبل از اینکه داچ به شما بگوید به واگن شلیک کنید تا چند دشمن مجاور واگن نیز در آتش بمیرند.

سریع دشمنانی که تا به این لحظه باقی مانده‌اند را از بین ببرید.

هنگامی که هدف بعدی شما مشخص شد (آزاد کردن اسب‌ها)، با تمام سرعت به سمت ناحیه زرد رنگ مشخص شده حرکت کنید. حال تنها کاری که باید برای کامل کردن لازمه محدودیت زمان بکنید این است که قبل از 2 دقیقه و 45 ثانیه به ناحیه زرد رنگ مشخص شده برسید.

تمام کاری که باقی مانده این است که سوار بر اسب فرار کنید پس معطل نکنید و سوار اسب خود شوید.

 • مدال طلایی: سه دشمن سوار بر است را هدشات کنید.

آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت از شما می‌خواهد که از بین حدودا 12 دشمن سوار بر اسب تنها سه دشمن را هدشات کنید که البته راحت است. اما مشکلی اصلی اینجاست که اگر سریع سه نفر را هدشات نکنید، داچ و مایکا سریع دشمنان را از بین خواهند برد. اطمینان حاصل کنید که فاصله شما با داچ و مایکا زیاد نباشد تا فرصت کافی برای هدشات کردن سه دشمن را داشته باشید، سپس هنگامی که دشمنان به شما نزدیک شدند، وارد حالت دِد آی شوید و سر سه دشمن را هدف قرار دهید، در آخر ماشه را بکشید تا این لازمه کسب مدال طلایی نیز کامل شود.

دو تا سوارکاری که از سمت چپ به شما نزدیک می‌شوند را هدشات کنید.

…و دوتا سوارکار رو به رو…

…دو تای دیگر از سمت چپ…

… دوتا از رو به رو از میان درختان به شما نزدیک می‌شوند…

…بعد از اینکه رودخانه را رد کردید، دو تای دیگر از سمت چپ به شما نزدیک می‌شوند (فعلا کاری به این دو سوارکار نداشته باشید)…

…و بالاخره دوتای دیگر رو به روی شما هنگامی که دارید در امتداد رودخانه حرکت می‌کنید. بهترین کار این است قبل از اینکه در امتداد رودخانه حرکت کنید دو سوار کاری قبلی که از سمت چپ رودخانه به شما نزدیک شدند را نادیده بگیرید، چونکه آن‌ها شما را دنبال می‌کنند. اگر دو سوارکار قبلی شما را دنبال کرده باشند، حال می‌توانید آن‌ها را هدشات کنید و نگران داچ و مایکا هم نباشید چون آن‌ها مشغول کشتن دو سوارکار آخری خواهند بود. حال تنها کاری که باقی مانده این است که سرعت اسب خود را کم کنید تا سوارکارهای دیگر به شما برسند.

بعد از اینکه تمام سوارکارها را از بین بردید، به آخرای ناحیه حرکت کنید تا سینماتیک پایانی پخش شود و ماموریت شما در آن جا به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Just a Social Call رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A Rage Unleashed آغاز خواهد شد.


ماموریت A Rage Unleashed

ماموریت A Rage Unleashed هفتاد و پنجمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Rage Unleashed به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Just a Social Call را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: رورند سوانسون (Reverend Swanson)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Rage Unleashed

 • روی قایق دو سرباز را ناک‌اوت کنید.
 • اسب‌ها را گرد هم آورید و در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه به ساحل برسید.

محل شروع ماموریت: Roanoke Ridge, New Hanover

با رورند سوانسون صحبت کنید

هرچند که این ماموریت با صحبت کردن شما با رورند سوانسون آغاز می‌شود اما جالب است که هیج ربطی به این شخصیت ندارد. کمی بعد از صحبت کردن شما با سوانسون، شما، داچ و ایگل فلایز سوار بر اسب می‌روید تا اسب‌های این گروه را از ارتش آمریکا پس بگیرید.

ایگل فلایز را به کنار کانالی دنبال کنید که در آن جا قایقی را می‌بیند که به لنگر کشیده است.

منتظر بمانید تا شب می‌شود و سپس سوار قایق شده و به سمت کشتی حرکت کنید.

شما باید صبر کنید تا اولین کشتی مسافران خود را خالی می‌کند، بعد از آن به همان نقطه بروید و سوار کشتی شوید.

 • مدال طلایی: روی قایق دو سرباز را ناک‌اوت کنید.

اطمینان حاصل کنید که غیر مسلح هستید (هیچ اسلحه‌ای مجهز نکرده باشید حتی چاقو)، کراوچ کنید و مستقیم به پشت نگهبان روی به روی‌تان بروید تا دکمه مربوط به ناک اوت کردن غیر کشنده روی نمایشگر ظاهر می‌شود، با زدن دکمه مربوطه نگهبان را به صورت مخفیانه ناک اوت کنید.

به چپ تغییر مسیر دهید و به راه خود ادامه دهید تا صدای یکی دیگر از نگهبان‌ها را می‌شنوید که می‌گوید که “می‌روم یک دودی به باد کنم”.

نگهبان از در بیرون می‌آید و به سمت چپ حرکت می‌کند. این یعنی شما که در سمت راست هستید، پشت نگهبان به شما است. نگران نگهبان داخل نباشید چونکه چارلز ترتیب او را می‌دهد.

مستقیم کاملا مخفیانه به پشت او نزدیک شوید و مانند نگهبان قبلی، این یکی را نیز ناک اوت کنید.

بعد از این، سه نگهبان دیگر کنار کمان کشتی درحال بازی کردن هستند که هرجور که دوست دارید می‌توانید به حساب آن‌ها برسید. داچ به شما می‌گوید که لنگر را آزاد کنید اما شما که نمی‌دانید چگونه باید این کار را انجام داد. داچ پیشهناد می‌کند که از دینامیت استفاده کند و آرتور بدون اینکه به فکر گزینه دیگری باشد، دست به کار می‌شود.

 • مدال طلایی: اسب‌ها را گرد هم آورید و در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه به ساحل برسید.

حال که اسب‌ها داخل آب پراکنده شده‌اند باید آن‌ها را گردهم آورید. البته داچ هم ملوان ماهری نیست. عاقب نبستن اسب‌ها همین است که اتفاق افتاده است. اسب‌ها ترسیده‌اند و در جهت مخالف شنا می‌کنند. در این حالت سه تا از اسب‌ها هایلایت شده‌اند. یکی از این سه اسب را انتخاب کنید و سوار آن شوید.

وقتی که سوار اسب شدید، مسیر رو به ساحل را انتخاب کنید و شنا کردن را شروع کنید. دو تا اسب دیگر شما را دنبال خواهند کرد.

از زمانی که اسب‌ها داخل آب هستند، تا اینکه شما سوار یکی از آن‌ها می‌شوید و به ساحل می‌رسید، همان طور که می‌دانید 1 دقیقه و 30 ثانیه زمان دارید. در کمتر از مدت زمان تعیین شده به ساحل برسید تا آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت کامل شود. حال تنها کاری که باقی مانده این است که سوار بر است به سمت داچ و ایگل فلایز حرکت کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت A Rage Unleashed رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Delights of Van Horn آغاز خواهد شد.


ماموریت The Delights of Van Horn

ماموریت The Delights of Van Horn هفتاد و ششمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Delights of Van Horn به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Just a Social Call را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: مایکا (Micah)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Delights of Van Horn

 • با یک رایفل دوربین دراز 5 سرباز را هدشات کنید.
 • ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Roanoke Ridge, New Hanover

با مایکا صحبت کنید

با مایکا ملاقات کنید و سپس با او به نزد بیل بروید تا برای یگ گاری کمین کنید.

بیل به عنوان یک عامل حواس پرتی عمل می‌کند و در این حال شما از بالای یکی از خانه‌های مجاور با اسلحه تک تیرانداز خود او را پوشش می‌دهید.

هنگامی که بیل تلو تلو حرکت کرد و کاروان متوقف شد، شما می‌توانید حمله را آغاز کنید.

 • مدال طلایی: با یک رایفل دوربین دراز 5 سرباز را هدشات کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.

از دوست صمیمی خود یعنی دِد آی برای به حداکثر رساندن درصد دقتی و هدشات کردن بیشتر دشمنان استفاده کنید. همان طور که با مشاهده کردن لازمه‌های این ماموریت، متوجه می‌شوید که کار سختی پیش رو ندارید. باید با تک تیرانداز خود پنج سرباز را هدشات کنید و تا آخر ماموریت نگذارید که درصد دقتی شما از 85 درصد پایین‌تر رود. برای اینکه تا آخر ماموریت در کامل کردن این دو لازمه کسب مدال طلایی دچار مشکل نشوید، استفاده از ویژگی دِد آی را فراموش نکنید.

هنگامی که درگیری شروع شد، نگهبان‌ها از روی گاری پیاده می‌شود و سنگر می‌گیرند.

وقتی که نگهبان‌ها تقریبا شکست خوردند، مابقی آن‌ها شروع به عقب نشینی کردن می‌کنند و این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهند تا راحت‌تر بتوانید آن‌ها را هدف قرار داده و از بین ببرید. اگر تا این لحظه پنج نفر را هدشات نکرده‌اید، اطمینان حاصل کنید که تعداد مورد نیاز را هدشات کنید تا لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت ناتمام باقی نماند.

با بیل سوار گاری شوید و آماده باشید که در مسیر بازگشت به سوی کمپ از آن محافظت کنید. دشمنان سوار بر است کمی بعد به دنبال شما می‌آیند پس روی‌تان را به عقب برگردانید و آماده شلیک کردن باشید. در این حالت که شما روی گاری در حال حرکت هستید و دشمنان سوار بر اسب به دنبال شما می‌آیند، نشانه گرفتن و شلیک دقیق کمی مشکل خواهد بود و در این صورت ممکن است که درصد دقتی شما پایین‌تر از حد مجاز بیایید. برای جلوگیری از این مشکل، باز هم دِد آی به کمک شما می‌آید پس حتما از آن استفاده کنید.

اگر دشمنانی که شما را تعقیب می‌کنند بیشتر از یک دو نفر شدند، از اسلحه دیگری برای پاک سازی آن‌ها استفاده کنید چون همان طور که می‌دانید تک تیرانداز برای این جور مواقع زیاد مناسب نخواهد بود. در این میان باید خیلی مراقب باشید که گاری بیش از حد آسیب نبیند، در غیر این صورت گاری حامل دینامیت منفجر شده و شما و بیل پروازکنان به دیار باقی می‌روید.

حال تنها کاری که برای خاتمه دادن ماموریت باقی مانده، این است که به نزد مایکا برسید. بعد از اینکه به او رسیدید، ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت The Delights of Van Horn رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Goodbye, Dear Friend آغاز خواهد شد.


ماموریت Goodbye, Dear Friend

ماموریت Goodbye, Dear Friend هفتاد و هفتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Goodbye, Dear Friend به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A Rage Unleashed را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: سادی آدلر (Sadie Adler)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Goodbye, Dear Friend

 • در عرض 45 ثانیه پشتیبان Colm را پیدا کنید.
 • با یک رایفل دوربین دراز 5 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را در عرض 6 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Saint Denis, Lemoyne

با سادی آدلر صحبت کنید

در سالن سنت دنیس با داچ و سادی ملاقات کنید. داچ و سادی درحال جشن گرفتن به مناسبت دار زدن قریب الوقوع Colm O’Driscoll هستند و نقشه‌هایی می‌ریزند تا مطمئن شوند که این دشمن دیرینه پیش از حکم اعدامش از زندان فرار نکند. از الان به‌تان می‌گویم که تمام سینماتیک‌های این ماموریت را اسکیپ کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 6 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

درحالی که هر سه تای شما تغییر قیافه داده‌اید، سادی و داچ را به محل اعدام (یا همان چوبه دار) دنبال کنید (شما و داچ به عنوان نگهبان و سادی به عنوان یک شهروند خود را جا می‌زند).

هنگامی که به محل اعدام رسیدید، سینماتیکی که در این لحظه پخش می‌شود را اسکیپ کنید.

شما متوجه خواهید شد که یکی از افراد O’Driscoll درصدد انجام دادن کاری است. همراه داچ این شخص را دنبال کنید.

کمی بعد، به یکی از کوچه‌های کناری می‌رود و گفتگوی کوتاهی با یکی دیگر از افراد O’Driscoll خواهد داشت. شما نمی‌توانید این کات سین را اسکیپ کنید.

 • مدال طلایی: در عرض 45 ثانیه پشتیبان Colm را پیدا کنید.

به محض اینکه توانسنید دوباره حرکت کنید، مستقیم در امتداد حیاط با تمام سرعت حرکت کنید، از فواره به سمت گذرگاه طاقدار مسیر خود را ادامه دهید. برای کامل کردن این لازمه کسب مدال طلایی تنها 45 ثانیه فرصت دارید پس باید بسیار چابک و سریع باشید.

به چپ تغییر مسیر دهید و از طریق پله‌های کناری به طرف بالا حرکت کنید.

در بالای پله‌ها درب بازی را مشاهده می‌کنید که به بالکن خانه منتهی می‌شود.

روی بالکن رو به سمت چپ از روی نرده بپرید سپس از طریق نردبان لبه کناری به پشت بام بروید. درحالی که از نردبان بالا می‌روید، موقعیت تک تیرانداز دشمن را مشاهده خواهید کرد. شما باید به آن جا بروید.

از لبه کناری پشت بام بالا بروید و به روی پشت بام کم ارتفاع‌تر پرش کنید.

هنگامی که به تک تیرانداز دشمن رسیدید، او خود را به شما آویزان می‌کند. خود را از دستان او نجات دهید و با وی مبارزه کنید.

بعد از اینکه تک تیرانداز را از بین بردید، اسلحه دوربین دار او را بردارید و در لبه کناری پشت بام موقعیت گیری کنید.

قبل از اینکه سینماتیک بعد پخش شود، یکی از مقامات رسمی حکم Colm O’Driscoll را صادر می‌کند و برای چند دقیقه جرم‌هایی که این شخص مرتکب شده است را اعلام می‌کند. این سینماتیک را اسکیپ کنید. به محض اینکه سادی شروع به کشتن کرد، کاور شما لو می‌رود. افراد باقی مانده O’Driscoll را هدف قرار دهید و داچ و سادی را کاور کنید. سر دشمنان را هدف قرار دهید چونکه یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت هدشات کردن هفت دشمن است.

 • مدال طلایی: با یک رایفل دوربین دراز 5 هدشات داشته باشید.

از آن جایی که شما تنها نفری نیستید که به سمت دشمنان شلیک می‌کند و سادی و داچ هم در کشتن مهارت خاصی دارند، باید سریع هفت نفر را هدشات کنید. برای کامل کردن این لازمه، حتما از دِد آی استفاده کنید. سعی کنید که افرادی کنار گاری را برای آخر بگذارید.

اگر هدشات‌های خود را به هفت نفر رسانده باشید، کامل کردن ماموریت در کمتر از مدت زمان تعیین شده سخت نخواهد بود. سینماتیک پایانی را اسکیپ کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Goodbye, Dear Friend رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Favored Sons آغاز خواهد شد.


ماموریت Favored Sons

ماموریت Favored Sons هفتاد و هشتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Favored Sons به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Goodbye, Dear Friend را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ایگل فلایز (Eagle Flies)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Favored Sons

 • در عرض 45 ثانیه سرباز روی Cannon را بکشید.
 • 35 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Cumberland Forest, New Hanover

با ایگل فلایز صحبت کنید

با ایگل و داچ ملاقات کنید و در نقشه بسیار احمقانه آن‌ها برای حمله به ارتش آمریکا که از طریق یک دره حرکت می‌کنند شرکت کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

داچ را به پایین دره باریک دنبال کنید.

قرقره سیم را بردارید و به نزدیک هر یک از دینامیت‌هایی که داچ کاشته است ببرید.

در مجموع داچ در چهار نقطه دینامیت کاشته است. باید سیم را به هر چهار نقطه متصل کنید. سپس داچ را به بالای دره دنبال کنید.

موقعیت خود را در نزدیکی دستگاه قرار دهید و منتظر بمانید تا سربازهای آمریکا از راه برسند.

به دستور داچ، دینامیت‌ها را منفجر کنید.

صادقانه شخصا مطمئن نیستم که چگونه چهار درخت می‌توانند راه یک جوخه را مسدود کنند اما مانند همیشه داچ شما را در وسط یک مبارزه بزرگ قرار می‌دهد.

 • مدال طلایی: 35 هدشات داشته باشید.

البته از آن جایی که باید هدشات‌های زیادی داشته باشید، اینکه داچ در این ماموریت نیز شما را مجبور به استفاده از اسلحه می‌کند به نفع‌تان خواهد بود. بدون شک، تا به این لحظه این ماموریت بیشترین تعداد هدشات‌های ممکن را از شما خواسته است، طوری که برای کامل کردن این لازمه و کسب مدال طلایی این ماموریت باید 35 نفر را هدشات کنید. خوشبختانه در آغاز درگیری موقعیتی که در آن قرار دارید بسیار مناسب است و سربازها به طور مداوم جلوی دید شما ظاهر می‌شوند. برای اینکه تعداد هدشات‌های مورد نیاز را در اولین بخش درگیری به حداقل برسانید، رایفل تک تیرانداز خود را مجهز کنید، وارد حالت دِد آی شوید، سر سربازها را هدف قرار دهید و سپس ماشه را بکشید. به خاطر داشته باشید که در این بخش از ماموریت محدودیت زمانی ندارید و تنها باید روی هدشات کردن سربازها و دریافت نکردن آسیب‌های بیش از حد تمرکز کنید. این را هم فراموش نکنید که در طول این ماموریت نباید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد استفاده کنید.

کمی بعد، متوجه خواهید شد که اکثر سربازها شروع به فرار کردن به سمت مسیری که به بالای تپه منتهی می‌شود، می‌کنند. در این لحظه تا جایی که ممکن است سرباز‌های رو به تپه را از بین ببرید، در غیر این صورت آن‌ها به شما نزدیک می‌شود و کار را برای‌تان سخت می‌کنند.

مطمئنا تعداد از سربازها موفق می‌شوند که به بالای تپه برسند، به محض اینکه رسیدند، موقعیت خود را به سمت چپ تغییر دهید و همه سربازها را قبل از اینکه بخواهند به شما برسند، با هدشات کردن از بین ببرید.

سپس به کشتن سربازهای پایین دره ادامه دهید تا اینکه ایگل می‌گوید که سربازها دارند فرار می‌کنند. در این حالت که سربازها از کاور خودشان بیرون آمده و فرار می‌کنند، برای شما فرصت خوبی رقم می‌زنند تا راحت‌تر بتوانید به سر آن‌ها شلیک کنید. در صورت نیاز از دِد آی برای هدف قرار دادن سر سربازها استفاده کنید.

سپس داچ به همه می‌گوید که سریع جسدهای پایین دره را لوت کنند. با تمام سرعت به پایین دره حرکت کنید و در بین ناحیه زرد رنگ مشخص شده جسد سربازها را برای پیدا کردن آیتم یا چیزهای باارزش لوت کنید.

بعد از اینکه جسد تعداد از سربازها را لوت کردید، سینماتیکی پخش می‌شود که در آن از راه رسیدن اسلحه کانون را مشاهده خواهید کرد.

 • مدال طلایی: در عرض 45 ثانیه سرباز روی Cannon را بکشید.

اگر بخواهید مستقیم به بالای تپه بروید تا با کانون مقابله کنید، باید بگویم که تلاش‌تان بی‌ثمر خواهد بود چونکه حداقل ده نفر از سربازهای آمریکایی بالای تپه بین شما و کانون موقعیت گیری کرده‌اند. قبل از اینکه بخواهید به سمت کانون حرکت کنید، حدود بیست ثانیه یا بیشتر را صرف از بین بردن سربازهای بین خود و کانون کنید. از آن جایی که از چپ و راست تعداد قابل توجهی سرباز مانع رسیدن شما به کانون می‌شوند، مدت زمانی که برای کامل کردن این لازمه برای کسب مدال طلایی در نظر گرفته شده بسیار کم است. این را هم فراموش نکنید که علاوه بر مدت زمان کم و تعداد بالای سربازها، نباید اجازه دهید که آسیب زیادی دریافت کنید چون نمی‌توانید از آیتم بازیابی سطح سلامت استفاده کنید.

به محض اینکه سربازی که کانون را اداره می‌کند، کشته شد، سینماتیکی پخش می‌شود. نیروهای کمکی از راه می‌رسند و از دژ خود منطقه شما را هدف قرار می‌دهند. حال تنها نگرانی شما استفاده نکردن از آیتم‌های بازیابی سطح سلامت و هدشات کردن 35 نفر و صد البته فرار کردن از آن منطقه است.

به سمت اسب خود بروید، سوار شوید و با تمام سرعت طوری بتازید که گویی زندگی شما به آن بستگی دارد (جدی جدی هم بستگی دارد).

بعد از کمی، داچ به شما می‌گوید که از اسب‌تان پیاده شوید و با پای پیاده او را دنبال کنید.

شما توسط سربازان برروی لبه‌های کوه به دام افتاده‌اید. سریع پشت اجسام دور و بر سنگر بگیرد و با هدشات کردن آن‌ها را از بین ببرید.

هنگامی که محیط را از وجود سربازان پاک سازی کردید، داچ به دنبال راهی به سمت پایین می‌گردد. داچ را دنبال کنید.

در سمت چپ شما با چهار سرباز مواجه خواهید شد. پشت تنه درخت کاور بگیرید و هر یک را هدشات کنید.

پس از اینکه ترتیب این چهار سرباز داده شد، داچ از کاور خارج می‌شود و در مسیر شیب‌دار به سمت پایین دره بزرگ حرکت خواهد کرد. از این لحظه به بعد سربازها به طور مداوم در اطراف شما ظاهر می‌شود تا شما این فرصت را داشته باشید که تعداد هدشات‌های باقی مانده را بگیرید.

به جای اینکه در بالای مسیر بمانید و از فاصله نزدیک با هفت تیر یا تپانچه خود به کشتن سربازها مشغول شوید، بهتر است که به پایین دره بروید تا فاصله شما با آن‌ها کم نباشد، رایفل دوربین‌دار خود را مجهز کنید، وارد دِد آی شوید، سر سربازها را نشانه بگیرید و ماشه اسلحه را بکشید (توجه داشته باشید که اگر تا به این لحظه تعداد هدشات‌های شما به 35 نفر نرسیده، حال آخرین فرصت شماست تا این لازمه را کامل کنید). از آن جایی که تعداد سربازها زیاد است و نباید از آیتم بازیابی سطح سلامت در طول این ماموریت استفاده کنید، انتخاب کردن گزینه دوم عاقلانه‌تر است.

هنگامی که آماده فرار شدید، مسیر را به انتهای آن دنبال کنید تا سینماتیک این قسمت از ماموریت پخش شود. در سینماتیک مشاهده خواهید کرد که توسط دشمنان محاصره شده و به دام افتاده‌اید. البته اصلا نگران نباشد چون داچ طبق معمول یک نقشه بسیار بسیار بدی دارد.

هنگامی که دکمه مربوطه روی نمایشگر ظاهر شد (دکمه :tr: / :y:)، آن را فشار دهید تا خود را تسلیم کنید. سپس آنالوگ سمت چپ را به پایین بیاورید تا شروع به حرکت کردن به سمت پرتگاه بکنید.

در آخر، دکمه :sq: /  :x1: را فشار دهید تا با دورخیز مناسب بروید تا به پایین دره پرش کنید.

همه چیز که به خوبی و خوشی برای این دیوانه‌ها پیش رفت، درسته؟

بله، خوشبختانه همه سالم هستند. داچ را شناکنان برای حفظ زندگی خود دنبال کنید. هنگامی که داچ به لبه خشکی رسید، به او نزدیک شوید تا شما را از داخل آن بیرون بیاورد. آخرین سینماتیک این ماموریت بسیار بسیار راحت را تماشا کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Favored Sons رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Bridge to Nowhere آغاز خواهد شد.


ماموریت The Bridge to Nowhere

ماموریت The Bridge to Nowhere هفتاد و نُهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Bridge to Nowhere به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Delights of Van Horn را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: جان مارستون (John Marston)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Bridge to Nowhere

 • در عرض 1 دقیقه و 35 ثانیه دینامیت را بکارید.
 • در عرض 19 ثانیه از قطار در حال حرکت فرار کنید.

محل شروع ماموریت: Bacchus Station, New Hanover

با جان مارستون صحبت کنید

به جان مارستون در نزدیک ایستگاه Bacchus محلق شوید تا پلی که در همان نزدیکی‌ها است را منفجر کند.

در مسیر حرکت خود هنگامی که به نردبان پایینی پل رسیدید، جان به شما می‌گوید که توقف کنید. یک جعبه دینامیت را از روی واگن بردارید و به سمت راه آهن جهت راست نردبان حرکت کنید.

هنگامی که در موقعیت قرار گرفتید، دکمه :sq: / :x1: را فشار دهید تا دینامیت را به کنار پرتاب کنید…

…سپس بین دکمه‌های :l2: / :lt: و  :r2: / :rt: سوییچ کنید تا جعبه را به سمت جان پایین ببرید. به محض اینکه اولین جعبه دینامیت را به جان دادید، به کنار واگن بروید و برای جعبه دومی این روند را تکرار کنید.

بعد از اینکه دومین جعبه دینامین را تحویل جان دادید، شما هم از نردبان به پایین بروید و آماده باشید که اولین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت که وابسته به زمان است، شروع می‌شود.

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 35 ثانیه دینامیت را بکارید.

یک بسته دینامیت بردارید و آن را روی یکی از سه نقطه مشخص شده بکارید. به محض اینکه به یکی از این نقطه‌ها نزدیک شدید، برای کاشتن دینامیت دکمه را فشار دهید. شما باید در عرض 1 دقیقه و 35 ثانیه دینامیت‌ها را روی هر سه نگه دارنده پل بکارید پس باید سریع عمل کنید.

حال سریع به سمت جعبه دینامیت‌ها حرکت کنید و بسته دیگری بردارید. سپس به سمت دومین نگه دارنده بشتابید و آن را بکارید. برای نگه دارنده سوم نیز همین روند را سریع طی کنید تا در کمتر از مدت زمان مشخص شده این لازمه دریافت مدال طلایی را کامل کنید.

اطمینان حاصل کنید که کاشتن دینامیت را به ترتیب از نزدیک‌ترین به دورترین نگه دارنده انجام دهید. به محض اینکه دینامیت سومین نگه دارند کاشته شد، شما وارد یک کات سین می‌شوید و در آن به کنار نردبان تلپورت خواهید شد. این یعنی شما تنها باید مسیر بازگشت از دورترین نگه دارنده را به سمت نردبان طی کنید نه اینکه مجبور باشید مسیر رفت و برگشت را همزمان طی کنید. اگر طبق توضیحات من مراحل کاشتن دینامیت هر سه نگه دارند را طی کنید و در این میان مرتکب اشتباهی نشوید و سریع باشید، می‌توانید در کمتر از مدت زمان تعیین شده این بخش از ماموریت را کامل کنید.

از طریق نردبان به بالا بروید و به سمت واگن دستی بدوید. به محض اینکه به واگن نزدیک شدید، دکمه :tr: / :y: را فشار دهید تا آن را برانید.

 • مدال طلایی: در عرض 19 ثانیه از قطار در حال حرکت فرار کنید.

حال باید بسیار سریع عمل کنید و به هیچ عنوان مرتکب اشتباهی نشوید. نگه داشتن و آزاد کردن دکمه :x: / :a: را بسیار با دقت انجام دهید و ریتم آن را حفظ کنید. اگر ریتم آزاد کردن دکمه مدنظر را به هم بزنید، سرعت شما کم می‌شود و می‌دانید که اگر سرعتتان کم شد چه اتفاقی رخ می‌دهد. اگر فکر می‌کردید که محدودیت زمانی لازمه قبلی کم بود، بدانید که زمان تعیین شده برای آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت به شدت کم است.

اگر مراحل نگه داشتن و آزاد کردن دکمه کنترلر را به درستی انجام دهید، آرتور و جان خود را به کناره پرتاب می‌کنند و قطار هم با سرعت از کنار آن‌ها عبور می‌کند.

جان را به کنار دستگاه منفجر کننده دینامیت دنبال کرده و پل را منفجر کنید. ماموریت شما با خلق صحنه پایین به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت The Bridge to Nowhere رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Archeology for Beginners آغاز خواهد شد.


ماموریت Archeology for Beginners

ماموریت Archeology for Beginners هشتادمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Archeology for Beginners به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A Rage Unleashed را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: رینز فال (Rains Fall)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Archeology for Beginners

 • بدون اینکه شناسایی شوید عتیقه‌ها را بازیابی کنید.
 • در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه عتیقه‌ها را بازیابی کنید.

محل شروع ماموریت: Wapiti Indian Reservation, New Hanover

با رینز فال صحبت کنید

با رینز فال در Wapiti Reservation ملاقات کنید و با او برای جمع آوری چند گیاه برای درمان بیماری خود بروید (مطمئنا گاه و بی‌گاه شاهد سرفه‌های آرتور بوده‌اید. بله شما مریض هستید و به درمان نیاز دارید). رینز فال برای جمع آوری گیاهان مورد نظر شما را به سه لوکیشن راهنمایی می‌کند. هر بار که به این لوکیشن‌ها می‌رسید، سوار بر است منتظر رینز فال بمانید تا می‌رود گیاه مورد نظر را می‌چیند و سپس راهی لوکیشن‌های بعدی شوید.

بالاخره پس از اینکه به هر سه لوکیشن رفتید، ریتز فال شما را به مکان مقدش خودش می‌برد. با رسیدن به آن جا، او متوجه خواهد شد که مکان مقدسش با آتش سوزانده شده و عتیقه‌هایش را ربوده‌اند.

وارد دید عقاب خود شوید و محیط دور و بر را برای پیدا کردن سرنخ جستجو کنید تا دریابید که چه کسی این مکان را از بین برده و پیپ تشریفاتی که برای رینز فال و مردمانش از اهمیت زیاد برخوردار است را ربوده است. برای هایلایت کردن سرنخ‌ها چندین بار در دید عقابی حوله طلایی را پیدا کنید.

با جستجو کردن محیط دور و بر تعداد زیادی فلاسک، بطری و نشانه‌هایی از آتش‌سوزی را پیدا خواهید کرد. به بررسی کردن سرنخ‌ها ادامه دهید تا رینز فال شما را صدا می‌زند.

رینز فال متوجه دود در آسمان می‌شود و به همین خاطر از شما می‌خواهد که با دوربین خود محیط پایین را نگاه کنید. بعد از کمی شما متوجه اردوگاهی با چند سرباز به شدت مست خواهید شد که به نظر می‌رسد آن‌ها مسئول آتش سوزی مکان مقدس و به سرقت بردن عتیقه‌های رینز فال هستند.

 • مدال طلایی: بدون اینکه شناسایی شوید عتیقه‌ها را بازیابی کنید.
 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه عتیقه‌ها را بازیابی کنید.

خبر بد این است که با وجود اشتباهاتی که شاید به صورت تصادفی مرتکب شوید، کسب کردن مدال طلایی این ماموریت بسیار سخت است. اینکه بخواهید در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه سوار اسب خود شوید، چهار نعل به سمت کمپ بتازید بدون اینکه توجه احدی را به خود جلب کنید، از اسب پیدا شوید، به داخل کمپ نفوز کنید و بدون اینکه شناسایی شوید عتیقه‌ها را بازیابی کنید، از کمپ خارج شوید بی آن که یکی از سربازها متوجه رفتن شما شود، سوار اسب خود شوید و به نزد رینز فال برگردید بسیار سخت است. حال بگذریم از اینکه در طول تمام مراحل بالا نباید مرتکب کوچک‌ترین اشتباه شوید، در غیر این صورت غیرممکن است در کمتر از مدت زمان تعیین شده این کارها را انجام دهید. اما نگران نباشید، در ادامه کامل توضیح داده‌ام که باید چه کار کنید.

اولین کار شما این است که سوار اسب خود شوید و از پله پایین بروید.

به جای اینکه جاده را به سمت کمپ طی کنید، شما باید در جهت غرب مستقیم به سمت پایین دره چهار نعل بتازید تا از گوشه جنوب شرقی به کمپ نزدیک شوید.

هنگامی که به کمپ نزدیک شدید، به سمت شمال تغییر مسیر دهید تا موقعیت خود را پشت سربازی که در جهت خلاف عقربه‌ها ساعت دایره‌وار درحال گشت زنی است، پیدا کنید. در کنار کمپ از اسب خود پیاده شوید، کراوچ کنید و به حرکت خود ادامه دهید.

با فرض اینکه هنوز توجه سربازان را با لغزش سنگ‌هایی پایین خود جلب نکرده‌اید، حرکت خود را به سمت شمال ادامه دهید تا جایی که می‌توانید از طرف شرقی وارد کمپ شوید.

به طور ایده‌آل، شما در این لحظه باید منتظر بمانید که سربازی که درحال گشت زنی است، حرکت خود را به سمت شمال شروع کند. همچنین یکی از دو تا نگهبانی که کنار آتش کمپ نشسته است، بلند می‌شود و در همان مسیر شروع به حرکت کردن می‌کند.

سپس مستقیم به سمت کمپ کراوچ کنید و مراقب باشید که مزاحم سربازهای بی‌هوش شده روی زمین نشوید.

در وسط کمپ درست شمال کمپ‌فایر و جلوی یکی از خیمه‌ها، بقچه‌ای را مشاهده خواهید کرد که شبیه به کیسه خواب است. بقچه را بردارید تا Chanupa و دیگر آیتم‌های مقدس رینز فال را به او بازگردانید.

حال که آیتم‌ها را برداشتید، سریع از همان مسیری که وارد کمپ شده‌اید به بیرون کراوچ کنید و سوار اسب خود شوید. کلید کار این است که قبل از اینکه سرباز نشسته روی تخت و خواب داخل یکی از خیمه‌ها بخواهد بلند شود و به سمت وسط کمپ حرکت کند، شما باید از کمپ درحالی که کراوپ کرده‌اید، خارج شوید. هنگامی که او شروع به حرکت کردن به سمت جنوب کرد، او تقریبا شما را می‌بینید که دارید از کمپ خارج می‌شوید. اگر این اتفاق برای شما افتاد، بازی خود را از آخرین چک‌پوینت ریستارت کنید زیرا در طول این ماموریت نباید توسط سربازها دیده شوید.

اما اگر توسط او دیده نشدید، سوار اسب خود شوید و به سمت بالای تپه و به نزد رینز فال با تمام سرعتی که اسب شما قادر است برود، بتازید. آیتم‌های به گفته رینز فال عتیقه را به او پس دهید تا در ازای زحماتی که در این 1 دقیقه و 30 ثانیه متحمل شدید، او به شما ترینکت Owl Feather را اهدا کنید. با استفاده از این ترینکت، سرعت تخلیه هسته‌های شما کاهش می‌یابد. اگر توانسته باشید در کمتر از مدت زمان تعیین شده لازمه‌های این ماموریت را کامل کنید، یک مدال طلایی زیبا هم دریافت خواهید کرد. خب، این ماموریت را که با هدف پیدا کردن درمان برای بیماری خود آغاز کرده بودید، با مخفیانه نفوز کردن به کمپ چند سرباز مست و برداشتن چند آیتم ادامه دادید و با دریافت ترینکت Owl Feather به اتمام رساندید.

این پایان راهنمای ماموریت Archeology for Beginners رد دد ریدمپشن 2 بود. در بخش بعدی آموزش Red Dead Redemption 2 از ماموریت Honor, Amongst Thieves راهنما را آغاز خواهم کرد. امیدوارم از خواندن راهنمای این 10 ماموریت نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,