بخش آخر از آموزش Red Dead Redemption 2 به سری یانزدهم ماموریت‌های اصلی بازی اختصاص داده‌ایم. در این بخش به کامل کردن هشت ماموریت آخر بازی یعنی ماموریت The Tool Box، ماموریت A New Jerusalem، ماموریت A Quick Favor for an Old Friend، ماموریت Uncle’s Bad Day، ماموریت Trying Again، ماموریت A Really Big Bastard، ماموریت A New Future Imagined و ماموریت American Venom می‌پردازیم.

ماموریت The Tool Box

ماموریت The Tool Box صد و یکمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Tool Box به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت An Honest Day’s Labors و Home Improvement for Beginners را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آلبرت کیکس (Albert Cakes)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Tool Box

 • تمام اعضای Skinner Brother را درحالی که بالای درختان پنهان شده‌اند هدشات کنید.
 • در عرض 2 دقیقه و 15 ثانیه آقای Wayne را پیدا کنید.
 • ماموریت را تنها با استفاده از اسلحه کمری کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Blackwater, West Elizabeth

با آلبرت کیکس صحبت کنید

آلبرت کیکس یک خانه از پیش ساخته شده را به شما می‌‎فروشد. چارلز و شما دو گاری پر از چوب و قطعات مورد نیاز را به آن جا می‌برید. چارلز در مورد حملات به این منطقه توسط برادران Skinner شنیده شده‌ است، بنابراین او برای حفاظت از کاروان شما چند تفنگدار اضافی نیز استخدام کرده‌ است.

 • مدال طلایی: ماموریت را تنها با استفاده از اسلحه کمری کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

بعد از اینکه گاری خود را پر از چوب‌های بریده شده کردید، به سمت Manzanita Post حرکت می‌کنید تا چند ابزار هم برای خانه جدید خود تهیه کنید.

بعد از اینکه به نزد نیل رفتید، او بهترین ابزارهای ممکن را در اختیار شما قرار می‌دهد. او ابزارهای موردنیاز شما را به پشت گاری بارگیری می‌کند و شما به مسیر خود ادامه می‌دهید.

کمی بعد شما در کمین برادران اسکینرز قرار می‌گیرید. شما به صورت خودکار سنگیر می‌گیرید تا با چند نفر از برادران اسکینرز درگیر شوید. در این لحظه یکی از لازمه‌‎های کسب مدال طلایی این ماموریت را به خاطر آورید؛ شما در طول ماموریت باید تنها از اسلحه کمری خود استفاده کنید. همچنین مراقب چرخش قمه‌های بزرگ این افراد باشید که گاهی اوقات با یک ضربه می‌توانند شما را بکشند. فعلا محدودیت زمانی برای شما در نظر گرفته نشده پس در این بخش از ماموریت بهتر است که نگران سطح سلامت خود باشید چون نباید از هیم آیتم بازیابی سطح سلامت استفاده کنید.

بعد از اینکه اولین گروه از برادران اسکینرز را از پای درآوردید، چارلز به شما می‌گوید که موج دوم از طرف دیگر دارند به شما نزدیک می‌شوند. در این موقعیت پشت درختان کاور کنید و با اسلحه کمری خود دومین گروه را نیز از بین ببرید.

در سینماتیک بعدی مشاهده می‌کنید که تعدادی از افراد دشمن جعبه ابزار را برمی‌دارند و عده‌ای Mr. Wayne را می‌دزدند. این سینماتیک را اسکیپ کنید چونکه از این پس زمان یکی از فاکتورهای اصلی کسب مدال طلایی این ماموریت است.

 • مدال طلایی: در عرض 2 دقیقه و 15 ثانیه آقای Wayne را پیدا کنید.

به سمت شرق حرکت کنید تا به ناحیه زرد رنگ مشخص شده می‌رسید. پشت تنه درخت سمت راست خود سنگر بگیرید.

 • مدال طلایی: تمام اعضای Skinner Brother را درحالی که بالای درختان پنهان شده‌اند هدشات کنید.

در این موقعیت لازم است که به چند نکته توجه کنید؛ ابتدا بدانید که یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت این است که شما اجازه ندارید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد استفاده کنید پس مراقب باشید که از دریافت آسیب‌های غیر ضروری اجتناب کنید. دومین لازمه مدال طلایی این ماموریت از شما می‌خواهد که از ابتدا تا انتهای ماموریت فقط از اسلحه کمری استفاده کنید پس به هیچ عنوان یکی از اسلحه‌های اصلی خود را مجهز نکنید (در این وسط به یک چیز درباره اسلحه‌های اصلی و کمری اشاره کنم؛ همان طور که برای همه شما مشخص است، بازی دارای دو نوع ماموریت است: ماموریت‌های اصلی و ماموریت‌های فرعی. همه ما می‌دانیم که ماموریت‌های اصلی مهم‌ترین ماموریت‌های هر بازی هستند و توجه اکثر بازیکنان به این ماموریت‌ها هستند و ماموریت‌های فرعی نقش کم‌رنگ‌تری دارند. حال هنگامی که می‌گوییم اسلحه‌های اصلی، منظور من رایفل‌ها، تک تیراندازها، رپیترها و تفنگ‌های ساچمه‌ای (شات‌گان‌ها) است و به این ترتیب، هفت‌تیرها، تپانچه‌ها و اسلحه‌های کمری جزء اسلحه‌های فرعی بازی محسوب می‌شوند). سومین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که از زمان دزدیدن آقای وین تا پیدا کردن او، 2 دقیقه و 15 ثانیه فرصت دارید پس نباید زمان را هدر دهید و باید با تمام سرعت به دنبال او بروید. آخرین لازمه کسب مدال طلایی هم این است که تمام اعضای اسکینرز که بالای درختان پنهان شده‌اند را باید هدشات کنید. دیدن اسکینرزهای بالای درختان سخت است مگر اینکه به دقت دنبال آن‌ها بگردید. اما از جلوی تنه درختی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید می‌توانید به هر دو اسکینرزی که بالای درختان خود را پنهان کرده‌اند، شلیک کنید. در تصویر پایین موقعیت هر دو اسکینرز با دایره قرمز رنگ مشخص شده است.

در این حالت، با وارد شدن به دِد آی نیز می‌توانید به واضحی هر دو را مشاهده کنید. به محض اینکه موقعیت هر دو را پیدا کردید، سریع وارد دِد آی شوید، سر هر دو را هدف قرار دهید و ماشه را بکشید. اگر سریع عمل نکنید احتمال دارد که یکی از افراد خودی آن‌ها را بکشد که در این صورت آخرین لازمه باطل خواهد شد و شما از دریافت مدال طلایی این ماموریت محروم خواهید شد.

بعد از اینکه ناحیه را از وجود اسکینرزها پاک سازی کردید، مسیری جدیدی روی مینی مپ ظاهر می‌شود که شما را به سمت شرق خواهد برد. در این جهت حرکت کنید تا در آخر مسیر جعبه ابزار را کنار جسد مرده آقای وین پیدا کنید.

ابزارها را بردارید و آن‌ها را به پشت گاری خود بارگیری کنید. بدون هیچ حادثه دیگری به مزرعه برگردید. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت The Tool Box رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A New Jerusalem آغاز خواهد شد.


ماموریت A New Jerusalem

ماموریت A New Jerusalem صد و دومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A New Jerusalem به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Tool Box را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنکل (Uncle)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A New Jerusalem

 • با 80 درصد درستی میخ‌ها را با چکش بکوبید.
 • ماموریت را در عرض 3 دقیقه و 35 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با آنکل صحبت کنید

سینماتیک آغازین که در آن آنکل با حرف‌هایش خیلی زیرکانه خود را از انجام دادن کار معاف می‌کند اسکیپ کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 3 دقیقه و 35 ثانیه کامل کنید.

این ماموریت اساسا یک رویداد زمانی طولانی است، بنابراین به کارهایی که در قالب دکمه‌های کنترلر روی نمایشگر ظاهر می‌شوند توجه کنید.

بعد از اینکه چوب‌ها را در موقعیت مناسب خود قرار دادید، باید با فشار دادن دکمه :x: / :a: میخ‌ها را به درون چوب با چکش فرو ببرید. ریتم چکش زدن به میخ‌ها را حفظ کنید تا بدون مشکل ساختن خانه به پیش رود.

 • مدال طلایی: با 80 درصد درستی میخ‌ها را با چکش بکوبید.

برخلاف تمام ماموریت‌های پیشین، درصد دقتی در این ماموریت مربوط به دقتی شلیک‌هایتان نیست بلکه مربوط به دقتی با چکش ضربه زدن به میخ‌ها است. بعد از تمام سختی‌هایی که برای آوردن چوب‌ها و ابزارهای مورد نیاز برای ساختن خانه کردید و بعد از کلی بلند کردن، چوب را در موقعیت مناسب قرار دادن و فرو بردن صدها میخ، بالاخره خانه‌ای ساخته‌اید که متعلق به خودتان است. تبریک می‌گویم، ماموریت شما با ساختن خانه خود به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت A New Jerusalem رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A Quick Favor for an Old Friend آغاز خواهد شد.


ماموریت A Quick Favor for an Old Friend

ماموریت A Quick Favor for an Old Friend صد و سومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Quick Favor for an Old Friend به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A New Jerusalem را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنکل (Uncle)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Quick Favor for an Old Friend

 • در عرض 30 ثانیه افراد Cortez را مجبور کنید تا از رودس فرار کنند.
 • در حالی که Sadie را پوشش می‌دهید، با رایفل دوربین دراز 5 هدشات داشته باشید.
 • بدون اینکه نشانه بگیرید 4 نفر را بکشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با آنکل صحبت کنید

بعد از گفت و گوی طولانی با آنکل، تصمیم گرفته شد که زمین Beecher’s Hope تنها برای چرای حیوانات مناسب است نه کاشتن مزارع کشاورزی. مسلما برای نگه داری احشام به طولیه نیاز دارید، بنابراین با آنکل به بلاک واتر سفر کنید تا برای بار دوم با آلبرت کیکس حرف بزنید. درست درحالی که تو فکر این هستند که هزینه طولیه را از کجا تهیه کنید، سادی آدلر فرشته نجات شما سر و کله‌اش پیدا می‌شود. مانند دفعات قبلی، سادی این بار نیز دنبال یک باونتی است.

به دنبال ردپای Ramón Cortez به سمت Painted Sky با اسب خود حرکت کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

در آن جا که طویله را بررسی کردید، کورتز از جلو به شما حمله می‌کند. شخصا دقیق نمی‌دانم که چرا این حقه کمین کردن و به ناگهانی حمله کردن هر بار جواب می‌دهد.

کورتز را ناک اوت کنید و او را روی پشت اسب سادی بگذارید. سپس سادی را به طرف شهر رودس دنبال کنید.

هنگامی که به شهر رود رسیدید، کورتز را روی شانه خود بگذارید و در سلول اداره کلانتر به زمین بیاندازید.

حال باید در اطراف شهر رود پرسه بزنید تا افراد کلانتر از راه می‌رسند و کورتز را به شهر سنت دنیس می‌برند. متاسفانه، قبل از رسیدن افراد کلانتر، افراد کورتز زودتر از راه می‌رسند و باید اشاره کنم که خیلی هم زیاد هستند. وارد حالت دِد آی شوید تا سریع چهار نفر از افراد کورتز را بیرون از اداره بکشید.

 • مدال طلایی: در عرض 30 ثانیه افراد Cortez را مجبور کنید تا از رودس فرار کنند.
 • مدال طلایی: بدون اینکه نشانه بگیرید 4 نفر را بکشید.

بعد از اینکه چهار نفر بیرون از اداره را کشتید، به سمت غرب خیابان بروید و چهار نفر را بدون اینکه نشانه بگیرید، بکشید. توجه داشته باشید که کشتن چهار نفر بدون نشانه رفتن یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت است پس آن‌ها به هیچ عنوان فراموش نکنید. البته در طول ماموریت فرصت‌های زیادی خواهید داشت تا چهار نفر را بدون نشانه گیری از بین ببرید پس اگر در ابتدا موفق به این کار نشدید، سعی کنید در فرصت‌های بعدی جبران کنید. به دومین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت توجه داشته باشید؛ شما باید در عرض 30 ثانیه افراد کورتز را مجبور کنید که از شهر رودس فرار کنند.

بعد از اینکه کاری کردید که افراد کورتز از رودس خارج شوند، صدای انفجاری را در اداره کلانتر می‌شنوید که مطمئن هستم چیزی نیست که نگرانش شوید.

خب… حرفم را پس می‌گیرم. از قرار شکار کورتز دوباره از سر گرفته شده است. خوشبختانه شما توانستید برای زحماتی که تا الان داشتید و از این پس متحمل خواهید شد، پاداش بیشتری دریافت کنید. به همین دلیل است که همیشه می‌گویند نیمه پر لیوان را ببینید.

سادی را به مقصد Dewberry Creek دنبال کنید تا کورتز و افرادش را پیدا کنید. از روی بام یک طویله چوبی، شما مکان بسیار مناسب برای استفاده از تک تیرانداز دارید که به شما دید کافی از بستر رودخانه می‌دهد تا سیدی را پوشش دهید.

 • مدال طلایی: در حالی که Sadie را پوشش می‌دهید، با رایفل دوربین دراز 5 هدشات داشته باشید.

آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت از شما می‌خواهد که با تک تیرانداز خود درحالی که سادی را پوشش می‌دهید، پنج نفر را هدشات کنید. پس اگر قبل از اینکه سادی دشمنان را بکشد شما به سر آن‌ها شلیک کنید، همه چیز به نفع شما تمام می‌شود (اول، یکی از ماموریت‌های اصلی بازی را تمام می‌کنید. دوم، مدال طلایی این ماموریت را دریافت می‌کنید. سوم، پول لازم برای خریدن طویله را دریافت خواهید کرد). به عنوان مثال، در تصویر پایین قبل از اینکه سادی دست به کار شود، شما به سر دشمن شلیک کنید.

اولین شلیک شما چهار نفر از آدم کش‌های کورتز که کنار آتش کمپ هستند را هوشیار می‌کند. در این حالت، قبل از اینکه بخواهند پشت اجسلم کاور بگیرند سریع وارد دِد آی شوید، سر هر چهار نفر را هدف قرار دهید و با کمی نیرو به انگشت اشاره خود، ماشه را بکشید. اگر تا به این لحظه هر پنج نفر را هدشات کرده باشید، از این پس نگران این لازمه نباشید و دشمنان را هرجور که خواستید از بین ببرید.

همچنین افرادی که از طرف‌های نهر به سمت سادی شلیک می‌کنند، به علاوه نیروی کمکی که از زیر پل به سمت او حمله‌ور می‌شوند را فراموش نکنید. در این بخش از ماموریت، تعداد دشمنان بسیار بیشتر از پنج نفر خواهد بود که این یعنی شما برای هدشات کردن پنج نفر فرصت زیادی دارید.

هنگامی که سادی شما را صدا زد، از روی بام طویله پایین بیایید و به سمت او حرکت کنید.

اگر تا به این لحظه چهار نفر را بدون نشانه گیری نکشته‌اید، حال وقت آن است که دست به کار شوید و کار این لازمه کسب مدال طلایی را یکسره کنید.

اما اگر قبلا چهار نفر را بدون نشانه گیری کشته‌اید، حال بهتر است نگران چیز دیگری باشید. به خاطر داشته باشید که یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت استفاده نکردن از هیچ آیتمی است که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد پس با استفاده از دِد آی و کاور گیری دشمنان پیش رو را از بین ببرید و از دریافت آسیب‌های غیر ضروری اجتناب کنید. هیچ محدودیت زمانی برای این ماموریت در نظر گرفته نشده است بنابراین نیازی نیست که با عجله کردن خود را در معرض خطر قرار دهید.

سادی را در بستر نهر دنبال کنید و تا زمانی که به دریاچه می‌رسیدید دشمنان را از بین ببرید. کورتز قصد دارد با قایق فرار کند، اما اگر تک تیرانداز را به سمت او نشانه بگیرید می‌توانید وی را متقاعد کنید که به جای فرار، طرف قایق را به سمت شما برگرداند و خود را تحویل دهد.

دستگیری رامون کورتز تنها توسط دو نفر با موفقیت انجام شد.

قبل از اینکه بخواهید کورتز را به شهر رود برگردانید، آخرین موج دشمنان از بالای تپه به سمت شما هجوم می‌آورند. از آنجا که پشت شما به دریاچه است راه فراری ندارید و تنها گزینه پیش روی مبارزه کردن است. هنگامی که ناحیه را از وجود افراد کورتز پاک سازی کردید، او را روی پشت اسب سادی قرار دهید و به سمت رودس حرکت کنید. این دفعه غافلگیری درکار نیست و شما پول‌تان را تمام و کمال بدون مشکل دریافت خواهید کرد. بالاخره ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت A Quick Favor for an Old Friend رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Uncle’s Bad Day آغاز خواهد شد.


ماموریت Uncle’s Bad Day

ماموریت Uncle’s Bad Day صد و چهارمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Uncle’s Bad Day به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A Quick Favor for an Old Friend را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنکل (Uncle)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Uncle’s Bad Day

 • با کمان 5 هدشات داشته باشید.
 • پس از آزاد کردن Uncle در عرض 3 دقیقه و 10 ثانیه به Beechers Hope برسید.
 • ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با آنکل صحبت کنید

کار ساخت و ساز طویله هم تمام شد و همه چیز عالی به نظر می‌رسد. حال وقت نوشیدنی طولانی با تصاویر تار رسیده است.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

هنگامی که هوشیاری خود را به دست می‌آورید چارلز به شما می‌گوید که آنکل توسط افراد اسکینرز ربوده شده است. چارلز را به سمت Tall Trees دنبال کنید.

اطمینان حاصل کنید که تیر و کمان خود را مجهز کرده باشید، اسب خود را در جایی که روی نقشه مارک شده پنهان کنید و چارلز را به درون جنگل دنبال کنید. خیلی زود دو تا از افراد اسکینرز را مشاهده خواهید کرد که هنوز متوجه حضور شما نشده‌اند. یکی از آن‌ها را هدشات کنید، چارلز هم ترتیب دیگری را می‌دهد. یا با استفاده از دِد آی سر هر دو را هدف بگیرید و خودتان هر دو را هدشات کنید.

 • مدال طلایی: با کمان 5 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.

دوباره چارلز را دنبال کنید تا اینکه با دیدن گشت سه نفر دشمن توقف می‌کند. در حالت کراوچ باقی بمانید تا آن‌ها متوجه حضور شما نشوند. سپس هنگامی که از هم جدا شدند می‌توانید سعی کنید که یکی یکی آن‌ها را هدشات کنید اما احتمال اینکه توسط آن‌ها شناسایی شوید زیاد است.

دوباره چارلز را دنبال کنید. این بار با یک واگن افراد اسکینرز رو به رو خواهید شد که شخصی را به دنبال خود می‌کشد. از کاور به کاور گاری را دنبال کنید. هنگامی که راننده گاری پیاده می‌شود تا جسد را بردارد با تیر و کمان خود به سر او شلیک کنید.

بالاخره چارلز بالای یک پرتگاه که رو به کمپ اسکینرزها است، توقف می‌کند. با دوربین خود آنکل را مشاهده کنید که مانند گوشت ماهی به سیخ زده شده است (البته نمرده است).

در این لحظه یکی از افراد اسکینرز از پشت به روی شما می‌پرد و چارلز با چاقوی پرتاب شوند شما را نجات می‌دهد. درحالی که دارید از روی زمین بلند می‌شوید، شما سعی می‌کنید از وجود اسکینرزی که پشت چارلز است به او هشدار دهید اما متاسفانه برای اینکار دیر شده است. در این لحظه شما به صورت خودکار وارد دِد آی می‌شوید. حرکات شما در این حالت نیز به صورت خودکار آهسته به پیش می‌روند. هنگامی که نشانه روی سر دشمن قرار گرفت، ماشه را بکشید.

حال مخفیانه عمل کردن را فراموش کنید. در این وضعیت تنها چیزی که مهم است جان سالم به در بردن است. اگر هنوز پنج نفر را با تیر و کمان هدشات نکرده‌اید، وارد دِد آی شوید و قبل از اینکه اسکینرزها به سمت شما حمله‌ور شوند، هدشات‌های موردنیاز را کامل کنید تا یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت اعمال شود. به محض اینکه کار شما با هدشات کردن تمام شد، شات‌گان یا تپانچه خود را مجهز کنید چونکه تا چند ثانیه دیگر محیط اطرف شما پر از دشمن می‌شود.

اگر نوار دِد آی شما هنوز کاملا خالی نشده، حال بهترین زمان است که از آن نهایت استفاده را ببرید. توجه داشته باشید که در طول این ماموریت نباید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد استفاده کنید، بنابراین در این وضعیت نباید نگران نوار دِد آی باشید و تا آخرین قطره از آن استفاده کنید. اسکینرزها مانند زامبی‌ها از تمام جهات به سمت شما حمله‌ور می‌شوند، از این رو اگر سریع نباشید به راحتی توسط آن‌ها محاصره خواهید شد.

بعد از اینکه محیط را از وجود اسکینرزها پاک سازی کردید، چارلز آنکل را آزاد می‌کند و آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت که وابسته به زمان است شروع می‌شود.

 • مدال طلایی: پس از آزاد کردن Uncle در عرض 3 دقیقه و 10 ثانیه به Beechers Hope برسید.

چارلز آنکل را به سمت اسب‌ها روی شانه خود می‌گذارد و شما آن‌ها را پوشش می‌دهید. چند متری جلوی آنکل و چارلز به سمت اسب‌ها حرکت کنید و هرچیزی که جلوی شما ظاهر شد را از بین ببرید.

به کشتن ادامه دهید تا چارلز آنکل را سوار اسب می‌کند. حال با تمام سرعت چهار نعل از آن جا دور شوید. شما باید در عرض 3 دقیقه و 10 ثانیه همراه آنکل به مزرعه خودتان برسید تا آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت نیز کامل شود. چارلز را به Beecher’s Hope دنبال کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Uncle’s Bad Day رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Trying Again آغاز خواهد شد.


ماموریت Trying Again

ماموریت Trying Again صد و پنجمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Trying Again به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Uncle’s Bad Day را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: جک مارستون (Jack Marston)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Trying Again

 • یک ماهی را صید کنید.
 • ماموریت را در عرض 5 دقیقه و 20 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با جک صحبت کنید

سینماتیک آغازین را اسکیپ کنید تا با صحنه جک که چشمانش را غلتک می‌زند رو به رو نشوید. از آخرین باری که جک همراه آرتور به ماهیگیری رفته، خیلی گذشته است و به نظر می‌رسد که جک مانند قدیم علاقه‌ای به ماهیگیری ندارد اما جان مصمم است که او را با خود ببرد.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 5 دقیقه و 20 ثانیه کامل کنید.

در این بخش از ماموریت نمی‌توانید اسب خود را صدا بزنید یا اینکه بدوید اما با نگه داشته دکمه :x: /  :a: می‌توانید سریع حرکت کنید (منظور از حرکت کردن پیاده روی سریع است). با جک به جایی که روی نقشه مشخص شده بروید.

هنگامی که به کنار آب رسیدید، دومین سینماتیک را اسکیپ کنید.

هنگامی که دوباره کنترل را در دست گرفتید، یک ماهی بگیرید. هرچی باشد برای ماهیگیری به این جا آمده‌اید.

 • مدال طلایی: یک ماهی را صید کنید.

مهم نیز که اندازه ماهی چقدر باشد، فقط آن را صید کنید تا یکی از دو لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت را کامل کرده باشید.

به محض اینکه جک نگران سگش روفوس شد، شما قلاب ماهیگیری را کنار بگذارید. جک جستجو برای پیدا کردن سگش را شروع می‌کند و شما باید سریع آن را پیدا کنید. در این لحظه وارد شدن به دید عقابی فایده‌ای ندارد چون بو یا ردپایی را پیدا نخواهید کرد. به سمت جنوب شرقی با تمام سرعت حرکت کنید تا هنگامی که به اندازه کافی نزدیک شدید، مسیری روی نقشه ظاهر شود. متاسفانه این مسیر هم اساسا شما را به هیچ جایی نمی‌برد.

به عقب برگردید و مسیر جدیدی که ظاهر می‌شود را به سمت جک دنبال کنید. هنگامی که به نزد جک رسیدید، روفوس را روی زمین مشاهده خواهید کرد و جک ترسیده به سگش نگاه می‌کند. ماری روفوس را نیش زده است. این سینماتیک را اسکیپ کنید.

دستوراتی که روی نمایشگر ظاهر می‌شود را انجام دهید تا زهر را از درون پای سگ خارج کنید. (جمله‌ای که جک در تصویر پایین به پدرش می‌گوید هر شنونده‌ای را به تعجب فرو می‌برد)

الان وقت شوخی کردن نیست، جک.

هنگامی که تمام زهر را از بدن روفوس خارج کردید، سینماتیک پایانی پخش می‌شود. سینماتیک را اسکیپ کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Trying Again رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A Really Big Bastard آغاز خواهد شد.


ماموریت A Really Big Bastard

ماموریت A Really Big Bastard صد و ششمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Really Big Bastard به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Uncle’s Bad Day را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ابیگیل رابرتز (Abigail Roberts)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Really Big Bastard

 • در حالی که خرس به شما حمله می‌کند 4 مرتبه به آن شلیک کنید.
 • با قابلیت دِد آی هر دو رقیب شکارچیان جایزه‌بگیر را هدشات کنید.
 • ماموریت را در عرض 7 دقیقه و 15 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با ابیگیل صحبت کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 7 دقیقه و 15 ثانیه کامل کنید.

سینماتیک آغازین را اسکیپ کنید. درست زمانی که از ابیگیل می‌پرسید که آیا شما را بخشیده یا خیر سادی آدلر از راه می‌رسد تا با حضور او، ابیگیل دوچندان از دست جان ناراحت شود. بله، با سر و کله پیدا شدن سادی، ابیگیل باید بیشتر روی رویای خود سرمایه گذاری کند و جان بیشتر تلاش کند تا همسرش او را ببخشد. عجب دو راهی سختی واقعا. در آخر، ابیگیل به شما اجازه می‌دهد که با سادی بروید (من گواهی می‌دهم که سادی و جان هیج رابطه‌ای غیر از دو دوست باهم ندارند و قصد آن‌ها فقط کار کردن در کنار همدیگر است).

سوار اسب خود شوید و سادی را به مقصد Tall Trees دنبال کنید. او کنار کمپی ویران شده توقف می‌کند. از دید عقابی خود برای رهگیری فرد تحت تعقیب استفاده کنید و سپس سوار اسب خود شوید.

حال سادی شما را دنبال می‌کند. به دنبال ردپا با سرعت حرکت کنید و اگر اثر آن کم شد وارد دید عقابی شوید تا اندازه ردپا طولانی‌تر شود.

هنگامی که به کلبه Evil Deadish رسیدید، از اسب‌تان پیاده شده و جسد له شده جلوی کلبه را بررسی کنید.

سینماتیکی که در آن Marshall Thurwell را پیدا می‌کند و ناگهان توسط یک خرس گنده خوفناک به زمین می‌خورید را اسکیپ کنید.

 • مدال طلایی: در حالی که خرس به شما حمله می‌کند 4 مرتبه به آن شلیک کنید.

هنگامی که دوباره کنترل خود را در دست گرفتید، به صورت خوکار وارد دِد آی می‌شوید. در این لحظه اطمینان حاص کنید که چهار بار به خرس شلیک کنید تا یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت کامل شود. حتی اگر به سر خرس شلیک کنید، احتمال دارد که آن را نکشید پس سعی کنید که اشتباهی مرتکب نشوید.

خوشبختانه برای بار دوم توسط خرس به زمین خواهید خورد تا این فرصت مناسب را پیدا کنید و بهترین صحنه لئوناردو دیکاپریو در فیلم از گور برخاسته را اجرا کنید تا کارگردان آن فیلم بداند که شما هم از این جور اجراها بلد هستید. برای به زیبایی تقلید کردن هرچه تمام‌تر این صحنه، به طور مداوم دکمه :o: / :b: را فشار دهید تا خود را از چنگان خرس گریزلی رها کنید.

اگر بتوانید خود را از زیر خرس آزاد کنید، دوباره فرصت این را پیدا خواهید کرد تا چند مرتبه دیگر به آن شلیک کنید. سپس سادی هم به شما ملحق می‌شود تا خرس را از آن جا فراری دهید. سینماتیک این بخش را اسکیپ کنید.

سوار اسب شوید و سادی را دنبال کنید. در راه نوار دِد آی را بررسی کنید و اگر از میزان آن زیاد باقی نمانده بود، از تونیک بازیابی سطح دِد آی استفاده کنید.

در بین راه به بلک واتر، دو سوارکار از رو به رو به سمت شما می‌آیند و در چند متری شما توقف می‌کنند. سادی هم با فکر اینکه آن‌ها کی هستند می‌ایستد. ظاهرا آن‌ها شکارچیان جایزه‌بگیر هستند که می‌خواهند باونتی شما را بقاپند. در این موقعیت، منتظر سادی نمانید، سریع وارد دِد آی شوید، سر هر دو را هدف قرار دهید و با کشیدن ماشه هر دو را هدشات کنید. توجه کنید که آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت از شما می‌خواهد که هر دو سوارکار را در حالی که وارد دِد آی شده‌اید، هدشات کنید.

 • مدال طلایی: با قابلیت دِد آی هر دو رقیب شکارچیان جایزه‌بگیر را هدشات کنید.

بدون اینکه به مشکل دیگری برخورد کنید، سادی را به بلک واتر دنبال کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت A Really Big Bastard رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A New Future Imagined آغاز خواهد شد.


ماموریت A New Future Imagined

ماموریت A New Future Imagined صد و هفتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A New Future Imagined به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت A Really Big Bastard و Trying Again را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ابیگیل رابرتز (Abigail Roberts)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A New Future Imagined

 • ماموریت را در عرض 7 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با ابیگیل صحبت کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 7 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

تمام سینماتیک‌های این ماموریت را اسکیپ کنید. هیچ چیزی بهتر از این نیست که در یک ماموریت از زنی درخواست ازدواج کنید که آن ماموریت وابسته به زمان است. تازه این را هم به لیست اضافه کنم که باید کاری کنید که ابیگیل شما را ببخشد. نصیحت من به شما، اثاثیه رایگان می‌تواند یک شروع عالی برای طلب بخشش کردن باشد. ابیگیل پیشنهاد می‌کند که دوتایی در شهر قدمی بزنید و کمی خوش باشید که البته پیشنهاد خوبی است.

هنگامی که دوباره کنترل جان را در دست گرفتید، سریع به کنار گاری بروید و سوار آن شوید.

خودت رو کنترل کن، مرد. اینجوری که سورپرایز را به هم می‌زنی.

با تمام سرعتی که می‌توانید به سمت بلک واتر بروید. داخل شهر گاری را کنار استودیو عکس برداری روی مارک مشخص شده پارک کنید. سینماتیک را اسکیپ کنید (خدا بگم چه کارت کنه، جان. مگه نگفتم خودت رو کنترل کن).

به استودیو عکس برداری بروید و سینماتیک این بخش را اسکیپ کنید. هر تصویر پس زمینه‌ای که دوست داشتید برای عکس خود انتخاب کنید و دومین سینماتیک استودیو عکس برداری را اسکیپ کنید. سپس اولین عکس خود را با ابیگیل در اولین ژست بگیرید.

سینماتیک بعدی را اسکیپ کنید و به نمایش آن طرف خیابان بروید. کنار در بلیط را تهیه کنید و وارد نمایش شوید و با ابیگیل فیلم را تماشا کنید (آفرین جان، حالا داری یاد می‌گیری که چطور رومانتیک باشی).

از نمایش که خارج شدید، از جنوب شرقی به سمت ساحل حرکت کنید. کمی بعد، مسیر به سمت ساحل ظاهر می‌شود. اما قبل از اینکه به آن جا برسید، سینماتیک دیگری بخش می‌شود.

کنار ساحل سوار قایق شوید و به سمت نقطه مشخص شده پارو بزنید.

سپس هنگامی که دستور کار روی نمایشگر ظاهر شد، می‌دانید که باید چه کار کنید.

سینماتیک پایانی را اسکیپ کنید. بله دیگه، ماموریت شما به خوبی و خوشی به پایان رسید. امیدوارم که تا آخر عمر در کنار هم باشید و به پای هم پیر شوید.

این پایان راهنمای ماموریت A New Future Imagined رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت American Venom آغاز خواهد شد.


ماموریت American Venom

ماموریت American Venom صد و هشتمین و آخرین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A American Venom به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A New Future Imagined را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ابیگیل رابرتز (Abigail Roberts)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت American Venom

 • به Sadie کمک کنید تا در عرض 35 ثانیه Cleet را بگیرد.
 • تک تیراندازی که به Charles شلیک می‌کند را هدشات کنید.
 • ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با ابیگیل صحبت کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

پس از یک گفت و گوی کوتاه با ابیگیل درباره شام، چارلز شما را به بیرون صدا می‌زند. سادی عزیز Cleet را پیدا کرده که او می‌تواند شما را به مایکای بدجنس راهنمایی کند. سوار اسب خود شوید و به سمت استرابری بتازید.

 • مدال طلایی: به Sadie کمک کنید تا در عرض 35 ثانیه Cleet را بگیرد.

هنگامی که به شهر استرابری رسیدید، مستقیم از روی پل عبور کنید تا سریعا کلیت را رو به روی خود مشاهده کنید.

کلیت را دنبال کنید تا سادی با تکل او را به زمین می‌اندازد.

چند مشت و لگد به او بزنید تا جواب سوال شما را می‌دهد. سپس او را به سمت چوبه دار (Gallows) بکشید.

به سمت اهرم بروید تا ببینید الان حاضر است که جواب سوال شما را بدهد. اهرم را به آرامی به سمت عقب بکشید یا دوباره تمجید نظر کند.

بالاخره او به شما می‌گوید که کجا می‌توانید مایکا را پیدا کنید. حال می‌توانید کلیت را اعدام کنید یا از گرفتن جان او صرف نظر کنید. اگر از کشتن او صرف نظر کنید سطح هانر شما کمی در جهت راست حرکت می‌کند اما سادی مطمئن می‌شود که کلیت لطفی دریافت نخواهد کرد.

سوار اسب‌تان شوید و سادی را به مقصد Mount Hagen دنبال کنید. چارلز اشاره می‌کند که برج دیده‌بانی در بالای کوهستان وجود دارد که ممکن است از آن برای کمپ کردن استفاده کنند.

یک لحظه بعد، به چارلر توسط تک تیراندازی شلیک می‌شود. از اسب پیاده شوید و پشت اجسام دور و بر کار کنید.

 • مدال طلایی: تک تیراندازی که به Charles شلیک می‌کند را هدشات کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.

از کاور به کاور به سمت جلو پیش روی کنید تا دید کافی برای شلیک کردن به تک تیرانداز خواهید داشت. از دِد آی برای هدشات کردن فرد تک تیرانداز استفاده کنید تا یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت کامل شود.

بعد از اینکه تک تیرانداز را هدشات کردید، به سمت چارلز بدوید تا وضعیت او را بررسی کنید. او به شدت مجروح شده‌ است، اما اصرار دارد که بدون او به راه خود ادامه دهید. چارلز به شما می‌گوید تا جایی که بتواند سریع دنبال شما می‌آید. تصمیم هرچند سخت را بگیرید و بدون او به راه خود ادامه دهید.

درحالی که دارید به سمت بالای کوهستان سادی را دنبال می‌کنید، موج پشت سر موج از آدم کش‌های مایکا را به جهنم بفرستید. در این جا به چند چیز توجه داشته باشید؛ ماموریت وابسته به زمان نیست و کاملا آرام به سمت جلو پیش روی کنید. از آنجا که تا آخر ماموریت اجازه ندارید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد استفاده کنید، در پشت اجسام سنگر بگیرید و بدون هیچ عجله‌ای ابتدا دشمان را از سد راه بردارید، سپس پیش روی کنید. درصد دقتی شلیک‌هایتان یکی دیگر از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت است و نباید از 85 درصد کمتر باشد پس شلیک‌های خود را دقیق و حساب شده انجام دهید. استفاده از دوست خود دِد آی را فراموش نکنید و با تونیک‌های مخصوص آن، نوار دِد آی را پر نگه دارید. از این لحظه تا زمانی که به هدف اصلی خود یعنی مایکا می‌رسید، دشمنان زیادی از جناح‌های مختلف به سمت شما شلیک می‌کنند پس راش دادن به قلب دشمن گزینه عاقلانه‌ای محسوب نمی‌شود.

بالاخره که به بالای کوهستان نزدیک شدید، شما و سادی در کمین دشنمان خواهید افتاد. متاسفانه سادی به طرز وحشتناکی با چاقو مجروح شده است. خوشبختانه او توسط چارلز نجات پیدا می‌کند (قبل از اینکه حمله کننده بخواهد کاری سادی را یکسره کند، چارلز به پشت دشمن شلیک می‌کند و سادی را از مرگ حتمی نجات می‌دهد). شما سادی را کنار چارلز تنها می‌گذارید و به تنهایی به پیش می‌روید.

در بالای تپه‌ی بعدی با جو، یکی از دست نشانده‌های مایکا رو در رو خواهید شد. وارد دِد آی شوید، سر هر سه نفر را هدف قرار دهید و ماشه را بکشید.

هنگامی که دارید به بالای تپه می‌رسید و از طرف دیگر آن به سمت پایین حرکت می‌کنید، مبارزه تا حد زیادی دور بُرد خواهد شد و دشمنان از فاصله نسبتا دوری به سمت شما شلیک می‌کنند. رایفل خود را مجهز کنید و به آرامی به سمت جلو پیش روی کنید. در این وضعیت کاور کردن بی نتیجه است و اغلب با سنگر گرفتن نمی‌تواند تمام گلوله‌ها را بلاک کرد. در نزدیکی دیوارها و لبه‌های آن موقعیت خود را حفظ کرده و سعی کنید که پیش از تک تیراندازها، شما آن‌ها را شناسایی کرده و از بین ببرید.

بعد از کشتن چندین تک تیرانداز و رایفل‌من‌ها، بالاخره به بالای کوهستان نزدیک می‌شوید. پنج ناحیه زرد رنگ روی نقشه شما مشخص می‌شوند. برای پیدا کردن مایکا، شما باید هر پنج ناحیه را جستجو کنید. همان طور که از ابتدای رسیدن به کوهستان در امن نبودید، از این بعد نیز شاید لحظه‌ای در امن نباشید. از این رو محیط دور و بر خود را با دقت زیرنظر داشته باشید و درصورت دیدن دشمن سریع اقدام کنید. آهسته پیش روی کنید، از کاور به کاور حرکت کنید و آزادانه از دِد آی خود استفاده کنید.

بالاخره با خائن پست چشم تو چشم می‌شوید.

بعد از یک سینماتیک، شما به سمت سنگر خیزش می‌کنید و آماده می‌شوید تا با حرامزاده بی‌چشم و رو به روش قدیمی وارد مبارزه اسلحه به اسلحه شوید.

در پشت سنگر موقعیت خود را حفظ کنید. با شلیک کردن با فانوس بالا سر او یا کاوری که خود را پشت آن پنهان کرده، سعی کنید که او تغییر موقعیت دهد و در دید شما قرار بگیرد.

کمی بعد سادی از راه می‌رسد و اسلحه خود را به سمت او نشانه می‌رود.

… ناگهان سروکله داچ از داخل خانه پیدا می‌شود. حال مهمانی اصلی شروع می‌شود.

سادی و مایکا با هم درگیر می‌شوند و شما با داچ. مایکا سادی را اسیر خود می‌کند. در این وضعیت خود را وسط استاند‌آف پیدا می‌کنید که اگر به مایکا شلیک کنید، داچ هم به شما شلیک می‌کند. باید کاری کنید که اوضاع به نفع شما ورق برگرداند. به صحبت کردن با داچ ادامه دهید و به یادش بیاورید که آرتور درباره مایکا چه چیزهایی به او (داچ) گفت. اینکه مایکا یک پست فطرت است که به جز خودش نفع کسی را نمی‌خواهد. تا کمی دیگر نشانه اسلحه‌ خود را از روی مایکا برندارید.

بالاخره جان کاری می‌کند که داچ متقاعد شود و…

با آخرین توانی که مایکا در اختیار دارد، سعی می‌کند که آخرین شلیک‌های عمرش را انجام دهد که در این لحظه شما به صورت خودکار وارد دِد آی می‌شوید. تمام گلوله‌هایی که درون اسلحه خود دارید را به قسمت‌های مختلف بدن او (سر، دست، پا، صورت و…) نشانه بروید و ماشه را بکشید تا یک بار برای همیشه این مار ترسو را به اعماق جهنم بفرستید تا در این صورت انتقام دوست صمیمی خود، آرتور مورگان را گرفته باشید.

سینماتیک پایانی را تماشا کنید و از ثمره کارتان نهایت لذت را ببرید. تبریک می‌گویم، شما رسما بخش داستانی رد دد ریدمپشن 2 که شامل 108 ماموریت می‌شود را کامل کردید.

این پایان راهنمای ماموریت American Venom و پایان داستان رد دد ریدمپشن 2 بود. امیدوارم از خواندن راهنمای این 8 ماموریت پایانی نهایت استفاده را برده باشید.

آموزش و راهنمای کامل 108 ماموریت اصلی (داستانی) رد دد ریدمپشن 2 در یانزده بخش هر شب ساعت 21 تقدیم شما کاربران گرامی وینفون شد. برای آخرین بخش از سری مقالات “آموزش Red Dead Redemption 2″، به سراغ ماموریت‌های غریبه (فرعی) بازی می‌رویم؛ پس مانند همیشه در روزهای آینده منتظر بخش‌های جدید از آموزش این بازی زیبا و به یادماندنی باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,