همان طور که اطلاع دارید، بخش هشتم از آموزش Red Dead Redemption 2 به سری چهارم ماموریت‌های اصلی بازی اختصاص داده شده است. در این بخش به کامل کردن ده ماموریت چهارم بازی یعنی ماموریت Money Lending and Other Sins – IV، ماموریت Preaching Forgiveness as He went، ماموریت Sodom? Back to Gomorrah، ماموریت Advertising, the New American Art – II، ماموریت Magicians for Sport، ماموریت Horse Flesh for Dinner، ماموریت Friends in Very Low Places، ماموریت The Fine Joys of Tobacco، ماموریت Blessed are the Peacemakers و ماموریت A Short Walk in a Pretty Town می‌پردازیم.

ماموریت Money Lending and Other Sins – IV

ماموریت Money Lending and Other Sins – IV یکی از ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر راهنما خواهد کرد. ماموریت Money Lending and Other Sins – IV به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The New South را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد. این چهارم بخش از این ماموریت خطی است که این بخش از آن در فصل سوم بازی جریان دارد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: لئوپولد استراوس (Leopold Strauss)
 • ناحیه: Horseshoe Overlook Camp
 • لازمه‌ها: ماموریت The New South را به اتمام رسانده باشید.
 • پاداش: حدود 10 دلار

محل شروع ماموریت

برای بار دوم مزدبگیر اتریش باند ما، لئوپولد استراوس از ما می‌خواهد که چند قرض عقب افتاده را از چند نفر پس بگیریم.

بدهکار گون هیوز

اولین هدف ما گون هیوز، یک کارآموز کفن و دفن از شهر رودس است.

گوین روی تابوتی در پشت خانه Undertaker مشغول به کار است. بعد از اینکه او را درحال ساختن تابوت پیدا کردید، آرتور به او پیشنهاد می‌کند که اگر نتواند حسابش را با شما تسویه کند، یک تابوت هم باید برای خودش آماده کند. گون در جواب می‌گوید که حسابش را تسویه می‌کند منتها باید آرتور همراه او به کلیسا برود. جریان از این قرار است که گون مبلغ درخواستی آرتور را ندارد تا بتواند حسابش را تسویه کند بنابراین او قصد دارد سنجاق سینه فردی را که به تازگی جان باخته است، بدزدد. قبل از اینکه گون بخواهد این کار را انجام دهید، آرتور مجبور است که حیاط کلیسا را از مردم خالی کند. زوجی که کنار پله‌ها هستند زبان خوش متوجه نمی‌شوند و باید از راه خشونت آن‌ها را مجبور کرد که از کلیسا بروند و اما خانمی که کنار قبر است، با زبان نرم آرتور متقاعد می‌شود که کلیسا را ترک کند.

حال که حیاط کلیسا خالی از شخص است، باید از دروازه جلویی کلیسا محافظت کنیم تا مبادا کسی برای عبادت یا چیزی وارد حیاط نشود. در همین حال که مشغول نگهبانی هستید، خانمی قصد دارد که وارد حیاط شود که البته با زبان خوش آرتور متقاعد می‌شود که وقت دیگری سر بزند اما دو مرد بعدی تنها یک زبان را می‌فهمند؛ مشت مستقیم به سمت صورت. به محض اینکه این دو نفر را به زمین انداختید، به گون سر بزنید و سنجاق سینه را از او بگیرید. از این پس بهتره که در این باره فکر نکنیم که ما و گروه چگونه پول مورد نیازمان را به دست می‌آوریم.

بدهکار وینتون هولمز

دومین هدف ما وینتون هولمز، شکارچی اردوگاهی است که در شمال شهر استرابری زندگی می‌کند.

صدالبته به محض اینکه این بدهکار ما را دید، درست مانند دیگر بدهکاران، اولین جمله‌ای که بر زبان می‌آورد این خواهد بود که “الان پول را همراهم ندارم اما حتما بعدا بهت می‌دم و این حرفا…”. او به آرتور می‌گوید که در شکارهای قبلیش گربه وحشی پشمالوی سفید رنگ کمیابی دیده است و به آرتور اطمینان می‌دهد در صورتی که بتوانند این جانور را شکار کنند، ارزش پوست آن بسیار بیشتر از مقداری خواهد بود که بدهکار است. آرتور هم جز اینکه با وینتون به شکار این جانور برود چاره‌ای نمی‌بیند. سوار اسب خود شوید و وینتون را تا نزدیکی در غاری دنبال کنید. قبل از ورود به غار، فانوس خود را از منوی اسلحه مجهز کنید چونکه داخل غار جز تاریکی چیزی دیده نمی‌شود.

هنگامی که در طول غار پیش می‌روید، بعد از کمی راه غار دوطرفه می‌شود و وینتون پیشنهاد می‌کند که شما از یک طرف و او از طرف دیگر به مسیر خود ادامه دهید. بعد از اینکه کمی در سمت راست مسیر به حرکت خود ادامه دادید، در سمت هولمز سرو صداهایی به گوشتان می‌خورد که گویی وینتون به مشکل برخورده است. بعد از کمی به پیش رفتن، متوجه می‌شود که بله، وینتون هوملز به دست گربه پشمالو کشته شده و حال باید تک و تنهایی این جانور وحشی را شکار کنید. به دلیل اینکه درون غار بسیار تاریک است، نگاه ویژای به مینی مپ خود در هر زمان داشته باشید. به محض اینکه یک نقطه قرمز روی مینی مپ ظاهر شد، سریع وارد حالت دِد آی شده و چند گلوله را به سمت نقطه شلیک کنید.

بعد از اینکه گربه پشمالو را شکار کردید، پوست آن را بکنید و به سمت قصار شهر استرابری حرکت کنید. در قصاب فروشی پوست را به ازای مبلغی خوب به فروش برسانید.

کامل کردن ماموریت

برای اینکه ماموریت شما به اتمام برسد، پول و آیتم‌های که به عنوان تسویه حساب از دو بدهکار بالا گرفته‌اید را به داخل صندوق اهدای کمپ بیاندازید. حال که این کار را انجام دادید، ماموریت Money Lending and Other Sins IV کامل شده است.

این پایان راهنمای ماموریت Money Lending and Other Sins IV رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Preaching Forgiveness as He Went آغاز خواهد شد.


ماموریت Preaching Forgiveness as He Went

ماموریت Preaching Forgiveness as He Went سی و دومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Preaching Forgiveness as He Went به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت American Distillation را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: لنی (Lenny)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Preaching Forgiveness as He Went

 • با یک تیرانداز (سنایپر) دوربین دراز 10 نفر از باند Lemoyne Raiders را بکشید.
 • در عرض 11 دقیقه و 30 ثانیه ماموریت را کامل کنید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با لنی صحبت کنید

 • مدال طلایی: در عرض 11 دقیقه و 30 ثانیه ماموریت را کامل کنید.

لنی شنیده که تعدادی از سربازان کهنه کار Civil War در Shady Belle مشغول معامله سلاح هستند و از شما می‌خواهد که در دزدیدن پول یا سلاح‌های این سربازها (یا اگر امکان دارد در به سرقت بردن هم پول و هم سلاح‌ها) به او کمک کنید. این یک فرصت تازه‌ای است تا باری دیگر به دوستان مهاجمان یعنی Lemoyne ضربه‌ای سنگین وارد کنیم.

از آن جایی که این ماموریت محدودیت زمانی دارد، سینماتیک آغازین را اسکیپ کنید و سریع سوار اسب شده و لنی را دنبال کنید. در محل معامله لنی و شما وضعیت دفاعی این افراد را بررسی می‌کنید.

درست در لبه میدان جنگ قدیمی Civil War کلیسای ویران شده‌ای قرار دارد که آن‌ها از آن برای دیدبانی استفاده می‌کردند.

هنگامی که به اندازه کافی به کلیسا نزدیک شدید، یک واگن حامل مواد منفجره را مشاهده خواهید کرد که درحال ترک کردن کلیسا است. واگن جاده‌ای که به جنگل ختم می‌شود را طی می‌کند و شما باید آن را دنبال کنید. اما فراموش نکنید که فاصله خود را با واگن حفظ کرده و زیاد به آن نزدیک نشوید.

سپس از فاصله دور Shady Belle را که یک خانه مزرعه‌ای قدیمی است، مشاهده می‌کنید. در آن خانه مهاجمان مستقر هستند. هنگامی که لنی به شما اشاره کرد، به کنار جاده رفته و اسب خود را بین درختان رها کنید.

لنی را تا نزدیک دروازه جلویی دنبال کرده و از یک رایفل دوربین‌دار برای بررسی کردن ناحیه استفاده کنید (هنوز به کسی شلیک نکنید).

حال شما دو گزینه پیش رو دارید؛ اول اینکه در همان وضعیت و با تک تیرانداز خود شروع به شلیک کردن کنید یا اینکه لنی را بفرستید تا با نقش بازی کردن و حیله دوستان مهاجمان‌مان را در یک نقطه جمع کنید و شما راحت‌تر بتوانید با تک تیرانداز خود کیل بگیرید. شاید بخواهید که گزینه دوم را انتخاب کنید چون همان طور که می‌دانید یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت این است که نباید از هیچ آیتم بازیابی سطح سلامت استفاده کنید بنابراین اگر اولین موج دشمنان را به روش دوم قتل عام کنید، کار شما راحت‌تر می‌شود. می‌گویید چگونه راحت‌تر می‌شود؟ تصویر پایین را مشاهده کنید.

البته با توجه به اینکه ماموریت وابسته به زمان است، شاید گزینه دوم بسیار مناسب نباشد و شما به لنی بگویید که وقت نقش بازی کردن نیست و مستقیم تیراندازی را شروع کنید.

 • مدال طلایی: با یک تیرانداز (سنایپر) دوربین دراز 10 نفر از باند Lemoyne Raiders را بکشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

خوشبختانه شما باید از یک رایفل با دوربین زوم بلند استفاده کنید که این یعنی زیاد در معرض دید قرار نمی‌گیرید و از فاصله دور می‌توانید دشمنان را یکی یکی از پای درآورید، پس آسیب آنچنانی دریافت نمی‌کنید تا که مجبور به استفاده از آیتم‌های بازیابی سطح سلامت شوید. علاوه بر این، در این ماموریت نیازی به گرفتن هدشات نیست که این هم به خودی خود باعث می‌شود درصد دقتی شما پایین‌تر از حد مورد نیاز (70 درصد) نیاید. یک شلیک دقیق و حساب شده با رایفل دوربین‌دار معمولا هر مهاجمی را از پای در می‌آورد.

در این ماموریت با دشمنان بسیاری مواجه خواهید شد بنابراین شلیک‌هایتان را دقیق و حساب شده انجام دهید. آگاه باشید که گاهی اوقات یکی از مهاجمان می‌تواند شما را با شارژ کردن موقعیت‌تان در حالی که با دوربین محیط اطراف را مشاهده می‌کنید، غافلگیر کند. اگر مراقب نباشید، نه تنها شاید کشته شوید بلکه شاید تمام تلاش‌هایی که برای دریافت مدال طلایی این ماموریت انجام داده‌اید، بر باد رود.

هنگامی که محیط را از وجود دشمنان پاک سازی کردید، برای پیدا کردن سلاح‌ها باید اطراف خانه را جستجو کنید. در کنار خانه گاری را پیدا می‌کنید که روی آن چند جعبه پر از رایفل وجود دارد. این رایفل‌ها کمک شایانی به کمپ شما می‌کنند. شما و لنی سوار گاری شده و به سمت کمپ حرکت می‌کنید. راننده گاری هم طبق معمول کسی نیست به جز شما.

در وسط راه هنگامی که به چند راهی رسیدید (چند راهی منظور تقاطع است)، با چند تن از مهاجمان Lemoyne که درحال گشت زنی هستند، برخورد می‌کنید. یکی از آن‌ها از شما و لنی می‌پرسد که یک غریبه سیاه پوست با گاری پر از رایفل چرا از کمپ آن‌ها خارج می‌شود؟ سعی کنید وضعیت را بدون خشونت حل کنید اما احتمال اینکه مجبور به شلیک کردن باشید تا راه خود را باز کنید بسیار بیشتر است.

در این وضعیت می‌توانید به لنی اجازه دهید تا به مهاجمان شلیک کند یا اینکه خودتان دست به کار شوید و با وارد شدن به حالت دِد آی، سریع درگیری را خاتمه دهید. بعد از اینکه آخرین مهاجمان Lemoyne را از رده خارج کردید، گاری را به سمت کمپ خود هدایت کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Preaching Forgiveness as He Went رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Sodom? Back to Gomorrah آغاز خواهد شد.


ماموریت Sodom? Back to Gomorrah

ماموریت Sodom? Back to Gomorrah سی و سومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Sodom? Back to Gomorrah به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Preaching Forgiveness as He Went را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: لنی (Lenny)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Sodom? Back to Gomorrah

 • تمام گاوصندوق‌ها را لوت کنید.
 • در حالی که با اسب خود فرار می‌کنید 5 تا از ماموران قانون سوار بر اسب را هدشات کنید.
 • در عرض 1 دقیقه و 55 ثانیه به مزرعه Downes برسید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با بیل ویلیام‌سون صحبت کنید

بیل و کارن از شما می‌خواهند که در سرقت از بانکی که کارن خیلی وقته درباره‌ی صحبت می‌کند، همراه آن‌ها شوید. به گفته کارن، بدون اینکه فشاری زیادی به کارکنان وارد کنید، پول زیادی از این سرقت به جیب خواهید زد. نقشه از این قرار است که ابتدا کارن را برای پرت کردن حواس نگهبان‌ها به داخل بفرستند و سپس آرتور، بیل و لنی داخل شوند و قبل از اینکه کسی بفهمد جریان از چه قرار است، آن‌ها از بانک دزدی کرده و فرار کنند. تا اینجا که کار آسان به نظر میاد.

با گروه به سمت والنتاین حرکت کنید و هنگامی که به مقصد رسیدید، اسب‌هایتان را در زمین خالی کنار اسلحه فروشی رها کنید.

در اینجا باید تصمیم بگیرید که کارن چه نقشی بازی کند؟ از بین دختر گم شده و فاحشه مست باید یکی را انتخاب کنید تا کارن بتواند توجه نگهبان‌ها را به خود معطوف کند. البته در این شرایط و با توجه به گزینه‌های پیش رو، همه می‌دانیم که بهترین گزینه ممکن کدام خواهد بود. به نظر من نقش دختر گم شده با توجه به سن کارن زیاد مناسب نیست، حالا تصمیم نهایی با شماست.

از بانک دزدی کنید

این یکی دیگر از محدود ماموریت‌هایی است که آرتور وظیفه رهبری گروه را برعهده دارد. به در جلو بانک نزدیک شوید و هنگامی که آرتور گفت “حرکت کنید”، شال‌های خود را دور صورت بپوشانید و با سرعت از در وارد شوید.

مراقب مشتریان بانک باشید تا اینکه به شما اشاره می‌شود در تحویل‌دار را باز کنید.

صندوق‌دار را به سمت گاو صندوق هل دهید، او را مجبور کنید تا در صندوق را باز کند.

در بین راه می‌توانید با مشت و لگد صندوق‌دار را وادار کنید تا سریع‌تر به سمت گاو صندوق حرکت کند. شاید چند باری مجبور باشید او را بزنید پس تامل نکنید.

بالاخره بعد از اینکه در گاو صندوق را باز کرد، با تپانچه ضربه نهایی را به او می‌زنید تا به خوابی عمیق فرو رود.

در داخل گاوه صندوق بزرگ چند گاو صندوق کوچک وجود دارد. سریع‌ترین روش برای باز کردن گاو صندوق‌ها این است که با دینامیت آن‌ها را منفجر کنید اما از آن جایی که با این روش توجه نگهبان‌ها را به خود جلب می‌کنید پس بهتر است از روش دیگری استفاده کنید.

 • مدال طلایی: تمام گاوصندوق‌ها را لوت کنید.

روش دوم این است که گاو صندوق‌ها را کرک کنید. برای اینکار کنار صندوق‌ها دکمه :tr: / :y: را فشار دهید، سپس با فرمان :ls: در را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا با لیک لرزش کوچک مواجه می‌شوید. این بار در صندوق در جهت موافق عقربه‌های ساعت بچرخانید تا لرزش دوم صورت گیرد. برای هر گاو صندوق باید سه بار لرزش بخورد تا در آن باز شود، پس عمل چرخاندن در جهت موافق و خلاف عقربه‌های ساعت را انجام دهید تا همه گاو صندوق‌ها را کرک می‌کنید.

بعد از اینکه در گاو صندوق را باز کردید، محتوا درون آن را لوت کنید و به سراغ کرک کردن گاو صندوق بعدی بروید. زمانی که هر پنج گاو صندوق را کرک و محتوای دورن آن‌ها را لوت کردید، از بانک با کیسه‌ای پر از پول فرار کنید.

زمانی که از بانک خارج شدید، شال را از روی صورت خود بردارید و به حرکت ادامه دهید.

از دست ماموران قانون فرار کنید

سوار اسب خود شوید و با گروه به سمت جنوب بتازید.

 • مدال طلایی: در حالی که با اسب خود فرار می‌کنید 5 تا از ماموران قانون سوار بر اسب را هدشات کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

به محض اینکه ماموران قانون سوار بر اسب به شما نزدیک شدند، شما وارد دِد آی شوید و پنج مامور را هدشات کنید. از شهر والنتاین تا نزدیک ریل قطار فرصت دارید پنج مامور را درحالی که سوار بر اسب هستند، هدشات کنید، اگر از ریل قطار عبور کرده باشید اما هدشات‌های شما کمتر از پنج تا باشد، یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت را کامل نکرده‌اید بنابراین باید ماموریت را از اول آغاز کنید.

بعد از اینکه از دست ماموران قانون فرار کردید، آرتور پول را بین همه تقسیم می‌کند و می‌گوید که هر کدام از یک راه غیر مستقیم به سمت کمپ حرکت کنند. مطمئن نیستم که اسکیپ کردن این سینماتیک تغییری ایجاد می‌کند یا خیر اما برای اطمینان بیشتر آن را اسکیپ کنید چونکه تایمر آخرین لازمه دریافت مدال طلایی تا چند ثانیه دیگر شروع می‌شود.

 • مدال طلایی:در عرض 1 دقیقه و 55 ثانیه به مزرعه Downes برسید.

به سمت مزرعه Downes بتازید

به محض اینکه سینماتیک تمام شد و کنترل آرتور دوباره به دست شما افتاد، با تمام سرعت به سمت Downes Ranch بتازید چون همان طور که آگاه هستید، تنها 1 دقیقه و 55 ثانیه زمان دارید تا به آن جا برسید.

بعد از اینکه به مزرعه رسیدید، با بیوه Downes صحبت کنید و پول استراوس را از او بگیرید. سپس آرتور به صورت خودکار به کمپ باز می‌گردد و ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Sodom? Back to Gomorrah رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Advertising, the New American Art – II آغاز خواهد شد.


ماموریت Advertising, the New American Art – II

ماموریت Advertising, the New American Art – II سی و چهارمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Advertising, the New American Art – II به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Course of True Love III را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آبیگیل (Abigail)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Advertising, the New American Art – II

 • در سالون 5 عضو باند Lemoyne Raiders را هدشات کنید.
 • ماموریت را با حداقل 90 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با آبیگیل صحبت کنید

در کمپ با آبیگیل صحبت کنید تا او به شما بگوید که حسین و جان با شما کار دارند و چندی می‌شود که این دو نفر سراغ شما را می‌گیرند. آبیگیل سپس به شما می‌گوید که می‌توانید در مخفیگاه مون‌شاین حسین و جان را ملاقات کنید. همان جایی که در یکی از ماموریت‌های پیشین شما عملیات قاچاقچیان مشروب را نابود کردید.

بعد از اینکه صحبت شما با آبیگیل تمام شد، مارک تازه‌ای روی نقشه ظاهر می‌شود که شما را به نزد حسین هدایت می‌کند.

با حسین صحبت کنید

ماموریت Advertising, the New American Art – II به صورت رسمی از اینجا شروع می‌شود. از اسب خود پیدا شوید و با حسین صحبت کنید. او شما را در جریان نقشه احمقانه‌اش (یا شاید هم زیرکانه) قرار می‌دهد. نقشه از این قرار است که حسین قصد دارد کالاهای مون‌شاین را به افرادی به فروش برساند که قاچاقچیان در اصل از آن‌ها دزدیده بودند. مثل این می‌ماند که ابتدا شما از یک اسلحه فروشی چند سلاح و مهمات به سرقت ببرید سپس حسین همان سلاح و مهمات را به همان اسلحه فروش به فروش برساند. از حسین بی‌شرم‌تر نداریم. خب، چاره نیست به جز اینکه سوار گاری شوید و طبق معمول به عنوان راننده، حسین را به Braithwaite Manor ببرید.

بالاخره پس از اینکه نزدیک دروازه عمارت Braithwaite شدید، توسط سه نگهبان متوقف می‌شوید. حسین به نگهبان‌‎ها توضیح می‌دهد که برای چه کاری به آن جا آمده‌اید. سپس یکی از نگهبان‌ها می‌گوید که باید با Catherine Braithwaite صحبت کنید، درحالی که دومین نگهبان از عقب سوار گاری می‌شود و سومین نگهبان سوار بر است و شات گان در دست شما را دنبال می‌کند. ظاهرا در اینجا اعتماد هیچ معنایی ندارد.

در خانه شما با خانم Braithwaite صحبت خواهید کرد و حسین به شما می‌گوید که کالا را در کنار میخانه Mr. Gray تحویل دهید (باید از مردم پذیرایی کنید). یک نقشه بسیار زیرکانه از حسین.

گاری مون‌شاین را به سالن رودس ببرید

گاری مون‌شاین را به سمت شهر رودس هدایت کنید اما مواظب باشید که به محموله گاری آسیبی وارد نکنید بنابراین با سرعتی مطمئن و آرام حرکت کنید. از آن جایی که در این ماموریت شاهد محدودیت زمانی نیستیم، عجله‌ای در کار نیست. سپس گاری را روی ناحیه زرد رنگ مشخص شده پارک کنید.

چند تا از بطری‌های مون‌شاین را بردارید و حسین را به داخل دنبال کنید.

با بطری‌ها به پشت بار بروید، دستور العمل چگونگی ریختن مشروب را به داخل لیوان‌ها انجام دهید و از مردم پذیرایی کنید.

بعد از اینکه تا عصر مشغول خدمت رسانی بودید، گروهی از ریدرهای Lemoyne وارد بار می‌شوند.

به محض اینکه پای ریدرها به بار باز شد، تیراندازی هم شروع می‌شود.

 • مدال طلایی: در سالون 5 عضو باند Lemoyne Raiders را هدشات کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 90 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

آرتور تا عصر با ریختن مشروب مون‌شاین مشغول پذیرایی مهمانان بوده است حال که ریدرها وارد ماجرا شده‌اند باید با گلوله از آن‌ها پذیرایی کرد. اول از همه به یاد داشته باشید که درصد دقتی شما باید بالای 90 درصد باشد پس تا زمانی که کاملا مطمئن نیستید، ماشه را نکشید. دوم اینکه باید پنج نفر از ریدرهای Lemoyne را هدشات کنید اما از آن جایی که تعداد دشمنان خیلی بیشتر از پنج تا هستند و نباید در طول این ماموریت از هیچ آیتمی استفاده کنید که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد، بنابراین مراقب باشید و تا دید کافی نداشته باشید از کاور خود خارج نشوید. هنگامی که تمام ریدرهای طبقه اول را از بین بردید، از طریق پله‌ها به طبقه دوم رفته و ریدری که با حسین دست تو است است را بکشید. سپس بار را از وجود ریدرهای باقی مانده پاک کنید و مطمئن شوید که کسی را جا نگذاشته‌اید.

حسین را از راه پله پشتی بار به بیرون دنبال کرده و سوار بر گاری از آن جا دور شوید.

اینبار حسین گاری را هدایت می‌کند تا شما به راحتی بتوانید تعقیب کنندگان را از بین ببرید. اگر تا به این لحظه پنج نفر را هدشات نکرده‌اید، حال باید این کار را انجام دهید.

بالاخره بعد از اینکه تمام ریدرهایی که شما را تعقیب می‌کردند، از بین بردید، حسین گاری را نگه می‌دارد تا شما پیاده شوید و ماموریت به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Advertising, the New American Art – II رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Magicians for Sport آغاز خواهد شد.


ماموریت Magicians for Sport

ماموریت Magicians for Sport سی و پنجمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Magicians for Sport به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Course of True Love III را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: داچ (Dutch)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Magicians for Sport

 • تمام سرنخ‌ها را در Trelawny’s Caravan بررسی کنید.
 • در عرض 1 دقیقه، در مزرعه ذرت 2 شکارچی جایزه‌بگیر را بکشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.
 • درحالی که ردیابی می‌کنید، در فاصله 30 فوتی از ردپای Trelawny باقی بمانید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با داچ صحبت کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

به نظر نمی‌رسد که داچ نگران گزارش‌های ترلونی مبنی بر تعقیب شکارچیان جایزه‌بگیر باشد، اما برای احتیاط بیشتر، آرتور و چارلز را برای گفتگو با او اعزام می‌کند تا جزئیات بیشتری در این باره کسب کنند.

چارلز را در کمپ پیدا کنید و سپس سوار اسب‌تان شوید.

به سمت لوکیشن ترلونی بروید

صبر کنید تا چارلز هم سوار اسب خود می‌شود و سپس به مقصد کاروان ترلونی کمپ را ترک کنید.

وقتی که به مقصد رسیدید، شما متوجه می‌شوید که کاروان ترلونی را غارت کرده‌اند، اما من نمی‌دانم که چگونه آرتور با توجه به وضعیت کلی کمپ، با دیدن کاروان درست حدس می‌زند.

کاروان را جستجو کنید

داخل کاروان شوید و به دنبال سرنخ بگردید.

 • مدال طلایی: تمام سرنخ‌ها را در Trelawny’s Caravan بررسی کنید.

هنگامی که وارد دید عقابی می‌شوید، سرنخ‌هایی که ما در نظر داریم، رنگی طلایی به خود می‌گیرند. آیتم‌های معمولی در دید عقابی رنگی آبی دارند. تمام سرنخ‌هایی که در ادامه مشاهده می‌کنید را بررسی کنید:

 • ساندویچ دست‌ نخورده روی میز کناری
 • تخت خوابی که بعد از خوابین روی آن مرتب نشده
 • پارچه خونین روی تشت لباسشویی

ردپا را دنبال کنید

 • مدال طلایی: درحالی که ردیابی می‌کنید، در فاصله 30 فوتی از ردپای Trelawny باقی بمانید.

هنگامی که داخل کاروان تمام سه سرنخ را پیدا کردید، بیرون کاروان چارلز ردپایی را پیدا می‌کند که که نشانه خوبی برای استفاده از دید عقابی برای دنبال کردن رد ترلونی است.

یا خود ترلونی یا شخصی که او را برده، سوار بر اسب مورگان از آن منطقه دور شده است. ردپا را به دقت و در فاصله نزدیک دنبال کنید و هر چند وقت یکبار که اندازه ردپا خواست کم شود، از دید عقابی خود استفاده کنید تا اندازه آن بزرگ‌تر شود. برای اینکه لازمه مدال طلایی این ماموریت را کامل کنید، اطمینان حاصل کنید که در فاصله 30 فوتی از آن به مسیر خود ادامه دهید.

ردپا مستقیم از کنار کمپ یک غریبه عبور می‌کند که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از او سوال بپرسید تا شاید سرنخ مهمی در اختیار شما قرار دهد.

طی این مکالمه، چارلز متوجه خواهد شد که عصای ترلونی روی کمپ شخص غریبه آویزان شده است. آرتور با دیدن آن خلق و خوی خود را عوض می‌کند.

بعد از اینکه شما شکارچی جایزه‌بگیر را به زمین انداختید، چارلز آن یکی شکارچی را بی‌هوش می‌کند تا شما بتوانید با ضرب و شتم اطلاعاتی از زیر زبان این شکارچی بیرون بکشید.

به نظر می‌رسد که ترلونی توسط Braithwaite Manor به یکی از کلبه‌های در همان نزدیکی ربوده شده است. چارلز را دنبال کنید.

چارلز هم شما و متاسفانه هم شکارچیان جایزه‌بگیر را در بدترین زمان بندی ممکن به نزد کلبه می‌برد. قبل از اینکه از اسب پیاده شوید، اطمینان حاصل کنید که رایفل دوربین‌دار خود را مجهز کرده باشید چونکه از این به بعد به آن نیاز خواهید داشت.

شکارچیان جایزه‌بگیر رو به روی دو مرد به شدت مسلح قرار می‌گیرند…

آن‌ها تصمیم می‌گیرند که احتیاط بخش بهتری از دلاوری و شجاع بودن است بنابراین به سمت مزرعه ذرت پا به فرار می‌گذارند.

ترلونی در این وضعیت به شما می‌گوید که او را تنها بگذارید و به حساب شکارچیان جایزه‌بگیری که به سمت مزرعه ذرت فرار کردند، برسید.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.
 • مدال طلایی: درحالی که ردیابی می‌کنید، در فاصله 30 فوتی از ردپای Trelawny باقی بمانید.

حال شاید این طور به نظر برسد که قادر باشید سریع وارد دِد آی شده و هرسه شکارچی را درجا بکشید اما بگذارید خیالتان را راحت کنم تا زمانی که هر سه نفر به مخفیگاه خود در مزرعه ذرت نرسیده‌اند، عملا کشتن آن‌ها غیرممکن است. برای این بخش از ماموریت شما دو گزینه پیش روی خود دارید؛ یکی اینکه اگر برای اولین بار است که دارید این ماموریت را انجام می‌دهید، با رایفل دوربین‌دار می‌توانید از بالای تپه به محض اینکه تکان خوردند، هرسه شکارچی را بکشید. از دِد آی برای شلیک مطمئن استفاده کنید و برای اینکه موقعیت هر یک را تشخیص دهید، روی صدای خش خش ذرت‌ها یا پرواز ناگهانی پرنده‌ها تمرکز کنید. اما اگر دارید در حالت تکرار مجدد این ماموریت را انجام می‌دهید، بهترین اسلحه‌ای که در اختیار دارید یک رپیتر است پس بهترین کار این است که نزدیک‌ترین شکارچی به خود را در مزرعه ذرت دنبال و سریع بکشید سپس امیدوار باشید که دومین شکارچی را در غرب مزرعه ذرت پیدا کنید و از بین ببرید.

بعد از اینکه دو تا از سه شکارچی را کشتید، سومین تجهیزات خود را رها کرده و ناپدید می‌شود. چارلز تجهیزات او را بررسی می‌کند و به نظر او شکارچی زیاد از شما دور نشده است. برای اینکه دیالوگ مربوطه را مشاهده کنید، باید در فاصله نزدیکی از چارلز ایستاده باشید. اطراف را بگردید تا اینکه بالاخره آخرین شکارچی را نیز پیدا می‌کنید. چارلز با یک چاقوی پرتاب شونده آخرین شکارچی را از بین می‌برد.

لحظه‌ای بعد صدای شلیک گلوله از انبار جنوب غربی مزرعه را خواهید شنید. ظاهرا باید شکارچیان جایزه‌بگیر آن جا را نیز به دیار باقی برید.

دو شکارچی جایزه‌بگیر دیگر را بکشید و سپس به نزد ترلونی بازگردید.

به ترلونی کمک کنید تا سوار اسبش شود. بعد از آن ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Magicians for Sport رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Horse Flesh for Dinner آغاز خواهد شد.


ماموریت Horse Flesh for Dinner

ماموریت Horse Flesh for Dinner سی و ششمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Horse Flesh for Dinner به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Advertising, the New American Art – II را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: جان مارستون (John Marston)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Horse Flesh for Dinner

 • دستیار اصطبل فروشی که اسب‌ها را به شما نشان می‌دهد بکشید.
 • در عرض 10 ثانیه اسب نر (stallion) را بگیرید.
 • 5 هدشات داشته باشید.

محل شروع ماموریت: Caliga Hall, Lemoyne

با جان صحبت کنید

برای اینکه ماموریت را آغاز کنید، به Caliga Hall سفر کرده تا توسط نگهبان‌های دروازه متوقف شوید. اما زمانی که به نگهبان‌ها می‌گویید که برای انجام کاری می‌خواهید مارستون را ملاقات کنید، آن‌ها اجازه ورود به شما می‌دهند.

یکی از نگهبان‌ها شما را به جنوب، به سمت طویله‌ها راهنمایی می‌کند. حصارها را دور بزنید و به سمت طویله‌ها حرکت کنید تا به مقصد می‌رسید.

شما آن‌ها را درحالی که دارند با بزرگ خاندان گری، تاویش گری صحبت می‌کنند، پیدا می‌کنید. او از شما می‌خواهد که چندین اسب باارزش طایفه Braithwaites را برای او به سرقت ببرید اما همچنین می‌خواهد که این کار را طوری انجام دهید که روز بعد کسی به او شک نکند. تویش گری به معنای واقعی کلمه از طایفه Braithwaites متنفر است.

او همچنین شما را به کسی که کسب و کارش اسب‌های مسروقه است، هدایت می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که آن‌ها را با نرخ‌های بالاتر بفروشید. نرخ‌هایی که در هیچ یک از اصطبل فروشی‌های دیگر مشاهده نخواهید کرد. این می‌تواند برای آینده هم مفید باشد زیرا از این پس می‌توانید اسب‌های مسروقه را با نرخ‌های بسیار بالاتری به فروش برسانید.

جان را دنبال کنید

تا اینجای کار که معامله شما بسیار سودمند به نظر می‌رسد. از طرفی یکی از ماموریت‌های بازی را کامل می‌کنید، از طرف دیگر مدال طلایی آن را کسب خواهید کرد و در طرف بعد اصطبل فروشی در دسترس قرار می‌گیرد که اسب‌های دزدیده شده شما را به نرخ‌های بالاتری نسبت به اصطبل فروشی‌های معمولی خریداری می‌کند. حال باید سوار اسب خود شده و جان را به مقصد Braithwaite Manor دنبال کنید. برای اینکه از دروازه بدون مشکل و درگیری وارد شوید، آرتور نقشه می‌ریزد که شما خود را به عنوان خریدار اسب به این طایفه معرفی می‌کنید تا آن‌ها هم فکر کنند که شما کسب و کارتان خرید و فروش اسب است.

جان با زبان سریعی که دارد سریع راه خود را از بین نگهبان‌ها باز می‌کند و شما هم مستقیم به سمت اصطبل‌ها حرکت می‌کنید و اسب خود را می‌بندید.

آرتور به مسئول اصطبل نزدیک می‌شود و مذاکرات را شروع می‌کند. بعد از کمی بالاخره او تسلیم می‌شود و اجازه ورود را می‌دهد. اما صحنه‌ای که خود را نشان می‌دهد، چیزی نیست به جز…

 • مدال طلایی: دستیار اصطبل فروشی که اسب‌ها را به شما نشان می‌دهد بکشید.

مخفیانه به قتل رساندن مسئول اصطبل توجه کسی را به خود جلب نمی‌کند و به راحتی بعدا می‌توانید قصر دربرید. به علاوه، یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت هم کشتن این شخص است بنابراین بدون سروصدا او را بکشید.

به اسب نزدیک شوید

آرتور می‌گوید که اسب سفید را او می‌دزدد و خاویار و جان هم دوتای دیگری را به سرقت می‌برند. ظاهرا اسب سفید ما خیلی از غریبه‌ها خوشش نمی‌آید و از اینکه یک فرد ناشناس وارد آخور آن شده اصلا راضی نیست و به محض اینکه در آخور را باز کردید، اسب شروع به جفتک انداختن می‌کند. روی اسب تمرکز کنید و درحالی که به آن نزدیک می‌شوید، سعی کنید که اسب را آرام کنید.

همچنان به اسب نزدیک شوید و او را آرام کنید تا اینکه قادر باشید او را نوازش کنید. اگر اسب به اندازه کافی آرام شده بود، با نوازش کردن آن کاری می‌کنید که نترسد و با جفت نعل عقب نیاید توی چشمان شما. حال که کنترل کامل اسب سفید را در اختیار دارید، طناب را گرفته و آن را به بیرون اصطبل ببرید.

اسب را به کنار دو اسب دیگری که خاویار و جان دزدیدند، ببرید تا جان هر سه تا اسب را به اسب خاویار افسار کند.

حال زمان آن رسیده که همه نقشه‌های شما برملا شده و وضعیت ناجور شود.

اسب‌ها را به Clemens Cove ببرید

خوشبختانه آرتور همیشه مراقب است و قبل از هرکاری شال را دور صورت خود بسته بود که مبادا اگر وضعیت از کنترل خارج شد، کسی او را نشناسد. حال باید با کشتن نگهبان‌ها راه خود را به سمت زمین‌های هموار باز کنید. در این میان به یاد داشته باشید که به سر پنج نفر از نگهبان‌ها شلیک کنید تا که یکی دیگر از لازمه‌های مدال طلایی این ماموریت را کسب کنید.

 • مدال طلایی: 5 هدشات داشته باشید.

کمی پس از اینکه آخرین تعقیب کننده را به قتل رساندید، یکی از اسب‌ها شروع به ناله کشیدن و جفتک انداختن می‌کند. خاویار هم متوجه اسب می‌شود. اطمینان حاصل کنید که طناب لسوی خود را مجهز کرد و در حالت آماده باش قرار دهید.

ظرف پنج ثانیه اسب نر خود را از طناب خاویار رها می‌کند و شروع به فرار کردن می‌کند. اگر به اندازه کافی سریع باشید و لسوی را از قبل مجهز کرده باشید، می‌توانید سریع به محض اینکه اسب خود را رها کرد، آن را با لسوی خود بگیرید. توجه داشته باشید که برای کامل کردن آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت تنها ده ثانیه زمان دارید که اسب آزاد شده را لسو کنید. اگر از قبل لسو را از منوی اسلحه مجهز نکرده باشید، در ده ثانیه بسیار سخت خواهد بود که هم طناب را مجهز کنید و هم اسب را لسو کنید. این را هم فراموش نکنید که تمام این کارها را باید درحالی که سوار بر اسب خود با تمام سرعت می‌تازید، انجام دهید پس عاقلانه‌ترین کار این است که ابتدا لسو را از منوی اسلحه انتخاب کرده و آماده باشید تا اسب خود را رها می‌کند، سپس سریع آن را لسو کنید.

زمانی که موفق شدید، اسب را لسو کنید، درحالی که اسب نر را به افسار گرفتید، به نزد خاویار و جان بازگردید.

بالاخره با شخصی که گری از او برای شما تعریف کرده بود، ملاقات خواهید کرد. آرتور هم شک و تردید خود را اعلام خواهد کرد که این معامله تقریبا به همان بزرگی که گری پیشنهاد کرده بود، سودمند خواهد بود. اما…

در آخر، مبلغ دریافتی از آن چیزی که فکر می‌کردید بسیار کمتر خواهد بود. ظاهرا اینکه می‌گویند کسب و کار جرم سودمند نیست، واقعیت دارد. آرتور هم بعد از دریافت پول، به قدری از دست جان عصبانی می‌شود که خدایی نکرده اگر او را نمی‌شناخت، الان باید به احترام مرگ جان یک دقیقه سکوت می‌کردیم. تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، گوای همه چیز است.

این پایان راهنمای ماموریت Horse Flesh for Dinner رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Friends in Very Low Places آغاز خواهد شد.


ماموریت Friends in Very Low Places

ماموریت Friends in Very Low Places سی و هفتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Friends in Very Low Places به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Magicians for Sport را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: جوزاییا ترلونی (Josiah Trelawny)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Friends in Very Low Places

 • بدون اینکه شناسایی شوید ماموریت را کامل کنید.
 • در عرض 8 دقیقه و 10 ثانیه ماموریت را کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با ترلونی صحبت کنید

 • مدال طلایی: در عرض 8 دقیقه و 10 ثانیه ماموریت را کامل کنید.

سینماتیک را اسکیپ کنید. خلاصه سینماتیک این این قرار است که ترلونی دوستی به نام آلدن دارد که در ایستگاه قطار مشغول به کار است. آلدن مایل است اطلاعات مربوط به برنامه رفت و آمد و محتوای کالسکه‌هایی از آن ناحیه عبور می‌کنند را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید بهترین اهداف را انتخاب کنید. سوار اسب خود شوید و ترلونی را به مکان ملاقات دنبال کنید.

اسب خود را در ایستگاه رودس ببندید و وارد شوید.

ترلونی و آلدن به مدت یک دقیقه باهم صحبت می‌کنند و در میان گفته‌هایشان، ترلونی طوری روی عبارت “مرد بی جرات” تاکید می‌کند که انگار معنی دوگانه دارد.

سپس ترلونی شما را به عنوان یکی از افرادی خودی به آلدن معرفی می‌کند و به شما می‌گوید که بابت زحمات آلدن، مبلغی به او اعطا کنید. آلدن جزئیاتی روی تکه کاغذ می‌نویسد و آن را به ترلونی می‌دهد. در آخر گفتگو، آلدن به شما می‌گوید که همکار او که اسمش هکتور است در ایستگاه استرابری مشغول به کار است و در ازای مبلغ خوب، می‌تواند اطلاعات مفیدی از برنامه رفت و آمد و محتوای کالسکه‌هایی که از آن جا عبور و مرور می‌کند، در اختیار شما قرار دهد. خوب شد که از اینم آگاه شدیم.

با جزئیاتی که دارید، ترلونی را به سمت کمینگاه جاده کنار رودخانه Siltwater Strand دنبال کنید.

هنگامی که به کمینگاه رسیدید، شما برنامه می‌ریزید که ترلونی باید حواس مسافران کالسکه را پرت کند تا شما هم مخفیانه به پشت کالسکه بروید و محتویات صندوق آن را لوت کنید. شما باید کار خود را بسیار آرام و مخفیانه طوری که کسی نباید متوجه شما شود، انجام دهید. در ماموریت‌هایی که محدودیت زمانی دارند، معمولا پیشنهاد می‌کنم که روش مستقیم و بدون مخفیکاری را در پیش بگیرید و در این ماموریت‌ها غالبا لازمه‌ای که از شما بخواهد بدون اینکه شناسایی شوید را کار انجام دهید، وجود ندارد اما این ماموریت دقیقا این دو لازمه را با هم در خود دارد. در این ماموریت شما مدت زمان مشخصی برای کامل کردن آن دارید و از طرفی، لازمه دیگر آن این است که بدون شناسایی شدن باید ماموریت را تمام کنید.

 • مدال طلایی: بدون اینکه شناسایی شوید ماموریت را کامل کنید.

از کااسکه دزدی کنید

تقریبا چاره‌ای به جز اینکه بخش از نقشه احمقانه ترلونی را برعهده بگیرید، ندارید. ابتدا باید از فاصله دور کالسکه را دنبال کنید تا اینکه ترلونی موفق می‌شود که آن را نگه دارد. سپس از اسب خود پیاده شده و به پشت بوته‌های کناره جاده کراوچ کنید. سریعا به کالسکه خیلی نزدیک نشوید و از بوته‌های کناری جاده برای مخفی شدن و نزدیک شدن به کالسکه استفاده کنید.

کمی بعد، راننده از کالسکه پیاده می‌شود و به سمت پشت کالسکه می‌آید. در این حالت اگر به کالسکه خیلی نزدیک باشید، راننده شما را می‌بیند و متوجه می‌شود که بله، شما و ترلونی قصد دارید از او دزدید کنید که در این صورت لازمه دریافت مدال طلایی این ماموریت را از دست خواهید داد. برای جلوگیری از این اتفاق، تا زمانی که راننده به پشت کالسکه می‌آید و برمی‌گردد، فاصله خود را با آن کاملا حفظ کنید و پشت بوته‌ها موقعیت گیری کنید.

بعد از یک یا دو دقیقه، راننده به لبه آب می‌رود و این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا محتویات صندوق را لوت کنید. حال باید آرام و مخفیانه به پشت کالسکه نزدیک شوید.

در این مرحله قفل صندوق را باز کنید و محتویات درون آن را لوت کنید. سپس با تمام سرعت از آن جا دور شوید.

سوار اسب خود شوید و منتظر بمانید تا کالسکه از آن جا دور شود، سپس به نزد ترلونی بروید. با او صحبت کنید و سینماتیک این بخش را اسکیپ کنید. در سینماتیک پایانی این ماموریت، سهم خود را با هم نصف می‌کنید و ماموریت به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Friends in Very Low Places رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Fine Joys of Tobacco آغاز خواهد شد.


ماموریت The Fine Joys of Tobacco

ماموریت The Fine Joys of Tobacco سی و هشتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Fine Joys of Tobacco به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Advertising, the New American Art – II را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: حسین (Hosea)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Fine Joys of Tobacco

 • به طور مخفیانه گری‌ای که شان حواسش را در انبار واگن پرت می‌کند، بکشید.
 • در عرض 2 دقیقه و 20 ثانیه مزرعه را مون‌شاین پاشی کنید.
 • در طول فرار 5 عضو باند Gray را بکشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Braithwaite Manor, Lemoyne

با حسین صحبت کنید

برای اینکه بتوانید با حسین و کاترین برث‌ویت صحبت کنید، سوار اسب خود شوید و به Braithwaite Manor سفر کنید. بعد از اینکه کاترین شما را نادان خطاب کرد، با شان به سمت Caliga Hall اعزام می‌شوید.

در طول مسیر شان شما را در جریان نقشه قرار می‌دهد که از این قرار است: شما با استفاده از مایع مون‌شاین که به شدت قابل اشتعال است، زمین‌های تنباکوی طایفه گری را به آتش می‌کشید.

هنگامی که به زمین‌های گری نزدیک شدید، شان به شما می‌گوید که می‌تواند با صحبت و بلبل زبانی راه خود را به داخل باز کند و از شما می‌خواهد که در پشت گاری پنهان شوید تا مبادا یکی از نگهبان‌ها چهره شما را به خاطر بیاورد و اوضاع ناجور شود.

مشخص شد که شان زبان نوشیدنی رایگان را به خوبی می‌شناسد و به نگهبان دروازه نوشیدنی مجانی پیشنهاد می‌کند.

هامیش گری از پیشنهاد شما بسیار خرسند است و نه تنها اجازه ورود را به شما می‌دهد بلکه اصرار می‌کند شما را به مکان موردنظر راهنمایی کند. به این می‌گن قدرت نوشیدنی رایگان.

هنگامی که به مقصد رسیدید، شان و هامیش از گاری پیاده می‌شوند و شروع به تخلیه نوشیدنی‌ها می‌کنند. درحالی که شان حواس هامیش را پرت می‌کند، آرتور می‌توانید از پشت گاری بیرون آمده و مخفیانه خود را در موقعیت مناسبی قرار دهد.

 • مدال طلایی: به طور مخفیانه گری‌ای که شان حواسش را در انبار واگن پرت می‌کند، بکشید.

مخفیانه و آرام به پشت نگهبان بروید و او را خفه کنید.

حال درحالی که نگهبان را به داخل انبار می‌کشید، شان هم در را می‌بندد. شان تعدادی از بطری آتش‌زا را برای شما درست می‌کند تا کار شما را بیافتد، طوری که بطری‌های بزرگ مون‌شاین را به شدت قابل اشتعال می‌کند تا کار شما بسیار آسان شود. شان را به خارج انبار دنبال کنید و به محض اینکه دومین گاری را مشاهده کردید، خود را پنهان کنید. در همین حال که پهنان هستید، از راننده گاری می‌شنوید که گاری او حامل حقوق و دستمزد کارکنان است. ظاهرا دومین هدف شما بعد از آتش زدن زمین‌های تنباکوی طایفه گری مشخص شده است.

زمین‌های تنباکو را با مون‌شاین خیس کنید

 • مدال طلایی: در عرض 2 دقیقه و 20 ثانیه مزرعه را مون‌شاین پاشی کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

زمانی که گاری رفت، شان به صورت مخفیانه نگهبان را از بین می‌برد. به محض اینکه این اتفاق رخ داد، تایمر شروع می‌شود.

حال کار اصلی شما شروع می‌شود. هم روی نقشه اصلی و هم روی مینی مپ شما ناحیه‌های کوچک زرد رنگی مارک می‌شوند. اگر فاصله خود را با این ناحیه‌ها دور کنید، روی مینی مپ به شکل X زرد رنگ در می‌آیند. شما باید درحالی که کراوچ کرده‌اید، وارد هر یک از این ناحیه‌ها شده و تا زمانی که آن ناحیه ناپدید می‌شود، مون‌شاین را در محدوده آن بپاشید. سپس بعد از اینکه ناحیه روی نقشه کاملا ناپدید شد، به ناحیه بعدی بروید و پاشیدن مون‌شاین را ادامه دهید. فراموش نکنید که در تمام طول پاشیدن مون‌شاین باید کراوچ کنید و مخفیانه تمام ناحیه‌های زرد رنگ روی نقشه را ناپدید کنید.

در مجموع هفت ناحیه روی نقشه مارک شده‌اند که باید به سراغ هر یک رفته و مون‌شاین پاشی کنید. مراقب نگهبان‌هایی که بین زمین‌ها درحال گشت زنی هستند، باشید و همان طور که اشاره کردم، در تمام طول مسیر مخفیانه و در حالت کراوچ به پیش بروید.

از آن جایی که تامیر این بخش از ماموریت تنها 2 دقیقه و 30 ثانیه را در اختیار شما قرار داده تا تمام ناحیه‌ها را با مون‌شاین خیس کنید، در هنگام پاشیدن توقف نکنید و همزمان با پاشیدن به سمت ناحیه بعدی حرکت کنید تا مرحله پاشیدن مون‌شاین در کمتر از مدت زمان مشخص شده به اتمام برسد.

بعد از اینکه هر هفت ناحیه را مون‌شاین پاشی کردید، شان را در انبار ملاقات کنید. او به شما اشاره می‌کند که برای شروع یک بطری آتش‌ را به درون انبار پرتاب کنید.

سپس بطری‌های آتش را به داخل ناحیه‌های زرد رنگ زمین‌های تنباکو بیاندازید تا اینکه ناپدید می‌شوند.

نگهبان‌های گری را از بین ببرید

به نزد شان بروید و با او به آن طرف زمین‌های تنباکو فرار کنید. در این میان تا اینکه به اسب‌های خود می‌رسید، نگهبان‌های سد راه را از بین ببرید. مراقب باشید چونکه در صورت دریافت آسیب‌های بیش از حد، شاید مجبور به استفاده از آیتم‌های بازیابی سطح سلامت باشید که در این صورت مدال طلایی این ماموریت را کسب نخواهید کرد.

در این وضعیت، شان به دنبال اسب‌هایی می‌گرده که به گاری حامل دستمزد کارکنان متصل بوده‌اند.

سپس او شما را از وسط محصولات زارعی آتش گرفته به بیرون راهنمایی می‌کند. او را دنبال کنید و مراقب دشمنانی که ناگهانی ظاهر می‌شوند، باشید. تاحد امکان کاور گیری کنید و از دریافت آسیب‌های غیرضروری خودداری کنید.

هنگامی که بالاخره گاری حامل پول را پیدا کردید، شان به جستجوی پول می‌پردازد و شما هم اسب‌ها را افسارشان رهایی می‌دهید.

به محض اینکه شان سوار یکی از اسب‌ها شد، شما نیز سوار اسب دیگری شوید و او را به خارج آتش سوزی دنبال کنید.

با شان فرار کنید

 • مدال طلایی: در طول فرار 5 عضو باند Gray را بکشید.

آخرین لازمه دریافت مدال طلایی این ماموریت کمی سخت است. شما درحالی که فرار می‌کنید، باید پنج نفر از اعضای گری را از بین ببرید. سخت بودن آخرین لازمه ماموریت به این دلیل است که شان در کشتن دشمنان تبحر خاصی دارد و اگر درنگ کنید، نمی‌توانید پنج نفر را بکشید پس تا جایی که ممکن است وارد حالت دِد آی شوید و سر دشمنان را هدف قرار داده و قبل از شان تعداد موردنیاز این لازمه را از بین ببرید.

شما تا قبل از اینکه از محدوده گری‌ها خارج می‌شوید، باید پنج نفر را کشته باشید و مکالمه زیر را با شان داشته باشید.

حال که از محدوده خطر دور شدید، می‌توانید راه خود را از شان جدا کنید یا اینکه به صورت خودکار با او به کمپ خود بازگردید.

در اینجا اعلام می‌کنم که ماموریت شما با موفقیت به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت The Fine Joys of Tobacco رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Blessed are the Peacemakers آغاز خواهد شد.


ماموریت Blessed are the Peacemakers

ماموریت Blessed are the Peacemakers سی و نهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Blessed are the Peacemakers به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Fine Joys of Tobacco را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: مایکا (Micah)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Blessed are the Peacemakers

 • در عرض 1 دقیقه خودتان را آزاد کرده و روی خود جراحی کنید.
 • اعضای O’Driscoll که به شما شلیک کرده بود را بکشید.
 • اسلحه خود را از اردوگاه باند O’Driscoll بازیابی کنید.
 • بدون اینکه شناسایی شوید از اردوگاه باند O’Driscoll فرار کنید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با مایکا صحبت کنید

صحبت کردن با مایکا این ماموریت را آغاز می‌کند. پیرسون خبر می‌آورد که Colm O’Driscoll درخواست مذاکره کرده است. علی رغم اینکه همه اعضای گروه می‌دانند که این تله‌ای بیش نیست اما امکان اینکه بتوان یکی از دشمنان خود را برای همیشه سرنگون کرد، ارزش ریسک کردن را دارد.

مایکا به همه می‌گوید که نقشه از چه قرار است؛ مایکا و داچ به محل ملاقات می‌روند و در همین حال آرتور از بالا باید آن‌ها را پوشش دهد. هرچند به نظر می‌رسد که پوشش شما به آن‌ها قوت قلب می‌دهد اما آرتور هنوز قانع نشده است.

سوار اسب خود شده و با داچ و مایکا به محل ملاقات بروید.

هنگامی که مایکا به شما اشاره کرد، از مسیر مشخص شده به بالای تپه بروید.

به ناحیه زرد رنگ مشخص شده بروید.

با دوربین داچ و مایکا را نظاره کنید و منتظر بمانید تا مذاکره شروع شود.

هنگامی که افراد O’Driscoll از راه رسیدند، شما به صورت خودکار تک تیراندازه خود را بیرون می‌کشید تا درصورت دیدن حرکت مشکوکی از سوی افراد O’Driscoll، به آن‌ها شلیک کنید.

درست زمانی که مذاکره شروع می‌شود، متوجه خواهید شد که این یک تله است.

و درست زمانی که فکر می‌کردید جای شما امن است و در موقعیت خوبی قرار دارید، اتفاق پایین رخ می‌دهد.

آرتور چند بار ناک اوت و بی هوش می‌شود تا اینکه بالاخره فرصتی برای فرار کردن پیدا می‌کند.

Colm O’Driscoll شخصا می‌آید تا از شما بازجویی کند اما قبل از اینکه بخواهد حرفی بزند، شما دوباره بی هوش می‌شوید.

فرار کنید

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه خودتان را آزاد کرده و روی خود جراحی کنید.

زمانی که به هوش آمدید، خود را درحالی که برعکس آویزان شده‌اید، پیدا خواهید کرد. حال باید سریع وارد عمل شوید و در عرض 1 دقیقه خودتان را آزاد کنید. برای اینکه سریع خود را رهایی دهید، فرمان کنترلر خود را به چپ و راست ببرید تا اینکه دستتان به چاقو می‌رسد.

سپس به صورت خودکار خود را آزاد کرده و به زمین می‌خورید.

حال باید زخم خود را کاریش بکنید. فرمان (آنالوگ) سمت چپ را بچرخانید تا آیکون به رنگ سفید تبدیل می‌شود.

سپس با دکمه :x: / :a: سوهان را به داخل زخم وارد کنید.

آنالوگ سمت چپ را بچرخانید تا اینکه آیکون سفید می‌شود. آنالوگ سمت چپ را بچرخانید تا اینکه آیکون به رنگ سفید تغییر می‌کند سپس همین کار را با آنالوگ سمت راست نیز انجام دهید.

سپس، پشت سرهم دکمه :x: / :a: را فشار دهید تا پودر اسلحه را روی زخم بریزید.

در آخر، آنالوگ سمت چپ را به بالا ببرید تا شمع را به زخم نزدیک کنید.

و پشت سرهم دکمه :x: / :a: را فشار دهید تا پودر اسلحه را آتش زده و جای زخم را داغ کنید.

بعد از کارهای بالا، درد کشیدن آرتور را در تصویر پایین مشاهده کنید.

 • مدال طلایی: اعضای O’Driscoll که به شما شلیک کرده بود را بکشید.
 • مدال طلایی: بدون اینکه شناسایی شوید از اردوگاه باند O’Driscoll فرار کنید.

توجه: اگر در طول فرار توسط اعضای O’Driscoll شناسایی شدید، می‌توانید بدون اینکه این لازمه کسب مدال طلایی را از دست دهید، بازی را از آخرین چک‌پوینت ریستارت کنید.

در این وضعیت یکی از اعضای O’Driscoll می‌آید تا وضعیت شما را چک کند، شما هم به صورت خودکار در پشت در پنهان می‌شوید.

منتظر لحظه مناسب باشید و هنگامی که در موقعیت مناسبی قرار گرفتید، با فشار دادن دکمه :o: / :b: دشمن را مخفیانه به قتل برسانید. تا زمانی که کامل فرار می‌کنید، باید تمام اعضای O’Driscoll که در آن ناحیه حضور دارند را به صورت مخفیانه به قتل برسانید تا یکی دیگر از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت کامل شود.

هنگامی که حرکت خود را از پله‌ها به سمت بالا شروع می‌کنید، مراقب نگهبان‌های دو دری که در جهت مخالف شما قرار دارند، باشید.

کراوچ کنید و از پله‌ها به سمت راست بالا بروید. به خاطر جراحتی که دارید، دید شما هرچند وقت یک با تار و تاریک می‌شود بنابراین مواظب قدم‌های بعدی‌تان باشید. ساخته چوبی را به سمت راست دور بزنید و مستقیم به سمت نگهبانی که جلوی مسیر شما قرار دارد، حرکت کنید.

نگهبان کنار جعبه چوبی درحالی که پشتش به شما است، می‌ایستد.

مخفیانه او را بکشید و سپس دوباره با کراوچ به حرکت خود ادامه دهید.

کمی به سمت غرب حرکت کنید تا اینکه نگهبان دیگری را که پشتش به ساخته چوبی است، مشاهده کنید. به دلیل اینکه نگهبان دید خوبی نسبت به محیط دور و بر خود دارد مخفیانه به پشت او حرکت کردن جوابگو نخواهد بود، بنابراین از چاقوهای پرتاب شونده خود برای مخفیانه کشتن او استفاده کنید. جراحت شما ممکن است نشانه گیری‌تان را دچار مشکل کند پس مراقب باشید که پرتاب‌تان اشتباه نرود.

به محض اینکه نگهبان را کشتید، به شرق و سپس غرب در اطراف لبه راهرو به اتاق شکنجه زیرزمینی بروید. در میان راه عجله نکنید و کاملا بی‌صدا حرکت کنید.

جلوی شما یک نگهبان روی مسیری که به سمت غرب منتهی می‌شود، قرار دارد.

به آرامی به پشت او کراوچ کنید و سپس او را بی سروصدا از پای درآورید.

آخرین نگهبان در ناحیه بعدی، سمت غرب شما قرار دارد که تک و تنهاست. او را به راحتی بدون اینکه کسی متوجه شود می‌توانید بکشید.

 • مدال طلایی: اسلحه خود را از اردوگاه باند O’Driscoll بازیابی کنید.

حال که اطراف را از وجود دشمنان پاک کردید، به کلبه چوبی که اولین نگهبان فضای بیرون را کشتید، برگردید. روی مینی مپ خود آیکون اسلحه را مشاهده خواهید کرد که مکان سلاح‌های آرتور را به شما نشان می‌دهد. هنگامی که به جعبه چوبی کنار در کلبه نزدیک شدید، آرتور سلاح‌های خود را برمی‌دارد.

اسب شما در سمت شرق بسته شده است. به آن جا بروید و سوار اسب خود شوید. راهی که راهنما به شما نشان می‌دهد را نادیده بگیرید.

به جای آن، مینی مپ خود را کوچک نمایی کنید و به سمت شمال غربی، بین گروه گشت زنی O’Driscoll که مشغول نگهبانی هستند، فرار کنید.

به سمت شمال حرکت خود را ادامه دهید و از روی ریل قطار عبور کنید.

در طرف دیگر ریل قطار، کمی به سمت شمال شرقی بپیچید تا گروه گشت زنی O’Driscoll دچار سردرگمی شوند و نتوانند شما را پیدا کنند.

مسیر خود را به سمت شمال شرقی ادامه دهید تا به مسیری که راهنما در ابتدا پیشنهاد داده بود، می‌رسید. حال مسیر راهنما را دنبال کنید تا از هوش می‌روید.

در آخر شما صحیح و سلامت در کمپ خود بیدار می‌شود و ماموریت به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Blessed are the Peacemakers رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A Short Walk in a Pretty Town آغاز خواهد شد.


ماموریت A Short Walk in a Pretty Town

ماموریت A Short Walk in a Pretty Town چهلمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Short Walk in a Pretty Town به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Friends in Very Low Places را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: بیل ویلیام‌سون (Bill Williamson)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Short Walk in a Pretty Town

 • در حالی که Bill را نجات می‌دهید، 3 مامور قانون را با قابلیت دِد آی بکشید.
 • ماموریت را تنها با استفاده از اسلحه کمری خود کامل کنید.
 • در عرض 4 دقیقه و 30 ثانیه ماموریت را کامل کنید.
 • 20 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Rhodes, Lemoyne

با بیل صحبت کنید

بیل را درحالی که به پله‌های ورودی بانک شهر رودس لم داده است، با شان و مایکا پیدا خواهید کرد.

آن‌ها به شما می‌گویند که چشم انتظار تعدادی از افراد گری هستند تا در سالن درباره یک کار امنیتی با آن‌ها صحبت کنند. سپس با همدیگر در خیابان اصلی رودس حرکت می‌کنید و درباره وضعیت کنونی آن‌ها و دشمنی بین دو طایفه Braithwaites و Grays صحبت‌هایی رد و بدل خواهید کرد.

آرتور به درستی احساس می‌کند که چیزی در این وسط درست نیست.

متاسفانه آرتور کمی دیر این حس ناخوشایند را پیدا می‌کند. سینماتیک پیش رو را اسکیپ کنید.

جان سالم به در ببرید

 • مدال طلایی: ماموریت را تنها با استفاده از اسلحه کمری خود کامل کنید.
 • مدال طلایی: در عرض 4 دقیقه و 30 ثانیه ماموریت را کامل کنید.
 • مدال طلایی: 20 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

شما در شرف شرکت در یکی از طولانی‌ترین و بی‌رحمانه‌ترین مبارزه هستید. با نگاه به لازمه‌های بالا متوجه سختی این مبارزه نیز خواهید شد. دشمنان از هر سمت و سوی که فکرش را می‌کنید، به طرف شما حمله‌ور می‌شوند. از بالا، راست، چپ و پشت اعضای گری درحال نزدیک شدن به شما هستند. یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت این است که از هیچ آیتم بازیابی سطح سلامت نباید استفاده کنید، پس از هر اجسامی که در نزدیکی شما است به عنوان سنگر استفاده کنید و از پشت دیوار به پشت گاری و کناره‌ها حرکت کنید و همیشه تا زمانی که می‌خواهید به دشمنان شلیک کنید، در کاور بمانید. در این میان از دِد آی برای گرفتن 20 هدشات استفاده کنید و بدانید که تنها باید اسلحه کمری خود (تپانچه‌ها یا هفت تیرها) را در تمام طول درگیری به کار ببرید. علاوه بر تمام موارد بالا، فراموش نکنید که تنها 4 دقیقه و 30 ثانیه زمان دارید تا قال قضیه را بکنید.

سرانجام صدای مایکا را از داخل اسلحه فروشی می‌شوید که ظاهرا داخل مغازه محاصره شده‌ است و شما باید از در پشتی وارد شده و غافلگیرانه آن‌ها را بکشید.

در مسیری که به سمت در پشتی مغازه طی می‌کنید، مواظب باشید که چند نفر از گری‌ها منتظر شما در کمین هستند. آن‌ها را از سد راه خود بردارید و نزدیک در پشتی مغازه شوید.

به خاطر محدودیت زمانی این ماموریت، زمانی برای کرک کردن در ندارید و با لگد راه خود را به داخل باز کنید.

داخل اسلحه فروشی، اگر تعداد هدشات‌های شما به بیست تا نرسیده است، گری‌ها را هدشات کنید.

بین شما و مایکا باید اتاق را خالی از گری کنید.

سپس مهماتی که نیاز دارید را بردارید و سپس پشت دیوار در جلویی خود را پنهان کنید. از آن جا یا از طریق پنجره یا از طریق در به گری‌های وسط خیابان و خارج از اسلحه فروشی شلیک کنید.

همچنان به قتل و عام کردن گری‌ها ادامه دهید و در این میان هدشات‌های خود را به تعداد قابل قبول یا حتی بیشتر برسانید.

برای اینکه زمان کم شما بیخودی هدر نرود، مینی مپ خود را کوچک نمایی کنید تا موقعیت گری‌های باقی مانده را مشاهده کرده و در سریع‌ترین زمان آخرین نفر آن‌ها را به دیار باقی بفرستید. بالاخره تعدادی از گری‌ها تصمیم به عقب نشینی می‌کنند و اگر هدشات‌های شما به بیست نفر نرسیده، حال آخرین فرصت شما برای کامل کردن این لازمه است. وقتی که مایکا به سمت اداره کلانتر گری حرکت می‌کند و او را به بیرون صدا می‌زند، شما هم به نزد او بروید.

ناگهان کلانتر گری و عده‌ای دیگر از گری‌ها درحالی که بیل را گروگان گرفته‌اند از اداره خارج می‌شوند. یکی از گری‌ها به شما دستور می‌دهد که سلاح‌های خود را به زمین بیاندازید وگرنه گلوله‌ای تو سر بیل خالی می‌کنند.

من که مطمئن نیستم که چرا آن‌ها با خود فکر کردند که این روش آن‌ها به جایی می‌رسد. شما سریعا وارد دِد آی می‌شوید و قبل از اینکه ماشه را بکشید، اطمینان حاصل کنید که علامت ایکس قرمز رنگ را حداقل روی سه نفر قرار دهید (یکی از این سه نفر باید شخصی باشد که بیل را گروگان گرفته است)، سپس شلیک کنید.

 • مدال طلایی: در حالی که Bill را نجات می‌دهید، 3 مامور قانون را با قابلیت دِد آی بکشید.

با نجات دادن بیل و تلفات جانی بسیاری که طایفه گری متحمل شدند، ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت A Short Walk in a Pretty Town رد دد ریدمپشن 2 بود. در بخش بعدی آموزش Red Dead Redemption 2 از ماموریت Blood Feuds, Ancient and Modern راهنما را آغاز خواهم کرد. امیدوارم از خواندن راهنمای این 10 ماموریت نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,