با راهنمای کامل ماموریت‌های اصلی Red Dead Redemption 2 در بخش پنجم آموزش در خدمت شما کاربران وینفون هستیم. در این بخش به کامل کردن ده ماموریت اول بازی یعنی ماموریت Outlaws from the West، ماموریت Enter, Pursued by a Memory، ماموریت The Aftermath of Genesis، ماموریت Old Friends، ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall، ماموریت Eastward Bound، ماموریت Polite Society, Valentine Style، ماموریت Americans at Rest، ماموریت Exit Pursued by a Bruised Ego و ماموریت Paying a Social Call می‌پردازیم.

توجه: قبل از هرکاری، همان طور که از تیتر مقاله مشخص است، بخش‌هایی از آموزش Red Dead Redemption 2 که از این پس تقدیم شما می‌تواند حاوی اسپویل نه، بلکه کلا اسپویل است و داستان بازی را لو می‌دهد، به همین خاطر اگر می‌خواهید خودتان ماموریت‌های بازی را کامل کنید، بخش‌های آموزش را که از این به بعد منتشر می‌شوند، مطالعه نکنید. اما اگر در تمام کردن ماموریت‌ها به مشکل برخورده‌اید و راه چاره‌ای جز کمک گرفتن ندارید، پس در روزهای آینده نیز همراه ما باشید.

ماموریت Outlaws from the West

ماموریت Outlaws from the West اولین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Outlaws from the West به صورت خودکار، هنگامی که بازی را برای اولین بار آغاز کردید، شروع می‌شود.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: یک
 • ناحیه: Ambarino

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Outlaws from the West

 • در طول تیراندازی هیچ صدمه‌ای دریافت نکنید.
 • از مزرعه Adler بالای شش آیتم لوت کنید.
 • ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Colter, Ambarino

داچ را دنبال کنید

آرتور و داچ ثصد دارند ماموریت خود را برای جستجوی آذوقه شروع کنند. با اسب خود به دنبال داج بروید تا به مردی به نام مایکا برخورد می‌کنید. مایکا درباره خانه مزرعه‌ای که در پیش راه شما قرار دارد، اطلاع می‌دهد. سپس مایکا شما دو تا را به آن خانه هدایت می‌کند. هنگامی که به آن جا رسیدید، اسب خود را ببندید و خودتان را در کپر کوچک سمت چپ در خانه پنهان کنید. در این حالت مخفی بمانید تا داچ قدم بعدی خود را انجام می‌دهد.

از داچ محافظت کنید

داچ چندین اعضا از باند O’Driscoll را از کلبه به بیرون می‌کشاند، در همین حال مایکا یک جسد مرده را داخل واگن پیدا می‌کند. هنگامی که به شما اشاره شده، هفت تیر Cattleman را از منوی اسلحه انتخاب کنید و در سریع‌ترین لحظه اسلحه خود را بکشید و شروع به شلیک کردن کنید. اما در این میان اگر می‌خواهید مدال طلایی این ماموریت را کسب کنید باید بسیار محتاط و دقیق عمل کنید.

 • مدال طلایی: در طول تیراندازی هیچ صدمه‌ای دریافت نکنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.

حتما در بین تیراندازی کاور کردن را فراموش نکنید و تا زمانی که مطمئن نیستید که شلیک شما به هدف می‌خورد، شلیک نکنید. خوشبختانه، به محض اینکه شما تیراندازی را شروع کردید، داچ و مایکا هم شروع به شلیک کردن می‌کنند بنابراین در این مبارزه تنها نیستید. چهار تا از اعضای دشمن روی زمین هستند، پنجمین روی ایوان، پنجره جلوی خانه است و ششمین با کمی تاخیر و پس از اینکه چند نفر را کشتید، از سمت چپ شما حمله ور می‌شود. بسیار مراقب باشید، چون می‌دانید که هنوز ویژگی دِد آی را ندارید، مخصوصا هنگامی که از کاورگیری خارج می‌شود. اگر یک ضربه، حتی یک ضربه هم دریافت کنید، مدال طلایی این ماموریت را کسب نخواهید کرد.

کلبه را بگردید

بعد از اینکه مبارزه با اعضای باند O’Driscoll تمام شد، داچ از شما می‌خواهد که کلبه را بگردید.

 • مدال طلایی: از مزرعه Adler بالای شش آیتم لوت کنید

در داخل کلبه آیتم‌های زیادی برای لوت کردن وجود دارد بنابراین این مورد کار سختی ندارد. برای پیدا کردن آیتم‌ها می‌توانید داخل کابینت‌ها، فقسه‌ها و دیگر وسایل داخل کلبه بگردید. همچنین صندوق و میز کناری تخت و خواب را نیز جستجو کنید و از نردبان برای رفتن به اطاق زیر شیروانی استفاده کنید تا چند مهمات را هم لوت کنید. تا زمانی که شش آیتم لوت نکرده‌اید، کلبه را ترک نکنید.

طویله را جستجو کنید

بعد از اینکه از کلبه خارج شدید، داچ به شما می‌گوید طویله را برای پیدا کردن آیتم یا چیز مناسبی جستجو کنید.

بعد از اینکه وارد طویله شدید، از بالا به سمت شما حلمه می‌شود. حال زمان بزن بکش با مشت خالی رسیده.

در حالی که شما با دستای خالی مشغول مبارزه با این شخص هستید، داچ از بیرون طویله مبارزه شما را تفریحی نگاه می‌کند.

پس از اینکه آخرین اعضای باند O’Driscoll را شکست دادید، داچ از شما می‌خواهد اطلاعات از او بیرون بکشید. یک در میان بزنید و از او سوال کنید تا بالاخره به حرف می‌آید. در آخر، داچ دو گزینه را پیش روی شما قرار می‌دهد. شما این اختیار را دارید که آخرین اعضای O’Driscoll را بکشید تا بگذارید زنده بماند و فرار کند. بعد از اینکه سرنوشت این شخص را مشخص کردید، اسلحه و کلاه خود را بردارید و یاد بگیرید که چگونه یک اسب ترسو را رام کنید.

سپس اسب را به مکانی که اسب‌ها را در آن می‌بندند، ببرید و اسب را به اصطلاح Hitch کنید.

صدایی را که از داخل خانه می‌آید، بررسی کنید

به محض اینکه اسب را بستید، صدایی از داخل خانه به گوش شما می‌رسد.

به داخل خانه وارد شوید تا با یک کات سین سینماتیک، خانم سادی آدلر (Sadie Adler) به شما معرفی شود. بعد از اینکه کات سین سینماتیک به اتمام رسید، ماموریت Outlaws from the West نیز کامل می‌شود و شما به صورت اتوماتیکی ماموریت بعدی را شروع خواهید کرد.

این پایان راهنمای ماموریت Outlaws from the West رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Enter, Pursued by a Memory آغاز خواهد شد.


ماموریت Enter, Pursued by a Memory

ماموریت Enter, Pursued by a Memory دومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Enter, Pursued by a Memory به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Outlaws from the West را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: یک
 • ناحیه: Ambarino

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Enter, Pursued by a Memory

 • بدون اینکه آسیبی دریافت کنید تمام گرگ‌ها را بکشید.
 • ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Colter, Ambarino

خاویار را دنبال کنید

ابیگیل نگران جان مارستون است چون چند روزی است که به ماموریت جمع آوری رفته اما هنوز خبری از او نیست. از خاویار و آرتور خواسته می‌شود که بروند و ببیند که می‌توانند ردپا، نشانه یا چیزی از جان پیدا کنند. در آخر کات سین سینماتیک، خاویار کمپی را از فاصله دور مشاهده می‌کند که ظاهرا جان مارستون به آن جا رفته است. سپس ردپایی پیدا می‌کند و از شما می‌خواهد که ردپا را دنبال کنید تا ببیند که شما را به کجا می‌برد.

برای مدت زمان زیادی ردپای جان مارستون را در زمین خائنان دنبال خواهید کرد تا در آخر، اسب او را که از شدت سرما یخ زده است، بالای کوه پیدا می‌کنید. سپس خاویار گلوله‌ای شلیک می‌کند تا گویی جان صدای شما را بشنود. در این لحظه از فاصله دور صدای جان را می‌شنوید که درخواست کمک می‌کند.

قبل از اینکه بخواهید به دنبال خاویار به بالای کوه جایی که فریاد جان از آن جا به گوش رسید، بروید، شات گان خود را از زین اسب‌تان درآورید و آن را مجهز کنید.

در طول مسیر خود به جان، چندین بار از لبه‌های کوه بالا و پایین خواهید آمد تا بالاخره جان را در حالی که زخمی و خون آلود است، پیدا می‌کنید.

خاویار و آرتور او را از داخل شکافی که در آن گیر کرده است، بیرون می‌آورند و وی را به جای امن می‌برند.

نگذارید گرگ‌ها به جان و خاویار نزدیک شوند

خب، قبل از اینکه جان را به جای امن ببرید، باید با دسته‌ای از گرگ‌ها سروکله بزنید.

 • مدال طلایی: بدون اینکه آسیبی دریافت کنید تمام گرگ‌ها را بکشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.

شما می‌توانید با تپانچه خود به گرگ‌ها شلیک کنید اما از آن جایی که یکی از لازمه‌های مدال طلایی این ماموریت “حداقل 80 درصد درستی (دقتی)” است، قبل از شلیک کردن محاسبات خود را دقیق انجام دهید تا گلوله‌های شلیک شده به بدن گرگ‌ها اصابت کنند. به محض اینکه گرگ‌ها به شما نزدیک شدند، تپانچه را غلاف کرده و از شات گان خود استفاده کنید. استفاده از شات گان زمانی که گرگ‌ها به شما نزدیک هستند، میزان دقتی را افزایش می‌دهد اما خطر اینکه توسط گرگ‌ها آسیب ببنید را افزایش می‌دهد بنابراین باید هوشیار و محتاط باشید.

البته نگران نباشید، گرگ‌ها با یک شلیک کشته خواهند شد، از این رو جلوگیری از اینکه آسیب ببینید کار مشکلی نخواهد بود. چیزی که باید در نظر داشته باشید، این است که مواظب شلیک با شات گان خود باشید. شاید برای بسیاری پیش آمده باشد که تصادفی دو بار دکمه شلیک را فشار داده باشند، در حالی که گلوله دومی به هدف برخورد نکرده است. این میزان دقت و درستی شما را کاهش می‌دهد پس در هنگام استفاده از شات گان مراقب باشید که مرتکب این اشتباه نشوید. بعد از اینکه هر سه گرگ را کشتید، سوار اسب خود شوار و خاویار را تا پایین کوه دنبال کنید. در این میان شات گان خود را غلاف نکنید و چهار چشمی مراقب اطراف باشید.

گرگ‌ها را بکشید

خاویار چند گرگ دیگر را پیدا می‌کند و با اسب خود شروع به تازیدن می‌کند. دو تا از گرگ‌ها با پایین کوه می‌روند و یکی هم بالای کوه باقی می‌ماند.

از خوش شانس باشید می‌توانید چندتا از این گرگ‌ها را درحالی که به دنبال خاویار هستند، زیر سُم اسب‌های خود له کنید. در این صورت از دقت و درستی شما یک درصد هم کم نمی‌شود. زمانی که آخرین گرگ‌ها را کشتید، با گرگ یا دشمن دیگری رو در رو نخواهید شد.

بعد از اینکه به کمپ خود رسیدید، ابیگیل را نگاه کنید که جان را به خاطر اینکه نزدیک بود بمیرد، سرزنش می‌کند. در آخر کات سین سینماتیک ماموریت Enter, Pursued by a Memory کامل می‌شود و شما به صورت اتوماتیک ماموریت بعدی را شروع خواهید کرد.

این پایان راهنمای ماموریت Enter, Pursued by a Memory رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Aftermath of Genesis آغاز خواهد شد.


ماموریت The Aftermath of Genesis

ماموریت The Aftermath of Genesis سومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Aftermath of Genesis به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Enter, Pursued by a Memory را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: پیرسون (Pearson)
 • ماموریت در فصل: یک
 • ناحیه: Ambarino

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Aftermath of Genesis

 • هر آهو را با یک تیر بکشید.
 • هیچ یک از آهوها را نترسانید.
 • با یک ضربه دقیق دومین آهو را بکشید.

محل شروع ماموریت: Colter, Ambarino

 

چارلز را دنبال کنید

پیرسون به آرتور می‌گوید که غذای کمپ به شدت کاهش یافته است و اگر اوضاع همین جوری پیش برود اعضای کمپ از گرسنگی خواهند مرد. با وجود اینکه دست چارلز آسب دیده، او و آرتور داوطلب می‌شوند که به شکار بروند. دست آسیب دیده چارلز نمی‌تواند کمان را بردارد بنابراین کاملا به شما و مهارت شما بستگی دارد که از تیر و کمان استفاده کنید.

چارلز را دنبال کنید تا ردپایی پیدا می‌کند و به شما می‌گوید که بایستید. چارلز ردپای آهوی را پیدا می‌کند که به تازگی از آن مکان عبور کرده است. به نزد اسب خود برگردید و کمان را مجهز کنید، سپس به کنار چارلز برگردید و مخفیانه مسیری که او طی می‌کند را دنبال کنید. حتما مخفیانه و سر خم شده چارلز را دنبال کنید تا به محض دیدن آهو، جانور متوجه حضور شما نشود. سپس چارلز ویژگی دید عقابی را به شما یاد می‌دهد که برای شکار کردن، یافتن و رهگیری ردپا، جمع آوری گیاهان و عموما برای زندن مانده ارزشمند خواهد بود.

 • مدال طلایی: هر آهو را با یک تیر بکشید.
 • مدال طلایی: هیچ یک از آهوها را نترسانید.

ردپای آهو را به آرامی و کاملا مخفیانه دنبال کنید تا از ترساندن آن جلوگیری کنید، در غیر این صورت مدال طلایی این ماموریت را دریافت نخواهید کرد. هرچه که به آهو نزدیک‌تر می‌شوید، مراقب باشید که از بالای تپه یا بین بوته‌ها و درختان حرکت کنید تا هنگامی که آهو در دیدرس شما قرار گرفت، حضور شما را احساس نکند. اگر به اندازه کافی به آهو نزدیک شدید، در دید عقابی خود می‌توانید بوی آن را حس کنید اما معمولا زمانی که شما بتوانید بوی آهو را حس کنید، آن هم می‌تواند بوی شما را حس کند. در دید عقابی سعی کنید در جهت باد حرکت کنید تا آهو را پیدا می‌کنید.

حال تا جایی که ممکن است به آهو نزدیک شوید تا بتوانید با کمان خود به سر آن شلیک کنید. البته شما می‌توانید به قسمت‌های دیگر بدن آهو شلیک کنید اما لازمه دریافت مدال طلایی کشتن آهو با یک تیر است. برای اینکه تیر شما با تمام توان به سر آهو اصابت کنید، باید تیر را تا انتهای کمان بکشید و آن را نگه دارید اما اگر بیش از حد تیر را در این حالت نگه دارید، نشانه گیری شما شروع به لرزیدن می‌کند. اگر دید خوبی ندارید و مطمئن هستید که تیر شما به قسمت مورد نظر بدن آهو اصابت نمی‌کند یا دست شما خسته شده است، دکمه نشانه گیری را رها کنید تا آرتور از شلیک تیر منصرف شود. فراموش نکنید که اگر تیر شما به هدف برخورد نکند، دو مدال طلایی را همزمان از دست خواهید داد. پس از اینکه موقعیت خود در دید خوب قرار دادید و آماده شلیک شدید، آهو را صدا بزنید تا سر خود را به بالا بیاورد. همان طور که سر آهو بالا می‌آید، وارد ویژگی دِد آی شوید، تیر را تا آخر کمان بکشید و شلیک کنید. اگر به اندازه کافی سریع عمل نکنید، تقریبا بعد از دو ثانیه که آهو را صدا زدید، شروع به ترسیدن می‌کند و سپس فرار می‌کند. صدا زن آهو کار ریسکی است اما اغلب تنها راهی که می‌توانید به سر آن شلیک کنید این است که ابتدا او را صدا بزنید تا سرش را بالا بیاورد.

آهوی دیگری شکار کنید

دومین آهو را نیز باید با یک شلیک شکار کنید.

 • مدال طلایی: با یک ضربه دقیق دومین آهو را بکشید.

خوشبختانه اکنون شما تقریبا به راحتی می‌توانید از تیر و کمان، دِد آی، رهگیری و صدا زدن استفاده کنید چونکه لازمه شکار کردن دومین آهو این موارد است. از مهارت رهگیری خود استفاده و آهوی دیگری را پیدا کنید، سپس بدون ترساندن آن، آهو را با یک تیر شکار کنید. حال که دومین آهو را شکار کردید، اسب خود را صدا بزنید و لاشه آهو را بر پشت اسب بگذارید. سوار اسب شوید و به نزد چارلز برگردید. وقتی به چارلز رسیدید، او آهوی اولی را روی اسب می‌گذارد و اکنون زمان آن فرارسیده که به کمپ بازگردید. در مسیر بازگشت به کمپ مراقب حمله خرس باشید و سعی کنید که از آن دوری کنید.

به نزد پیرسون بروید

به محض اینکه به کمپ بازگشتید، از اسب پیاده شوید، لاشه آهو را روی شانه خود بگذارید و پیرسون را در کلبه قصاب پیدا کنید. آهو را نزدیک او به زمین بیاندازید و شروع به پوست کندن آن بکنید. بعد از پوست کندن، ماموریت به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت The Aftermath of Genesis رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Old Friends آغاز خواهد شد.


ماموریت Old Friends

ماموریت Old Friends چهارمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Old Friends به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Aftermath of Genesis را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: بیل ویلیام‌سون (Bill Williamson)
 • ماموریت در فصل: یک
 • ناحیه: Ambarino

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Old Friends

 • در عرض 45 ثانیه Kieran را بگیرید و دست و پاهایش را ببندید.
 • سه عضو از باند O’Driscoll را در یک دِد آی بکشید.
 • ماموریت را در عرض 15 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.
 • 15 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید

محل شروع ماموریت: Colter, Ambarino

 

داچ را دنبال کنید

داچ فکر می‌کند که اکنون زمان آن فرا رسیده که یک ضربه اساسی به باند O’Driscolls بزنیم. شما قرار است که دارای ارزشمند این باند خلافکار را درست از زیرشان بیرون بکشید. اولین قدم برای این کار، تهیه کردن مواد منفجره است. داچ را تا کوه‌ها دنبال کنید و بعد از اینکه به شما گفت، توقف کنید. حال که کمپ باند را پیدا کرده‌اید، داچ به هر یک از شما وظایفی می‌دهد و هر یک از شما در موقعیت خود قرار می‌گیرید. شما و داچ به یک نقطه که دیدی کافی داشته باشید، می‌روید و شما با دوربین خود Colm O’Driscoll را مشاهده می‌کنید. سپس داچ و اعضای گروه به نزد اسب‌ها باز می‌گردند.

به محض اینکه داچ به شما اشاره داد، رایفل خود را در دست بگیرید و بیل و مایکا را به نزدیکی کمپ سریعا و خیلی محتاطانه دنبال کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 15 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.
 • مداب طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید

دو تا از لازمه‌های اولیه دریافت مدال طلایی این ماموریت را فراموش نکنید. برای پایان دادن به ماموریت تنها 15 دقیقه و 30 ثانیه وقت دارید پس باید عجله کنید. همچنین ماموریت را باید بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید پس باید بیشتر عجله کنید و هرچه سریع‌تر ماموریت را به اتمام برسانید اما در این میان خیلی هم مراقب باشید که مجبور به استفاده از آیتم بازیابی سلامت نشوید. بعد از اینکه به بیل و مایکا رسیدید، شما این گزینه را در اختیار دارید که مخفیانه ماموریت را به جلو ببرید اما همان طور که اشاره کردم زمان کافی برای این کار ندارید پس باید چه کار کنید؟ ابتدا چندین دشمن را هدشات کنید و یک دعوای اساسی با اسلحه راه بیاندازید.

 • مدال طلایی: سه عضو از باند O’Driscoll را در یک دِد آی بکشید.
 • مدال طلایی: 15 هدشات داشته باشید.

درست در ابتدای تیراندازی بهترین فرصت را دارید که در یک دِد آی سه تن از اعضای O’Driscoll را به قتل برسانید. چندین نفر از O’Driscoll از بالای تپه سمت چپ به پایین می‌آیند، یکی روی برج مراقبت، یکی دیگر درون کلبه و دوتای دیگر در سمت راست قرار دارند. وارد ویژگی دِد آی شوید و به آسانی سه نفر را هدشات کنید تا هم یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی کامل شود و هم لازمه دیگر را به 12 نفر کاهش دهید.

از آن جایی که باید هدشات‌های زیادی داشته باشید، باید از دِد آی در اکثر شلیک‌ها استفاده کنید. به همین خاطر از تونیک‌های Dead Eye برای پرکردن سریع نوار مربوطه استفاده کنید. به یاد داشته باشید که یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی استفاده نکردن از آیتم‌هایی است که نوار سلامت شما را پر می‌کند بنابراین مواظب باشید که تنها از تونیک‌‌های بازیابی دِد آی استفاده کنید نه چیز دیگری.

بعد از اینکه تیراندازی تمام شد و تمام افراد O’Driscoll کشته شدند، داچ به همه می‌گوید که جسدها را لوت کنید. کمی بعد دومین موج افراد O’Driscoll از سمت جنوب شرقی به شما حمله می‌کنند. اگر در ابتدای ماموریت نتوانستید سه نفر را در یک دِد آی بکشید یا هنوز 15 هدشات نداشته‌اید، اکنون دومین فرصت شما برای کامل کردن این لازمه‌ها است. البته با توجه به اینکه دشمنان در بین درختان هستند و سریع جا به جا می‌شوند، کامل کردن این لازمه‌ها کمی سخت‌تر از قبل می‌شود. پیشنهاد می‌کنم که تا حد امکان حتما در اولین حمله سه نفر را در یک دِد آی بکشید و چندین هدشات هم داشته باشید تا در موج دوم حمله تمرکز شما تنها هدشات‌های باقی مانده باشد.

زمانی که تعدادی از افراد O’Driscolls را کشتید، بقیه شروع به عقب نشینی می‌کنند. شما می‌توانید برای مسافت کوتاهی آن‌ها را دنبال کرده و بکشید. این آخرین فرصت شما برای گرفتن هدشات‌های باقی مانده یا دیگر لازمه است. اما زیاد از کمپ فاصله نگیرید وگرنه ماموریت شما شکست می‌خورد و از آخرین چک‌پوینت دوباره شروع می‌شود.

به نزد اعضای گروه بازگردید

به نزد داچ و اعضای گروه بازگردید تا او به شما اشاره کند که خانه سمت چپ را برای پیدا کردن مواد منفجره و چاشنی جستجو کنید. در یکی از گوشه‌های اتاق، صندوق بزرگ قرمز رنگی را پیدا خواهید کرد که برچسپ “Samson Bros Dynamite” روی آن نوشته شده است. داخل این صندوق را بگردید تا مواد منفجره موردنظر را پیدا کنید.

حال یک کات سین سینماتیک پخش می‌شود که در آن داچ به مواد منفجره و نقشه‌ای که پیدا شده است نگاه می‌کند و سپس همه شما را درحالی که به کمپ خود باز می‌گردید، نشان می‌دهد. داچ را دنبال کنید و برنامه‌هایی را که در نظر دارید با هم در میان بگذارید.

گرفتن یکی از اعضای O’Driscoll

در مسیر یک مرد را مشاهده خواهید کرد که نزدیک رودخانه سوار بر اسب در حال حرکت است. پیش از اینکه داچ دستور دستگیر کردن آن شخص را به شما بدهد، سریعا طناب لسوی خود را آماده کرده و با اسب خود به سمت او بتازید.

 • مدال طلایی: در عرض 45 ثانیه Kieran را بگیرید و دست و پاهایش را ببندید.

به کیران نزدیک شوید و به محض اینکه نشانه دایره مانند قرمز شد، لسو را به طرف کیران پرتاب کنید. او را با طناب لسوی خود ببندید، سریعا از اسب پیاده شوید و درحالی که به سمت او می‌دوید دکمه L2/LT را نگه دارید. به محض اینکه به او رسیدید، دست و پاهایش را ببندید. بعد از اینکه با طناب او را کاملا اسیر کردید، تایمر متوقف می‌شود و  دیگر لازم نیست که عجله کنید.

کیران را روی اسب خود بگذارید و به سمت کمپ حرکت کنید. در کمپ او را از اسب پایین آورده در نقطه موردنظر به زمین بیاندازید تا کات سین سینماتیک دیگری پخش شود. بعد از کات سین ماموریت به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Old Friends رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall آغاز خواهد شد.


ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall

ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall پنجمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت The Aftermath of Genesis و Enter, Pursued by a Memory را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: یک
 • ناحیه: Ambarino

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Old Friends

 • هنگامی که Lenny از قطار آویران شده، او را نجات دهید.
 • بعد از اینکه قطار توقف کرد، نگهبانان را در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه از پای درآورید.
 • در طول تیراندازی هیچ صدمه‌ای دریافت نکنید.
 • 10 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید

محل شروع ماموریت: Colter, Ambarino

داچ را دنبال کنید

بالاخره زمان آن فرارسیده که برویم به سرقت از قطار. داچ و اعضای گروه را در یک مسیر طولانی پر از گفت و گوی صمیمانه دنبال کنید تا به مقصد می‌رسید.

بعد از طی کردن مسافت طولانی به بالای پرتگاهی می‌رسید که از بالای آن خط راه آهن را مشاهده می‌کنید که بیل ویلیام‌سون درحال کاشتن مواد منفجره روی آن است.

به نزد بیل بروید

داچ از شما می‌خواد که به پایین بروید و ببیند که بیل روند کاشتن مواد منفجره را تا کجا پیش برده است. بیل از شما می‌خواهد در کاشتن و قرار دادن چاشنی‌ها و دراز کردن سیم مواد منفجره به او کمک کنید. قرقره سیم را در دست بگdرید و به سمت چاشنی حرکت کنید، بعد از اینکه به اندازه کافی نزدیک شدید سیم را به چاشنی وصل و اجرا کنید.

بعد از اینکه سیم را به چاشنی وصل کردید، بیل به شما می‌گوید که بقیه کار را انجام می‌دهد و از شما می‌خواهد که به نزد گروه بگردید. با برگشتن شما به نزد داچ، کات سین سینماتیک پخش می‌شود.

به روی قطار بپرید

خب، از قرار معلوم بیل در تخریب و این کارها افتضاح است و اکنون باید نقشه بی را اجرا کرد. از اسب خود پیاده شوید و لنی و چارلی را به بالای صخره، بالای انتهای دیگر تونل دنبال کنید. به محض اینکه به لبه صخره رسیدید، پرش کنید تا روی سقف قطار فرود بیایید. سریعا به سمت پایین نگاه می‌کنید و می‌بیند که چارلی نتوانسته روی سقف فرود بیاید و بیل هم از لبه کناری قطار آویزان شده است.

 • مدال طلایی: هنگامی که Lenny از قطار آویران شده، او را نجات دهید.

در این حالت سریعا به سمت لنی بروید و دست او را بگیرید و به بالای سقف قطار بالا بکشید.

قطار را نگه دارید

به سمت جلوی قطار حرکت کنید و در این میان مواظب نگهبانان باشید که به شما ضربه نزنند.

 • مدال طلایی: در طول تیراندازی هیچ صدمه‌ای دریافت نکنید.
 • مدال طلایی: 10 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید

صبور باشید، در این مرحله از ماموریت محدودیت زمانی وجود ندارد که بخواهید هرچه زودتر کار را تمام کنید. کاملا محتاطانه عمل کنید و کاوری گیری را فراموش نکنید اما مدت زیادی هم پشت چیزی قایم نشوید چون با اصابت کردن گلوله‌های نگهبابان، سنگر شما درهم می‌شکند و در معرض دید آن‌ها قرار خواهید گرفت. در تمام طول ماموریت حق ندارید از هیچ آیتمی که نوار سلامت شما را پر می‌کند، استفاده کنید. البته با توجه به اینکه نباید حتی یک ضربه هم در طول تیراندازی به شما اصابت کند، مطمئنا به آیتمی هم برای این منظور نیاز نخواهید داشت.

در هر فرصت بدون اینکه خود را در معرض خطر قرار دهید، به سر نگهبانان شلیک کنید. هنگامی که شما به ماشین کانتینر آبی برسید، مراقب نگهبانی که به بالای سقف کانتینر با هدف شلیک به شما می‌آید، باشید. در صورتی که این نگهبان به شما شلیک کنید و گلوله به شما اصابت کند، تمام سختی‌های که کشیدید، به هدر می‌رود و باید ماموریت را از ابتدا اغاز کنید. البته اگر می‌خواهید که مدال طلایی این ماموریت را کسب کنید وگرنه اجباری در اجرای دوباره ماموریت نیست.

زمانی که به اتاق موتور قطار رسیدید، به لنی برخورد می‌کنید که مانند بیل دست گل به آب داده و اسیر یکی از نگهبانان شده است. وارد حالت دِد آی شوید و سر فردی که لنی را به عنوان سپر جلوی خود قرار داده، هدف بگیرید. با کشتن نگهبان، لنی آزاد می‌شود.

آرتور در این مرحله اهرم‌ها را به پایین می‌کشد و خوشبختانه قطار از حرکت می‌افتد.

نگهبانان را بکشید

 • مدال طلایی: بعد از اینکه قطار توقف کرد، نگهبانان را در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه از پای درآورید.

بعد از اینکه قطار ایست کرد، شما 1 دقیقه و 30 ثانیه زمان دارید تا آخرین نگهبانانی که باقی مانده‌اند را بکشید. اگر تا به این لحظه 10 هدشات نداشته‌اید، حال آخرین فرصت شماست که هدشات‌های خود را به 10 نفر برسانید.

یکم انفجار بازی که ضرری ندارد

داچ و اعضای گروه کنار یکی از واگن‌های خصوصی که هدف اصلی شما از سرقت از قطار است، جمع می‌شوند. با سیاست و چاپلوسی نگهبانان پشت در واگن حاضر به باز کردن در نمی‌شوند، داچ به شما دستور می‌دهد یک گلوله به سمت واگن شلیک کنید. اما شلیک کردن هم جوابگو نیست پس راه حل آخر این است که مقداری دینامیت نزدیک در بکارید و در را منفجر کنید.

داخل واگن را برای پیدا کردن آیتم بگردید و سپس در پایین کابینت صندوق مورد نظر را جستجو کنید. در داخل صندوق تعدادی اوراق قرضه پیدا خواهید کرد.

داچ سرنوست نگهبانان را در دستان شما می‌گذارد بنابراین تصمیم با شماست که آن‌ها را بکشید یا از جان‌شان بگذرید.

به واگن موتور بروید و قطار را حرکت دهید

به جلوی قطار بروید تا واگنی را که موتور قطار در آن قرار دارد، پیدا کنید. داخل شوید و قطار را حرکت دهید. حال با یک کات سین سینماتیک سرنوشت و جایی که قطار می‌روند، مشخص می‌شود و همچنین ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Eastward Bound آغاز خواهد شد.


ماموریت Eastward Bound

ماموریت Eastward Bound ششمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Eastward Bound به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: یک
 • ناحیه: Ambarino

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Eastward Bound

 • هنگامی که وارد Horseshoe Overlook شدید، Javier را بردارید.
 • در عرض 6 دقیقه ماموریت را کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Colter, Ambarino

کاروان را دنبال کنید

حال زمان آن فرارسیده که لوکیشن کمپ خود را به یک مکان جدید و گرم‌تر انتقال دهید. مکان جدید کمپ شما در نزدیکی شهر والنتاین در Horseshoe Overlook خواهد بود.

این ماموریت با آرتور درحالی که یک واگن کثیف و داغون را هدایت می‌کند، شروع می‌شود. یکی از چرخ‌های واگن بعد از اینکه از رودخانه عبور کردید، می‌شکند و از واگن جدا می‌شود. سریعا از واگن پیاده شوید و چرخ را تعمیر کنید چونکه زمان در این ماموریت بسیار مهم است.

 • مدال طلایی: در عرض 6 دقیقه ماموریت را کامل کنید.

حسین و چارلز واگن را بلند می‌کنند و شما باید چرخ را بردارید و آن را داخل محور قرار دهید. بعد از اینکه چرخ را تعمیر کردید و کات سین سینماتیک تمام شد، سوار واگن شوید و به مسیر خود ادامه دهید.

به Horseshoe Overlook بروید

همان طور که گفتم زمان در این ماموریت بسیار مهم است بنابراین اکنون وقت آن نیست که به اسب‌ها آسان بگیرید. تا جایی که می‌توانید سرعت خود را زیاد کنید و با مانور کردن مانع بهم زدن تعادل واگن شوید. به یاد داشته باشید که هدایت این واگن‌ها مانند هدایت کردن گله‌ای از خوک‌ها مشکل است. در طول مسیر حسین از تاریخچه این مکان و گیاهانی که برای ساختن می‌توانید جمع آوری کنید، تعریف می‌کند. همچنان به مسیر خود ادامه دهید تا به نقطه مورد نظر جایی که خاویار شما را صدا می‌زند، می‌رسید.

در نقطه مورد نظر واگن را متوقف کنید تا خاویار به پشت آن بپرد. به محض اینکه خاویار سوار شد، با تمام سرعت به مسیر خود ادامه دهید تا به محل جدید کمپ می‌رسید. در این مسیر مراقب درختان باشید که در صورت برخورد به آن‌ها تعادل واگن به هم می‌خورد. سپس واگن را به داخل ناحیه زرد رنگ ببرید و آن را متوقف کنید. کات سین سینماتیک را مشاهده کنید که بعد از آن ماموریت و فصل اول بازی به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Eastward Bound رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Polite Society, Valentine Style آغاز خواهد شد.


ماموریت Polite Society, Valentine Style

ماموریت Polite Society, Valentine Style هفتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Polite Society, Valentine Style به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنکل (Uncle)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: The Heartlands

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Polite Society, Valentine Style

 • آخرین اسب واگن را به صاحبش برگردانید.
 • در عرض 45 ثانیه Karen را پیدا کنید.

محل شروع ماموریت: Horseshoe Overlook

به والنتاین بروید

به نظر می‌رسد که خانم‌ها از بس که توی کمپ بوده‌اند و هیج جای دیگه‌ای نرفته‌اند، دل‌شان می‌خواهد سری به شهر والنتاین بزنند و از شما درخواست کرده‌اند که در این سفر به آن‌ها ملحق شوید. در طول مسیر کالسکه‌ای از کنار شما رد می‌شود که ظاهر از کنترل خارج شده است. کمی بعد کالسکهبه صورت ناگهانی توقف می‌کند و اسب‌های آن خود را از طناب رهایی کرده و فرار می‌کنند.

یکی از اسب‌ها سریعا به سمت شمال می‌تازد و از کالسکه دور می‌شود.

 • مدال طلایی: آخرین اسب واگن را به صاحبش برگردانید.

خب، برای دریافت مدال طلایی این ماموریت چاره‌ای نیست به جز اینکه به کالسکه‌چی کمک کنید و اسبش را برگردانید. برای این کار، کالسکه خود را نگه‌ دارید، پیاده شوید و با راننده کالسکه صحبت کنید. او به شما می‌گوید که اسب سفیدی که به سمت شمال فرار کرده را به او باز گردانید، در حالی که خودش به سراغ اسب دومی می‌رود. به سراغ اسب سفید بروید و بعد از اینکه آن را پیدا کردید، به آرامی به آن نزدیک شده و به محض اینکه در محدوده آرام کردن اسب سفید قرار گرفتید، گزینه آرام کردن را انتخاب کنید. تا زمانی که کاملا به اسب می‌رسید، به آرامی جلو بروید تا اسب دوباره فرار نکند.

اگر مشاهده کردید که اسب با حرکت کردن شما آشفته و پریشان می‌شود، بایستید و آن را آرام کنید تا رفتار آن ملایم می‌شود سپس دوباره به نزدیک شدن به اسب حرکت خود را ادامه دهید. زمانی که به اندازه کافی به اسب نزدیک شدید، آن را نوازش کنید تا به شما اجازه دهد به وسیله‌ی طنابی که دور گردن دارد آن را به نزد صاحبش بازگردانید.

بعد از اینکه اسب سفید را به صاحبش بازگرداندید، سوار واگن خود شوید و سفر را ادامه دهید. مسیر را زمانی که به والنتاین می‌رسید، دنبال کنید تا به نقطه موردنظر می‌رسید و سپس واگن را در ناحیه مشخص شده نگه دارید.

آنکل را دنبال کنید

از واگن پیاده شوید و آنکل را به سمت فروشگاه عمومی دنبال کنید. آنکل برای تهیه یک نوع بسیار خاص آذوقه، به عبارتی دیگر برای انواع مختلفی از مشروبات الکلی به فروشگاه محلی آمده است. بعد از اینکه آنکل “آذوقه” موردنظر خودش را خرید از فروشگاه خارج شوید تا در کات سین سینماتیک آرتور و آنکل را مشاهده کنید که جلوی فروشگاه می‌نشینند.

سپس مری بث از خرید خود بازمی‌گردد و با شما گفت و گوی کوتاهی خواهد داشت که در این میان تیلی را مشاهده می‌کنید که توسطی مردی به داخل کوچه کشیده می‌شود.

تیلی را نجات دهید

 • مدال طلایی: در عرض 45 ثانیه Karen را پیدا کنید.

با وجود اینکه این لازمه دریافت مدال طلایی از شما درخواست می‌کند که در عرض 45 ثانیه کارن را نجات دهید اما شما باید ابتدا تیلی را نجات دهید. به زبانی ساده‌تر، شما 45 ثانیه زمان دارید تا هم تیلی و هم کارن را نجات دهید. در امتداد جاده به سمت کوچه‌ای که تیلی به آن جا کشیده شده، بدوید و به مرد گردن کلف کمی ادب و نزاکت یاد دهید. به سه روش می‌توانید مشکل را حل کنید؛ با زبان خوش به مرد بفهمانید که دست از سر تیلی بردارد، اگر اهل گفت و گو نیستید مرد را تهدید کنید یا اینکه کلا بیخیال صحبت و اینا باشید و مستقیما یک گلوله توی سر مرد گردن کلف خالی کنید. حال به محض اینکه تیلی را نجات دادید، به سمت در جلویی هتل بدوید.

کارن را نجات دهید

از پله‌های هتل به طرف بالا بدوید و سپس به سمت راست بروید و سعی کنید دومین در سمت راست را که با نام Room 2B مشخص شده است، باز کنید. در فقل است بنابراین با لگد آن را باز کنید و وارد اتاق شوید. مرد داخل اتاق که قصد سو استفاده جنسی از کارن را دارد، ناک اوت کنید و کارن را به خارج هتل، نزد واگن راهنمایی کنید.

مردی که از بلک واتر آمده را دنبال کنید

درست زمانی که فکر می‌کنید همه چیز را تحت کنترل دارید، مردی شما را از کار ناتمامی که در بلک واتر انجام داده‌اید به یاد می‌آورد و با اسب خود شروع به فرار کردن می‌کند.

شا باید این مرد را قبل از اینکه به مقامات گزارش دهد، دستگیر کنید. یکی از اسب‌های دور و بر را “قرض” بگیرید و شاهد را دنبال کنید. اگر به اندازه کافی او را دنبال کنید، سرانجام از اسب خود به زمین می‌افتد و از پرتگاهی به سمت پایین آویزان می‌شود.

در اینجا تصمیم با شماست که مرد را نجات دهید یا بگذارید که بمیرد. اگر می‌خواهید شهرت شما با خوبی، زیاد شود مرد را نجات دهید اما اگر می‌خواهید که نام شما با بدی شناخته شود پس بگذارید که مرد آویزان شده از پرتگاه پس از چندین بار درخواست کمک کردن و التماس کردن، سقوط کند و جان خود را از دست دهد. البته در هر حالت آرتور کاری می‌کند که مرد دیگر صحبتی بر زبان نیاورد.

بعد از اینکه با شاهد یعنی جیمی بروکز کارتان تمام شد، می‌توانید اسب را به صاحبش بازگردانید یا اینکه آن را برای خودتان نگه دارید. در هر صورت ماموریت شما در اینجا به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Polite Society, Valentine Style رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Americans at Rest آغاز خواهد شد.


ماموریت Americans at Rest

ماموریت Americans at Rest هشتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Americans at Rest به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت ?Who the Hell is Leviticus Cornwall را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: خاویار اسکوئلا (Javier Escuella)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Americans at Rest

 • در عرض 15 ثانیه Javier رانجات دهید.
 • در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه Tommy ا شکست دهید.

محل شروع ماموریت: Valentine, New Hanover

مبارزه در بار

داخل Smithfield Saloon شوید تا ببینید که خاویار و چارلز با دو زن مشغول نوشیدن هستند. به آن‌ها نزدکی شوید تا ماموریت آغاز شود. همه چیز خوب به نظر می‌رسد تا اینکه سروکله بیل ویلیامسون پیدا می‌شود و درگیری و نزاح را شروع می‌کند.

درحالی که می‌خواهید به بیل نزدیک شوید یکی از مشتری‌های بار سر راه شما قرار می‌گیرد و می‌خواهد شما را ناک اوت کند.

مرد را از پای درآورید و سپس به سمت بیل بروید. بیل را از دست سه نفری که مشغول کتک زدن او هستند، نجات دهید.

بعد از اینکه با بیل قضیه را حل کردید، یک گردن کلف بزرگ جثه به اسم تامی از پله‌های طبقه بالا به سمت پایین می‌آید. در ایجا به صورت همزمان دو چیز اتفاق می‌افتد: او خاویار را به یک مبارزه خطرناک تحریک می‌کند و یکی از مشتری‌های بار یک صندلی را توی سر شما خرد می‌کند.

خاویار را نجات دهید

 

 • مدال طلایی: در عرض 15 ثانیه Javier رانجات دهید.

در حالی که یکی از پشت، شما را گرفته است باید سریعا خود را رها کنید. در این مبارزه با تامی تنها 15 ثانیه زمان دارید که خاویار را از دست تامی نجات دهید.

به پشت سر تامی مشت بزنید تا گیج شود. تا اینجای کار که خوب کار کرده‌اید.

اینار تامی با پرت کردن شما به سمت پنجره به مشت شما جواب می‌دهد. شما به بیرون بار پرت می‌شوید. این یکی واقعا درد داشت.

با تامی مبارزه کنید

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه Tommy ا شکست دهید.

خب دعوای اصای از اینجا شروع می‌شود. بدانید که این مبارزه یک دعوای معمولی نیست. ضربات تامی محکم و سریع هستند. آماده بلاک کردن ضربات تامی و سپس مشت‌های پی در پی به او باشید. زیاد خشن و تهاجمی حماه نکنید چونکه تامی هم ضربات شما را بلاک کرده و با مشت‌های سنگین لطف‌تان را جبران می‌کند.

اگر کاری کند که شما روی زانوهای خود بنشینید، تامی گردن شما را می‌گیرد که در این صورت تا خود را از دست‌های بزرگش رها می‌کنید 10 ثانیه از زمان خود را از دست خواهید داد. بنابراین تاحد امکان نگذارید که این اتفاق بیافتد.

بالاخره بعد از اینکه به اندازه کافی به او آسیب رساندید، تامی شما را به زمین می‌اندازد و سعی می‌کند صورت شما را درهم خرد کرد.

در سریع‌ترین زمان ممکن خود را رها کرده و میز را به نفع خود برگردانید. در این صورت با ضربات پی در پی صورت تامی را از قبل بدریخت‌تر کنید.

بعد از اینکه یک دل سیر صورت تامی را جراحی کردید، مبارزه شما توسط یک رهگذار متوقف می‌شود. آخرین کات سین سینماتیک این ماموریت را تماشا کنید تا در آخر آن ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Americans at Rest رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Exit Pursued by a Bruised Ego آغاز خواهد شد.


حال ماموریت Exit Pursued by a Bruised Ego

ماموریت Exit Pursued by a Bruised Ego نُهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Exit Pursued by a Bruised Ego به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Polite Society, Valentine Style را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: حسین (Hosea)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Exit Pursued by a Bruised Ego

 • در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه خرس را دنبال کنید.
 • حداقل شش مرتبه به خرس شلیک کنید.
 • ماموریت را در عرض 12 دقیقه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Horseshoe Overlook, New Hanover

حسین را دنبال کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 12 دقیقه کامل کنید.

در این ماموریت حسین می‌خواهد به شکار خرس بزرگ جثه‌ای که قبلا دیده است، برود. در راه به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه اسب‌ها را در اصطبل مدیریت کنید و چگونه برای اینکه صاحب یک اسب جدید شوید، زین خود را از روی اسب قدیمی خود بردارید و آن را روی اسب جدید بگذارید. برای اینکه یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت را کامل کنید باید تمام این کارها را در عرض 12 دقیقه به اتمام برسانید. به محض اینکه زین خود را روی اسب حسین گذاشتید، آن را برای فروش به والنتاین ببرید.

بعد از اینکه به اصطبل والنتاین رسیدید، کات سین سینماتیک را اسکیپ کنید (کات سین را تماشا نکنید) و اسب را یا در نزد اصطبل فروش به فروش برسانید یا آن را در طویله ببندید. ارزان‌ترین اسب موجود را خریدارید کنید و سریعا به نزد حسین بازگردید تا او شما را به ناحیه شکار خرس ببرد.

در طول مسیر حسین از شما می‌خواهد یک خرگوش را شکار کنید. سریعا یک خرگوش را پیدا کرده و با رایفل خود آن را شکار کنید. کیفیت شلیک و دقت شما هیچ تاثیری در مدال طلایی این ماموریت ندارد پس لازم نیست که حتما با یک گلوله خرگوش را شکار کنید. بنابراین خیلی سریع یک خرگوش را پیدا کنید و آن را شکار کنید. بعد از اینکه خرگوش را شکار کردید، آن را به نزد حسین بازگردانید. سپس او از شما می‌خواهد کمپی برپا کنید و خرگوش را برای شام بپزید. به منوی ساختن و پختن کمپ بروید و خرگوش را بپزید، سپس از منو خارج شوید و تا صبح روز بعد بخوابید.

صبح روز بعد هنگامی که بیدار شدید، حسین از شما می‌خواهد که چندتا طعمه Potent Predator بسازید. بعد از اینکه طعمه را ساختید، سوار اسب خود شوید و حسین را به مقصد نهایی دنبال کنید.

خرس لنجدری را پیدا کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 12 دقیقه کامل کنید.

 

در مقصد حسین از شما می‌خواهد که به دنبال سرنخ بگردید. وارد دید عقابی خود شوید و به دنبال موج طلایی رنگ که نشان دهنده شی خاص هستند، بگردید.

به دنبال موج طلایی بروید و سرنخ را بررسی کنید تا شما را به ردپای خرس لجندری برساند. مخفیانه و آرام حرکت نکنید و در امتداد مسیر در حالی که وارد و خارج دید عقابی خود می‌شوید، بدوید تا دومین موج طلایی رنگ را پیدا کنید. آن را بررسی کنید و سپس به سمت موج دیگری بدوید. بعد از سرنخ سوم حسین از شما می‌پرسد که به دو گروه یک نفره تقسیم شوید یا اینکه طعمه را بکارید. طعمه را بکارید و خود را پشت چند سنگ پنهان کنید.

بعد از چند ثانیه حسین می‌رود تا نگاهی به طعمه بیاندازد. شما هم بروید و طعمه را بررسی کنید تا کات سین سینماتیک این قسمت پخش شود. خرس به سمت شما حمله‌ور می‌شود و شما سریعا وارد حالت دِد آی می‌شوید.

 • مدال طلایی: حداقل شش مرتبه به خرس شلیک کنید.

به دقت گلوله‌ها را بشمارید. اسلحه هفت تیر خود را در دست دارید، سریعا در حالت دِد آی شش گلوله را به سمت قسمت‌هایی از بدن خرس نشانه بروید. اما اگر اسلحه شما غلاف شده باشد، ابتدا باید خرس را دنبال کنید سپس اقدام به شلیک نمایید. دوباره اشاره می‌کنم که در هر صورت به دقت گلوله‌ها را بشمارید. بعد از اینکه خرس فرار کرد و شما آن را دنبال کردید، به نزد حسین بازگردید و کات سین سینماتیک را اسکیپ کنید. در آن جا بمانید و ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

اگر به اندازه کافی سریع عمل کرده باشید و کات سین‌های سینماتیک را اسکیپ کرده باشید، شانس این را خواهید داشت که ماموریت را در 12 دقیقه کامل کنید. 12 دقیقه برابی این ماموریت نسبتا کم است و شاید مجبور شوید جند باری این ماموریت را تکرار کنید.

این پایان راهنمای ماموریت Exit Pursued by a Bruised Ego رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Paying a Social Call آغاز خواهد شد.


ماموریت Paying a Social Call

ماموریت Paying a Social Call دهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Paying a Social Call به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Polite Society, Valentine Style را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: کیران (Kieran)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Paying a Social Call

 • به طور مخفیانه شش عضو از باند O’Driscoll را بکشید.
 • 12 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Horseshoe Overlook, New Hanover

مسیرهای کیران را دنبال کنید

پس از یک جلسه بازجویی وحشیانه و بی‌رحمانه، کیران لوکیشن Colm O’Driscoll را پیدا می‌کند. ظاهر این شخص در Six Point Cabin مستقر است.

در حالی که جان مارستون، کیران را پشت اسب خود سوار کرده است، بیل ویلیامسون و شما را به مخفیگاه جدید اعضای باند خلافکار O’Driscoll هدایت می‌کند.

وقتی که به لوکیشن موردنظر رسیدید، شما به امید اینکه چندین نفر از اعضای باند O’Driscoll را مخفیانه از پای درآورید، قایم می‌شوید.

اعضای باند O’Driscoll را بکشید

 • مدال طلایی: به طور مخفیانه شش عضو از باند O’Driscoll را بکشید.
 • مدال طلایی: 12 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

با توجه به لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت، شما تا جایی که ممکن است باید به صورت مخفیانه اعضای باند را یکی یکی از پای درآورید. سر به پایین و آرام به اولین نفر از اعضای این باند نزدیک شوید. حال که به اندازه کافی نزدیک شدید، اگر چاقو‌های پرتاب شونده را در اختیار دارید از آن استفاده کنید در غیر این صورت، تیر و کمان خود را به سمت سر او نشانه بگیرید و او را هدشات کنید.

سپس بیل به شما اشاره می‌کند که دو دشمنی را که کنار هم ایستاده‌اند از فاصله تقریبا دو با چاقو پرتاب شونده یا تیر و کمان بکشید. در این وضعیت می‌توانید چاقو را به سمت یکی از دشمنان پرتاب کنید یا اینکه به او نزدیک شوید و با چاقوی معمولی خود، وی را بکشید. سعی کنید که از چاقوی پرتاب شونده استفاده و یکی از دشمنان را هدشات کنید. نگران دیگری نباشید چونکه بیل ترتیب اون را می‌دهد.

به مسیر خود به سمت کمپ باند ادامه دهید تا بیل دشمن دیگری را که پشت به شما روی تنه درختی نشسته‌ است، پیدا می‌کند. به بیل اشاره کنید که “این با من Take the Lead” و مرد را با چاقوی پرتاب شونده هدشات کنید.

حال به سمت چپ کمپ حرکت کنید تا با یکی دیگر از اعضای O’Driscoll که روی یک صندوق نشسته، برخورد کنید. از سمت کناری به او نزدیک شوید و از چاقوی پرتاب شونده برای هدشات کردن او استفاده کنید. با کشتن این فرد، شما تا به این لحظه چهار نفر را مخفیانه و بدون سروصدا کشته‌اید. سعی کنید هرچهار نفر را هدشات کنید تا هدشات‌های باقی مانده به هشت نفر برسد.

اطمینان حاصل کنید که در اطراف اردوگاه بسر می‌برید تا دشمنانی در مرکز کمپ هستند، متوجه حضور شما نشوند. قبل از اینکه اعضای O’Driscoll متوجه حضور شما شوند، سعی کنید تا جایی که می‌توانید دشمنان محیط دور و بر را با هدشات از بین ببرید. زمانی که در دیدس دشمنان قرار گرفتید و کاور شما لو رفت، بسیار مراقب باشید و بدانید که هنوز باید چند نفر را هدشات کنید و ماموریت را با حداقل 50 درصد درستی به اتمام برسانید. ویژگی دِد آی برای این موقعیت بسیار مفید خواهد بود. از آن برای افزایش دقت و کامل کردن هدشات‌های باقی مانده استفاده کنید. کاور کرد و عقب نشینی کردن را هم فراموش نکنید چونکه یکی از لازمه‌های دیگر این ماموریت این است که از هیچ آیتمی که نوار سلامت شما را پر می‌کند، استفاده نکنید. از واگن‌ها و خیمه‌ها برای کاور گیری استفاده کنید.

در وسط جنگ دومین موج اعضای O’Driscoll که چند نفر هستند، درحال بازگشت به کمپ صدای شلیک اسلحه‌ها را می‌شوند و از سمت جنوب وارد درگیری می‌شوند. اگر تا به این لحظه هنوز 12 نفر موردنیاز را هدشات نکرده‌اید، اکنون فرصت دارید که هدشات‌های باقی مانده را بگیرید. از اسلحه‌های ضعیف‌تر استفاده کنید تا مطمئن شوید که با یک گلوله به قسمت‌های به جز سر کشته نمی‌شوند و شما فرصت داشته باشید که چندین هدشات پایانی را کامل کنید.

کلبه را جستجو کنید

به سمت کلبه بروید و تا بخواهید وارد کلبه شوید، توسط یکی دیگر از اعضای O’Driscoll به زمین می‌افتید.

درست قبل از اینکه فرد O’Driscoll به شما شلیک کند، کیران از راه می‌رسد و با کشتن او، جان شما را نجات می‌دهد.

بعد از اینکه از زمین بلند شدید، متوجه خواهید شد که فرد مورد نظر یعنی Colm اینجا نیست. درست قبل از اینکه شکست خورده و ناراضی بخواهید به کمپ خود بازگردید، کیران به شما می‌گوید که داخل شومینه کلبه مقداری پول پنهان شده است.

به علاوه پول، کلبه را برای یافتن آیتم مفید جستجو کنید. برای مثال، شات گان دولوله را می‌توانید بالای شومینه پیدا کنید که یکی از آیتم‌های مفید کلبه محسوب می‌شود. اگر این شات گان را در اختیار ندارید، آن را بردارید و سپس سراغ پول بروید. به محض اینکه پول را برداشتید، ماموریت شما این بار هم بدون پیدا کردن Colm به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Paying a Social Call رد دد ریدمپشن 2 بود. در بخش بعدی آموزش Red Dead Redemption 2 از ماموریت A Quiet Time راهنما را آغاز خواهم کرد. امیدوارم از خواندن راهنمای 10 ماموریت اولیه بازی نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,