بخش یانزدهم از آموزش Red Dead Redemption 2 به سری هفتم ماموریت‌های اصلی بازی اختصاص دادیم. در این بخش به کامل کردن ده ماموریت هفتم بازی یعنی ماموریت Hell Hath No Fury، ماموریت Paradise Mercifully Departed، ماموریت Dear Uncle Tacitus، ماموریت Fleeting Joy، ماموریت A Fork in the Road، ماموریت That’s Murfee Country، ماموریت Icarus and Friends، ماموریت Visiting Hours، ماموریت Do Not Seek Absolution – I و ماموریت Do Not Seek Absolution – II می‌پردازیم.

ماموریت Hell Hath No Fury

ماموریت Hell Hath No Fury شصت و یکمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Hell Hath No Fury به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت A Kind and Benevolent Despot و Savagery Unleashed را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: پنج
 • ناحیه: Guarma

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Hell Hath No Fury

 • نگذارید 4 قایق به ساحل برسند.
 • بدون اینکه گلوله‌ای را اشتباه بزنید کشتی Naval را نابود کنید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Guarma

از Cinco Torres دفاع کنید

درحالی که دارید با هرکول درباره راه خروج از جزیره صحبت می‌کنید، Cinco Torres توسط نیروی دریایی کوبا مورد حمله قرار می‌گیرد.

 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.

به سربازهای روی ساحل و پل سمت جنوب شلیک کنید. از آن جایی که در این ماموریت محدودیت زمانی برای کسب مدال طلایی ندارید، در کشیدن ماشه عجله نکنید و هنگامی که از شلیک خود مطمئن شدید، اقدام کنید. از دِد آی برای بالا بردن درصد دقتی خود استفاده کنید و توجه داشته باشید که درصد دقتی شما نباید از 70 درصد پایین‌تر بیاید.

هنگامی که هرکول شما را صدا زد، به او برای هل دادن اسلحه “کانون” کمک کنید.

نیروهای کمکی بیشتری از قایق روی خشکی ساحل قدم می‌گذارند. در این حالت نباید بگذارید که قایق‌ها به خط ساحلی برسند.

از قعله، دیگر افراد را به سمت پایین‌تر دنبال کنید.

 • مدال طلایی: نگذارید 4 قایق به ساحل برسند.

داچ را به کناره دیوار قلعه دنبال کنید و در همین حال سربازهایی که رو به روی شما قرار می‌گیرند را از بین ببرید. نگاهی ویژه به مینی مپ خود داشته باشید و به محض اینکه مشاهده کردید که قایقی از سمت کشتی جنگی دشمن به سمت ساحل نزدیک می‌شود، قبل از اینکه قایق به خط ساحلی نزدیک شود نیروهای کمکی روی آن را از بین ببرید. از دِد آی برای قتل عام کردن نیروهای کمکی روی قایق‌‎ها استفاده کنید تا قبل از اینکه بخواهند پا روی خشکی بگذارند، آن‌ها را از بین برده باشید. برای این لازمه کسب مدال طلایی، شما باید نیروهای کمکی روی چهار قایق را پیش از اینکه بخواهند به خط ساحلی برسند، از بین ببرید. در این میان باز هم به شما یادآوری می‌کنم که عجله‌ای در کار نیست و اجازه ندهید درصد دقتی شما از 70 درصد پایین‌تر رود.

به داچ و هرکول در پایگاه قلعه محلق شوید

هنگامی که به نزد هرکول رسیدید، او به شما و داچ می‌گوید که از کانون برای از بین بردن کشتی جنگی که دارد Cinco Torres را نابود می‌کند، استفاده کنید.

هرکول را دنبال کنید تا شما را به کنار کانون ببرد، سپس به دلیل اینکه اکثر مسیرها مسدود یا نابود شده‌اند، او شما را به مسیرهایی که در دسترس هستند راهنمایی می‌کند.

برای اینکه به قسمت بالایی برسید، از دامنه کوه بغلی قلعه به سمت بالا حرکت می‌کنید.

سینماتیکی در این لحظه پخش می‌شود که شما در آن روی کانون موقعیت خود را قرار می‌دهید و آماده شلیک می‌شوید.

 • مدال طلایی: بدون اینکه گلوله‌ای را اشتباه بزنید کشتی Naval را نابود کنید.

بین مه صبحگاهی و دودی که از خود کانون بلند می‌شود، تشخیص دادن اینکه گلوله‌های شما به کشتی دریایی اصابت می‌کند، سخت است. کلید آن این است که کمی بالاتر از کشتی را هدف قرار داده تا کاهش ارتفاعی که گلوله از زمان شلیک تا رسیدن به کشتی تجربه می‌کند را جبران کند. اگر درست مانند تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید به سمت کشتی نشانه بروید، گلوله‌های شما درست به خط بارگیری کشتی اصابت می‌کنند.

هنگامی که مخزن کانون خالی از توپ شد، نوشته بارگزاری مجدد آن روی نمایشگر ظاهر می‌شود. سریع دکمه :o: /  :b: را فشار دهید تا مهمات جدید را به داخل کانون بارگزاری کنید.

بالاخر بعد از اینکه چندین بار به آن شلیک کردید، کشتی دریایی دشمن غرق می‌شود و ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت Hell Hath No Fury رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Paradise Mercifully Departed آغاز خواهد شد.


ماموریت Paradise Mercifully Departed

ماموریت Paradise Mercifully Departed شصت و دومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Paradise Mercifully Departed به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Hell Hath No Fury را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: پنج
 • ناحیه: Guarma

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Paradise Mercifully Departed

 • بدون اینکه شناسایی شوید دو نگهبان اولی را بکشید.
 • در عرض 1 دقیقه و 45 ثانیه کاپیتان را به کنار قایق اسکورت کنید.
 • ماموریت را در عرض 6 دقیقه و 45 ثانیه کامل کنید.
 • 25 هدشات داشته باشید.

محل شروع ماموریت: Guarma

هرکول را دنبال کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 6 دقیقه و 45 ثانیه کامل کنید.

به نظر می‌رسد که نقشه فرار شما از جزیره با مشکل برخورده است. سرهنگ فاسر کاپیتان کشتی شما را زندانی کرده و افراد مسلحی را در چند نقطه جزیره آماده است تا اگر قصد داشته باشید که از جزیره بیرون بروید، به شما شلیک کنند. ظاهرا جزیره Guarma هنوز کارش با شما تمام نشده است. هرکول شما را به بالای تپه هدایت می‌کند. هنگامی که به اولین نقطه رسیدید، شما و مایکا به صورت مخفیانه به پشت دشمنان نزدیک می‌شوید.

 • مدال طلایی: بدون اینکه شناسایی شوید دو نگهبان اولی را بکشید.

به طور مخفیانه یکی از دو نگهبان‌ها را با چاقو بکشید و نگران دومی نباشید چون مایکا ترتیب او را می‌دهد.

مواد منفجره را روی توپخانه (همان کانون) بکارید و فرار کنید.

حال مخفیانه حرکت کردن شما را به جایی نمی‌برد. زمان به سرعت درحال گذر است. اطمینان حال کنید که قبل از هرکاری تک تیراندازها را از بین ببرید تا بعدا برای شما مشکل ایجاد نکنند. تک تیراندازها معمولا حتی هنگامی که پشت اجسام کاور کرده‌اید، می‌توانند به شما شلیک کنند که در این صورت عواقب نخواهد داشت.

 • مدال طلایی: 25 هدشات داشته باشید.

به سمت کانون بعدی به پیش بروید و در این میان هدشات‌های خود را به حداقل برسانید. توجه کنید از آن جایی که در این ماموریت باید 25 نفر را هدشات کنید، باید از ابتدای درگیری سر دشمنان را هدف قرار دهید. در این ماموریت مانند همیشه دِد آی بهترین دوست شما برای گرفتن هدشات‌های مورد نیاز است. دِد آی نه تنها در کامل کردن لازمه هدشات‌ها به شما کمک می‌کند بلکه با آهسته کردن زمان در نظر گرفته شده (6 دقیقه و 45 ثانیه)، کاری می‌کند که در کمتر از این مدت ماموریت را به اتمام برسانید و مدال طلایی آن را کسب کنید.

مایکا دومین کانون را بمب گذاری می‌کند تا شما بتوانید آزادانه به کشتن و حرکت کردن ادامه دهید. داچ را به بالای تپه دنبال کرده و در آن جا کاور کنید. هنگامی که در بالای تپه هستید، سربازهای زیادی از زمین‌های سمت شمال شرقی به طرف شما هجوم می‌آورند.

هنگامی که ترتیب تمام سربازها داده شد، صبر کنید تا مایکا کاشتن مواد منفجره روی کانون را تمام کند و سپس او را به بالای تپه، به محوطه کارگرها دنبال کنید. همه افراد شما در آنجا حضور دارند و داچ به فرمان شما حرکت می‌کند. در اینجا، تا جایی که ممکن است دشمنان را با هدشات کردن از بین ببرید.

همچنان به پیش حرکت کنید تا به خانه با دیوار آبی رنگ می‌رسید. کاپیتان کشتی در این خانه زندانی شده است.

هنگامی که وارد خانه شدید، نگهبانی که پشت در خود را قایم کرده است، اسلحه به دست به بیرون می‌پرد و به سمت شما نشانه می‌رود. اما قبل از اینکه نگهبان به شما شلیک کند، داچ از راه می‌رسد و اسلحه خود را روی نگهبان می‌کشد.

ناگهان سروکله سرهنگ فاسر نیز پیدا می‌شود و موقعیت را بدتر از قبل می‌کند. به سمت راست و چپ خود نگاه کنید تا اینکه می‌توانید نگاه خود را به پایین و سمت کاپیتان معطوف کنید.

اسلحه روی زمین را با لگد به سمت کاپیتان هل دهید و صحنه بعدی را مشاهده کنید.

فاسر از پنجره به بیرون شیرجه می‌زند و کاپیتان نجات پیدا می‌کند. حال تنها کاری که باقی مانده این است که کاپیتان را به کنار قایق ببرید و باید سریع این کار را انجام دهید…

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 45 ثانیه کاپیتان را به کنار قایق اسکورت کنید.

در طول مسیر بازگشت به قایق، نیروی‌های کمکی دشمن از راه می‌رسند که باید در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ها را ار بین ببرید. تا زمانی که شما مسیر بازگشت به قایق را از وجود دشمن پاک نکنید، کاپیتان ما یک قدم هم به جلو حرکت نمی‌کند. به خاطر داشته باشید که برای کامل کردن آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت تنها 1 دقیقه و 45 ثانیه فرصت دارید، پس برای اینکه وقت شما روی کشتن نیروهای کمکی زیاد هدر نرود، از دِد آی برای پاک سازی مسیر بازگشت به قایق استفاده کنید.

بعد از کمی شما به هرکول می‌رسید و او به شما می‌گوید که فاسر در برج بالایی آخرین کانون را اداره می‌کند.

هرچند به نظر می‌رسد که قادر باشید با تک تیرانداز فاسر را بکشید اما تنها راهی که می‌توانید او را بکشید این است که از کانون سمت چپ ناحیه برای کشتن او استفاده کنید.

تنها یک شلیک لازم است تا سرهنگ فاسر را به دیار باقی بفرستید و بالاخره از جزیره Guarma آزاد شوید. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Paradise Mercifully Departed رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Dear Uncle Tacitus آغاز خواهد شد.


ماموریت Dear Uncle Tacitus

ماموریت Dear Uncle Tacitus شصت و سومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Dear Uncle Tacitus به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Paradise Mercifully Departed را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: پنج
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Dear Uncle Tacitus

 • بدون اینکه توسط اعضای Pinkertons شناسایی شوید Shady Belle را ترک کنید.
 • ماموریت را در عرض 8 دقیقه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Van Horn Trading Post, New Hanover

به دنبال اعضای گروه در Shady Belle بگردید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 8 دقیقه کامل کنید.

آرتور بعد از یک سفر نسبتا طولانی از جزیره به ساحل Van Horn Trading Post، شمال Shady Belle می‌رسد.

پس از اینکه از پله‌ها بالا رفتید، اسبی را مشاهده می‌کنید که بسته شده است. این اسب را “موقتا” قرض بگیرید و به سمت کاوران گروه خود حرکت کنید.

مسیر قرمز رنگ مشخص شده روی نقشه را به سمت Shady Belle دنبال کنید.

داخل عمارت، روی میز اتاق غربی خانه نامه‌ای است که خطاب به “Uncle Tacitus” نوشته شده است.

با خواندن نامه متوجه خواهید شد که اعضای گروه به Lakay نقل مکان کرده‌اند.

در آن لحظه، افراد گشت زنی Pinkerton از راه می‌رسند تا ببینند آیا اخیرا هیچ فعالیتی در Shady Belle صورت گرفته است یا خیر. امروز، روز خوش شانسی آن‌هاست چون ردپای شما را پیدا کرده‌اند. شما می‌توانید آن‌ها را از بین ببرید اما از آن جایی که ماموریت شما محدودیت زمانی دارد و نباید توسط این افراد شناسایی شوید، بهتر است به صورت مخفیانه از آنجا دور شوید تا بتوانید در کمتر از مدت زمان تعیین شده ماموریت را کامل کرده و مدال طلایی آن را کسب کنید.

 

 • مدال طلایی: بدون اینکه توسط اعضای Pinkertons شناسایی شوید Shady Belle را ترک کنید.

به صورت مخفیانه و دزدکی از پشت شخصی که وارد اتاق شما می‌شود به سمت در جلویی حرکت کنید. سوار اسب خود شوید و مسیر مشخص شده روی نقشه را دنبال کنید. در طول سفر شما به Lakay، کات سین کوتاهی مشاهده خواهید کرد.

ناحیه زرد رنگ مشخص شده را جستجو کنید تا پیرسون، سادی و آبیگیل را درحالی که دارند شام آماده می‌کنند، پیدا کنید. ماموریت شما در اینجا به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Dear Uncle Tacitus رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Fleeting Joy آغاز خواهد شد.


ماموریت Fleeting Joy

ماموریت Fleeting Joy شصت و چهارمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Fleeting Joy به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Dear Uncle Tacitus را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: پنج
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Fleeting Joy

 • در جریان کمین با قابلیت دِد آی دو تا از اعضای Pinkerton را بکشید.
 • با اسلحه Gatling به سر 5 نفر (هدشات) شلیک کنید.
 • با اسلحه Gatling حداقل 70 درصد دقت داشته باشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Lakay, Lemoyne

جان سالم به در ببرید

درست هنگامی که با بقیه اعضای گروه در Lakay خوش و بش می‌کنید، بیل ناخواسته اعضای Pinkerton به آنجا آورده تا کار شما را یکسره کنند.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

با اسلحه‌ای که دارند، اعضای Pinkerton رگباری از گلوله‌ها را به سمت شما شلیک می‌کنند. سادی را به در پشتی دنبال کنید تا بتوانید از جناح به سمت آن‌ها شلیک کنید.

سپس سادی را به خط ساحلی، جایی که می‌توانید به قسمت‌ دیگر خانه دسترسی داشته باشید، دنبال کنید.

از طریق دریچه به سمت بالا بروید.

در سمت راست در خود را در حالت کاور قرار دهید و آماده باشید که کمی بعد به صورت خودکار وارد دِد آی می‌شوید.

 • مدال طلایی: در جریان کمین با قابلیت دِد آی دو تا از اعضای Pinkerton را بکشید.

به محض اینکه با لگد در را باز کردید، به صورت خودکار وارد دِد آی می‌شوید و با تعداد زیادی از اعضای Pinkerton رو در رو خواهید شد. اطمینال حاصل کنید که تا زمانی که دِد آی فعال است، حداقل دو نفر از اعضای Pinkerton را هدف قرار داده و بکشید. پیشنهاد می‌کنم که حتما شخصی که روی رگبار است را هدف قرار دهید تا بعدا مشکلی برای‌تان ایجاد نکند.

اگر نتوانستید تمام اعضای Pinkerton در اولین دِد آی به قتل برسانید، دوباره سریع وارد این حالت شوید، باقی مانده‌ها را هدف قرار دهید و ماشه را بکشید. در این وضعیت به خاطر آورید که برای کامل کردن یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت نباید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را بازیابی می‌کنند، استفاده کنید. بنابراین زیاد در معرض شلیک دشمنان قرار نگیرید تا از دریافت آسیب‌های غیرضروری خودداری کنید. دِد آی بدون شک بهترین دوست شما در این موقعیت است.

کاور بگیرید و به آرامی به سمت شمال جایی که نیروهای کمکی دشمن از راه می‌رسند، حرکت کنید. بیل از خانه بیرون می‌آید تا در مبارزه شرکت کند و در همین حال گروهی دیگر از اعضای Pinkerton از سمت شرق هجوم می‌آورند. سادی و بیل را دنبال کنید و در این میان هر دشمنی که در دیدرس شما قرار گرفت را از بین ببرید.

در این لحظه بیشتر نگران حفظ کردن سطح سلامت خود باشید نه میزان دقتی شلیک‌ها. دشمنانی که به سمت شما شلیک می‌کند آنقدر زیاد هستند که گاهی اوقات شلیک پی در پی با هفت تیر استراتژی بسیار موثری است. بعد از اینکه دشمنان آن منطقه را از بین بردید، داچ شما را صدا می‌زند تا با دسته‌ای دیگر از اعضای Pinkerton که از مسیر اصلی به سمت شما می‌آیند، مقابله کنید. به سمت کمپ با تمام سرعت حرکت کنید و روی رگبار مسلح شوید.

 • مدال طلایی: با اسلحه Gatling به سر 5 نفر (هدشات) شلیک کنید.
 • مدال طلایی: با اسلحه Gatling حداقل 70 درصد دقت داشته باشید.

حال، قضیه برعکس زمانی می‌شوید که با اسلحه خود به دشمنان شلیک می‌کردید. با توجه به دو لازمه بالا، شما اجازه ندارید انگشت خود را از روی ماشه برندارید و مدام شلیک کنید تا شاید یکی از گلوله‌های شما به هدف اصابت کند. با رگبار باید حداقل 70 درصد دقت داشته باشید و در همین حال 5 نفر را هدشات کنید. این یعنی دو لازمه کسب مدال طلایی بالا شما را مجبور می‌کند که نه تنها شلیک‌های دقیق و حساب شده‌ای داشته باشید، بلکه باید به سر پنج نفر نیز شلیک کنید. برای کامل کردن هر دو لازمه باید بسیار صبور باشید و تا زمانی که از شلیک خود مطمئن نیستید، اقدام به کشیدن ماشه نکنید.

به محض اینکه نیروهای کمکی دشمن از جناح‌های مختلف به سمت کمپ نزدیک شدند، سادی و بیل به شما اطلاع رسانی می‌کنند تا شما بتوانید نشانه رگبار را به جهت درست هدایت کنید و کمی منتظر بمانید تا دشمنان از راه می‌رسند.

بالاخره اعضای Pinkerton شروع به عقب نشینی می‌کنند و در سینماتیک پایانی داچ و دیگر اعضای گروه مجبور می‌شوند که دوباره بار و بندیل خود را جمع کرده و نقل مکان کنند. ظاهرا ملاقات دوباره شما با دیگر اعضای گروه آن طور که باید رو به خیر نبوده است. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Fleeting Joy رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A Fork in the Road آغاز خواهد شد.


ماموریت A Fork in the Road

ماموریت A Fork in the Road شصت و پنجمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Fork in the Road به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Fleeting Joy را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: پنج یا شش
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Fork in the Road

 • ماموریت را در عرض 3 دقیقه و 5 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Saint Denis, Lemoyne

کمک بگیرید

این ماموریت در مقایسه با ماموریت‌های دیگر منحصر به فرد است زیراکه اساسا سلسله‌ای از کات سین‌های مختلف را مشاهده خواهید کرد که در آن‌ها با نزدیک شدن به مسیرهایی که به شما نشان داده خواهد، زمینه ماموریتی که سادی آدلر به شما می‌دهد را فراهم خواهید کرد (ماموریت Icarus and Friends). ماموریت A Fork in the Road را می‌توانید در آخر فصل پنجم یا اوایل فصل ششم با نزدیک شدن به مارک مشخص شده روی نقشه آغاز کنید. البته بدانید که مارک این ماموریت برخلافت تمام ماموریت‌های پیشین ثابت در یک مکان از شهر سنت دنیس قرار ندارد. اما اگر در شهر قدم زدید، سینماتیکی پخش می‌شود که نشانگر آغاز این ماموریت است. اگر سوار بر اسب به ناحیه مشخص شده بروید، کم کم اسب خود را نگه می‌دارید، از آن پیاده می‌شوید و شروع به سرفه کرده می‌کنید. اگر با پای پیاده به مکان مشخص شده بروید، پس ار سرفه کردن هوشیاری خود را از دست خواهید داد (البته چه سوار بر اسب و چه با پای پیاده بی هوش خواهید شد).

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 3 دقیقه و 5 ثانیه کامل کنید.

دو سینماتیک ابتدایی را اسکیپ کنید. شخصی شما را از خیابان برمی‌دارد و شما روی پاهای خود خواهید بود. او شما را به نزد دکتر راهنمایی خواهد کرد، پس به محض اینکه کنترل خود را به دست آورید، به سمت جلو حرکت کنید. در این میان، شما باز هم سرفه خواهید کرد و تا مرز بی هوش شدن جلو می‌روید. مدام به سمت جلو به دنبال شخص حرکت کنید. هنگامی که به مطب دکتر رسیدید، او شما را به داخل هدایت می‌کند و حتی 10 دلار به شما می‌دهد تا شاید پولی همراه نداشته باشید.

هنگامی که وارد مطب شدید قبل از اینکه دکتر شما را ببیند، مسئول پذیرش با شما صحبت خواهد کرد. این گفتگو بیشتر شبیه به یک سینماتیک است بنابراین بگذارید تا تمام شود.

کمی بعد دکتر می‌آید و شما را به اتاق خود راهنمایی می‌کند. تلو تلو خوردن به سمت اتاق دکتر حرکت کنید.

هنگامی که وارد اتاق شدید، به سمت صندلی سبز رنگ سمت چپ حرکت کنید و به محض اینکه علامت آن روی نمایشگر ظاهر شد، دکمه :tr: /  :y: را فشار دهید تا روی صندلی بنشینید.

سینماتیکی که پخش می‌شود را اسکیپ کنید. دکتر به شما واکسنی می‌زند تا بتوانید روی پاهای خود بایستید اما از الان تا آخر بازی، هسته استقامت شما نسبت به قبل خیلی سریع‌تر خالی می‌شود. به محض اینکه کنترل را به دست گرفتید، مسیری را انتخاب کنید و از مطب دکتر دور شوید.

هنگامی که دارید روی خیابان حرکت می‌کنید، تکه‌هایی از گفتگوهای شخصیت‌های دیگر را خواهید شنید که گویی ساخته ذهن شما هستند. به حرکت خود ادامه دهید تا یک آهو را می‌بینید که از وسط تقاطع عبور می‌کند.

آهو در دید ما از خیابان به سمت پایین فرار می‌کند و سپس ناپدید می‌شود.

به طور غیر معمولی، هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که این ماموریت به پایان رسیده‌ است. اگر مارک دوباره روی نقشه ظاهر شد، بدانید که ماموریت به اتمام رسیده است. کسب کردن مدال طلایی این ماموریت کاری ندارد و اگر زمان را هدر ندهید، به راحتی می‌توانید مدال طلایی این ماموریت را کسب کنید.

این پایان راهنمای ماموریت A Fork in the Road رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت That’s Murfee Country آغاز خواهد شد.


ماموریت That’s Murfee Country

ماموریت That’s Murfee Country شصت و ششمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت That’s Murfee Country به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Fleeting Joy را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: داچ (Dutch)
 • ماموریت در فصل: پنج
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت That’s Murfee Country

 • در عرض 2 دقیقه Meredith را به مادرش تحویل دهید.
 • 15 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Lakay, Lemoyne

با داچ صحبت کنید

به جای اینکه کمپ را به جایی دیگری ببرد، داچ دوباره شروع به اندیشیدن درباره آینده و این جور چیزها کرده است. او به شما می‌گوید که برای دیده بانی به بالای Butcher Creek بروید و چارلز را نیز با خود ببرید. سپس در آن جا به دیگر اعضای گروه محلق شوید و حرکت بعدی را برنامه ریزی کنید.

 • مدال طلایی: 15 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

بروید و با چارلز صحبت کنید، سپس سوار اسب خود شوید و به سمت شمال مسیر مشخص شده بروید. چارلز به شما هشدار می‌کند که دارید وارد خاک Murfee Brood می‌شوید، جایی که ظاهرا بسیار شوم است.

هنگامی که که چارلز از شما پرسید که با اسب‌ها یا قایق به مکان مورد نظر می‌روید، آگاه باشید که اگر قایق را انتخاب کنید، تا انتهای ماموریت به زین اسب خود دسترسی نخواهید داشت که یعنی نمی‌توانید سلاح‌های خود را عوض کنید. حتی چارلز به شما می‌گوید که با قایق سریع‌تر به مقصد می‌رسید که در حقیقت این طور نیست. در کل اگر بخواهیم همه شرایط را در نظر بگیریم، رفتن با اسب گزینه بهتری است.

بعد از اینکه سینماتیک سواری به پایان رسید، هنگامی که صدای صحبت‌های افراد مورفیس را در کمپ رو به روی خود شنیدید، از اسب‌تان پیاده خواهید شد. کراوچ کنید و بدون سر و صدا چارلز را دنبال کنید. چارلز به شما می‌گوید که او ترتیب یکی از افراد مورفیس را می‌دهد و شما دیگری را مخفیانه از پای درآورید. برای اینکه مخفیانه و بدون سر و صدا یکی از افراد مورفیس را بکشید، از تیر و کمان، چاقوی پرتاب شوند یا تبر پرتاب شوند خود استفاده کنید. از آن جایی که یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت هدشات کردن 15 نفر است، بد نیست که از الان شروع به کم کردن هدشات‌های مورد نیاز کنید.

بعد از اینکه ترتیب این دو مورفیس را دادید، چارلز را به داخل غاری دنبال کنید که در آن یکی از افراد موفیس به طرز وحشتناکی به دار زده شده است. ظاهرا این ماموریت به مراتب وحشتناک‌تر هم می‌شود.

چارلز از شما می‌پرسد که دوست دارید به طور مخفیانه وارد غار شوید یا اینکه با انداختن دینامیت به داخل غار، افراد مورفیس را مثل زنبورهای عسل پراکنده کنید. به نظر منطقی میاد که عملا تا جایی که ممکن است مخفیانه و بدون جلب کردن توجه افراد مورفیس ماموریت را به پیش ببرید. اول از همه، بدانید که تعداد مورفیس‌های داخل غار بسیار زیاد است و ترکیبی از زاد و ولد و زندگی دشوار کاری کرده که کشتن آن‌ها را بسیار سخت می‌کند. اگر آن‌ها متوجه حضور شما شوند، با سلاح‌های سرد خود به سمت شما وحشیانه هجوم می‌آورند. باور کنید هر ضربه دریافتی نوار سلامت شما را خیلی خالی می‌کند و گاهی اوقات با یک ضربه کشته خواهید شد. اما اگر مخفیانه عمل کنید، همه می‌توانید هدشات‌های خود را به حداقل برسانید و هم درصد دقتی لازمه برای کسب مدال طلایی این ماموریت را پایین‌تر از 85 درصد نیاورید. این را هم فراموش نکنید که در طول این ماموریت اجازه ندارید که از هیچ آیتمی استفاده کنید که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد. هرجور حساب کنید، متوجه خواهید شد که نه تنها برای کامل کردن لازمه‌های کسب مدال طلایی بلکه برای زنده ماندن، بهترین گزینه پیش رو مخفیانه عمل کردن است.

حال که مخفیانه به پیش رفتن را انتخاب کردید، با هم پا به درون این غار بی انتها می‌گذاریم. کاملا مخفیانه و دزدکی به غار نزدیک شوید، یکی از افراد مورفیس که در ورودی غار نگهبانی می‌دهد را با تیر و کمان خود از پای درآورید (تا حد امکان سر او را هدف قرار دهید). شاید هدشات کرده او در حالتی که قرار دارد، چالش برانگیز باشد پس برای راحتی کار از دوست صمیمی خود، ویژگی دِد آی استفاده کنید.

هنگامی که وارد غار شدید، یکی دیگر از اعضای مورفیس را رو به روی خود مشاهده خواهید کرد که هدشات کردن این یکی آسان خواهد بود.

حال دو نفر از اعضای مورفیس را رو به روی خود مشاهده خواهید کرد که خیلی نزدیک به هم هستند. شما می‌توانید از لبه بالایی به پایین آمده و موقعیت خود را پشت آن‌ها قرار دهید. از بین این دو نفر حداقل یکی را می‌توانید هدشات کنید اما حتی استفاده از تیر و کمان ممکن است شما را لو بدهد. به جای استفاده از تیر و کمان، پیشنهاد می‌کنم که تپانچه خود را بیرون آورده، وارد حالت دِد آی شوید، سر هر دو نفر را هدف قرار دهید و سپس ماشه را بکشید تا به صورت حتمی در ابتدای ماموریت هدشات‌های مورد نیاز را بیش از پیش کم کرده باشید چون اوضاع مطمئنا همین طوری نخواهد ماند. در این لحظه نگاهی هم به مینی مپ خود داشته باشید چونکه دو نفر دیگر از مورفیس‌ها پشت ستون سنگی کناری شما قرار دارند.

هنگامی که مورفیس‌ها از حضور و حمله شما به غار خود آگاه شدند، با تمام قوا به سمت شما می‌آیند. در این وضعیت پیشنهاد می‌کنم که شات گان یا هر اسلحه سنگین دیگری که در اختیار دارید را مجهز کنید. کمی بعد که سیلی از مورفیس‌ها به سمت شما وحشیانه حمله‌ور می‌شوند، شما هدف‌های خود را روی سر آن‌ها قفل کنید. هنگامی که گروهی متشکل از سه یا بیشر مورفیس‌ها به شما نزدیک بیش از حد نزدیک شدند، تامل نکنید و اگر در حالت دِد آی هستید، سریع از این حالت خارج شده و تمرکز خود را روی از بین بردن آن‌ها قرار دهید نه اینکه به سر آن‌ها شلیک کنید. توجه داشته باشید که اگر آن‌ها خود را به شما برسانند، به راحتی با چند ضربه می‌توانند سطح سلامت شما را تا مرز نابودی ببرند و از آنجایی که اجازه ندارید از هیچ آیتم بازیایی سطح سلامت استفاده کنید، تحت هیچ شرایطی نگذارید به شما نزدیک شوند.

یک نکه مهم دیگر، همیشه نگاهی به مینی مپ خود داشته باشید تا مورفیس‌هایی که از جناح‌های مختلف به شما حمله می‌کنند را شناسایی کرده و سریع اقدام به کشتن آن‌ها بکنید. چیدمان تونل‌ها به آن‌ها این امکان را می‌دهد که به راحتی پشت سر آن‌ها قرار بگیرند و زمانی که اصلا انتظار ندارید، به شما حمله کنند. اگر یکی از مورفیس‌ها را مشاهده کردید که با سرعت از کنار شما به طرف دیگر غار حرکت می‌کند، بدانید که درصورت نکشتن آن، عواقب بدی سر شما خواهد آمد. در این صورت، به عقب برگردید و سریع ترتیب او را بدهید. اگر از همه جناح به سمت شما فشار آوردند، به بالای تونل عقب نشینی کنید تا بتوانید تمرکز خود را فقط به سمت روی به رو معطوف کنید.

برخلاف بزرگی بی اندازه غار، تنها حدود 20 تا 25 نفر از مورفیس‌ها در آن قرار دارند. همان طور که می‌دانید باید 15 نفر را هدشات کنید پس تا جایی که ممکن است سر آن‌ها را هدف قرار دهید.

هنگامی که غار را از وجود مورفیس‌ها پاک سازی کردید، در انتهای غار شخصی را می‌بینید که داخل قفس زندانی شده است. قبل از اینکه اجازه دهید که این دختر نزدیک شما شود، ابتدا باید با انتخاب دیالوگ‌های آرام کننده او را کاملا آرام کنید، سپس در قفس را باز کنید.

 • مدال طلایی: در عرض 2 دقیقه Meredith را به مادرش تحویل دهید.

برای کامل کردن آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت باید در عرض 2 دقیقه مردیث را به مادرش تحویل دهید پس سینماتیکی که در آن دختر را نجات می‌دهید را اسکیپ کنید. در بیرون از غار، سوار اسب شده و او را پشت خود سوار کنید، سپس چهار نعل به سمت شهر آنزبرگ بتازید.

هنگامی که به شهر آنزبرگ رسیدید، اسب را در ناحیه زرد رنگ مشخص شده نگه دارید و سینماتیک پایانی را نیز اسکیپ کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت That’s Murfee Country رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Icarus and Friends آغاز خواهد شد.


ماموریت Icarus and Friends

ماموریت Icarus and Friends شصت و هفتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Icarus and Friends به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Fleeting Joy را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: سادی آدلر (Sadie Adler)
 • ماموریت در فصل: پنج یا شش
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Icarus and Friends

 • در تمام طول سفر بالون را در ارتفاع مناسب نگه دارید.
 • از روی بالون 5 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Saint Denis, Lemoyne

با سادی صحبت کنید

به داخل بار بروید و با سادی درباره اتفاقاتی که اخیرا رخ داده‌اند صحبت کنید. سپس او را به بیرون بار دنبال کرده، سوار اسب‌هایتان شوید و از میان شهر سنت دنیس عبور کنید. در میان راه سادی از نقشه‌های خود برای آزاد کردن جان از زندان می‌گوید.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

با استفاده از یک بالون هوای گرم، شما قصد انجام برخی از شناسایی هوایی بالای جزیره‌ای که جان در آن نگهداری می‌شود را خواهید داشت. البته خود سادی همراه شما نمی‌آید پس تنها شما و آقای بولارد به اکتشافی هوایی خواهید رفت.

 • مدال طلایی: در تمام طول سفر بالون را در ارتفاع مناسب نگه دارید.

نگاهی بسیار نزدیک به آیکون Ascend گوشه پایین سمت راست نمایشگر خود داشته باشید.

هنگامی که دکمه :r2: / :rt: را نگه دارید، متوجه خواهید شد که یک دایره سفید رنگ از جهت موافق عقربه‌ها ساعت شروع به پر شدن می‌کند (تصویر بالا را مشاهده کنید، متوجه منظورم خواهید شد). همچنین در سمت چپ آیکون ناحیه سبز رنگی را مشاهده می‌کنید که در وسط این ناحیه یک خط قرمز رنگ کشیده شده است. خط زرد رنگ، ارتفاع مورد نظری است که شما باید بالون را تا آخر سفر در آن نگه دارید تا این لازمه کسب مدال طلایی کامل شود. موقعیت این خط ممکن است در تغییر جهت باد تغییر کند پس نگاهی نزدیک به خط زرد رنگ داشته باشید تا درصورتی که موقعیت آن تغییر کرد، شما هم تنظیمات مورد نیاز را اعمال کنید. برای بهترین نتایج سعی کنید ارتفاع خود را در وسط آن نگه دارید تا تغییرات ناگهانی شما را زیاد تحت‌تاثیر قرار ندهند. تنها کاری که تا پایان سفر باید انجام دهید این است که در صورت نیاز دکمه مربوط به آیکون را آزاد کنید یا نگه دارید.

هنگامی که به بالای زمین‌های زندان رسیدید، کنترل بالون را به آقای بولارد می‌سپارید تا خودتان با استفاده از دوربین به دنبال جان بگردید. او در مزرعه کنار طویله بزرگ قرمز رنگ با عده‌های دیگر از افراد، زنجیر شده مشغول به کار است.

وقتی با موفقیت او را شناسایی کردید، نگهبانان بالاخره متوجه بالون عظیمی خواهند شد که بالای سرشان پرواز می‌کند و سپس شروع به تیراندازی به سمت شما می‌کنند. ارتفاع بالون را به ناحیه سبز رنگ تغییر دهید و از آن ناحیه دور شوید.

همان طور که پرواز می‌کنید، آقای بولارد با دوربین تک چشمی خود آنزبرگ و سادی را مشاهده می‌کند که توسط اعضای O’Driscoll تحت تعقیب هستند.

 • مدال طلایی: از روی بالون 5 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید

با در نظر گرفتن درحال جریان بودن بالون، فاصله زیاد شما با دشمن، ساکن نبودن هدف، کامل کردن با حداقل 70 درصد دقتی و داشتن 5 هدشات برای کسب مدال زلایی این ماموریت، استفاده از دِد آی به شدت توصیه می‌شود. شما حداقل پنج نفر را باید هنگامی که روی بالون هستید، هدشات کنید.

اگر دستانی پایدار و تک تیرانداز همراه با نوار کاملا پر دِد آی را در اختیار داشته باشید، به راحتی می‌توانید در ابتدای کار سه یا چهار نفر را هدشات کنید. از آن جایی که درصد دقتی شما نباید از 70 درصد پایین‌تر رود، قبل از اینکه بخواهید ماشه را بکشید از به هدف اصابت کردن گلوله‌هایتان اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید که این ماموریت محدودیت زمانی برای شما در نظر نگرفته است پس عجله‌ای در کار نیست و شلیک‌های خود را دقیق و حساب شده به سمت هدف انجام دهید.

با کشتن O’Driscollهای تعقیب کننده، تعداد بیشتری به صحنه اضافه می‌شوند تا شما این فرصت را داشته باشید که هدشات‌ها را خود را کامل کنید. فقط درصد دقتی خود را بالا نگه دارید و بدون نگرانی دیگر ماموریت را به پیش ببرید.

هنگامی که به برج آب کنار ریل قطار نزدیک می‌شوید، به آقای بولارد شلیک می‌شود و شما باید بالون را تنهایی هدایت کنید.

به دکمه مربوط به آیکون Ascend ضربه بزنید تا ارتفاع آن را در ناحیه سبز رنگ نگه دارید، سپس بالون در ارتفاع مناسبی قرار می‌گیرد.

در ارتفاع مناسب بالون را نگه دارید تا بالاخره سادی طناب بالون را می‌گیرد و به شما می‌گوید که او را به بالا بکشید. سلسله دکمه‌هایی که در سمت پایین راست روی نمایشگر ظاهر می‌شود را دنبال کنید تا سادی را به داخل سبد بالون بیاورید.

متاسفانه برای مدت زمان بسیاری در هوا باقی نخواهید ماند و روی ساحل یکی از رودخانه‌ها سقوط خواهید کرد.

اعضای O’Driscoll از سمت دیگر رودخانه به سمت شما هجوم می‌آورند. در حالی که از رودخانه به سمت شما عبور می‌کنند، آن‌ها آسیب پذیر می‌شوند تا راحت‌تر بتوانید اعضای O’Driscoll را از بین ببرید. دیگر لازم نیست که نگران هدشات کردن اعضای O’Driscoll باشید اما فراموش نکنید که درصد دقتی شما باید بالای 70 درصد باشد. وقتی که اعضای O’Driscoll دارند از آب عبور می‌کنند، وارد دِد آی شوید و شروع به کشتن آن‌ها بکنید.

در وسط درگیری، سادی متوجه می‌شود که دشمنان بیشتری از پشت شما دارند نزدیک می‌شوند. در پشت سنگ کاور کنید و دومین موج دشمنان را از بین ببرید. در این لحظه پیشنهاد می‌کنم که از هفت تیر یا یکی از اسلحه‌های رپیتر استفاده کنید تا ضریب شلیک‌های خود را بالا نگه دارید و درصد دقتی شما به حداکثر برسد. در این میان استفاده از دِد آی را فراموش نکنید.

تعداد بیشتری از طریق جنگل به طرف شما شلیک می‌کنند. در همین حال که دارید به سمت جلو حرکت می‌کنید، دشمنان را از بین ببرید. اگر زیاد معطل کنید، سادی بدون شما شروع به پیش روی و کشتن اعضای O’Driscoll می‌کند.

هنگامی که مبارزه بالاخره تمام شد، سادی را پیدا کنید و صحبت‌هایی باهم رد و بدل کنید. سپس سینماتیک پایانی را مشاهده کنید و منتظر بمانید تا ماموریت بعدی سادی برای نجات جان شروع شود. ماموریت شما فعلا به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Icarus and Friends رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Visiting Hours آغاز خواهد شد.


ماموریت Visiting Hours

ماموریت Icarus and Friends شصت و هشتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Icarus and Friends به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت Icarus and Friends و That’s Murfee Country را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: سادی آدلر (Sadie Adler)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Icarus and Friends

 • از روی برج با تک تیرانداز هر دو محافظ زندان را هدشات کنید.
 • در عرض 2 دقیقه و 45 ثانیه به کنار قایق فرار کنید.
 • ماموریت را در عرض 9 دقیقه کامل کنید.
 • ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Lannahechee River, Lemoyne

با سادی صحبت کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 9 دقیقه کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

ماننده همیشه در این نوع ماموریت‌ها که فاکتور اصلی زمان است، سینماتیک آغازین را اسکیپ کنید. هنگامی که با سادی در کنار اسلکه ملاقات می‌کنید، به آخرای جر و بحث او با آبیگیل را که چرا او به ماموریت نجات جان نمی‌آید می‌رسید. سپس شما قایق را هل داده، سوار آن می‌شوید و به سمت جزیره زندان حرکت می‌کنید.

پارو زدن به سمت مسیر مشخص شده روی نقشه را شروع کنید. هنگامی که به مقصد رسدید، سینماتیکی دیگری پخش می‌شود که باید آن را نیز اسکیپ کنید (همان طور که اطلاع دارید، شما باید درعرض 9 دقیقه ماموریت نجات جان را کامل کنید به همین خاطر زمانی برای نگاه کردن سینماتیک‌ها ندارید).

کراوچ کنید و سادی را به برج نگهبانی دنبال کنید.

از نردبال بالا بروید و اولین نگهبان را مخفیانه با چاقو بکشید.

 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.

سپس دوربین خود را در بیاورید و به سمت جنوب، جایی که گروهی از زندانیان به زنجیر بسته شده روی زمین‌های کناری انبار قرمز رنگ بزرگ مشغول کار کردن هستند، نگاه کنید.

بعد از اینکه دو نگهبان را کنار زندانی‌ها مشاهده کردید، سادی به شما می‌گوید که هر دو نگهبان را بکشید. خب، تک تیرانداز خود را مجهز کرده، وارد حالت دِد آی شوید، سر هر دو نگهبان را هدف قرار دهید و ماشه را بکشید تا یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت را کسب کنید.

 • مدال طلایی: از روی برج با تک تیرانداز هر دو محافظ زندان را هدشات کنید.

سپس از بالای برج به سمت پایین بپرید و با تمام سرعت به سمت زندانیان به زنجیر بسته شده حرکت کنید.

هنگامی که به زندانیان نزدیک شدید، سینماتیک دیگری پخش می‌شود که باید آن را نیز اسکیپ کنید. ظاهرا دوست ما، جان مارتسون امروز جزء زندانیان به زنجیر بسته شده نبوده است، وقت آن رسیده که از نقشه بی استفاده کنیم.

نگهبانی که گروگان گرفته‌اید را در سریع‌ترین زمان ممکن به جلوی درب ورودی ببرید. در امتداد راه، سادی هر نگهبانی که رو به روی می‌شوید را خلع سلاح می‌کند.

برخی‌ها که زبان خوش حالی نمی‌شوند را دردناک‌تر از بقیه خلع سلاح می‌کند.

بعد از اینکه با سپر انسانی خود به دروازه نزدیک شدید، چند تا از نگهبان‌ها را می‌بینید که از بالا ورودی را محافظت می‌کنند. سپس چهارمین سینماتیک این ماموریت پخش می‌شود که باید آن را اسکیپ کنید.

آرتور معامله‌ای پشینهاد می‌دهد که در ازای نگهبانی که او اسیر کرده، از آن‌ها می‌خواهد جان مارتسون را آزاد کنند. چند لحظه بعد، نگهبان‌ها جان را به بیرون می‌آورند و او و سادی به سمت سنگر کنار پل فرار می‌کنند.

 • مدال طلایی: در عرض 2 دقیقه و 45 ثانیه به کنار قایق فرار کنید.

شما خود را در وسط مبارزه پیدا خواهید کرد و باید سریعا و قبل از اینکه سادی و جان از کاور خود خارج شوند، تهدیدات به وجود آماده را از بین ببرید. دوباره تک تیرانداز خود را بیرون بیاورید و نگهبان‌هایی که روی راهروی بالای ورودی هستند را از بین ببرید. از این پس نیازی نیست که حتما نگهبان‌ها را هدشات کنید اما اگر می‌خواهد تعداد هدشا‌ت‌های کلی خود در بازی را بیش از پیش کنید می‌توانید وارد دِد آی شده و به سر آن‌ها شلیک کنید اما این را نیز بدانید که زمان به سرعت درحال گذار است و شما باید سریع عمل کنید.

هنگامی که سادی و جان شروع به حرکت کردند، آن‌ها را دنبال کنید. کلید کار این است که تنها زمانی که واقعا لازم باشد کاور گیری کنید در غیر این صورت نباید وقت خود را تلف کنید. از آن جایی که نباید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را بازیابی می‌کند، استفاده کنید، مراقب باشید که از دریافت آسیب‌های بیش از حد جلوگیری کنید. از اینجا بعد، شما باید دائما در حال فرار کردن باشید وگرنه امکان ندارد در کمتر ار مدت زمان مشخص شده ماموریت را به اتمام برسانید. به محض اینکه از یک طرف پل به آن طرف رفتید، گروهی بزرگ از نگهبان‌ها پشت سر شما درحال تعقیب کردن‌تان هستند.

به جای اینکه پشت جعبه‌ها کاور کنید، کمی به عقب‌تر بدوید و پشت خانه آجری سنگر بگیرید. کاور کردن پشت خانه آجری باعث می‌شود تک تیراندازهایی که قبلا نکشته‌اید، نتوانند شما را در دیدرس خود برای شلیک کردن قرار دهند.

به محض اینکه احساس کردید که جای شما امن است، دست از شلیک کردن بردارید و به فرار کردن ادامه دهید. سپس در میان اهداف خود، باید نگهبان‌هایی که از جناح‌ها سوار بر اسب به شما نزدیک می‌شوند را در اولویت قرار دهید.

کاور بعدی شما پشت چند جعبه در انتهای زمین‌های کشت خواهد بود. برای چند ثانیه پشت جعبه‌ها کاور کنید، نگهبان‌هایی که تا به اینجل توانسته‌اند به دنبال شما بیایند را هدف قرار دهید و آن‌ها را از بین ببرید. سپس به محض اینکه جان و سادی شروع به حرکت کردن، شما هم با تمام سرعت بدوید.

هنگامی که به کنار قایق رسیدید، سینماتیک دیگری پخش می‌شود که باید آن را اسکیپ کنید.

درحالی که سادی پاروزنان شما و جان را به مکانی امن می‌برد، شما ایستاده با تک تیرانداز خود نگهبان‌هایی که شاید تا این لحظه باقی مانده باشند را از بین می‌برید. مراقب دشمنانی که از جلو و سمت چپ به شما نزدیک می‌شوند، باشید. احتمالا تا قبل از اینکه به مکانی امن می‌رسید، باید دست خود را به کشتن چهار یا پنج نفر دیگر خون آلود کنید. سینماتیک دیگری پخش می‌شود که در آن سفر شما به کمپ را مشاهده خواهید کرد. این سینماتیک را نیز اسکیپ کنید. هنگامی که به خشکی رسیدید، سوار اسب خود شده و سادی را به مقصد کمپ جدید خود در Beaver Hollow دنبال کنید. با اسکیپ کردن سینماتیک قبلی، سینماتیک پایانی نیز اسکیپ می‌شود.

جان آزاد شده و امن است و شما با سادی اوقات خوبی را روی دریاچه سپری کردید، در کل بخواهیم نتیجه بگیریم، ماموریت پرتنش و خوبی بود. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Visiting Hours رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Do Not Seek Absolution – I آغاز خواهد شد.


ماموریت Do Not Seek Absolution – I

ماموریت Do Not Seek Absolution – I شصت و نهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد.

ماموریت Do Not Seek Absolution – I چگونه در دسترس قرار می‌گیرد: این ماموریت پس از اینکه ماموریت A Fork in the Road را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد، اگر چه لازم است اشاره کنم که برای ظاهر شدن مارک این ماموریت روی نقشه، باید سطح هانر شما 4 از 8 باشد. این یعنی هنگامی که دی‌پد سمت پایین :down: را فشار می‌دهید، آیکون هانر شما باید نصف راه را به سمت راست طی کرده باشد. در فصل ششم، برای تمام کارهایی که می‌توانید در جهت افزایش سطح هانر انجام دهید، 50 درصد بیشتر از قبل هانر کسب خواهید کرد. در ادامه روش‌های افزایش سطح هانر و همچنین آکون آن را مشاهده خواهید کرد.

 • آزاد کردن ماهی‌هایی که صید کرده‌اید: ماهیگیری یکی از روش‌های عالی برای افزایش سطح هانر است که می‌توانید بارها و بارها از این روش استفاده کنید. برای این کار، ماهی را بگیرید و قبل از اینکه بمیرد و به جای اینکه آن را نگه دارید، ماهی را به درون آب پرتاب کنید. پس از پرت کردن ماهی به درون آب باید آیکون هانر در گوشه بالا سمت راست ظاهر شود.
 • کامل کردن ماموریت‌های باونتی هانت: گرفتن و تسلیم کردن افرادی که روی سر آن‌ها جایزه گذاشته شده، سطح هانر شما را افزایش می‌دهد. به شما توصیه می‌کنم که این ماموریت‌ها را برای فصل 6 نگه دارید زیرا شما در طی آن فصل 50 درصد بیشتر سطح هانر را کسب خواهید کرد. علاوه بر ماهیگیری، ماموریت‌های باونتی بهترین و مطمئن‌ترین راه برای ارتقا سطح هانر شما هستند، به خصوص که برای آماده‌ سازی ماموریت <<Do Not Seek Absolution>> فصل ششم به سطح هانر 4 از 8 نیاز است. یک توضیح کوتاه: ابتدا ماموریت باونتی را در اداره کلانتر یک شهر انتخاب کنید، به دنبال شخص هدف قرار گرفته شده بروید و او را دستگیر کنید، سپس آن شخص را تحویل مامور قانون مربوطه دهید.
 • ملاقات‌های احتمالی: شما به طور تصادفی نقطه‌های سفیدی را می‌بینید که هر چند وقت یک بار برروی مینی مپ ظاهر می‌شوند. این‌ها همان ملاقات‌های احتمالی یا به زبانی ساده‌تر، ملاقات‌های لحظه‌ای هستند. این ملاقات‌ها بسیار اتفاق نمی‌افتند و گاهی اوقات با انجام دادن این مقالات‌ها سطح هانر شما افزایش می‌یابد. ملاقات‌های احتمالی ممکن است مربوط به کمک به کسی که اسبش فرار کرده است، کمک به فرد زخمی، سوار کردن مسافر روی اسب‌تان تا خانه‌اش، دادن دارو به یک فرد بیمار، دادن نشانی به کسی که دنبال آدرس مکانی است، حتی در هنگامی که روی قطار هستید ممکن است با افرادی رو به رو شوید که به کمک نیاز دارند، باشد. این رویدادها می‌توانند هر زمان و در هر مکانی اتفاق بیافتند و بدانید که اتفاقات احتمالی بسیاری در بازی وجود دارد.
 • صندوق خیریه اردوگاه (Tithing Box): مبلغ بسیاری پول به صندوق خیریه اردوگاه اهدا کنید. تنها زمانی که آیکون هانر در سمت راست ظاهر شد، پول اهدا شده شما، سطح هانر را افزایش خواهد داد. برای مثال، من یک نوار طلا به ارزش 300 دلار به صندوق اردوگاه اهدا کردم و در ازای آن سطح هانر من افزایش یافته است. اما اشاره کنم که همیشه با اهدا کردن پول به صندوق اردوگاه، سطح هانر شما بالا نمی‌رود. بهترین روش توصیه شده این است که به طور مرتب کمک‌های مالی خود را داخل صندوق بیاندازید. می‌توانید روش دیگری را نیز امتحان کنید؛ ابتدا و قبل از اینکه به صندوق اردوگاه کمک اهدا کنید، بازی را به صورت دستی ذخیره کنید و سپس با اهدا کردن یک مرتبه مبلغ بسیاری پول یا اهدا کردن چند مرتبه مبلغ کمی پول تست کنید که سطح هانر شما در کدام حالت بیشتر افزایش می‌یابد. پس از اینکه راهکار را پیدا کردید، فایل ذخیره شده خود را دوباره بارگذاری کنید.
 • باونتی‌های خود را پرداخت کنید: با ماموران قانون دچار کشمکش شده‌اید؟ جای نگرانی نیست. تنها کافیست بدهی‌هایی که به جامعه بدهکار هستید را در اداره پست پرداخت کنید تا باونتی‌هایی که روی سر شما گذاشته‌اند را پاک کنید. پرداخت مبلغ درخواست شده باونتی‌ها، سطح هانر شما را افزایش خواهد داد. در طی برخی از ماموریت‌های داستانی، شما به طور خودکار باونتی‌هایی روی خودتان می‌گذارید یا اینکه با کشتن مردم یا درگیری با ماموران قانون می‌توانید به میل خودتان باونتی‌ها را روی خودتان قرار دهید. این باونتی‌ها را پرداخت و صاف کنید تا سطح هانر خود را ارتقا دهید.
 • تسلیم قانون مداران شوید: مرتکب جرم شده‌اید و ماموران قانون به دنبال شما هستند؟ هنگامی که ماموران از راه رسیدند، اسلحه خود را غلاف کنید و بدون خونریزی تسلیم شوید. چند شبی را پشت میله‌های زندان سپری کنید تا احتمال بالا رفتن سطح هانر شما افزایش یابد.
 • فعالیت‌های مربوط به اردوگاه خود را انجام دهید: هر چند وقت یک بار، اعضای گروه به سمت شما می‌آیند و درخواست کوچکی از چیزهایی که می‌خواهند به شما می‌دهند. انجام کارهایی که اعضای گروه‌تان به شما داده، سطح هانر شما را بالا خواهد برد. همچنین شانس شرکت در فعالیت‌های اردوگاه را نیز به دست خواهید آورد. این فعالیت‌ها ممکن است انجام مینی‌گیم با اعضای گروه یا سرقت از خانه‌ها (خانه‌های مزرعه‌ای) و کالسکه‌ها باشد. همیشه زمانی که در دسترس هستند، رویدادهای اردوگاه را انجام دهید. به مقاله لیست تروفی و اچیومنت‌های Red Dead Redemption 2 مراجعه و آموزش تروفی و اچیومنت <<Errand Boy>> را مطالعه کنید تا از ماهیت برخی از فعالیت‌های مربوطه آگاه شوید.
 • کشتن موش‌ها در شهر: این مورد بسیار تصادفی است اما گاها می‌توانید در شهرهای بازی موش‌ها رابکشید. این روش پنجاه پنجاه است و این طور نیست که همیشه با کشتن موش‌ها سطح هانر شما بالا رود.
 • بعد از داستان: پس از پایان داستان ماموریت‌های روزانه را انجام دهید تا سریع سطح هانر شما بالا رود. این سریع‌ترین راه برای کسب هانر است اما تنها پس از اتمام داستان بازی در دسترس خواهد بود.
 • ماموریت‌های اصلی: در صورتی که در برخی از ماموریت‌ها تصمیم‌های خاصی بگیرید، سطح هانر شما افزایش می‌یابد. این قابل اعتمادترین و سریع‌ترین راه برای افزایش هانر است اما فرصت‌های بسیار محدودی برای آن وجود دارد پس آن‌ها را از دست ندهید.
 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ایدث داونز (Edith Downes)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Do Not Seek Absolution – I

 • ماموریت را در عرض 1 دقیقه و 20 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Annesburg, New Hanover

آرچی را نجات دهید

شما ادیث داونز را در شهر معدنی آنزبرگ در جریان فصل ششم پیدا خواهید کرد. به محض اینکه سینماتیک آغازین شروع به پخش شدن کرد، آن را اسکیپ کنید.

واضح است که اقدامات آرتور زندگی او را نابود کرده‌ است و زیر سوال بردن انتخاب‌هایی که در لحظه می‌گیرید، سخت است. هنگامی که آرتور سعی می‌کند که برایش توضیح دهید، ادیپ از او رو برمی‌گرداند تا به آرتور نشان دهد که توضیحات او تنها از سر دورویی است. پسر ادیث در معدن بالای آنزبرگ مشغول به کارگری است و توسط سرکارگر معدل مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد. با وجود اینکه ادیث هیچ چیزی از آرتور نمی‌خواهد اما آرتور احساس می‌کند که باید طوری به او کمک کند.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 1 دقیقه و 20 ثانیه کامل کنید.

سریع بعد از اینکه سینماتیک را اسکیپ کردید، سوار اسب خود شده و با تمام سرعت به سمت معدل بتازید.

هنگامی که به معدن رسیدید، شما اجازه نخواهید داد که سرکارگر دوباره آرچی را مورد ضرب و شتم قرار دهد. سینماتیکی که پخش می‌‎شود را اسکیپ کنید.

بعد اینکه سینماتیک را اسکیپ کردید، خود را سریع بین مبارزه با سرکارگر و یکی دیگر از معدنچی‌ها پیدا خواهید کرد. برای پایان دادن سریع به مبارزه دو راه کلیدی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید.

اولین این است که برای خاتمه دادن به مبارزه تنها کافیست که سرکارگر را شکست دهید. روی سرکارگر تمرکز کنید و بین مبارزه مانور دهید چون او همیشه بین شما و معدن‌چی دیگر موقعیت خود را حفظ می‌کند. با مانور دادن از کناره‌های معدن‌چی خود را به سرکارگر برسانید.

دومین، برای پایان دادن به مبارزه به طور موثر شما نیاز دارید که تمرکز ضربات تنها روی صورت سرکارگر باشد. برای این کار، در کناره‌های سرکارگر مانور دهید و منتظر بمانید تا او شروع به مشت زدن می‌کند، سپس شما مشت‌های او را بلاک کنید و با کامبوهای سه و چهار ضربه‌ای به او حمله کنید. با یک یا دو کامبو می‌توانید در کمتر از 30 ثانیه او را شکست دهید.

سینماتیک پایانی را اسکیپ کنید که در آن آرتور مبلغ زیادی پول به آرچی می‌دهد و از او درخواست می‌کند که مادرش را بردارد و از آنزبرگ، یعنی گودال فاضلابی که توش زندگی می‌کنند تا جایی که می‌توانند دور شوند. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Do Not Seek Absolution – I رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Do Not Seek Absolution – II آغاز خواهد شد.


ماموریت Do Not Seek Absolution – II

ماموریت Do Not Seek Absolution – II هفتادمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد.

ماموریت Do Not Seek Absolution – II چگونه در دسترس قرار می‌گیرد: این ماموریت پس از اینکه ماموریت Do Not Seek Absolution – I را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد، اگر چه لازم است اشاره کنم که درست مانند ماموریت Do Not Seek Absolution – I، برای ظاهر شدن مارک این ماموریت روی نقشه نیز باید سطح هانر شما 4 از 8 باشد. این یعنی هنگامی که دی‌پد سمت پایین :down: را فشار می‌دهید، آیکون هانر شما باید نصف راه را به سمت راست طی کرده باشد (بعد از اینکه ماموریت Do Not Seek Absolution – I را به اتمام رساندید، کمی طول می‌کشد تا آیکون ماموریت Do Not Seek Absolution – II روی نقشه ظاهر شود. برای اینکه سریع دومین قسمت این ماموریت را آغاز کنید، به خارج از شهر بروید، کمپی برپا کنید و بخوابید تا زمان را به جلو ببرید. در این صورت آیکون آن روی نقشه ظاهر می‌شود). در فصل ششم، برای تمام کارهایی که می‌توانید در جهت افزایش سطح هانر انجام دهید، 50 درصد بیشتر از قبل هانر کسب خواهید کرد. در ادامه آکون هانر را مشاهده خواهید کرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ایدث داونز (Edith Downes) / آرچی دوانز (Archie Downes)
 • ماموریت در فصل: شش
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Do Not Seek Absolution – I

 • ماموریت را در عرض 1 دقیقه و 10 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Annesburg, New Hanover

ادیث را نجات دهید

سینماتیک آغازین را اسکیپ کنید. هرچند مارک روی نقشه به شما می‌گوید که ادیث داونز است اما در واقع پسر او، آرچی داونز است که در شهر آنزبرگ با او رو در رو خواهید شد. به نظر می‌رسد که ادیث از اینکه پسرش پول را از چه کسی گرفته راضی نیست و ترجیح می‌دهد که در خیابان‌ها آنزبرگ برای سیر کردن خود و پسرش تن فروشی کند. آرچی به شما می‌گوید که ادیث با چند معدن‌چی که ظاهری بدشکل داشته‌اند به بالای تپه‌ها رفته است. آرچی به استراحتگاه Willard اشاره می‌کند و حال، شما باید خود را به ادیث برسانید و زندگی او را نجات دهید.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 1 دقیقه و 10 ثانیه کامل کنید.

سریع سوار اسب خود شوید و به سمت شمال شرقی مسیر مشخص شده روی نقشه بتازید.

هنگامی که داخل ناحیه زرد رنگ مشخص شده قرار گرفتید، از دید عقابی خود برای پیدا کردن بوی اسبی که از سمت چپ پل راه آهن می‌آید استفاده کنید. بو را به سمت پایین راه آهن دنبال کنید.

اگر بوی اسب کم شد، دوباره دید عقابی را فعال کنید تا اندازه آن بزرگ‌تر شود. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از اسب خود پیاده نشوید و با تمام سرعت رد بو را دنبال کنید.

هنگامی که اسب مورد نظر را پیدا کردید، از اسب خود پیاده شده و ادیث را در ناحیه زرد رنگ پیدا کنید.

بعد از سینماتیک شما باید ادیث را متقاعد کنید که همراه شما به نزد پسرش برگردد. هر یک از گزینه‌ها را که انتخاب کنید او راضی می‌شود که همراه شما به آنزبرگ برگردد.

به نزد آرچی بازگردید و سینماتیک پایانی را مشاهده کنید. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Do Not Seek Absolution – II رد دد ریدمپشن 2 بود. در بخش بعدی آموزش Red Dead Redemption 2 از ماموریت Of Men and Angels I & II راهنما را آغاز خواهم کرد. امیدوارم از خواندن راهنمای این 10 ماموریت نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,