بخش چهاردهم از آموزش Red Dead Redemption 2 به سری دهم ماموریت‌های اصلی بازی اختصاص داده‌ایم. در این بخش به کامل کردن ده ماموریت دهم بازی یعنی ماموریت Fatherhood, for Beginners، ماموریت Old Habits، ماموریت Jim Milton Rides, Again، ماموریت Fatherhood, for Idiots، ماموریت Motherhood، ماموریت ?Home of the Gentry، ماموریت Gainful Employment، ماموریت Bare Knuckles Friendships، ماموریت Home Improvement for Beginners و ماموریت An Honest Day’s Labors می‌پردازیم.

ماموریت Fatherhood, for Beginners

ماموریت Fatherhood, for Beginners نود و یکمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Fatherhood, for Beginners به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Simple Pleasures را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: دیوید گودس (David Geddes)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش اول
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Fatherhood, for Beginners

 • در عرض 45 ثانیه Jeremiah را خسته و خالی از انرژی کنید.
 • یک بار به Jeremiah غذا دهید.
 • به Jack یاد بدهید بدون اینکه اسبش او را به زمین بیاندازد سواری کند.
 • مسابقه برگشت به مزرعه Pronghorn را برنده شوید.

محل شروع ماموریت: Pronghorn Ranch, West Elizabeth

با دیوید گودس صحبت کنید

آقای گودس از شما می‌خواهد که به پسرش دانکن سواری کردن را یاد بدهید و همچنین به همسرش کمک کنید که مادیان خود را به دنیا بیاورد. Abe را دنبال کنید تا او دانکن را به شما نشان می‌دهد. شما دانکن را درحالی که مشغول دست و پا زدن با Jeremiah که اسبی خودسر است، پیدا می‌کنید. به نظر می‌رسد که این اسب هنوز کامل رام نشده است.

با فشار دادن دکمه :l2: / :lt: روی اسب تمرکز کرده و با استفاده از دکمه :sq: / :x1: آن را آرام کنید.

به آرام کردن اسب ادامه دهید تا اینکه دکمه مربوط به آرام کردن، تبدیل می‌شود به نوازش کردن (دکمه مربوط به آرام کردن و همچنین نوازش کردن است). حال به نوازش کردن اسب ادامه دهید تا فعالیت دیگر که مربوط به سوار شدن اسب و راندن آن است، برای شما ظاهر شود.

 • مدال طلایی: در عرض 45 ثانیه Jeremiah را خسته و خالی از انرژی کنید.

سوار اسب دانکن شوید و از روی حصارهای دور و بر آغل به طور مداوم پرش کنید تا اینکه جان می‌گوید اسب دیگر مشکلی برای دانکن ایجاد نمی‌کند (به عبارتی است کاملا رام شده است). توجه داشته باشید که شما 45 ثانیه فرصت دارید تا آن‌قدر اسب را از روی حصارها عبور دهید تا جان دیالوگ اینکه “باید اسب را به دنکن برگردانید” به زبان می‌آورد.

 • مدال طلایی: یک بار به Jeremiah غذا دهید.

قبل از اینکه بخواهید اسب را تحویل دانکن دهید، دکمه :l1: / :lb: را نگه دارید تا منوی اینونتوری شما باز شود، حال به تب Horse بروید، فرمان :r-left: را نگه دارید یا غذا یا میوه‌ای که در اختیار دارید را هایلایت کنید، سپس دکمه :l1: / :lb: را رها کنید تا آن را به اسب دهید.

اسب را به دانکل تحویل دهید و چند دور اول او با اسب را تماشا کنید.

بعد از اینکه دانکن دور چهارم یا پنجم را با اسب طی کرد، خانم گودس به نزد شما می‌آید و می‌گوید که دنبال شما می‌گشته. خب، حال نوبت به بخش دوم ماموریت رسیده که اصلا در تخصص جان نیست ولی ناچار است.

خانم گودس به شما یاد می‌دهد که چگونه یک کره اسب را به دنیا بیاورید. فرمان :ls: را بچرخانید تا لرزش کنترلر به حداکثر می‌رسد، سپس :l-up: را فشار دهید تا وارد عمل شوید. در آخر خیلی سریع دکمه :x: / :a: را فشار دهید تا کره اسب به بیرون می‌آید.

اکنون به خانه خود برگردید تا با ابیگیل درباره جک صحبت کنید. ابیگیل از شما می‌خواد که جک را به بیرون ببرید و خیلی اتفاقی دانکل اسب کوتاه و کوچک قدیمی خود را به شما قرض داده تا جک بتواند سوار آن شود و به این طرف و آن طرف بتازد.

 • مدال طلایی: به Jack یاد بدهید بدون اینکه اسبش او را به زمین بیاندازد سواری کند.

بیرون خانه، سوار اسب خود شوید و به آرامی جک را دنبال کنید تا او سواری کردن را یاد بگیرد. دحالی که دارید به جک افزایش و کاهش سرعت اسب را یاد می‌دهید، با فشار دادن دکمه :l2: / :lt: می‌توانید روی جک تمرکز کرده و با ضربه زدن به دکمه :sq: / :x1: می‌توانید به جک بگویید که سریع‌تر حرکت کند و با ضربه زدن به دکمه :o: / :b: می‌توانید به او بگویید که سرعتش را کم کند. هرگز نگذارید که جک با تمام سرعت چهار نعل بتازد. اگر سرعت جک خیلی زیاد شود، اسب او را به زمین می‌اندازد.

هنگامی که به نهر رسیدید، بدانید که آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت درحال شروع شدن است.

 • مدال طلایی: مسابقه برگشت به مزرعه Pronghorn را برنده شوید.

از این لحظه به بعد، لازم نیست که نگران این باشید که جک از روی اسب به زمین می‌افتد. در این لحظه، فراموش کنید که جک پسر شما است و مسابقه بازگشت به مزرعه را برنده شوید (از آنجا که حس پدر بودن و مسئولیت‌هایی که در قبال جک دارید، شاهد با خود فکر کنید که ناسلامتی جک پسرم هست پس باید بزارم که اولین مسابقه اسب سواریش را برنده شود تا روحیه‌اش تحلیل نرود اما توجه داشته باشید که آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت با برنده شدن شما کامل می‌شود. البته نگران جک نباشید چونکه بسیار خوشحال است که توانسته بدون مشکل سواری را یاد بگیرید و در آخر مسابقه پدرش به او می‌گوید که در این مدت زمان کوتاه، سواری کردن جک خیلی بهتر شده است).

این پایان راهنمای ماموریت Fatherhood, for Beginners رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Old Habits آغاز خواهد شد.


ماموریت Old Habits

ماموریت Old Habits نود و دومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Old Habits به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت Farming, For Beginners و Fatherhood, for Beginners را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش اول
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Old Habits

 • بدون اینکه ضربه‌ای دریافت کنید Laramie را شکست دهید.
 • در عرض 25 ثانیه Laramie را شکست دهید.

محل شروع ماموریت: Pronghorn Ranch, West Elizabeth

علت آشوب را بررسی کنید

هنگامی که دو ماموریت Farming, For Beginners و Fatherhood, for Beginners را به اتمام رساندید این ماموریت بلافاصله با صدای شلیک گلوله در دوردست آغاز خواهد شد. علامتی که روی مینی مپ شما ظاهر می‌شود را دنبال کنید تا منبع شلیک را پیدا می‌کنید.

این طور که به نظر می‌رسد، پسران Laramie علت اصلی تیراندازی هستند. آن‌ها Abe بیچاره را مجبور به رقصیدن می‌کنند و وقتی که به محل حادثه می‌رسید ظاهر وحشت زده Abe بیانگر همه چیز است.

 • مدال طلایی: بدون اینکه ضربه‌ای دریافت کنید Laramie را شکست دهید.
 • مدال طلایی: در عرض 25 ثانیه Laramie را شکست دهید.

مثل روز روشن مشخص است که زبان خشونت تنها زبانی است که آن‌ها متوجه می‌شود. به همین دلیل در عرض چند ثانیه خود را در مبارزه مشت تو مشت با رهبر آن‌ها پیدا خواهید کرد. در این جا باید به دو لازمه توجه داشته باشید. ابتدا باید در عرض 25 ثانیه رهبر را شکست دهید و دوم اینکه در طول مبارزه نباید حتی یک ضربه هم به شما اصابت کند. سریع‌ترین و امن‌ترین راه برای شکست دادن رهبر این است که مشت‌های او را بلاک کرده سپس با کامبوی سه ضربه‌ای مشت‌های خود را وارد کنید. اگر به این روش عمل کنید، در کمتر از مدت زمان تعیین شده و بدون دریافت حتی یک ضربه می‌توانید رهبر قلدرها را شکست دهید و مدال طلایی این ماموریت را ازآن خود کنید.

هنگامی که او را به زمین زدید، مشت‌های خود را به او وارد کنید تا ابیگیل می‌آید و شما را از روی او برمی‌دارد. بدون اینکه تامل کند، ابیگیل به شما می‌گوید که اصلا از بابت دعوا کردن شما خوشحال نیست و بهتر از دست از قهرمان بازی بردارید.

این پایان راهنمای ماموریت Old Habits رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت ?Jim Milton Rides, Again آغاز خواهد شد.


ماموریت ?Jim Milton Rides, Again

ماموریت ?Jim Milton Rides, Again نود و سومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت ?Jim Milton Rides, Again به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Old Habits را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: دیود گودس (David Geddes)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش اول
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت ?Jim Milton Rides, Again

 • در حالی که با اسلحه کمری خود دوئل می‌کنید 10 نفر را بکشید.
 • 15 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Pronghorn Ranch, West Elizabeth

با دیوید گوس صحبت کنید

قبل از اینکه به خانه بروید، به طور خلاصه با دیوید گودس حرف بزنید. بعد از اینکه شیفت شما در شب فرا می‌رسد، شما توسط شلیک گلوله از خواب بیدار می‌شوید. هنگامی که با لباس خواب به بیرون رفتید، متوجه خواهید شد که مزرعه آتش گرفته و توسط دو نفر از Laramie به آقای دیکنز حمله شده است. تام دیکنز را می‌توانید کنار اصطبل‌ها پیدا کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

اگر از زاویه‌ای که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید به مبارزه نزدیک شوید، شما می‌توانید نوبتی با هر یک از افراد Laramie مبارزه کنید. توجه داشته باشید از آنجا که در طول این ماموریت نباید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد استفاده کنید، از زاویه‌ای که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید به آن‌ها نزدیک شوید. سریع‌ترین و امن‌ترین راه برای شکست دادن آن‌ها این است که مشت‌های هر یک را بلاک کرده سپس با کامبوی سه ضربه‌ای مشت‌های خود را وارد کنید. به مبارزه کردن ادامه دهید تا هر دو بی‌حال روی زمین بیافتند.

آقای گودس به طرف شما می‌آید و می‌گوید که افراد Laramie پس از اینکه یکی از دستیاران مرزعه را کشتند با گله گاوها فرار کردند. او به کمک شما نیاز دارد تا گاو‌ها را به مزرعه برگردانید. در این لحظه او به شما می‌گوید که دست از تظاهر کردن بردارید و می‌داند که شما یک مزرعه‌دار ساده نیستید (درست هم می‌گوید چون هرچی باشه شما یکی از افراد سابق گروه ون در لیند هستید و در کشتن و پس گرفتن چیزها مهارت خاصی دارید).

جان مارستون خود را آماده می‌کند و با چند نفر به سوی مزرعه Hanging Dog چهار نعل می‌تازد. در طول مسیر اسلحه کمری خود و اسلحه اصلی را از منوی اسلحه انتخاب کنید تا به محض رسیدن دست به کار شوید.

مسیر مشخص شده روی نقشه را دنبال کنید و در ناحیه زرد رنگ مارک شده از اسب خود پیاده شوید.

در این وضعیت، افرادی که همراه شما هستند از جناح‌های مختلف به مزرعه نزدیک می‌شوند و شما در این حال از فاصله دور با سر و صدا کردن حواس دشمن را پرت می‌کنید. زیاد از حد به مزرعه نزدیک نشوید در غیر این صورت به طور خودکار وارد مبارزه خواهید شد. در این ماموریت مبارزه اجتناب ناپذیر است اما آخرین چیزی که نیاز دارید این است که در فضای باز به سمت شما شلیک نشود.

 • مدال طلایی: در حالی که با اسلحه کمری خود دوئل می‌کنید 10 نفر را بکشید.
 • مدال طلایی: 15 هدشات داشته باشید.

حال باید به سه چیز توجه داشته باشید؛ اولی این است که درحالی که دارید با اسلحه کمری خود دوئل می‌کنید، 10 نفر را بکشید. دومین نکته، در این ماموریت یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی آن هدشات کردن 15 دشمن است. از آنجا که با حدود 20 نفر طرف هستید، به راحتی می‌توانید از بین آن‌ها 15 نفر را هدشات کنید. برای راحتی کار از دِد آی برای کامل کردن هدشات‌ها بهره بگیرید. سومین چیزی که باید مراقب آن باشید، نباید اجازه دهید که گلوله‌های زیادی به شما اصابت کند چون تا آخر این ماموریت حق ندارید که از آیتم بازیابی سطح سلامت استفاده کنید. برای جلوگیری از آسیب‌های غیر ضروری پشت اجسام دور و بر کاور کنید و در موقعیت مناسب سر خود را بالا بیاورید و دشمنان را از بین ببرید. به خاطر داشته باشید که محدودیت زمانی برای این ماموریت در نظر گرفته نشده پس نیازی به این نیست که عجله کنید. هنگامی که تمام دشمنان را از بین بردید، وارد طویله شوید تا رهبر را پیدا کنید.

بعد از اینکه یک دل سیر او را کتک زدید، او همچنان به صحبت‌های زشتش ادامه می‌دهد. برای احساس راحتی بیشتر و خلاص شدن از دست غر زدن‌های این شخص دهن لق، وارد دِد آی شوید، سر او را هدف قرار بگیرید و ماشه را بکشید تا او را به دیار باقی بفرستید. حال سوار اسب خود شوید و به خانه برگردید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت ?Jim Milton Rides, Again رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Fatherhood, for Idiots آغاز خواهد شد.


ماموریت Fatherhood, for Idiots

ماموریت Fatherhood, for Idiots نود و چهارمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Fatherhood, for Idiots به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Old Habits را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ابیگیل رابرتز (Abigail Roberts)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش اول
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Fatherhood, for Idiots

 • با قابلیت دِد آی سه دشمن را بکشید.
 • پس از رویارویی، در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه به مزرعه Pronghorn برگردید.

محل شروع ماموریت: Pronghorn Ranch, West Elizabeth

با ابیگیل صحبت کنید

درحالی که دارید با ابیگیل جر و بحث می‌کنید، تام به وسط حرف‌های شما می‌پرد و به‌تان می‌گوید که آقای گودس از شما می‌خواهد که به شهر استرابری بروید و چند نامه را به مزرعه برگردانید. سوار واگن شوید، مسیر مشخص شده روی نقشه را دنبال کنید تا به اداره پست استرابری می‌رسید.

کارمند اداره درحالی که مشغول پیدا کردن نامه است، فامیلی شما که مارستون است را به زبان می‌آورد. در همین حال شخصی آن را می‌شوند که البته از شنیدن آن خوشحال نیست و اینجاست که دردسر شروع می‌شود.

در بین راه شما متوجه ردپاهی می‌شوید و در آن لحظه خواهید یافت که تو دردستر افتاده‌اید. خیال‌تان را راحت کنم که مهم نیست با چه سرعتی حرکت کنید، در هر صورت فردی که دنبال شما است را نمی‌توانید گم کنید.

خلاصه بگویم که اوضاع از این هم بدتر می‌شود. دو نفر دیگر به تعقیب کنندگان شما اضافه می‌شوند.

در کنار درختی که به زمین خورده، شما به جک می‌گویید که گاری را نگه دارد تا با افرادی که دنبال شما هستند رو در رو شوید. اگر در این لحظه نوار دِد آی شما کاملا پر نیست، از فرصت استفاده کنید و یکی از تونیک‌های افزایش نوار دِد آی را مصرف کنید. خنثی کردن موقعیت و اینکه بخواهید بدون درگیری به قضیه خاتمه دهید، بی‌فایده است. وقت خود را صرف حرف زدن نکنید و سریع وارد عمل شوید.

 • مدال طلایی: با قابلیت دِد آی سه دشمن را بکشید.

در این لحظه به لازمه مدال طلایی که از شما می‌خواهد هر سه نفر را با دِد آی بکشید توجه کنید. کار شما آسان است، وارد دِد آی شوید، هر سه دشمن را هدف قرار دهید و ماشه را بکشید. بعد از اینکه هر سه را کشتید سریع به سمت گاری برگردید، سوار شوید و به سمت مزرعه حرکت کنید. سینماتیک این بخش را اسکیپ کنید.

 • مدال طلایی: پس از رویارویی، در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه به مزرعه Pronghorn برگردید.

حال شما برای کسب مدال طلایی این ماموریت باید آخرین لازمه آن را کامل کنید. شما باید در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه به مزرعه برگردید. با تمام سرعت گاری را به طرف مزرعه هدایت کنید و از پیچی که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید به سمت چپ تغییر مسیر دهید تا مسافتی از مسیر باقی مانده است را کوتاه کرده باشید.

حال مستقیم و با تمام سرعتی که می‌توانید، به سمت مزرعه حرکت کنید تا در کمتر از مدت زمان تعیین شده به مزرعه برسید و مدال طلایی این ماموریت را ازآن خود کنید.

این پایان راهنمای ماموریت Fatherhood, for Idiots رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Motherhood آغاز خواهد شد.


ماموریت Motherhood

ماموریت Motherhood نود و پنجمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Motherhood به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت Fatherhood, for Idiots و ?Jim Milton Rides, Again را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: نامشخص
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش اول
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Motherhood

 • ماموریت را در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Pronghorn Ranch, West Elizabeth

تلگراف را بخوانید

از آنجا که ماموریت وابسته به زمان است، تمام سینماتیک‌های آن را اسکیپ کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

Abe شما را در جریان می‌گذارد که تلگرافی از سوی سادی آدلر برای شما ارسال شده است. به خانه خود بروید تا نامه را بخوانید. در نامه آمده که سادی می‌خواهد با شما در سالن والنتاین ملاقات کند تا مبلغ خوبی به شما بدهد (حال دقیق برای چه سادی می‌خواهد به شما پول بدهد، فعلا مشخص نیست). هنگامی که به خانه برگشتید، متوجه خواهید شد که ابیگیل جک را برداشته و از خانه رفته است. سپس گفت و گوی کوتاهی با تام دیکنز خواهید داشت و بعد آن به کار مزرعه‌ای خود بازخواهید گشت.

سه کار روی نقشه مارک می‌شوند که باید هر یک را انجام دهید. این کار سینماتیک متشکل از عکس های بهم پیوسته را به تصویر می‌کشد که در آن ماه‌ها شما مشغول کار و یادگیری کارهای مزرعه هستید.

بالاخره، به سمت خانه حرکت کنید تا با دیوید گودس صحبت کنید. او به طوری ضمانت شما را می‌کند تا بتوانید وام بگیرید و آن قطعه زمینی که ابیگیل برای مدت‌هاست درخواست آن را می‌کند، خریداری کنید. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Motherhood رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت ?Home of the Gentry آغاز خواهد شد.


ماموریت ?Home of the Gentry

ماموریت ?Home of the Gentry نود و ششمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت ?Home of the Gentry به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Motherhood را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنسل آترتون (Ansel Atherton)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش اول
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت ?Home of the Gentry

 • ماموریت را در عرض 2 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Pronghorn Ranch, West Elizabeth

با آنسل آترتون صحبت کنید

خوشبختانه آنسل آترتون به حرف‌های پسر عمویش باور دارد در غیر این صورت هرگز وام را نمی‌توانستید بگیرید و اگر وامی در کار نباشد، مطمئنا خریداری کردن Beecher’s Hope هم امکان پذیر نبود.

البته قبل از اینکه کارای اداری‌اش را انجام بدید، ابتدا باید به Beecher’s Hope بروید و افرادی که در آن جا چمباتمه زندن را به بیرون پرت کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 2 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

تنها کاری که باید بکنید این است که به آن‌ها 10 دلار بدهید تا آن جا را ترک کنند. بسیار سریع و بدون درگیری. کات سینی که در آن درحال امضا کردن اسناد هستید را اسکیپ کنید.

بیرون بانک با آنکل رو به رو می‌شوید. به Beecher’s Hope بازگردید و سینماتیک پایانی را اسکیپ کنید. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت ?Home of the Gentry رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Gainful Employment آغاز خواهد شد.


ماموریت Gainful Employment

ماموریت Gainful Employment نود و هفتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Gainful Employment به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Motherhood را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنسل آترتون (Ansel Atherton)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش اول یا بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Gainful Employment

 • بعد از اینکه به شهر استرابری رسیدید، در عرض 30 ثانیه باونتی را شناسایی و پیدا کنید.
 • پس از اینکه سوار اسب‌تان شدید، در عرض 1 دقیقه و 15 ثانیه فرد باونتی را گرفته و دست و پاهایش را ببندید.

محل شروع ماموریت: Valentine, West Elizabeth

با سادی آدلر صحبت کنید

بعد از گذشت این همه مدت به والنتاین برگشتید تا با دوست قدیمی خود سادی آدلر خوش و بشی داشته باشید. با او به میخانه بروید تا نوشیدنی باهم میل کنید و درباره انتخاب شغل مکمل صحبت‌هایی رد و بدل کنید. سپس با سادی به شهر استرابری بروید تا باونتی که او دنبالش است را پیدا کنید. فرد تحت تعقیب به اسم Nathan Kirk شناخته می‌شود.

 • مدال طلایی: بعد از اینکه به شهر استرابری رسیدید، در عرض 30 ثانیه باونتی را شناسایی و پیدا کنید.

همان طور که می‌دانید بعد از اینکه به شهر استرابری رسیدید، باید در عرض 30 ثانیه فرد تحت تعقیب را شناسایی و پیدا کنید تا یکی از لازمه‌های کسب مدال زلایی این ماموریت کامل شود. سریع وارد Welcome Center شوید و اتاق شماره سه را با لگد باز کنید. در این لحظه مشاهده می‌کنید که Nathan Kirk از روی بالکن به پایین پرش می‌کند.

از روی نرده به سمت چپ و به روی اسب‌تان پرش کنید.

 • مدال طلایی: پس از اینکه سوار اسب‌تان شدید، در عرض 1 دقیقه و 15 ثانیه فرد باونتی را گرفته و دست و پاهایش را ببندید.

با تمام سرعت چهار نعل به دنبال او بروید و لسوی خود را آماده به کار کنید. او را دنبال کنید و در مسیر راه از میانبر‌های موجود استفاده کنید تا فاصله خود را با او کم کنید. هنگامی که او به جهت راست، به سمت سادی تغییر مسیر می‌دهد، شما به مسیر خود در جاده به سمت جلو ادامه دهید تا کمی بعد به مقدار قابل توجهی به Nathan Kirk نزدیک شده باشید. به محض اینکه در فاصله مناسبی از او قرار گرفتید، با لسوی خود او را به دام بیاندازید.

البته یک راه‌ حل بسیار ساده‌تر و کمی ملایم‌تر برای توقف Nathan Kirk وجود دارد…

بیایید فرض کنیم که من همچین چیزی نگفته‌ام و شما این نصیحت را از من نشنیده‌اید. بعد از اینکه با لسو او را گیر انداختید، به وی نزدیک شده و دست و پاهایش را ببندید. او را بردارید و روی پشت اسب سادی بگذارید. سادی پاداشی که برای تحویل دادن این شخص دریافت می‌کند را با شما نصف می‌کند. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Gainful Employment رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Bare Knuckles Friendships آغاز خواهد شد.


ماموریت Bare Knuckles Friendships

ماموریت Bare Knuckles Friendships نود و هشتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Bare Knuckles Friendships به صورت خودکار، هنگامی که دو ماموریت Gainful Employment و ?Home of the Gentry را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنکل (Uncle)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Bare Knuckles Friendships

 • بعد از اینکه به شهر سنت دنیس رسیدید، در عرض 1 دقیقه و 50 ثانیه Charles را پیدا کنید.
 • در عرض 10 ثانیه تمام افراد Guido Martelli را بکشید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با آنکل صحبت کنید

آنکل از جایی شنیده که چارلز زنده است و گویی در شهر سنت دنیس زندگی می‌کند. سینماتیکی بخش می‌شود که در آن شما و آنکل سوار قطار می‌شوید و به سوی سنت دنیس حرکت می‌کنید.

هنگامی که به سنت دنیس رسیدید درحالی که سعی می‌کنید از آنکل عقب نمانید، اسب خود را صدا بزنید. به محض اینکه توانستید آزادانه حرکت کنید، سوار اسب خود شوید و چهار نعل به سمت سالن سنت دنیس بتازید. وارد سالن شوید و از متصدی بار درباره چارلز بپرسید.

او شما را به یک ناحیه مشت زنی در شمال هدایت می‌کند. سوار اسب خود شده و در آن جا به آنکل ملحق شوید. به محض اینکه وارد ناحیه شدید با چارلز رو به رو خواهید شد.

ظاهرا چارلز برای سیر کردن شکم خود مشغول مبارزه‌های مشت زنی در این ناحیه بوده است. حال برای آخرین بار قرار است مبارزه کند پس برای کمی پول به جیب زدن روی او شرط بندی کنید. جان هم برای اینکه از سرمایه خود دفاع کند و مطمئن شود که شرط را می‌برد، با گفتن اینکه “فرض کن این مایکا است که داری باهاش مبارزه می‌کنی”، روحیه چارلز را بالا می‌برد. البته صحبت‌های جان بسیار تاثیر گذار هم هستند و چارلز مبارزه را برنده می‌شود.

بعد از مبارزه چارلز را به کنار اسلکه دنبال کنید تا بند و بساطش را جمع کند. هنگامی که به اسکله می‌رسید چهار نفر از افراد Guido Martelli را مشاهده می‌کنید که منتظر چارلز هستند.

 • مدال طلایی: در عرض 10 ثانیه تمام افراد Guido Martelli را بکشید.

توجه داشته باشید که تنها 10 ثانیه فرصت دارید تا هر چهار نفر Guido Martelli را بکشید و آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت را کامل کنید. به محض اینکه کنترل جان را در دست گرفتید، سریع وارد دِد آی شوید، سر هر چهار نفر را هدف قرار دهید و ماشه را بکشید تا در کمتر از مدت زمان تعیین شده هر چهار نفر را کشته و مدال طلایی را ازآن خود کنید.

در ناحیه مشخص شده سوار گاری شوید و در طول راه مراقب خود باشید تا که چارلز شما را به یک جای امن می‌برد. ماموریت شما به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت Bare Knuckles Friendships رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Home Improvement for Beginners آغاز خواهد شد.


 

ماموریت Home Improvement for Beginners نود و نُهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Home Improvement for Beginners به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Bare Knuckle Friendships را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: آنکل (Uncle)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Home Improvement for Beginners

 • ماموریت را در عرض 18 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Beecher’s Hope, West Elizabeth

با آنکل صحبت کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 18 ثانیه کامل کنید.

سینماتیک آغازین را اسکیپ کنید. در سینماتیک آنکل به جان می‌گوید خانه‌ای درست کن که انسان بتواند قدم داخل آن بگذارد و به همین ترتیب او را متقاعد می‌کند که کلبه کنونی که در آن زندگی می‌کند را درهم شکسته و از نو یک خانه مناسب بسازد.

توجه: برای عده‌ای از بازیکنان پیش آمده که با اسکیپ کردن کات سین‌ها، علی رغم اینکه در کمتر از مدت زمان مشخص شده کلبه را ویران کرده‌اند اما مدال طلایی این ماموریت برای‌شان باز نشده است. اگر در اولین تلاش همین مشکل برای شما کاربران وینفون هم پیش آمد، کات‌ سین‌ها را اسکیپ نکنید و ببینید آیا مدال طلایی این ماموریت را دریافت خواهید کرد یا خیر.

برای اینکه کلبه را با خاک یکسان کنید تنها 18 ثانیه زمان دارید. فرمان :l-down: را به سمت پایین نگه دارید و به طور مداوم به دکمه :x: / :a: ضربه بزنید تا در کمتر از مدت زمان تعیین شده کلبه را ویران کنید و مدال طلایی آن را به راحتی به دست آورید.

ماموریت به همین سادگی تمام شد. بدون شک آسان‌ترین و سریع‌ترین مدال طلایی این بازی متعلق به این ماموریت است.

این پایان راهنمای ماموریت Home Improvement for Beginners رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت An Honest Day’s Labors آغاز خواهد شد.


ماموریت An Honest Day’s Labors

ماموریت An Honest Day’s Labors صدُمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت An Honest Day’s Labors به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Bare Knuckle Friendships را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: سادی آدلر (Sadie Adler)
 • ماموریت در فصل: Epilogue — بخش دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت An Honest Day’s Labors

 • در حالی که با اسب خود فرار می‌کنید تمام افراد Langton را بکشید.
 • پس از انتخاب روش نزدیک شدن خود، در عرض 5 دقیقه با Shane Finley فرار کنید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Blackwater, West Elizabeth

با سادی صحبت کنید

با سادی در سالن شهر بلک واتر ملاقات کنید تا جزئیات دومین کار مکمل خود که مربوط به یک باونتی دیگر است را بشنوید. به نظر می‌رسد که این بار سادی توانسته فرد تحت تعقیب را دستگیر کند اما در بین راه یک شکارچی جایزه‌بگیر دیگر باونتی او را دزدیده است. فرد تحت تعقیب به اسم Shane Finley شناخته می‌شود. سادی از شما می‌خواهد که با همکاری هم باونتی را از دست شکارچی جایزه‌بگیر بستانید.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

سادی را به Hennigan’s Stead دنبال کنید تا در در بالای پرتگاه‌های Armadillo با دوربین خود موقعیت را بسنجد.

درحالی که شما هم با دوربین یا رایفل دورین‌دار خود درحالی بررسی مناطق هستید، Langton و افرادش را مشاهده می‌کنید که چهار نعل به سمت Pike’s Basin می‌تازند. سوار اسب خود شوید و سادی را در بالای دیوارهای دره دنبال کنید.

هنگامی که به لبه دره رسیدید، سادی از اسب خود پیاده می‌شود تا با دوربین خود وضعیت را بررسی کند.

زمانی که او از شما سوال می‌کند که چطور می‌خواهید وضعیت را به پیش ببرید، گزینه “شلیک به باند = Shoot the Gang” را انتخاب کنید. زیرا به محض اینکه یکی از گزینه‌ها را انتخاب کردید، شما تنها 5 دقیقه زمان دارید تا Shane Finley را از دست شکارچی‌های جایزه‌بگیر بقاپید و فرار کنید. از دِد آی استفاده کنید تا در اولین تلاش دشمنان اصلی را از بین ببرید. بهترین اهداف، تک تیراندازهایی هستند که بر روی صخره و مسیر به سمت پایین دره گشت زنی می‌کنند بنابراین آن‌ها را در اولویت خود قرار دهید.

 • مدال طلایی: پس از انتخاب روش نزدیک شدن خود، در عرض 5 دقیقه با Shane Finley فرار کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.

در طول ماموریت باید مدام درحال حرکت باشید و تنها زمانی که چاره‌ی دیگری نداشتید، متوقف کنید. توجه داشته باشید که یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت این است که نباید از هیچ آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر می‌گذارد استفاده کنید، از طرف دیگر پس از انتخاب روش نزدیک شدن خود، در عرض 5 دقیقه باید با Shane Finley فرار کنید پس هم باید سریع باشید و هم محتاط. این را هم فراموش نکنید که درصد دقتی شلیک‌هایتان نباید از 70 درصد پایین‌تر رود، از این رو شلیک‌های خود را دقیق و حساب شده انجام دهید.

به محض اینکه فرد تحت تعقیب را پس گرفتید و روی پشت اسب خود گذاشتید، می‌توانید به کشتن دشمنانی که باقی مانده‌اند بپردازید.

هنگامی که شما دشمنان را بر روی زمین دره و اطراف آن را از بین بردید، تعدادی از دشمنان سوار بر اسب از روی صخره و ورودی دره به سمت شما نزدیک خواهند شد.

هنگامی که همه سواران و دشمنان در حوالی اردوگاه کشته شدند، سادی را به ورودی دره دنبال کنید. در این میان اطمینان حاصل کنید که زود زود مینی مپ خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که حتی یک نفر از افراد Langton را زنده باقی نگذاشته باشید. حال محدودیت زمانی شما را اذیت نمی‌کند پس عجله نکنید و اجازه ندهید که کسی زنده قسر در رود.

 • مدال طلایی: در حالی که با اسب خود فرار می‌کنید تمام افراد Langton را بکشید.

سادی را به مقصد بلک واتر دنبال کنید تا باونتی را به زندان بیاندازید و پاداش آن را دریافت کنید.

این پایان راهنمای ماموریت An Honest Day’s Labors رد دد ریدمپشن 2 بود. در بخش بعدی آموزش Red Dead Redemption 2 از ماموریت The Tool Box راهنما را آغاز خواهم کرد. امیدوارم از خواندن راهنمای این 10 ماموریت نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,