بخش هفتم از آموزش Red Dead Redemption 2 به سری سوم ماموریت‌های اصلی بازی اختصاص داده شده است. در این بخش به کامل کردن ده ماموریت سوم بازی یعنی ماموریت Good, Honest, Snake Oil، ماموریت The Sheep and the Goats، ماموریت An American Pastoral Scene، ماموریت A Strange Kindness، ماموریت Further Questions of Female Suffrage، ماموریت The New South، ماموریت American Distillation، ماموریت The Course of True Love – II، ماموریت The Course of True Love – III و ماموریت An Honest Mistake می‌پردازیم.

ماموریت Good, Honest, Snake Oil

ماموریت Good, Honest, Snake Oil بیست و یکمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Good, Honest, Snake Oil به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Polite Society, Valentine Style را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: کلانتر والنتاین
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Good, Honest, Snake Oil

 • از سقوط Benedict Albright از صخره جلوگیری کنید.
 • در عرض 1 دقیقه و 15 ثانیه Allbright را بگیرید و دست و پایایش را ببندید.
 • در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه Allbright را به نزد کلانتر برگردانید.

محل شروع ماموریت: Valentine, New Hanover

با کلانتر صحبت کنید

برای اولین باری که خودتان به تنهایی وارد شهر والنتاین می‌شوید، آیکون تازه‌ای روی نقشه ظاهر می‌شود که مربوط به شکار باونتی است. پس از اینکه به والنتاین رفتید وارد اداره کلانتر شوید تا به شما این فرصت داده شود که در ازای دستگیر کردن و برگرداندن یک فراری، مقداری پول به جیب بزنید.

مجرم فاسد بندیکت اُلبرایت است که به فروش روغنی که خودش به آن “روغن معجزه” می‌گوید، متهم شده است. هر شخصی که این روغن را از این مجرم خریداری کرده و آن را مصرف کرده است، به بیماری دچار شده بنابراین کلانتر از شما درخواست می‌کند که به عنوان یک شکارچی جایزه‌بگیر این جنایتکار را به پشت میله‌های زندان بازگردانید.

باونتی از شما می‌خواهد که او را زنده تحویل ماموران قانون دهید به همین خاطر باید مراقب باشید که چطور او را دستگیر می‌کنید. نباید از هیچ سلاح یا روش مرگباری برای دستگیر کردن این مجرم استفاده کنید.

بندیکت اُلبرایت را بگیرید

شما بندیکت اُلبرایت را تا شمال رهگیری خواهید کرد و او را در اردوگاهی که به روی رودخانه Dakota بنا کرده، پیدا کنید. در این حالت مخفیانه به پیش رفتن لازم نخواهد بود پس هنگامی که او را مشاهده مردید، با وی رو در رو شوید تا درگیری آغاز شود.

در ابتدای صحبت شما با بندیکت، او هویت اصلی خود را پنهان می‌کند و به شما می‌گوید که او اُلبرایت نیست. اما پس از اینکه شما او را متقاعد می‌کنید که به درمان او برای مادر بیمار‌تان نیاز دارید، طمع جلوی چشمان بندیکت را می‌گیرد و هویت اصلی خودش را لو می‌دهد. پس از اینکه به او گفتید که برای درمان به نزد او نیامده‌اید و در اصل می‌‎خواهید او را تحویل ماموران قانون دهید، وی شروع به ترسیدن می‌کند و کم کم از شما فاصله می‌گیرد تا اینکه از لبه پرتگاه آویزان می‌شود.

 • مدال طلایی: از سقوط Benedict Albright از صخره جلوگیری کنید.

آرتور بالا سریعا او را به بالا بکشد تا یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت را کامل کند.

بعد از اینکه جان بندیکت را نجات دادید، او متوجه می‌شود که شما هنوز مصمم هستید که او را تحویل قانون دهید و اینکه شما مجبور هستید او را زنده تحویل دهید. بنابراین از آن جایی که گزینه دیگری برایش باقی نمانده، این بار تصمیم می‌گیرد که با میل خودش به درون آن شیرجه بزند.

حال شما باید سوار بر اسب خود او را تا رودخانه دنبال کنید. در مسیر سمت چپ رودخانه برای رسیدن به او حرکت کنید.

هنگامی که جاده دو طرفه می‌شود (یک طرف به سمت رودخانه و یک طرف چپ)، از رودخانه به سمت دیگر آن عبور کنید و از جاده به سمت چپ در امتداد مسیر رودخانه حرکت خود را ادامه دهید.

در این مسیر دو مرتبه جاده منشعب می‌شود اما شما مسیری که رودخانه را دنبال می‌کند، انتخاب کنید.

بعد از اینکه بندیکت از میان چند جریان سریع رودخانه عبور کرد، به قسمت آهسته‌تر رودخانه کشیده می‌شود، جایی که بالاخره شما می‌توانید به او برسید. حال از لسوی خود برای کشیدن او به ساحل استفاده کنید.

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 15 ثانیه Allbright را بگیرید و دست و پایایش را ببندید.

بعد از اینکه با طناب او را گرفتید و به ساحل آوردید، سریع دست و پاهایش را ببندید.

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه Allbright را به نزد کلانتر برگردانید.

به محض اینکه دست و پاهایش را با طناب بستید، او را روی پشت اسب گذاشته و سریعا به نزد کلانتر شهر والنتاین ببرید. توجه داشته باشید که شما باید در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه مسافت رودخانه تا والنتاین را طی کرده و او را تحویل کلانتر دهید تا آخرین لازمه دریافت مدال طلایی این ماموریت اعمال شود.

هنگامی که وارد شهر والنتاین شدید، بندیکت را روی دوش خود گذاشته و به داخل اداره کلانتر ببرید.

کلانتر به شما اجازه می‌دهد که او را در داخل سلول روی زمین بگذارید. حال تنها کاری که برای کامل کردن ماموریت باقی مانده، این است که به نزد کلانتر بروید و پاداش خود را دریافت کنید.

این پایان راهنمای ماموریت Good, Honest, Snake Oil رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Sheep and the Goats آغاز خواهد شد.


ماموریت The Sheep and the Goats

ماموریت The Sheep and the Goats بیست و دومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Sheep and the Goats به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Pouring Forth Oil – IV را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: جان مارستون (John Marston)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Sheep and the Goats

 • تمام گله گوسفندان را در یک خط به سمت شهر والنتاین جمع کنید.
 • 25 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Valentine, New Hanover

با جان صحبت کنید

جان نقشه‌ای دارد و نقشه او این است که یک گله گوسفند را که به حراج گذاشته شده است، به سرقت ببرد. شما به پول بیشتری نیاز دارید و جان فکر می‌کند که دزدیدن گله‌ای از گوسفندان می‌تواند روش سریع و آسانی برای به دست آوردن مبلغ زیادی پول باشد. قبل از اینکه بخواهید ماموریت را آغاز کنید، جان به شما می‌گوید که چیزی است که ابتدا باید آن را در اسلحه فروشی خریداری کنید. او از شما می‌خواهد یک رایفل تک تیرانداز را نزد اسلحه فروشی خریداری کنید.

قیمت رایفل تک تیرانداز مناسب است و همراه داشتن یکی از این رایفل‌ها کارهای پیش روی آرتور را خیلی آسان‌تر از قبل می‌کند بنابراین نگران پولی که برای اسلحه هزینه می‌کنید نباشید و آن را خریداری کنید. سپس جان را در خارج شهر ملاقات کنید.

جان را تا محل کمین دنبال کنید. در آن جا جان و آرتور گفتگوهایی پر از روایت‌های عموم یا تفسیری از وقایع و شرایطی را که الگوی یا ساختار را برای باورهای مردم فراهم می‌کند و به تجربیات آنها معنا می‌دهد، تقدیم شما کنند.

بعد از گفت و گوهای این دو شخص، جان گله‌داران را با دوربین مشاهده می‌کند و از شما می‌خواهد که با شلیک کردن یک گلوله به نزدیک گله‌داران، آن‌ها را بترسانید.

اولین شلیک دو تا از گله‌دارها را فراری می‌دهد و یکی را باقی می‌گذارد. گلوله دیگری در نزدیکی او به زمین بزنید تا او هم پا به فرار بگذارد (سعی کنید گلوله را به زیر پای گله‌داری که باقی مانده بزنید تا سریعا فرار کند).

گوسفندان را دورهم گرد آورید

ترساندن و فراری دادن گله‌داران جواب داد اما ظاهرا گوسفندان نیز با صدای شلیک گلوله وحشت زده شده و پراکنده شده‌اند. سوار اسب خود شوید و گوسفندان را گرد هم آورید.

راه حل کلیدی برای گرد هم آوردن گوسفندها این است که به گوسفندان از جهت مخالف نزدیک شوید تا آن‌ها در جهت مخالف شما حرکت کنند. برای مثال گوسفندان به سمت چپ در حرکت‌اند اما شما می‌خواهید به سمت راست بروند، در این صورت شما باید از سمت مخالف یعنی چپ به آن‌ها نزدیک شوید تا با بلاک کردن سمت چپ آن‌ها، به جهت مدنظر شما یعنی راست حرکت کنند. در حالی که آن‌ها را به پیش می‌رانید، در امتداد مسیر آن‌ها به عقب و جلو حرکت کنید تا آن‌ها همیشه به جلو بروند و به چپ یا راست تغییر مسیر ندهند.

گوسفندهایی که هنوز به گله محلق نشده‌اند، روی نقشه با مارک زرد رنگ مشخص شده‌اند و پس از اینکه آن‌ها را هم به مرکز گله بازگرداندید، مارک‌شان به خاکستری تبدیل می‌شود.

تمام گوسفندانی را که از گله جدا شده‌اند، جمع آوری کنید تا اینکه جان به شما می‌گوید که گله کامل است.

گله را هدایت کنید

در کل 15 گوسفند را در اختیار دارید که باید آن‌ها را به محل مورد نظر هدایت کنید. درست مانند قبل از همان تکنیک برای هدایت گوسفندان استفاده کنید؛ گوسفندان به سمت چپ در حرکت‌اند اما شما می‌خواهید به سمت راست بروند، در این صورت شما باید از سمت مخالف یعنی چپ به آن‌ها نزدیک شوید تا با بلاک کردن سمت چپ آن‌ها، به جهت مدنظر شما یعنی راست حرکت کنند. در حالی که آن‌ها را به پیش می‌رانید، در امتداد مسیر آن‌ها به عقب و جلو حرکت کنید تا آن‌ها همیشه به جلو بروند و به چپ یا راست تغییر مسیر ندهند. همچنین می‌تواند سر آن‌ها فریاد بکشید تا سریع‌تر حرکت کنند. شلیک کردن به هوا هم یکی دیگر از گزینه‌های موجود برای سرعت دادن به حرکت گوسفندها است اما احتمال اینکه دوباره از هم پراکنده شوند را بیشتر می‌کند.

 • مدال طلایی: تمام گله گوسفندان را در یک خط به سمت شهر والنتاین جمع کنید.

اگر در طول مسیر پیش رو به والنتاین یکی از گوسفندها از گله جدا شد، سریعا آن را به داخل گله بازگردانید.

خوشبختانه به محض اینکه به والنتاین نزدیک شدید، گله بدون اینکه از هم پراکنده شود، مستقیم به سمت محل حراج حرکت می‌کند. همچنین در لحظه‌ای که گله از روی ریل قطار عبور می‌کند، قطاری از آن مکان عبور نمی‌کند تا بخواهد گوسفندها را از هم جدا کند.

آرتور و جان یک معامله مشکوک و مخفیانه با یکی از دلال‌های حراجی انجام می‌دهند که دلال در ازای به حراج بردن گوسفندها، رشوه بسیار معقولی از جان و آرتور درخواست می‌کند.

اما آرتور از این معامله راضی نیست و چند شوخی به سبک خودش را به حساب مارستون به زبان می‌آورد (جان را به سبک خودش مسخره می‌کند).

جان و آرتور به سالن Keane شهر والنتاین می‌روند تا با داچ و استرواس ملاقات کنند. بعد از اینکه به نزد داچ و استرواس رفتید، داچ، به منظور محافظت از سرمایه گذاری‌شان، جان و استراوس را به محل حراجی می‌فرستد تا ببینند حراج در چه مرحله‌ای است. در همین حال داچ و آرتور هم به چند دور نوشیدن که خیلی وقته بهش نیاز ندارند، اقدام می‌کنند.

درست قبل از اینکه بخواهید اوقات خوش خود را شروع کنید، دردسر شروع می‌شود.

تصویر پایین را که مشاهده می‌کنید، با خودتان می‌گوید: “اوضاع خوب نیست”.

تصویر پایین‌تر را که نگاه می‌کنید، این بار با خودتان می‌گویید: “اوضاع خوب نیست که هیچ، بلکه اوضاع از قبل هم بدتر شده است”.

 • مدال طلایی: 25 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

نقشه آرتور برای خلاص شدن از این مخمصه و نجات دادن جان و استراوس این است که داچ توجه دشمنان را به خود جلب کند و آرتور در فرصت مناسب حمله کند. در این وضعیت شما وارد حالت کشیدن سریع اسلحه‌تان می‌شوند بنابراین آرام، آرام دکمه R2/RT را فشار دهید تا اندازه دِد آی پر شود. به محض اینکه اندازه دِد آی پر شد، دکمه R2/RT را کامل فشار دهید تا اسلحه را کشیده و استراوس و جان را نجات دهید.

لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت نسبت به لازمه‌های ماموریت‌های قبلی کمی چالش برانگیزتر است؛ ابتدا فراموش نکنید که باید به سر 25 نفر شلیک کنید (به عبارتی 25 هدشات داشته باشید)، پس از همان ابتدای کار سر دشمنان را هدف قرار دهید. دوما شما باید ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی به اتمام برسانید، پس به دقت روی اعضای بدن هدف نشانه گرفته و سپس اقدام به شلیک کنید. سوما شما نباید در طول این ماموریت از هیچ آیتمی استفاده کنید که سطح سلامت شما را پر می‌کند و از آن جایی که به 25 هدشات نیاز دارید، باید سریعا روش دو مرحله‌ای کاور گیری و بیرون آمدن از کاور و شلیک به سر را انجام دهید تا هم هدشات‌های مورد نیاز کامل شوند و هم نیازی به استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت نداشته باشید.

در لحظه‌ای که چندین دشمن در مجاورت شما قرار دارند، از دِد آی برای گرفتن حداکثر هدشات‌ها استفاده کنید، چون می‌دانید که در حالت دِد آی زمان آهسته می‌شود و این فرصت را به شما می‌دهد که سر دشمنان را نشانه گرفته و سپس با خارج شدن از این حالت، در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ها را با یک گلوله به سر، به اون دنیا بفرستید. این کار هم دقت شما را کاهش نمی‌دهد و هم احتمال اینکه توسط دشمنان آسیب ببینید را محدود می‌کند.

بعد از اینکه پنج تفنگ‌دار جلوی خود را به قتل رساندید، تعداد دیگری از سمت عرب، از پایین جاده اصلی به سمت شما می‌آیند. اطمینان حاصل کنید که پشت اجسام کاور گیری کنید و در فرصت مناسب از کاور بیرون آمده و تا جایی که می‌توانید هدشات‌های باقی مانده را کم کنید.

سریعا دشمنانی که از سمت غرب می‌آیند را به قتل برسانید چونکه تفنگ‌داران بیشتری از سمت جنوب به سمت شما حمله‌ور می‌شوند.

اگر فرصت را پیدا کردید، از جاده به سمت شمال بروید تا بتوانید از اصابت گلوله‌های تفنگ‌دارانی که از جنوب می‌آیند، جلوگیری کنید و از فاصله کمی دورتر آن‌ها را یکی یکی به قتل برسانید. در این وضعیت به استراوس شلیک می‌شود و به زمین می‌افتد. حال شما باید از جان و داچ محافظت کنید و به دشمنان شلیک کنید تا این دو نفر فرصت این را پیدا کنند که استراوس را سوار گاری کرده و به پایین خیابان هل دهند.

حال به پشت گاری بروید و درحالی که دشمنان روی جاده و پیاده روهای راست و چپ را می‌کشید، از آن به عنوان یک کاور متحرک استفاده کنید.

در این میان مراقب تیراندازهای روی بالکن سالن Smithfield و هتل Saints باشید و در اولین فرصت آن‌ها را بکشید.

هر وقت که فرصت کردید، از دِد آی برای اجتناب از اصابت گلوله‌ها و آسان‌تر کردن کار خود استفاده کنید.

در آخر جاده، داچ و جان به سمت اسب‌ها فرار می‌کند و شما باید استراوس را روی شانه‌های خود حمل کنید. قبل از اینکه بخواهید استراوس را حمل کنید، تک تیرانداز روی بام اصطبل و همچنین چهار نفری را که از شمال به سمت شما می‌آیند، از بین ببرید.

به محض اینکه آن‌ها را کشتید، استراوس را حمل کنید و به سمت اسب‌ها فرار کنید. جان، استراوس را روی اسب خود حمل می‌کند درحالی که داچ از آن‌ها محافظت می‌کند.

در این لحظه شما فرصت دارید تا هدشات‌های باقی مانده را به صفر برسانید. نگران نباشید چونکه به اندازه کافی فرصت دارید تا این لازمه کسب مدال طلایی را کامل کنید.

تا صبح هم بخواهید می‌توانید دشمنان را بکشید اما پیشنهاد می‌کنم که هر زمان 25 نفر را هدشات کردید، سوار است خود شده و در هر مسیری که صلاح دانستید پا به فرار بگذارید. زمانی که از محدوده قرمز رنگ جستجو خارج شدید، ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت The Sheep and the Goats رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت An American Pastoral Scene آغاز خواهد شد.


ماموریت An American Pastoral Scene

 

ماموریت An American Pastoral Scene بیست و سومین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت An American Pastoral Scene به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت ?Blessed are the Meek را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: مایکا (Micah)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت An American Pastoral Scene

 • هر یک از نگهبانان سوار بر اسب را که از واگن محافظت می‌کنند هدشات کنید.
 • با قابلیت دِد آی 10 نفر را بکشید.
 • ماموریت را در عرض 6 دقیقه کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Monto’s Rest, West Elizabeth

با مایکا صحبت کنید

مایکا به عنوان قدردانی از آرتور به خاطر اینکه او را در یکی از ماموریت‌های پیشین نجات داده بود، از آرتور می‌خواهد که در سرقت یک بانک متحرک شریک شود و هر مقداری را که توانستند به سرقت ببرند، نصف نصف بین همدیگر تقسیم کنند. ظاهرا هنگامی که مایکا در زندان بوده، از یکی از اعضای O’Driscolls که اونم زندانی بوده، شنیده که در یکی از مسیرها قرار است بانک متحرکی عبور کند و اعضای O’Driscolls قصد دارند آن را به سرقت ببرند. اما مایکا می‌خواهد پیش قدمی کند و پیش از اعضای این باند خلافکار، بانک را به سرقت ببرد.

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 6 دقیقه کامل کنید.

معطل هیچ چیزی نشوید و سریع شوار اسب خود شده و به مکان مورد نظر بروید، سپس منتظر بمانید. در این بین سینماتیکی پخش می‌شود که در آن مایکا به شما می‌گوید که چندی دیگر بانک متحرک از راه می‌رسد. توجه کنید که کل این ماموریت را باید در عرض 6 دقیقه به اتمام برسانید بنابراین سینماتیک را اسکیپ کنید.

به نگهبان‌ها حمله کرده و کالسکه را متوقف کنید

 • مدال طلایی: هر یک از نگهبانان سوار بر اسب را که از واگن محافظت می‌کنند هدشات کنید.
 • مدال طلایی: با قابلیت دِد آی 10 نفر را بکشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

در مجموع سه نگهبان سوار بر است از کالسکه مراقبت می‌کنند. در حالت دِد آی هر سه نگهبان را هدشات کنید تا اولین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت را کامل کرده و دومین لازمه را که از شما می‌خواهد در حالت دِد آی 10 نفر را بکشید، به هشت نفر کاهش دهید.

همچنین راننده کالسکه را هم هدشات کنید تا کالسکه متوقف شود.

زمانی که تمام نگهبانان و راننده را کشتید، مایکا روی صندلی راننده می‌نشیند و از شما هم می‌خواهد سریع سوار شوید.

درست زمانی که همه چیز خوب پیش می‌رفت، آرتور صحبت‌های مایکا را به یاد می‌آورد که گفته بود باند O’Driscolls نیز قصد دارند کالسکه‌ای را که در حال حاضر آرتور و مایکا سوار آن هستند، به سرقت ببرند.

بله، درست همان طور که فکر می‌کردید، اتفاق پایین برای آرتور و مایکا رخ می‌دهد.

حال با رسیدن اعضای O’Driscolls و خراب شدن وضعیت، شما فرصت دارید تا هشت نفر باقی مانده را در حالت دِد آی به قتل برسانید. نگران نباشید چونکه اعضای O’Driscolls بیش از هشت نفر از تمام جهات به سمت شما حمله‌ور می‌شوند. فقط به یاد داشته باشید که کاور گیری و پایین آوردن سر خود را فراموش نکنید چونکه آخرین لازمه کسب مدال طلایی این ماموریت استفاده نکردن از آیتم‌های بازیابی سطح سلامت است.

در وسط مبارزه، دسته‌ای دیگر از اعضای O’Driscolls سوار بر واگنی از سمت شرق ساحل رودخانه به شما حمله می‌کنند. در هر حالت موقعیت خود را در پشت اجسام محیطی حفظ کنید تا از دریافت آسیب‌های غیرضروری جلوگیری کنید.

زمانی که تمام اعضای O’Driscolls را از بین بردید، مایکا شما را صدا می‌زند تا تمام چیزهای گرانبهای کالسکه شکسته شده را لوت کنید. به جعبه قفل شده شلیک کنید تا قفل آن باز شده و پاداش خود را دریافت کنید. خب، ظاهرا کار کردن با مایکا ارزشش را داشت. در اینجا می‌گویم که ماموریت شما با موفقیت به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت An American Pastoral Scene رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A Strange Kindness آغاز خواهد شد.


ماموریت A Strange Kindness

ماموریت A Strange Kindness بیست و چهارمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Strange Kindness به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Sheep and the Goats را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: داچ (Dutch)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Strange Kindness

 • در عرضه 1 دقیقه و 40 ثانیه مرد اسیر را به نزد خانواده‌اش برگردانید.
 • 5 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Horseshoe Overlook, New Hanover

با داچ صحبت کنید

داچ فکر می‌کند که حال زمان آن فرارسیده که کمپ را به لوکیشن جدیدی نقل مکان کنیم. برای همین منظور او آرتور و چارلز را به جلو می‌فرستد تا ناحیه را از هر کس و چیزی خالی بکنند. با چارلز به سمت Dewberry Creek حرکت کنید و در آن جا در جستجوی ساکنان باشید.

ناحیه را بررسی کنید

خب، در ابتدا که همه چیز خوب به نظر می‌رسد.

بعدا چارلز جسدی پیدا می‌کند. جسد CSI Lemoyne را بررسی کنید.

به نظر می‌رسد که در فاصله کمی دورتر از جسد کمپی برپا شده است. بروید و کمپ را مورد بررسی قرار دهید.

در نگاه اول کمپ به نظر خالی میاد اما هیچ چیزی نمی‌تواند از دید عقابی شما پنهان باقی بماند. با دید عقابی خود محوطه کمپ را بررسی کنید.

در دید عقابی خود ردپایی را مشاهده خواهید کرد که به زیر یکی از واگن‌ها می‌رود.

جعبه‌های نزدیک واگن را برای پیدا کردن منبع ردپا جستجو کنید.

خب، چارلز اینجا چی داریم؟ آلمانی‌ها

در زیر واگن خانواده وحشت زده‌اید را پیدا خواهید کرد که چارلز با چاپلوسی و شیرین زبانی خود آن‌ها را به صلح دعوت کرده و از زیر واگن بیرون می‌کشد. ظاهرا آرتور کاملا با نوع زبان آن‌ها گیج شده و کلا دارد می‌زند به سیم آخر اما خوشبختانه دختر خانواده چند کلمه به زبان انگلیسی حرف می‌زند که از صحبت‌های او آرتور متوجه می‌شود که پدر خانواده را دزدیده‌اند.

صد البته که آرتور و چارلز داوطلبانه به این خانواده کمک می‌کنند تا مرد خانواده را به آغوش همسر و فرزندانش بازگردانند. اصلا دلیلی وجود ندارد که به آن‌ها کمک نکنند.

چارلز را دنبال کنید

چارلز ردپایی را دنبال می‌کند که دقیق به همان مسیری که دختر اشاره کرده بود، رفته است. برای سرعت بخشیدن به روند پیدا کردن هرچه سریع‌تر مرد دزدیده شده، از دید عقابی خود استفاده کنید.

ردپا را تا زمانی که به یک کمپ منتهی می‌شود، دنبال کنید. اگر مسیر را مستقیم دنبال کرده باشید، کمپ را جلو خود پیدا می‌کنید.

کمپ را برای پیدا کردن پدر آلمانی جستجو کنید. پدر آلمانی را درحالی که دست و پا بسته روی زمین است، پیدا می‌کنید. زمانی که شروع به باز کردن طناب دست و پاهای او می‌کنید، وی سعی می‌کند به زبان آلمانی چیزی به شما بگوید اما متاسفانه شما که زبان آلمانی بلند نیستید تا حرف‌های او را متوجه شوید (تصویر پایین را نگاه کنید).

از خود در مقابل مهاجمین دفاع کنید

 • مدال طلایی: 5 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

از ویژگی دِد آی برای داشتن حداقل 80 درصد درستی و گرفتن 5 هدشات استفاده کنید. به خاطر داشته باشید از آن جایی که نباید از هیچ آیتم بازیابی سطح سلامت استفاده کنید، کاور گیری را فراموش نکنید.

تعدادی از مهاجمان با پای پیاده از بین درختان به شما شلیک می‌کنند و کمی بعد، تعدادی روی اسب از سمت شمال به طرف شما می‌آیند. ابتدا تمام مهاجمان را بکشید و سپس پدر آلمانی را آزاد کنید.

مهاجر را به نزد خانواده‌اش بازگردانید

 •   مدال طلایی: در عرضه 1 دقیقه و 40 ثانیه مرد اسیر را به نزد خانواده‌اش برگردانید.

به جای اینکه از روی حصارها پرش کنید، از اطراف آن‌ها بروید تا سرعت و استقامت اسب‌تان را حفظ کنید. به سمت چک‌پوینت حرکت خود را ادامه دهید تا در آخر و در عرض 1 دقیقه و 40 ثانیه پدر آلمانی را به نزد خانواده‌اش بازگردانید. بعد از آن ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت A Strange Kindness رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Further Questions of Female Suffrage آغاز خواهد شد.


حال ماموریت Further Questions of Female Suffrage

ماموریت Further Questions of Female Suffrage بیست و پنجمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Further Questions of Female Suffrage به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A Strange Kindness را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: پیرسون (Pearson)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Further Questions of Female Suffrage

 • در کمتر از 1 دقیقه افراد Lemoyne Raiders را از خود دور کنید.
 • 5 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

بین درگیری پیرسون و سادی مداخله کنید

درحالی که در کمپ خود قدم می‌زنید، سادی و پیرسون را مشاهده خواهید کرد که هر لحظه ممکن است قاطی کنند و باهم درگیر شوند. به نزدیک بروید و دکمه :l2: / :lt: را روی سادی یا پیرسون نگه دارید و سپس کلید :sq: / :x1: فشار دهید تا از درگیری آن‌ها جلوگیری کنید.

ظاهرا سادی از اینکه مدام در کمپ مشغول کارهای زنانه است خسته شده و می‌خواهد کمی در فعالیت‌ها بیرون کمپ هم مشارکت داشته باشد. آرتور هم در این وسط چاره‌ای نمی‌بیند به جز اینکه سادی را به شهر ببرد. بنابراین آرتور تصمیم می‌گیرد که برای خریدن آذوقه مورد نیاز کمپ، سادی را همراه خود به شهر ببرد تا کمی به پاهای سادی فشار بیاورد و او را با حرف‌های خود سر عقب بیاورد که خانم جان، شما در این طبیعت وحش موظف هستید که فعالیت‌های داخل کمپ که مخصوص شما است را انجام دهی و کارهایی مانند شکار، دزدی و… را بر عهده مردان کمپ بسپاری.

با سادی سوار واگن شده و به سمت شهر روس حرکت کنید. در شهر واگن را در منطقه زرد مشخص شده پارک کنید.

سادی خود را طوری نشان می‌دهد که انگار تشنه به خون است و ظاهرا با خود فکر کرده که شما او را به سرقت از فروشگاه یا چیزی در همین مایه‌ها آورده‌اید.

البه آرتور بعد به او می‌گوید که جریان از چه قرار است و برای چی به شهر آمده‌اند.

به اداره پست بروید تا نامه پیرسون را ارسال کنید.

سپس به نزد واگن برگردید تا سادی را در لباس پشمی جدیدش ملاقات کنید.

سوار واگن شوید و به سمت کمپ حرکت کنید. در بین راه آرتور از سادی خواهش می‌کند که آشپز کمپ (پیرسون) را نکشد.

 

در بین مسیر ناگهان شما توسط یک سوارکار به طرز مشکوکی دوستانه صدا زده می‌شوید که ظاهرا به بار شما چشم بسته است.

آقای محترم به آرتور و سادی می‌گوید که برای عبور از شهر Lemoyne Raider باید مبلغی به این افراد هزینه کنند. ایجاست که شاعر می‌گوید: “به همین خیال باش دوست محترم”.

 • مدال طلایی: در کمتر از 1 دقیقه افراد Lemoyne Raiders را از خود دور کنید.
 • مدال طلایی: 5 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 85 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

نشانه گرفتن درحالی که روی یک واگن متحرک هستید، کمی سخت است بنابراین از دِد آی استفاده کنید تا هم به راحتی دشمنان را هدف قرار بدهید و هم از هدشات‌های درخواست شده کم کنید.

بعد از اینکه روی واگن متحرک دو سوارکار را از پیش روی خود برداشتید، واگن را نگه دارید و از آن پیاده شوید. حال وقت آن است که دشمنان باقی مانده را از بین ببرید. در میان توجه داشته باشید که اگر دو سوارکار قبلی را با هدشات کشته باشید، اکنون سه نفر دیگر را باید هدشات کنید اما فراموش نکنید که سادی نمی‌شیند تا شما بقیه افراد را یکی یکی به قتل برسانید. پس حال مسابقه “هرکی بیشتر بکشد، برنده است” بین شما و سادی آغاز می‌شود. کار شما از قبل هم چالش‌ برانگیزتر می‌شود؛ ابتدا باید هدشات‌های باقی مانده را قبل از اینکه سادی دشمنان را قتل عام کند، کامل کنید، در این میان نگذارید دقت و درستی شما از 85 درصد پایین‌تر رود و مدام کاور گیری کنید تا نیازی به استفاده از آیتم‌های بازیابی سطح سلامت نداشته باشید.

برای لازمه آخر، تا زمانی که تمام سوارکارها را در عرض یک دقیقه به قتل برسانید یا کاری کنید که آن‌ها عقب نشینی کنند، بدون مشکل مدال طلایی این ماموریت را کسب خواهید کرد.

اگر سوارکارها پا به فرار گذاشتن و هدشات‌های شما بیشتر پنج تا بود اما دقتی پایین‌تر از 85 درصد بود، این آخرین فرصت شماست که با شلیک به سر یا دیگر اعضای بدن چند سوار کار درحال فرار، دقت یا درستی ماموریت را به بالای 85 درصد برسانید.

حال تنها کار باقی مانده این است که واگن را به کمپ بازگردانده و آن را در نقطه زرد رنگ مشخص شده پارک کنید.

سینماتیک پایانی را مشاهده کنید تا در آخر آن ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Further Questions of Female Suffrage رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The New South آغاز خواهد شد.


ماموریت The New South

ماموریت The New South بیست و ششمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The New South به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A Strange Kindness را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: داچ (Dutch)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The New South

 • بدون دریافت ضربه‌ای Anders Anderson را شکست دهید.
 • در عرض 5 دقیقه و 30 ثانیه Anders Anderson را دستگیر و به زندان برگردانید.
 • با Dutch و Hosea یک ماهی را صید کنید.

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با داچ صحبت کنید

تنها کاری که برای شروع این ماموریت باید انجام دهید این است که در آغاز فصل سوم به نزد داچ بروید. او با شما قدم می‌زند و درباره اهداف‌هایش به روشی فلسفی شما را در جریان می‌گذارد.

برای اینکه ذهن شما از خشونت، دزدی، خلافکاری و کارهای بد دور شود و کمی هم در آرامش از طبیعت غرب لذت ببرید، داچ به شما پیشنهاد می‌کند که حسین را پیدا کنید تا هر سه تای شما به ماهیگیری بروید.

داچ را دنبال کرده و سپس با حسین ملاقات کنید تا هر سه تای شما سوار اسب شده و برای ماهیگیری از کمپ خارج شوید.

درحالی که در مسیر رفتن به ماهیگیری هستید، داچ اشاره می‌کند که نمی‌خواهد بعد از آنچه در والنتاین اتفاق افتاد، هیچ یک از اعضای باند در شهر کنونی مشکل ایجاد کند. این بدان معناست که در شهر رودس قادر نخواهید بود که از اسلحه و خشونت استفاده کنید. البته خود بازی هم اجازه این کار را به شما نمی‌دهد.

در امتداد مسیر با چند مامور قانون رو در رو خواهید شد که چند زندانی را درون قفس واگن خود به سمت اداره کلانتر می‌برند. خدا را شکر که هر سه تای شما شهروندانی قانونمند هستید. البته قبل از اینکه به ماموران قانون نزدیک شوید، داچ به شما هشدار می‌دهد و می‌گوید که خونسرد رفتار کنید.

مشکل جایی شروع می‌شود که شما و داچ، ترلونی را بین زندانیان پیدا می‌کنید. داچ سعی می‌کند که با حرف‌های قشنگ کلانتر را متقاعد سازد تا ترلونی را آزاد کند و در همین حال یکی دیگر از زندانی‌ها قفل در پشتی قفسه را باز می‌کند.

پسران اندرسون که بین زندانیان بودند، خود را از قفس رهایی می‌دهند و سواری قطاری که از آن جا عبور می‌کند، می‌شوند. داچ هم برای اینکه ترلونی را آزاد کند، به مامور قانون پیشنهاد دستگیری و بازگرداندن فراری‌ها را می‌دهد.

آرتور و معاون کلانتر یعنی Archibald به سمت قطار حرکت می‌کنند تا زندانیان را دستگیر کرده و بازگردانند.

 • مدال طلایی: در عرض 5 دقیقه و 30 ثانیه Anders Anderson را دستگیر و به زندان برگردانید.

فشاری روی شما نیست اما بدانید که 5 دقیقه و 30 ثانیه زمان زیادی محسوب نمی‌شود پس باید دست بجنبونید.

پسران اندرسون را دنبال کنید

سوار بر اسب خود با تمام سرعت به سمت زندانیان بتازید اما همان طور که معاون کلانتر به شما گوش زد می‌کند، نباید به آن‌ها شلیک کنید و بایستی آن‌ها را زنده دستگیر کرده و تحویل کلانتر بدهید.

یکی از پسران اندرسون از روی سقف قطار به پایین پرت می‌شود که البته شما تقصیری ندارید. “این یکی روی گردن من نیست. به هرحال، این طوری شر یکی از سر من کم می‌شود”.

هنگامی که قطار به ایستگاه بعدی می‌رسد شما این فرصت را دارید تا به آن برسید و کمی از قطار جلو بزنید.

همچنان به سمت جلو بتازید تا به واگن بدون سقف می‌رسید. حال به واگن تا جایی که می‌توانید نزدیک شوید و سپس با زدن دکمه :sq: /  :x2: به روی آن بپرید.

بعد از اینکه به روی واگن پریدید، توسط یکی از پسران اندرسون به زمین زده می‌شوید و باید خود را از دست او رهایی دهید.

برای اینکه خود را از زیر دستان او درآورید، باید او را از روی قطار پرتاب کنید. سپس بلند شوید و به مسیر خود ادامه کنید.

مابقی پسران اندرسون را به بالای سقف قطار دنبال کنید تا اینکه یکی از پسران برای مبارزه کردن با شما توقف می‌کند.

در حقیقت، انداختن پسران اندرسون از قطار، به عنوان “دستگیر کردن” آن‌ها محسوب می‌شود بنابراین با هر یک که رو در رو شدید، او را گرفته و به خارج قطار پرت کنید.

به جلو حرکت کنید تا با آخرین پسر که از قضا بزرگ جثه‌ترین هم است، رو در رو شوید.

 • مدال طلایی: بدون دریافت ضربه‌ای Anders Anderson را شکست دهید.

مبارزه با توجه به اینکه نباید در طول درگیری با اندرز اندرسون هیچ ضربه‌ای دریافت کنید، کمی مشکل‌تر از پسران دیگر اندرسون است. گارد خود را بالا بگیرید چونکه اندرز برخلاف پسران دیگر، یک چاقو در دست دارد. به موقع جاخالی بدهید و در فرصت مناسب ضربات مشت خود را وارد کنید تا هم آخرین پسر را دستگیر کرده و هم یکی دیگر از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت را کامل کرده باشید.

سه یا چهار تا ترکیب مشت و لگد قوی برای از پای درآوردن اندرز کافی خواهد بود. بعد از اینکه اندرز را ناک اوت کردید، او را روی شانه خود گذاشته و به خارج قطار حمل کنید.

اندرز اندرسون را روی پشت اسب خود گذاشته و با تمام سرعت به سمت اداره کلانتر بتازید. نگذارید حرف‌های معاون شما را معطل کند، در غیر این صورت غیرممکن است در عرض 5 دقیقه و 30 ثانیه ماموریت را کامل کنید. تحویل دادن اندرز به کلانتر، او را متقاعد می‌سازد که ترلونی را آزاد کند. همچنین حسن نیتی از طرف کلانتر محله به دست خواهید آورد.

بعد از اینکه ترلونی را آزاد کردید و از شما قدردانی کرد، راه شما از هم جدا می‌شود و با حسین و داچ از میان شهر رود عبور می‌کنید. در این میان، حسین و داچ از شما می‌پرسند که برنامه بعدی‌تان چیست و در آخر دوست دارید که هنوز به ماهیگیری بروید یا خیر. شما در جواب بگویید: بله

با داچ و حسین به ماهیگیری بروید

پس از اینکه جواب “بله” را دادید، داچ، حسین و شما سوار اسب‌تان می‌شوید و به سمت مکان ماهیگیری حرکت خواهید کرد. مکانی که تمام روز را سعی می‌کردید برای ماهیگیری در آرامش و خلوت به سر ببرید، اکنون درحال به وقوع پیوستن است.

بالاخره به ساحل، جایی که آرتور یک قایق پارویی را به اصطلاح خود “قرض می‌گیرد”، می‌رسید.

به نظر شما باونتی برای سرقت بزرگ قایق پارویی چه می‌تواند باشد؟

به کنار قایق بروید تا هر سه تای شما قایق را به درون آب هل داده و سپس سوار آن شوید. آرتور می‌گوید که “من پارو می‌زنم” و حسین شما را به سطح عمیق دریاچه هدایت می‌کند. به سمت مکانی که با رنگ زرد مشخص شده است پارو بزنید و در وسطه آن قایق را نگه دارید.

 • مدال طلایی: با Dutch و Hosea یک ماهی را صید کنید.

هیچ ترفند یا سختی یا محدودیت زمانی برای کامل کردن این لازمه وجود ندارد. حال زمان آن رسیده که از گفتگوی داچ، حسین، آرتور و در کنار آن ماهی گرفتن وسط دریاچه لذت ببرید.

هنگامی که خستگی شما رفع شد، قلاب ماهیگیری خود را به کنار گذاشته تا ماهیگیری هم در اینجا به اتمام رسد.

به سمت جنوب کمپ پارو بزنید تا قایقی که آرتور به اصطلاح خودش “قرض گرفته بود” را در اسکله کمپ پارک کنید. هنگامی که قایق را به اسلکه بستید، ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت The New South رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت American Distillation آغاز خواهد شد.


ماموریت American Distillation

ماموریت American Distillation بیست و هفتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت American Distillation به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The New South را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: داچ (Dutch)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت American Distillation

 • مسابقه بازگشت به اردوگاه را برنده شوید.
 • ماموریت را بدون اینکه آسیبی دریافت کنید کامل نمایید.
 • 10 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Rhodes, Lemoyne

با داچ صحبت کنید

داچ را درحالی که با رفیق جدیدش، کلانتر گری درحال نوشیدن و خوش و بش است، پیدا می‌کنید. او از شما می‌خواد که عملیات قاچاق مشروب Braithwaite را که در جنگل درحال به وقوع پیوستن است، به هم بزنید. برای این ماموریت داچ شما را رهبر موقتی خطاب می‌کند.

عملیات قاچاق را به هم بزنید.

آرتور و معاون کلانتر باری دیگر روی واگن باهم برای یک همکاری دیگر همراه می‌شوند و داچ و بیل هم پشت سر شما سوار بر اسب‌هایشان درحال حرکت هستند. در طول مسیر، معاون کلانتر درباره دشمنی بین دو گروه Braithwaites و Grays صحبت می‌کند.

بعد از کمی که در طول مسیر حرکت کردید، معاون واگنی را مشاهده می‌کند که به آن حمله شده است. معاون از واگن پیدا می‌شود و می‌رود تا صحنه حمله را مورد بررسی و تحقیق قرار دهد. آن‌ها همچنین اطلاعاتی از مهاجمان Lemoyne (همان سوارکارانی که در یکی از ماموریت‌های پیشین با آن‌ها به خاطر اینکه حاضر نبودید “پول زور” بپردازید، وارد جنگ شدید) در اختیار شما قرار می‌دهند.

بعد از اینکه معاون صحنه حمله را بررسی کرد، به مسیر خود به مکان مورد نظر ادامه دهید و واگن را در منطقه زرد رنگ نگه دارید.

از واگن پیدا شوید و معاون را دنبال کنید.

در پشت معاون کراوچ کنید و هروقت که او حرکت کرد شما هم به پیش بروید تا بدون اینکه متوجه شما شوند، آن‌ها را غافلگیر کنید. اگر توسطی یکی از دشمنان شناسایی شدید، ماموریت به صورت خودکار شکست می‌خورد و شما باید آن را از آخرین چک‌پوینت تکرار کنید. بنابراین باید کاملا از عصر مخفی کاری در این بخش از ماموریت استفاده کنید.

در ابتدا مجبور خواهید بود بدون اینکه دیده شوید و یا کسی را کشته باشید، قاچاقچیان را یکی یکی تسلیم کنید. مسیر چپ یا راست را انتخاب کنید سپس به آرامی در اطراف ناحیه حرکت کنید. از مینی مپ خود برای دیدن مخروط (آیکون) قرمز رنگ دشمنان بهره ببرید.

به هر یک از دشمنان از پشت و به آرامی نزدیک شوید تا آن‌ها حضور شما را متوجه نشوند. سپس به محض اینکه دکمه مربوط به Takedown برای‌تان ظاهر شد، آن را فشار دهید.

اگر موقعیت شما بسیار مناسب نیست و نمی‌توانید بدون شناسایی شدن، به دشمن نزدیک شوید، با هدف قرار دادن دشمن (دکمه :l2: / :lt: را فشار دهید تا بیل به جای شما برود) بیل را به جای خود برای تسلیم کردن او بفرستید.

هر یک از قاچاقچیان بی هوش شده را به واگن خود حمل کنید و آن‌ها را روی واگن قرار دهید تا مستقیما راهی زندان شوند.

آخرین قدم باقی مانده پس از اینکه تمام قاچاقچیان را سوار واگن کردید، این است که محل ساخت مشروبات آن‌ها را نابود کرده تا یک بار برای همیشه عملیات این گروه را متوقف کنید.

 

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون اینکه آسیبی دریافت کنید کامل نمایید.

دینامیت را از منوی اسلحه انتخاب کنید و از آن برای نابود سازی کارخانه مشروب سازی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که فاصله خود را کاملا با محل انفجار حفظ کنید تا هیچ آسیبی دریافت نکنید، در غیر این صورت مدال طلایی این ماموریت را کسب نخواهید کرد.

ظاهرا افرادی که از سمت جنوب غربی انفجار را شنیده‌اند از مهاجمان Lemoyne هستند و الان خیلی عصبانی شده‌اند که شما محل عملیات آن‌ها را با خاک یکسان کرده‌اید. آماده باشید که باری دیگر از خود در برابر دوست سوارکارانمان محافظت کنید.

 • مدال طلایی: 10 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.

به خاطر اینکه یکی از لازمه‌های دریافت این ماموریت گرفتن 10 هدشات است و نباید ضربه‌ای دریافت کنید، عاقلانه‌ترین کار این است که کاملا فاصله خود را با محیط مبارزه حفظ کنید و از مسافت دور و با استفاده از رایفل دوربین‌دار خود وارد حالت دِد آی شوید و سر دشمنان را هدف قرار دهید تا درصد درستی خود را به حداکثر (حداقل 70 درصد) و احتمال اینکه توسط یکی از سوارکاران ضربه بخورید را به حداقل برسانید.

زمانی که آخرین مهاجم Lemoyne را از بین بردید، به گروه خود در کنار واگن ملحق شوید.

بعد از اینکه کار شما در اینجا خاتمه یافت، بیل واگن پر از افراد بی هوش شده را با خود می‌برد و شما و داچ هم سوار بر اسب‌هایتان به سمت کمپ حرکت می‌کنید.

در مسیر داچ شما را به مسابقه تا کمپ دعوت می‌کند.

روی داچ تمرکز کرده و گزینه “Accept Race” را انتخاب کنید.

 • مدال طلایی: مسابقه بازگشت به اردوگاه را برنده شوید.

اگر اسب مناسبی داشته باشید، به راحتی می‌توانید مسابقه بازگشت به کمپ را از داچ برنده شوید. در طول مسابقه استقامت اسب‌تان را بیش از حد خالی نکنید و مسیر را تا اینکه به کمپ می‌رسید دنبال کنید. مسابقه را برنده شوید تا ماموریت شما در اینجا با موفقیت به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت American Distillation رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Course of True Love – II آغاز خواهد شد.


ماموریت The Course of True Love – II

ماموریت The Course of True Love – II بیست و هشتمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Course of True Love – II به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The New South را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: بو گری (Beau Gray)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Course of True Love – II

 • بدون اینکه شناسایی شوید به Penelope برسید.
 • در عرض 3 دقیقه ماموریت را کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Caliga Hall, Lemoyne

وارد ملک Caliga Hall Grounds بشوید

حتی رسیدن به شخصی که این ماموریت را به شما می‌دهد می‌تواند خطرناک و مشکل ساز باشد، پس اطمینان حاصل کنید که سلاح‌های خود را به همراه دارید. هنگامی که به عمارت مربوطه رسیدید، با نگهبان‌های در صحبت کنید. بعد از چند تبادل و اشاره کردن به کلانتر گری، نگهبان‌ها اسلحه‌های خود را پایین آورده و اجازه می‌دهند وارد ملک شوید.

با یکی از کارگرانی که مشاهده کردید، صحبت کنید تا اطلاعات دقیقی از اینکه کجا می‌خواهید بروید، به دست آورید.

با بو گری صحبت کنید

شما بو گری را کنار انبار هیزم درحالی که نامه می‌نویسد، پیدا خواهید کرد.

به نظر می‌رسد که بو خودش را در آن موقعیت کلاسیک می‌بیند که در آن عاشق زنی است که خانواده آن زن دشمن جانی خانواده‌اش است. البته این اتفاق شاید برای بسیار از ما نیز رخ داده باشد.

بو از آرتور درخواست می‌کند که یک نامه و یک دستبند را تحویل Penelope Braithwaite دهد. او به آرتور می‌گوید که پنه لوپه (همان معشوقه بو گری) دوست دارد اغلب اوقات در باغ وحش کناری ملک‌شان بنشیند.

 • مدال طلایی: بدون اینکه شناسایی شوید به Penelope برسید.
 • مدال طلایی: در عرض 3 دقیقه ماموریت را کامل کنید.

کسب کردن این مدال طلایی، اگر مرحله را دوباره انجام می‌دهید، به طور قابل توجهی سخت‌تر خواهد بود زیراکه در پخش دوباره دارای اسبی با سطح پایین، بدون ارتقا و بدون تونیک اسب و بدون سطح ارتباط با آن خواهید بود. لازم است که قبل از انجام این ماموریت، بازی را به صورت دستی ذخیره کنید و تا زمانی که مدال طلایی آن را دریافت می‌کنید، بازی را مجددا بارگذاری نمایید. این کار می‌تواند به طور بالقوه چندین ساعت از زمان شما را حفظ کند.

حتی اگر سینماتیک را اسکیپ کنید، تایمر زمان از قبل شروع شده است و شما تنها سه دقیقه زمان دارید تا بدون اینکه شناسایی شوید به پنه لوپه برسید. زمان در این ماموریت به قدری کم و از اهمیت برخوردار است که حتی گذر چند ثانیه هم می‌تواند شما را از کسب مدال طلایی بازدارد. شما ماموریت را درحالی که از اسب خود دور هستید (در این حالت اسب پشت شما در سمت چپ است)، شروع خواهید کرد و تا به اسب خود می‌رسید و سوار آن می‌شوید، ده ثانیه از زمان خود را صرف خواهید کرد. منظور من این است که زمان به شدت در این ماموریت از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما سعی کنید بدون اینکه ماموریت را در تکرار مجدد انجام دهید، به اتمام برسانید تا در کسب مدال طلایی آن به مشکل مواجه نشوید.

البته با توجه به این گفته‌ها، هنوز هم می‌توانید با کمی تقلب مدال طلایی این ماموریت را کسب کنید. دوباره اشاره می‌کنم که کار شما آسان نخواهد بود اما شدنی است. برای این منظور قدم‌های پایین را طی کنید:

 • سینماتیک را اسکیپ کنید.
 • برای اینکه ورود را بالا بیاورید، دی‌پد چپ را فشار دهید.
 • دکمه :x: / :a: را فشار دهید تا ماموریت The Course of True Love – II را انتخاب کنید.
 • در صفحه بعدی، دکمه :sq: / :x1: را فشار داده تا ماموریت را ترک کنید.
 • در صفحه بعدی، شروع دوباره چک‌پوینت (Restart Checkpoint) را انتخاب کنید.

با این کار، فعالیت‌های پایین صورت می‌گیرند:

 • سینماتیک آغازین به صورت خودکار اسکیپ می‌شود.
 • آرتور ماموریت را درحالی که روی اسب خود است، آغاز می‌کند (آن 10 ثانیه تلف نخواهد شد).
 • تایمر به صفر ریست می‌شود (از صفر شروع خواهد کرد).

شما بدون اینکه شناسایی شوید، باید به پنه لوپه برسید پس احتمالا با خود فکر می‌کنید که باید از عناصر مخفی کاری استفاده کنید اما با توجه به سه دقیقه‌ای که زمان دارید، نه تنها مخفی کاری در کار نخواهد بود بلکه باید با سرعت هرچه تمام‌تر روی چهار نعل اسب خود بتازید. به منظور حفظ سرعت، در حالی که هنوز روی اسب خود سعی می‌کنید که توسط کسی شناسایی نشوید، شما مجبور خواهید بود تا به سمت جنوب در اطراف خانه و خارج از ساختمان، این مسیر را دنبال کنید:

هر ثانیه در این ماموریت ارزشمند است. به محض رسیدن، مسیر خود را به سمت چپ ساختمان تغییر دهید. اسب شما می‌تواند از لا به لای پرچین عبور کند، اما نه از میان شاخ و برگ درخت بنابراین مراقب شاخ و برگ درخت باشید.

از دروازه اصلی خارج شده و مستقیم به سمت جاده خاکی رو به جلو بتازید. حتما به جای اینکه از روی حصار پرش کنید، از دروازه اصلی برای خارج شدن از ملک استفاده کنید چون در این حالت همیشه سریع‌تر به مقصد خواهید رسید. پرش کردن روی حصار نه تنها از سرعت شما کم می‌کند بلکه استقامت اسب را تحت تاثیر قرار می‌دهد. شما به استقامت اسب‌تان نیاز دارید تا شما را سر وقت به پنه لوپه برساند. سپس از میدان جنگ Civil War مسیر خود را به سمت جنگل قطع کنید و مسیر خود را ادامه دهید.

اگر از مسیر درستی از جنگل بیرون آمده باشید، باید نزدیک دروازه‌ای به درون زمین‌های Braithwaite باشید.

به یاد داشته باشید که درها در این ماموریت دوستان شما محسوب می‌شوند. حتی اگر دری بسته به نظر برسد، اسب شما بدون اینکه استقامت یا سرعت خود را از دست دهد، آن را هل داده و مسیر خود را باز می‌کند. این درحالی است که حصارها به شدت زمان شما را هدر می‌دهند.

برای مدتی جاده آن طرف دروازه را طی کنید سپس به سمت چپ جایی که حصارها تمام می‌شود، مسیر خود را تغییر دهید.

ساختمان فرعی تصویر پایین را به یاد داشته باشید که به محض دیدن آن، باید از سمت چپ آن مسیر خود را ادامه دهید تا نگهبان‌های آن سو را بدون اینکه شناسایی شوید، پشت سر بگذارید.

سپس به جاده‌ای می‌رسید که دقیق شما را به مقصد موردنظرتان هدایت می‌کند.

مسیر را که به سمت پنه لوپه ادامه می‌دهید، در سر راه خلیج کوچکی قرار دارد که بدون کاهش دادن سرعت از آن عبور کنید.

به محض اینکه خلیج در دیدرس شما قرار گرفت، تا جایی که ممکن است سرعت خود را بالا ببرید و در آخرین لحظه (درست قبل از اینکه نعل‌های اسب شما به آب برسد) یک پرش بلند انجام دهید تا اسب شما مقداری از مسیر را بدون اینکه سرعتش کم شود، طی کند. درون آب اسب قدم زنان حرکت می‌کند بنابراین اینکه در آخرین لحظه پرش را انجام دهید، مسیر آب را تاحد امکان کاهش می‌دهد.

اگر پرش شما حساب شده باشد، نصف مسیر آبی را می‌توانید بدون شنا کردن اسب طی کنید. به محض اینکه نعل‌های اسب به خشکی رسید، ماننده قبل بتازید که زمان به سرعت درحال گذر است. حال که به باغ وحش رسیدید، سریع از اسب خود پیاده شوید و آماده باشید که مسیر باقی مانده را باید با پاهای خود طی کنید.

دلیل اینکه شما این کار را می‌کنید این است که این بازی با این منطقه مانند کمپ شما رفتار می‌کند (در کمپ خود قدم قدم حرکت می‌کنید). به محض اینکه پاهای شما به زمین برخورد کرد، آهسته‌تر راه می‌روید. گاهی اوقات اگر خوش شانس باشید، چنانچه که از اسب پیاده می‌شوید دکمه دویدن سریع را فشار دهید، احتمال اینکه آرتور چند قدمی بدود را فراهم می‌کند اما زیاد طول نمی‌کشد که محدود کننده سرعت این منطقه شما را از دویدن باز می‌دارد. اگر توانستید که چند قدمی با سرعت بدوید، باید بسیار خوشحال باشید چونکه این منطقه به معنای واقعی کمله آهسته است.

از پله‌ها بالا بروید تا با پنه لوپه ملاقات کنید. سینماتیکی را که در این لحظه پخش می‌شود، سریعا اسکیپ کنید.

حال که پنه لوپه را ملاقات کردید و نامه معشوقه‌اش را تحویل دادید، باید از منطقه به بیرون فرار کنید. سریع‌ترین راه برای این کار این است که به محض داشتن کنترل روی خود، از پله‌ها پایین بیایید و به سمت خانه نزدیک دریاچه رو به رویی فرار کنید.

به جای اینکه به داخل آب شیرجه بزنید و به سمت قایق شنا کنید، از کناره آن روی اسلکه به سمت قایق حرکت کنید.

این کار ممکن است چند ثانیه از زمان شما را بگیرد…

اما در مقایسه با مقدار استقامتی که باید برای شنا کردن مصرف کنید، خیلی کمتر خواهد بود. در این وضعیت، استقامت یکی از مهم‌ترین هسته‌های وضعیت شما برای پارو زدن قایق و فرار کردن از این منطقه به حساب می‌آیند بنابراین تحت هیچ عنوانی به سمت قایق شنا نکنید.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، شما تقریبا بیشتر در سمت راست محدوده قرمز رنگ قرار دارید پس باید چه کار کنید؟ با تمام سرعت به سمت غرب (چپ) پارو بزنید تا از این محدوده خارج شده و ماموریت کامل شود.

اگر قبلا از شنا کردن برای رسیدن به قایق خودداری کرده باشید، استقامتی که دارید باید برای اینکه شما را از محدوده قرمز رنگ خارج کند، کافی باشد. البته اگر در اولین تلاش خود موفق به کسب مدال طلایی نشدید، اصلا تعجب نکنید، چونکه سه دقیقه زمانی که برای انجام تمام کارهای بالا در نظر گرفته شده بسیار کم است. دوباره اشاره می‌کنم که کسب مدال طلایی این ماموریت، در اولین باری که در بخش داستانی تلاش می‌کنید بسیار آسان‌تر از تکرار مجدد آن خواهد بود بنابراین تا جایی که ممکن است، در اولین دور این ماموریت را در عرض سه دقیقه به اتمام برسانید. موفق باشید.

این پایان راهنمای ماموریت The Course of True Love – II رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Course of True Love – III آغاز خواهد شد.


ماموریت The Course of True Love – III

ماموریت The Course of True Love – III سیهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Course of True Love – III به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Course of True Love – II را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد (ماموریت بیست و نهم در آخر این مقاله آمده شده است).

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: بو گری (Beau Gray)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Course of True Love – III

 • در عرض 4 دقیقه و 15 ثانیه ماموریت را کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Caliga Hall, Lemoyne

با بو گری صحبت کنید

 • مدال طلایی: در عرض 4 دقیقه و 15 ثانیه ماموریت را کامل کنید.

بو گری از اینکه ماموریت قبلی را با موفقیت پشت سر گذاشتید و توانستید نامه را به دست پنه لوپه برسانید بسیار خوشحال است و دوباره مشتاق استفاده از خدمت رسانی شماست. بعد از اینکه نامه پنه لوپه را به دست گری رساندید، او متوجه می‌شود که پنه لوپه در معرض خطر بزرگی است و به کمک شما نیاز دارد تا پنه لوپه را نجات دهید. سینماتیک این بخش را اسکیپ کنید.

سوار اسب خود شوید و گری را به سمت شهر رودس دنبال کنید.

شما در خارج از شهر، جایی که عده‌ای از زنان برای جنبش حق رای دادن گردهم آمده‌اند، ملاقات خواهید کرد.

بو از شما می‌خواهد که از راه‌پیمایی این زنان در برابر مردانی را که قصد سرنگونی زنان دارند، محافظت کنید. پنه لوپه پیشنهاد می‌کند که آرتور کاری معترضان را براند و خانم کال‌هون هم موافقت می‌کند.

روی صندلی راننده بنشینید و گاری را به طرف بانک شهر به حرکت درآورید.

هنگامی که به بانک رسیدید، زن‌ها از گاری پیاده می‌شوند و اعتراض خود را شروع می‌کنند، در همین حال مخالفان شروع به توهین به آن‌ها می‌کنند. بو به سمت چند تا از فامیل‌هایش می‌دود و آرتور او را با فشار دادن سریع از آن منطقه خارج می‌کند. سینماتیک این بخش را اسکیپ کنید.

به پشت بانک بروید و هرچه سریع‌تر سوار اسب‌تان شوید. بو را به سمت میدان جنگی قدیمی Civil War دنبال کنید. هنگامی که به مقصد رسیدید، او در ازای زحماتی که برای او کشیدید، به شما مبلغی اعطا می‌کند و راه شما از هم جدا می‌شود. ماموریت شما در اینجا به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت The Course of True Love – III رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت An Honest Mistake آغاز خواهد شد.


ماموریت An Honest Mistake

ماموریت An Honest Mistake بیست و نهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت An Honest Mistake به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت The Course of True Love – II را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: مولی (Molly)
 • ماموریت در فصل: سه
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت An Honest Mistake

 • هنگامی که Uncle سرکوب شده است او را نجات دهید.
 • 20 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید

محل شروع ماموریت: Clemens Point, Lemoyne

با مولی صحبت کنید

مولی نگران داچ است. به نظر می رسد چیزی هست که او می‌خواهد در مورد آن با شما صحبت کند اما قبل از اینکه بتواند حرف‌هایش را شروع کند، آنکل از راه می‌رسد و شما را با خود می‌برد.

آنکل کاری در نظر دارد که می‌خواهد آرتور، چارلز و بیل را قاطی آن کند. آرتور به شرطی که آنکل هم در سواری همراه آن‌ها شود، کار را قبول می‌کند. کمی زمان می‌برد تا آرتور راضی به مشارکت کردن بکند اما مبلغ کار آنقدر خوب است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. آنکل از شما می‌خواهد یک واگن خواروبار را که حامل حقوق کارمندان یک شرکت است، مورد حمله قرار دهید، چون می‌داند که درست قبل از اینکه واگن به شهر رودس برسد، در یک نقطه از سفر بدون نگهبان خواهد بود. وظیفه آرتور آنقدرها هم که به نظر میاد سخت نیست.

 

کمی بعد از اینکه شما، آنکل و دیگر افراد گروه از کمپ خارج شدید، آنکل از شما می‌خواهد که شال را دور صورت خود بگیرید تا شناسایی شما سخت‌تر از قبل شود.

اگر اطلاعات آنکل درست باشد، گروه شما سر وقت واگن را در فاصله دور مشاهده خواهد کرد. تا اینجای کار که خوب بوده است…

واگن را به سرقت ببرید

به نزدیکی واگن بروید و تا زمانی که متوقف می‌کند در نزدیکی آن بمانید.

حال که واگن متوقف شد، به پشت آن رفته و صندوق‌های موجود را جستجو کنید. در داخل صندوق‌ها پول زیادی پیدا خواهید کرد. ظاهرا که نقشه آنکل خیلی خوب دارد پیش می‌رود…

درست زمانی که فکر می‌کردید اوضاع تا آخر ماموریت به همین خوبی پیش می‌رود، تصویر پایین اتفاق می‌افتد.

از دست تعقیب کنندگان قرار کنید

 • مدال طلایی: 20 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 80 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید

شما توسط تعدادی از آدم‌کش‌های Cornwall تحت تعقیب قرار خواهید گرفت. درحالی که سوار بر اسب فرار می‌کنید، می‌توانید وارد دِد آی شوید و چند نفر را هدشات کنید تا این لازمه را به حداقل برسانید. اما توجه داشته باشید که تا زمانی که از نشانه گیری خود مطمئن نیستید، گلوله را شلیک نکنید تا درصد درستی شما پایین‌تر از 80 درصد نیاید. هدشات‌های مورد نیاز برای مدال طلایی 20 تا است اما در طول این ماموریت فرصت زیادی خواهید داشت تا به این تعداد برسید بنابراین در هنگام سوار بر اسب بیشتر نگران درصد درستی باشد تا هدشات‌ها.

در ادامه آنکل به شما می‌گوید که از مسیر خارج شده و تعقیب کنندگان را در بین جنگل گم کنید تا آنکل و دیگر اعضای گروه این فرصت را پیدا کنند که به کمپ بازگردند. اما با توجه به اینکه آنکل یک استراتژیست نظامی نیست، آرتور پیشنهاد می‌دهد که شما، آنکل و دیگر اعضا جایی برای پنهان شدن پیدا کنند.

بعد از اینکه کمی مسیر را طی کردید، بالاخره انبار غله‌ای را رو به روی مشاهده خواهید کرد که می‌توانید خود را تا شب هنگام در آن پنهان کنید. همه داخل انبار غله می‌شوند و اسب‌ها را پراکنده می‌کنند، سپس تا شب هنگام صبر می‌کنند.

درست زمانی که فکر می‌کردند جای‌شان امن است، اوضاع وخیم می‌شود.

نگهبان‌های Cornwall شروع به جستجوی محیط اطراف انبار غله می‌کنند، درحالی که آرتور و بقیه خود را داخل انبار پنهان کرده‌اند.

درست زمانی که نگهبان‌های Cornwall چیزی پیدا نمی‌کنند و می‌خواهند آن محوطه را ترک کنند، بیل دست و پا چلفتی قوطی به زمین می‌اندازد و همه چیز را خراب می‌کند.

از دست مهاجمان فرار کنید

اکنون قرار است که از چهار جهت به سمت انبار غله حمله شود. در این وضعیت شما بهترین فرصت را دارید تا تعداد هدشات‌های خود را به بیست تا برسانید بنابراین از دِد آی به درستی استفاده کنید و در آن واحد کاور گیری را اصلا فراموش نکنید. موقعیتی که در آن قرار گرفتید برای رایفل تک تیرانداز یا رایفلی که دوربین زوم بلند داشته باشد بسیار مناسب خواهد بود و به راحتی می‌توانید درصد درستی را به بالای 80 برسانید. به یاد داشته باشید که از پنج شلیک باید چهارتا به هدف اصابت کند تا مدال طلایی این ماموریت را کسب کنید. از آیتم‌های بازیایی سطح دِد آی خود تا جایی که لازم است استفاده کنید و در این میان مواظب باشید از آیتمی که سطح سلامت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد استفاده نکنید، در غیر این صورت مدل طلایی را کسب نخواهید کرد. دِد آی همچنین به شما کمک می‌کند تا دشمنانی که در ناحیه تاریک‌تر، نزدیک خانه‌ای را که در شرق شما قرار دارد، مشاهده و از بین ببرید. در این قسمت از ماموریت باید هدشات‌های خود را به حداقل ممکن برسانید.

دشمنان بسیاری از جهات مختلف به شما حمله‌ور می‌شوند و بسیار سخت است که همه را زیر نظر داشته باشید اما بزرگ‌ترین دشمن شما از دیگر دشمنان به شما نزدیک‌تر است.

آن نگهبانی را که چارلر به او شلیک کرد، به خاطر دارید؟ نگهبانی که فانوس در دستش بود؟

خب اگر به خاطر دارید، این هم بدانید که جایی که شما در آن پنهان شده‌اید پر کاه خشک و چوب قابل اشتعال است.

خیلی سریع انبار غله شروع به از دست دادن یکپارچگی ساختاری می‌کند. شما باید سریع یک راه خروج از انبار پیدا کنید.

بیل دیوار پشتی انبار را درهم می‌شکند. از سوراخ برای خارج شدن از محوطه خطر استفاده کنید.

سپس بیل از گروه می‌خواهد که تقسیم شوند و نگهبان‌ها را در وسط جنگل گم کنند.

بخشی از راه را که طی کردید، آنکل به شما اشاره می‌کند تا پشت چند تخته سنگ کاور بگیرید.

شما و آنکل هدف‌ها را بین خود تقسیم می‌کنید. پشت سنگ‌ها منتظر بمانید تا تعقیب کنندگان از کنار سنگ عبور می‌کنند، سپس خود را در موقعیت قرار داده و فرد سمت راست را مخفیانه از پای درآورید (به محض اینکه موقعیت خود را در پشت فرد قرار دادید، دکمه مربوط به Takedown ظاهر می‌شود که با فشار دادن آن، فرد را بدون سروصدا به قتل می‌رسانید).

 • مدال طلایی: هنگامی که Uncle سرکوب شده است او را نجات دهید.

متاسفانه به نظر می‌رسد که آنکل نتوانسته هدف خود را مخفیانه از پای درآورد و حال توسط هدف به زمین خورده است.

از لگد برای دور کردن نگهبان از روی آنکل استفاده کنید یا اینکه راحت به سر او شلیک کنید.

آنکل از روی زمین بلند می‌شود و صدای شلیک گلوله به گوش شما می‌خورد. بیل و چارلز تحت حمله قرار گرفته‌اند و آنکل به شما می‌گوید که به کمک آن‌ها بروید. هنگامی که به نزدیکی بیل و چارلز رسیدید، دو دشمن را بین خود و اعضای گروه‌تان مشاهده خواهید کرد که به راحتی می‌توانید مخفیانه هر دو را هدشات کنید. از چاقوهای پرتاب شونده برای این دو نفر استفاده کنید.

بعد از این دو نفر، سه یا چهار دشمن دیگر آن طرف سنگ‌ها باقی می‌مانند که اکنون آخرین فرصت شماست تا هدشات‌های خود را به بیست برسانید.

بعد از اینکه ترتیب آخرین دشمنان را دادید، اعضای گروه شما از هم جدا می‌شوند و پا به فرار می‌گذارند. در اینجا ماموریت شما هم به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت An Honest Mistake رد دد ریدمپشن 2 بود. در بخش بعدی آموزش Red Dead Redemption 2 از ماموریت Money Lending and Other Sins IV راهنما را آغاز خواهم کرد. امیدوارم از خواندن راهنمای این 10 ماموریت نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,