همان طور که می‌دانید، بخش ششم از آموزش Red Dead Redemption 2 به سری دوم ماموریت‌های اصلی بازی اختصاص دارد. در این بخش به کامل کردن ده ماموریت دوم بازی یعنی ماموریت A Quiet Time، ماموریت Who is Not without Sin، ماموریت The Spines of America، ماموریت Money Lending and Other Sins – I, II, III، ماموریت ?Blessed are the Meek، ماموریت The First Shall Be Last، ماموریت Pouring Forth Oil – II، ماموریت A Fisher of Men، ماموریت Pouring Forth Oil – IV و ماموریت We Loved Once and True – III می‌پردازیم.

توجه: قبل از هرکاری، همان طور که از تیتر مقاله مشخص است، بخش‌هایی از آموزش Red Dead Redemption 2 که از این پس تقدیم شما می‌تواند حاوی اسپویل نه، بلکه کلا اسپویل است و داستان بازی را لو می‌دهد، به همین خاطر اگر می‌خواهید خودتان ماموریت‌های بازی را کامل کنید، بخش‌های آموزش را که از این به بعد منتشر می‌شوند، مطالعه نکنید. اما اگر در تمام کردن ماموریت‌ها به مشکل برخورده‌اید و راه چاره‌ای جز کمک گرفتن ندارید، پس در روزهای آینده نیز همراه ما باشید.

ماموریت A Quiet Time

ماموریت A Quiet Time یازدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Quiet Time به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Polite Society, Valentine Style را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: داچ (Dutch)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Quiet Time

 • سعی کنید با رقیب قدیمی خود آشتی کنید.
 • Lenny را در حین انجام عمل بگیرید.
 • دستگیر نشوید.

محل شروع ماموریت: Horseshoe Overlook, New Hanover

لِنی را مست کنید

داچ به شما دستور می‌دهد که لِنی را به والنتاین ببرید و او را مست کنید. حال این شد یک ماموریت حسابی برای آرتور.

با اسب‌های خود به Smithfields Saloon شهر والنتاین بروید و وارد بار شوید. این همان باری است که دفعه قبل با تامی در آن مبارزه کردید.

در داخل بار، به محض اینکه لِنی بخواهد با شما صحبت کند، حرف‌های او توسط یک غریبه بدقیافه قطع می‌شود. این شخص ظاهر عجیب تمام حرف‌های شما را تقلید می‌کند. سعی کنید بدون اینکه وارد خشونت شوید، با این مرد سروکله بزنید و با لحن آرام خود کاری کنید که دست از سر شما بردارد.

بعد از نوشیدن چند دور و گذشت چند دقیقه، لِنی از جلوی چشمان شما غیب می‌شود. حال باید سعی کنید که لِنی را پیدا کنید.

 • مدال طلایی: سعی کنید با رقیب قدیمی خود آشتی کنید.

قبل از اینکه بخواهید به دنبال لِنی بگردید، به نزد تامی، کسی که در ملاقات قبلی نزدیک بود او را در یک مبارزه طولانی بکشید، بروید. بله، همان یارو گنده که در ملاقات قبلی با ظاهری خشن و قامتی کشیده وارد درگیری شد، اکنون خیلی آرام روی صندلی یکی از میزها نشسته است.

شما می‌توانید برای چهار دفعه سعی کنید که از او بخاطر دعوا معذرت خواهی کنید اما ظاهرا مبارزه شما باهم حسابی برای او دردناک بوده و هر بار با تعداد کمی از کلمات جواب شما را می‌دهد. بعد از اینکه دیگر نتوانستید با تامی صحبت کنید، از پله‌ها به طبقه بالا بروید و لِنی را درحالی که می‌خواهد لیوان را روی سرش نگه دارد، مشاهده می‌کنید.

برای بار دوم چندین دور نوشیدنی می‌نوشید و برای بار دوم لِنی از جلوی دید شما غیب می‌شود. این دفعه به راحتی می‌توانید او را پیدا کنید. در طبقه اول بار متوجه اغتشاش و هیاهو خواهید شد پس بروید و ببیند که مشکل از کجاست.

بعد از یک سرگیجه و بی‌هوشی، خود را در حالی که در یکی از گوشه‌های سالون ادرار می‌کنید، پیدا خواهید کرد.

از دست سمت راست داخل شوید و در اتاق اصل به سمت چپ حرکت کنید و سپس از طریق پله‌ها به بالا بروید. حال در اولین فرصت به چپ بپیچید و در بالای پله‌‎ها به راست بپیچید، سپس وارد اتاق 1A شوید.

 • مدال طلایی: Lenny را در حین انجام عمل بگیرید.

در این اتاق مطمئنا می‌دانید که چه اتفاقی می‌افتد. به صحبت کردن با “لِنی” ادامه دهید تا لِنی واقعی شما را پیدا می‌کند و با شما وارد جنگ سیلی زدن می‌شود.

دوست شما که در اولین ورودتان به بار صحبت‌های شما را تقلید می‌کرد، دوباره سروکله‌ای پیدا می‌شود. این بار دیگر صبرتان ته می‌کشد و سعی می‌کنید که او را در آبشخور اسب غرق کنید. به محض اینکه کنترل خود را به دست آوردید و مستی تا حدی از بدن شما خارج شد، خود را درحالی که توسط کلانتر تحت تعقیب هستید، پیدا می‌کنید.

 • مدال طلایی: دستگیر نشوید.

در این حالت شما هنوز مست هستید و دید شما تار است و آهسته‌وار باید از دست مامور قانون فرار کنید. با رفتن به سمت چپ، ستون‌های پیش رو را جاخالی بدهید و مواظب بشکه‌ای که در وسط کوچه قرار دارد، باشید.

به محض اینکه به پشت سالون رسیدید، به راست بپیچید و در امتداد دیوار به سوی حصار حرکت کنید.

باوجود اینکه دید شما تار است، قبل از اینکه به حصار برخورد کنید، دکمه :square: / :x1: را فشار دهید تا از روی آن به سمت دیگر پرش کنید.

اگر به درستی کارهای بالا را انجام دهید، به جای اینکه در زندان باشید، خود را کنار یک درخت پیدا خواهید کرد. بعد از اینکه چندین مرتبه بالا آوردید، ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت A Quiet Time رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Who is Not without Sin آغاز خواهد شد.


ماموریت Who is Not without Sin

 

ماموریت Who is Not without Sin یازدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Who is Not without Sin به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Polite Society, Valentine Style را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: رِورند سوانسون (Reverend Swanson)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Who is Not without Sin

 • دو دست از بازی Poker را برنده شوید.
 • در عرض 2 دقیقه و 5 ثانیه Reverend را به اردوگاه برگردانید.

محل شروع ماموریت: Flatneck Station, New Hanover

پوکر باز کنید

در اتاق تاریکی در Flatneck Station، شما رِورند سوانسون را پیدا خواهید کرد که مشغول بازی پوکر با چند نفر بدنام است. بعد از چند دور نوشیدن و مست کردن، او از روی صندلی خود بلند می‌شود و می‌رود. در این حالت بازیکنان دیگر صندلی او را به شما پیشنهاد می‌کند.

بازی کنید.

 • مدال طلایی: دو دست از بازی Poker را برنده شوید.

حال لازم نیست که کل بازی را برنده شوید، فقط دو دست از بازی پوکر را ببرید و سپس از بازی خارج شوید. هنگامی که از بازی خارج شدید، به دنبال رِورند سوانسون بگردید.

رِورند سوانسون را پیدا کنید

بیرون اتاق روی سکو با چند نفر صحبت کنید و ببینید که آن‌ها می‌دانند رِورند سوانسون به کجا رفته است.

اون‌ها به شما می‌گویند که رِورند سوانسون به سمت راست رفته است. پس از جهت راست خود مسیر را طی کنید تا رِورند سوانسون را درحالی که با یک مرد بزرگ جثه مبارزه می‌کند، پیدا کنید. البته مبارزه نمی‌کند بلکه دارد از مرد بزرگ جثه کتک می‌خورد.

وقتی که دارید مرد بزرگ جثه را از پای درمی‌آورید، شخصی مبارزه شما را مشاهده می‌کند. او را به پایین تپه دنبال کنید. برای اینکه این شخص جاسوسی شما را نزد ماموران قانون نکند، دو گزینه در پیش دارید: با صحبت کردن مرد را قانع کنید که حرفی نزند یا اینکه به او شلیک کنید. اکنون که قضیه را با شاهد حل و فصل کردید، به بالای تپه نزد رِورند سوانسون بازگردید. اما مشاهده می‌کنید که دوباره غیب شده و اثر از او در بالای تپه نیست. این بار شما او را روی ریل قطاری که از روی یک پل رد می‌شود، پیدا خواهید کرد.

رِورند سوانسون را نجات دهید

به نظر می‌رسد که پای رِورند سوانسون در داخل ریل قطار گیر کرده است. اگر فکر می‌کنید که وضعیت آنقدر هم بد نیست، باید بگویم که یک قطار هم مستقیم به سمت شما درحال حرکت است.

حال در مدت زمان کوتاهی باید به رِورند سوانسون کمک کنید که پایش را از داخل ریل قطلار بیرون آورد و از یک مرگ دردناک اجتناب کند. بعد از اینکه او را نجات دادید، کات سیت سینماتیک پخش می‌شود و رِورند روی دست شما وحشت شده و سکته ناقص را می‌زند.

رِورند سوانسون را به Horseshoe Overlook بازگردانید

 • مدال طلایی: در عرض 2 دقیقه و 5 ثانیه Reverend را به اردوگاه برگردانید.

خیلی سریع رِورند سوانسون را بردارید و روی پشت اسب قرار دهید، سپس با سریع‌ترین سرعت ممکن به سمت کمپ حرکت کنید تا ماموریت شما در کمتر از 2 دقیقه و 5 ثانیه به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Who is Not without Sin رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The Spines of America آغاز خواهد شد.


ماموریت The Spines of America

ماموریت The Spines of America یازدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The Spines of America به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Paying a Social Call را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: حسین (Hosea)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The Spines of America

 • همه چیز را در Carmody Dell لوت کنید.
 • شناسایی نشوید.
 • در عرضه 1 دقیقه و 10 ثانیه واگن را به Emerald Ranch تحویل دهید.

محل شروع ماموریت: Emerald Ranch, New Hanover

حسین را ملاقات کنید

به Emerald Ranch سفر کنید و حسین و شیمس را درحالی که روی صندلی نشسته‌اند ملاقات کنید تا ماموریت آغاز شود. شیمس از پسرعموی خودش برای‌تان تعریف می‌کند که ظاهر یک کالسکه زیبا و مقداری پول در خانه خود دارد. او از شما می‌خواهد که کالسکه و پول پسرعمویش را به سرقت ببرید. اگر این کار را به درست انجام دهید، بعدا شیمس به عنوان یک فروشنده Fence کالاهای دزدیده شده شما را خریداری کرده و همچنین به شما اجازه ساختن تیلزمن‌ها را می‌دهد.

به Carmody Dell بروید

به غرب جایی که Carmody Dell قرار دارد بروید و اسب خود را در محدوده‌ای که مشخص شده، رها کنید. از دوربین برای پیدا کردن دشمن در اطراف خود استفاده کنید.

 • مدال طلایی: شناسایی نشوید.

بعد از اینکه اطراف محیط را با دوربین خود بررسی کردید، می‌توانید وارد عمل شوید یل اینکه صبر کنید و بگذارید شب از راه برسد، سپس اقدام به وارد شدن کنید. البته باتوجه به اینکه یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت شناسایی نشدن شما توسط دشمنان است، بهترین کار این است که صبر کنید و شب هنگام وارد عمل شوید.

 • مدال طلایی: همه چیز را در Carmody Dell لوت کنید.

در شب هنگام به راحتی می‌توانید بدون اینکه توسط کسی شناسایی شوید، مکان را به طور کامل به سرقت ببرید.

برای اینکه لازمه لوت کردن همه چیز را کامل کنید، آیتم‌های مکان‌های زیر را لوت کنید:

اتاق تخت و خواب طبقه اول

 •  کابینت >> هر چهار در کابینت را بگردید 
 • صندوق رو به روی تخت و خواب را بگردید 
 • صندوق پزشکی >> روی دیوار بین کابینت و اجاق هیزمی 

اتاق نشیمن

 • طاقچه پنجره >> کارت سیگار را بردارید 
 • روی میز >> بطری بربون Kentucky 
 • صندوق 
 • هویج روی کابینت آشپزخانه 
 • سیب روی کابینت آشپزخانه 
 • شومینه >> پول مخفی شده درون شومینه 

اتاق تخت و خواب طبقه دوم

 • کمد لباس >> همچنین کشوهای پایین آن 
 • صندوق رو به روی تخت و خواب را بگردید 

کالسکه را به Emerald Ranch ببرید

 • مدال طلایی: در عرضه 1 دقیقه و 10 ثانیه واگن را به Emerald Ranch تحویل دهید.

بعد از اینکه از لوت کردن قسمت‌های خانه تمام شدید، از خانه که خارج می‌شوید، حسین را می‌بینید که با کالسکه منتظر شما است. اکنون تمام کاری که باید انجام دهید این است که کالسکه را در مدت زمان 1 دقیقه و 10 ثانیه به Emerald Ranch تحویل دهید.

بعد از اینکه کالسکه را به مقصد رساندید، تصمیم با شماست که با حسین به کمپ بازگردید یا اینکه همان جا بمانید. در هر صورت ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت The Spines of America رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Money Lending and Other Sins – III آغاز خواهد شد.


ماموریت Money Lending and Other Sins – III

ماموریت Money Lending and Other Sins – III یکی از ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر راهنما خواهد کرد. ماموریت Money Lending and Other Sins – III به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Americans at Rest را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: لئوپولد استراوس (Leopold Strauss)
 • ناحیه: Horseshoe Overlook Camp
 • لازمه‌ها: ماموریت Americans at Rest را به اتمام رسانده باشید.
 • پاداش: حدود 35 دلار

محل شروع ماموریت

مزدبگیر اتریش باند ما، لئوپولد استراوس از ما می‌خواهد که چند قرض عقب افتاده را از چند نفر پس بگیریم.

بدهکار چک متیوز

اولین بدهکاری که باید حسابش را با ما تسویه کند کارگر مزرعه، چک متیوز است که در سمت شرق ما زندگی می‌کند.

مهم نیست که از کدام جهت و کدام طرف به چک متیوز نزدیک می‌شوید چونکه این کارگر مزرعه همیشه روی حالت آماده باش قرار دارد و به محض دیدن شما سوار بر اسب خود به قصد فرار سعی می‌کند که خود را از شما گم کند. او را دنبال کنید و وقتی که در فاصله کافی قرار گرفتید با طناب او را بگیرید، به او نزدیک شوید و دست و پاهایش را ببندید. حال که درمانده روی زمین دراز کشیده است (با زدن دکمه :l1: / :lb: طناب خود را از منوی اسلحه انتخاب کنید، سپس به او نزدکی شوید و با فشار دادن دکمه :circle: / :b: دست و پاهای متیوز را ببندید)، با فشار دادن دکمه :tri: / Y او را لوت کنید. با لوت کردن بدن او، لوکیشن جایی که پولش را پنهان کرده است، برای‌تان مشخص می‌شود.

مکانی که متیوز پولش را در آن پنهان کرده است بسیار از جایی که او را می‌گیرید، دور نیست (موازی با خط راه آهن مسیر خود را به پول دنبال کنید). مشخص کننده روی نقشه را برای پیدا کردن پول دنبال کنید. زمانی که به مکان تقریبی پول می‌رسید، خود را در بین درختان پیدا خواهید کرد. حال در بین درختان، یک درخت به دلیل اندازه بزرگ تنه آن، چشمان شما را به خود معطوف خواهد کرد. روی این درخت سوراخی در سمت شمالی آن قرار دارد که متیوز پول خود را در آن پنهان کرده است. پول را بردارید تا کار شما با اولین بدهکار تمام شود.

بدهکار لیلی میلت

دومین بدهکاری که باید پولمان را ازش بگیریم لیلی میلت است که لوکیشن آن با بدهکار قبلی، چک متیوز زیاد دور نیست. لیلی را می‌توانید نزدیک Emerald Ranch پیدا کنید. هنگامی که به نزد او رسیدید، لیلی مردی که کنارش نشسته را به مبارزه در مقابل شما می‌فرستد. حال باید با این مرد یک مبارزه مشت تو مشت داشته باشید. این مبارزه‌ای است که این مرد نمی‌تواند در آن پیرزو شوید، هرچی باشد در مقابل آرتور قرار گرفته است. پس از اینکه او را به زمین زدید، بدن او را لوت کنید که این کار شما به صورت خودکار (یعنی حتما اتفاق می‌افتد) شاهدی را دربر می‌گیرد. سریع شاهد را دنبال کرده و سپس او را تهدید کنید که چیزی به ماموران قانون درباره آنچه که دیده است، بر زبان نیاورد.

بدهکار آقای روبل

سومین و آخرین بدهکار ما کسی نیست جز یک مهاجر لهستانی. آقای روبل در غرب Horseshoe Overlook، جایی که کمپ کنونی ما مستقر است، زندگی می‌کند. اما این مرد لهستانی با زبان انگلیسی زیاد آشنایی ندارد و می‌تواند برای بعضی‌ها دردی تو سر باشد. خب، از آن جایی که با صحبت نمی‌شود که حسابمان را باهاش تسویه کنیم، تنها گزینه پیش رو این است که او را به زمین زده و تا زمانی که می‌توانید خانه‌اش را برای پیدا کردن آیتم‌های باارزش جستجو کنید، او را تهدید به مرگ نمایید. یکی از آیتم‌های ارزشمندی که می‌توانید پیدا کنید گوشواره نقره‌ای است که درون کابیت (Cabinet) سمت چپ هر دو اتاق خواب قرار دارد و همچنین حلقه ازدواج او را می‌توانید درون میز کناری (Side Table) بین دو در پیدا کنید. این دو آیتم را بردارید تا حساب شما با آقای لهستانی تسویه شود.

کامل کردن ماموریت

برای اینکه ماموریت شما به اتمام برسد، پول و آیتم‌های که به عنوان تسویه حساب از سه بدهکار بالا گرفته‌اید را به داخل صندوق اهدای کمپ بیاندازید. حال که این کار را انجام دادید، ماموریت Money Lending and Other Sins I-III کامل شده است.

این پایان راهنمای ماموریت Money Lending and Other Sins I-III رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت ?Blessed are the Meek آغاز خواهد شد.


ماموریت ?Blessed are the Meek

ماموریت ?Blessed are the Meek پانزدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت ?Blessed are the Meek به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A Quiet Time را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: مایکا (Micah)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت ?Blessed are the Meek

 • در عرض 55 ثانیه، درحالی که فرار می‌کنید تمام ماموران قانون سوار بر اسب را بکشید.
 • 15 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Strawberry, West Elizabeth

مایکا را پیدا و با او صحبت کنید

به نظر می‌رسد که جذابیت‌های طبیعی مایکا، او را با ماموران قانون دچار مشکل کرده است و باری دیگر آرتور باید خرابکاری‌هایش را تمیز کند. به اداره کلانتر شهر استرابری بروید و به صورت تصادفی از کلانتر درباره مردی که زندانی کرده است، بپرسید.

به نظر نمی‌رسد که کلانتر چندان تمایلی به هم‌کاری با ما داشته باشد، اما با توجه به توصیفی که او درباره شخص زندانی شده به ما می‌دهد، به نظر می‌رسد که این شخص همان مایکا است. بعد از اینکه از اداره خارج شدید، به چپ بپیچید و به سمت جنوب غربی ساختمان جایی که مایکای خرابکار دستش را برای ما تکان می‌دهد، بروید. مایکا مانند بچه‌ای که گم شده و بعد از چند ساعت گریه و زاری مادرش را پیدا می‌کند، از دیدن شما خوشحال می‌شود. سپس با ظاهری بی‌گناه می‌گوید: من را از اینجا بیرون می‌آوری؟ در جواب این سوال، قیافه آرتور را در تصویر پایین تماشا کنید (مگه چاره‌ دیگه‌ای هم دارم؟)

از قرار معلوم، ظاهرا باید مایکا را از زندان فراری بدهید. درست در سمت راست کنار پنجره سلول زندان، یک گردان بزرگ بخار قرار دارد تصویر پایین.

قلاب را از گردان بگیرید و آن را به پنجره سلول وصل کنید.

سپس به سمت چپ گردان بخار بروید و اهرم را بردارید تا آن را فعال کنید.

حال گردان میله‌های سلول را ازجا می‌کند و مایکا آزاد می‌شود. دردسر واقعی را که مایکا برای‌تان درست کرده‌است، تازه شروع می‌شود.

از مایکا محافظت کنید

 • مدال طلایی: 15 هدشات داشته باشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را با حداقل 70 درصد درستی کامل کنید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

ادامه ماموریت شما از کوره در رفتن و در آن واحد شلیک کردن است. حال باید تمرکز خود را حفظ کنید و بسیار با احتیاط بقیه ماموریت را ادامه دهید. از آن جایی که لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت داشتن 15 هدشات، کامل کردن با حداقل 70 دقتی و در آن واحد پایان دادن به ماموریت بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت است، پشت سنگرها، دیوارها، بوته‌ها و درختان کاور بگیرید و زمانی که موقعیت مناسب را پیدا کردید، از کاور خارج شده و به سمت اهداف شلیک کنید.

استفاده از ویژگی دِد آی را اصلا فراموش نکنید و تنها سر دشمنان را هدف قرار بگیرید. به یاد داشته باشید که لازمه ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید، تنها برای نوار سلامت شما است، بنابراین از آیتم‌هایی که نوار دِد آی شما را پر می‌کنند استفاده کنید. فقط مطمئن شوید آیتم‌های که استفاده می‌کنید روی سلامت شما تاثیر نمی‌گذارند.

پس از اینکه پنج نفر اول را به قتل رساندید، مایکا به جای اینکه از شهر دور شود، به سمت جنوب غربی شهر فرار می‌کند. ظاهرا کار ناتمامی در شهر دارد که باید به آن برسد. شما هم چاره‌ای ندارید جز اینکه او را دنبال کنید.

مایکا از جاده کنار نهر به پایین سرازیر می‌شود و شروع می‌کند به کوبیدن در خانه‌ای که در جنوب شرقی شهر قرار داد. این خانه، خانه همکار قدیمی‌اش نورمان یا همان Skinny است. بعد از چند ثانیه، سروکله مایکا با اسلحه‌اش پیدا می‌شود. به قول نورمان، او اسلحه را برای مایکا نگه داشته بود (البته اسلحه را از او دزدیده بود).

حال که مایکا کاملا مسلح است، کاملا مصمم به نظر می‌رسد که قصد دارد از داخل شهر به راهش ادامه دهد و هرکسی را که جلوی او قرار بگیرد، به قتل می‌رساند. مایکا از روی پل به سمت شرق عبور می‌کند و سپس از خیابان اصلی به سمت اسب‌ها حرکت می‌کند. در این مسیر او را دنبال کنید و هرکس را که جلوی راه شما قرار گرفت، از پای درآورید (تاحد امکان هدشات کنید).

با مایکا از دست ماموران قانون فرار کنید

 • مدال طلایی: در عرض 55 ثانیه، درحالی که فرار می‌کنید تمام ماموران قانون سوار بر اسب را بکشید.

بعد از اینکه سوار اسب شدید، بالاخره مایکا آماده می‌شود که از شهر خارج شوید. حال تنها کاری که برای شما باقی مانده، این است که تعداد باقی مانده‌های ماموران قانون سوار بر اسب را بکشید. البته با توجه به اینکه تنها 55 ثانیه برای این کار زمان دارید پس باید خیلی سریع عمل کنید. این تنها بخشی از ماموریت است که به زمان حساس است بنابراین سریع ماموران قانون را بکشید. اگر هنوز از تعداد هدشات‌های مورد نیاز باقی مانده، از دِد آی استفاده کنید. در کل هشت مامور قانون سوار بر است شما را دنبال خواهند کرد.

دو مامور او لبه محض اینکه خواستید شهر را ترک کردید، به شما می‌رسند.

دو تا مامور دوم کمی بعد از تپه‌های سمت چپ به شما نزدیک می‌شوند.

دو تا مامور سوم بعد از اینکه وارد جاده اصلی شدید، از سمت راست شما ظاهر می‌شوند.

دو تا مامور آخر سر تقاطع (سه راه) برای شما کمین کرده‌اند.

شما باید هر هشت مامور را در عرض 55 ثانیه بکشید تا بتوانید این لازمه را برای دریافت مدال طلایی این ماموریت اعمال کنید.

مایکا را درحالی که ماجرای دستگیری و علت آن را برای شما توضیح می‌دهد، دنبال کنید تا اینکه کنار جاده توقف می‌کند. به عنوان تشکر و پاداش، او به شما یک جلد جرمی هفت تیر می‌دهد و بعد می‌گوید که هنوز آمادگی این را ندارد که دوباره به باند داچ ملحق شود. بعد از اینکه ماکیا با اسب خود رفت، ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت ?Blessed are the Meek رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت The First Shall Be Last آغاز خواهد شد.


ماموریت The First Shall Be Last

ماموریت The First Shall Be Last شانزدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت The First Shall Be Last به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت A Quiet Time را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: خاویار اسکوئلا (Javier Escuella)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: West Elizabeth

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت The First Shall Be Last

 • با Javier و به طور مخفیانه شکارچیان جایزه‌بگیر را در کنار رودخانه بکشید.
 • به طناب شلیک کنید تا Sean آزاد شود.
 • 10 هدشات داشته باشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Blackwater, West Elizabeth

با چارلز و خاویار ملاقات کنید

برای اینکه ماموریت را شروع کنید، با چارلز و خاویار که در بالای تپه‌ای رو به بلک واتر قرار دارند، ملاقات کنید. ظاهرا شان دستگیر شده و در بلک واتر زندانی شده است. به نظر می‌رسد که از شان به عنوان طعمه استفاده شده تا دوست او خودش را نشان دهد و باید بگویم که طعمه نظر دوستش را جلب کرده است.

بعد از اینکه چند دقیقه در داخل شهر بلک واتر به این‌جا و آنجا رفتید، ترلونی سروکله‌اش پیدا می‌شود و به شما می‌گوید که شان توسط شکارچیان جایزه‌بگیر دستگیر و زندانی شده است و قرار است در بالای رودخانه به زندان فدرال منتقل شود. شما باید قبل از اینکه دیر شوید، شان را نجات دهید.

قایق را دنبال کنید

سوار اسبتان شوید و قایق را به بالای رودخانه دنبال کنید. ترلونی به شما می‌گوید که از لبه پرتگاه دور شوید اما ظاهر تا قبل از اینکه قایق روی خشکی توقف نکند، توسط شکارچیان جایزه‌بگیر شناسایی نخواهید شد. به محض اینکه قایق توقف کرد، از دوربین خود شان را شناسایی کنید و راه رفتنش را نگاه کنید.

قبل از اینکه شان را دنبال کنید، ترلونی به شما می‌گوید که یک ایده دارد که می‌توانید دو شکارچی جایزه‌بگیر را روی ساحل از پای درآورید.

منتظر ترلونی بمانید تا بروید و باعث حواس پرتی دو جایزه‌بگیر شود، سپس کراوچ کنید و به آن سوی رودخانه مخفیانه حرکت کنید.

 • مدال طلایی: با Javier و به طور مخفیانه شکارچیان جایزه‌بگیر را در کنار رودخانه بکشید.
 • مدال طلایی: 10 هدشات داشته باشید.

اگر از چاقوهای پرتاب شونده به همراه دارید، می‌توانید یکی از شکارچی جایزه‌بگیر را هدشات کنید تا هدشات‌های باقی مانده به نه نفر کاهش پیدا کنید، درغیر این صورت مخفیانه از پشت به آن‌ها نزدیک شوید و با چاقوی معمولی خود بی‌صدا او را بکشید. فقط حتما قبل از اینکه وارد عمل شوید، اصمینان حاصل کنید که خاویار در موقعیت قرار دارد (در هر صورت خاویار یکی از شکارچیان را مخفیانه با چاقوی خود می‌کشد).

به کمپ بروید

اکنون که کار ترلونی در اینجا به اتمام می‌رسد، شما باید ماموریت نجات شان را ادامه دهید. از مسیر به سمت بالا خاویار را دنبال کنید تا در آنجا با دو شکارچی جایزه‌بگیر دیگر برخورد کنید. در محدوده باریکی که پیش روی شماست، مخفیکاری از گزینه‌های در دسترس نیست، بنابراین از ویژگی دِد آی خود استفاده کنید و سر هر دو جایزه‌بگیر را برای گرفتن دو هدشات دیگر هدف قرار بدهید. از اینجا به بعد خاویار را به بالای دره دنبال کنید و در مسیر خود برای جلوگیری از دریافت آسیب، کاور کنید.

 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

دوباره می‌گویم که دِد آی بهترین دوست شما برای دوری از آسیب دیدن و گرفتن هدشات‌های موردنیاز است. به یاد داشته باشید که لازمه بالای دریافت مدال طلایی می‌گوید که ماموریت را بایستی بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید. اما شما هنوز می‌توانید از آیتم‌هایی که نوار دِد آی شما را پر می‌کنند استفاده کنید. فقط مطمئن شوید آیتم‌های که استفاده می‌کنید روی سلامت شما تاثیر نمی‌گذارند. اگر سطح سلامت شما به حداقل خود رسید، به خاطر داشته باشید که نوار سلامت شما به آرامی شروع به پر شدن خواهد کرد. البته پر شدن آهسته نوار سلامت شما تا زمانی امکان پذر است که هسته سلامت شما نابود نشده باشد. در کل منظور این است که زیاد روی پر شدن خودکار نوار سلامت حساب باز نکنید مگر اینکه بتوانید مخفیگاهی پیدا کنید که خود را برای چند دقیقه‌ای در آن پنهان کنید.

نگاه ویژه‌ای به تک تیرانداز‌های بالای دره داشته باشید. تک تیراندازها از رایفل‌هایی با دوربین زوم بالا برخوردار هستند که هر گلوله از آن آسیب بالایی به شما وارد می‌کند و معمولا حتی هنگامی که در کاور هستید می‌توانید به شما شلیک کنند. بهترین کار برای جلوگیری از اصابت گلوله‌های تک تیراندازها این است که به محض ظار شدن، شما پیش قدم شوید و به آن‌ها شلیک کنید.

شان را نجات دهید

در بالای مسیر با چارلز ملاقات کنید تا هر دوی شما به سمت کمپ به پیش بروید. به طور معمول پس از اینکه به کمپ رسیدید، آن جا پر از شکارچیان جایزه‌بگیر خواهد بود که می‌توانید هدشات‌های خود را کامل کنید. فراموش نکنید که خاویار و چارلز هم به جایزه‌بگیرها شلیک می‌کنند بنابراین تا زمانی که فرصت است، باقی مانده هدشات‌ها را بگیرید. مراقب تک تیرانداز روی برج آب باشید و در اولین فرصت او را هدشات کنید.

بعد از اینکه محیط را از شکارچیان جایزه‌بگیر پاک کردید، اکنون تنها یک قدم به پایان ماموریت باقی مانده است.

 • مدال طلایی: به طناب شلیک کنید تا Sean آزاد شود.

شان را درحالی که برعکس از درختی آویزان شده پیدا می‌کنید. تنها کافیست به طناب شلیک کنید تا شان آزاد شود. به خاطر اینکه او را نجات دادید، شان احترام قابل درخوری نسبت به شما نشان می‌دهد.

دوست شما، شان به سمت کمپ حرکت می‌کند و شما را تنها می‌گذارد تا کمپ جایزه‌بگیران را تمام و کمال برای پیدا کردن گنج و آیتم‌های مفید لوت کنید. ماموریت شما در اینجا به اتمام رسید.

این پایان راهنمای ماموریت The First Shall Be Last رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Pouring Forth Oil – II آغاز خواهد شد.


ماموریت Pouring Forth Oil – II

ماموریت Pouring Forth Oil – II هفدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Pouring Forth Oil – II به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Paying a Social Call را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: جان مارستون (John Marston)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Pouring Forth Oil – II

 • در عرض 1 دقیقه و 45 ثانیه واگن را به محل مورد نظر ببرید.

محل شروع ماموریت: Horseshoe Overlook, New Hanover

با جان مارستون صحبت کنید

این ماموریت تا زمانی که به کمپ بازنگردید، سریعا در دسترس شما قرار نمی‌گیرد.

بعد از اینکه وارد کمپ شدید، سوزان گریم‌شاو به شما نزدیک می‌شود و به‌تان می‌گوید که جان به دنبال‌تان می‌گشته و می‌خواهد با شما صحبت کند. اکنون علامت جان نزدیک کمپ‌فایر کنار درختی ظاهر می‌شود. به نزد جان بروید و ببینید که جریان از چه قرار است.

مارتسون یک نقشه هوشمندانه برای سرقت از قطار دارد و از شما می‌خواهد که به او کمک کنید.

آرتور با شنیدن این حرف، بسیار تحت‌ تاثیر قرار گرفته و اندکی متعجب شده‌ می‌شود. برای اینکه نقشه جان عملی شود، به چندتا چیز نیاز دارد که مهم‌ترین چیزی آن یک واگن نفت است. اولین کار شما این است که یک واگن نفت را به سرقت برده و آن را به مکانی که بعدا در نزدیکی Dewberry Creek مشخص می‌شود، ببرید.

یک واگن اویل به سرقت ببرید

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 45 ثانیه واگن را به محل مورد نظر ببرید.

لازمه دریافت مدال طلا این ماموریت را سخت‌تر از آن چیزی می‌سازد که به طور عادی انجام می‌شود، اما مسایل را به طور غیر ضروری پیچیده نمی‌کند. واگن‌های نفت Cornwall روی نقشه شما برچسپ خواهند خورد و گاهی اوقات می‌توانید یکی از این واگن‌ها را روی جاده، جایی که راحت می‌توان به سرقت برد، پیدا کنید. همچنین اگر خوش شانس باشید، می‌توانید حتی نزدیک محل مورد نظر (جایی که باید واگن را ببرید) نیز یکی از این واگن‌ها را دزدیده و کار را برای خودتان آسان‌تر کنید.

اگر قادر به دزدی یکی از این واگن‌ها در جاده‌ها نبودید، همیشه می‌توانید در Heartland Oil Fields یکی را پیدا و به سرقت ببرید.

در این مرحله کار دیگر از این آسان‌تر نمی‌شود. تا شب هنگام صبر کنید.

از روی دیوار به آن سو بپرید.

به آرامی و دزدکی به جلوی واگن و صندلی راننده نزدیک شده و سوار واگن شوید.

تنها کاری که باقی مانده این است که با تمام سرعت فرار کنید.

البته کمی بعد توسط سوارکاران تحت تعقیب قرار خواهید گرفت. اکنون اولویت شما باید از رده خارج کردن مزاحمان باشد. بدون اینکه واگن را نگه دارید، وارد ویژگی دِد آی شوید و همه را بکشید. فراموش نکنید که واگن شما یک واگن پر از مایع قابل اشتعال است و اگر بدون کشتن مزاحمان به مسیر خود ادامه دهید، ممکن است که بعد از کمی خود را در فاصله 100 متری از سطح زمین پیدا کنید.

واگن را کنار کلبه ویران شده رها کنید تا ماموریت شما در اینجا به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Pouring Forth Oil – II رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت A Fisher of Men آغاز خواهد شد.


ماموریت A Fisher of Men

ماموریت A Fisher of Men هیجدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت A Fisher of Men به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Paying a Social Call را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: ابیگیل (Abigail)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت A Fisher of Men

 • پس از اینکه به رودخانه رسیدید، در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه یک ماهی را صید کنید.
 • ماموریت را در عرض 7 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Horseshoe Overlook, New Hanover

با ابیگیل صحبت کنید

 • مدال طلایی: ماموریت را در عرض 7 دقیقه و 30 ثانیه کامل کنید.

ابیگیل از شما می‌خواهد که با جک کاری انجام دهید و از آن جایی که آرتور کار بهتری برای انجام دادن ندارد، قبول می‌کند. لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت کلا به سرعت بستگی دارند بنابراین سینماتیک‌ها را اسکیپ کنید.

در کمپ جک را پیدا کنید و به او بگویید که با شما به ماهیگیری بیاید.

سوار اسب خود شوید و منتظر بمانید تا جک قلاب ماهیگیری خود را بیاورد، سپس به او کمک کنید تا سوار اسب شما شود.

بردن جک به ماهیگیری

 • مدال طلایی: پس از اینکه به رودخانه رسیدید، در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه یک ماهی را صید کنید.

به سرعت به منطقه ماهیگیری بتازید و از اسب خود پیاده شوید.

بدون هیچ معطلی قلاب ماهیگیری خود را از منوی اسلحه انتخاب و مجهز کنید. به محض اینکه قلاب را مجهز کردید، دکمه را فشار دهید و این دفعه طعمه مدنظر را به قلاب مجهز کنید. از طعمه پنیر برای این ماموریت استفاده کنید.

در کنار لبه آب سریعا طعمه خود را به داخل آب بیاندازید و سپس به آرامی آنالوگ راست کنترلر را در جهت عقربه‌های ساعت بپرخانید. (با تکان دادن طعمه ماهی را جذب می‌کنید).اگر پس از مدتی ماهی‌ای طعمه را گاز نگرفت، یک بار (توجه کنید تنها یک بار) دکمه RT / :r2: را فشار دهید تا ماهی‌ها دورتر را جذب کنید. اگر بیشتر از یک بار دکمه مربوطه را بزنید، تمام ماهی‌ها را فراری خواهید دارد.

وقتی که ماهی طعمه را گاز گرفت، سریعا دکمه RT / :r2: را فشار دهید. اگر ماهی تقلا کرد یا به چپ و راست شنا کرد، هرگز قلاب را به طرف خود نکشید چون‌ که در این صورت ماهی خود را از طعمه آزاد و فرار می‌کند. پس از اینکه ماهی دست از مبارزه کردن برداشت (به عبارتی خسته شد)، آنالوگ چپ کنترلر خود را به عقب ببرید و دیگری را سریعا در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید و این روند را تکرار کنید. اگر در این حین ماهی دوباره مبارزه کرد، آنالوگ راست را رها کنید و تنها آنالوگ چپ را در خلاف جهت حرکت ماهی ببرید. دوباره بعد از اینکه ماهی دست از مبارزه کردن برداشت، روند بالا را انجام دهید.

شما می‌توانید قلاب ماهیگیری خود را به این‌ور و آن‌ور ببرید تا ماهی را جذب کنید اما این کار اغلب آن را دچار وحشت خواهد کرد. طناب ماهیگیری را با قرقره سریع جمع کنید تا روند کشیدن ماهی به سمت شما سریع‌تر انجام شود. فرمان :l: را به سمت عقب (جهت خودتان) ببرید تا سریعا در یک خط ماهی به سمت شما کشیده شود. هنگامی که ماهی تقلا کرد با فشار دادن و نگه داشتن فرمان :r: روی قرقره کنترل داشته و در هر مسیری که شده، ماهی را به سمت خود بکشید. با این حال اگر فاصله ماهی اسیر شده با شما زیاد شود یا برای مدت زمان طولانی ماهی اسیر شده را نتوانید به سمت خود بکشید، خود را آزاد و فرار می‌کند. البته با توجه به اینکه آرتور برای اولین بار است که ماهیگیری می‌کند، ماهب کوچک خواهد بود و می‌توانید به محض گاز گرفتن مستقیم آن را به سمت خود بکشید و از آب بیرون بیاورید. ماهی صید شده را به داخل آن پرتاب نکنید.

زمانی که ماهی را صید کردید، جک به شما می‌گوید که دست از ماهی گرفتن بردارید و استراحتی بکنید. در این میان او می‌رود تا یک گردنبند گلی درست کند. در کنار محل صید ماهی، نزدیک به جک بایستید و منتظر بمانید. در این مرحله شما می‌توانید ماهیگیری را متوقف کنید و تا زمانی که جک گردنبند را تمام می‌کند، منتظر بمانید. سپس دیالوگ‌هایی بین آرتور و جک گفته خواهد شود و بعد آن سینماتیک پخش می‌شود. سینماتیک را اسکیپ کنید.

به کمپ بازگردید

سوار اسب شوید و جک را نیز جلوی خود سوار کنید و با آخرین سرعت به سمت کمپ حرکت کنید.

هنگامی که به کمپ رسیدید، جک گردنبندی را که درست کرده است، به ابیگیل نشان می‌دهد. سینماتیک این بخش را هم اسکیپ کنید تا ماموریت شما به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت A Fisher of Men رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت Pouring Forth Oil – IV آغاز خواهد شد.


ماموریت Pouring Forth Oil – IV

ماموریت Pouring Forth Oil – IV نوزدهمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت Pouring Forth Oil – IV به صورت خودکار، هنگامی که ماموریت Pouring Forth Oil – II را به اتمام رساندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: جان مارستون (John Marston)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: Lemoyne

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت Pouring Forth Oil – IV

 • قبل از اینکه Sean گلوله‌ای شلیک کنید تمام نگهبانان قطار را بکشید.
 • تمام چمدان‌های واگن را لوت کنید.
 • در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه از دست ماموران قانون فرار کنید.
 • با قابلیت دِد آی 10 نفر را بکشید.
 • ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

محل شروع ماموریت: Dewberry Creek, Lemoyne

در Dewberry Creek همدیگر را ملاقات کنید

هنگامی که به Dewberry Creek برگشتید، شان هم در آن حا منتظر شماست و می‌خواهد که در این سرقت شرکت کنید. این یک ایده افتضاح است اما چاره نیست. شان هرجور شده با شما و بقیه افراد همراه می‌شود. جان و چارلز شب هنگام ظاهر می‌شوند و شما مکان کمین را مشخص می‌کنید.

واگن نفت را به نقطه مورد نظر ببرید سپس آرتور بالای واگن می‌رود و بقیه در حالت آماده باش پهنان می‌شوند.

برای قطار کمین کنید

زمانی که قطار توقف کرد، از واگن پیاده شده و به سمت اسکله مسافران بروید. داخل اسکله (همان واگن) مسافران که شدید جان را مشاهده خواهید کرد که درحال خالی کردن جیب مسافران برای آیتم‌های باارزش و پول است.

گاه و بیگاه پیش می‌آید که یکی از مسافران احساس نترس بودن بهش دست می‌زند یا اینکه از دادن چیزهای ارزشمند خود خودداری می‌کند. اگر این مورد برای شما اتفاق افتاد، مسافر را بزنید و با خشونت دارایی‌هایش را از او بستانید.

حال کار اصلی شما این است که جان را به هر واگن دنبال کنید و هرکس که از دادن پول یا چیزهای باارزش خود امتناع کرد یا اینکه خواست زرنگی بکند، شخص را زده و با خشونت او را به همکاری دعوت کنید.

پس از اینکه جان به شما گفت که از اینجا را برعهده من بسپار و سری به شان بزن، او را داخل واگن چمدان‌ها پیدا خواهید کرد. به مخض اینکه شان وارد واگن شد، توسط یکی از نگهبانان قطار اسلحه روی او کشیده می‌شود. سریعا و بدون اینکه گلوله شما به شان اصابت کند، در حالت دِد آی نگهبان را بکشید.

 • مدال طلایی: قبل از اینکه Sean گلوله‌ای شلیک کنید تمام نگهبانان قطار را بکشید.
 • مدال طلایی: با قابلیت دِد آی 10 نفر را بکشید.
 • مدال طلایی: ماموریت را بدون استفاده از آیتم بازیابی سطح سلامت کامل کنید.

دومین نگهبان روی سقف بالای او ظاهر می‌شود که او را هم سریع در حالت دِد آی بکشید.

سومین و چهارمین نگهبان هم سریع وارد واگن چمدان‌ها می‌شوند که باید کار آن‌ها را نیز با دِد آی یکسره کنید.

تا شما نگهبانان را یکی یکی می‌کشید، شان هم روی پاهای خود می‌ایستد اما خوشبختانه قبل از اینکه او بخواهد یکی از نگهبان‌ها را بکشید، شما هر چهارتا را کشته‌اید و یکی از لازمه‌های دریافت مدال طلایی این ماموریت را کامل کرده و لازمه هدشات را به شش نفر کاهش داده‌اید. البته اگر هر چهار نگهبان را هدشات کرده باشید.

چمدان‌ها را لوت کنید

 • مدال طلایی: تمام چمدان‌های واگن را لوت کنید.

حال شما باید تمام چمدان‌ها را لوت کرده و هرچیزی را که در چمدان‌ها قرار دارد، به سرقت ببرید.

 • همه چیز در کابینه پشت درب (سمت چپ) 
 • مشروب مرغوب برندی روی قفسه سمت راست 
 • همه چیز در کابینه سبز سمت چپ در زیر جایگاه‌های نامه 
 • همه چیز در کمد بزرگ سمت راست بالای کیسه‌های همه چیز توی سینه‌اش درست نزدیک در پشتی مرتب‌ شده همه چیز توی سینه‌اش درست نزدیک در پشتی
 • همه چیز توی صندوق سمت راست نزدیک در پشتی 

اگر به اندازه کافی در کشتن نگهبانان و خالی کردن جیب مسافران سریع عمل کرده باشید، شما می‌توانید تمام چمدان‌های واگن را قبل از اینکه نیروی کمکی از راه برسد، خالی کنید. در این میان سینماتیک پخ می‌شود که در آن از واگن بدون سقف خارج شده و برای مبارزه با نیروهای کمکی کاور گیری می‌کنید. حال باید بسیار مراقب باشید که دو لازمه مدال طلایی را کامل کنید؛ در این موقعیت باید شش نفر باقی مانده از 10 نفری را که باید در حالت دِد آی بکشید، یکسره کنید و مراقب باشید که توسط نیروی کمکی بیش از حد آسیب دریافت نکنید که مجبور به استفاده از آیتم بازیابی سلامت خود شوید، چون اگر از آیتم‌های بازیابی سلامت استفاده کنید، مدال طلایی این ماموریت را دریافت نخواهید کرد.

بعد از اینکه اولین موج نیروی کمکی را نابود کردید، دومین موج ماموران قانون از سمت شمال غربی به شما نزدیک می‌شوند. درست باید کاور خود را برعکس کنید و مثل قبل با دِد آی ماموران قانون را از سد راه بردارید.

به محض اینکه آخرین دشمن کشته شد، جان مارتسون به همه می‌گوید که جان خود را بردارید و فرار کنید. شما هم سریعا سوار اسب خود شده و مثل باد از آن منطقه دور شوید.

از دست ماموران قانون فرار کنید

 • مدال طلایی: در عرض 1 دقیقه و 30 ثانیه از دست ماموران قانون فرار کنید.

به مینی مپ خود (پایین سمت چپ) نگاه کنید تا مسیری را که ماموران قانون به سمت شما در حرکت‌اند، مشاهده کنید. شما باید تا زمانی که از محدوده قرمز رنگ نقشه خارج می‌شود، فاصله خود را با ماموران قانون دور نگه دارید.

آسان‌ترین راه برای اینکه ماموران قانون را گم کنید و از محدوده قرمز رنگ خارج شوید این است که در امتداد ریل قطار به سمت شمال غربی با تمام سرعت بدوید تا خود را رهایی دهید.

سینماتیک پایانی را تماشا کنید تا ماموریت به اتمام برسد.

این پایان راهنمای ماموریت Pouring Forth Oil – IV رد دد ریدمپشن 2 بود. حال ماموریت We Loved Once and True – III آغاز خواهد شد.


ماموریت We Loved Once and True – III

ماموریت We Loved Once and True – III بیستمین ماموریت اصلی بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر، از جمله دریافت تمام مدال‌های طلایی برای تکمیلی 100 درصد راهنما خواهد کرد. ماموریت We Loved Once and True – III به صورت خودکار، هنگامی که اولین نامه مری را در کمپ خواندید، در دسترس قرار می‌گیرد.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: مری لینتون (Mary Linton)
 • ماموریت در فصل: دو
 • ناحیه: New Hanover

لازمه دریافت مدال طلایی ماموریت We Loved Once and True – III

 • صلح آمیزانه Chelonians را قانع کنید که به شما اجازه دهد Jamie را با خود ببرید.
 • در عرضه 2 دقیقه Jamie را به نزد Mary ببرید.

محل شروع ماموریت: Valentine, New Hanover

با مری صحبت کنید

آرتور در کمپ یک نامه را از طرف معشوقه قدیمی‌اش دریافت کرده است. مری لینتون که چند سالی می‌شود بی‌خبر است، حال ناگهانی و خیلی غافلگیر کننده از آرتور تقاضای کمک می‌کند. شخصا فکر می‌کنم که آرتور در اعماق وجودش، شخصیتی عاشقانه هم دارد.

به نظر می‌رسد که برادر مری با یکی از فرقه‌های بازی دچار مشکل شده و حال مری از آرتور می‌خواهد که او را نجات دهد.

جیمی را نجات دهید

به مکانی که فرقه Chelonians برای عبادت گردهم می‌آیند بروید و جیمی را پیدا کنید.

به نظر می‌رسد که افراد فرقه میانه خوبی با غریبه‌ها ندارند و به شما نمی‌گویند که کجا می‌توانید جیمی را پیدا کنید.

 • مدال طلایی: صلح آمیزانه Chelonians را قانع کنید که به شما اجازه دهد Jamie را با خود ببرید.

برای اینکه از راه صلح و بدون خشونت این لازمه را کامل کنید، رئیس فرقه چند سوال از شما می‌پرسد که باید جواب صحیح هر یک را بدهید.

 • کدام مسیر را انتخاب کرده‌اید، قربان؟ (?What path have you chosen) >> تصمیم نگرفته‌ام (Undecided)
 • ما دنبال چه می‌گردیم؟ (?What do we search for) >> هدف (Purpose)

متاسفانه برخلاف تصور ما که با خود می‌گفتیم حال که جیمی را از دست این فرقه نجات داده‌ایم، با آغوش باز همراه ما به خانه‌اش باز می‌گردد، این طور نشد و فرار کرد. سوار اسب خود شوید و او را دنبال کنید.

قرار نیست که او را بگیرید اما سرعت خود را حفظ کنید و به دنبالش بروید.

او را در سراسر حومه شهر دنبال کنید تا اینکه او از روی ریل قطار رد می‌شود و تا شما بخواهید از روی آن رد شوید، قطاری مسیر شما را بلاک می‌کند.

حال سینماتیک این قسمت پخش می‌شود و با رو در روی هم قرار گرفتن برای انجام دوئل به اتمام می‌رسد.

بسیار آرام دکمه را فشار داده تا دست آرتور چند سانتی به هفت تیرش نزدیک شود و اندازه نوار دِد بالاتر برود. هرچه اندازه دِد آی بالاتر برود (قبل از اینکه اسلحه را بکشید)، زمان هم به همان اندازه آهسته‌تر می‌شود و در نهایت فرصت بیشتری برای نشانه رفتن به سمت دست او خواهید داشت.

سریعا پس از اینکه در دِد آی نشانه اسلحه خود را به سمت دست جیمی گرفتید، شلیک کنید وگرنه او به سر خودش شلیک می‌کند.

با جیمی به سمت مری حرکت کنید

بعد از اینکه تاثیرات آن فرقه از سر جیمی خارج شد و شما را در آغوش گرفت، حال کاملا آماده است که او را به نزد خانواده‌ای بازگردانید.

 • مدال طلایی: در عرضه 2 دقیقه Jamie را به نزد Mary ببرید.

بهتره که عجله کنید. شما مری را در ایستگاه قطار والنتاین ملاقات خواهید کرد. به محض اینکه به ایستگاه رسیدید، از اسب پیاده شده و در کمتر از دو دقیقه داخل خانه شوید تا این لازمه دریافت مدال طلایی را هم کامل کنید. سینماتیک آخر این ماموریت را نگاه کنید و پس از آن ماموریت شما به اتمام می‌رسد.

این پایان راهنمای ماموریت We Loved Once and True – III رد دد ریدمپشن 2 بود. در بخش بعدی آموزش Red Dead Redemption 2 از ماموریت Good, Honest, Snake Oil راهنما را آغاز خواهم کرد. امیدوارم از خواندن راهنمای این 10 ماموریت نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,