با بخش آخر آموزش ماموریت‌های فرعی Red Dead Redemption 2 و در مجموع با بخش هفدهم از آموزش این بازی در خدمت شما کاربران گرامی هستیم. در آخرین بخش از آموزش ماموریت‌های فرعی به کامل کردن سیزده ماموریت غریبه آخر بازی که عبارتند از ماموریت No Good Deed، ماموریت Oh, Brother، ماموریت A Bright Bouncing Boy، ماموریت The Mercies of Knowledge، ماموریت The Artist’s Way، ماموریت The Ties That Bind Us، ماموریت Help a Brother Out، ماموریت Duchesses and other Animals، ماموریت Idealism and Pragmatism for Beginners، ماموریت The Wisdom of the Elders، ماموریت The Widow of Willard’s Rest، ماموریت The Veteran و ماموریت The American Inferno, Burnt Out می‌پردازیم.

ماموریت No Good Deed

No Good Deed یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت No Good Deed را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: دکتر آلفونس رنو (Dr. Alphonse Renaud)
 • ناحیه: شهر Rhodes
 • لازمه‌ها: ماموریت No Good Deed پس از اینکه ماموریت اصلی The Course of True Love فصل سوم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد
 • پاداش: دستورالعمل Special Health Cure Pamphlet

محل شروع ماموریت No Good Deed

در اواسط فصل سوم بازی آرتور می‌تواند مردی را که رو به روی حیاط کلیسای شهر رودس نشسته است ملاقات کند. با اولین رویارویی مرد را مشاهده می‌کند که بسیار وحشت زده شده است چونکه گاری پر از تجهیزات پزشکی‌اش را به سرقت برده‌اند. آرتور قبول می‌کند که گاری دزدیده را برای او پس بگیرد. لوکیشن گاری کمی در جهت شمال شرقی، نزدیک رودخانه است. برای رویارویی دو گزینه پیش رو دارید؛ می‌توانید مخفیانه و از پشت به گاری نزدیک شوید یا اینکه از ابتدا با زور اسلحه راه خود را به کنار گاری باز کنید. توجه کنید که در مجموع باید با شش دشمن سر و کله بزنید. هنگامی که هر شش دشمن را کشتید و سوار گاری شدید، در بین راه دو دشمن دیگر سوار بر اسب شما را تعقیب خواهند کرد. حساب آن‌ها را برسید و مسافرت کوتاه خود به مقصد رودس را ادامه دهید. هنگامی که به نزد دکتر رسیدید، او از دیدن شما و اینکه تجهیزات پزشکی‌اش را یک بار دیگر می‌بیند بسیار خوشحال می‌شود. به پاس تشکر و قدردانی از زحمت شما، دکتر آلفونس رنو به عنوان پاداش یک دستورالعمل درباره Health Cure (هسته سلامت) به شما می‌دهد. Special Health Cure Pamphlet یکی دیگر از دستور پخت‌های بازی است که با استفاده از آن می‌توان غذا و دیگر آیتم‌هایی که هسته‌های شما را تحت تاثیر می‌گذارند، درست کرد.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه No Good Deed در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه Oh, Brother آغاز خواهد شد.


ماموریت Oh, Brother

Oh, Brother یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت No Good Deed را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: پروتئوس و آکریسیوس (Proetus & Acrisius)
 • ناحیه: شهر Valentine
 • لازمه‌ها: ماموریت Oh, Brother پس از اینکه ماموریت اصلی The Gilded Cage فصل چهارم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد

توجه: برخلاف دیگر ماموریت‌هی غریبه بازی، بخش‌های بعدی این ماموریت به صورت اتوماتیک روی نقشه مارک نمی‌شوند. برای مارک شدن بخش‌های دیگر ماموریت غریبه Oh, Brother باید به اندازه کافی به نقطه آن نزدیک شوید.

محل شروع ماموریت Oh, Brother

در اواسط فصل چهارم بازی، در جلوی فروشگاه عمومی (General Store) شهر والنتاین چند نفر را مشاهده می‌کنید که باهم جر و بحث می‌کنند. دو برادر دو قلو، پروتئوس و آکریسیوس مشغول دعوا سر یک زن به نام هلن هستند. هر یک از این دو برادر می‌خواهد عشق خود را به هلن ثابت کنند و نشان دهند که کدام یک از آن‌ها شجاع‌ترین است. پروتئوس و آکریسیوس فکر می‌کند که ما تیرانداز ماهر هستیم (که البته بیراه هم نمی‌گویند) و از ما می‌خواهند به بطری که روی سرشان قرار داده‌اند شلیک کنیم. ابتدا باید بطری‌های بزرگ روی سر هر دو را خرد کنیم، سپس بطری‌های کوچک‌تر و در آخر، درحالی که هر دو برادر روی یک پا ایستاده‌اند باید به بطری‌های روی سرشان شلیک کنیم. بعد از اینکه هر سه مرحله را پشت سر گذاشتید و خوشبختانه هیچ یک از دو برادر کشته نشدند، پروتئوس دست هلن را می‌گیرد و با خود می‌برد که البته همان طور که مثل روز روشن معلوم بود، آکریسیوس هم آن‌ها را دنبال می‌کند.

بخش دوم ماموریت

بعد از گذشت چند روز از اولین ملاقات ما با این افراد، دوباره به این سه نفر برخورد خواهیم کرد. بعد از گذشت چند روز، دو برادر دو قلو از هلن می‌خواهند که یکی را به عنوان عشق زندگی خود انتخاب کند. این دفعه برای اثابت عشق خود نسبت به هلن، پروتئوس و آکریسیوس می‌خواهند سرسخت بودن خود را به او نشان دهند. بله، همان طور که شاید حدس زده باشید، این بار کار به مبارزه و مشت زدن به این دو برادر دیوانه رسیده است. این آزمون تست سرسخت بودن نیز سه مرحله‌ای است؛ ابتدا یک مشت به صورت هر دو برادر، مشت دوم به شکم و ضربه آخر که از دو تای قبلی دردناک‌تر است، لگد به بیضه‌ها است.

از آنجا که این دفعه نیز کسی برنده رقابت نشده، دوباره باید بگذاریم که برای چند روزی راه خود را بکشند و بروند.

بخش سوم ماموریت

پس از گذشت چند روز از دومین ملاقات ما با دوقلوها، برای سومین رویارویی آن‌ها را بالای آبشار Cumberland Falls پیدا خواهیم کرد. برای اثبات نهایی عشق و قدرت خود به هلن، این دو برادر که رسما زده‌اند به سیم آخر، می‌خواهد از بالای آبشار به پایین آن درحالی که درون یک بشکه هستند سقوط کنند. پروتئوس و آکریسیوس از آرتور خواهد می‌کند که افتخار پرت کردن آن‌ها به پایین آبشار را به این دو احمق بدهند. آرتور هم با کمال میل این خواسته‌ی آن‌ها را قبول می‌کند. آسان‌تر از این نمی‌شوند، بروید ببینیم چه کار می‌کنید.

بعد از اینکه این دو دیوانه از بالای آبشار به پایین پرت شدند، هلن بالاخره نگران می‌شود و به پایین نگاه می‌کند تا ببیند چه اتفاقی افتاده است. واقعا از این باشکوه‌تر نمی‌شود. بعد از اینکه در جریان آب به سمت پایین جاری شدند، اوضاع در اولین نگاه خوب به نظر نمی‌رسد. اما به طریقی این دو احمق توانستند که جان سالم به در ببرند. این اتفاق به طوری طرز فکر پروتئوس و آکریسیوس را تغییر داد. حال به جای رقابت، از هم تعریف می‌کنند و یک دیگر را بغل می‌کنند. نکته جالب و خنده‌دار این است که دو برادر بعد از این همه درگیری کاری به هلن ندارد و شانه به شانه هم از به خانه برمی‌گردند.

آرتور و هلن هم کلا گیج شده‌اند اما به گفته هلن، آن‌ها یک هفته هم بدون او دوام نمی‌آورند. بهرحال برای ما که مهم نیست چه اتفاقی بعدا رخ می‌دهد. امیدواریم پروتئوس و آکریسیوس عاقل باشند و از تصمیم خود پشیمان نشوند.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه Oh, Brother در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه A Bright Bouncing Boy آغاز خواهد شد.


ماموریت A Bright Bouncing Boy

A Bright Bouncing Boy یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت A Bright Bouncing Boy را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: مارکو دراگیک (Marko Dragic)
 • ناحیه: در غرب شهر Saint Denis، در طول روز
 • لازمه‌ها: ماموریت A Bright Bouncing Boy پس از اینکه ماموریت اصلی The Joys of Civilization فصل چهارم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد
 • تروفی و اچیومنت: :bronze: Artificial Intelligence

محل شروع ماموریت A Bright Bouncing Boy

در اوایل فصل چهارم بازی، در بخش غربی شهر سنت دنیس می‌توانید با غریبه‌ای ملاقات کنید. این غریبه که با اسم مارکو دراگیک شناخته می‌شوند، کنار تالاب پارک غربی سنت دنیس ایستاده / نشسته است. مارکو دراگیک مخترع بسیاری از نوآوری‌های تکنولوژیکی جدید است. او می‌خواهد که ابزار کنترل از راه دور جدید خود را به برخی سرمایه گذاران بالقوه نشان دهد. از آنجا که سرمایه گذاران بر این باور هستند که ابزار کنترل از راه دور جدید شاید چیزی به جز یک حقه نباشد، آن‌ها به دنبال کسی هستند که هیچ درکی از کار کردن و اثبات کردن فن‌آوری جدید ندارند. به نظر می‌رسد که آن شخص کسی نیست به جز خود ما. کنترل ابزار جدید مارکو دراگیک در تمام زمان‌ها در گوشه پایین سمت راست نمایش داده می‌شود. نگه داشتن دکمه مربوطه که روی نمایشگر ظاهر می‌شود، به طور کلی ایده خوبی برای هدایت کردن ابزار در اطراف مین‌ها است. در دو راند، ما باید هر یک چهار کشتی را غرق کنیم و در آن واحد باید از مین‌های اطراف خود اجتناب کنیم. در راند اول کشتی‌ها بزرگ و ساکن هستند، در حالی که در راند دوم، کوچک و متحرک هستند. تماشاگران، از جمله خود ما، کاملا جذب این فن‌آوری جدید می‌شوند و به احتمال بسیار بالا یک سرمایه‌گذار بالقوه ممکن است پیدا شود.

بخش دوم ماموریت

چند روز پس از ماموریت پارک، می‌توانید از مارکو دراگیک در خانه / کارگاه او در گوشه شمال شرقی نقشه دیدن کنید. توجه داشته باشید که برای بخش دوم ماموریت باید در طول شب اقدام به ملاقات کردن مارکو کنید. دوست خجالتی ما فکر می‌کند که ما کسی هستیم که قصد دستبرد زدن به او را داریم. به همین دلیل درحالی که پنهان شده است، از طریق یک میکروفون با ما صحبت می‌کند. به لطف مهارت پنهان کاری افتضاح مارکو که حتی از یک پسر بچه سه ساله هم ناامیدکننده‌تر است، تنها چند ثانیه طول می‌کشد تا آرتور کنار دوست عجیب و غریب ما بایستد. او درحال انجام دادن آزمایش دیگری است و از ما می‌خواهد یک‌ بار دیگر به او کمک کنیم. او سه میله فلزی و یک ردیاب به ما می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها برق مورد نیاز را از جریان رعد و برق تامین کند.

در مجموع سه نقطه برای میله‌های فلزی که جریان برق را دریافت می‌کنند وجود دارد. از ردیاب برای پیدا کردن مکان دقیق هر سه نقطه استفاده کنید. از آنجا که شب هنگام باید این کار را انجام دهید و بیرون کارگاه مارکو چشم چشم را نمی‌بیند، از اسکرین‌شات‌های پایین برای پیدا کردن موقعیت هر سه نقطه استفاده کنید و میله‌ها را در جای دقیق خود درون زمین قرار دهید. پیدا کردن موقعیت مکانی سومین نقطه از بقیه آسان‌تر است و با رفتن به بالای کوه، می‌توانید آن را کنار درختی که توسط آذرخش آتش گرفته پیدا کنید. هنگامی که هر سه میله را سرجای خود قرار دادید، به نزد مارکو برگردید.

قبل از اینکه لحظه نهایی فرا برسد، مارکو درخواست دیگری از ما دارد. ما باید به بالای برج فلزی بروید و چند سوییچ را برای او روشن و خاموش کنیم. کلیدها باید رو به پایین باشند…

لحظه بزرگ فرا رسیده. مارکو می‌خواهد که به تنهایی زندگی ببخشد و با استفاده از جریان الکتریکی رعد و برق اولین ربات ساخته خودش را به دنیا بیاورد. جریان الکتریکی وارد ربات می‌شود و کمی بعد بیدار می‌شود و شروع به راه رفتن می‌کند. سپس به زمین می‌افتد. نتیجه آن طور که باید پیش نرفت اما به نظر می‌رسد که مارکو از نتیجه کارش راضی است.

بخش سوم ماموریت – – نتیجه نهایی

پس از گذشت چند روز از اتفاقات بخش دوم ماموریت، ما دوباره می‌توانیم به مارکو سر بزنیم. اگر بعد از گذشت چند روز هنوز هم آیکون تپانچه سفید رنگ روی مینی مپ ظاهر نشد، کمپی برپا کنید و چند روز درون بازی بخوابید تا زمان را به جلو ببرید. هنگامی که علامت روی مینی مپ ظاهر شد می‌توانید وارد کارگاه مارکو شوید تا از سرنوشت دانشمند بازی، مارکو دراگیک آگاه شوید و به خاطر تمام زحماتی که کشیدید تروفی و اچیومنت Artificial Intelligence را دریافت کنید. همچنین می‌توانید فانوس الکتریکی را از روی زمین بردارید. این فانوس به اینونتوری شما اضافه می‌شود.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه A Bright Bouncing Boy در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه The Mercies of Knowledge آغاز خواهد شد.


ماموریت The Mercies of Knowledge

The Mercies of Knowledge یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت The Mercies of Knowledge را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: پروفسور اندرو بل سوم (Prof. Andrew Bell III)
 • ناحیه: در شمال شهر Saint Denis
 • لازمه‌ها: ماموریت The Mercies of Knowledge پس از اینکه ماموریت اصلی The Joys of Civilization فصل چهارم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد

محل شروع ماموریت The Mercies of Knowledge

در اوایل فصل چهارم و در حومه شمالی شهر سنت دنیس آرتور می‌تواند با غریبه‌ای برخورد کند. او خودش را به عنوان یک پروفسور معرفی می‌کند و از ما می‌پرسد که آیا می‌توانیم مقدار زیادی از مون‌شاین را برای او بیاوریم. البته به گفته او مشروب مون‌شاین را نه برای مصرف شخصی، بلکه برای اهداف علمی لازم دارد.

بخش دوم ماموریت

یک شخص عالی برای مسائل حمل و نقل کسی نخواهد به جز آلدن، کارمند ایستگاه قطار شهر رود که مدتی قبل با او آشنا شدیم. به دیدن آلدن بروید و از او درباره زمان تحویل یک گاری بزرگ از مون‌شاین بپرسید. آلدن هم به لطف جایگاهی که در ایستگاه قطار دارد، نکته‌های بسیاری تقدیم شما می‌کند.

بخش سوم ماموریت

معلوم شد که یک گاری حامل مون‌شاین از سمت شمال به مقصد سنت دنیس در حرکت است. حال ما باید قبل از اینکه گاری حامل مون‌شاین به شهر برسد جلوی آن را بگیریم. هنگامی که از پل چوبی عبور کردید، چند ثانیه بعد گاری از راه می‌رسد. دو نفر روی گاری هستند و دو نگهبان سوار بر اسب از آن محافظت می‌کنند. کاری نیست که دِد آی از عهده آن برنیاید. وارد دِد آی شوید، هر چهار دشمن را هدف قرار دهید و آن‌ها را از سد راه خود بردارید. هنگامی که ترتیب همه را دادید، سوار گاری شوید و آن را به طرف جنوب به مقصد اقامتگاه پروفسور ببرید.

بخش چهارم ماموریت

پس از آن که مشخص شد پروفسور در حال ساختن یک صندلی برقی است، او به دنبال یک قربانی واجد شرایط است. پروفسور اندرو بل از ما می‌خواهد که به ایستگاه پلیس محلی برویم و از رئیس دفتر اجازه بگیریم که یکی از اعدام بعدی را پروفسور اجرا کند. قیمت مقطوع هر نفر 100 دلار است اما می‌شه با چونه زدن این رقم را کاهش داد.

بخش پنج ماموریت

با اجازه‌ای که از پلیس گرفتیم، حال زمان آن رسیده که با خبرهای خود به نزد پروفسور برگردیم. هنگامی که به نزد پروفسور رسیدید، او از قبل یک کاندیدای بالقوه در ذهن دارد؛ ویلسون مک‌دانیلز شخص مورد نظر اوست و پروفسور پوستر تحت تعقیب بودن او توسط پلیس را به شما می‌دهد. حال باید در آخرین نقطه‌ای که این فرد دیده شده، به دنبال او بگردیم.

بخش ششم ماموریت

هدف ما در قسمت شمالی همراه با چند قانون شکن دیگر دور کمپی که برپا کرده‌اند درحال خوش و بش هستند. درحالی که دارید با قانون شکن‌ها مبارزه می‌کنید، او به احتمال زیاد سوار اسب می‌شود و پا به فرار می‌گذارد. در این جا باید بگویم که کاری نیست که لسو نتواند آن را درست کند. سوار اسب خود شوید و او را دنبال کنید. به اندازه کافی به فرد تحت تعقیب نزدیک شوید و با لسو گیرش بیاندازید. حال دست و پاهایش را بسته، روی پشت اسب خود قرار دهید و به طرف شهر حرکت کنید. در بین راه آرتور به او می‌گوید که برنامه‌های برای وی در سر دارد. شخص قربانی ما هنگامی که می‌شنود که قرار است چه بلایی به سرش بیاید زیاد خوشحال نمی‌شود. بعد از اینکه قربانی را تحویل دادید، پروفسور می‌گوید که بهتر است اعدام را با چشمان خودمان ببینیم.

قسمت هفتم ماموریت

مراسم اعدام در شمال سنت دنیس روی خواهد داد که زیاد با قبرستان فاصله ندارد. پروفسور ماشین را روش می‌کند اما طبق انتظار قابلیت آن زیاد جالب نیست. به جای اینکه سریع قربانی را بکشد، عملکرد ماشین طوری است که به آرامی او را شکنجه می‌دهد.

پروفسور بل هم برخلاف انتظارات ما راه سریع‌تری برای پایان دادن به زندگی خودش پیدا می‌کند.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه The Mercies of Knowledge در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه The Artist’s Way آغاز خواهد شد.


ماموریت The Artist’s Way

The Artist’s Way یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت The Artist’s Way را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: چارلز چاتنای (Charles Châtenay)
 • ناحیه: در شمال شهر Saint Denis
 • لازمه‌ها: ماموریت The Artist’s Way پس از اینکه ماموریت اصلی The Joys of Civilization فصل چهارم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد

محل شروع ماموریت The Artist’s Way

از ابتدای فصل چهارم بازی می‌توانیم یک شخصیت جالب را در سالن شمال سنت دنیس ملاقات کنیم. نام این فرد چارلز چاتنای، یک نقاش فرانسوی، عاشق بی‌پروا و مرد شوخ‌طبع است.

بخش دوم ماموریت

چند روز پس از اولین برخورد، ما می‌توانیم چارلز را در کوچه‌ای پیدا کنیم که توسط مردی مورد تهدید قرار گرفته‌ است. مرد را تهدید کنید تا دست از سر چارلز بردارد. قبل از خداحافظی، او ما را به ورنسایا (بازدید خصوصی از نقاشی‌ها قبل از نمایشگاه عمومی) دعوت می‌کند.

بخش سوم ماموریت

چند روز بعد از ملاقات قبلی، ما می‌توانیم از نمایشگاه او در یک گالری در شهر دیدن کنیم. از گذرگاه طاق‌دار عبور کنید و از طریق پله‌ها به سمت بالا بروید.

به نظر می‌رسد نقاشی‌های او برای سلیقه بازدیدکنندگان بیش از حد پرجنجال هستند، به خصوص به این دلیل که نقاشی‌ها برخی از بازدیدکنندگان و همسر و خانواده‌های آن‌ها را به تصویر می‌کشند. خدا بگم چه کارت کنه، چارلز با این نقاشی‌هات.

آرتور هم کاملا سرگرم شده و از نمایش بسیار لذت می‌برد اما به زودی باید با زبان مشت خود یکی از بازدیدکنندگان را حالی کند. بعد از آن، چارلز را به بیرون گالری و به آن طرف خیابان دنبال کنید. او یک جایی را می‌شناسد که می‌تواند برای چند روزی خودش را قایم کند. البته با توجه به ذات چارلز، می‌دانیم که این مکان متعلق به خانم قبلی نیست و خانمی کاملا جدید است. این که می‌گویند چارلز یک عاشق پیشه بی‌پرواست واقعا هم بیراه نگفته‌اند.

بخش چهارم ماموریت

چند روز دیگر پس از حادثه گالری، با یک خانم بسیار دوست داشتنی ملاقات خواهیم کرد. صبر کنید ببینیم، این که خانم نیست. ببخشید اشتباه شد، چند روز دیگر پس از حادثه گالری، با چارلز ملاقات خواهیم کرد. ظاهر متفاوت چارلر که شبیه به فاحشه‌ها است و به نظر می‌رسد قصد دارد که با این قیافه از شهر خارج شود. از قرار معلوم در این شهر به اندازه کافی مشکل ایجاد کرده و حال وقت آن رسیده که به شهر دیگری برود.

درحالی که چارلز را به بندر می‌بریم، باید از چند گروه مردانی که به چند دلیل (مشخص) دنبال این شخص هستند، خودداری کنیم. برای اینکه توسط اولین گروه دیده نشویم، باید پشت واگن برقی که در آن لحظه بین شما و گروه مردان عبور می‌کند پنهان شویم. بعد از عبور واگن برقی آن‌ها شما را گم خواهند کرد. هنگامی که از کنار اداره پست عبور می‌کنید، چارلر گروه دوم از مردانی که دنبالش هستند را شناسایی می‌کند. از آن‌ها که عبور کردید به نزدیک بندر می‌رسید. هنگامی به کشتی که چارلز می‌خواهد سوار بشود می‌رسید، سه نفر دیگر منتظر او هستند و شما را به مبارزه مشت تو مشت ترغیب می‌کنند. زمان آن رسیده که برای آخرین بار از دوست بامزه و ریسک پذیر فرانسوی خود دفاع کنیم.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه The Artist’s Way در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه The Ties That Bind Us آغاز خواهد شد.


ماموریت The Ties That Bind Us

The Ties That Bind Us یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت The Ties That Bind Us را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: آقای بلک و آقای وایت (Mr. Black & Mr. White)(گروه به زنجیر بسته شده)
 • ناحیه: در جنوب شهر Rhodes، کنار راه آهن قطار
 • لازمه‌ها: ماموریت The Ties That Bind Us پس از اینکه ماموریت اصلی The Joys of Civilization فصل چهارم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد

نکته اول: برخلاف دیگر ماموریت‌هی غریبه بازی، بخش‌های III & V این ماموریت به صورت اتوماتیک روی نقشه مارک نمی‌شوند. برای مارک شدن بخش‌های دیگر ماموریت غریبه The Ties That Bind Us باید به اندازه کافی به نقطه آن نزدیک شوید.

نکته دوم: اولین بخش از ماموریت طبق گزارش‌های بازیکنان گلیچ دارد. برای جلوگیری از انفاقات ناخواسته، قبل از شروع ماموریت یک فایل ذخیره پشتیبان تهیه کنید و آن را آغاز کنید.

محل شروع ماموریت The Ties That Bind Us

روی یک تپه کنار راه آهن شهر رودس، آرتور دو مرد را مشاهده می‌کند که با هم دعوا می‌کنند.

با یک نگاه به لباس‌هایشان متوجه خواهید شد که تازه از زندان فرار کرده‌اند. آن‌ها به لباس‌های جدیدی نیاز دارند اما از آنجا که پوسترهای باونتی این دو نفر در سراسر شهر پخش شده، آن‌ها قادر نیستند که با این لباس‌ها به داخل شهر بروند. از این رو آن‌ها از آرتور درخواست کمک می‌کنند. اولین پوستر تحت تعقیب بودن این دو نفر در اداره پست است و چهار تای دیگری را می‌توان در امتداد جاده اصلی شهر رودس پیدا کرد.

پوستر تحت تعقیب این دو نفر

پوستر اول: اداره پست

پوستر دوم: چراخ برقی که مرد به آن تکیه داده است

پوستر دوم: چراخ برقی که مرد کنار آن به زمین می‌خورد

پوستر سوم: بورد کنار دفتر کلانتر

پوستر چهارم: چراخ برق آخر خیابان اصلی رودس

پوستر پنجم توسط یک شکارچی جایزه‌بگر برداشته شده است. سریع به کنار او بروید و از اسب به زمین پرتش کنید. حال باید با ملایمت پوستر را از او بگیرید.

پوستر پنجم: کنار خط تلگراف

پوستر پنجم: شکارچی جایزه‌بگیری که آن را برداشته

جناب، پوستر را بدش…

…به من

بخش دوم ماموریت – – گزینه اول

هنگامی که تمام پوسترها را از سطح شهر جمع آوری کردید، به کنار دو نفر بروید. اگر می‌خواهید بعدا در بازی با این دو نفر ملاقات کنید پوسترها را بسوزانید.

بخش دوم ماموریت – – گزینه دوم

هنگامی که تمام پوسترها را از سطح شهر جمع آوری کردید، به کنار دو نفر بروید و آن‌ها را اسیر کنید تا پولی که برای دستگر کردن و تحویل دادن این دو نفر در نظر گرفته شده را به دست آورید. برای این کار به نزد آن‌ها بروید، لسوی خود را مجهز کنید و دست و پای یکی از این دو نفر ببندید. سپس به دنبال دومی بروید و او را نیز لسو کنید. اسب خود را صدا بزنید و اولین هدف را به دفتر کلانتر شهر رودس ببرید. سپس به نزد دومی برگردید، او را نیز روی پشت اسب خود سوار کرده و به دفتر کلانتر ببرید. پاداش خود را بردارید تا خط داستانی این ماموریت در این جا به اتمام برسد.

بخش سوم ماموریت

اگر پس از جمع آوری پوسترهای سطح شهر رودس، آن‌ها را سوزانده باشید، بخش سوم ماموریت کمی بعد در دسترس قرار می‌گیرد. بعد از گذشت چند روز از اولین دیدار شما با این دو نفر، آن‌ها را می‌توانید در شمال شهر رودس پیدا کنید. هنگامی که به نزد آن‌ها رفتید، حال اصلا خوبی ندارند و به دارو نیاز دارند.

بخش چهارم ماموریت

اگر دارو همراه خود دارید، به راحتی آن را به این دو نفر بدهید اما اگر همراه خود چیزی ندارید، به شهر بروید و دارو را تهیه کنید.

قبل از اینکه آن‌ها را ترک کند، آرتور به این دو فراری پیشهاد می‌کند که از هم جدا شوند یا تا جایی که می‌توانند از آن جا دور شوند. آرتور برای گناهکارانی مثل خودش بسیار دلسوز است.

بخش پنج ماموریت

یک دیدار نهایی با این دو نفر وجود دارد. حال آن‌ها در بخش شمالی Big Valley روی خانه درختی زندگی می‌کنند. اما ظاهرا سر همه چیز با هم جر و بحث دارند.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه The Ties That Bind Us در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه Help a Brother Out آغاز خواهد شد.


ماموریت Help a Brother Out

ماموریت Help a Brother Out یکی از ماموریت‌های اختیاری هانر بازی رد دد ریدمپشن 2 است. این بخش از آموزش شما را برای کامل کردن ماموریت موردنظر راهنما خواهد کرد. ماموریت Help a Brother Out به عنوان ماموریت غریبه نیز روی نقشه اصلی مارک شده است. انجام دادن ماموریت Help a Brother Out برای کسب تروفی و اچیومنت از دست دادنی :silver: Lending a Hand trophy مورد نیاز است.

 • شخصیتی که ماموریت را به شما می‌دهد: برادر دورکینز (Brother Dorkins)
 • ناحیه: Saint Denis
 • لازمه‌ها: ماموریت The Joys of Civilization را به اتمام رسانده باشید (اوایل فصل چهار)

محل شروع ماموریت Help a Brother Out

پس از اولین ماموریت اصلی فصل چهارم، آرتور می‌تواند راهبه‌ای در شرق شهر سنت دنیس پیدا کند که از او تقاضای کمک می‌کند. اگر کمک راهب را قبول کنید، سطح هانر شما کمی به سمت مثبت حرکت می‌کند. راهب می‌گوید که با وجود اینکه در سال 1899 به سر می‌بریم، اما هنوز برده‌هایی در اطراف این شهر وجود دارد که منتظر فروخته شدن هستند. او ما را به فروشگاه Fence اطراف آن جا می‌برد. شما می‌توانید از مغازه‌دار سوال بپرسید اما فراموش نکنید که با این کارتان یکی از لازمه‌های کسب مدال طلایی این ماموریت را باطل خواهید کرد (و در صورتی که از مغازه‌دار سوال بپرسید، زمان شما هدر می‌رود، به یاد داشته باشید که زمان (2 دقیقه و 45 ثانیه) دومین لازمه مدال طلایی این ماموریت است). به راحتی کتاب قرمز رنگی که روی طاقچه است را بررسی کنید تا متوجه شوید که طاقچه در واقع دری به یک اتاق مخفی است. از در مخفی به سمت پایین حرکت کنید، دو نفر اسیره شده را آزاد کنید، سپس به نزد راهب بازگردید.

در آخر، راهب به عنوان قدردانی از کار شما، مبلغی پیشنهاد می‌کند اما پول او را قبول نکنید تا سطح هانر شما کمی بیشتر به سمت مثبت حرکت کند و راهب هم بتواند پول را برای خدمت به افراد فقیر نگه دارد.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه Help a Brother Out در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه Duchesses and other Animals آغاز خواهد شد.


ماموریت Duchesses and other Animals

Duchesses and other Animals یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت Duchesses and other Animals که شامل 5 ماموریت عجیب می‌شود را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: الجنرون واسپ (Algernon Wasp)
 • ناحیه: در شمال شهر Saint Denis
 • لازمه‌ها: ماموریت Duchesses and other Animals پس از اینکه ماموریت اصلی The Gilded Cage فصل چهارم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد
 • پاداش: 750 دلار، کلاه، هفت‌تیر

محل شروع ماموریت Duchesses and other Animals

در رد دد ریدمپشن 2 پنج ماموریت Exotic یا همان عجیب داریم که در مجموع شامل 19 لوکیشن عجیب می‌شود. این پنج ماموریت لازمه تکمیلی 100 درصد هستند و برای اینکه آن‌ها را کامل کنید باید ماموریت غریبه Duchesses and other Animals راکه توسط الجنرون واسپ در شمال سنت دنیس به شما داده می‌شود، قبول کنید. اشاره کنم که این پنج ماموریت در فصل چهارم و پس از کامل کردن ماموریت The Gilded Cage در دسترس قرار می‌گیرد. شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد در خانه باغ شمال شهر حضور دارد. تصویر پایین بالا لوکیشن او را نشان می‌دهد.

بعد از اینکه با این شخص ملاقات کردید، او به شما لیستی از موادی که نیاز دارد می‌دهد.برای اینکه بتوانید لیست را مشاهده کنید، دی‌پاد راست :right: را فشار داده و در بخش Documents سپس Notes مواد موردنیاز را زیر Exotic Collector’s List مشاهده کنید.

روش سروکله زدن با ماموریت‌های Exotic

همان طور که اشاره کردم، در مجموع پنج ماموریت عجیب به شما داده می‌شود و دو نوع Exotic هم برای جمع آوری؛ پر پرندگان و گیاهان. پرندگان (مرغ ماهی‌خوار، حواصیل، پرنده منقار قاشقی) سخت‌ترین آن‌‎ها برای جمع آوری هستند. آن‌ها به صورت تصادفی ظاهر می‌شوند و شما باید چندین پرنده را برای گرفتن پر آن‌ها شکار کنید. بسته به شانس شما، خط داستانی این ماموریت‌ها می‌تواند تا 10 ساعت از زمان شما را طلب کند. اما گیاهان نسبتا آسان‌تر هستند مخصوصا اگر موقعیت آن‌ها را دقیق بدانید. گیاهان برخلاف پرندگان تنها در چند مکان خاص ظاهر می‌شوند که در تصاویر پایین می‌توانید محدوده ظاهر شدن آن‌ها را مشاهده کنید. بعد از اینکه به مکان گیاهان رفتید از دید عقابی خود برای هایلایت کردن آن‌ها استفاده کنید. بدانید که در دید عقابی گیاهانی با حوله‌ی آبی، گیاهان مدنظر شما هستند.

حال پس از اینکه یکی از این ماموریت‌ها را کامل کردید، نزد الجنرون واسپ برگردید تا ماموریت بعدی را به شما بدهد. در ادامه به معرفی هر پنج ماموریت Exotic می‌پردازیم.

ماموریت Exotic یک

پنج پر Snowy Egret: در رد دد ریدمپشن 2 سه نوع پرنده ماهی‌‎خوار داریم که برای این ماموریت باید پر هر سه گونه را جمع آوری کنید. این پرندگان در محدوده‌ای که روی نقشه پایین مشخص شده، ظاهر می‌شوند. توجه داشته باشید که در محدوده‌ی پایین به صورت تصادفی تنها در طول روز ظاهر می‌شود. وقتی که آن‌ها را پیدا کردید یا در حال پرواز کردن هستند یا روی چیزی نشسته‌اند. با شلیک هر اسلحه‌ای کشته خواهند شد. اگر با دسته‌ای از پرندگان مواجه شدید، به آن‌ها شلیک کنید تا نماد جسد آن‌ها هم روی نقشه و هم روی HUD ظاهر شوند. به این دلیل گفتم که به دسته پرندگان شلیک کنید چون اغلب سه گونه (مرغ ماهی‌خوار، حواصیل و اردک‌ها) با هم پرواز می‌کنند. اما بهترین مکان برای شکار شمال سنت دنیس (به‌غیر از باتلاق) جایی که دید خوبی دارید و جنوبی‌ترین منطقه جستجو، کنار آب است. جمع آوری پر تمام گونه‌های حواصیل ممکن است چند ساعتی از وقت شما را طلب کند. در تصویر پایین نام هر پنج گونه حواصیل را مشاهده می‌کنید.

پنج پر Little Egret: در رد دد ریدمپشن 2 سه نوع پرنده ماهی‌‎خوار داریم که برای این ماموریت باید پر هر سه گونه را جمع آوری کنید. این پرندگان در محدوده‌ای که روی نقشه پایین مشخص شده، ظاهر می‌شوند. توجه داشته باشید که در محدوده‌ی پایین به صورت تصادفی تنها در طول روز ظاهر می‌شود. وقتی که آن‌ها را پیدا کردید یا در حال پرواز کردن هستند یا روی چیزی نشسته‌اند. با شلیک هر اسلحه‌ای کشته خواهند شد. اگر با دسته‌ای از پرندگان مواجه شدید، به آن‌ها شلیک کنید تا نماد جسد آن‌ها هم روی نقشه و هم روی HUD ظاهر شوند. به این دلیل گفتم که به دسته پرندگان شلیک کنید چون اغلب سه گونه (مرغ ماهی‌خوار، حواصیل و اردک‌ها) با هم پرواز می‌کنند. اما بهترین مکان برای شکار شمال سنت دنیس (به‌غیر از باتلاق) جایی که دید خوبی دارید و جنوبی‌ترین منطقه جستجو کنار آب است. جمع آوری پر تمام گونه‌های حواصیل ممکن است چند ساعتی از وقت شما را طلب کند. در تصویر پایین نام هر پنج گونه حواصیل را مشاهده می‌کنید.

پنج پر Reddish Egret: در رد دد ریدمپشن 2 سه نوع پرنده ماهی‌‎خوار داریم که برای این ماموریت باید پر هر سه گونه را جمع آوری کنید. این پرندگان در محدوده‌ای که روی نقشه پایین مشخص شده، ظاهر می‌شوند. توجه داشته باشید که در محدوده‌ی پایین به صورت تصادفی تنها در طول روز ظاهر می‌شود. وقتی که آن‌ها را پیدا کردید یا در حال پرواز کردن هستند یا روی چیزی نشسته‌اند. با شلیک هر اسلحه‌ای کشته خواهند شد. اگر با دسته‌ای از پرندگان مواجه شدید، به آن‌ها شلیک کنید تا نماد جسد آن‌ها هم روی نقشه و هم روی HUD ظاهر شوند. به این دلیل گفتم که به دسته پرندگان شلیک کنید چون اغلب سه گونه (مرغ ماهی‌خوار، حواصیل و اردک‌ها) با هم پرواز می‌کنند. اما بهترین مکان برای شکار شمال سنت دنیس (به‌غیر از باتلاق) جایی که دید خوبی دارید و جنوبی‌ترین منطقه جستجو کنار آب است. جمع آوری پر تمام گونه‌های حواصیل ممکن است چند ساعتی از وقت شما را طلب کند. در تصویر پایین نام هر پنج گونه حواصیل را مشاهده می‌کنید.

15 ارکیده Lady of the Night: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

ماموریت Exotic دو

20 پر Heron: حواصیل نوعی پرنده است که برای این ماموریت باید پر آن‌ها را جمع آوری کنید. این پرندگان در محدوده‌ای که روی نقشه پایین مشخص شده، ظاهر می‌شوند. توجه داشته باشید که در محدوده‌ی پایین به صورت تصادفی تنها در طول روز ظاهر می‌شود. وقتی که آن‌ها را پیدا کردید یا در حال پرواز کردن هستند یا روی چیزی نشسته‌اند. با شلیک هر اسلحه‌ای کشته خواهند شد. اگر با دسته‌ای از پرندگان مواجه شدید، به آن‌ها شلیک کنید تا نماد جسد آن‌ها هم روی نقشه و هم روی HUD ظاهر شوند. به این دلیل گفتم که به دسته پرندگان شلیک کنید چون اغلب سه گونه (مرغ ماهی‌خوار، حواصیل و اردک‌ها) با هم پرواز می‌کنند. اما بهترین مکان برای شکار شمال سنت دنیس (به‌غیر از باتلاق) جایی که دید خوبی دارید و جنوبی‌ترین منطقه جستجو کنار آب است. جمع آوری پر تمام گونه‌های حواصیل ممکن است چند ساعتی از وقت شما را طلب کند. در تصویر پایین نام هر پنج گونه حواصیل را مشاهده می‌کنید.

هفت ارکیده Lady Slipper: این نوع گیاه روی زمین رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

10 ارکیده Moccasin Flower: این نوع گیاه روی زمین رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

ماموریت Exotic سه

25 تخم Gator: آسان‌ترین مواد لیست این تخم‌ها هستند. لانه تخم gator‌ها (همان تمساح) را می‌توانید در باتلاق شمالی و آب جنوبی منطقه جستجو پیدا کنید. نکته خوب اینجاست که هر لانه شامل چند تخم می‌شود. معمولا بین سه تا پنج تخم را می‌توانید از هر لانه جمع آورید کنید بنابراین در کل تنها باید شش تا هفت لانه تخم تمساح را پیدا کنید. هنگامی که به محدوده لانه‌ها رسیدید از دید عقابی خود برای هایلایت کردن تخم‌ها استفاده کنید (در دید عقابی تخم‌ها با حوله طلایی هایلایت می‌شوند). حتی ممکن است که در طی ماموریت‌های Exotic دیگر این تخم‌ها را پیدا کرده باشید. در تصویر پایین محدوده‌ای که باید برای جمع آوری این تخم‌ها جستجو کنید را مشاهده می‌کنید.

سه ارکیده Acuna’s Star: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

هفت ارکیده Cigar: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

پنج ارکیده Ghost: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

ماموریت Exotic چهار

30 پر Spoonbill: منتقار قاشقی نوعی پرنده است که در منطقه جستجو به صورت تصادفی ظاهر می‌شود. نکته مثبت اینجاست که تا اینجای کار از شکارهای قبلیتون به اندازه کافی پر این پرنده را جمع آوری کرده‌اید بنابراین زیاد وقت شما را نمی‌گیرد. در تصویر پایین محدوده‌ای که می‌توانید این نوع پرنده را شکار کنید مشخص شده است.

پنج ارکیده Night Scented: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

10 ارکیده Rat Tail: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

پنج ارکیده Spider: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

ماموریت Exotic پنج

پنج ارکیده Clamshell: این نوع گیاه روی تنه درختان رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

پنج ارکیده Dragon’s Mouth: این نوع گیاه روی زمین رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

پنج ارکیده Queen: این نوع گیاه روی زمین رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

10 ارکیده Sparrow’s Egg: این نوع گیاه روی زمین رشد می‌کند. در تصویر پایین موقعیت دقیق هر یک از این ارکیده‌ها را مشاهده می‌کنید.

این تمام ماموریت‌های Exotic رد دد ریدمپشن 2 بودند. بعد از اینکه آخرین ماموریت را کامل کردید به نزد شخصی که ماموریت را به شما داده بروید تا این فعالیت به عنوان تکمیلی 100 درصد اعمال شود و ماموریت غریبه Duchesses and other Animals نیز به اتمام برسد.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه Duchesses and other Animals در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه Idealism and Pragmatism for Beginners آغاز خواهد شد.


ماموریت Idealism and Pragmatism for Beginners

Idealism and Pragmatism for Beginners یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت Idealism and Pragmatism for Beginners را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: شهردار هنری لمیو (Mayor Henri Lemieux)
 • ناحیه: در شمال غربی شهر Saint Denis، در طول شب
 • لازمه‌ها: ماموریت Idealism and Pragmatism for Beginners پس از اینکه ماموریت اصلی The Gilded Cage فصل چهارم را کامل کردید و نامه هنری لمیو را دریافت نمودید در دسترس قرار می‌گیرد

برای اینکه قادر باشید که این ماموریت را آغاز کنید، به نوشته‌ای که در بالا سمت چپ ظاهر می‌شود، توجه داشته باشید. نوشته به شما می‌گوید که یک نامه خوانده نشده دارید و برای تحویل گرفتن آن باید به اداره پست مراجعه کنید. نوشته به شکل پایین ظاهر می‌شود.

حال بعد از اینکه نوشته بالا ظاهر شد، به هر یک از اداره‌های پست بازی (نزدیک‌ترین اداره پست نزدیک) مراجعه کنید و نامه‌ای که از طرف شهردار هنری لمیو برای شما ارسال شده است را بخوانید. سپس مارک آن روی نقشه ظاهر می‌شود و در طول شب می‌توانید به اقامتگاه او بروید.

محل شروع ماموریت Idealism and Pragmatism for Beginners

پس از ملاقات با شهردار در ماموریت قبلی، معلوم شد که ما بهترین فرد برای حل برخی از مشکلات سیاسی او به روش غیر سیاسی در طول شب هستیم. هنری لمیو از ما می‌خواهد تا نظر فردی در مورد اصالت برخی تصاویر را مورد بازبینی قرار دهیم.

با دستیار شهردار، ژان مارک سوار گار شوید تا او در طول مسیر چیزهایی که باید بدانید را به شما بگوید. پروفسوری که نیاز به تغییر دیدگاه خود به حقایق دارد در گالری هنر در شهر حضور خواهد داشت. هنگامی که پروفسور گالری را ترک کرد، می‌توانید او را دنبال کنیم تا در یک جای خلوت‌تر و بدون شاهد او را مورد پرس و جو قرار دهیم. هنگامی که به یک کوچه خلوت رسیدید، با پروفسور رو در رو شوید و از هر وسیله لازم برای تغییر عقیده او استفاده کنید. بعد از اینکه موفق شدید نظر پروفسور را تغییر دهید، به نزد ژان مارک برگردید و او را در جریان کار قرار دهید.

بخش دوم ماموریت

چند روز پس از اولین ماموریت و بعد از دریافت دومین دعونت‌نامه، باری دیگر می‌توانیم با شهردار در طول شب ملاقات کنیم. این بار او نیاز به کمک به جمع‌آوری پول برای کتابخانه دارد. او و ژان مارک ما را به گاری مرد ثروتمندی راهنمایی که می‌کند که ظاهرا باید آن مرد را متقاعد سازیم.

سوار اسب خود شوید و به لبه شمالی شهر بروید و سپس با فشار دادن دکمه به روی گاری درحال حرکت پرش کنید. حال با فرد مورد نظر کمی گفت و گو داشته باشید و با تقریبا پرت کرن او، وی را تهدید کنید. با این کار ذهن او را در مورد مسائل تغییر می‌دهد و او مایل به اهدای کمک به کتابخانه می‌شود. به راحتی می‌تواند هرکسی را در دنیای بازی به یک نیکوکار تبدیل کرد.

حال شب هنگام دوباره به نزد شهردار برگردید و درباره موقعیت خود به او اطلاع رسانی کنید.

بخش سوم ماموریت

شهردار هنری لمیو در مورد نتایج کاری‌تان خوشحال می‌شود اما مشکل دیگری گریبانگیر تو شده است. ژان مارک حال مخالف همه تصمیمات نادرست شهردار بوده و تهدیدی برای او محسوب می‌شود یا حداقل شهردار این طور فکر می‌کند. او آدرس محل سکونت ژان مارک را به ما می‌دهد و از ما می‌خواهد که با او رو در رو شویم.

آرتور روش بدون خشونت را در پیش می‌گیرد و با رسیدن به محل سکونت ژان مارک در خانه او را می‌زد و از او می‌خواهد که همراه آرتور به اقامتگاه شهردار برود تا بدون درگیری قضیه و درگیری بین خودشان را حل و فصل کنند، اما این طور که به نظر می‌رسد ژان زبان خوش حالی نمی‌شود به همین خاطر آرتور مجبور می‌شود که به زور او را ببرد. در مسیر بازگشت به اقامتگاه شهردار مراقب ماموران قانون باشید. در این مسیر نباید توسط ماموران قانون شناسایی شوید پس در محدوده دیدرس آن‌ها قرار نگیرید و از وسط پارک رو به رو به اقامتگاه شهردار بروید.

در خیاط پشتی اقامتگاه شهردار، این دو شروع به صحبت کردن می‌کنند و در آخر شهردار یک راه را می‌بیند که تمام کننده این قضیه است؛ او از ما می‌خواهد که ژان مارک را به قتل برسانیم. در این وضعیت ژان تقاضای بخشش می‌کند و حال بسته به شماست که چه کار کنید. شما دو گزینه در پیش رو دارید. از جان ژان مارک بگذرید تا سطح هانر شما کمی در جهت راست حرکت کند یا او را به قتل برسانید تا سطح هانر شما کمی در جهت چپ حرکت کرده و تخفیف ده درصدی در تمام فروشگاه‌های شهر سنت دنیس دریافت کنید. در هرصورت، شما با ژان مارک در طول بازی ملاقات نخواهید کرد.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه Idealism and Pragmatism for Beginners در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه The Wisdom of the Elders آغاز خواهد شد.


ماموریت The Wisdom of the Elders

The Wisdom of the Elders یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت The Wisdom of the Elders را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: اوبیدیا هینتون (Obediah Hinton)
 • ناحیه: در غرب Van Horn
 • لازمه‌ها: ماموریت The Wisdom of the Elders هنگامی که ماموریت Fleeting Joy فصل پنج را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد
 • پاداش: 50 دلار

محل شروع ماموریت The Wisdom of the Elders

در پایین راه آهن قطار ون هورن، آرتور مردی را پیدا می‌کند که لرزان روی زمین نشسته است و ظاهرا به کمک نیاز دارد. اکثر حرف‌هایی که این مرد بر زبان می‌آورد اسم روستایی است که ظاهرا در آن زندگی می‌کند. روستای محل سکونت این مرد در شمال موقعیت کنونی ما قرار دارد، او را سوار اسب خود کرده و به سمت روستا حرکت خود را شروع کنید. در روستا مردی که به نظر می‌رسد کمتر دیوانه است از دیدن رفیق روستایی‌اش خوشحال می‌شود و می‌خواهد از او مراقبت کند. در همین حال، عافلگیرانه و کاملا ناگهانی مردی که بهش کمک کردیم به سمت ما حمله‌ور می‌شود. با فشار دادن پی دی پی دکمه حرف B در ایکس باکس وان / دایره در پلی استیشن 4، می‌توانیم او را به زمین زده و ناک اوت کنیم.

به نظر می‌رسد که اتفاقات عجیبی در روستا و دور و بر آن درحال رخ دادن است. بهتر است که بعد از گذشت مدتی به این روستا با مردمانی با رفتارهای عجیب دوباره سر بزنیم.

بخش دوم ماموریت

دومین بخش ماموریت پس از گذشت حداقل یک روز از اتفاقات بخش اول در دسترس قرار می‌گیرد و در طول شب باید آن را انجام دهیم. هنگامی که به روستا رسیدیم، ریش سفید روستا به آرامی کمی از در خانه‌اش را به روی شما باز می‌کند و شروع به صحبت‌های عجیب درباره شیاطین می‌کند. در این حال ناگهان آرتور صدای پارس کردن چند سگ و جیغ کشیدن یک زن برای کمک را می‌شوند. حال باید با چند سگ هار رو در رو شویم. از دِد آی برای از بین بردن سگ‌های هار استفاده کنید. همچنین نقطه‌های قرمز رنگ روی مینی مپ خود را در نظر داشته باشید تا موقعیت هر سگ را شناسایی کرده و مانع از دریافت آسیب شوید. دو تا از سگ‌ها به چند خوک حمله‌ور شده‌اند، یکی از آن‌ها کنار پل به مردی حمله می‌کند، دو تای دیگر بالای پل به برادر آن مرد حمله کرده‌اند و در آخر چهار سگ داخل روستا حضور دارند که باید با آن‌ها مقابله کنید.

هنگامی که ترتیب سگ‌های هار را دادید، یک شامان (فردی که ادعا می‌کند ارتباط مستقیم با دنیال خیر و شر را دارد و روی آن تاثیر مستقیم می‌گذارد)، ظاهر می‌شود و به شما می‌گوید که قبلا درباره طلسم شوم و تاریکی که روستاییان را دربر گرفته به آن‌ها هشدار داده بوده است. او به شما یک دریم‌کچر نشان می‌دهد که گویی افسون شده است و به‌تان می‌گوید از بین بردن این دریم‌کچرها می‌تواند طلسم را از روی روستاییان بردارد.

بخش سوم ماموریت

دریم‌کچرها را می‌توان در کمی از جنوب روستا، روی درختان کنار رودخانه پیدا کرد. در کل باید 13 دریم‌کچر را نابود کنید که شش تای آن در شمال رودخانه، دو تا روی رودخانه و پنج تا در سمت جنوب رودخانه قرار دارند. از دید عقابی خود استفاده کنید تا راحت‌تر بتوان آن‌ها را شناسایی کرد. همچنین با نزدیک شدن به دریم‌کچرها، علامت آن‌ها به عنوان نقطه قرمز رنگ روی مینی مپ ظاهر می‌شود.

بخش چهارم ماموریت

هنگامی که تمام 13 دریم‌کچر را نابود کردید، به سمت روستا بروید تا با شامان و ریش سفید روستا صحبت کنید. شامان به ما می‌گوید که نابود کردن دریم‌کچرها باعث می‌شود که ارواح تاریک آزاد شوند و در این صورت وضعیت بدتر از قبل می‌شود. آرتور هم که از این مزخرفات خسته شده و متوجه شده است که کاسه‌ای زیر نیک کاسه است، شامان را تهدید می‌کند تا او راه خود را بکشد و با این باورهایش دست از سر این روستا بردارد. سپس ریش سفید روستا به ما می‌گوید که چندی پیش شامان به روستاییان گفته که نباید به معدن‌های شمال روستا بروند. حال ما باید به آن جا برویم و دریابیم که واقعا ماجرای رفتار روستایی‌ها، ارواح تاریک و این حرف‌ها به چه دلیلی است.

بخش پنجم ماموریت

به سمت معدن‌هایی که در شمال روستا قرار دارند و مارک آن‌ها روی نقشه مشحص شده حرکت کنید. تخته چوبی که ورودی معدن را مسدود کرده از سر راه بردارید و وارد معدن شوید. در میان راه صدای سرفه کردن شخصی را می‌شنوید. سپس آرتور متوجه می‌شود که آب مسموم شده و دلیل اینکه روستاییان زده به سرشون این است که از این آب می‌نوشند. او بطری کوچکی را از آب مسموم شده پر می‌کند تا مدرکی باشد برای اثبات حرف‌هایش درباره مسموم بودن آب. در این میان شخصی از معدن فرار می‌کند و آروتر می‌خواهد او را دنبال کند. تونلی که از طریق آن وارد معدن شدیم اکنون مسدود شده و باید از طریق یک راه انحرافی راه خود را به بیرون معدن پیدا کنیم.

حرکت کردن از میان حفره‌هایی که هوای آن مسموم شده سطح سلامت شما را کاهش می‌دهد پس اطمینان حاصل کنید که سریع راه خود را به بیرون پیدا کنید. هنگامی که از معدن خارج شدید، سوار اسب خود شده و به سمت روستا حرکت کنید تا درباره چیزی که متوجه شدید به روستاییان اطلاع رسانی کنید.

با رسیدن به روستان متوجه خواهید شد که شامان دوباره سر و کله‌اش پیدا شده و از روستاییان می‌خواهد که قراردادی را امضا کنند. شامان انتظار نداشت که او (ریش سفید روستا) با سواد باشد و معلوم می‌شود که او فقط می‌خواهد روستاییان را به نمایندگی از یک شرکت سوختی فریب دهد تا آن‌ها را از هر گونه مسئولیتی در آب آلوده مبرا کند اما شامان از حقیقت اینکه آب مسموم شده امتناع می‌کند. حال آرتور وارد کار می‌شود و شامان را به زمین می‌اندازد و او را مجبور به نوشیدن بطری آبی می‌کند که آرتور آن را از آب آلوده پر کرده بود. شامان که آب آلوده را نوشیده و درحال مرگ است بالاخره اعتراف می‌کند که مرتکب چه کار پلیدی شده است.

ماموریت شما در ایجا به اتمام می‌رسد و می‌توانید پنجاه دلاری که روی میز قرار دارد را به عنوان پاداش بردارید. همچنین می‌توانید نامه / قراردادی که روی میز است را نیز بردارید.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه The Wisdom of the Elders در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه The Widow of Willard’s Rest آغاز خواهد شد.


ماموریت The Widow of Willard’s Rest

The Widow of Willard’s Rest یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت The Widow of Willard’s Rest را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: شارلوت بالفور (Charlotte Balfour)
 • ناحیه: در Willard’s Rest، شمال شرقی نقشه (تقریبا در شمال شریق‌ترین بخش نقشه)
 • لازمه‌ها: ماموریت The Widow of Willard’s Rest را می‌توان در جریان دو فصل پنج و ششم شروع کرد و به اتمام رساند
 • پاداش: 125 دلار

محل شروع ماموریت The Widow of Willard’s Rest

در جریان فصل‌های پنجم یا ششم آرتور زنی را در شمال آنزبرگ مشاهده می‌کند که کنار یک قبر نشسته است. به نظر می‌رسد که در جریان حمله یک خرس، این زن همسر خود را از دست داده و حال بسیار افسرده به نظر می‌رسد. آرتور به او پیشنهاد می‌کند که تا شهر او را همراهی می‌کند اما زن پیشنهاد آرتور را رد می‌کند. سپس آرتور دومین پیشنهاد خود را به زن می‌دهد که آن یادگیری شکار کردن است تا بتواند در این طبیعت وحش زنده بماند. زن بیوه پیشهاد دوم آرتور را قبول می‌کند.

کمی به سمت جنوب جایی که روی نقشه مارک شده است بروید. این دفعه آرتور جانور را شکار می‌کند و بیوه که با اسم شارلوت بالفور شناخته می‌شود ردگیری و پوست کندن جانوران را یاد می‌گیرد. کمی پس از جستجو که متوجه شدید شارلوت جانوری را برای شکار پیدا نکرده، از دید عقابی خود استفاده کنید تا هر جانوری که در آن محدوده پرسه می‌زند را پیدا کنید. با این روش، شارلوت نیز ردگیری جانوران را یاد می‌گیرد. حال که خرگوش را پیدا کردید به آن شلیک کنید و اجازه دهید که شارلوت پوست خرگوش را بکند. سپس همراه شارلوت به خانه‌اش ببروید.

در مسیر بازگشت به خانه شارلوت، از بالای تپه سمت راست خود توسط گرگ‌ها مورد حمله قرار می‌گیرید. وارد حالت دِد آی شوید و ترتیب گرگ‌ها را بدهید. شارلوت که با دیدن گرگ‌ها فرار کرده بود، دوباره خرگوش را برمی‌دارد به خانه‌اش باز می‌گردد. او به پاس کارهایی که برایش انجام دادید بسیار سپاس گذار است و از شما می‌خواهد که در آینده‌ای نزدیک به او سر بزنید.

بخش دوم ماموریت

پس از گذشت چند روز از اولین ملاقات ما با شارلوت، دوباره می‌توانیم به او سر بزنیم. این دفعه از فاصله دور صدای او را می‌شنویم که سعی می‌کند روش استفاده از رایفل را یاد بگیرد. مشخص است که در شلیک ردن به هدف اصلا توانایی ندارد و حتی به یکی از بطری‌هایی که جعبه گذاشته شلیک نکرده است. آرتور چند نکته درباره اصول شلیک کردن به شارلوت گوش‌زد می‌کند و سپس به او نشان می‌دهد که چگونه باید به هدف شلیک کرد. کمی بعد موشی از کنار بطری‌ها رد می‌شود و شارلوت از ما درخواست می‌کند ترتیب آن را بدهیم چونکه چند روی می‌شود که مورد آزار و اذیت شارلوت شده است. بالاخره پس از چندین تلاش، شارلوت موفق می‌شود که به یکی از بطری‌ها شلیک کند و از پیشرفت خود در نشانه گرفتن بسیار خوشحال می‌شود.

او ما را به داخل خانه‌اش دعوت می‌کند تا گوشت خرگوشی که چند روز قبل با هم شکار کردیم را میل کنیم. درحالی که مشغول میل کردن خرگوش هستید به دلیل بیماری که گریبانگیر آرتور شده، صفحه نمایشگر چند دفعه تار می‌شود. هنگامی که سعی می‌کنید از خانه خارج شوید، آرتور روی زمین می‌افتد و کمی بعد روی تخت و خواب بیدار می‌شود. شارلوت نامه‌ای برای ما به جای گذاشته که در آن نوشته پولی که روی صندوق کنار تخت و خواب است را برداریم چونکه او به آن نیازی ندارد. شارلوت همچنین از ما سپاس گذار است که به او یاد دادیم چگونه در طبیعت وحش به بقای خود ادامه دهد.

بخش سوم ماموریت

پس از گذشت چند روز برای آخرین بار می‌توانیم به شارلوت سر بزنیم. این دفعه او را در لباسی مرتب مشاهده می‌کنیم که او را خیلی نجیب جلوه داده است. شارلوت باری دیگر به پاس تمام کارها و زحماتی که برای او کشیدیم از ما تشکر می‌کند و به ما می‌گوید که می‌توانیم هر چیزی که خواستیم را از داخل خانه او برداریم.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه The Widow of Willard’s Rest در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه The Veteran آغاز خواهد شد.


ماموریت The Veteran

The Veteran یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت The Veteran را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: هامیش سینکلر (Hamish Sinclair)
 • ناحیه: در O’Creagh’s Run
 • لازمه‌ها: ماموریت The Veteran پس از اینکه فصل پنجم بازی را به اتمام رساندید در دسترس قرار می‌گیرد

محل شروع ماموریت The Veteran

هنگامی که به فصل ششم بازی رسیدید می‌توانید با غریبه‌ای در نزدیک دریاچه O’Creagh’s Run ملاقات کنید. برای اولین بار در این بازی، این غریبه عجیب نیست و شخص نجیبی به نظر می‌رسد. این مرد با اسم هامیش سینکلر شناخته می‌شود و یک سرباز کهنه کار است. او را می‌توانید درحالی که به یک تخته سنگ تکیه داده پیدا کنید. اسب او که Buell نام دارد، هامیش را از روی خود پرت کرده و فرار کرده است. قضیه اینجاست که پای مصنوعی هامیش روی اسب است، از این رو اگر به او کمک کنیم بسیار سپاس گذار خواهد بود. اسب را می‌توانید در فاصله چند صد متری کنار دریاچه پیدا کنید. هنگامی که اسب را پیدا کردید، به آن نزدیک شوید و با زدن دکمه ایکس در ایکس باکس وان / مربع در پلی استیشن 4، چند مرتبه اسب را آرام کنید تا دو دکمه مربوط به نوازش کردن و هدایت کردن اسب روی نمایشگر ظاهر می‌شوند. با فشار دادن دکمه ایکس در ایکس باکس وان / مربع در پلی استیشن 4 می‌توانید اسب را نوازش کنید تا دکمه حرف Y در ایکس باکس وان / مثلث در پلی استیشن 4 در دسترس قرار می‌گیرد. سپس با آن دکمه می‌توانید اسب را به صاحبش برگردانید.

هنگامی که هامیش پا و اسب خود را پس گرفت، او ما را به ماهیگیری دعوت می‌کند و به ما می‌گوید که به زودی باهم به ماهیگیری می‌رویم.

پس از گذشت یک روز از اولین رویارویی ما با هامیش، می‌توانید به خانه او که در ساحل شمال شرقی دریاچه قرار دارد سر بزنید. او می‌خواهد که یک ماهی بزرگ صید کند، ماهی Tyrant شکار اصلی هامیش است و می‌خواهد با همکاری آرتور آن را صید کند. سوار قایق شوید و به سمت جایی که روی نقشه مارک شده است پارو بزنید. سپس لور مناسب را مجهز کنید؛ لوری که هامیش به شما می‌دهد (Special Lake Lure). ماهی Tyrant به قلاب هامیش گاز می‌زند و بعد از کمی تقلا کردن او را به داخل آب می‌کشد. به سمت هامیش پارو بزنید و او را به داخل قایق بکشید. حال که لور هامیش از دست رفته، ماهی Tyrant مطمئنا جذب قلاب شما خواهد شد. حال برای اینکه این ماهی Tyrant را صید کنید به نکات پایین توجه داشته باشید. اشاره کنم که این ماهی یکی از ماهی‌های لجندری بازی نیست اما صید کردن آن به همان اندازه پر دردسر است.

شما می‌توانید قلاب ماهیگیری خود را به این‌ور و آن‌ور ببرید تا ماهی‌ها را جذب کنید اما این کار اغلب آن‌ها را دچار وحشت خواهد کرد. طناب ماهیگیری را با قرقره سریع جمع کنید تا روند کشیدن ماهی به سمت شما سریع‌تر انجام شود. فرمان :l: را به سمت عقب (جهت خودتان) ببرید تا سریعا در یک خط ماهی به سمت شما کشیده شود. هنگامی که ماهی تقلا کرد با فشار دادن و نگه داشتن فرمان :r: روی قرقره کنترل داشته و در هر مسیری که شده، ماهی را به سمت خود بکشید. با این حال اگر فاصله ماهی اسیر شده با شما زیاد شود یا برای مدت زمان طولانی ماهی اسیر شده را نتوانید به سمت خود بکشید، خود را آزاد و فرار می‌کند.

فعالیت ماهیگیری بسته به آب و هوا و زمان در روز، متفاوت است. در مقایسه با روزهای آفتابی، ماهی‌ها بیشتر در آب و هوای بارانی و ابری دیده می‌شوند. سعی کنید در مکان‌های مختلف ماهیگیری کنید. شما انواع مختلفی از ماهی را در نقشه خواهید یافت. هر نژاد از ماهی‌ها یک ماهی افسانه‌ای دارد که بزرگ‌ترین و پرخاشگرترین آن نژاد است و به همین دلیل گرفتن آن دشوارتر از هم‌نوعان خود است. هنگامی که به مکان ماهی افسانه‌ای نزدیک شوید، روی نقشه با علامت مشخصی مکان آن نمایان می‌شود.

بالاخره شما ماهی Tyrant را صید کرده و به داخل قایق می‌کشید. پس از صید آن به کلبه هامیش برمی‌گردید.

بعد از ماهیگیری، هامیش دوباره شما را به شکار دعوت می‌کند و این دفعه از ما می‌خواهد که با او به شکار یک جانور برویم.

بخش سوم ماموریت

بعد از گذشت یک روز از دومین ملاقات ما با هامیش، می‌توانیم برای بار دیگر به کلبه او سر بزنیم. او چند روز پیش گرگ ماده بزرگ جثه‌ای را در فاصله نه چندان دور از کلبه‌اش دیده است. سوار اسب خود شوید و با هامیش به آخرین جایی که گرگ را در آن دیده است بروید. بعد از اینکه لاشه آهوی کوهی را بررسی کردید، گرگ از پایین تپه و از میان جنگل دوباره ظاهر می‌شود. هنگامی که اثر ردپای گرگ را از دست دادید، از دید عقابی خود برای پیدا کردن آن استفاده کنید. بعد از اینکه با پای پیاده از میان چند دسته بوته انبوه عبور کردید، خود را با گرگ در لبه پرتگاه پیدا خواهیم کرد. وارد دِد آی شوید و ترتیب گرگ را بدهید. در همین حال نگاهی به مینی مپ خود داشته باشید چون کمی بعد چند گرگ دیگر از جهات مختلف به سمت شما حمله‌ور می‌شوند. بالاخره گرگ ماده خود را نشان می‌دهد و ما را به زمین می‌اندازد. با فشار دادن پی در پی دکمه حرف B در ایکس باکس وان / دایره در پلی استیشن 4 ، خود را از زیر چنگ‌های آن نجات دهید و برای بار آخر از دِد آی برای شکار کردن گرگ استفاده کنید.

بخش چهارم ماموریت

روز بعد از شکار ماده گرگ، شما می‌توانید بار دیگر به کلبه هامیش بروید. در همین حال که داخل کلبه هستید، یک گراز وحشی بزرگ در ملک او ظاهر می‌شود و هامیش می‌خواهد که با کمک شما آن را شکار کند. گراز وحشی را دنبال کنید تا اینکه هامیش با اسب‌ها متوقف می‌شود. گلوله‌های خود را پی در پی به بدن زخیم گراز وحشی وارد کنید. بعد از اینکه گراز وحشی فرار کرد، از دید عقابی خود برای دیدن ردپای آن استفاده کنید. هامیش پیشنهاد می‌کند که جدا شوید و هر یک از شما یکی از ردپای گراز وحشی را دنبال کنید. آرتور به بالاب تپه می‌رود و جسد گرگی که روی تپه مشاهده می‌کند را بررسی می‌کند. در همین حال صدای شلیک گلوله‌ها را می‌شنود که در همان نزدیک‌ها شلیک شده است. حتما هامیش گراز وحشی را پیدا کرده است، سوار اسب خود شوید و به مکان مشخص شده روی نقشه بروید. بعد از اینکه به آن جا رسیدیم، متاسفانه هامیش را روی زمین مشاهده می‌کنیم که از شدت خونریزی زیاد درحال جان باختن است. به عنوان آخرین خواسته، هامیش از ما می‌خواهد که اسب کله شق او را با خود ببریم. گراز وحشی بزرگ دوباره ظاهر می‌شود و ما باید برای آخرین بار از دِد آی برای شکار کردن این هیولای وحشی استفاده کنیم. بعد از اینکه گراز را شکار کردید، پوست آن را بکنید تا با Trophy که به دست می‌آورید یکی از ترینکت‌های بازی را کرفت کنید.

بالاخره در صورتی که تمایل داشتید می‌توانید اسب هامیش را با خود ببرید. برخلاف دفعات قبلی، از آنجا که آخرین خواسته هامیش بردن اسب Buell با خودمان بود، اگر اسب را با خود ببریم سطح هانر ما کمی در جهت راست حرکت می‌کند.

این تمام کاری بود که باید برای کامل کردن ماموریت غریبه The Veteran در رد دد ریدمپشن 2 انجام دهید. حال آموزش ماموریت غریبه The American Inferno, Burnt Out آغاز خواهد شد.


ماموریت The American Inferno, Burnt Out

The American Inferno, Burnt Out یکی از ماموریت‌های غریبه Red Dead Redemption 2 است. این راهنما به شما نشان خواهد داد چگونه ماموریت The American Inferno, Burnt Out را کامل کنید.

 • شخصی که ماموریت را به شما می‌دهد: ایولین میلر (Evelyn Miller)
 • ناحیه: در غرب شهر Blackwater
 • لازمه‌ها: ماموریت The American Inferno, Burnt Out پس از اینکه ماموریت ?Home of the Gentry بخش اول داستانی بازی را به اتمام رساندید در دسترس قرار می‌گیرد

محل شروع ماموریت The American Inferno, Burnt Out

روی یک تپه رو به West Elizabeth مردی را مشاهده می‌کنیم که نشسته و درحال نوشتن است. او خودش را به عنوان ایولین میلر، نویسندهای که داچ کتاب‌هایش را به طور مداوم مطالعه می‌کرد، معرفی می‌کند.

بعد از کمی گفت و گو با این نویسنده، وی ما را به کلبه‌اش که در Tanner’s Ranch قرار دارد، دعوت می‌کند.

بخش دوم ماموریت 

بعد از گذشت یک یا دو روز از اولین ملاقات ما با ایولین میلر، مارک آن روی نقشه ظاهر می‌شود و ما می‌توانیم به کلبه او سر بزنیم. او بسیار مشتاق است که چیزی به ما نشان دهد، پس سوار اسب خود می‌شویم و او را دنبال می‌کنیم. در مسیر با آهویی برخورد می‌کنید که به یک تله گیر کرده است. با فشار دادن پی در پی دکمه حرف A در ایکس باکس وان / ایکس در پلی استیشن 4 می‌توانید آهو را آزاد کرده و فرصتی دیگر برای بقای آن بدهید. بالاخره به کمپی می‌رسیم که چند شکارچی آن را برپا کرده‌اند. میلر با گفتن اینکه آن‌ها درحال نابود کردن طبیعت اطراف هستند، شکارچیان را تحریک می‌کند. میلر توسط شکارچی‌ها ناک اوت می‌شود و حال باید به تنهایی به آن‌ها سر و کله بزنیم. آن‌ها کمی بعد اسلحه‌هایشان را به سمت شما نشانه می‌روند پس برای جلوگیری از آسیب‌های غیرضروری، وارد حالت دِد آی شوید و آن‌ها را از بین ببرید.

بخش سوم ماموریت

چند روز پس از گذشت ملاقات قبلی ما با میلر، باری دیگر می‌توانیم از او دیدن کنیم. هنگامی که به کلبه او رسیدیم تنها می‌توان از درون پنجره او را درحالی که نوشتن کتاب است مشاهده کنیم. میلر گفته تا زمانی که پیش نویس کتابش را تمام نکند، نه می‌نوشد، نه می‌خورد و نه از خانه بیرون می‌رود. کمی غذا جلوی در خانه میلر قرار دهید تا این بخش از ماموریت به اتمام برسد و زمانی دیگر به او سر بزنید.

بخش چهارم ماموریت

درست مانند ملاقات قبلی، هنگامی که به کلبه او رسیدیم تنها می‌توان از درون پنجره او را درحالی که نوشتن کتاب است مشاهده کنیم. میلر گفته تا زمانی که پیش نویس کتابش را تمام نکند، نه می‌نوشد، نه می‌خورد و نه از خانه بیرون می‌رود. دوباره کمی غذا جلوی در خانه میلر قرار دهید تا این بخش از ماموریت به اتمام برسد و زمانی دیگر به او سر بزنید.

بخش پنج ماموریت

این بار که به میلر سر می‌زنیم، هیچ جواب یا صدایی از او نمی‌شنویم و تنها صدای وز وز کردن مگس‌ها به گوشمان خواهد رسید. به نظر که نشانه خوبی نیست. با لگد در خانه را باز کنید تا نویسنده بازی، ایولین میلر را مرده روی میزش پیدا کنید. با خواندن آخرین خواسته‌هایش متوجه می‌شویم که دوست دارد جسدش سوخته شود. ساعت روی میز را بردارید (ساعت را می‌توانید نزد فروشنده‌های بازی به فروش برسانید) و پرده طرف دیگر کلبه را آتش بزنید تا میلر با خانه‌اش با خاک یکسان شود و آخرین خواسته‌اش اجابت شود.

با تمام شدن ماموریت غریبه The American Inferno, Burnt Out، بخش نهایی از آموزش ماموریت‌های غریبه (فرعی)، بخش سیزدهم از آموزش ماموریت‌های بازی، بخش هفدهم از آموزش Red Dead Redemption 2، بخش سی و هشتم از راهنمای Red Dead Redemption 2 و در آخر راهنما و آموزش رد دد ریدمپشن 2 به اتمام رسید. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که کلام پایانی درباره بازی را مطالعه کنید.


کلام آخر

بالاخره انتظارها پس از 8 سال به پایان رسید و «Rockstar Games» دنباله‌ای، هرچند با تاخیرهای تقریبا زیاد، برای عنوان محبوب Red Dead Redemption که به تعبیر بسیاری بهترین بازی رایانه‌ای نسل هفتم بود، عرضه کرد. راکستار با عرضه رد دد ریدمپشن 2، تعاریف تازه‌ای برای عناوین «Open World» و نیز «Action-Adventure» ارائه کرد و به وضوح، استاندارهای جدیدی برای چنین عناوینی تعریف شد. با همه این تعاریف، توقع همگان از دنباله این بازی بسیار بالا بود ولی با وجود فعالیت‌های وسیع تبلیغاتی از سوی سازنده و انتشار مطالب ریز و درشت در مورد اطلاعات جزئی بازی، این احتمال وجود داشت که عنوان عرضه شده، کیفیتی به مراتب پایین‌تر داشته باشد و نتواند سطح انتظارات را برآورده کند. اما فقط چند ساعت تجربه این عنوان کافی است تا متوجه شوید با یکی از بهترین تجربه‌های دوران گیمری خود رو به رو هستید.

در تبدیل کردن Red Dead Redemption 2 به یک تجربه فوق‌العاده، عوامل بسیار زیادی تاثیرگذار هستند اما آنچه که بیش از همه در مورد این بازی به‌چشم می‌آید، هماهنگی و هارمونی بی‌نقصی است که سازندگان بین المان‌های آن ایجاد کرده‌اند؛ به این صورت که پس از تمام کردن بازی، اگر نگاهی به تجربه طولانی خودتان داشته باشید سخت قادر خواهید بود المان یا ویژگی خاصی از آن را به عنوان نقطه قوت اصلی‌اش معرفی کنید و همه‌چیز از گرافیک فوق‌العاده بازی گرفته تا گیم‌پلی، داستان و حتی موسیقی در یک سطح عالی قرار دارند و از آن مهم‌تر، آنقدر عالی با یکدیگر پیوند خورده‌اند و هماهنگ هستند که نبود یکی از آن‌ها یا ضعف‌شان، می‌توانست ضربه زیادی به تجربه کلی بازی بزند ولی خب این اتفاق هرگز رخ نمی‌دهد و به همین دلیل هم بازی، به اجرای زنده موسیقی‌ای می‌ماند که در آن همه اعضای گروه از ابتدا تا انتها کارشان را به بی‌نقص‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

حال که تعریفی مفصل از بازی خوانده‌اید، باید بگویم که اگر گیمری با سلیقه اکشن ماجراجویی و جهان باز هستید، اگر گیمری هستید که علاقه بسیاری به داستان پر معنی و درگیر کننده دارد، حتی اگر گیمری باشید که تا به امروز هیچ یک از عناوین با سبک نقش آفرینی جهان باز را تجربه نکرده باشید، جدیدترین ساخته استودیو پرآوازه «راکستار گیمز»، Red Dead Redemption 2 شما را با شخصیت‌ پردازی عالی کاراکتر‌ها، جهان بسیار پویا و پرجزییات، ماموریت‌های در مجموع جذاب و درگیر‌کننده، داستان گیرا با وجود قابل پیش‌بینی بودن پایان‌بندی، مکانیزم‌های جذاب مواردی مثل شکار و شخصی‌سازی، گرافیک بسیار زیبا و چشم‌نواز و موسیقی‌های عالی که هر شنونده‌ای را با خود به جهان وسترنی بازی می‌برد، عاشق خود می‌کند.

در آخر کلام از شما کاربران گرامی وینفون که در این مدت بسیار پرشور ملاقات بنده در خصوص راهنما و آموزش بازی Red Dead Redemption 2 را دنبال کردید، تشکر می‌کنم. امید بر این است که در ماه‌های آینده با آموزش و راهنمای کامل یکی دیگر از بازی‌های جذاب نسل هشتم کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4، باری دیگر در خدمت شما کابران همیشگی وب‌سایت وینفون باشم. لطفا انتقادات، پیشنهادات و هر چیزی که در خصوص این راهنما و کارهای بنده از جمله مقالات “راهنمای بازی‌ها” و “لیست تروفی و اچیومنت‌ها” را در بخش کامنت‌ها با من درمیان بگذارید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,