قسمت هشتم از راهنمای Red Dead Redemption 2 به بخش چهارم و پایانی نکات و ترفندها اختصاص داده شده است. در آخرین بخش پیدا کردن Talismanها، پیدا کردن پرک‌های Trinket، موقعیت مکانی Oleander Sage و در نهایت پیدا کردن ماسک‌ها را به صورت کامل یاد خواهید گرفت.

پیش از رفتن به مطلب اصلی یک خبر خوب خدمت شما کابران گرامی وینفون عرض کنم که از این پس، راهنمای Red Dead Redemption 2 هر روزه در ساعت 9 شب تقدیم شما می‌شود. سریع‌تر منتشر کردن کردن مقالات آموزشی این بازی به این دلیل است که شما هرچه زودتر کاملا آماده شوید تا بتوانید تمام فعالیت‌های بازی را به‌درستی انجام دهید و در آن واحد از شگفتی‌ها و جهان بازی نهایت استفاده و لذت را ببرید. بدون معطلی بیشتر، این شما و اینم آموزش این قسمت.

Talismanها

در رد دد ریدمپشن 2 با شش تیلزمن (Talisman) طرف هستیم که به نوعی ارتقای پرک‌های شخصیت شما محسوب می‌شوند. یکی از این تیلزمن‌ها تنها برای دارندگان نسخه‌های Special Edition یا Ultimate Edition بازی در دسترس است و پنج تای دیگر در دسترس تمام کاربران قرار دارند. نام این شش تیلزمن از این قرارند: تیلزمن دندان تمساح (Alligator Tooth Talisman)، تیلزمن پنجه خرس (Bear Claw Talisman)، تیلزمن شاخ گاومیش کوهان‌دار (Bison Horn Talisman)، تیلزمن دندان گراز (Boar Tusk Talisman)، تیلزمن چنگال عقاب (Eagle Talon Talisman) و چنگال کلاغ سیاه (Raven Claw Talisman). اما برای پیدا کردن این پرک‌ها باید چه کار کرد؟ برای به دست آوردن تیلزمن‌ها باید این دو قدم پایین را انجام دهید.

 1. مواد لازم برای ساختن تیلزمن‌ها را پیدا کنید.
 2. به نزد یکی از فروشندگان Fence بروید و در منوی ساختن، تیلزمن را بسازید.

به محض اینکه تیلزمن را ساختید، به صورت خودکار به اینوتوری شما اضافه می‌شود و تاثیرات مثبتی برای شما به ارمغان می‌آورد. البته توجه کنید که لازم نیست به صورت دائمی آن‌ها را در همه مکان فعال نگه دارید. اما می‌توانید هر شش تای آن‌ها را باهم در اینوتوری خود داشته و از مزیت‌های آن‌ها به صورت همزمان بهره ببرید.

نگران نباشید چونکه هیچ یک از این تیلزمن‌ها قابل از دست دادن نیستند و پس از اینکه فصل دوم را شروع کردید، می‌توانید به جمع آوری مواد لازم هریک اقدام کنید. تنها یک نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که چند قسمت از مواد آن‌ها با ماموریت‌های غریبه به دست می‌آیند. هر یک از این پرک‌ها از شما می‌خواهند که یکی از جانوران لنجدری را شکار کنید و آیتم منحصر به فردی در جهان بازی پیدا کنید یا اینکه به عنوان پاداش ماموریت، آن را دریافت کنید. در ادامه یاد خواهید گرفت که تمام این Talismanها را پیدا کنید.

پس از اینکه مواد لازم برای ساختن تیلزمن‌ها را پیدا کردید، به نزد یکی از فروشندگان Fence بروید و در منوی ساختن تیلزمن را بسازید. برای اینکار، به نزد فروشنده بروید و دکمه :x1: / :square: را بزنید تا منوی ارتقا باز شود.

موقعیت مکانی تمام Talismanها

تیلزمن دندان تمساح (Alligator Tooth Talisman)

تاثیر: افزایش 10 درصدی هسته قابلیت دِد آی (Dead Eye بیشتر)

مواد لازم برای ساختن:

 • Vintage Civil War Handcuffs: ماموریت غریبه Smoking and other Hobbies را شروع کنید. این ماموریت، یک ماموریت جمع آوری است که از شما می‌خواهد 144 Cigarette Card را پیدا کنید. پس از اینکه آن‌ها را پیدا کردید، از طریق اداره پست یک ست کامل 12 تایی را به شخصی که ماموریت را به شما داده ارسال کنید. یکی دو روز بعد آیتم Vintage Civil War Handcuffs را به عنوان پاداش در صندوق نامه خود دریافت خواهید کرد.
 • Gold Jointed Bracelet: به صورت اتفاقی از لوت کردن اجساد مرده به دست می‌آید. همچنین در شکارها و خانه‌ها نیز پیدا می‌شود.
 • Legendary Alligator Tooth: از پوست کندن جانور لنجدری تمساح به دست می‌آید.

تیلزمن پنجه خرس (Bear Claw Talisman)

تاثیر: افزایش 10 درصدی هسته سطح سلامت (Health بیشتر)

مواد لازم برای ساختن:

 • Quartz Chunk: ماموریت غریبه A Test of Faith را شروع کنید. این ماموریت، یک ماموریت جمع آوری است که از شما می‌خواهد 33 استخوان دایناسور را پیدا کنید. برای به دست آوردن آیتم Quartz Chunk تنها لازم است یکی از 30 استخوان دایناسور را پیدا کرده، سپس به اداره پست بروید و مختصات آن را به شخصی که ماموریت را به شما داده ارسال کنید. یکی دو روز بعد آیتم مورد نظر را به عنوان پاداش در صندوق نامه خود دریافت خواهید کرد.
 • Silver Chain Bracelet: به صورت اتفاقی از لوت کردن اجساد مرده به دست می‌آید. همچنین در شکارها و خانه‌ها نیز پیدا می‌شود.
 • Legendary Bear Claw: از پوست کندن جانور لنجدری خرس به دست می‌آید.

تیلزمن شاخ گاومیش کوهان‌دار (Bison Horn Talisman)

تاثیر: افزایش 10 درصدی هسته سطح استقامت (Stamina بیشتر)

مواد لازم برای ساختن:

 • Abalone Shell Fragment: در یکی از خانه‌های شهر Rhodes می‌توانید آیتم Abalone Shell Fragment را پیدا کنید. (دو تصویر پایین را مشاهده کنید)
 • Silver Earring: به صورت اتفاقی از لوت کردن اجساد مرده به دست می‌آید. همچنین در شکارها و خانه‌ها نیز پیدا می‌شود.
 • Legendary Bison Horn: از پوست کندن جانور لنجدری گاومیش کوهان‌دار به دست می‌آید.

تیلزمن دندان گراز (Boar Tusk Talisman)

تاثیر: افزایش 10 درصدی سطح سلامت اسب و 10 درصدی سطح استقامت اسب

مواد لازم برای ساختن:

 • Cobalt Petrified Wood: در بخش غربی نقشه یعنی در ناحیه‌‌ای که برف شروع می‌شود، می‌توانید آیتم Cobalt Petrified Wood را پیدا کنید؛ در آن مکان رودخانه‌ای به اسم Lake Isabella را پیدا خواهید کرد که در بالا سمت چپ رودخانه، غاری را مشاهده خواهید کرد. در کنار غار گاری چوبی می‌بینید که صندوق روی گاری آیتم مورد نظر را در خود دارد.
 • Gold Earring: به صورت اتفاقی از لوت کردن اجساد مرده به دست می‌آید. همچنین در شکارها و خانه‌ها نیز پیدا می‌شود.
 • Legendary Boar Tusk: از پوست کندن جانور لنجدری گراز به دست می‌آید.

تیلزمن چنگال عقاب (Eagle Talon Talisman)

تاثیر: مدت زمان 5 ثانیه‌‌ای قابلیت دِد آی

تیلزمن جایزه‌ای: همان طور که اشاره شده، این تیلزمن تنها برای دارندگان نسخه‌های Special Edition یا Ultimate Edition بازی در دسترس است و کاربران نسخه استاندارد (ما) به آن دسترسی ندارند.

چنگال کلاغ سیاه (Raven Claw Talisman)

تاثیر: کاهش 20 درصدی خرابی اسلحه (به عبارتی سلاح‌ها برای مدت زمان بیشتری در وضعیت مناسب باقی می‌مانند)

مواد لازم برای ساختن:

 • Old Brass Compass: ماموریت غریبه Geology for Beginners را شروع کنید. این ماموریت، یک ماموریت جمع آوری است که از شما می‌خواهد 10 سنگ حکاکی را پیدا کنید. تمام 10 سنگ را پیدا کنید، سپس به اداره پست بروید و مختصات آن‌ها را به شخصی که ماموریت را به شما داده ارسال کنید. بعد از یکی دو روز (زمان بازی) در صندوق نامه خود یک دعوتنامه از طرف آن شخص دریافت خواهید کرد که از شما می‌خواهد به کلبه او بروید. دعوتنامه را بخوانید و چند ساعت (زمان درون بازی) بخوابید تا آیکون ماموریت آن روی کلبه نمایان شود. سپس می‌توانید در کلبه آن شخص آیتم Old Brass Compass را به دست آورید.

این تمام اطلاعاتی بود که باید در مورد تیلزمن‌ها، نحوه به دست آوردن و ساختن آن‌ها بدانید. به محض اینکه تیلزم‌ها را ساختید، به صورت خودکار به اینوتوری شما اضافه می‌شوند و تاثیرات مثبتی برای شما به ارمغان می‌آورند. پیشنهاد می‌کنم که هر شش تای آن‌ها را باهم در اینوتوری خود داشته باشید و از مزیت‌های آن‌ها به صورت همزمان بهره ببرید.


Trinketها

در رد دد ریدمپشن 2 با 16 ترینکت طرف هستیم که پرک‌های مثبتی هستند و شما را قوی‌تر می‌کنند. همانند تیلزمن‌ها، یکی از این ترینکت‌ها یعنی “Iguana Scale Trinket” نیز تنها برای دارندگان نسخه‌های Special Edition یا Ultimate Edition بازی در دسترس است و کاربران نسخه استاندارد بازی از مزیت‌ این پرک برخوردار نخواهند بود. ترینکت “Owl Feather Trinket” در قصل ششم قابل از دست دادن است و بقیه ترینکت‌ها از طریق جانوران لجندری به دست می‌آیند. اما برای پیدا کردن این پرک‌ها باید چه کار کرد؟ برای به دست آوردن ترینکت‌ها باید این دو قدم پایین را انجام دهید.

 1. کندن پوست جانوران لجندری که مواد ساختن این ترینکت‌ها را دارند.
 2. به نزد یک فروشنده Fence بروید و در منوی ساختن، ترینکت را بسازید.

پس از اینکه مواد لازم برای ساختن ترینکت‌ها را پیدا کردید، به نزد یکی از فروشندگان Fence بروید و در منوی ساختن ترینکت‌ها را بسازید. برای اینکار، به نزد فروشنده بروید و دکمه :x1: / :square: را بزنید تا منوی ارتقا (کرافتینگ) باز شود. اشاره کنم که لازم نیست دائما این پرک‌ها را مجهز کنید. همانند تیلزمن‌ها، تمام ترینکت‌ها را نیز می‌توانید باهم در اینوتوری خود داشته و از مزیت‌های آن‌ها به صورت همزمان بهره ببرید (برای پیدا کردن فروشنده Fence به دو تصویر اول بخش‌ Talismanها مراجعه کنید).

پس از اینکه در فصل دوم با حسین (Hosea) به شکار خرس لجندری رفتید، می‌توانید به دنبال این پرک‌ها بروید. با کامل کرد ماموریت مدنظر با حسین، او نقشه تمام جانوران لجندری را به شما می‌دهد. با استفاده از نقشه تمام جانوران لجندری را پیدا کرده، سپس آن‌ها را شکار کنید. در ادامه لیست تمام ترینکت‌ها همراه با تاثیرات هر یک را مشاهده می‌کنید.

 1. ترینکت سگ آبی (Beaver Tooth Trinket)؛ لازمه: دندان سگ آبی لجندری، تاثیر: کاهش 10 درصدی خرابی اسلحه را به همراه دارد (به عبارتی سلاح‌ها برای مدت زمان بیشتری در وضعیت مناسب باقی می‌مانند).
 2. ترینکت گوزن شاخ‌دار (Buck Antler Trinket)؛ لازمه: شاخ گوزن لجندری، تاثیر: شانس به دست آوردن پوست باکیفیت جانوران دیگر را بیشتر می‌کند.
 3. ترینکت یوزپلنگ پشمالوی آمریکایی (Cougar’s Paw Trinket)؛ لازمه: پنجه یوزپلنگ پشمالوی لجندری، تاثیر: مدت زمان تخلیه هسته قابلیت دِد آی به مدت 3 ثانیه پس از استفاده کاهش می‌یابد.
 4. ترینکت گرگ صحرایی (Coyote Fang Trinket)؛ لازمه: دندان نیش گرگ صحرایی لجندری، تاثیر: افزایش ایکس‌پی 10 درصدی استفاده از قابلیت دِد آی را به همراه دارد.
 5. ترینکت گوزن شمالی (Elk Antler Trinket)؛ لازمه: شاخ گوزن شمالی لجندری، تاثیر: آیتم‌هایی که از لوت کردن به دست می‌آیند را به میزان 10 درصد افزایش می‌دهد.
 6. ترینکت روباه (Fox Claw Trinket)؛ لازمه: پنجه روباه لجندری، تاثیر: مدت زمان 5 ثانیه‌‌ای قابلیت دِد آی را به همراه دارد.
 7. ترینکت شیر (Lion’s Paw Trinket)؛ لازمه: پنجه شیر لجندری، تاثیر: افزایش ایکس‌پی 10 درصدی استفاده از سطح استقامت را به همراه دارد.
 8. ترینکت گوزن (Moose Antler Trinket)؛ لازمه: شاخ نوعی دیگر از گوزن شمالی لجندری، تاثیر: افزایش ایکس‌پی 10 درصدی استفاده از سطح سلامت را به همراه دارد.
 9. ترینکت پر جغد لجندری (Owl Feather Trinket)(از دست دادنی)؛ لازمه: باید ماموریت اختیاری “Archeology for Beginners” بدون قتل کامل کرد، تاثیر: افزایش 15 درصدی هسته سطح سلامت، استقامت و قابلیت دد آی را به همراه دارد.
 10. ترینکت پلنگ (Panther’s Eye Trinket)؛ لازمه: چشم پلنگ لجندری، تاثیر: افزایش 10 درصدی هسته قابلیت دد آی را به همراه دارد.
 11. ترینکت گوزن دُم‌سفید (Pronghorn Horn Trinket)؛ لازمه: شاخ گوزن دُم‌سفید لجندری، تاثیر: با این پرک، لاشه‌های روی اسب دیگر تجزیه نمی‌شوند.
 12. ترینکت پستاندار رام (Ram Horn Trinket)؛ لازمه: شاخ رام لجندری، تاثیر: با این پرک، از برخی از گیاهان، آیتم‌های بیشتری دریافت می‌شود.
 13. ترینکت گاومیش Tatanka Bison Horn Trinket) Tatanka)؛ لازمه: شاخ گاومیش کوهان‌دار Tatanka لجندری، تاثیر: کاهش 10 درصدی آسیب‌های دریافتی ناشی از مبارزات Melee (سلاح سرد و نزدیک به‌هم) را به همراه دارد.
 14. ترینکت گرگ (Wolf Heart Trinket)؛ لازمه: قلب گرگ لجندری، تاثیر: با این پرک، شخصیت اصلی تا دو برابر در برابر مشروبات الکلی مقاومت می‌کند (به زبانی ساده‌تر، دیرتر مست می‌شود).
 15. ترینکت سوسمار ایگوانا (Iguana Scale Trinket)؛ لازمه، پوست سوسمار ایگوانا لجندری و داشتن یکی از نسخه‌های Special Edition یا Ultimate Edition بازی، تاثیر: کاهش 10 درصدی آسیب به آرتور هنگامی که روی اسب است را به همراه دارد.

به یاد داشته باشید که بعد از کندن پوست یکی از این حیوانات لجندری، به نزد یکی از فروشنده Fence‌های بازی بروید و پرک مربوطه را خریداری کنید. مهم نیست که پوست جانور لجندری را گم کرده باشید، چونکه آیتمی که به آن نیاز دارید یا مستقیما به داخل کیف شما می‌رود یا اینکه اگر فراموش کرده باشید که آن‌ها را بردارید، به طور خودکار به نزد فروشنده‌های Fence‌ می‌‎روند. پس نگران این موارد نباشید.


گیاه Oleander Sage

در رد دد ریدمپشن 2 هنگامی که در اردوگاه همراه گروهتان هستید، افراد گروه به طور تصادفی ماموریت‌هایی به شما می‌دهند که ماهیت آن ماموریت بخشیدن آیتم یا دادن پول به آن‌ها است. این تا حدی تصادفی است، بنابراین زمان بسیاری را در کمپ صرف کنید و با خدمه خود روابط بیشتری داشته باشید تا درخواست‌های بیشتری به دست آورید. حال یکی از این ماموریت‌ها ممکن است پیدا کردن گیاه Oleander Sage باشد که از طرف خاویار به شما داده می‌شود؛ همان طور که گفتم این ماموریت‌ها تصادفی هستند و ممکن است با Javier را درحالی که مشغول تیز کردن چاقو است، رو در رو شوید. او به شما می‌گوید که روی یک سلاح سمی کار می‌کند و برای اینکه آن سلاح را بسازد به آیتم Oleander Sage نیاز دارد. بنابراین از شما درخواست می‌کند که آن را پیدا کنید. این ماموریت همچنین یکی از لازمه‌های کسب تروفی و اچیومنت Errand Boy نیز است.

بازی به شما نمی‌گوید که Oleander Sage را کجا پیدا کنید به همین دلیل پیدا کردن آن سخت می‌شود. اما نگران نباشید، در ادامه موقعیت مکانی این گیاه را برای شما لحاظ کرده‌ام. ابتدا به مکانی که روی نقشه پایین مشاهده می‌کنید بروید.

در نزدیکی دلتای Ringneck Creek و رودخانه Kamassa مردی را پیدا می‌کنید که به نظر مست است. پس از اینکه به او نزدیک شدید، متوجه می‌شوید که مست نیست بلکه با خوردن گیاهی مسموم شده است. این گیاه همانی است که خاویار از شما درخواست کرده است، بنابراین با :l3: + :r3: وارد حالت چشم عقابی خود شوید و گیاهان زرد رنگ را هایلایت کنید تا گیاه مدنظر را پیدا کنید.

بعد از اینکه Oleander Sage را پیدا کردید، می‌تواند به آن مرد نیز کمک کنید. سپس به اردوگاه برگردید، به نزد خاویار نزدیک بروید و Oleander Sage را به او بدهید.


ماسک‌ها

در رد دد ریدمپشن 2 شما می‌توانید ماسک‌ها را به عنوان لوازم جانبی لباس بخرید. ماسک‌ها هویت شما را در حین دزدی نگه می‌دارند و مردم شما را به آسانی هنگامی که مرتکب جرم می‌شوید و آن به منطقه باز می‌گردید، تشخیص نمی‌دهند. به راحتی می‌توانید در Fenceها ماسک‌ها را خریداری کنید. در بازی 3 فروشنده Fence وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها ماسک خود را خریداری کنید.

فروشند Fence شهر Rhodes

فروشند Fence شهر Saint Denis

فروشند Fence پست بازرگانی Van Horn

پس از اینکه به یکی از این فروشنده‌ها مراجعه کردید و ماسک خود را خریداری نمودید، از طریق اسب خود می‌توانید آن را روی سر خود بگذارید.

نحوه گذاشتن ماسک

برای گذاشتن ماسک، سوار اسب خود شوید یا کنار آن بایستید، منوی Weapon Wheel را باز کنید، دکمه RB:r1: را فشار دهید تا بین گزینه‌های “Horse Item Wheel” سوییچ کنید، سپس گزینه ماسک را در قسمت پایین سمت چپ انتخاب کنید. اگر چندین ماسک را در اختیار دارید با دکمه RT / :r2: می‌توانید از بین ماسک‌ها یکی را به دلخواه خود انتخاب کنید.

نمایش تمام ماسک‌ها

ماسک‌های پایین را می‌توانید در 3 فروشنده Fence که در بالا به آن‌ها اشاره شد خریداری کنید.

 1. ماسک Executioner Hood
 2. ماسک Canvas Sack Hood
 3. ماسک Cloth Mask 
 4. ماسک Metal Skull Mask 
 5. ماسک Pyscho Mask 

بخش آخر از نکات و ترفندهای Red Dead Redemption 2 به پایان رسید. در روزهای آینده منتظر قسمت‌های دیگر از راهنمای این بازی باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مهدی کابوسی
پاسخ دهید دوشنبه 22 مهر 1398

سلام در مورد ماسک هایی که تو جهان بازی وجود دارند چیزی ننوشتید؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,