در بخش اول از نکات و ترفندهای Red Dead Redemption 2 به چگونگی به دست آوردن درمان افزایش دهنده مو، به دست آوردن سریع پول و اینکه یک روز رد دد ریدمپشن 2 چند ساعت زمان واقعی است و کجا بتوانیم روشنایی روز را ببینیم و همچنین چگونه بعد از اینکه کلاه کابوی خود گم کردید، آن را به دست آورید، خواهیم پرداخت. در ادامه مانند همیشه با وینفون همراه شوید.

آیتم افزایش دهنده مو

در رد دد ریدمشپن 2 برای اینکه موها و ریش شما به کلی رشد کند، باید از آیتم افزایش دهنده مو Hair Tonic استفاده کنید. Hair Tonic یک نوع آیتم نوشیدنی است که با نوشیدن آن مو‌های ریش و سر آرتور رش می‌کنند. اما چگونه این آیتم را به دست آورید؟

Hair Tonic را می‌توانید در تمام فروشگاه‌های عمومی برای مثال، در شهر Valentine خریداری کنید. بعد از اینکه وارد فروشگاه شدید، افزایش دهنده مو را می‌توانید در دسته Tonics پیدا و خریداری کنید. اکنون که افزایش دهنده مو Hair Tonic را خرید کرده‌اید، با نگه داشتن دکمه :right: کیف بند دار خود را باز کنید و آیتم Hair Tonic را انتخاب و سپس آن را بنوشید. با نوشیدن زیاد این آیتم می‌توانید روند رشد سریع موها را افزایش دهید. این بدان معناست که هر Hair Tonic باعث رشد چند برابری موی شما می‌شود. به عبارتی، نوشیدن 2 تا رشد مو را به میزان 200 درصد افزایش می‌دهد، نوشیدن 5 تا رشد مو را به میزان 500 درصد افزایش خواهد داد. البته هنوز مدتی طول می‌کشد تا موهای شما را به طور کامل رشد کنند. روند رشد مو به طور خودکار با گذر زمان انجام می‌پذیرد. اشاره کنم که تنها روش برای اینکه موها و ریش شما به کلی رشد کند؛ نوشیدن آیتم‌های Hair Tonic به دفعات بالا است.


پولدار شدن

سریع‌ترین روش برای به دست آوردن پول در رد دد ریدمپشن 2، انجام ماموریت‌های اصلی است. شما هزاران دلار برای چند ماموریت اولیه و اواسط بازی و 20000 دلار برای کامل کردن داستان بازی به دست می‌آورید. هیچ یک از روش‌های دیگر به اندازه این روش سریع نیستند. از میان ماموریت‌های اصلی هم، ماموریت‌های مربوط به دزدی‌ها بیشترین مقدار پول را به شما می‌دهند. ماموریت‌های بسیاری در این میان وجود دارند که با کامل کردن آن‌ها مقدار کمی پول به عنوان پاداش به شما می‌دهند اما اغلب فصل‌ها حداقل یک ماموریت دارند که مقدار بسیاری پول در اختیار شما قرار می‌دهند.

با کامل کردن داستان بازی و به دست آوردن 20000 دلار، به راحتی می‌توانید 100 درصد تکمیلی بازی را به اتمام برسانید. اگر می‌خواهید با اکتشاف و ماجراجویی پول به دست آورید، چند گزینه در پیش روی دارید که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهم پرداخت.

ماموریت‌های اصلی: سریع‌ترین روش

 • داستان بازی را کامل کنید تا 20000 دلار ارزشمند را صاحب شوید.
 • اغلب فصل‌ها یک ماموریت (سرقت) با دستمزد بسیار بالایی دارند. برخی از سرقت‌های ماموریت‌های اصلی بیش از 1000 دلار پول جایزه می‌دهند.
 • ماموریت‌های اصلی، با فاصله بسیار، سریع‌ترین روش به دست آوردن پول در رد دد ریدمپشن 2 است.

فروختن آیتم‌های با ارزش در فروشگاه Fence: پول اضافی

 • به جای اینکه آیتم‌های باارزش خود را که در سراسر جهان بازی جمع آوری کردید به صندوق اردوگاه اهدا کنید، آن‌ها را در فروشگاه Fence در ازای مبلغی بفروشید. با لوت کردن جسد دشمنان، آیتم‌های باارزش بسیاری جمع آوری خواهید کرد.
 • آیتم‌های بدردنخور خود را در فروشگاه Fence بفروشید. با این کار هم کوله پشتی شما خالی می‌شود و هم مقدار قابل توجهی پول به دست خواهید آورد. فروشگاه‌های Fence را می‌توانید در شهرهای Rhodes ،Saint Denis ،Van Horn Trading Outpost پیدا کنید.

شکارچی گنج: به دست آوردن سریع 7000 دلار

 • در کل 4 نقشه گنج در رد دد ریدمپشن 2 وجود دارد.
 • پیدا کردن هر یک از این گنج‌ها بین 10 تا 15 دقیقه از زمان شما را می‌گیرد و هر کدام مبلغی بین 1000 تا 2500 دلار به شما می‌دهند. در مجموع 7000 دلار از چهار گنج بازی کسب خواهید کرد.
 • دو تا از این گنج‌ها در ابتدای فصل دوم در دسترس هستند. یکی در فصل سوم در دسترس قرار می‌گیرد و آخرین گنج در انحصار افرادی است که نسخه‌های Special Edition یا Deluxe Edition را خریداری کرده باشند.
 • در آخر هر شکار گنج، یک میله طلایی دریافت خواهید کرد که هر یک از این میله‌ها را می‌توان به قیمت 500 دلار به فروشنده‌های Fence فروخت.

فروختن واگن‌های دزدیده شده به Wagon Fence

 • در منطقه Emerald Ranch یک واگن Fence قرار دارد (مستقیما در شرق شهر Valentine). واگن‌های اطراف خیابان‌های نزدیک آن منطقه را به سرقت ببرید و آن‌ها را به فروشنده واگن Fence در ازای مبلغی بفروشید.
 • به اندازه ماموریت‌های داستانی موثر نیست.

سرقت‌ها

 • از خانه‌های مزرعه‌ای، فروشگاه‌ها، بانک‌ها و کالسکه‌ها دزدی کنید.
 • به اندازه ماموریت‌های داستانی موثر نیستند اما برای 100 درصد تکمیلی لازم هستند و برای سپری کردن اوقات سرگرم کننده و هیجانی عالی هستند.

به دنبال گنج بروید

در بازی نقشه‌هایی برای پیدا کردن گنج وجود دارد که شما پس از یافتن آن صاحب گردنبند مروارید، طلا، پول نقد و گاهی اوقات نقشه‌های گنج بیشتر می‌شوید. شما می‌توانید نقشه‌های گنج را پیدا یا خریداری کنید و سپس به دنبال یافتن گنج‌های مخفی در دنیای بازی بروید. شما با سری اول نقشه‌های گنج که با شروع مرحله دوم آزاد می‌شود، می‌توانید صاحب ۱۰۰۰ دلار پول نقد شوید. در ادامه به دو نقشه گنجل اصلی بازی و راه یافتن محل‌های مخفی شده آن می‌پردازیم.

گنج باند جک هال

در نزدیکی ایستگاه Flatrock یک غریبه به نام ماکسیمو (Maximo) حضور دارد که پس از صحبت با او، وی یک نقشه گنج را به شما می‌فروشد که این نقشه، نقشه گنج باند جک هال است که شما در سه مرحله باید گنج او را پیدا کنید.

 1. در مرحله اول در قسمت جنوبی شهر ولنتاین سنگ‌هایی با ظاهری جالب در منطقه‌ای به نام Caliban’s Seat وجود دارد که شما باید به این مکان سفر کنید. طبق نقشه، باید از قسمت شمال شرقی این منطقه وارد شوید که یک الگو بسیار واضح قابل مشاهده است. پس از دنبال کردن این الگو، شما به یک سوراخ کوچک می‌رسید که اطراف آن را سنگ سفیدی پوشش داده است. یک گردنبند مروارید که می‌توانید آن را در Fence به فروش برسانید و یک نقشه که در واقع محل دومین بخش از گنج جک هال است، نتیجه اولین بخش از تلاش شما برای یافتن این گنج است.
 2. دومین بخش گنج باند جک هال در منطقه‌ای به نام Cotorra Springs قرار دارد که این منطقه در بالای Fort Wallace دیده می‌شود. پس از سفر به این منطقه متوجه تخته سنگ‌های جالبی می‌شوید که گنج دوم در زیر تخته سنگی قرار دارد که بالای آن کاملا صاف است و ظاهر متفاوتی نسبت به دیگر مجموعه سنگ‌ها دارد. علاوه بر نقشه محل سومین بخش از گنج باند جک هال، شما صاحب 15 دلار پول نقد نیز می‌شوید.
 3. سومین و آخرین بخش گنج باند جک هال در شمال شرقی نقشه بازی و در مرکز دریاچه O’Creagh’s Run قرار دارد. این مکان در واقع در شمال Emerald Ranch و Emerald Station قرار دارد و پس از سفر به این منطقه یک جزیره کوچک در مرکز دریاچه مشاهده خواهید کرد که در بخش چمنزار آن سومین و آخرین بخش گنج باند جک هال قرار دارد. شما پس از یافتن آخرین بخش از گنج باند جک هال صاحب 500 دلار پول نقد و 2 شمش طلا می‌شوید که شمش‌های طلای خود را می‌توانید در فروشگاه Fence به فروش برسانید.

گنج High Stakes

دومین نقشه گنج بازی High Stakes نام دارد که در واقع یک اتفاق تصادفی در بازی است. شما باید شکارچی گنج پیر در شمال Riggs Station را پیدا کنید. البته شما می‌توانید این شکارچی گنج را در منطقه دیگری که در شمال منطقه Cumberland Falls و در بین دو شهر Strawberry و Valentine قرار دارد، نیز پیدا کنید که نقشه هر دو محل حضور این شخصیت قابل مشاهده است. پس از آن که این شخص را با طناب بستید و لوت کردید، صاحب اولین نقشه گنج High Stakes می‌شوید.

 1. اولین بخش این گنج در یک آبشار در منطقه Cumberland Falls که غرب شهر ولنتاین است، قرار دارد که پس از ورود به آبشار و رد شدن از یک تکه چوب و بالا رفتن از یک سنگ، به راحتی می‌توانید دومین نقشه گنج High Stakes و مقداری پول را پیدا کنید.
 2. دومین بخش گنج High Stakes در منطقه Grizzlies West قرار دارد. در قسمت شمال شرقی این منطقه یک دریاچه یخ زده به نام Barrow Lagoon وجود دارد که با سفر به این منطقه شاهد یک پل سنگی که برف آن را پوشش داده خواهید بود که با بالا رفتن از آن و عبور از پل متوجه یک گودال می‌شوید که در آن بخش دوم گنج و سومین و آخرین نقشه گنج High Stakes قرار دارد.
 3. سومین و آخرین بخش گنج High Stakes در بالا و نزدیکی Fort Wallace قرار دارد. با رفتن به قسمت شمال شرقی این محل که نزدیک Bacchus Station است، یک راه قابل مشاهده است که با عبور از آن و پریدن از چند تخته سنگ، به محلی می‌رسید که یک سوراخ کوچک در آن قرار دارد که محل آخرین گنج است و شما صاحب سه شمش طلا می‌شوید.

شمش‌های طلا

در رد دد ریدمپشن 2 شاهد وجود شمش‌های طلای بسیاری هستیم که به طور مثال برخی از آن‌ها در نقشه‌های گنج‌ بازی پیدا می‌شود یا یکی دیگر از این شمش‌های طلای را پس از تکمیل مرحله The Spines of America به دست خواهید آورد. همچنین برخی مواقع با لوت کردن برخی از شخصیت‌ها می‌توانید صاحب شمش طلا شوید. با این حال، شمش‌های طلای مخفی نیز در بازی وجود دارد که شاید از وجود آن مطلع نباشید. اولین شمش طلای مخفی در شهر سوخته Limpany در جنوب منطقه Horseshoe Overlook قرار دارد. پس از وارد شدن به این شهر سوخته به ساختمان کلانتری این شهر بروید که در زیر میز آن یک صندوق است و در این صندوق شمش طلا و یک آیتم با ارزش برای اسب شما قرار دارد.

دومین شمش طلا پس از شروع فصل چهارم بازی قابل دسترس است. پس از پایان فصل سوم و ورود به فصل چهارم، شما می‌توانید به Lemoyne’s Braithwaite Manor در جنوب شهر Rhodes سفر کنید که در ساختمان اصلی این خانه که در آتش سوخته است، یک اتاق در ورودی آن قرار دارد که در آن یک جعبه قفل دیده می‌شود که پس از باز کردن جعبه، شما صاحب شمش طلایی که در داخل آن قرار دارد می‌شوید.

همه چیز را لوت کنید

لوت کردن شامل گشتن افرادی که کشته‌اید، جستجوی خانه و محلی که به آن وارد شد‌ه‌اید و دزدی از اشخاص مختلف می‌شود که در طی آن شما می‌توانید اشیای قیمتی، پول نقد، غذا و موارد دیگر را به دست آورید. با این حال، چیزهایی که از لوت کردن به دست می‌آورید شاید ارزش یکسانی نداشته باشند. به طور مثال وقتی که یک گروه خلافکار را می‌کشید، بهتر است رئیس گروه را پیدا و لوت کنید یا در مراحل اصلی بازی اشخاص مهمی را که به قتل می‌رسانید اکثرا پول زیاد یا آیتم‌های گرانبهایی را به شما می‌دهند. این موضوع شامل گشتن خانه و موارد دیگر نیز می‌شود. شما اشیا و آیتم‌های قیمتی مثل ساعت جیبی، شمش طلا، گردنبند و غیره را می‌توانید در فروشگاه‌های Fence به فروش برسانید.

اشیای قیمتی و دزدی را در فروشگاه‌های Fence بفروشید

در رد دد ریدمپشن 2 فروشگاه‌هایی وجود دارند که می‌توانید در آن اشیا و آیتم‌هایی را که ارزش بالایی دارند و شما به آن نیازی ندارید و همچنین اشیای دزدی را به فروش برسانید. به طور مثال شما می‌توانید یک شمش طلا را در فروشگاه Fence به قیمت 500 دلار بفروشید. شما در مناطق مختلفی از دنیای بازی که شامل Rhodes ،Emerald Ranch و Saint Denis می‌شود، می‌توانید این فروشگاه‌ها را پیدا و اجناس خود را در آن به فروش برسانید. پس از پایان مرحله The Spines of America در فصل دوم بازی، اولین فروشگاه Fence باز می‌شود. همچنین یک فروشگاه Fence دیگر نیز در بازی وجود دارد که در طول مراحل بازی باز می‌شود که در آن شما می‌توانید اسب‌های خود مثل اسب دزدی را با قیمتی بالاتر به فروش برسانید.

کشتن اعضای باندهای خلافکار و شکار و فروش پوست حیوانات

در طول بازی شاهد باندهای خلافکاری متعددی نیز هستیم. شما می‌توانید با کشتن اعضای این باندها، آن‌ها را لوت کنید و صاحب اشیا و آیتم‌های قیمتی به‌همراه پول نقد شوید. شما می‌توانید این آیتم‌ها را در فروشگاه Fence به فروش برسانید. همچنین می‌توانید با شکار حیوانات مختلف که ارزش بالایی دارند و فروش پوست و بخش‌های مختلف آن، صاحب پول زیادی شوید.

انجام سرقت‌ها و کارهایی که اعضای کمپ به شما می‌دهند

برخی مواقع اعضای کمپ به شما پیشنهاد دزدی و سرقت می‌دهند. به طور مثال خاویر در کمپ منتظر شما است تا با یکدیگر به دزدی بروید. شما پس از انجام این مراحل فرعی می‌توانید به لوت کردن محل بپردازید و صاحب پول نقد و آیتم‌های ارزشمند شوید و سپس آن‌ها را به فروش برسانید. در این میان اشاره کنم که ارزش همه این دزدی‌ها که از زمان شروع فصل دوم آغاز می‌شود، یکسان نیست و در یک ماموریت دزدی ممکن است پول زیادی را به دست بیاورید یا در برخی دیگر انجام این ماموریت چندان سودی برای شما نداشته باشد. همچنین با انجام ماموریت‌های استراوس نیز می‌توانید صاحب پول و آیتم‌های با ارزش برای فروش شوید.

روش‌های بالا بهترین راهکار برای کسب کردن پول در رد دد ریدمپشن 2 هستند.

در بالا از راه‌های مختلف موجود در این بازی برای جمع آوری راحت پول و پولدار شدن در بازی گفتیم اما این را هم فراموش نکنید که با انجام چند اشتباه می‌توانید بخش زیادی از دارایی خود را نیز از دست دهید. بهتر است در طول بازی به انجام دزدی و غارت نپردازید چرا که تحت تعقیب قرار می‌گیرید یا حتی اگر قصد انجام دادن آن را دارید بهتر است قبل از انجام آن بازی را ذخیره کنید و در ادامه دزدی کنید که اگر به مشکل خوردید، دوباره قبل از انجام این کار بازگردید. همچنین در طول بازی ممکن است به اشتباه به یک فرد برخورد کنید و تحت تعقیب قرار بگیرید. بهتر است قبل از اینکه شکارچی‌های جایزه‌بگیر یا پلیس شما را دستگیر کنند یا بکشند، مبلغی را که برای شما گذاشته شده که اکثرا بسیار پایین است، بپردازید که قطعا بهتر از دست دادن مقدار بسیار بیشتری پول پس از دستگیری یا مردن است.


دو روش برای اطلاع از زمان کنونی روز و اینکه در رد دد ریدمپشن 2 ساعت چند است، وجود دارد.

 • دکمه :down: را یک بار فشار دهید تا زمان بازی در بالای نمایشگر ظاهر شود.
 • هنگامی که با اسب به شهری از جمله Valentine سواری کردید یا اینکه با فست تراول به آن جا رفتید، ساعت بازی برای چند ثانیه‌ای در بالا نمایشگر ظاهر می‌شود.

همچنین می‌توانید یک ساعت جیبی بخرید و از ساعت خود برای فهمیدن زمان بازی استفاده کنید.


در این بازی، زمان سریع‌تر از زمان واقعی می‌گذرد. در ادامه لیستی را مشاهده می‌کنید که به شما می‌گوید چقدر سریع زمان در بازی می‌گذرد و یک روز بازی چند دقیقه زمان واقعی است.

 • گذراندن 1 روز در Red Dead Redemption 2 برابر با 48 دقیقه زمان واقعی است.
 • گذراندن 1 ساعت در Red Dead Redemption 2 برابر با 2 دقیقه زمان واقعی است.
 • گذراندن 30 دقیقه در Red Dead Redemption 2 برابر با 1 دقیقه زمان واقعی است.
 • گذراندن 1 دقیقه در Red Dead Redemption 2 برابر با 1 ثانیه زمان واقعی است.

گذار زمان رد دد ریدمپشن 2 درست مانند Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 1 است. با این حال، چیزی که ارزش توجه را دارد این است که زمان در شب سریع‌تر از روز می‌گذرد. مقادیر بالا میانگین در طول یک روز کامل هستند که 48 دقیقه طول می‌کشد. در زمان واقعی، هر یک ساعت بازی کمی سریع‌تر یا کندتر از ساعت دیگر می‌گذرد. برای مثال، از ساعت 15 تا 16 روز یعنی یک ساعت تنها 2.5 دقیقه به طول می‌انجامد. این درحالی است که از ساعت 1 تا 2 شب، یعنی یک ساعت تنها 1 دقیقه طول می‌کشد. به همین دلیل است که گذر زمان در شب نسب به گذر زمان در روز رد دد ریدمپشن 2 کوتاه‌تر هستند. به طور میانگین، گذر زمان در شب‌هنگام دو برابر سریع‌تر از گذر زمان در روزهنگام است.

 • در روز: 1 ساعت در بازی Red Dead Redemption 2 متوسط 2.5 دقیقه زمان واقعی است.
 • در روز: 25 دقیقه در بازی Red Dead Redemption 2 متوسط 1 دقیقه زمان واقعی است.
 • در شب:1 ساعت در بازی Red Dead Redemption 2 متوسط 75 ثانیه زمان واقعی است.
 • در شب: 48 دقیقه در بازی Red Dead Redemption 2 متوسط 1 دقیقه زمان واقعی است.

در رد دد ریدمپشن 2 به راحتی می‌توان کلاه خود را در حین مبارزه با اسلحه یا مشت زنی گم کرد. اگر این اتفاق برای شما افتاد، شاید در فکر این باشید که چگونه کلاه خود را پس بگیرید. سه روش برای پس گرفتن کلاه وجود دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد.

 1. از طریق اسب‌تان: هنگامی که روی اسب یا کنار آن ایستاده‌اید، دکمه L1/LB را فشار دهید تا منوی Weapon Wheel را باز کنید، سپس با دکمه R1/RB به آیتم‌های اسب بروید. در پایین سمت راست، کلاه‌های خود را انتخاب و هر وقت که خواستید آن‌ها را پس بگیرید.
 2. از طریق کمد لباس خیمه اردوگاه: در خیمه خود می‌توانید لباس‌های خود را سفارشی سازی کنید یا اینکه کلاه‌هایی که باز کرده‌اید را انتخاب کنید و برروی سرتان بگذارید.
 3. از طریق هتل‌ها: به هتل بروید و در اتاق خود کمد لباس را پیدا کنید. درست همانند کمد لباس خیمه اردوگاه، در هتل هم می‌توانید به راحتی هر کلاهی که دوست داشتید را انتخاب کنید.

روش اول یعنی از طریق اسب، سریع‌ترین و آسان‌ترین روش پس گرفت کلاه خود است. مخصوصا اگر در جنگل یا طبیغت وحش باشید و نخواهید به اردوگاه یا هتل بازگردید. همچنین با مراجعه به خیاط‌ها و فروشگاه‌های عمومی، می‌توانید کلاه‌های کاملا جدید را خریداری کنید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,