در چند روز اخیر به صورت رسمی اعلام شده است که عنوان Rockstar Red Dead Redemption 2 را می‌توانید به صورت کامل از دید اول شخص  تجربه کنید.

به تازگی شاهد انتشار موج جدید پیش‌ نمایش‌ های عنوان مورد انتظار شرکت راک استار) Ruckstar)  یعنی عنوان Rockstar Red Dead Redemption 2  هستیم. حال وب سایت خبری IGN تائید کرده است که کاربران  می‌توانند مانند نسخه بهبود یافته‌ عنوان GTA V، تمام بخش‌ های عنوان جهان باز وسترن  شرکت راک ‌ستار (Rockstar)  نه تنها مراحل و گیم ‌پلی بلکه  کات‌سین های این عنوان را نیز می‌توانند به صورت اول شخص تجربه کنند.

قطعاً عنوان Red Dead Redemption 2 یکی از تحسین برانگیز‌ترین دنیا‌‌های بازی‌های ویدئو‌یی را ارائه می‌دهد. حال با داشتن زاویه دید اول شخص، شما می‌توانید جزئیات خیره کننده‌ی آن را از نزدیک مشاهده کنید.

به نقل از یکی دیگر از وب سایت های خبری معتبر یعنی وبسایت  VG247، این عنوان دارای تنظیمات زیادی برای دوربین خود خواهد بود؛ شما می‌توانید دوربین را در حالت سوم شخص به آرتور مورگان (Arthur Morgan) نزدیک کنید یا این ‌که کاملاً از دید اول بهره ببرید و این به خواسته شما بستگی دارد که  زاویه سوم شخص را از چه فاصله‌ای ترجیح می‌دهید.

این زاویه دید به شما اجازه می‌دهد تا نظاره گر انیمیشن ‌های پر جزئیات پر کردن تفنگ و جزئیات ریز موجود در محیط بازی باشید و از تک‌تک لحظات لذت ببرید.

همچنین اگر در حال سفر با اسب خود هستید، می‌توانید دوربین سینمایی بازی را فعال کنید و با نگه داشتن کلید X، به صورت خودکار به سمت مقصد خود هدایت شوید؛ برای زمانی که دوست دارید مناظر پرجزئیات موجود در این عنوان را تجربه کنید.

عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ برابر با ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌ های  پلی‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان منتشر خواهد شد. به محض دریافت اخبار بیشتر از این عنوان آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نظر شما راجب عنوان Red Dead Redemption 2 چیست؟ آیا علاقه‌‌ای دارید تا این عنوان را از زاویه دید اول شخص تجربه کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,