اگر تا به حال موفق به تجربه شاهکار جدید راکستار یعنی عنوان Red Dead Redemption 2 شده باشید، می‌دانید که این بازی به قدری عظیم است که بدون راهنما و کمک بیرونی قادر به تکمیل این بازی نخواهید بود. البته این به شرطی است که بتوانید این کار را انجام دهید چون همانطور که در این مقاله هم گفتم، تکمیل کردن این بازی کار بسیار دشواری است. اما اگر جزو افرادی هستید که این دشواری‌ها را به جان می‌خرید، در ادامه نقشه‌ای در اختیار شما خواهم گذاشت که می‌توانید از آن استفاده کنید.

هر کسی که موفق به تجربه عنوان Red Dead Redemption 2 شده باشد، می‌داند که با یکی از بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین بازی‌های تاریخ رو به رو است که کارها و فعالیت‌های باور نکردنی و زیادی در خودش جای داده. این موضوع قطعا نشان دهنده این است که ۱۰۰ درصد تکمیل کردن این بازی به هیچ وجه کار ساده و آسانی نیست. برای انجام این کار بازی‌بازان نیاز دارند که به گوشه گوشه نقشه وسیع این بازی مراجعه کنند و در تمام فعالیت‌ها و مراحل فرعی آن شرکت کنند که خودش کار بسیار وقت گیر و االبته، در عین حال هم لذت بخش است چون این بازی به قدری جذاب است که حتی با ساعت‌ها بازی کردن هم از آن خسته نمی‌شوید و هر چه زمان بگذرد، هنوز هم دوست دارید در آن گردش کنید و به جست و جوی شگفتی‌های آن بپردازید.

به هر حال، برای آن عده از افرادی که این سختی‌ها را به جان می‌خرند و به دنبال ۱۰۰ درصد تکمیل کردن این بازی هستند، و البته برای انجام این کار از راهنماهای متعدد استفاده می‌کنند، یک نقشه جدید از Red Dead Redemption 2 توسط طرفداران این بازی تهیه شده که برای انجام این کار بسیار مفید است. این نقشه تمام نیازهای اساسی برای این کار را در اختیار شما قرار می‌دهد و شامل تمام نقاط بازی که هر نوع فعالیتی در آن انجام می‌شود، است. از دزدی‌ها گرفته، حیوانات Legendary،‌ محل استخوان‌های دایناسورها، کارت‌های سیگار و همینطور گنج‌ها، همه و همه به طور دقیق و مشخص در این نقشه علامت گذاری شده‌اند و شما می‌توانید به آن‌ها دسترسی آسان پیدا کنید تا برای تکمیل کردن این بازی و ۱۰۰ درصد کردن آن به شما کمک کند. به طور کلی، اساسا هر چیز قابل ذکری که در Red Dead Redemption 2 وجود داشته باشد، در این نقشه ذکر شده است و شما را می‌تواند به آن برساند.

علاوه بر این شما می‌توانید برای دسترسی به محتوای مورد نظر خود از ستون جست و جو هم استفاده کنید و اگر در این سایت حسابی برای خود راه اندازی کنید، خودتان هم می‌توانید محل‌های جالب و مفیدی که در بازی دیده‌اید را علامت گذاری کنید تا سایر بازی‌بازان هم بتوانند از آن استفاده کنند و به آن دسترسی پیدا کنند. همچنین می‌توانید محل‌های شخصی‌سازی شده خود را نیز به این نقشه اضافه کنید. این نقشه واقعا ابزار بسیار مفیدی است بنابراین اگر به آن علاقه مند شده‌اید و دوست دارید راهنمای بسیار کامل و جامعی برای ۱۰۰ درصد کردن بازی در اختیار داشته باشید، می‌توانید از این نقشه استفاده کنید.

متاسفانه اگر این بازی را ۱۰۰ درصد تکمیل کنید، فعلا نمی‌توانید به تروفی پلاتینیوم آن دسترسی پیدا کنید چرا که برخی تروفی‌های آن متعلق به بازی Red Dead Online است که هنوز به انتشار نرسیده است. اما خوشبختانه نباید مدت زمان زیادی برای محقق شدن این موضوع صبر کنید چرا که طبق خبرهای رسیده، بخش آنلاین این بازی ابتدا به صورت نسخه آزمایشی (بتا) در انتهای ماه نوامبر جاری یعنی همین چند روز آینده به انتشار خواهد رسید و در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و از آن پس شما می‌توانید با انجام کارهایی که در بخش آنلاین از شما خواسته شده که انجام دهید، تروفی پلاتینیوم این بازی را دریافت کنید.

924 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,