red dead redemption

بازی Red Dead Redemption به لیست بازی‌های Backward Compatibility افزوده می‌شود. کاربران اکس باکس وان می‌توانند این بازی که روی اکس باکس ۳۶۰ اجرا می‌شود را در دستگاه خود تجربه کنند.

جمعه پیش رو این بازی را می‌توان روی اکس باکس وان نصب و اجرا کرد. نکته جالبی که کاربران را جذب این بازی خواهد کرد قیمت آن است که در حراجی مایکروسافت می‌توانید این بازی را باقیمت ۱۰٫۴۹ دلار خریداری کنید. اگر عضو اکس باکس گلد هستید این بازی برای شما قیمت ۷٫۴۹ دلار خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با این بازی توضیحات آن را در زیر بخوانید:

سال ۱۹۱۱ در ایالات‌متحده. غرب وحشی در حال مردن است. وقتی مأموران فدرال خانواده‌ی او را تهدید کردند، جان مارستون قانون‌شکن مجبور به استفاده از اسلحه‌ی خود می‌شود تا گانگسترهای مجرمی را که زمانی دوست او بودن را پیدا کرده و به سزای اعمالشان برساند. زمانی که جان مارستون گذشته‌ی خون‌آلود خود را برای همیشه دفن می‌کند، تجربه یک بازی جنگ حماسی را در سرزمین‌های پهناور غرب آمریکا و مکزیک را خواهید داشت.

به نظر می‌رسد که تنها این بازی به لیست قابلیت Backward Compatibility اضافه نمی‌شود چراکه دوهفته پیش ۸ بازی و هفته گذشته ۴ عنوان دیگر به این لیست اضافه‌شده‌اند و در آینده نیز باید انتظار بازی‌های بیشتری داشت.

تعداد بازی‌هایی که در این لیست قرار دارند بدون در نظر گرفتن Red Dead Redemption به رقم ۲۱۴ عدد رسیده است و همچنان در حال افزایش است.

منبع :

NEOWIN

299 پست
آرش ابراهیم زاده
:)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,