مایکروسافت به تازگی ۳ بازی را به لیست backward compatible اضافه کرده است. این بازی ها شامل Red Faction: Armageddon، Gyrus و Raiden IV می شوند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Red Faction: Armageddon، Gyrus و Raiden IV بازی هایی هستند که امروز به backward compatible اضافه می شوند.

— Larry Hryb (@majornelson) July 25, 2017

Red Faction: Armageddon

برترین آن ها Red Faction: Armageddon است. Red Faction یک بازی تیر اندازی اول شخص است. بازیکنان باید Darius Mason، شخصیت اصلی بازی را کنترل می کنند، نقش او این است که انسان را از اتقراض به دست بیگانه های مریخی نجات دهد. Red Faction: Armageddon در استور اکس باکس ۳۰ دلار قیمت دارد، اما از ماه اوت به رایگان در دسترس کاربرانی که Xbox Live Gold دارند قرار می گیرد.

لینک دانلود بازی Red Faction: Armageddon


GYRUSS

GYRUSS یک بازی تیراندازی کلاسیک است که مجموعا ۲۳ سطح شما را از زمین به نپتون می برد. این بازی یک حالت تک نفره و چند نفر دارد که در بخش چند نفره فقط ۲ نفر اجازه ی بازی دارند. این نسخه همچنین شامل لیدر برد جهانی و همچنین ۱۲ دستاورد برای بازکردن است. GYRUSS با قیمت ۴.۹۹ دلار در دسترس است.

لینک دانلود بازی GYRUSS


Raiden IV

در نهایت Raiden IV یک بازی سبک تیراندازی دیگر است که بازیکنان در مقابل دشمن مقابله می کنند و اسلحه های مختلف در دست دارند. این بازی با قیمت ۲۰ دلار در دسترس است.

لینک دانلود بازی Raiden IV


اگر شما این بازی ها را داشته باشید به راحتی می توانید آن ها را روی اکس باکس وان نصب کنید و لذت ببرید. در غیر اینصورت شما می توانید آن ها را در Xbox 360 Marketplace انتخاب کنید.

نظر شما در مورد این بازی ها چیست؟ به نظر شما Xbox backward compatible سرویس خوبی است یا نیاز به بررسی  دوباره دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

828 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,